The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.11.2011, 18:55
Maskant powinien się oddać do dyspozycji zarządu jeśli ma honor.
Wielu z Was mówi,że zmiana trenera nic nie da bo to przecież w trakcie sezonu,o ojeju!
A co w tym sezonie jest do ugrania? to co było do ugrania to już Maskant zdążył s.......ić.
Z pucharów już w zasadzie odpadliśmy a nasz trener nie pracuje z tą drużyną od wczoraj tylko od kilkunastu miesięcy
w trakcie tych kilkunastu! ....a.. miesięcy jakieś piętno na drużynie powinien odcisnąć,Probierz w 2 tyg poukładał niewidomych w ŁKS. To taki przykład.
Taki sam jak to,że gdzie trenerem jest Lenczyk tam są wyniki,przynajmniej na miarę drużyny,uważam,że naszą drużynę stać na lepszą grę.
Nie mogę pojąc po jaki .... gramy jednym napastnikiem w EKSTRASZAJSIE.
Maskant sam sobie strzela w stopę,usilnie trzyma się tej swojej taktyki..:] haha.. a jak pali się grunt pod nogami to gramy 4-4-2 tak było w trzech ostatnich meczach.
Przychodzi do nas Nunez..piłkarz całą swoją karierę spędza na lewej obronie przychodzi do Wisły gdzie na lewej obronie nie mamy zawodnika a z konieczności gra tam lewy pomocnik..co robi Robert? a no wymyślił sobie ze on będzie naszym nowym rozgrywającym! no ....a super .... ze Diaz sie zabija o własne nogi a taki Palic mógłby być alternatywą jakaś dla Kirma ,no ale przyszło by naszemu mourinho do głowy to zeby wystawić lewego obronce na lewej obronie?..a gdzie tam ;-)
Gadanie Trenera ,że nikt tak jak Jaliens nie umie wprowadzać piłki do gry i dlatego on jest taki ważny dla zespołu..a na .... on ma wprowadzać ta piłke do gry jak gramy 3 zawodnikami w środku i zawsze jeden z nich cofa sie po piłke no chyba ....a na poziomie ekstraklasy to czy to Czekaj czy Bunoza umie WPROWADZIĆ[czytaj: podac do najbliższego i w sytuacji zagrożenia wydupczyć piłke w ....ziec]!!!!
Fajnie się mówi o taktyce..o jakiś schematach a potem przychodzi mecz i jest dzida albo granie w poprzek.
Trener miał mnóstwo czasu żeby poukładać jakoś zespół można przecież przegrać ale nie w takim stylu
a tak żeby jeszcze im nawrzucać to gdzie jest ....a sponsor na koszulki? ktoś za to odpowiada? .... w dupe szkoda się denerwować ...
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member

Od: 07.2009

Co Pan myśli o swojej przyszłości w Wiśle po tym przegranym meczu derbowym?
- Myślę, że będzie fantastyczna. Ma trwać jeszcze trzy lata.

Nie mam pytań porostu nie mam pytań !!!!!!!!!!!

Idę się opić :(
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Robert kompletnie nie wykorzystuje potencjalu zaowdnikow ktorych ma...niech nikt mi tu nie wmawia ze mamycienkich pilkarzy , na poziom polskiej mizernej ligi sa to gracze o sporych mozliwosciach i umiejetnosciach indywidualnych...ja widze probllem w poskladaniu tego do kupy czyli mowiac wprost warsztat i doswiadczenia RM nie pozwala na pelene wykorzystanie i umiejetne prowadzenie druzyny o takiej presji o iczekiwaniach...i wcale nie jest tak ze nikt tu nie pomoze...o ile cele w Europie z takim skladem mozna sobie darowac i troche spuscic z tonu to na krajowe boiska jest to kadra w 100% wystarczajaca, ale jesli ktos nie wie jak to wykorzystac i zbudowac druzyne to efekt jest taki ze leją nas najsłabsze druzyny w lidze...dobry trener z tych ludzi jest w stanie zrobic druzyne na miare mistrza tego kraju o to jestem spokojny...
obecnie zaden polskic trener nie ma doswiadczenia ani autorytetu i prestizu aby sprostac oczekiwaniom, presji i swobodnie pracowac w Wisle...aby odbic sie z tej kupy mułu trzeba zatrudniac ludzi ktorzy maja doswiadczenie i o ile Stan poki co wydaje sie odpowiednią osobą na nasze mozliwosci to dysproporcja miedzy nim a trenerem jest znacząca..
..
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.11.2011, 18:56
Slowa, ktore wypowiedzial Maaskant w wywiadzie tylko potwierdzaja nastawienie oraz podejscie naszego trenera do derbow. A jak Maaskant tak podchodzi to jak ....a jakies inne holendry czy zydzi maja sobie zdawac sprawe z waznosci tego meczu! Maaskant ma tupet i niestety zaczyna bardzo przypominac Benhakera
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 06.11.2011, 18:56
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Ryba psuje się od głowy. Wiadomo najlepiej obwiniac Maaskanta ale to nie on sprowadzał tych zawodników do Wisły, nie jego winą jest, że w Wiśle jest tragedia z młodzieżą i nie ma gdzie trenować. Wiadomo mega "zdenerwowanie" że tak delikatnie to ujme po ostatnich meczach, no ale nikt lepszy nie przyjdzie do Was narazie. Zresztą gracie bez kręgosłupa druzyny jak widać bardzo mocnego kręgosłupa.
tak tylko Maskant jest winny bo nie potrafił chwycić ich za jaja mamy równorzędny skład

Odpowiedz cytując
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 06.11.2011, 18:57
Co Pan myśli o swojej przyszłości w Wiśle po tym przegranym meczu derbowym?
- Myślę, że będzie fantastyczna. Ma trwać jeszcze trzy lata.

Wisła od dawna nie przegrała z Cracovią w pierwszej lidze na jej boisku, ostatnie takie spotkanie odbyło sie w 1984 roku. - My po prostu przegraliśmy mecz. Powinniśmy strzelić kilka goli, bo mieliśmy szanse. Po prostu się nie udało - odpowiada Holender.

NIE NO CHYBA WYSKOCZE PRZEZ OKNO
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.11.2011, 19:00
uwazam,ze Maaskand powienien odejsc juz dzis,do kona rundy zespol powinienn poprowadzic polski trener z charakterem,moja propozycja to Marek Motyka...a w zimie doswiadczony trener ktory umie nadac druzynie odpoeiedni styl gry
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 06.11.2011, 19:02
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=26069

brak słów,jakby miał honor to podałby się do dymisji,a on jeszcze kłamie w żywe oczy..do tego uważa,że nic się nie stało..
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.11.2011, 19:02
Tu jest Wisła
Tu sie nie przegrywa:
a) Derbów
b) Trzech meczów z rzędu
Piekny Robert dokonał trudnej sztuki i zrobił te dwie rzeczy na raz
Takze na rower, Jaliensa na bagażnik i wy... jazd do Holandii
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 06.11.2011, 19:03
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Ryba psuje się od głowy. Wiadomo najlepiej obwiniac Maaskanta ale to nie on sprowadzał tych zawodników do Wisły, nie jego winą jest, że w Wiśle jest tragedia z młodzieżą i nie ma gdzie trenować. Wiadomo mega "zdenerwowanie" że tak delikatnie to ujme po ostatnich meczach, no ale nikt lepszy nie przyjdzie do Was narazie. Zresztą gracie bez kręgosłupa druzyny jak widać bardzo mocnego kręgosłupa.
Jak to nie on sprowadzał? Za kadencji jego i Valckxa z dzisiejszego meczu przyszli: Pareiko, Jovanovic, Jaliens, wykupienie Chaveza, Diaz, Nunez, Iliev, Biton, Genkov. Co do młodzieży to niestety każdy widzi że jej nie ma i pewnie długo nie będzie

Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.11.2011, 19:04
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
uwazam,ze Maaskand powienien odejsc juz dzis,do kona rundy zespol powinienn poprowadzic polski trener z charakterem,moja propozycja to Marek Motyka...a w zimie doswiadczony trener ktory umie nadac druzynie odpoeiedni styl gry
i do tego czasu będziemy szarańczą miażdżyć przeciwników
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując
Kandzior
Senior Member

Od: 02.2009

Maaskant jest optymistą do przesady. Nawet po tych wypowiedziach można głośno stwierdzić, że jego życie się nie zmieni, że będzie traktował pracę w klubie jak zawsze. On niestety derbów nie czuje. Podejrzewam, że nawet inny polski trener wypowiedziałby się troszkę inaczej o tym spotkaniu prowadząc Wisłę, a Robert w gruncie rzeczy mówi OK przegraliśmy trudno, żyje się dalej. Nawet jakby miała nadejść zmiana na stanowisku trenerskim to nie bardzo widzę, kto miałby do Wisły przyjść.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Haha Marek Motyka, nie no ludzie zachowajcie jakis umiar w tym co piszecie. Wszystkie te propozycje typu Fornalik, Tarasiewicz, Urban itp to jest jakis skandal i dzialanie na szkode Wisly. Nie zdziwlbym sie jakbyscie nie byli z Krakowa ani za Wisla. To juz 10000% wole Maaskanta.

Wbijcie sobie do glowy, ze zmiana, jakakolwiek zmiana, ma sens jesli nastepujacy po niej wybor jest lepszy. Ma znamiona lepszego, stanowi wiekszy potencjal. Za Maaskanta ma przyjsc LEPSZY trener z zagranicy. Z wieksza charyzma, charakterem, z jajami, z sukcesami. I ....A CUPIAL niech sobie wreszcie wbije do glowy. JAK ZAINWESTUJE W TRENERA - BEDZIE MIAL SUKCESY. To rozumieja dzieci w piaskownicy. Jak zatrudni znowu pseudo fachowca na dorobku - potworzy ten scenariusz za rok lub dwa. Wspomnicie moje slowa. Dziekuje dobranoc.
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 06.11.2011, 19:05
Czas Maaskanta się już skończł, żal na to patrzeć jak chłop jest zupełnie bezradny, no i to stawiania na Jaliensa z uporem maniaka. Europejskie puchary pokazały żenujący poziom naszej gry defensywnej, natomiast dwie porażki z beniaminkiem a następnie z drużyną która zamyka tabele pokazują, że o jakimkolwiek pomyśle w konstruowaniu akcji ofensywnych również nie ma mowy.
Nie wspomnę już o tym, że gdyby nie rażące pomyłki sędziów w poprzednich meczach byłby to 4 mecz bez zwycięstwa w lidze.
Bez emocji z mojej strony Panu Robertowi serdzecznie dziękuję za mistrzostwo, ale na tą chwile nie ma już wizji na prowadzenie Wisełki i powinien się rozstać z klubem.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Sortowałbym śmieci w soboty i niedziele, żeby złożyć się na pensje takiego Magatha. Pomarzyć...
Odpowiedz cytując
CMSNero
Senior Member

Od: 05.2011

SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Brac Urbana. Nawet do końca rundy.
tez bym za tym optowal , gosc zna hiszpanski i pewnie tez angielski + polski , czyli nie mial by zawodnika z ktorym by sie nie dogadal ... ale do konca rundy a potem sie zobaczy , byle nie Maskant i ta jego zelazna jedenastka ktora w pale dostaje wszedzie i nawet meczy sie z takimi flotami , limanowymi
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 06.11.2011, 19:09
orm napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio Wisłą gra bez Meliksona, Małeckiego i Sobola;dla dwóch pierwszych nie ma zmienników. Czego się można spodziewać? Cała nasza gra w ofensywie była ustawiona pod Meliksona i Małego -- trudno się dziwić, że gdy ich nie ma, nie ma gry.IMHO żaden trener sobie z taką sytucją nie poradzi.
Przypominam początek sezonu, mecze z Widzewem, Polonią czy Lechią. Tam grała wspomniana trójka i co? Lepiej było?
Oczywiście, Sobolewski i Małecki w kontekście derbów to strata, oni przynajmniej gryźliby trawę razem z korzeniami, a nie przeszli koło meczu jak Garguła, Kirm czy Nunez. Ale nie zwalajmy wszystkiego na piłkarzy.
Formuła współpracy Maaskanta z zespołem się wyczerpała. Nie jestem zwolennikiem zwalniania go teraz, to byłby błąd. Jak pisałem wcześniej, trzeba dac sobie czas na znalezienie nowego trenera. To nie może być ktoś przypadkowy, ktoś z łapanki. I na pewno nie żadne Urbany, Tarasiewicze czy Ulatowskie. Ktoś, kto proponuje te nazwiska niech lepiej zmieni dealera.

Wisła musi bezwzględnie postawić na doświadczonego trenera z udokumentowanymi sukcesami. Od sztabu szkoleniowego buduje się zespół. Potem porządna ekipa od przygotowania fizycznego i sztab medyczny z prawdziwego zdarzenia. To kosztuje, ale od takiej strategii nie ma odwrotu.

Oczywiście, wymiana kilku piłkarzy też 0 bez dwóch zdań. Czas Kirma, Jaliensa czy Lameya się skończył. Ale dobry trener to podstawa. Bo dobry trener nie doprowadziłby do takiej sytuacji, jak dzisiaj, Nikt mi nie wmówi, że mamy gorszy skład niż Podbeskidza czy Cracovie... no bez jaj.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 06.11.2011, 19:09
mysle ze Guardiola mial by takie same wyniki jak Maaskant
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
bunny
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 06.11.2011, 19:12
"My po prostu przegraliśmy mecz" - R. Maskant
Jedno słowo ciśnie się na usta: W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J !

ROBERT MASKANT NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA !!!
trener nie wiedzący co znaczy dla Wiślaka mecz derbowy nie jest godzin dostąpienia zaszczytu bycia trenerem Klubu z ponad 100 letnią tradycją !
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez bunny : 06.11.2011 o godz. 19:26.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.11.2011, 19:16
Koledzy a przychodzi Wam do głowy napisać, żeby zamiast Maaskanta wypierdalał Basałaj i jego wizja budowania drużyny na szrocie?
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 06.11.2011, 19:18
Sorry, ale za ok 200 tys Euro miesiecznie znalezli by sie lepsi zawodnicy od Diaza. Diaza wybral i zaakceptowal Maaskant. Choc pelna zgoda, ze Basalaj ponosi ogromna odpowiedzialnosc za obecny ksztalt tego co sie dzieje. Glownie za sprzedaz Glowackiego i Marcelo w tym samym momencie (chyba, ze Cupial go do tego zmusil).
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 06.11.2011, 19:18
Jakby Maaskant miał tyle umiejętności trenerskich co tupetu, dzisiaj pewnie prowadziłby Real albo Barcelonę. Więcej pokory więcej pokory człowieku bo już więksi spylali z Reymonta w podskokach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.11.2011, 19:19
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Za naszym adminem, Rafałem:

"Maaskant zwolniony. Info telefoniczne. Szukają nowego trenera".
I dlatego nigdy nie będzie w tym klubie dobrze.

Najpierw zwolnili, później szukają. Debile.

Identycznie jak z Petrescu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.11.2011, 19:20
laxa napisał(a):Wyświetl post
i do tego czasu będziemy szarańczą miażdżyć przeciwników
lepsza szarancza niz totalna bezradnosc...ile Wisla stworzyla zagrozen w tej rundzie po staalych fragmentach ?dwa trzy?a ile zagrozen bylo pod nasza?po prostu holender nawet nie umie trnowac stalych fragmentach...
Odpowiedz cytując
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Cracovia aż do dzisiaj nie wygrała derbów na własnym stadionie od 1984 roku. Robert Maaskant wbrew porażce nie był w złym nastroju. - Jak widzę moją przyszłość w Krakowie? Fantastycznie! Nie dramatyzujmy, przegraliśmy tylko jedno spotkanie - powiedział trener Wisły. INTERIA.PL

PŁAKAĆ CZY CO MAM ZROBIĆ? MAM NADZIEJĘ, ŻE TO BŁĄD W TŁUMACZENIU.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Mi sie wydaje ze Maaskant zostanie do konca sezonu bez wzgledu na to jak Wisła bedzie grac ,a po sezonie zatrudnimy Smude
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 06.11.2011, 19:21
nesta napisał(a):Wyświetl post
Haha Marek Motyka, nie no ludzie zachowajcie jakis umiar w tym co piszecie. Wszystkie te propozycje typu Fornalik, Tarasiewicz, Urban itp to jest jakis skandal i dzialanie na szkode Wisly. Nie zdziwlbym sie jakbyscie nie byli z Krakowa ani za Wisla. To juz 10000% wole Maaskanta.

Wbijcie sobie do glowy, ze zmiana, jakakolwiek zmiana, ma sens jesli nastepujacy po niej wybor jest lepszy. Ma znamiona lepszego, stanowi wiekszy potencjal. Za Maaskanta ma przyjsc LEPSZY trener z zagranicy. Z wieksza charyzma, charakterem, z jajami, z sukcesami. I ....A CUPIAL niech sobie wreszcie wbije do glowy. JAK ZAINWESTUJE W TRENERA - BEDZIE MIAL SUKCESY. To rozumieja dzieci w piaskownicy. Jak zatrudni znowu pseudo fachowca na dorobku - potworzy ten scenariusz za rok lub dwa. Wspomnicie moje slowa. Dziekuje dobranoc.
Nesta, troszkę przesadzasz. Tarasiewicz to facet z charyzmą, coś tam w Śląsku stworzył. No ale to spore ryzyko. Fornalik natomiast to uczeń Lenczyka, ta sama szkoła: dobre przygotowanie fizyczne, prosta piłka, skuteczna jak na polską ligę.

Z Fornalikiem można zaryzykować, jeśli chcemy ratować ten sezon. Bo chłopak zna specyfikę naszej ligi, wystarczy mu dobrze przepracowana zima by nasi zajęli miejsce na pudle. Z tym potencjałem ludzkim jest to nadal możliwe. Niech tylko z Ruchu weźmie 2-3 ambitnych chłopaków (Piech - na skrzydło, może jakiś walczak do środka pola i solidny ligowy stoper - np. Stawarczyk) i mamy jako-taką grę.

Przy czym to jest opcja awaryjna. Zgadzam się, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest opcja kompleksowa - z nowym trenerem zza granicy, który ułoży wszystko od nowa. Ale to oznacza położenie lagi na tym sezonie i opcję Maaskant-bis. Robert miał wszystko ułożyć od nowa i niestety wyszło jak wyszło. 1,5 roku zmarnowane.

I jeszcze jedno. Tu nie wystarczy "zainwestować w trenera". Tu trzeba nadrabiać zaniechania lat poprzednich: budować bazę treningową, wzmacniać skład i szukać dobrego trenera. A to wszystko sporo kosztuje.

Opcja pt. Fornalik jest realniejsza, tańsza i jednak chyba pewniejsza.

PS. Wolfy: po pierwsze, to ciągle plotka. Po drugie - nie widzę podobieństw z Petrescu. Dan został wydymany, nie dostał wzmocnień o które prosił. Robert ma magika Stana, który wyszukał mu kilku solidnych grajków. Nie, jak słusznie wspomniano mi Robert zaczyna niestety przypominać boskiego Leo. Ta sama bezczelność i nachalny PR.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 06.11.2011 o godz. 19:23.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.11.2011, 19:23
Połowę zagranicznych piłkarzy Wisły można łatwo zastąpić polskimi piłkarzami. Spójrzcie, że nasza kadra ma jedną z największych średnich wieku w lidze. Najmłodszy zawodnik mogący liczyć na regularną grę na wiosnę będzie miał 24 lata. Gdzie tu ma się pojawić jakiś talent? Trzeba ściągnąć młodych wyróżniających się Polaków, nawet jeżeli mielibyśmy za nich przepłacić. Nawet jeżeli mieliby dopiero rozegrać 5 dobrych meczów, bo potem nie będą już do wyjęcia. Przecież prawdziwi skauci potrafią ocenić talent zawodnika po kilku meczach. Ta drużyna musi być głodna sukcesu. Dopóki to się nie zmieni to żaden trener tu nie pomoże. Wreszcie trzeba zacząć akademię budować. Przywrócić rezerwy. Drużyna potrzebuje tożsamości i przyszłości.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.11.2011, 19:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Opcja pt. Fornalik jest realniejsza, tańsza i jednak chyba pewniejsza.
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.

Ale jak zwykle - ADHD.

EDIT: Tak, jaasne. Dostał zajebistych obrońców, mamy szeroką ławkę którą - z powodu kontuzji - teraz gramy. Nie wstyd Ci pisać takie pierdoły? Tak na serio - oglądałeś te kaleki nie raz i piszesz coś w tym stylu? No to wybacz, ale koronnym argumentem przeciw Petrescu było to, że ściągnęli mu Vargę i jakichś Australijczyków. IDENTYCZNE ARGUMENTY.

A prawda jest brutalna - chcecie kozła ofiarnego. Świadczy o tym to .......enie o Urbanach i Fornalikach.
ADHD.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.11.2011 o godz. 19:28.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 06.11.2011, 19:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewny, to jest wpierdól w eliminacjach do LE. Jeżeli wydaje Ci się, że Fornalik to czarodziej i Kirm zacznie dzięki niemu lepiej grać, to - no właśnie. Wydaje Ci się.

Ale jak zwykle - ADHD.
Nic mi się nie "wydaje". Zwolnienie Maaskanta jak sam dobrze wiesz, jest po prostu kwestią czasu. Albo zaraz, albo w zimie. Najpóźniej na koniec sezonu, ale w to nie chce mi się wierzyć.

Ja po prostu rzucam propozycję. Jak masz lepszą to dawaj, chętnie podyskutuję.

BTW: Fornalik, może tak jak Skorża też uczy się na błędach?
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów