The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.02.2021, 21:01. [XIX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 28-02-2021, 12:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 23.02.2021, 21:25
Chamstwo booka nie ma granic. Nie jesteśmy faworytem.
1:3
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.02.2021, 21:35
Przecież to z korzyścią dla grających?

Dobrze by było żeby nasi nie urośli w piórka. Po meczu ze Jaga tez się wydawało że teraz przyjdzie seria wygranych.

Jeśli Hyballa poskłada obronę i nikt nie zaliczy baboli to wrócimy z Płocka z punktami, jednak Płock to i tak jedna z lepszych ekip wiosna, więc przestrzegał bym przed lekceważącym podejściem.

Typuje 2-3, gole Yeboah, Forbsa, Starzynski
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.02.2021 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.02.2021, 22:07
Miejmy nadzieję, że ten mecz skończy się dla WPłock podobnie jak w poprzedniej kolejce.

@Arkadiusz.Czerepach nie napisałeś kto nie zagra w Płocku i u nas.
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 23.02.2021, 22:21
Mnie najbardziej ciekawi etyczny aspekt ewentualnego wystepu Urygi. Wystawienie go, to bylaby taka abberacja na tylu poziomach, ze az brak slow. Natomiast jak juz wystapi w tym meczu, to pewnie strzeli ostatnia bramke w Ekstraklasie na nastepnych kilka lat
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.02.2021, 06:33
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
@Arkadiusz.Czerepach nie napisałeś kto nie zagra w Płocku i u nas.
Za kartki to u nas pauzuje Bury, a w Płocku chyba nikt.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.02.2021, 06:56
Oglądał ktoś ostatnie mecze w Płocku? Jak sytuacja z murawą?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 24.02.2021, 07:10
Jak dla mnie 2 niewiadome. Kto na stoperze za Adiego? Czy z racji powrotu Żukowa wrócimy do gry 1 napastnikiem?
Ad. 1. Jezeli ten Mawutor taki kot i do tego faktycznie jest w formie fizycznej to można spodziewać się szybkiego debiutu. Oczywiście do nas docelowo przyszedł jako DŚP, jednak grywał dużo (ostatnio również) jako ŚO więc jest kolejną opcją na tę pozycję. Inna mozliwośc to Sadlok obok Frydrycha, wtedy Wachowiak na LO, jednak nie sądzę. Kolejna opcja to Hoyo, choć raczej najmniej prawdopodobna.

Ad. 2. Nie ma opcji, że Żukow nie zagra w 11, Plewka też pewniak. Skrzydła bez zmian, Yeboah-pewniak, Starzyński świetny mecz - 90 % w pierwszym składzie wg mnie. Forbes pewniak.
Teraz kwestia Savic czy Medved Savic na oko nie spełnia pokładanych nadziei, może czas na mecz z ławki? Jednak patrząc na niego pod kątem jak biega, przesuwa, odbiera, przeszkadza, to wypełnia w 100% to czego oczekuje Hyballa. Z drugiej strony wydaje mi się, że Medved nie zawiódł w ostatnim meczu, a nawet odciążał sporo Forbesa w walce z obrońcami. Sam nie mam pojęcia na jaki wariant bym postawił, przewiduję jednak powrót Medveda na ławkę jako realna alternatywa za Forbesa jako zmiana. Inaczej nie mamy napastnika na ławce.

Mój typ:
Lis - Szota, Frydrych, Mawutor, Sadlok - Żukow, Plewka - Starzyński, Savic, Yeboah - Forbes

Co do wyniku zakładam naszą wygraną 0:2
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 24.02.2021, 07:18
pawlozm napisał(a):Wyświetl post

Co do wyniku zakładam naszą wygraną 0:2
Kurcze,jak to nastroje się zmieniły w porównaniu do kilku miesięcy wcześniej ...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.02.2021, 07:59
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Kurcze,jak to nastroje się zmieniły w porównaniu do kilku miesięcy wcześniej ...
Bo są ku temu podstawy. Raptem u trenera Hyballi chłopaki potrafią biegać, walczyć, dać coś z wątroby. Wierzę, że odkujemy się w Płocku za 0-3 u nas. Konrad Gruszkowski co się z Nim dzieje? JCS gotowy do gry?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 24.02.2021, 08:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Zwyczajnie w mojej opinii jesteśmy lepsi od Płocka, tyle
Jak widziałem jak Płocczanie nie potrafili wyjść spod pressingu, a legia tylko lekko ruszyła do przodu to od razu oczami wyobraźni widziałem jak ich zakładamy od pierwszej minuty
Przekonamy się w niedziele jaki przebieg będzie miał ten mecz. Ja zakładam, że totalnie będzie pod naszą kontrolą.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 24.02.2021, 08:20
Płock mógł zagrać padake z legią, ale z nami już nie musi. Spodziewam się raczej ciężkiego meczu jak z Pogonią niż jak z Jagą. No w sumie mecz o 6 punktów z sąsiadką w tabeli. Liczę na wygraną po walce.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 24.02.2021, 08:54
Tak mi się przypomniało, bo ostatni mecz na wyjeździe w Płocku graliśmy w niedziele o 12:30 jak wracałem z kawalerskiego... Przegraliśmy 2:1 i to był początek naszej historycznej passy przegranych. Mecz nie będzie łatwy, ale liczę na 3 punkty i jakiś wynik 1;2. Oby niedziela i "wczesna" pora nam nie przeszkodziła
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 24.02.2021, 08:57
Ja się obawiam tylko tego, że Płock postawi autobus w bramce, a nasi będą bić głową w mur. Pogoń poszła na wymianę ciosów i dostała dwa gongi, mimo, że im strasznie ciężko strzelić bramkę. Z kolei takiemu Śląskowi udało się przetrwać z nami nawet w dziesiątkę, bo zamurowali się totalnie a nasi byli już zmęczeni. Paru trenerów może dojść do wniosku że to jest na nas jakaś metoda. Tak, że może to wyglądać jak kiedyś mecze Barcelona - Inter - my ciśniemy próbując zabiegać przeciwnika a on stoi w zasiekach i próbuje urwać się z kontrą. Jak się uda naszym strzelić pierwszą, to powinni pęknąć - pytanie, ile czasu naszym to zajmie.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 24.02.2021, 08:58
Tutaj mi nie chodziło o fakt, że Płock zagrał padakę w ostatnim meczu, a o momenty kiedy legia wychodziła wyżej i presowała. Płock nie radził sobie z tym zupełnie. Jak tylko na ich połowie legia wychodziła odważniej i próbowała ich zamykać, momentalnie Płock tracił piłkę. Przykładowo Pogoń z nami wiele razy potrafiła kilkoma szybkimi podaniami wyjść spod pressingu do przodu. W oczy się rzucało, że Płock się gubił jak czuł presję rywala na swojej połowie. Oczywiście nie oznacza to, że tak będzie co mecz, że nie wyciągnęli wniosków itd.
Ja jednak zakładam, że wyjdziemy na nich od początku bardzo wysoko i strzelimy z tego szybką bramkę (tak w pierwszych 25 minutach) co ułoży mecz. Drugi raz powtórki z meczu z Piastem już nie będzie, utrzymamy prowadzenie.
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 24.02.2021, 09:03
Jeśli jest tak jak piszesz, że sobie z "gegenpressing" nie radzą, to może być wysoki wynik. Pytanie, czy po prostu im mecz nie wyszedł, czy to ich generalny problem. Trzymać kciuki, żebyś miał rację.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.02.2021, 09:03
nie interesuje mnie jaką różnicą bramek wygramy, liczy się zwycięstwo i 3 pkt dla nas !
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 24.02.2021, 10:45
Tantal napisał(a):Wyświetl post
Jeśli jest tak jak piszesz, że sobie z "gegenpressing" nie radzą, to może być wysoki wynik. Pytanie, czy po prostu im mecz nie wyszedł, czy to ich generalny problem. Trzymać kciuki, żebyś miał rację.
To w wykonaniu legii to nawet koło Gegenpressingu Wisły Hyballi nie stało Wystarczyło, że legia trochę skracała pole gry, podchodziła wyżej, a Płock nie umiał z tego wyjść i ratowali się wybijaniem.

Oczywiście mógł to być jeden gorszy mecz Płocczan, a nie żadna zależność. Nie oglądałem ich wcześniejszych meczów więc nie wiem.
Sam mam nadzieję, że przeczucie mnie nie zawiedzie i od pierwszych minut będzie gorąco w ich polu karnym i co najważniejsze, że szybko z tego padnie dla nas bramka.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 24.02.2021, 11:03
podobno Forbesa występ zagrożony, więc może być różnie, bo nie będzie miał kto rozbijać ataków
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member

Stary 24.02.2021, 11:43
1:3 i wracamy z 3 pkt do domu.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 24.02.2021, 11:57
Ktoś tu pisał o etycznym aspekcie występu Urygi. Ja tu nie widzę żadnego problemu. Jest najemnikiem i do 30 czerwca ma pracować jak potrafi najlepiej dla obecnego pracodawcy, za co pobiera wynagrodzenie. Od 1 lipca będzie umierał za nas. I tyle w temacie, nie widzę tu żadnych sprzeczności.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.02.2021, 13:26
Na piec ostatnich meczow wygrali cztery tak wiec trzeba byc ostroznym. Napewno szykuje sie ciekawy test.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.02.2021, 13:54
Jeżeli Forbes nie zagra to duża szansa dla Medveda, żeby coś pokazać. No i Buksa moglby zagrać kilka minut - od niego tylko minuty do punktacji mlodziezowej sie licza.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 24.02.2021, 14:15
Jeśli zagramy na swoim Hyballowym poziomie to zgarniamy 3 pkt.

Jeśli Forbes nie wystąpi to gra najlepszy w kolejności, obojętne mi czy to Buksa czy Medved.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 24.02.2021, 15:39
bedzie ciezko, no i niedziela w poludnie to nie sa sprzyjajace warunki do gry cytujac klasyka

ale wierze w wygrana po walce, napewno nie jestesmy gorsi niz Plock mimo kilku absencji
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.02.2021, 20:16
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tu pisał o etycznym aspekcie występu Urygi. Ja tu nie widzę żadnego problemu. Jest najemnikiem i do 30 czerwca ma pracować jak potrafi najlepiej dla obecnego pracodawcy, za co pobiera wynagrodzenie. Od 1 lipca będzie umierał za nas. I tyle w temacie, nie widzę tu żadnych sprzeczności.
w idealnym profesjonalnym świecie może by tak było , ale tutaj (lekko wyolbrzymiając) od tego jak z nami zagra , moze zależeć czy w przyszłym sezonie zagra w pucharach , czy w 1 lidze
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.02.2021, 21:01
Kac napisał(a):Wyświetl post
bedzie ciezko, no i niedziela w poludnie to nie sa sprzyjajace warunki do gry cytujac klasyka
To był goleador. Piękne czasy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 25.02.2021, 11:51
Lis

Szot/Szota, Frydrych, Radakovic, Sadlok

Plewka, Motorek
Zhukov
Yaw, Starzynski

Forbes

Z lawki Kuba, Savic, Wachowiak. Medved.

Tak to widze panowie
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.02.2021, 12:15
W tym meczy pewne jest tylko jedno. Bramka Alana Urygi po jakimś wyrzucie z autu albo stałym fragmencie.
Poza tym może zdarzyć się wszystko. Jak dla mnie wynik jest kompletną niewiadomą - dlatego stawiam na remis
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 25.02.2021, 12:47
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Lis

Szot/Szota, Frydrych, Radakovic, Sadlok

Plewka, Motorek
Zhukov
Yaw, Starzynski

Forbes

Z lawki Kuba, Savic, Wachowiak. Medved.

Tak to widze panowie
Szot kontuzjowany, z tego co wiem nie ma opcji żeby zagrał. Radakovic za krótko w klubie, żeby Hyballa na niego postawił, pewnie zamiast niego będzie masakrator
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów