The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WislaFan123
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.04.2013, 14:30
na wczoraj bylo sprzedanych ok 20 tys biletow, dzis do ok 14 poszlo kolejne 1,5 tysiaca... zdecydowanie rekord w tym sezonie... fajna pogoda do tego, wiec pewnie skonczy sie na na ok 24-25 tysiacach, co bedzie 2gim najlepszym wynikiem (jesli bedzie pwyzej 24 tys, bo tyle na Poloni na mistrzostwie bylo) na Legii w tamtym sezonie 24800 bylo.. zachecac znajomych !!!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 13.04.2013, 15:12
kurde samych mamy pracowników kas, wszystko wiedzą
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 13.04.2013, 15:13
Kolejka po kk to nieporozumienie. Źal mi tych ludzi po bilety spoko, 30 min w kolejce i masz bilet. Pozdro.
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.04.2013, 15:17
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Kolejka po kk to nieporozumienie. Źal mi tych ludzi po bilety spoko, 30 min w kolejce i masz bilet. Pozdro.
A mi nie żal.. było tyle czasu na zrobienie karty kibica , w weekendy można zrobić więc na własną prośbę teraz stoją w kolejce.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 13.04.2013, 15:26
Na C są jeszcze?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bartek_strz
Member

Od: 07.2009

Stary 13.04.2013, 15:27
Ja rozumiem tylko ludzi spoza Krakowa, często jadą mnóstwo kilometrów i nie mogą zrobić KK gdzie indziej..a szkoda, bo np. Lechia jeździła po największych FC i w ten sposób robiła sobie promocje..
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 13.04.2013, 19:44
bilety na PP sa w karnecie?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 13.04.2013, 20:19
SV_ napisał(a):Wyświetl post
bilety na PP sa w karnecie?

Nie ma.....
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Amptiq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 13.04.2013, 20:43
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie ma.....
Czy mi się tylko wydaje, czy wszystkie miejsca "karnetowe" są zablokowane?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 13.04.2013, 20:47
Amptiq napisał(a):Wyświetl post
Czy mi się tylko wydaje, czy wszystkie miejsca "karnetowe" są zablokowane?

Zablokowane? Co masz na myśli?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Amptiq
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 13.04.2013, 20:55
W sensie, że jak chce kupić bilet na moje miejsce z karnetu to jest ono zaznaczone jako wykupione. Z przeglądu sektora wychodzi na to że "wykupione" są wszystkie miejsca na które są karnety.

edit: dobra, już wiem. Nie można przez "kup bilet", tylko przez "transakcje -> przedłuż"
Powód: już wiem
Ostatnio edytowane przez Amptiq : 13.04.2013 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 13.04.2013, 21:00
Amptiq napisał(a):Wyświetl post
W sensie, że jak chce kupić bilet na moje miejsce z karnetu to jest ono zaznaczone jako wykupione. Z przeglądu sektora wychodzi na to że "wykupione" są wszystkie miejsca na które są karnety.
Bilety na Śląsk kupuje się inaczej. Nie wchodzimy w dany mecz, tylko u góry po zalogowaniu przechodzimy w ''transakcje'' i tam wyskakuje nam opcja biletowa na PP, przedłuż/rezygnuj.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.04.2013, 22:58
Masakra jaka kolejka dzisiaj po KARTY. Zeby mieszkac w Krakowie!!! I nie wyrobic soboe wczesnoej karty i kupic bilet to Paranpja.Sami sobie winni
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 15.04.2013, 16:43
Zeszło choć 4 tys. biletów na mecz ze Śląskiem? Sprzedaż w internecie kończy się za 24h i trochę słaba frekwencja
Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 15.04.2013, 18:38
Nie wiem dlaczego ale nie mam opcji „Przedłuż”. Poprostu mi sie nie pojawia...Mial ktos podobnie ?Co z tym zrobic ?
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 15.04.2013, 18:40
Nie mam karnetu, ale- nie ma czegoś takiego, że jakbyś wszedł na wydarzenie, a później po wybraniu miejsca przy wyborze typu biletu (normalny, ulgowy) nie ma tam opcji dla karnetowiczów?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 15.04.2013, 18:43
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Nie mam karnetu, ale- nie ma czegoś takiego, że jakbyś wszedł na wydarzenie, a później po wybraniu miejsca przy wyborze typu biletu (normalny, ulgowy) nie ma tam opcji dla karnetowiczów?
No niestety nie... Trzeba wejsc na transakcje i tam sie powinna pojawic przy tym wydarzeniu opcja „Przedłuż” i cie przydziela z automatu na to miejsce co masz na karnecie.Kumpel to wczoraj przy mnie robil i mu dzialalo elegancko a ja dzisiaj wchodze i dupa.....

P.S Teraz doczytalem ze mozna to bylo zrobic do wczoraj do polnocy, takze z wlasnej glupoty musze poprostu bilet kupic........
Ostatnio edytowane przez matizaq : 15.04.2013 o godz. 18:47.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.04.2013, 20:21
matizaq napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego ale nie mam opcji „Przedłuż”. Poprostu mi sie nie pojawia...Mial ktos podobnie ?Co z tym zrobic ?
No jasne, że nie masz opcji przedłuż bo rezerwacja dla karnetowców była do niedzieli do północy, teraz kup normalnie przez Kup bilet i wybierz mecz itd.

nvm, nie zauważyłem twojego edita
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 15.04.2013, 21:34
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Zeszło choć 4 tys. biletów na mecz ze Śląskiem? Sprzedaż w internecie kończy się za 24h i trochę słaba frekwencja
Kupowałem właśnie przez net i generalnie bardzo mało sprzedanych.

W sumie nie rozumiem, jedyny mecz o coś za śmieszne pieniądze a chętnych brak. No ale w końcu to " tylko" mecz o LE a nie mecz z Legią...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.04.2013, 16:21
Trochę techniki i człowiek się gubi
A na serio mam taki problem, ze wystąpił u mnie problem w czasie płatności przez PayU i zamknęła mi się ta transakcja przed jej zakończeniem. I pytanie brzmi czy mogę jakoś wpłacić te pieniądze? Bo system strony pokazuję że ona czeka na zrealizowanie transakcji i nie ma możliwości ponownego ruchu.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Stary 16.04.2013, 17:03
na legii byłem na Śląsk nie dam rady... na widzew coś wymyśle. dla ludzi z krakowa wstyd nie chodzic ma mecze.
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Stary 16.04.2013, 17:31
Kupiłem bilet przez neta (po raz pierwszy). Zapłaciłem, mam już bilet w pdf. Pytanie:
Musze go wydrukować na kolorowo? Czy styknie czarno-białe.
Wchodzę na kod z tego wydruku czy normalnie na KK?
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member

Od: 07.2011

Stary 16.04.2013, 17:37
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem bilet przez neta (po raz pierwszy). Zapłaciłem, mam już bilet w pdf. Pytanie:
Musze go wydrukować na kolorowo? Czy styknie czarno-białe.
Wchodzę na kod z tego wydruku czy normalnie na KK?
Może być na czarno biało i to bardziej informacyjnie dla Ciebie, żebyś wiedział, które miejsce wykupiłeś. Jeszcze nigdy mnie o to nie pytali, ale zawsze mogą, więc mimo wszystko weź ze sobą
Wchodzi normalnie na KK
Odpowiedz cytując
SV_
Senior Member

Stary 16.04.2013, 17:43
Podziękował
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 16.04.2013, 17:47
Potwierdzenie jest po to wymagane, że jak będzie awaria czytników to wpuszczać będa "ręcznie" na podstawie biletów papierowych (z kas) czy wydruków (w przypadku kupna przez internet). Taka awaria może się zdarzyć raz na 100 meczy, tylko nie wiadomo jaki to będzie . Jest to namacalny dowód zakupu, jak paragon.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.04.2013, 18:19
bylem pod stadionem o 18;30, kolejka na 20m, 4 okienka dzialaja, czas oczekiwania ok. 10-15min
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
Pimko
Member

Od: 11.2010

Stary 16.04.2013, 21:16
No to panie i panowie jak typujecie jutrzejszą frekwencję? Będzie nas chociaż 15 tysięcy? Osobiście stawiam, że nie przekroczy 12 koła...ale chętnie się zdziwię
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 16.04.2013, 21:27
Kupowałem dziś bilety przez internet i widziałem że dużo miejsc jest pozajmowanych, więc myślę że z frekwencją nie będzie najgorzej :]
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 16.04.2013, 21:30
Myślę, że razem z dniem dzisiejszym zostało około 7tys biletów sprzedanych, może troszkę więcej. Jeśli jutro będzie nadal taka ładna pogoda, to przyjdzie około 12tys. Bo wiele osób kupi bilet wracając z pracy, albo po szkole (np. ja). Do tego tak niska cena biletów, na pewno zachęci niezdecydowanych.
Odpowiedz cytując
Woland
Member

Od: 10.2004

Stary 17.04.2013, 06:48
Kupiłem bilety przez internet dla siebie i kilku znajomych i mam pytanie, czy wejściówki są zapisane na mojej Karcie Kibica i wszyscy musimy wejść razem, czy też każdy z moich znajomych ma bilet zapisany na swojej Karcie Kibica i w przypadku gdyby np. spóźnił się na mecz to wejdzie bez problemu?
ŚLĄSK,WISEŁKA,LECHIA GDAŃSK

CZY CIEMNO,CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów