The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Czy reforma Ekstraklasy sprawi, że liga stanie się bardziej atrakcyjna?
Tak 86 46,49%
Nie 43 23,24%
Nie mam zdania. 8 4,32%
To jednosezonowa opcja, wrócimy do starych zasad. 41 22,16%
Powiększenie ligi sprawiło by, że była by ona bardziej atrakcyjna. 21 11,35%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 185. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.05.2013, 15:38
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Potencjalny mistrz Polski przegrywa z ostatnią drużyną w tabeli...cyrk
Nie cyrk tylko rzeczywistosc tej ligi
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 25.05.2013, 16:16
to nie cyrk - to nasza liga jest tak tragicznie slaba ...... to co pokazala wczoraj 7 z jakimis chlopcami z Widzewa to tragedia - tak samo jak teraz Amika z przecietnymi goralami to po prostu kpina .... tyw 2 pewniacy do MP .... dlatego zawsze smieszylo mnie twierdzenie warszawskich troli i pismakow o najslabszym MP w przypadku Wisly i Slaska kiedys ......taki mistrz + wpier..ol w europie bardzo szybki ......
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member

Od: 05.2011

Stary 25.05.2013, 16:55
I w ....u wylądował...
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 25.05.2013, 19:28
Gratulacje dla Legii za MP, cóż obiektywnie trzeba przyznać że w przeciągu całego sezonu grała najrówniej i na to mistrzostwo zasłużyła (nie jak w przypadku amiki i ich wielu farciarskich zwycięstw głównie jesienią).

Bełchatów i Podbeskidzie na wiosnę odpowiednio 22 i 21 punktów, takie jaja tylko w polskiej ekstraklasie. I to pomimo teoretycznych osłabień w kadrach obu drużyn. Nie do wiary jak słaba jest nasza liga - każdy może wygrać z każdym, bez względu na miejsce w tabeli, wicemistrz Polski teoretycznie wzmacnia się kadrowo przed sezonem po czym okazuje się, że zmiana trenera sprawia że musi do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie...
Rozkład jazdy walczących o miejsce spadkowe:
Podbeskidzie: Pogoń (d), Widzew (w)
Bełchatów: Jaga (d), Piast (w)
Ruch: Legia (d), Jaga (w)
Pogoń: Górnik (d), Podbeskidzie (w), Polonia (d)

Jakbym miał strzelać kto spadnie to obstawiam Ruch.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
zizou
Member

Od: 06.2011

Stary 25.05.2013, 22:07
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
...Jakbym miał strzelać kto spadnie to obstawiam Ruch.
Myślę, że Ruch w czwartek zapewni sobie utrzymanie - nasz trener może mieć problem ze skompletowaniem "trzeźwej" jedenastki
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 25.05.2013, 22:37
A tak na poważnie, lepsza Legia która mimo wszystko jest jakąś marką, niż Amica bez historii i tradycji...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.05.2013 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując
-ja123-
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.05.2013, 23:52
Bełchatów i Podbeskidzie na wiosnę odpowiednio 22 i 21 punktów, takie jaja tylko w polskiej ekstraklasie.
Popatrz na Wigan jak się ratowało w poprzednim i w tym (już nieudanie) w PL. Wiosną serie zwycięstw po zawalonych jesiennych meczach i ostatnich miejscach na półmetku. Tak więc, zdarza się i w lepszych ligach
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.05.2013, 00:00
Gratulacje dla Legii za MP, cóż obiektywnie trzeba przyznać że w przeciągu całego sezonu grała najrówniej i na to mistrzostwo zasłużyła (nie jak w przypadku amiki i ich wielu farciarskich zwycięstw głównie jesienią).

Bełchatów i Podbeskidzie na wiosnę odpowiednio 22 i 21 punktów, takie jaja tylko w polskiej ekstraklasie. I to pomimo teoretycznych osłabień w kadrach obu drużyn. Nie do wiary jak słaba jest nasza liga - każdy może wygrać z każdym, bez względu na miejsce w tabeli, wicemistrz Polski teoretycznie wzmacnia się kadrowo przed sezonem po czym okazuje się, że zmiana trenera sprawia że musi do ostatniej kolejki walczyć o utrzymanie...
Rozkład jazdy walczących o miejsce spadkowe:
Podbeskidzie: Pogoń (d), Widzew (w)
Bełchatów: Jaga (d), Piast (w)
Ruch: Legia (d), Jaga (w)
Pogoń: Górnik (d), Podbeskidzie (w), Polonia (d)

Jakbym miał strzelać kto spadnie to obstawiam Ruch.
Z kolei ja myślę, że będzie gra na utrzymanie Ruchu.
Bielsko albo Pogoń będzie ostatnia wg mnie.
Gratulacje dla Legii.
Amica wiedziała, że nie ma już żadnych szans (wiadomo, że wynik L-Śląsk w ostatniej kolejce byłby taki jaki potrzebuje L) więc położyli lagę.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 00:21
arti napisał(a):Wyświetl post
Z kolei ja myślę, że będzie gra na utrzymanie Ruchu.
Bielsko albo Pogoń będzie ostatnia wg mnie.
Gratulacje dla Legii.
Amica wiedziała, że nie ma już żadnych szans (wiadomo, że wynik L-Śląsk w ostatniej kolejce byłby taki jaki potrzebuje L) więc położyli lagę.

ale bzdura gosciu - gdyby dzis Amika wygrala byloby tylko 3 pkt roznicy - zakladajac ze ruch musi walczyc o wszystko z 7egia - itez mozliwy remis - bo Ruchowi dupa sie piecze przed Belchatowem, Pogonia i Gorlami - wiec mozna brac pod uwage ze Ruch bedzie walczyl o zycie i np remisuje z druzyna z nowej stolicy polski - .......i ... biorc pod uwage ze Amika wygrywa wszystko - dlaczego sadzisz ze Slask przyjezdza do mega slabej 7egii od razu przegrac ? przeciez ta napompowana druzyna hu...a gra i to nie jest zadna tajemnica ....teraz juz jest wszystko pozamiatane ....ale tlila sie realna ( jak na dzikie warunki tej smiesznej ligi ) nadzieja ....zreszta czy ta ku .....- czy druga - bez znaczenia ......
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.05.2013, 00:36
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
ale bzdura gosciu - gdyby dzis Amika wygrala byloby tylko 3 pkt roznicy - zakladajac ze ruch musi walczyc o wszystko z 7egia - itez mozliwy remis - bo Ruchowi dupa sie piecze przed Belchatowem, Pogonia i Gorlami - wiec mozna brac pod uwage ze Ruch bedzie walczyl o zycie i np remisuje z druzyna z nowej stolicy polski - .......i ... biorc pod uwage ze Amika wygrywa wszystko - dlaczego sadzisz ze Slask przyjezdza do mega slabej 7egii od razu przegrac ? przeciez ta napompowana druzyna hu...a gra i to nie jest zadna tajemnica ....teraz juz jest wszystko pozamiatane ....ale tlila sie realna ( jak na dzikie warunki tej smiesznej ligi ) nadzieja ....zreszta czy ta ku .....- czy druga - bez znaczenia ......
L mega słaba, a gorszy o naście pkt. Śląsk zaj.bisty?
L mistrzem = Śląsk ma puchary i dłuższe wakacje.
L druga, a Śląsk nie daj Boże trzeci czy czwarty = tydzień urlopu.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 00:44
arti napisał(a):Wyświetl post
L mega słaba, a gorszy o naście pkt. Śląsk zaj.bisty?
L mistrzem = Śląsk ma puchary i dłuższe wakacje.
L druga, a Śląsk nie daj Boże trzeci czy czwarty = tydzień urlopu.

jestes kolejnym kolesiem ktoremu nic sie nie da powiedziec ....co ty piszesz koles ?/ cio ty bierzesz ...niewazne ... lipa, koles, lipa ..rozkladam rece
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Stary 26.05.2013, 00:54
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie? Przecież od miesięcy jestem naczelnym demaskatorem, piszę wprost ile i jakich przelewów dokonałem i tak dalej.

A poważnie to podziwiam Twoją żelazną konsekwencję. Przypominasz mi sobie podobnych z 2006 roku. Wtedy też była wielka krzywda, spisek, dokładał się nawet Wielki Skrzywdzony Terminarzem Trener (coś jak dziś!) . I teraz już może nawet połowa ankietowanych wierzy, że 2006 było kupione tip top. Rozkręcasz więc coś co już dawno wymyślono. Wbijasz sobie coś do głowy, tworzysz w niej odpowiednią atmosferę i za 3-4 lata Twój mózg, mający wyraźne problemy z odróżnieniem prawdy i fałszu jak na zawołanie będzie odpowiadał, że 2013 to kupiony na tip top - pamiętasz wszak atmosferę tamtych dni.

Genialne. Choć jednocześnie mocno awangardowe. Rozumiem, że można tak manipulować mózgami dzieci i debili. Ale swoim własnym? Po co? By łatwiej znosić frustracje? No, chyba nie, bo przecież jak ktoś nie kupuje produktu Twojego mózgu to się robisz agresywniejszy. O co więc chodzi? Wolontaryjny eksperyment?

Do pogadania za 3 lata o atmosferze
To ile tych tytułów ma Legia? 9,10,11,12? Za zeszły sezon też sobie doliczasz bo w końcu byliście blisko? Zapomniałem o głupim fakcie, że ty się brzydzisz manipulacjami.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 26.05.2013, 00:59
Dzisiaj zdobyła kolejne MP a kilka osób tutaj albo kozaczy z tego powodu albo ich boli dupa i .......ą farmazony.
Sezon się skończył bo wiadomo mimo dzisiejszego wyniku kto spada kto gra w pucharach itd.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 01:01
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
To ile tych tytułów ma Legia? 9,10,11,12? Za zeszły sezon też sobie doliczasz bo w końcu byliście blisko? Zapomniałem o głupim fakcie, że ty się brzydzisz manipulacjami.

po co karmisz pytaniami warszawskiego trola ? nie lepiej eliminoac i olewac tych chlopcow ?
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.05.2013, 05:31
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
jestes kolejnym kolesiem ktoremu nic sie nie da powiedziec ....co ty piszesz koles ?/ cio ty bierzesz ...niewazne ... lipa, koles, lipa ..rozkladam rece
tj. tzw. forum - ty piszesz swoje ja swoje i na tym to m.in. polega.
@kreseq
kto Twoim zdaniem spada (obok Groclinu jak się wydaje)?
Ostatnio edytowane przez arti : 26.05.2013 o godz. 05:35.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2013, 10:04
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj zdobyła kolejne MP a kilka osób tutaj albo kozaczy z tego powodu albo ich boli dupa i .......ą farmazony.
Sezon się skończył bo wiadomo mimo dzisiejszego wyniku kto spada kto gra w pucharach itd.
Jezeli macie zdobywac Mistrzostwa co 7 lat to ja jestem za
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 26.05.2013, 10:28
Nie oszukujmy się, w tym sezonie będziemy mieli najsłabsze ekipy w pucharach europejskich od 10 lat, jeśli dotrwamy do sierpnia to już będzie cud.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 10:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli macie zdobywac Mistrzostwa co 7 lat to ja jestem za

oj no , nie szydz z troli ktorych tutaj kochaj moderatorzy ....trafilo sie slepej kurze ziarno , raz na 7 lat ....zdarza sie
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 10:30
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się, w tym sezonie będziemy mieli najsłabsze ekipy w pucharach europejskich od 10 lat, jeśli dotrwamy do sierpnia to już będzie cud.

co ty gadasz przeciez najslabszymi mistrzami zawsze byla Wisla i raz Slask
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 26.05.2013, 10:44
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
nie oszukujmy się, Levadię to ciężko będzie przebić.

AntyMod widzę, że gul skacze. I bardzo dobrze

Zobaczymy teraz za ile lat takie ziarno trafi się ślepej Wiśle.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 26.05.2013 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 26.05.2013, 10:45
Wisla nie byla slabym mistrzem, Slask rok temu byl tragicznym mistrzem i jesli ktos tego nie widzi to ma zalany mozg nienawiscia Bez jaj panowie, mozna sobie poszydzic ale sa granice

Raz na siedem lat sie trafilo no trudno, przezyjemy

PS: Nie, admini nie kochają troli, admini nie banuja kogos tylko dlatego ze kibicuje innej druzynie.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 26.05.2013 o godz. 10:56.

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2013, 10:53
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
nie oszukujmy się, Levadię to ciężko będzie przebić
Vetra Wilno mowi Ci to cos. Takie zycie polskich klubow, ze lubia sie kompromitowac.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 26.05.2013 o godz. 10:58.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 26.05.2013, 11:03
Wcale ta Legia nie taka slaba jak się niektórym wydaje. W tamtym roku stracili mistrzostwo frajersko jak my wcześniej za sprawą Jopa. Teraz wyciągnęli wnioski i osiągnęli cel. Daleki jestem od gratulacji bo ich nie lubię, ale obiektywnie patrząc nikt bardziej nie zasłuzył na tytuł niż Legia.

Co do pucharów, jestem pewien ze do konca roku będą w pucharach, a moze nawet jeszcze na wiosnę. Pewnie ze boli, ale na dzień dzisiejszy takie są realia, a my w tej zabawie jestesmy szarym tłem. Oby jak najkrócej.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:06

O Wilnie zapomniałeś? Nietoperze nie śnią się po nocach?
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:07

gul mi skacze- owszem- ale nie dlatego ze raz na jakis czas MP zdobyla 7egia , tylko dlatego ze w 2 lata nasz boss i grupa sepow doprowadzili do masakry i kpiny ktora teraz my kibice Wisly musimy znosic , kiedy trafi sie Wisle to ziarenko hmmmmm- przez ostatnie 14 lat trafialo sie wiecej razy niz w calej historii druzyny ze stolicy ......wiec troche szacunku dla druzyny ktora jeszcze do niedawna byla poza zasiegiem kazdego w tejsmiesznej lidze ....a co do pucharow- to szybciutko napompowany balonik peknie - i nie napisze niestety - bo ucieszy mnie to ....zegnam ......
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:23
Karamazow i mitmichael wspominacie o tym meczu, gdzie niestety rozegrano tylko jedna połowę z dwumeczu (wiadomo z jakiego względu), i gdzie w dodatku Legii nieuznano prawidłowej bramki?

Jak to ma się do 180 minut w meczu z Levadią - MISTRZA POLSKI Wisły. Legia wtedy jak grała z Vetrą (45 minut w dodatku tylko) była "tylko" 3 siłą w lidze.

AntyMod i pewnie zostałeś kibicem Wisły za jej sukcesy w erze Telefoniki. To wszystko by wyjaśniało i na to wychodiz czytając twój komentarz. Mam się nie cieszyć z mistrzostwa teraz, bo ostatnie było 7 lat temu Dobrze napisałeś, że Wisła była najlepsza przez pewien okres czasu, ale już nie jest. Jeśli idziemy taką retoryką, to ja napisze, że nam nikt nie podskoczy bo byliśmy w 1/4 LM, więc gdzie Wiśle do nas?

Legia na tronie w potrójnej koronie.

I co ci daje takie napinanie się w necie? Poziom plus 2 do siły netowej? Mowa o pisaniu 7. Jesteś pewnie taki odważny, że nawet nie chodzisz w barwach Wisły po Krakowie.

Aha, i ile lat Wisła czekała na mistrzostwo przed erą Telefoniki? 21 lat?
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 26.05.2013 o godz. 11:29.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:35
Karamazow i mitmichael wspominacie o tym meczu, gdzie niestety rozegrano tylko jedna połowę z dwumeczu (wiadomo z jakiego względu), i gdzie w dodatku Legii nieuznano prawidłowej bramki?

Jak to ma się do 180 minut w meczu z Levadią - MISTRZA POLSKI Wisły. Legia wtedy jak grała z Vetrą (45 minut w dodatku tylko) była "tylko" 3 siłą w lidze.

AntyMod i pewnie zostałeś kibicem Wisły za jej sukcesy w erze Telefoniki. To wszystko by wyjaśniało i na to wychodiz czytając twój komentarz. Mam się nie cieszyć z mistrzostwa teraz, bo ostatnie było 7 lat temu Dobrze napisałeś, że Wisła była najlepsza przez pewien okres czasu, ale już nie jest. Jeśli idziemy taką retoryką, to ja napisze, że nam nikt nie podskoczy bo byliśmy w 1/4 LM, więc gdzie Wiśle do nas?

Legia na tronie w potrójnej koronie.

I co ci daje takie napinanie się w necie? Poziom plus 2 do siły netowej? Mowa o pisaniu 7. Jesteś pewnie taki odważny, że nawet nie chodzisz w barwach Wisły po Krakowie.

Aha, i ile lat Wisła czekała na mistrzostwo przed erą Telefoniki? 21 lat?

synku- ja chodze na Wisle dluzej niz wiekszosc na tym forum ma lat ......a zaczepki to mozesz szukac z moim 25 letnim synem ....choc watpie czy chcialbys sie z Nim spotkac ...i masz racje - nie chodze juz w barwach po Krakowie, w moim wieku juz nie wypada .... jesli moge prosic to nie pisz do mnie na necie- bo napisze ci prawde i znow bedie banowanie- bo NA WISLACKIM FORUM, WISLAK NIE MOZE NAPISAC PRAWDY legioniscie bo to kosztuje kolejnymi banami - i instalowaniem kolejnej przegladarki ....zegnam ... niee pozdrawiam ....( mam nadzieje ze nie przesadzilem z ta NIEuprzejmoscia )
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 26.05.2013, 11:38
To nic nie zmienia. Graliscie wtedy slabo i gdyby nie (wiadomo kto) to moglibyscie dostac wiecej. Zreszta nie przypominaj Wisle Levadie bo Twoja Legia w tym momencie nie jest az taka dobra zeby w tych eliminacjach nie zaliczyc podobnej wpadki
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:40
i kto tu szuka zaczepki...przez neta? Niby stary chłop, a bawi się w jakieś 7egie

a najlepsze jest to, że nie chodzisz w barwach, bo w twoim wieku już nie wypada. To co, w pewnym wieku wstydzisz się już swoich świętych barw? Po Warszawie mnóstwo starszych osób chodzi w barwach i nikt się tego nie wstydzi.

teraz już widzę, z kim mam do czynienia w tej "konwersacji".

nie musisz mi tego wszystkiego pisać w necie, abyś nie dostał bana, możesz to zrobić w oczy, bo czasami jestem w Krakowie. To jak?

mitmichael Vetra wtedy miała dwie akcje i dwa gole. W których to akcjach mogliśmy dostać więcej? Nam nie uznano gola prawidłowego, a wynik 2-1 na wyjeździe, mając rewanż u siebie, to chyba dobry wynik? Poza tym Legia później pokazała, że formę na początku sezonu miała, nie wyszło jej te 45 minut w Wilnie. Następnie było 7 wygranych na początek ligi.
Nie sądzę, aby Legia zaliczyła wpadkę z zespołem pokroju Levadii. To w ostatnich latach domena Wisły.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 26.05.2013 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 26.05.2013, 11:48
i kto tu szuka zaczepki...przez neta? Niby stary chłop, a bawi się w jakieś 7egie

a najlepsze jest to, że nie chodzisz w barwach, bo w twoim wieku już nie wypada. To co, w pewnym wieku wstydzisz się już swoich świętych barw? Po Warszawie mnóstwo starszych osób chodzi w barwach i nikt się tego nie wstydzi.

teraz już widzę, z kim mam do czynienia w tej "konwersacji".

nie musisz mi tego wszystkiego pisać w necie, abyś nie dostał bana, możesz to zrobić w oczy, bo czasami jestem w Krakowie. To jak?

ostatni moj wpis dot.twojej zaczepki : pisze 7egia- bo honor i nienawisc do tej druzyny mi nie pozwala mi napisac L - a na tym forum wystarczy napisac nazwe tej smiesznej druzyny z malej litery i juz leci ban , u was starsi ludzie chodza w barwach bo wy nie macie pojecia czym sa DERBY i wroga druzyna za miedza, - u was trafic kolesia z Poloni to tak jak w Krakowie trafil hoolsa z garbarni - a nie chce mi sie juz uzerac z zydowskimi przezutami - nabiegalem sie w mlodosci za ich garstka w Krakowie i innymi ekipami na wyjazdach wiecej niz ty przebiegles km w zyciu - nic nie wiesz synku , ale w dzisiejszych czasach kazdy jest szeryfem zza biurka ....... ostatni akapit - proponujesz mi ustawke przez forum ..... buahahahhahahahah ....ale fajny trol ....poprawiles mi humor gamoniu ....
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 26.05.2013 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów