The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.04.2022, 18:34
Co z tego że gra wygląda dobrze jak nie punktujemy. KGHM gra padlinę ale punkty jeszcze fartownie zgarnie.
My nie bo jesteśmy mentalnymi nieudacznikami.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 03.04.2022, 18:35
[wideo] Jerzy Brzęczek po meczu Wisła 2:2 Piast:

https://www.youtube.com/watch?v=IEjPi9mJMsU
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.04.2022, 18:37
Niewiem co to za klatwa zeby w pierwszej połowie zaliczyc 3 słupki,naprawde niepojete,do przerwy powinno byc z 4;0

nie gramy zle,widac ze akcje są,Manu klasa ,ale to jest poprostu jakis niefart? los nas za cos gnębi? naprawde niewiem
karny tez dyskusyjny

az szkoda pisac ,bo z gry naprawde oni coraz lepiej wygladają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.04.2022, 18:38
Chyba nasz najlepszy mecz w sezonie. Masa sytuacji, brakło trochę szczęścia i umiejętności.
Nadal jesteśmy w grze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 03.04.2022, 18:40
Pech w pierwszej połowie i kryminał Biegańskiego w drugiej. Cenny punkt...

W kolejnym meczu Biegański ława...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 03.04.2022, 18:40
Niestety to kolejny kroczek w stronę spadku. Jak nie wygramy z żabolami to moim zdaniem będzie praktycznie po nas. No ale wierzę, że wygramy i potem jeszcze i jakimś cudem się utrzymamy.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.04.2022, 18:41
Dopóki Manu miał siłę grać, to fajnie to wyglądało. Gdyby jeszcze był skuteczny, to była by bajka. A tak fartownie uratowaliśmy 1 punkt.

Wydawało mi się, że ten mecz da odpowiedź, czy lecimy, czy jesteśmy cały czas w grze, ale myliłem się. Dalej nic nie wiadomo. Cholera, nawet po meczu z Górnikiem jeszcze nic nie będzie przesądzone. Scenariusz, że ostatnia kolejka i mecz Wisła - Warta będzie o wszystko, jest coraz bardziej prawdopodobny.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 03.04.2022, 18:41
brakło tez VARu przy rzekomym faulu Bieganskiego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 03.04.2022, 18:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
brakło tez VARu przy rzekomym faulu Bieganskiego
Wiadomo, że faul był wymuszony przez atakującego, ale po ch.... Biegański leciał do rogu pola karnego? W dupie mu się zagotowało? Mam wrażenie, że to efekty tej jego "silnej psychiki" znaczy czego bym nie spieprzył to i tak jestem fajny. Teraz jest czas weryfikacji i co by nie mówić zajebał dwa gole.

Jak się Górnik zorientuje że można nam strzelać z 3 metra głową. To będziemy mieć 70 wrzutek na afere, a w Zabrzu grają same tyczki o głowę wyższe od naszych.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 03.04.2022, 19:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie zamierzam krytykować piłkarzy, bo to pod względem jakości piłkarskiej był chyba najlepszy mecz w tym sezonie.

Znowu pech, słupki, poprzeczka, głupi karny Biegańskiego (piłka już praktycznie poza polem gry), bramka nr dwa też po takim chaosie i znów Biegański szkolny błąd - dał się przelobować takim balonem z ponad 16 metrów.... Powiedzieć, że to nie był to jego najlepszy mecz to eufemizm.

No ale cóż jak się po takiej pierwszej połowie nie prowadzi 3 golami, to można się spodziewać, że niewykorzystane sytuacje się w końcu zemszczą.

Coraz mniej meczy pozostało i patrząc na jakość gry to można mieć jeszcze jakieś nadzieje, tym bardziej, że cała kolejka zagrała pod nas ale ciężko będzie.

Odrobiliśmy punkt do Zagłębia, Warty oraz Śląska. Do Zagłębia mamy 3 punkty straty i bodajże jeszcze mecz bezpośredni - do Warty i Śląska 5 i bezpośredni mecz. Tu się jeszcze bardzo dużo może wydarzyć, tylko cholera trzeba zacząć wygrywać, bo za wrażenia artystyczne niestety punktów w tabeli się nie dopisuje.
Do Śląska to mamy wirtualne bo wirtualne ale 6 punktów, bo chyba nikt nie myśli że wygramy we Wrocławiu 6-0?
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.04.2022, 19:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chyba nasz najlepszy mecz w sezonie. Masa sytuacji, brakło trochę szczęścia i umiejętności.
Nadal jesteśmy w grze.
HAHAHA nie rozpierdalaj mnie juz czlowieku
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 03.04.2022, 19:54
Kolejny istotny krok do 1 ligi.
Szkoda, bo widać było dzisiaj walkę a przy okazji trochę dobrej piłki.
Brakło szczęścia, słabi Colley i Biegański...
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:03
Piast był dziś tak słaby , szczególnie w pierwszej połowie ,że tymbardziej nie wygrywając tego meczu znów jesteśmy pośmiewiskiem. Prowadziliśmy 1-0 , mieliśmy pare okazji powinno być 3-0 do przerwy. Nie wiem czy to Brzęczek bredził przed meczem ,że każdy mecz traktują teraz jak finał ? Oni ten mecz traktowali jak finał , patrząc na to jak wyszli na 2 połowę , to chyba myśleli ,że to mecz na Orliku o pietruszke. Całkowicie stanęli , Piast zaaplikował z niczego 2 bramki , także pogratulować.Colley z 1 połowy gdzie czyścił praktycznie wszystko a ten z drugiej połowy gdzie przegrywał dosłownie każda piłkę , to był cień zawodnika.
Ja nie wiem czy nie było naprawde nikogo na ławce rezerwowych ? Fornalik zrobił 6 zmian , my jedną a drugą w 92 minucie Przy 2-2 Piast się cofnął to trzeba było wpuścic 2giego napastnika bo fernandez w takim tłoku jako podwieszony nie miałszans dotknąć piłki , nie wiem czy nawet to drzewo Kliment też było kontuzjowane , ja .......e...
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:20
Wszędzie piszesz o tych 6 zmianach. Jak Fornalik zrobił 6 zmian, to zgloś to do klubu, bo zmian można zrobić 5.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 03.04.2022, 20:22
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Przy 2-2 Piast się cofnął to trzeba było wpuścic 2giego napastnika bo fernandez w takim tłoku jako podwieszony nie miałszans dotknąć piłki.
Sprawdź sobie, jakich napastników mieliśmy na ławce, a następnie odstaw to, co bierzesz.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:23
Garret napisał(a):Wyświetl post
Wszędzie piszesz o tych 6 zmianach. Jak Fornalik zrobił 6 zmian, to zgloś to do klubu, bo zmian można zrobić 5.
Myślalem ze 6 ( przpeisy covidowe). Jesli nawet 5 to chyba dziwne ze nasz treneiro zrobil 1 ?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.04.2022, 20:23
kogo miał z ławki wprowadzić Brzęczek? Już przed meczem było wiadomo, że zagra Hugi i może Skvarka. Czemu nie było dziś w kadrze Cisse?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:25
d napisał(a):Wyświetl post
Sprawdź sobie, jakich napastników mieliśmy na ławce, a następnie odstaw to, co bierzesz.
No własnie myslalem ze ta łajza Kliment jest chociaz na ławce ( nie sadzilem ze kiedys za nim zatesknie). No ale jak go ne było to pewnie się połamał . A niech odstawią to c obiorą ci , co doprowadzili ,że nie ma ani jednego napastnika na zmiane i na 8 kolejek w naszej sytuacji mamy jednego 40 letniego Ondraska.
Odpowiedz cytując
adams11
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.04.2022, 20:26
Jak się takich meczów nie wygrywa - mając w pierwszej połowie taką przewagę i tyle okazji - to nie można się utrzymać. Frajersko stracone punkty z Lechem, teraz ten festiwal słupków i poprzeczek - tych 4 punktów na koniec zabraknie.

Dzisiaj strata punktów na konto braku napastnika i młodego w bramce, którego najwyraźniej presja walki o życie klubu przerosła.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:27
Myślalem ze 6 ( przpeisy covidowe). Jesli nawet 5 to chyba dziwne ze nasz treneiro zrobil 1 ?
Przez przepisy covidiwe można zrobić 5 zmian i tyle zrobił Fornalik.
Brzęczek zrobił 2 zmiany. Kogo miał jeszcze wpuścić? Starzyńskiego, który nie udźwignął meczu z Amiką? Sadloka, Kuveljica, Szoty, Szota, Ringa? Który z tych zawodników jest piłkarzem, który pomógłby wcisnąć 3 bramkę? Tylko konkrety, bez pier****, ze powinien zmienic a na kogo to niewazne.
Odpowiedz cytując
Robcio
Member

Od: 03.2008

Stary 03.04.2022, 20:27
Cisse i Kliment kontuzja. No serio nie było kogo wpuścić....
Piast piłkarsko lepsza drużyna od nas. 1 Połowa im nie wyszła, choć tak naprawdę to nikt nie spodziewał się takiej gry po Elvisie Manu... ale radzę się nim tak nie zachwycać bo zaraz go rozpracują i tyle..
:
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 03.04.2022, 20:31
No własnie myslalem ze ta łajza Kliment jest chociaz na ławce ( nie sadzilem ze kiedys za nim zatesknie). No ale jak go ne było to pewnie się połamał . A niech odstawią to c obiorą ci , co doprowadzili ,że nie ma ani jednego napastnika na zmiane i na 8 kolejek w naszej sytuacji mamy jednego 40 letniego Ondraska.
A to przepraszam, zgadzam się i zwracam honor.

Mecz jak mecz, zawsze punkt, plus za to, ze jakoś ta gra wyglądała. Łatwo to zwalać na pecha, ale mieliśmy dziś niefart wyjątkowy. Oby nie brakło ostatecznie 4 pkt. dziś i z Lechem.

Niestety dziś zawiódł Mikołaj, przy obu golach. Karnego imho nie było z perspektywy TV, może za mało powtórek widziałem, ale mam do niego pretensje, że nawet nie próbował sugerować VARu. Oczywiście nie on odpowiada za wynik, bo parę ładnych piłek też wyjął.

Ściągnięci w ostatniej chwili Manu i Poletanović + emeryt Ondrasek to najlepsi nasi piłkarze na ten moment, Dobregośmy dyrektora sportowego mieli.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:32
Garret napisał(a):Wyświetl post
Przez przepisy covidiwe można zrobić 5 zmian i tyle zrobił Fornalik.
Brzęczek zrobił 2 zmiany. Kogo miał jeszcze wpuścić? Starzyńskiego, który nie udźwignął meczu z Amiką? Sadloka, Kuveljica, Szoty, Szota, Ringa? Który z tych zawodników jest piłkarzem, który pomógłby wcisnąć 3 bramkę? Tylko konkrety, bez pier****, ze powinien zmienic a na kogo to niewazne.
No to 5 , mówie o tym ,że z perspektywy trybun widziałem,że Fornalik robi cały czas zmiany. U nas była jedna zmiana , i Skvarka chyba w 92 minucie , wiem ,że jest chujowy , ale nei mógł go wpuścic troche wczesniej jak nasi oddychali juz rekawami. Piotruś miałszanse sie zrehabilitować , bo Elvis jużledwo chodził i robił do tego same straty.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 03.04.2022, 20:36
No to 5 , mówie o tym ,że z perspektywy trybun widziałem,że Fornalik robi cały czas zmiany. U nas była jedna zmiana , i Skvarka chyba w 92 minucie , wiem ,że jest chujowy , ale nei mógł go wpuścic troche wczesniej jak nasi oddychali juz rekawami. Piotruś miałszanse sie zrehabilitować , bo Elvis jużledwo chodził i robił do tego same straty.
Skvarka wszedł w 89 minucie i zaliczył dwie straty, o ile pamiętam, więc...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 03.04.2022, 20:40
Mikołaj "wyjmuje" tylko to co w niego leci. Na przedpolu dramat. Gdyby nie jego kretyńskie zachowanie pewnie byśmy wygrali, a tak zrobił to samo co Donaruma w Madrycie. Podał przeciwnikowi rękę. Jak na Zabrze Brzeczek nie wpuści Kieszka to znowu dostaniemy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 03.04.2022, 20:41
Nie chce szukać kolejnych usprawiedliwień w postaci złęgo sędziowania, ale
1 bramka- czy ktokolwiek dopatrzył się jakiegokolwiek dotknięcia przy tym karnym ? jestem zdziwiony postawą Mikołaja, że nie protestował, może złe powtórki w TV były, ale ja tam nic nie widziałem.. btw Mikołaj fatalnie broni rzuty karne.. już pokazał z Olimpią.. teraz rzucił się w dobry róg, piłka po ziemi.. spokojnie mógł to wyjąć
2 bramka - identyczna jak nasza odwołana w meczu z Lechem.. powiedziałbym nawet, że tam Odrasek nie wykonał żadnego ruchu w kierunku bramkarza, a tutaj piłkarz przeszkodził Mikołajowi
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.04.2022, 20:46
odpieprzcie sie od Mikolaja
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 03.04.2022, 20:50
Tu trzeba zadzwonić do Jürgena Kloppa. Może da kilka wskazówek Jakubowi, aby uratować ten sezon i Wisłę przed największą kompromitacją w historii klubu.

Był Wilczek do wzięcia. Tu nie trzeba szukać po całym świecie. Wystarczy solidny Polak, a tego bardzo brakuje zamiast zgrai przypadkowych obcokrajowców, którzy za kilka miesięcy nie będą pamiętali, że tu grali.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.04.2022, 20:53
Bieganski popełnił błąd bo niepotrzebnie wychodził. Oprócz tego kilka dobrych interwencji.
A słabo to zagrał Gruszkowski … w końcówce to piłka szła do niego, tylko jak już naprawdę nie było komu zagrać …
Brzeczek na jego zagrania dostawał szału przy lini …
I to jest dramat trenera … jak widzi taka grę i nawet nie ma alternatywy nie na ławce ale w ogóle w zespole ….
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 03.04.2022, 21:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
nie gramy zle,widac ze akcje są,Manu klasa ,ale to jest poprostu jakis niefart? los nas za cos gnębi? naprawde niewiem
karny tez dyskusyjny
Pycha kroczy przed upadkiem.
Mogli spokojnie pracować i wdrażać swój projekt i nawet jeśli by nie wypalił to nie było by takiego wstydu jak teraz. Ale u Nas na każdym polu musi być grubo i głośno.
Ciekawe czy Jazdzynski jebnie jakiś artykuł albo chociaż tweet o spadku najstarszego klubu w Polsce...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów