The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.03.2011, 18:04
Szkoda, że Genkov nie potrafi grać 1 na 1 :/
Miał tylko obrońce przed sobą i uciekł do linii bocznej i wycofał piłkę. Brożek by pewnie próbował mijać obrońcę. No cóż, ale przynajmniej dobrze się trzyma na nogach.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 26.03.2011, 18:41
Genkov wszedł w drugiej połowie dobrze strącał piłkę, gorzej z grą przy piłce jak napisał kolega wyżej, miał dwie sytuacje w których był przodem do bramki z piłką przy noce, raz wycofał a raz stracił. Raz też rzucił się szczupakiem do piłki którą moim zdaniem powinien sięgać nogą. Widać że Genkov nie jest w formie bo podejmuję złe decyzje oraz boi się ryzować, chociażby zejść do prawej nogi na strzał w jednej z przytoczonych sytuacji.

No i od razu rozwiązana zagadka z Meliksonem. Oglądam mecz i widzę że mają świetnych technicznie piłkarzy, szybkich zwrotnych coś jak Maor. Jak czytałem to że mają 5 lepszych to powiem szczerze nie wierzyłem w to... teraz przecierałem oczy ze zdumienia.
Dlaczego nie osiągają sukcesów ? Wszyscy moim zdaniem jacyś słabi fizycznie, brakuje im takich fizycznych zawodników silnych jak Sobol czy Głowa, wzrost też nie jest ich atutem. Niby kontrolowali grę a tu jedna wrzutka i Rudnves był bliski zdobycia gola.

PS. Tacy kozacy, że nawet Benayoun siedzi na ławie.
edit: Być może właśnie dlatego, że wraca po kontuzji.
No i ten Rafaelev rzeczywiście tak dobry jak go opisywali. Generalnie tak jak oni utrzymują się przy piłce to nasza repra na ten poziom nie wskoczy.

edit2: Pan Dudu Dahan jest menagerem jeszcze kilku piłkarzy w Izarelu, mam nadzieję że to nie koniec współpracy z tym gościem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 26.03.2011 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 26.03.2011, 19:02
westersyl napisał(a):Wyświetl post
PS. Tacy kozacy, że nawet Benayoun siedzi na ławie.
A Benayoun nie wraca czasem po kontuzji?
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 26.03.2011, 21:45
Wiadomo coś więcej o stanie zdrowia Paljića? I jak przebiega rehabilitacja Cikosa?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.03.2011, 21:55
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że Genkov nie potrafi grać 1 na 1 :/
Miał tylko obrońce przed sobą i uciekł do linii bocznej i wycofał piłkę. Brożek by pewnie próbował mijać obrońcę. No cóż, ale przynajmniej dobrze się trzyma na nogach.
Tak, tak Brożek by przeszedł 4 i strzelił w okno.
..
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 27.03.2011, 00:25
No no jesli oni tam w Izraelu maja takich Meliksonow wiecej ,co widac po meczu reprezentacjii to polecał bym szukac nowych wlasnie tam

niespodziewalem sie ze oni tak w pilke grac potrafią .....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.03.2011, 03:18
tofik napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak Brożek by przeszedł 4 i strzelił w okno.
Nie napisałem nigdzie, że Brożek jest taki super. Ani też nie krytykuje Genkova. Wręcz przeciwnie. Od samego początku go bronię i uważam, że gra całkiem nieźle. A na pewno jeszcze się rozkręci i może nam nie tylko zastąpić Brożka, ale wnieść do drużyny trochę więcej...
Chodzi mi tylko o to, że Brożek w takich sytuacjach nie raz próbował dryblować i mu to wychodziło. Może nie tak często, ale na pewno w tym aspekcie góruje nad Genkovem. Jest ciut szybszy, zwinniejszy i pewniejszy siebie. Genkov ma inne walory, ale od czasu do czasu powinien podjąć ryzyko. Zdecydowanie musi pracować na treningach nad grą 1 na 1. Gra głową, gra tyłem do bramki, zgranie piłki do pomocnika to ma na niezłym poziomie. Siła niby też, tylko co mnie dziwi, to to, że już wiele razy obrońcy go wręcz taranowali. Głównie w meczu z Ruchem to było widoczne.Zastanawiałem się, czy Brożek w całej rundzie był tyle razy przewracany co on w jednym meczu. Tylko chodzi mi o czyste sytuacje, bez faulu. Nie wiem skąd to się wzięło, bo w niektórych sytuacjach dość mocno się trzyma na nogach. Może nie wiedział, że w Polsce gra się tak twardo i był nieco zaskoczony? O skuteczność się nie martwię, bo obserwuję jego grę i widać, że często szuka gry, czeka na podanie, a to, że koledzy mu nie podają, tylko wpieprzają się w 5 przeciwników na raz to nie jego wina.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 27.03.2011, 08:27
co do Cwetana, to proponuję malkontentom oglądnąć sobie powtórki spotkań i obserwować Bułgara, wyraźnie widać, ile to razy Genkow wychodził na dobrą pozycję i podania nie otrzymał
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 27.03.2011, 08:45
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
co do Cwetana, to proponuję malkontentom oglądnąć sobie powtórki spotkań i obserwować Bułgara, wyraźnie widać, ile to razy Genkow wychodził na dobrą pozycję i podania nie otrzymał
Wszystko dlatego, że nasza ofensywa to w 90% indywidualne akcje Małeckiego i Meliksona i szczególnie ten pierwszy podaje tylko w ostateczności (przez co nie jest również powoływany do kadry przez selekcjonera). Co do Genkova. Może jest dobry, ale nie pokazuje tego na pozycji wysuniętego napastnika. Pytanie czy jest szansa, żeby dostał kompana do ataku. Odpowiedź nasuwa się sama. Skończcie pisać, żę gramy 4-3-3, bo wtedy gra w ataku wyglądałaby całkiem inaczej.
W meczu z Widzewem obserwowałem Genkova przez jakieś 5 min i powiem szczerze, że bardziej zagubionego gościa na boisku nie było.
Odpowiedz cytując
herkules
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 27.03.2011, 09:26
Ktoś wie co się dzieje z Draganem?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 27.03.2011, 09:54
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
I własnie tutaj jest problem - dostał jedno dobre podanie w Pucharze Polski i juz zapakowal bramke. Złe jest ustawienie 4-3-3 i tyle.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 27.03.2011, 09:57
Wczoraj grał jednego wysuniętego napastnika w rep Bułgarii i zagrał dobrze. Problem w tym, że w Wiśle jest dluga na niego i po przyjęciu nikogo do gry. W reprezentacji miał zawsze minimum jednego, a czesto dwóch kolegów, z którymi mógłby wymienić podanie i jego gra wyglądała zdecydowanie lepiej jak u nas. Można też było zauważyć, że fizycznie co raz lepiej, forma rośnie. W Wiśle mamy 3 solistów Małecki, Melikson, Kirm każdy gra pod siebie i uaktywnia się dopiero z piłką przy nodze, nie ma gry zespołowej i gry bez piłki to jest duży problem.
Ostatnio edytowane przez tofik : 27.03.2011 o godz. 10:02.
..
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.03.2011, 09:58
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I własnie tutaj jest problem - dostał jedno dobre podanie w Pucharze Polski i juz zapakowal bramke. Złe jest ustawienie 4-3-3 i tyle.
Ja myślę że ważniejsze jest dobro zespołu aniżeli jednego zawodnika. Tak długo jak Wisła wygrywa i strzela sporo bramek, nie ma prawa narzekać na to ustawienie i role w nim Genkova.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.03.2011, 15:22
koniak napisał(a):Wyświetl post
Wszystko dlatego, że nasza ofensywa to w 90% indywidualne akcje Małeckiego i Meliksona i szczególnie ten pierwszy podaje tylko w ostateczności (przez co nie jest również powoływany do kadry przez selekcjonera).
Nieźle to sobie wytłumaczyłeś

Lepiej że nie dostaje powołań, przynajmniej wstydu się nie naje.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 27.03.2011, 16:31
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_las_ca_itas/

Według mnie to "zwiedzanie świata z Wiślakami" to nietrafiony pomysł.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 27.03.2011, 16:39
eee tam, zawsze można się czegoś dowiedzieć o naszych zawodnikach
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.03.2011, 16:46
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_las_ca_itas/

Według mnie to "zwiedzanie świata z Wiślakami" to nietrafiony pomysł.
Wypowiedź w stylu "nie, bo nie"
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.03.2011, 17:02
Boukhari i Rios ostatnio w klubie maja role ktore z pilka nozna nie maja nic wspolnego ,jeden jest od rozsmieszania drugi robi za przewodnika turystycznego
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Stary 27.03.2011, 17:43
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No no jesli oni tam w Izraelu maja takich Meliksonow wiecej ,co widac po meczu reprezentacjii to polecał bym szukac nowych wlasnie tam

niespodziewalem sie ze oni tak w pilke grac potrafią .....
Ja oglądając nasz dwumecz z Beitarem to podejrzewałem, że mają tam niezłych piłkarzy.

Bo pomimo naszej zdecydowanej wygranej, nie chciałbym ponownie trafić na ten zespół.
Rewanż nam się idealnie ułożył i nasi dostali wiatr w żagle. Gdyby bramka długo nie padała, to różnie się mógł ten mecz zakończyć.

A tacy piłkarze jak Baruchyan, Boateng, Tal czy Tamuz byliby gwiazdami ekstraklasy. Nie licząc Boatenga, który nie jest z Izraela, to zwłaszcza Baruchyan zrobił na mnie niesamowite wrażenie.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 27.03.2011, 19:46
herkules napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie co się dzieje z Draganem?
Podbijam pytanie
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.03.2011, 19:52
Wygląda na zdrowego

Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB

Od: 01.2006

Stary 27.03.2011, 19:59
Zdjęcia są sprzed feralnego treningu.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.03.2011, 21:54
Łobodziński daje sobie czas do czerwca:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...moze,id,t.html
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24911

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony postawą Łobodzińskiego na wiosną. Nie spodziewałem się, że gość będzie tak się starał i grał z takim zaangażowaniem. Widać, że w przeciwieństwie do Garguły i Riosa zależy mu na grze w pierwszym składzie.

Myślę, że jak na polską ekstraklasę jest to piłkarz 'średnio dobry'
Nie wykluczam, że jakby przeniósł się do jakiegoś innego Polskiego klubu to by się w tym klubie nie wyróżniał. Gość jest w miarę szybki z dryblingiem u niego nie najgorzej no i potrafi też uderzyć zza pola karnego.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.03.2011, 06:27
Titto napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc jestem zaskoczony postawą Łobodzińskiego na wiosną. Nie spodziewałem się, że gość będzie tak się starał i grał z takim zaangażowaniem. Widać, że w przeciwieństwie do Garguły i Riosa zależy mu na grze w pierwszym składzie.
Stara się, bo mu się kontrakt kończy za nieco ponad rok i trzeba zachęcić potencjalnych pracodawców. Przykład analogiczny do Mariusza Pawełka.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 28.03.2011, 07:34
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Boukhari i Rios ostatnio w klubie maja role ktore z pilka nozna nie maja nic wspolnego ,jeden jest od rozsmieszania drugi robi za przewodnika turystycznego

Nie do końca to jest tak jak mówisz o tym przewodniku turystycznym, wcześniej było opisane, że jest to cykl dla wszystkich piłkarzy za zagranicy - oby lepiej poznać ich ojczyzny pierwszy opowiadał Kew Jaliens o Holandii, teraz Rios.
Więc nie jest to rola tylko dla zawodników rezerwowych, czy nie łapiących się do 18.

Jak dla mnie dość ciekawa inicjatywa, zawsze to można się czegoś dowiedzieć od rodzimego mieszkańca danego kraju
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
herkules
Senior Member

Stary 28.03.2011, 16:13
na której stronie obrony gra Michał Czekaj?
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 28.03.2011, 16:16
Raczej z prawej strony.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 28.03.2011, 16:17
Na środku.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Stary 28.03.2011, 16:18
Na stoperze
Odpowiedz cytując
herkules
Senior Member

Stary 28.03.2011, 17:09
Małecki debiutował w pierwszej drużynie w wieku 18 lat.
Myślę, że obecna sytuacja zmusza nas by dać szansę utalentowanym młodym wychowankom. Michał ma 19 lat i świetne warunki, a skoro jest powoływany do kadry to musi się znać na grze w obronie.

Może wreszcie Piechniczek by zamknął japę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów