The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dasa
Junior Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.10.2013, 16:16
może ogrywanie zawodników danie sygnału(pokaż sie) młodzieży bo kiedy gdy gramy o punkty!!! a jeżeli wygrają to ci młodzi uwierza w siebie(chociaż trochę) tak mi się wydaje
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 13.10.2013, 17:10
Bramka Sarkiego z Wolfsburgiem..
http://www.youtube.com/watch?v=azn4Lj-PfU8
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 13.10.2013, 17:23
Ta stronka weszlo.com to pospolite ....y. Ale ich dupa piecze...zapierdala kompleksem Wisły na kilometr.

Banda oszolomow miała niestety rację, race są zagrożeniem dla człowieka. Wypaliły im mózgi do tego stopnia,że zostały tylko .......one zgliszcza.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.10.2013, 17:50
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ba nawet mam kłopot w tym aby określić po co organizowane są takie mecze
Po to by spędzić miłe popołudnie na R22.
Nawet doping był całkiem, całkiem momentami.
Po to by zobaczyć irytacje szkopa tnącego Donalda od tyłu.
Po to by zobaczyć dwie urodziwe bramki dla Wisły.

Po to by zagrali przeciwko zespołowi złożonemu z zawodników piłki nożnej a nie z zawodników piłkarzopodobnych.

W pierwszej połowie nas zdominowali, w drugiej lepiej.
Parę akcji naprawdę fajnych, widać było trochę więcej zgrania.
Fryc - dużo pracy przed nim, ale ten wyrzut z autu

Ten artykuł z Weszlo to rzeczywiście już lekkie przegięcie. Widać strasznie boli...
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 13.10.2013, 17:53
Czemu ?Napisali jak jest, aczkolwiek nie zgadzam się, z "akcją życia Donalda"

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 13.10.2013, 18:18
Juz wykasowali "rezerwy Wolfsburga " z tytulu newsa
7 graczy ktorzy wystapili przeciwko Wisle gralo w ostatniej kolejce Bundesligi, ale wedlug weszlo to są rezerwy
Szkoda ze nie napisali o oslabieniach Wisly (Brozek, Chrapek i Stjepanovic), sam Brozek to 90% sily napadu Wisly
ale trzeba im oddac, ze przyznali sie do klamstwa i po 30 min wykasowali "rezerwy"

"Akcja Sarkiego" raczej strzal, a nie akcja,
a konto prowadzi jakis znajomek Donalda a nie Donald (mecz na Reymonta a ten ktos umieszcza na fejsie sklad, a lokalizacja to .. Francja., czyli wystarcza mu 3 minuty zeby przeniesc sie z Francji do Krakowa)
Gafa za gafą, co jest czeste u weszlo
Ostatnio edytowane przez c. : 13.10.2013 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując
woocashx
Member

Od: 07.2006

Stary 13.10.2013, 18:18
Wiecie co jest najlepsze? W pierwotnej wersji w tytule weszlaki pisały w tytule "Rezerwy Wolfsburga wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego". Najwyraźniej po fali krytyki w komentarzach zmienili na "Wolfsburg wraca na tarczy po akcjach życia Guerriera i Sarkiego"

Jedno wielkie LOL

A propos meczu, zawsze twierdziłem, że Sarki to gość o największych umiejętnościach w Wiśle, tylko o dość miękkim charakterze (potrzebuję bardziej marchewki niż kija).
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 13.10.2013, 18:29
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jeśli przeciwnik gra pressingiem, gubimy się, gdyż brakuje pewności siebie.
Miśkiewicz rozegrał ogólnie dobre zawody, aczkolwiek mam wrażenie, że za bardzo przyspawany jest do bramki.
- Chyba raczej umiejętności
- Wiąże się to z tym że nie potrafi grać nogami
.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.10.2013, 18:39
A kto wam każe czytać weszło skoro wg Was są tak zakompleksieni ? na forum cracovii tez czytacie aby sie pow....iać ?

Bardzo fajny meczyk nie licząć 1 połowy . Choć wiadomo jakie założenia ma Smuda i jaki jest jego główny cel - nie stracić bramki . Jak już wybada przeciwnika idzie na całość .

moje refleksje po meczu :
1) nie istniejemy bez defensywnego pomocnika - już lepiej aby był nim Nalepa niż nikt. Zresztą Michał się ogarnął ze swoją grą .
2) Burliga się nie nadaje na stopera
3) Małecki wraz z Donaldem muszą pobierać dodatkowe lekcje nt co to jest spalony . Jak w takim wieku nie można mieć o tym pojęcia... Sarki widać że jakby by nie był rozumie czym to jest , ale w/w dwójka nie ma o tym bladego pojęcia.
4) Nie mamy poza Brożkiem napastnika . Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
5) słynne wyrzuty z auto Fryca nie były bajkami
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 13.10.2013, 18:48
Ważne że wygraliśmy ten mecz. Dobry PR to też dla nas kapitał (potencjalni reklamodawcy) co jak widać boli śmieci z weszło (śmiecie bo nie mają za grosz obiektywizmu). Wiadomo że mamy olbrzymie braki na pozycji defensywnego pomocnika i to było widać w pierwszej połowie. Ale ogólnie nie było źle. Może jednak Nalepa wypali?
Sarki i Donald pokazali swoją szybkość. Zwłaszcza Sarki chciał coś dzisiaj udowodnić że nie jest tak słaby żeby się go pozbywali z ligi belgijskiej. Szkoda że w naszej kopanej lidze nie zawsze gra z takim zębem.

W Bydgoszczy oczekuje od Sarkiego co najmniej takiego zaangażowania jak dzisiaj
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.10.2013, 18:50
Najważniejsze,że wynik i gole takiej urody chłopakom znacznie morale podniosą. W kontekście meczu z Zawiszą może w końcu zgarniemy 3 pkt na wyjeździe...

Co do meczu-jak to u nas.
Dwie kompletnie inne połowy. W pierwszej strasznie nas cisnęli,głównie przez Diego i tego obrońcę 2 metrowego co wjeźdzał nam prawię do pola karnego. Do tego bez DP grać się po prostu nie da.
W drugiej połówcę zeszły te dwa asy Niemców,wszedł Nalepa i od razu widać było jak bardzo potrzebny jest jakikolwiek defensywny pomocnik w zespole(nawet pokroju Nalepy).

Wynik cieszy,zawsze fakt bycia niepokonanym siedzi gdzieś w głowie piłkarzy
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 13.10.2013, 18:50
Ten Fryc to jest prze uj, jak zobaczyłem jedną z jego wrzut to myślałem, że mam problemy ze wzrokiem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.10.2013, 18:57
Fajnie, ze udało się wygrać z renomowanym rywalem bo to buduje morale zespołu.
Warto było przyjść na stadion choćby dla samej bramki Sarkiego choć do przerwy gdy grał Diego, a u nas z przodu Kamiński to na boisku nie istnieliśmy. Za to przed ostatnie minuty z ciekawej strony pokazał się Kuczak i tylko można żałować, że nie zmienił wcześniej Małeckiego, który odstawiał kompletną fuszerkę jakby fakt, że nie ma wolnej niedzieli był dla niego karą.

Organizacja tego meczu to dno. Brak sprzedaży internetowej spowodował konieczność stania prawie 30 minut po bilet, a potem mimo, że mecz rozgrywany w porze obiadowej i przy pogodzie piknikowej to nawet nie można było kupić kiełbasy. Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 13.10.2013, 19:23
Druga połowa napawa wielkim optymizmem. Jak dal mnie Sarki faktycznie grał znacznie lepiej niz w lidze. W...jące były faule Niemców i co by nie mówić takie zwycięstwo daje znowu kopa do jeszcze cięższej pracy i wiarę w sens tego co się robi
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 13.10.2013, 19:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale Kamiński mnie zupełnie rozczarował , nie widzę w nim potencjału na dobrego napastnika .
Wg mnie Kamiński niewiele mógł pokazać w pierwszej połowie gdzie Wisła broniła się tylko i wybijała na oślep , odpuszczając w środku pola przeciwnikom i nie potrafiąc wymienić kilku celnych podań .
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.10.2013, 19:32
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zostały tylko zapiekanki, na które trzeba było czekać podobno 20 minut bo maszyn słabo grzała. Nie wiem jak oni chcą przyciągać nowych ludzi jak nie potrafią zapewnić przyzwoitych usług dla 5 tyś. ludzi na stadionie.
Masz szczęście, że słabo grzała bo to syf nieziemski,resztą jak cały catering. Zróbmy coś z tym, bo to wstyd, żeby taki klub karmił kibiców odpadkami. Jak był protest, to o ile się nie mylę, jednym z postulatów była poprawa cateringu. No i co?
Zróbmy zrzutę na taką zapiekankę i wyślijmy ją Bednarzowi, może jak zje, to co się zmieni. Oczywiście, o ile przejdzie mu przez gardło.
rrr
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 13.10.2013, 19:32
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Ten Fryc to jest prze uj, jak zobaczyłem jedną z jego wrzut to myślałem, że mam problemy ze wzrokiem.
To widac mało widziałes wpisz sobie na youtube Rory Delap to chyba był pilkarz, na ktorego Fryc patrzył i na ktorym sie wzorował bo to własnie pilkarz, ktory słynie z asyst po wyrzuceniu pilki z autu - wyrzucał z taka siła jak normalnie sie wykonuje rzuty rożne. Jezeli sie jeszcze troche w grze podszkoli bedziemy mieli z Niego duzo pozytku. Bardzo cieszy kolejna wygrana mimo, ze to sparing. Tak jak zagralismy dzisiaj w 2 połowie tak powinnismy grac zawsze - o pierwszej polowie lepiej zapomniec i to jeszcze gralismy bez Brozia. Najwyzszy czas wygrac w lidze na wyjeździe
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.10.2013, 21:20
Sarki z "dropsa" -> http://www.youtube.com/watch?v=ivAIQ...ature=youtu.be
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.10.2013, 21:31
oby tylko Sarkiego i Guerriera nam Wolfsburg w ramach współpracy nie podebrał
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 13.10.2013, 22:28
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.10.2013, 22:28
Sarki,Guerrier za Gustavo,Perisicia i jesteśmy kwita.
Odpowiedz cytując
canarinhos
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.10.2013, 23:09
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Mecz był potrzebny po to, aby sprawdzić innych zawodników. Mnie bardziej zaciekawiły te reklamy VW na stadionie i samochody przed głównym wejściem. Czyżby jednak mimo wcześniejszych negocjacji zakończonych fiaskiem ponownie było coś na rzeczy? Czy może tylko VW współfinansował przyjazd ich ekipy tutaj?.
Ten jeden mecz finansował Volkswagen.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 13.10.2013, 23:20
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Cos wczesniej pisali że przy sparingu mogą wrócić do rozmów na temat sponsoringu.
Najśmielsze jest to, że rozbieżności w tym co bylo a co później zaoferowali jak na taki prężny koncern to kpina.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 13.10.2013, 23:29
Najlepsze jest to, ze Wisła zgodzilaby sie z pocalowaniem reki na 1 mln euro rocznie..., czyli ich oferowane zaangazowanie bylo pewnie znacznie ponizej.

Szkoda, bo to dla nich naprawde nic. Ja jednak cały czas trzymam kciuki za ten kontakt, ten koncern moglby naprawde duzo dac Wiśle, a my im. Coraz lepiej grajaca Wisła to coraz wieksza liczba meczy w TV i liczba osób na stadionach...

Idealnym rozwiazaniem byloby, aby ten koncern zostal sponsorem Wisły i wykupił prawa do nazwy stadionu.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.10.2013 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 14.10.2013, 06:53
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, ze Wisła zgodzilaby sie z pocalowaniem reki na 1 mln euro rocznie..., czyli ich oferowane zaangazowanie bylo pewnie znacznie ponizej.

Szkoda, bo to dla nich naprawde nic. Ja jednak cały czas trzymam kciuki za ten kontakt, ten koncern moglby naprawde duzo dac Wiśle, a my im. Coraz lepiej grajaca Wisła to coraz wieksza liczba meczy w TV i liczba osób na stadionach...

Idealnym rozwiazaniem byloby, aby ten koncern zostal sponsorem Wisły i wykupił prawa do nazwy stadionu.
Chyba troszkę żle kminimi. Myślę że dla VW taka działalność nie jest ukierunkowana na reklamę. To czy będą z Wisłą czy nie, nie bedzie miec najmniejszego wpływu na ich słupki sprzedarzy. Rozgłos też nie wchodzi w rachubę, zapewne większy by uzyskali przeznaczając 10 samochodów w darmowej loterii dla klientów niż lansowac sie na koszulkach, gdy ich znaczek jest na 60% pojazdach...

Ot, oddział VW Polska ma 800-900 tys na działalnosc sponsorską i szuka najlepszego partnera. Z racji tego jaka to marka to celem musi być coś topowego i raczej kojarzącego się z sukcesem. Szukają godnego partnera a nie kuli u nogi który negatywnie może wpłynać na wizerunek firmy.

Wisła jest właśnie takim partnerem. Obecna dyspozycja raczej nie ma najmniejszego znaczenia gdyz nasz klub był i jest mocną i rozpoznawalna marką w kraju. Szkoda że oferta takiego potentata naprawdę szału nie robi, ba nawet nie jest wstanie przebić kasy jaką wpłaca TF, dlatego Cupiał woli dorzucać niż łapać okruchy. Jeszcze na to go widocznie stać skoro odrzucił ich ofertę.

Jeśli TF płaci najwięcej to nie ma najmniejszego sensu godzić się na mniejszy sponsoring, nawet w imie fajnego podkoszulka.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 14.10.2013, 07:24
Skad masz kwote 800-900 tys. zl ?
I oczywiscie VW za ta kwote nie ma szans, aby trafic na glowne miejsce na koszulkach. Pytanie czy jako partner Wisły nie moglby funkcjonowac w swoich ograniczonych mozliwosciach finansowych ? Pewnie byłby nam w stanie zaoferowac wiecej niz Wadowscy.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 14.10.2013, 07:53
Chyba jednak o euro chodzi. Czytalem gdzies ze dawali 700K EUR ale sie rozbilo bo Cupial chce okragla banke.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 14.10.2013, 08:01
Euro.

28 Wrzesnia miała być podpisana umowa. Logo VW miało zagościć na naszych koszulkach od sezonu 14/15 ale coś się rypło a rozbierzności poszły o 200-300tys euro.

Ale jeśli Cupiał otrzymał pierwsze z 15 bogatych nówek VW dla swojej floty to chyba idzie wszystko w dobrym kierunku.

Żeby nie rozmywać tematu...następny sparing z Ajaxem Amsterdam
Ostatnio edytowane przez Dariook : 14.10.2013 o godz. 08:13.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 14.10.2013, 08:15
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post

Co jak co, ale nie wyobrażam sobie, aby z nazwy stadionu zniknął Henryk Reyman. Tym bardziej nie wyobrażam sobie jakiejś hybrydy typu "Volkswagen Arena im. Henryka Reymana". Może i jestem staroświecki, ale pewne rzeczy nie powinny być na sprzedaż. Wiem, że to dodatkowy zastrzyk gotówki, ale Wisła puki co chyba jeszcze nie jest operatorem całego stadionu, bo chyba nadal rozmawiają na ten temat z miastem. kasa więc szłaby nie do Wisły, a do miasta.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie rozmywać tematu...następny sparing z Ajaxem Amsterdam
Kiedy on ma być ?
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 14.10.2013 o godz. 08:17.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 14.10.2013, 08:19
Dieter załatwi nam teraz Borusiię albo Bayern
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania