The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
leszek87
Junior Member

Od: 03.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.10.2019, 13:06. Olej Kokosowy Rafinowany i swędząca głowa
Witam, borykam się z problemem swędzącej głowy juz od kilku tygodniu i szukam jakiegoś sposoby na pozbycie sie tego nieprzyjemnego uczucia bo oszaleć można. Drapię sie w pracy i nie mam już siły tłumaczyc wszystkim że to choroba a nie tak jak poszły plotki ze się nie myję. Dermatolog w moim miescie przepisał mi kilka środków, szamponów a nawet tabletek, lecz nic nie przyniosło stałej ulgi. Zacząłem więc czytać o prostych naturalnych sposobach na choroby skóry i wpadł mi w ręce olej kokosowy rafinowany
w tym sklepie wszystko ładnie opisane na różnych stronach w internecie również. Ale czy to na prawdę podziała ? z jednej strony nie jest to za drogie wiec jedynie bede musiał czekać az mi to przyślą, a z drugiej strony nie wiem czy warto wgl tego próbować czy może coś innego zastosować.
Proszę o pomoc! Pozdrawiam Leszek.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 10.10.2019, 14:59
Ale że Ci się chciało czekać od marca żeby zamieścić tu reklame oleju kokosowego rafinowanego na świąd głowy to szacunek
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.10.2019, 15:50
Obłożenie świeżym gnojem będzie da sto razy lepszy efekt. Tylko uważaj z dawkowaniem i pamiętaj aby obornik nakładać na skórę głowy wyłącznie w lateksowych rękawiczkach.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów