The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.02.2014, 09:48
Liga paralityków startuje...zapas alkoholu zakupiony bo tego gówna nie da się na trzeźwo ogarnąć, szydera stoi w blokach i czeka na odpalenie...nareszcie.

Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.02.2014, 09:49
Mamy czwarty budżet w lidze wg PS 28 mln zł. Pierwsza Legia 106 mln zł, Lech 45 mln zł. Zagłebie 35 mln zł
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.02.2014, 10:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Zrozum że budżet na sędziów jest dla Legii dużo istotniejszy. Transfery są tylko po to, po co sondaże przed fałszowanymi wyborami. Żeby naiwnym warsiawskim kibicom wyjaśnić dlaczego wielka Legia w lidze wygrywa, a w europie nie potrafi strzelić bramki z potęgami z Cypru i Rumunii .

Dlatego kiedy grają u siebie z Koroną, z którą ciężko cokolwiek załatwić, to mecz Wisły sędziuje Borski żeby w razie W ratować miszczom cztery litery. To jest tak grubymi nićmi szyte, że pusty śmiech ogarnia. A wasza nerwowa reakcja warszawiaczki tylko moją teorię potwierdza.
Ależ Droździk, nie umniejszając nic legendarnej powadze Twojej osoby, u mnie nie ma żadnej nerwowej reakcji, lecz jedynie swawole, hulanki i jeden wielki śmiech

Wiadomo, że wszystko jest dawno ustawione. Kupiłem dla nas mistrzostwo do roku 2016 włącznie, coby stulecie fajnie wyszło. Obecnie prowadzę negocjacje na kolejne lata. No i obstawiłem Borskiego, by Was udupił, bo inaczej przecież Legia nie wytrzymałaby konkurencji z ekshibicjonistą Guerrero czy plejadą emerytów od Smudy
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.02.2014, 10:12
Wisła była mistrzem trzy lata z rzędu. I co najważniejsze nic kupować nie musiała. Taka jest różnica między Wisłą i Legią.

Musisz też pamiętać, że sędzia choć będzie się starał to bramki za was nie strzeli, a zaszczytne 5 0 5 0 10 optymizmem nie nastraja.

Dlatego właśnie nam sędziuje Borski...?

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Drozd ja nie wiem czy Ty sobie non stop robisz jaja czy masz po prostu problemy psychiczne...mam nadzieję że to pierwsze
Dlaczego problemy, zastanawiam się tylko dlaczego akurat sędziuje nas Borski. Choć bardzo bym chciał nie jest to żart.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.02.2014 o godz. 10:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.02.2014, 10:24
Cytat:
Obawiam się, że to drugie.
Drozd, musisz nawet tutaj tą swoją garbatą dolę pokazywać? Pasujesz do żydostwa z tym swoim wiecznym płaczem i spiskami jaki to ty nie jesteś pokrzywdzony przez los.
Niedługo zaczniesz pisać, że twoja choroba psychiczna to spisek i wina Tuska albo jakiegoś prezesika Legii bo dał lekarzowi w łapę żeby przy twoich narodzinach cię na ziemię upuścił.

Cytat:
Dlaczego problemy, zastanawiam się tylko dlaczego akurat sędziuje nas Borski. Choć bardzo bym chciał nie jest to żart.
Nie chcę twojej choroby poszerzać ale muszę ci to napisać. Borski być może sędziuje nam dlatego, że jeszcze w tym sezonie ani razu nie sędziował w meczu Wisły :O
http://www.90minut.pl/sedzia.php?id=3&id_sezon=83
Ciekawe czy to spiseg, że dopiero teraz sędziuje nam mecz
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.02.2014 o godz. 10:28.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 14.02.2014, 10:51
Bo dopiero teraz krawaciarze maja w portkach. Ale niech będzie, że to przypadek

Zobaczymy w poniedziałek.

Co raz bardziej jestem pewny że Jaroo1 nie raz został upuszczony i mam obawy, że na kocie łby

Bardzo ciekawa statystyka. Zwłaszcza to dla kogo Borski jest szczęśliwy...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.02.2014 o godz. 10:54.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.02.2014, 10:52
Wisła była mistrzem trzy lata z rzędu. I co najważniejsze nic kupować nie musiała. Taka jest różnica między Wisłą i Legią.
Pozostaje mi się tylko zgodzić, tak radził Twój lekarz prowadzący

Dlatego właśnie nam sędziuje Borski...?
Pewnie po to żebyś miał powody do dalszego jojczenia i tłumaczenia porażek
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 14.02.2014, 10:57
Cytat:
Bo dopiero teraz krawaciarze maja w portkach. Ale niech będzie, że to przypadek
A kto powiedział, że to przypadek? Przecież to normalna kolej rzeczy, że prędzej czy później każdy sędzia nam będzie sędziował. Akurat teraz wypadło na Borskiego.
Ja nie bronię tych frajerów sędziujących bo wielu z nich robi to dziwnie ale twoja nasilająca choroba mnie martwi. Pozamykaj okna w domu i wyrzuć klamki żebyś przez przypadek nie wyskoczył z któregoś bo choroba postępuje i możesz nie wytrzymać tej presji. Niedługo jak cię pani w sklepie przez pomyłke oszuka wydając za mało reszty to też będzie wina Tuska, Borskiego i Legii. Uwajaj
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 14.02.2014, 11:26
Czyli nie przypadek

Coś się kolego zapętliłeś.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.02.2014, 11:30
No to w końcu startujemy. Nazywa się tą ligę Dupoklasą, ligą buraczaną ale wielu z weszlo na czele bez niej żyć nie może. Portal sympatycznego redaktora z zakolami, który sympatyzuje z pewnym klubem z aktualnej stolicy Polski mimo narzekania, wyśmiewania ligi i jej aktorów dzięki niej żyje i zarabia inaczej skupiłby się na swojej ulubionej Messi Division. Ale wróćmy do sedna co nas czeka? O kwestii mistrzostwa chyba nie ma co mówić bo niemal wszystkie tęgie głowy zarezerwowały je dla pewnego klubu na czele którego stoi pewien sympatyczny prezes z koralikami. Ale skoro Berg twierdzi, że dopuszcza możliwość, iż ktoś może prześcignąć LKS Holywood, a nadprezio jednak doszedł do wniosku, że ten Mikita to nie taki kosmita i króla strzelców nie ugra kontraktując Sa to może pogdybajmy co by było gdyby. Górnik Wisła Lech(chociaż tutaj nadprezio uważa, ze Rumak niedługo pójdzie się paść na zieloną trawkę za słabe wyniki), Pogoń, Jaga – bez niespodzianek z tego grona powinno wyłonić się bezpośrednie zagrożenie dla lidera. Osobiście co oczywiste, jak niemal wszyscy tutaj chciałbym aby to Wisełka podniosła ciśnienie warszawskim dziennikarzom, piłkarzom, prezesom i innym celebrytom z miasta stołecznego nad którym dumnie rozlewa się Wisła. Brożek wkroczy do klubu 100, Stilić zostanie głównym asystentem ligi, Misiek z Głową zamurują bramkę, Guerier pokaże na co go stać (nie tylko na FB), ominą nas kontuzje i Kmiecik nie będzie musiał wznawiać treningów i jeszcze będzie pięknie jeszcze będzie wspaniale hehhe – trochę zbyt kolorowo nie?. Górnik jeśli na starcie zacznie gubić punkty skupi się na PP. Lech może odpalić pod warunkiem, że MuraśŚlusarz Gate nie rozbiła zespołu od środka. Zawsze w rozgrywkach pojawia się jakiś czarny koń i tego upatrywałbym w zespołach Jagi i Pogoni (Małecki na złość Smudzie zaliczy 19 bramek i 18 asyst i będzie mógł podeprzeć statystykami swoje żale że to Smuda był be).
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.02.2014, 11:41
Burak znów atakuje: Lesnodorski w PS: "na wiosnę pierwszy prace straci Rumak". //Twitt Cwiakaly
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 14.02.2014, 11:51
Mam nadzieję że zarówno Rumak jak i Smuda pozostaną na swoich stanowiskach jak najdłużej. Smuda Wisły nie spuści zbyt nisko, za wysoko też nie wywinduje a Rumak to gwarancja stagnacji.
Nie, nie sądzę by Berg był dobrym trenerem, ogólnie w naszej lidze dobrych trenerów ze świecą szukać.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 14.02.2014, 12:05
Poziom kompleksów u niektórych sięga chmur. A tyle lat nabijaliśmy się z Cracovii, że wiecznie szuka spisków i przychylnych nam mediów, a tutaj dwa słabsze sezony i co poniektórzy już nie wytrzymali ciśnienia.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 14.02.2014 o godz. 12:10.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.02.2014, 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=D4auHEyO65c

Filmik bomba pogratulować
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Wisła przestała grać dobrze i zdobywać Mistrzostwa to niektórzy zamiast ją wspierać i jej poświęcać 100% uwagi zaczęli sobie żyć z "jeżdżenia" po Legiach czy innych Amicach - żebym nie został źle zrozumiany, oczywiście śmiać się/wyzywać Legię i Amicę to nic złego ale jak, niekórzy widzą wszędzie spiski albo podnieca ich każde słowo wypowiedziane przez Leśnodorskiego (czy jak mu tam) to już jest patologia.

A garbata dola drozda, który się chwalił, że na mecze Wisły nie chodzi mówi sama za siebie jacy to ludzie są pierwsi w szeregu do szczekania. Tacy właśnie internetowi kibice, wielcy komentatorzy życia sportu czy politycznego, którzy siedzą na dupach i tylko do komentowania mocni a żeby ruszyć dupę to się nie chce. Tak wam te "spiski" czy prezesy jakieś przeszkadzają to weźcie się nabuzujcie i z tą złością idźcie jakiegoś żyda najebać zamiast tu kolejne teorie płodzić. Na pewno to będzie z większym pożytkiem dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.02.2014 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Brawo Paulina Chylewska!!!
Mistrzem wg Niej Wisła.
Natomiast Jacek Bąk ma chyba kłopoty z logiką:
Kto mistrzem? - Tylko Legia
Kto pierwszy straci pracę? - Henning Berg
No chyba, że wg niego i tak jakiś asystent albo strażak dowiezie Legii mistrzostwo, a wtedy zwracam honor
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.02.2014, 13:35
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=D4auHEyO65c

Filmik bomba pogratulować
Strasznie słaby.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 14.02.2014, 17:03
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, a nawet powiem, że jest to dla mnie zdecydowanie bardziej prawdopodobne, że mamy tutaj do czynienia z tym drugim. O zgrozo.

Sołtysie, czyżbyś przeżywał depresję? Legia może być mistrzem? Jeszcze nie tak dawno upierałeś się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować Co spowodowało tak radykalne obniżenie nastroju. Nie wziąłes pigułki i rzeczywistość zaczyna przenikać do świadomości?

Mam przeczucie że dzisiejszy mecz z Koroną spędza krawatom sen z powiek, a przewaga mizerna ...
Ja na depresję? Oj Drozd nie wszystkim dolegają te same choroby.

Szukaj, szukaj mojego cytatu, gdzie upierałem się, że przez najbliższe trzy lata wielka Legia będzie dominować. Masz czas do jutra, ale już dziś możesz odszczekać, gdyż kolejny raz z rzędu powtarzasz nieprawdę, albo ujmując to bardziej realistycznie kłamiesz jak z nut o czym wszyscy doskonale tu wiedzą
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 14.02.2014, 21:47
Niezły ten chłopak wypożyczony z rezerw Bragi.

Sędzia aptekarz.

" Gra została przerwana dosyć szybko, ponieważ fani odpalili środki pirotechniczne mimo że pole gry było bardzo dobrze widoczne. Co ciekawe, klub wcześniej sam zapowiadał zorganizowanie legalnego pokazu."

Może któryś legionista wyjaśnić?

Oprawa konkretna.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 14.02.2014, 22:26
http://www.youtube.com/watch?v=dEOPY...v5krXXR2UkIK9g

Oprawa 7egii- piro robi wrażenie
Odpowiedz cytując
jotbe1
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 14.02.2014, 22:28
Niby Oprawa konkretna ale pomysł z hasłem został wymyślony przez Amicę i Legła go podebrała.Jeżeli chodzi o piro to też jestem ciekaw co miało znaczyć legalna?Czekam na jakieś info
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 15.02.2014, 01:29
Sędzia Gil powinien zostać odsunięty, bo to co wyprawiał wczoraj, to patologia. Gwidżdże idiotyczny karny(sorry, ale takich sytuacji jest wiele w polu karnym, a poza tym obaj sie trzymali), daje czerwona kartke Gruzinowi z pupy, a próbuje naprawić swój błąd wyrzucając za chwile Jovanovica(druga żółta, to nie był faul na kartkę). Facet minął się z powołaniem. Po tych błędach już miał pełne portki i bał się podejmować kolejnych decyzji(kiedy trzeba było pokazywać kartki).
A co do samego spotkania...to naprawdę grała drużyna z największym budżetem w Polsce i z najszerszą kadrą? Poziom piłkarski, to dno. Nie ma tu kogo wyróżnić, za wyjątkiem Kuciaka. Dwóch przecinaków na środku(Vrdoljak i Łukasik), to kopacze rodem z lat '80 ubiegłego wieku. Wystawianie kogoś takiego(nie tylko przypadłość Legii), to całkowity paraliż, jeśli chodzi o rozgrywanie pilki w ataku pozycyjnym. O Koronie i ich fantastycznym grajku z Kazachstanu nie mam zamiaru pisać , bo to też była wisienka. Nie wiem w jakim celu Ci ludzie wyszli na boisko, ale na pewno nie po to, a żeby rozegrać mecz piłki nożnej. Fantastyczna antyreklama Ekstraklasy, a potem niektórzy się dziwią, ze miliony oglądają Stocha i Kowalczyk...to są ZAWODOWI SPORTOWCY, a nie amatorzy(którym jakiś dureń płaci kokosy).
Co do trybun, to teraz bedzie smiesznie, kiedy Leśnodorski zrozumie, co to znaczy płacić....bo odbije się, to na jego kieszeni(a nie ITI). Pewnie niedługo z trybun będą lecieć ładne wiązanki w jego kierunku, bo ten gołodupiec nie wytrzyma finansowo 2 meczów bez publiczności i w końcu będzie musiał respektować pewne rzeczy.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 15.02.2014, 02:19
Oprawa Legii naprawdę świetna. Wypada tylko pogratulować i życzyć sobie więcej takich w całej lidze.

Czekanie na ekstraklasę było dłuuuuugie. No i zaczęło się - od potężnej pięści w twarz. Z takim sędziowaniem ostateczny wynik jest przesądzony. Nie mówię tu o ustawianiu albo faworyzowaniu Legii, nie o to mi chodzi. Gil wykazał się piramidalną wręcz głupotą. Najpierw popełnił błąd, wyrzucając z boiska Gruzina o trudnym do napisania nazwisku. Później przestraszył się trybun i chciał zrobić wszystko, żeby szanse wyrównac. Tak się rozpędził, że prawie zatrzymał się na dupie Don Wasyla.
Nie mówię, że u nas takie rzeczy się nie zdarzają, bo mają miejsce. Ale u nas to akurat dobrze.

Zatem wygląda to tak: ładne stadiony, świetni kibice, piłkarze z różnych stron świata, jakieś próby grania przyzwoitej piłki- niby super, aż chce się oglądać. Gówno prawda - beznadziejni komentatorzy, którzy nawet nie silą się na obiektywność, oraz sędziowie naprawiający błędy błędami, bo jedyne, co pamiętają ze szkoły, to że dwa minusy dają plusa, skutecznie zniechęcają. O ile tych pierwszych da się wyłączyć, drudzy są solą naszej piłki.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 15.02.2014, 06:38
Jako, że na forum liczne jest grono przśmiewców spisków załączę taki przeczytany tekst:

Cytat:
Ponad to proszę sprawdzić w ostatnich sezonach w ilu meczach Legii sędziował pan Gil i ile było "karnych" dla Legii i ile czerwonych kartek dla przeciwników !!! Polecam !!! Bardzo ciekawa lektura takich statystyk.
Jeśli to prawda, to Siejewicz znalazł godnego następcę.

P.S. Ale oczywiście zaznaczam, że to napewno przypadek i żaden spisek nigdy nie miał miesjca
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 15.02.2014, 07:56
"Sorry taki mamy klimat"

Chwali się to, że chociaż kibice przeprosili za cyrki jakie odchodzą przy Łazienkowskiej.

Było, minęło ale niesmak pozostał.
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 15.02.2014, 08:52
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
"Sorry taki mamy klimat"

Chwali się to, że chociaż kibice przeprosili za cyrki jakie odchodzą przy Łazienkowskiej.

Było, minęło ale niesmak pozostał.
jak przeprosili?
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 15.02.2014, 08:54
Kibice tym żyją

Statystyki sędziego Gila.

Sezon 2013/2014
Legia - 3 mecze, 3 zwycięstwa, 4-1 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii

Sezon 2012/2013
Legia - 6 meczy, 5 zwycięstw, 1 przegrana, 11-6 bilans bramkowy, 0 karnych dla Legii

Sezon 2011/2012
Legia - 5 meczy, 4 zwycięstwa, 1 przegrana, 7-2 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii

Sezon 2010/2011
Legia - 6 meczy, 2 zwycięstwa, 1 remis, 3 przegrane, 5-7 bilans bramkowy, 1 karny dla Legii, 2 karne przeciwko Legii

Wcześniej był tylko jeden karny w meczach Legii w sezonie 2004/2005... przeciwko Legii

Bilans karnych: 3-3

Kolejna teoria spiskowa Gwiaździstego poszła się j...
Ostatnio edytowane przez emj10 : 15.02.2014 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując
White91
Member

Od: 09.2010

Stary 15.02.2014, 09:05
jotbe1 napisał(a):Wyświetl post
Niby Oprawa konkretna ale pomysł z hasłem został wymyślony przez Amicę i Legła go podebrała.Jeżeli chodzi o piro to też jestem ciekaw co miało znaczyć legalna?Czekam na jakieś info
Legalna czyli ludzie na trybunie Legii kórzy odpalają race są wyszkoleni do tego, m.in. w straży pożarnej i mają pozwolenie na takie działanie.

Oczywiście przed meczem trzeba złożyć wnioski o zgodę miasta czy tam policjii ale z odpowiednimi kwalifikacjami jest to dużo łatwiejsze.
Odpowiedz cytując
Mishau
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 15.02.2014, 09:50
To dlatego Hadaj co chwila wznosił apele do kibiców aby zaprzestali odpalania piro?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 15.02.2014, 10:00
Paweł Gil:

Od roku 2008 pokazał 3 czerwone rywalom Legii i 3 czerwone dla Legionistów. Także co do czerwonych kartek to bym nie przesadzał. Patrzę ze statystyk na 90minut i nie wiem czy w kolumnie "czerwone kartki" są liczone tylko bezpośrednie czerwone czy też 2 żółte. Ale mniejsza z tym.
Idąc dalej.
W 2008 sędziuje 5 meczów Legii. Czyli sporo bo innym ekipom sędziuje max 4 razy, przeważnie 1-2 mecze każdemu sędziował. Dyktuje 1 karny dla Legii i 1 przeciwko Legii.
W 2009 roku znowu sędziuje Legii 5 meczów. W tym sezonie wielu ekipom sędziuje po 4,5,6 meczów. 0 karnych dla Legii i dla rywali.
W 2010 roku. 6 meczów sędziuje Legii. Innym rywalom głównie po 1-3 mecze. W tym sezonie 2 karne dla Legii. Pierwszy w meczu wyjazdowym z Ruchem przy stanie 0-0 (niewykorzystany). A drugi karny w meczu z nami i pamiętna czerwona kartka dla Pareiki. Karny w naszym meczu słuszny, czerwona kartka mogła być zamieniona na żółtą.
W 2011 roku. 5 meczów sędziuje Legii. Pięciu drużynom sędziuje po 4 mecze. Tutaj było bez karnych.
W 2012 roku. 6 meczów sędziuje Legii. Innym głównie po 1-3 mecze. Tutaj dyktuje 2 karne dla Legii w meczu z Pogonią wygranym 3:1. Karne na 1:1 (ten karny trochę z dupy wzięty) i 2:1 (ten słuszny).
W 2013 roku. Narazie 3 mecze sędziował Legii. Wielu ekipom też po 3 sędziował. 1 karny, wczoraj.

Podsumowując.
-Co do czerwonych kartek nie wiem czy ta statystyka jest pełna i uwzględniała bezpośrednie czerwone kartki czy też żółta+żółta.
-Rzeczywiście gościu sędziuje bardzo często mecze Legii.
-Podyktował dla Legii 6 karnych (w tym po faulu Pareiki słuszny. I 1 w meczu z Pogonią słuszny) i przeciwko Legii 1 karny.

Wnioski. Rzeczywiście gościu sędziuje Legii bardzo często. Nie chce mi się szukać wszystkich filmików z tymi karnymi ale z tych co obejrzałem to oczywiście można mieć wątpliwości co do słuszności tych karnych. Problem jest taki, że sędzia wszystko co podyktuje to zawsze może się wybronić bo znajdzie jakiś mały szczegół, który mógłby wskazywać za karnym... ot coś w stylu "dajcie mi sytuację w polu karnym a paragraf się znajdzie" hehe.
Także ciężko jest jednoznacznie powiedzieć, który karny, która kartka itd była na 100% oszustwem. Niemniej jednak zastanawia to, że na recz Legii potrafi zagwizdać taki niepewny karny a na rzecz rywali zagwizdał w tych wszystkich meczach tylko raz - z Ruchem, i nie wiem czy to był słuszny czy niesłuszny karny bo nie widziałem skrótu z tej sytuacji. Dziwne.

Ale ja bym tutaj nie wskazywał na korupcje tylko na to, że wiadomo jakie jest podejście do Legii w Polsce. Jest to klub ze stolicy a wszystko się w tej stolicy kręci. Dziennikarze liżą dupę Legii bo po prostu jej kibicują. Może z sędziami jest tak samo i z racji sympatii albo takiej ogólnopolskiej otoczki w stylu "oh, ah ta Legia, co to nie ona" gwiżdżą tak jak gwiżdżą.

Cytat:
Wcześniej był tylko jeden karny w meczach Legii w sezonie 2004/2005... przeciwko Legii

Bilans karnych: 3-3

Kolejna teoria spiskowa Gwiaździstego poszła się j...
Jakieś masz lewe dane
Na przykład sezon 12-13 mecz z Pogonią
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=869921

Także ktoś Cię wpuścił w maliny tymi statystykami. Czyżby jakiś oszust Legijny od obalania teorii spiskowych?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 15.02.2014 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów