The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kulawy joe
Junior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2011, 16:54
Mam nadzieje że na tym skończą się transfery emerytowanych holendrów, którzy x lat temu mieli epizod w Ajaxie czy PSV. Powoli robi sie tu przystanek dla obieżyświatów i emerytów. Co do tego Lamleya mam takie same odczucie jakie miałem przed przyjściem Branca czy Boukhariego. A może nasz dyrektor sportowy korzysta z listy wyselekcjonowanych piłkarzy przez siatkę PSV 10 lat temu?... Spójrzmy prawdzie w oczy, piłkarz nie robił furory w przeciętnych klubach, ot jeden z tych którzy przychodząi po roku odchodzą..
Odpowiedz cytując
kmb
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 13.06.2011, 16:54
Dla mnie, czysto na papierze ciekawy ruch.
Informacje z oficjalnej przymuje ze spokojem, mając w pamięci post jednego z użytkowników, który opisał jego dwa sezony w Bundesliga.

Dwa lata temu, podczas transferowej posłuchy przyjelibyśmy taki transfer z dużym poklaskiem.

Jedyne co martwi, to fakt, że żaden z piłkarzy który przychodził do Wisły po cieżkiej kontuzji ani się nie odbudował ani nie błysnął

Obyśmy na niego nie mówili Lama
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.06.2011, 16:55
Wasilewski też po ciężkiej kontuzji, a połowa forum marzyła, aby podpisał z nami kontrakt. Gdyby nie TM to byście pewnie w większości cieszyli się, że przyszedł. Zobaczymy w przedsezonowych sparingach jak sobie poradzi i wtedy ewentualnie zaczniemy się niepokoić. Pewnie przyjdzie jeszcze jeden boczny, albo środkowy obrońca. Angielska Championship jest pewnie znacznie silniejsza od naszej ligi.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 13.06.2011, 16:55
W porównaniu do Ilieva to nazwisko akurat rozpatrywanie w kategoriach pomocy w walce o Ligę Mistrzów być nie powinno, bo skoro miał sporą przerwę w grze to ciężko prognozować i liczyć na super formę, którą miałby złapać w ciągu 4 tyg. pozostałych do meczów eliminacyjnych.

Nie będę narzekał, bo na rok podpisali więc nie ma problemu ale mieliśmy sprowadzać perspektywicznych gości, tak mi się wydawało panie Valckx.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Michal_1990
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.06.2011, 16:56
Zdaje się, że pozyskaliśmy go za darmo. Jeżeli okaże się niewypałem, to za rok pożegna się z Wisłą, a na prawej stronie zagra Jaliens, w środku Bunoza z Chavezem. Aha, to nie jest Jirsak kupiony za 700 tys. euro. Ewentualne straty wynikające z nieudanego transferu - niewielkie. Już w sparingach okaże się, czy to drugi Branco. Ale porównując go do Baszcza: to tak jak zostawić milion u niewidomego (Lamey) i w Credit Suisse (Baszczu).
Odpowiedz cytując
pibitox
Member

Od: 02.2009

Stary 13.06.2011, 16:58
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Po w miarę udanym transferze (Iliev) przyszedł czas na wielką pomyłkę. Podpisali gościa który ma opinie niczym Dawisowski u nas Tym bardziej szkoda , że mogli mieć zbierającego dobre opinie w Grecji Baszczyńskiego.
Ty to jestes naprawde. Od razu pomyłka. Skąd takie wnioski Nie dasz facetowi szansy tylko od razu lament. Ja wierz, że Stan wie co robi i szrotu nie ściąga. Oby to był udany transfer!!!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.06.2011, 17:00
No cóż, na papierze Lamey nie wygląda zbyt ciekawie. Szczególnie rzuca się w oczy mała ilość rozegranych spotkań w ostatnim sezonie. Mam nadzieję, że to ma być zapchajdziura mogąca występować na obu bokach obrony, a na prawą stronę sprowadzimy kogoś, kto w ostatnich miesiącach grał i prezentował wyższą formę.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 13.06.2011, 17:05
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu. Z wielką chęcią proponuje żeby Ci z forumowiczów co się lubują w takim wynajdowaniu różnych postów sprzed kilku miesięcy, żeby zapisali mój - ja twierdze że to pomyłka. Nie ukrywam że z ogromną przyjemnością odszczekam to za jakiś czas, obym tylko miał ku temu powody.

Trzeba też pamiętać że Stan cudotwórcą nie jest, ani nie ma 100% skuteczności w trafionych transferach. Mam nadzieję, że ten transfer to jest właśnie na obniżenie tej średniej, a kolejne będą dużo lepsze.
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita

Od: 09.2009

Stary 13.06.2011, 17:05
A może ktoś go oglądal na treningach itp. Czy jeden z drugim mieliscie taką możliwość ?
Odpowiedz cytując
omen69
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 13.06.2011, 17:07
Sceptycznie nastawieni kibice! Spokojnie. Nie każdy transfer jest do walki o LM. Proponuję wszystkim krytykantom wymienić na głos kadrę Wisły... a teraz uczynić to ponownie ale bez wymieniania piłkarzy, którzy nie rozegrali więcej niż 5 spotkań w najwyższej klasie rozrywkowej w jakiejkolwiek lidze... ups i nagle kadra maleje.

Przypomnę tylko, że wychwalany przez niektórych Burliga miał być kiedyś sprzedany po okresie wypożyczenia do Floty Świnoujście (grał w II lidze a Flota wywalczyła awans) i działacze Floty stwierdzili, że chłop jest za słaby na I ligę!!! Decyzji chyba nie żałują bo zajęli w tym sezonie 3 miejsce. [tu link do info o rezygnacji z usług naszego piłkarza: http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1...noujscie.html]

Zatem transfer nie jest aż taki zły jeśli piłkarz ten ma pełnić rolę Petera Singlara. Rozegrał on raptem 20 meczy przez dwa sezony w Wiśle.

Zanim więc całkowicie oddacie się krytyce spójrzcie na jego przyjście z większej perspektywy.
Powód: , -> .
Ostatnio edytowane przez omen69 : 13.06.2011 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.06.2011, 17:10
Pierwsza myśl o Lameyu - przychodzi na pozycję Branco ;> Mam nadzieję że się mylę...
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 13.06.2011, 17:11
Piszecie że słaby choć nie widzieliście jak gra, racja miał kontuzję, ale te zawsze się zdarzają dodatkowo rywalizacja w klubie gdzie na jego miejsce było innych 2 zawodników, są przyczynami braku jego gry.
Piszecie że za stary a chcieliście starszego o 3 lata Baszczyńskiego i tylko rok młodszego Wasilewskiego.
Piszecie że kontuzjogenny, tyle że on tylko raz miał dłuższą przerwę, a chcecie Wasilewskiego, któremu o mało co nie urwano nogi.
Nie, wcale go nie bronię. Może okazać się dobrym zawodnikiem, albo Branco2. Stan zasłużył jednak by zaufać jego ruchom transferowym i zastanówcie się jak macie go obrażać, bo czy wam się to podoba czy nie jest to gracz Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując
night8484
Junior Member

Stary 13.06.2011, 17:13
Pokopiemy zobaczym, szkoda że nie jest to perspektywiczny chłopak,a najbardziej szkod że nie Polak z któreg można mieć pociechę na kilka lat.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 13.06.2011, 17:15
Mnie niepokoi jedno...sprowadzamy pilkarzy na ktorych nic nie zarobimy i ktorzy raczej beda obnizac loty(a nie odwrotnie)... Zeby zaraz sie nie okazalo, ze mamy najstarszy zespol w lidze. Sprowadzilismy juz Pareiko, Jaliensa i teraz kolejni 30-latkowie.
Odpowiedz cytując
PeterSett
Member

Od: 05.2008

Stary 13.06.2011, 17:16
River napisał(a):Wyświetl post
O Vdorljaku jak przychodzil do Legii kibice Dinama Zagrzeb na forach tez pisali rozne przesmiewcze rzeczy. Czy jest ogorkiem? Watpliwe.
Nie kolego. Vrdoljaka akurat żałowali i to bardzo - milion Euro, natomiast śmiali się, że Legia bierze Kneżevicia - i mieli rację.

Nie ma lepszego źródła niż fora klubowe, kibice co piszą - poczekajmy i wchodźmy na :

http://www.foxestalk.co.uk/forums/in...howtopic=73660
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.06.2011, 17:22
Wszystko sprowadza sie do roli jaka Lamey ma w Wisle odgrywać
Jezeli to koniec zakupow na pozycje prawego obroncy
to o coz nie nastraja optymistycznie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 13.06.2011, 17:23
Chciałbym, naprawde chciałbym żeby się okazało że to diament na którym się nikt nie poznał, wiedział o tym i pamiętał Valckx. Jednak do tej pory casusy Dawidowskiego, Niedzielana, Garguły czy Gołosia powinny nas czegoś nauczyć ... Jeszcze się nie zdarzyło u nas, żeby ktoś po ciężkiej kontuzji złapał super formę. W tym kontekście martwię się o Boguskiego tak btw. Lamey cóż ... kości zostały rzucone, trochę szkoda że przychodzi taki duży znak zapytania, w dodatku po 30.
Odpowiedz cytując
kipers
Member

Od: 08.2007

Stary 13.06.2011, 17:25
http://www.foxestalk.co.uk/forums/in...hl=lamey&st=20 za bardzo za nim nie płaczą...
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 13.06.2011, 17:26
Branco nr. 2.

Chce sie mylić.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
PlacekTSW
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 13.06.2011, 17:26
Tak, tylko gdyby Wisła zatrzymała Niedzielana, to by strzelał dla nas bramki, a nie dla Korony. Oddanie Niedzielana, to był błąd Wisły, jak dla mnie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.06.2011, 17:29
Przypomnijcie sobie co pisaliście o Paljiciu gdy do nas przyszedł .

Okazało się że z wszystkich zawodników rozegrał najwicej minut w naszym zespole , po Małeckim miał najwięcej występów . Jednym słowem - był niezastąpiony w tym sezonie . Co by o niem nie mówić , STATYSTYKI mówią same za siebie .

Lameya nikt na oczy nie widział , a jeśli już widział to akurat gdy PSV grało super sezon w LM . Wielu sobie nie zdaje sprawy , ale przychodzi do nas zawodnik z bogatym doświadczeniem , a to że miał kontuzje ? A kto ich nie miał w swojej karierze ?

U mnie ma czystą karte . Może i wiele się po nim nie spodziewam , ale przynajmniej ma okazje pozytywnie zaskoczyć . Cieszę się że nie zostaliśmy z samym Burligą na prawej stronie , a kolejny obroncy powinni w najbliższym czasie przyjśc do drużyny ( licze na jeszcze 2 nowych ) .

Zazwyczaj skrajne prognozy kibiców co do zawodników się nie sprawdzają , fajnie gdyby w tym przypadku znowu tak było .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.06.2011 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 13.06.2011, 17:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Mnie niepokoi jedno...sprowadzamy pilkarzy na ktorych nic nie zarobimy i ktorzy raczej beda obnizac loty(a nie odwrotnie)... Zeby zaraz sie nie okazalo, ze mamy najstarszy zespol w lidze. Sprowadzilismy juz Pareiko, Jaliensa i teraz kolejni 30-latkowie.
Po prostu klub ma inne priorytety awansować do ligi mistrzów lub ewentualnie zrobić coś w europie a to może tylko z doświadczonym składem. Nie może sobie pozwolić na nonszalancje w młodości jak budżet niski, po prostu Stan musi ograniczyć do minimum ryzyko transferowe. A takie by było sprowadzając młodych nie okrzesanych zawodników. Morzesz napisać ze on po kontuzji, ale za darmo i kumpel
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Kibic1928
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.06.2011, 17:32
Mam nadzieje że to nie koniec wzmocnień na PO i LO.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 13.06.2011, 17:35
Branco, Boukhari, Lamey. Krewni Valcxa?
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 13.06.2011, 17:37
Troche statystyk Michaela:

http://zu-za.soccermanager.com/player.php?pid=3190
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
hcgn
Junior Member

Czyli nie grał w Anglii bo był za słaby czy miał kontuzje?Kiedy miał tą kontuzje, co to było i kiedy wrócił do zdrowia....Może jestem ślepy ale nie widzę odpowiedzi więc pytam.
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

fajne o Nas mają zdanie na tym forum angole
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.06.2011, 17:40
Trudno patrzeć optymistycznie na ten transfer. Gość nigdy wielkiej kariery nie zrobił, jeden sezon GRY w PSV, potem słabsze kluby Bundesligi, a obecnie praktycznie sezon wyjęty z życiorysu. Facet z naturalnych względów jest blisko końca kariery, w takich chwilach ostatni sezon to najważniejszy element jego CV, a w Leicester za nim nie tęsknią, oj nie tęsknią. W klubie też wiedzą, że to transfer raczej na chwilkę, bo kontrakt taki jak i Branco dostał. Cikos żadnym wymiataczem nie był, Lameyowi wysoko poprzeczki nie zawiesił, więc może tragedii nie będzie, z drugiej strony pomny występu Branco na wiosnę, jestem pełen obaw. W każdym razie na 80% to nie jest ruch, który pozwala nam myśleć o dłuższej przygodzie z pucharami.

Noty Kickera za występy w Bundesligach:
http://www.kicker.de/news/fussball/b...ael-lamey.html

ARGH w samym Duisburgu dostał 5x 5.0 i raz nawet 5.5. Coraz gorzej widzę ten transfer...
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 13.06.2011 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita

Od: 10.2010

Stary 13.06.2011, 17:41
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Branco, Boukhari, Lamey. Krewni Valcxa?
Ta dwójka została sciągnięta na szybko przez Valckxa, bo trzeba było łatać dziury ilu ty byś znalazł zawodników z kartą w ręku i stwierdził byś z pewnością, że bedzie wzmocnieniem?
Z tych 3 transferów, Stana można rozliczać, jedynie za Lameya. Do tej pory nie było złego transferu i mam nadzieję, że ten transfer podtrzyma tą opinię.
Odpowiedz cytując
junior1906tsw
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 13.06.2011, 17:42
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
fajne o Nas mają zdanie na tym forum angole
tzn?

co do Lameya to myślę, że to nie będzie główne wzmocnienie na LM ze strony Stana na pozycję bocznego obrońcy
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów