The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
InQ
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.05.2013, 18:32. Komunikat dotyczący regulaminu wchodzenia kibiców na R22.
Z dniem dzisiejszym (11 maj 2013) tj. od meczu Wisła - Korona kibice wchodzący na stadion nie są wpuszczani na trybuny z przedmiotami które można nazwać pakunkiem np. plecak, torba, siatka.
Powyższe przedmioty należy zostawić w depozycie.

Teraz pytania:
1. Dlaczego organizator nie wydał żadnego komunikatu do kibiców wybierających się na mecz? Można było dowiedzieć się dopiero post factum - przy próbie wejścia na stadion.

Już nie wspominam, że o uwłaczającym traktowaniu.
Pretensje, że zadałem pytanie dlaczego nie było żadnego komunikatu.
Zamieszanie powoduje spóźnienie się na mecz.
Kreuje się nerwowa atmosfera...

Jako ciekawostka, nikt z geniuszy którzy wpadli na ten pomysł nie raczył poinformować kobietę pracującą w depozycie...

2. Jak organizator chce rozwiązać powyższą kwestię rozmieszczenia depozytów? Zostały wprowadzone nowe ograniczenia, które dotykają znacznej liczby kibiców. Czy mały barak za trybuną G jest wstanie pomieścić ponad 30 tys. potencjalnych "pakunków"? - zakładając pesymistyczny dla organizatora scenariusz.

Pomijam kwestię, że klub wpadł na genialny pomysł, żeby nieświadomy kibic w bramie dowiadywał się, że nie wejdzie na stadion, a potem w pospiechu musi obejść cały stadion by złożyć plecak w depozycie.

Czy tak organizator ma zamiar zachęcać kibiców do przychodzenia na stadion?
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 11.05.2013, 18:36
Na E były plecaki i torby.

Więc pewnie znów jakiś wymysł na jednej trybunie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 11.05.2013, 18:41
Przed sektorem C również jest depozyt.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
InQ
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 11.05.2013, 18:44
@MatMario: Pani z ochrony na bramce E22/23 nikogo nie wpuszczała z plecakiem.
Po dyskusji usłyszałem, że jest to rozporządzenie organizatora dot. wszystkich.

Tłumaczyła się tym, że kamery monitoringu nie są wstanie wyłapać, czy plecak został należycie przeszukany.
Odpowiedz cytując
hoffek77
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.05.2013, 18:49
Na D podobną sytuacja, nie zostałem wpuszczony z plecakiem, do tej pory zawsze wchodziłem bez problemu.Zaproponowano mi udanie się do depozytu. Choć kilka osób później z plecakiem widziałem i to większym od mojego. Nadgorliwość, głupota czy złośliwość? Kibiców na meczach coraz mniej a oni robią takie akcje!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.05.2013, 19:51
To zAJ*ebiście! Szkoda, że gdy wbijałem na C z plecakiem steward normalnie mnie wpuścił (czyt. sami stewardzi CH*UJA o tym wiedzieli). Niezły szajs. Tego burdelem nazwać nie można, tam jest wszystko jasne i klarowne.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.05.2013, 22:11
Jak kto lubi być traktowany jak gówno i jeszcze za to płacić to chodzi na mecze ekstraklasy. Ja na to sram i wybieram okręgówkę. Nikt mi do upy nie zagląda a poziom widowiska porównywalny.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 11.05.2013, 22:22
ja na C normalnie wbiłem z plecakiem. nie było żadnego problemu
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 12.05.2013, 08:11
Wlazłem na C normalnie z dużym plecakiem, na dodatek po rozpoczęciu meczu więc raczej wszyscy stewardzi go widzieli.
Druga rzecz że trzeba im afery robić o to, od razu z mordą na nich wyskoczyć to zaraz im pały miękną.
Odpowiedz cytując
oli38
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 12.05.2013, 09:13
Rozumiem, że zakaz ma dotyczyć również kibiców gości i ich plecaków?
Rozumiem, że zakaz dotyczy też kobiecych torebek, bo w końcu to też "pakunek"?
Rozumiem, że zakaz dotyczy nawet sektora rodzinnego i dziecinnych 'pakunków"?

Czasem sobie myślę, że w tym kraju chce się, zrobić wszystko, żeby ludzi zniechęcić do przychodzenia na mecze. Puste stadiony byłyby chyba marzeniem wielu decydentów. Brak opłat za ochronę, brak antyrządowych haseł, brak opraw...jednym słowem pełna sielanka. Jestem praktycznie pewny, że w dalszej lub bliższej przyszłości, żeby wejść na stadion obejrzeć mecz piłki nożnej, wcześniej będę musiał poddać numer buta, obwód klatki piersiowej, a także oddać odciski palców. Naturalnie o wniesieniu szala będzie można a na trybunie będzie można być tylko i wyłącznie bez obuwia...
W tych czasach hasło Piłka Nożna Dla Kibiców naprawdę nabiera na wartości...
PS. Ja z plecakiem wczoraj wszedłem.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.05.2013, 09:18
Ja wszedlem z torba z siłowni. Jak widac pewnie jakis martwy przepis, pewnie wymog Ekstraklasy/wojewody/etc.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.05.2013, 09:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak kto lubi być traktowany jak gówno i jeszcze za to płacić to chodzi na mecze ekstraklasy. Ja na to sram i wybieram okręgówkę. Nikt mi do upy nie zagląda a poziom widowiska porównywalny.
Ale my chodzimy dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 12.05.2013, 10:49
I dla Wisły dajecie się dymać, przez klub? Albo klub zacznie traktować chodzących na mecze jak ludzi, bo na to że jak własnych kibiców nie ma co liczyć, albo po stadionie będzie hulał wiatr i gwarantuję że dla Wisły będzie to z korzyścią. Bo skoro nie wolno wnieść flagi, plecaka( bo nie ma pewności czy został sprawdzony ) czy usiąść na wolnym miejscu to niedługo żeby wejść na mecz trzeba będzie rozebrać się do naga i oddać dupę do kontroli. Oczywiście wszystko dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Ja protestuję i na żywo oglądam okręgówkę z browarem w ręce... polecam.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ABG3212
Member

Od: 02.2013

Stary 12.05.2013, 12:29
ja bylem na dolnym D ze znajomymi i normalnie wchodzili z plecakami .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów