The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2020, 07:47. [XXXII kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 23-06-2020, 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.06.2020, 07:56
mecz z jedną z najsmutniejszych i bez jajowych drużyn w lidze. Nie ważne w jakim stylu ale 3 pkt trzeba zdobyć.
Zagrałbym Buchalik-Sadlok Hebert Janicki Niepsuj-Żukow Basha Szot -Tupta Błaszczykowski- Turgeman
Hołownia słabiutki w sobotę,Savicević potrzebuje ławy bo nic nie gra. Tupta jako skrzydłowy na pewno lepiej niż wahadłowi
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 22.06.2020, 08:03
Panie Trenerze, bez eksperymentów proszę, a będzie dobrze. Trzeba wrócić do tego co funkcjonowało przed epidemią.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.06.2020, 08:11
No cóż. 2:1 dla nas, Uryga po stałym fragmencie
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.06.2020, 09:26
Wychodząc na boisko będziemy już znali wyniki z Kielc i Gdyni.
Jednak niezależnie od tego, co tam się wydarzy (a może się wydarzyć wszystko) koniecznie trzeba po prostu wygrać.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 22.06.2020, 09:38
Taki skład chciałbym zobaczyć:

Buchalik - Burliga/Niepsuj, Klemenz, Hebert, Sadlok - Basha, Zhukov - Błaszczygowski, Savicevic, Hołownia - Turgeman.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 22.06.2020, 09:49
Chcesz stawiać dalej na beznadziejnego vukana ? Plus ten Hołownia co nic nie gra. Czas na chuce
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 22.06.2020, 09:52
2:2. Uryga 2 gole
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 22.06.2020, 10:56
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 22.06.2020, 10:58
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Coś czuję, że jutro Korona wygra z Rakowem, Arka zremisuje z Lubinem, a Wisła? Mam nadzieje, że te ~8k kibiców da radę.
W Gdyni niestety ale świnia wygra, mam dziwne wrażenie że krety odpuszczą im mecz... A scyzoryki w dupe od Rakowa i tyle. Ale to nie da nam absolutnie nic jeżeli nie wygramy
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.06.2020, 11:15
Czy próbowaliśmy już Klemenza na lewym skrzydle? Nie? To spróbujmy!

A tak na serio: remis brać w ciemno.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.06.2020, 11:44
Buchalik do ataku, a Boguski na bramkę.
Sobol nic z tego nie zrozumie, a Furman posika się ze śmiechu.
Zwycięstwo Wisły pewne.

Tylko której?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 22.06.2020, 11:56
Czy Sadlok i Burliga mogą grać? Jeśli tak, to niech grają, proszę, na obronie albo wahadłach, ale niech grają.

Bardzo ważny mecz, tutaj musimy zdobyć komplet punktów.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tylko której?
Hehe chyba się starzejemy, bo też chciałem rzucić tym sucharem. Chociaż obie Wisły są w takiej formie, że nie zdziwiłoby mnie, aby żadna z nich nie była w stanie wygrać tego meczu
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.06.2020, 13:26
Patrząc na naszą grę, to pewnie wymęczymy remis.

Furman z ekipą pewnie coś ze stałego fragmentu nam strzeli, nasze asy odpowiedzą raz i tyle.

Pytanie jak poradzą sobie scyzory i świnia w tej kolejce - w przyszłej jedziemy do Zabrza, a Górnik patrząc na mecz ze scyzorami kondycyjnie wygląda bardzo dobrze. Tam będzie bardzo ciężko o pkt.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 22.06.2020, 13:53
Chciałbym, żebyśmy zagrali normalnym systemem (4-4-2) z Buksą i Turgemanem w ataku, tylko, że w takim ustawieniu brakuje nam lewoskrzydłowego. Mam chociaż nadzieję, że nie będzie jakiegoś debilnego ustawienia (a jak będzie to znaczy, że z trenerem trzeba się pożegnać), a Klemenz wróci na środek obrony (razem z Hebertem) i posadzi parodystę Janickiego na ławie oraz że Lis posadzi na ławie drugiego parodystę Buchalika.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.06.2020, 14:34
Ja wiem, że 4-4-2 nam się kojarzy z największymi sukcesami, ale to naprawdę nie jest przypadek, że mało kto tak jeszcze gra. Powinnismy wyjść 4-5-1, standardowe nasze ustawienie pod które mamy de facto stworzoną kadre. Stoperzy na pozycji stoperów, boczni obrońcy na pozycji bocznych obrońców, itd itd. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Skowronek za wszelką cenę chce upchać Janickiego, Heberta i Klemenza w obronie i stąd rzucanie Lukasa po bokach obrony, pomocy czy wahadle (wciąż nie wierzę).

Chciałbym, żebyśmy wreszcie wyszli normalnie, na poszczególnych pozycjach niech zagrają piłkarze w najlepszej obecnie formie i powinno być dobrze.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 22.06.2020, 14:55
Skowronek o sytuacji kadrowej:

Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić

A więc jutro pewnie kogoś zabraknie, albo zagra na przeciwbólowych.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.06.2020, 15:26
Uryga strzela tylko w meczach z nami?
To typuję 2:1 dla nas!
Nowe cele Wisły na sezon (2020/21)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
3. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.06.2020, 15:56
"Nie chcemy ułatwiać zadania przeciwnikowi, ale Ci którzy nie byli do dyspozycji dalej nie są. I myślę tutaj o Łukasz Burlidze, o Pawle Brożku i o Kamilu Wojtkowskim. Ci piłkarze nie będą brani pod uwagę w jutrzejszym spotkaniu. Mamy natomiast trochę problemów, ale nie chciałbym o nich mówić"

Coz to znowu moze znaczyc, bo pogrubione slowa raczej nie odnosza sie do samych kontuzji?
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.06.2020, 16:04
Jeszcze bez Savicevicia i Tupty.
Ciekawe co z Makiem, Knura sugerował że wcale nie jest kontuzjowany.

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15040262
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 22.06.2020, 17:44
luke1906 napisał(a):
Ciekawe co z Makiem, Knura sugerował że wcale nie jest kontuzjowany.
Knura zrobił niechcący zamieszanie, odpisał nie temu typkowi co chciał. Jak sobie zajrzysz teraz na jego twittera i tamten wątek to znajdziesz, że ostatecznie napisał, że uraz. Podobno problemy z łydką.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 22.06.2020, 18:01
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.06.2020, 18:09
Buchalik - Niepsuj, Hebert, Klemenz, Sadlok - Kuba, Basha, Kuveljic, Chuca - Buksa, Turgeman
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.06.2020, 18:28
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Buchalik - Klemenz, Janicki, Hebert, Sadlok - Kuba, Basha, Żukow, Chuca - Buksa, Turgeman.
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 22.06.2020, 20:08
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Nie przekonuje mnie Klemenz na prawej stronie, wolę Niepsuja, podobnie Kuveljica za Żukowa, który szuka formy. Nie wiem czy Buksa na lewą jest lepszym rozwiązaniem, niż Buksa za Turgemana, bo zapewne żaden nie ma siły na 90 minut. Wówczas jeden z nich na ławkę, a na boisko wówczas.... cholera wcyhodzi na to, że RB9.
Mnie Klemenz na prawej również nie przekonuje, ale ponoć Niepsuj nie gotowy na pierwszą 11. Swego czasu Szot był promowany na prawej, ale nie sądzę, że wyjdzie tak jutro .
Myślę, że Buksa z Turgemanem to dobra opcja, Olek może grać trochę cofniety wtedy. Jest Pawłowski, Szot czy Hołownia w razie czego za Olka, wtedy zostanie nominalnie tylko Turgeman na ataku. Z kolei za Turgemana ewentualnie niech już RB9 zostanie w obwodzie. Bo od pierwszej minuty jeśli Boguski ma wyjść jako ten fałszywy skrzydłowy To lepiej dac szanse Chuce, też z niego żaden skrzydłowy, ale od RB9 lepszy po trzykroć.
Jest jeszcze opcja Hołownia na lewej pomocy przed Sadlokiem. Wtedy faktycznie Olo może z ławki za Turgemana w tej 60 wskoczyć, a zagrać w środku: Basha, Żukow, Chuca.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 22.06.2020, 20:09
Dopiero teraz przeczytałem wypowiedź przedmeczową naszego trenera i jedno zdanie rzuciło mi się w oczy - "Michał to jest bardzo dobry bramkarz i potrafi grać nogami, również pod presją przeciwnika" - nie sądzę, żeby to był dobry moment na opowiadanie takich żartów. A co do meczu to (może naiwnie) zaufam trenerowi, że ustawienie z Rakowem było tylko potrzebą chwili i było jednorazowe i jutro zobaczymy normalną taktykę z 4 obrońcami i wszystkimi piłkarzami na swoich normalnych pozycjach.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.06.2020, 20:34
Zwracam uwagę na istotę jutrzejszego meczu. Jeden z ważniejszych w kontekście walki o ekstraklasę. Przewaga punktowa nad spadkowiczami powoduje, że nie do końca traktujemy poważnie prawdopodobieństwo spadku z ekstraklasy, jednak nasza porażka przy zwycięstwie dwóch drużyn za nami, redukuje przewagę do jednego meczu, a będziemy grać ze sobą. Przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Lubina, a trzeba wypracowywać przewagę, żeby mecze bezpośrednie, nie było "o wszystko". Jutro trzeba wygrać, ale nasza forma jest niewiadomą. Każdy inny wynik niż zwycięstwo da nadzieję naszym rywalom. Wierzę, że damy radę, ale do tego trzeba dobrego pomysłu na mecz i 100% zaangażowania.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 22.06.2020, 21:20
Ciekawe, czy dużo się pomylę, jeśli wyjdziemy jutro tak:

Buchalik - Klemenz Janicki Hebert Sadlok - Basha Żukov - Kuba Chuca Hołownia - Turgeman

Vukanowi przyda się odpocząć na ławce, pomijając nawet ewentualny uraz. Gra gówno i musi usiąść. Tak samo posadziłbym Żukova ale akurat za niego nie ma kogo wstawić do składu (o Pawłowskim nie piszę bo to nie jest piłkarz na szczebel centralny, o Ekstraklasie nie wspominając).

Ewentualnie jeszcze Klemenz na lewe skrzydło, albo jako klasyczna 10-tka
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member

Od: 07.2011

Stary 22.06.2020, 21:27
W gwoli wyjaśnienia - przed meczami bezpośrednimi jedziemy do Zabrza i Łodzi, pomiędzy bezpośrednimi meczami jedziemy do Lubina w 36. kolejce.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 22.06.2020, 21:55
wychodząc na boisko będą już znane wyniki, więc jeśli nie będzie najlepiej to chyba się zmotywują
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów