The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Zoltan
Junior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.08.2010, 22:46
Siema ja zaczynam cwiczyc i mam takie pytanie ; czy macie jakies forum godne polecenia na temat cwiczen na silowni itp poniewaz chce zaczac cwiczyc i mam prae pytan odnosnie tego.
Odpowiedz cytując
LeszekABG
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.08.2010, 22:55
www.sfd.pl
Wszystko dokładnie wytłumaczone tylko poszukaj a nie zakładaj tematów.
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 06.09.2010, 09:09
używał ktoś odżywki firmy PEAK - detonator? (nie myślić z podróbką Fitness Authority)
czytałem o nim dużo i zbiera dobre opinie.
jak myślicie, warto byłoby go wzmocnić dodatkowo jeszcze jakimś suplem potreningwym typu: SizeOn lub któryś z produktów Animala?
obecnie jem tylko BCAA extra. Ponad miesiąc temu skończyłem SuperPumpa250 i gdyby ktoś był nim zainteresowany mogę śmiało polecić. w połączeniu z Xpandem oraz ciągłym spożyciu amino dał konkretne oczekiwane efekty.
wracając do tematu.
zastanawiałem się również czy zamiast Detonatora nie wybrać ponownie Superpumpa i dołożyć SizeOn do tego (też daje dobre efekty ponoć) lub po prostu znany i najbardziej chyba popularny Storm+Shock,
stąd też moje prośba o jakieś opinie, uwagi, rady.
pozdrav.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Haidar
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 11.09.2010, 12:38
http://allegro.pl/olimp-kreatyna-cre...211513009.html

Jakie jest wasze zdanie na temat tego środka, stosował ktoś, jakie efekty? Nadaje się to na pierwszy raz?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Kaszalot
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.09.2010, 13:17
Haidar napisał(a):Wyświetl post
http://allegro.pl/olimp-kreatyna-cre...211513009.html

Jakie jest wasze zdanie na temat tego środka, stosował ktoś, jakie efekty? Nadaje się to na pierwszy raz?
zwykla, solidna kreatyna .
Odpowiedz cytując
Lewy'88
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 11.09.2010, 13:48
Dobra kreta, wyniki zależne są od tego jak ćwiczysz na siłowni itp

PrawdziwośćDlaGry ja miałem próbke detonatora i powiem Ci że wg. ok, zjadłem wcześniej dobry posiłek i wziąłem trochę większą dawkę i miałem na treningu takiego kopa że krążków nie zdążałem dokładać HP też jest ponoć zajebisty, jeszcze nie próbowałem, jak będę przy kasie i wrócę na siłkę (mała przerwa) to wypróbuję. Myślę że do stacka najlepsze było by dobre białko i zwykłe mono-kocur cykl moża zrobić, mono z Vitalmaxa, Amino i gitara jest, tanie rzeczy, cykl nie wyjdzie drogo a będzie git.
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując
Michal_b3
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 12.09.2010, 19:49
Może nie stricte o siłowni, ale myślę, że pasuje do tematu "weźcie się do roboty".
Macie jakiekolwiek doświadczenie z J&J Center w Skotnikach? Chodzi mi o treningi boksu/kickboxingu, cholernie drogo ale nie znalazłem niczego innego w okolicach Ruczaju/Kobierzyna - chyba że możecie coś polecić? Każda opinia będzie pomocna dzięki z góry
Odpowiedz cytując
sefarsefar
Member

Od: 12.2007

Stary 14.09.2010, 21:29
Boks i kickboxing w Skotnikach - OK, możesz się dużo nauczyć.
Odpowiedz cytując
Qendo
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 15.09.2010, 19:16
http://allegro.pl/serious-mass-5455g...227934771.html

polecam ..bardzo dobre eefekty widac .

olimp jak widze wszyscy oodrradzaja w takka tania kreatyne nie warto kuppowaac dolozyc cos kilka zloty

nie kupujcie bialka provit 85 olimp ohyda ciezko sie rozpuszcza kicha

przepraszam za pismo,ale pisze za pomoca klawiatury ekranowej
Ostatnio edytowane przez Qendo : 15.09.2010 o godz. 19:19.
Nieliczni , ale oddani
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.09.2010, 20:40
wypryski - skonkretyzuj
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member

Stary 15.09.2010, 20:46
Lewy'88 napisał(a):Wyświetl post
Dobra kreta, wyniki zależne są od tego jak ćwiczysz na siłowni itp

PrawdziwośćDlaGry ja miałem próbke detonatora i powiem Ci że wg. ok, zjadłem wcześniej dobry posiłek i wziąłem trochę większą dawkę i miałem na treningu takiego kopa że krążków nie zdążałem dokładać HP też jest ponoć zajebisty, jeszcze nie próbowałem, jak będę przy kasie i wrócę na siłkę (mała przerwa) to wypróbuję. Myślę że do stacka najlepsze było by dobre białko i zwykłe mono-kocur cykl moża zrobić, mono z Vitalmaxa, Amino i gitara jest, tanie rzeczy, cykl nie wyjdzie drogo a będzie git.
zdecydowałem się kupić detonatora i sizeon. jestm po 5 treningach z tymi odżyweczkami i efekty są kozackie. detonator trzaska jak nie wiem co. naprawde daje dużo mocy. sizeon jak narazie bardzo dobry w smaku i nie czuje takiego zmęczenia po treningu i mam dalszą ochotę do cwiczeń mimo iż kończę trening. mam jeszcze trochę grosza więc dołoże do zestawu booster NO. amino zostaje cały czas. co do białeczka, pomyślę przy kolejnym cyklu.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Krzychu69
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 16.09.2010, 15:27
Witam, mam wielka prosbe do osob znajacych sie na rzeczy o pomoc. Mianowicie zaczynam powaznie cwiczyc, mam w domu laweczke, modlitewnik, oba gryfy plus oczywiscie hantle. W przeszlosci zacztnalem pare razy, ale niestety nie wiedzialem jak do tego podejsc.Waze 80 kg przy wzroscie 182. Lat 20. W klatce mam niewiele ok 105 cm, oczywiscie bez barkow. Przede wszystkim chodzi mi o fajny wyglad z naciskiem na klatke i biceps. Niestety pomimo prob nie udalo mi sie jednoznacznie dowiedziec za pomoca internetu jak zaczac( ilosc treningow, obciazenie, ewentualne wspomagacze, zakres cwiczen, masa czy rzezba itp. )Wiem, ze w tym temacie jest pare osob ktore znaja sie na rzeczy i bardzo prosze o pomoc. Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ta osoba napisala mi to co wymienilem powyzej. Bedac na wielu stronach po porstu sam nie wiem jakie treningi wykonywac. Jesli ktos bylby uprzejmy troszeczke sie pofatygowac i napisac jakas instrukcje, ewentualnie podac jakies namiary na osobe ktora by mi pomogla- bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za pomoc
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 18.09.2010, 17:05
Krzychu69 napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam wielka prosbe do osob znajacych sie na rzeczy o pomoc. Mianowicie zaczynam powaznie cwiczyc, mam w domu laweczke, modlitewnik, oba gryfy plus oczywiscie hantle. W przeszlosci zacztnalem pare razy, ale niestety nie wiedzialem jak do tego podejsc.Waze 80 kg przy wzroscie 182. Lat 20. W klatce mam niewiele ok 105 cm, oczywiscie bez barkow. Przede wszystkim chodzi mi o fajny wyglad z naciskiem na klatke i biceps. Niestety pomimo prob nie udalo mi sie jednoznacznie dowiedziec za pomoca internetu jak zaczac( ilosc treningow, obciazenie, ewentualne wspomagacze, zakres cwiczen, masa czy rzezba itp. )Wiem, ze w tym temacie jest pare osob ktore znaja sie na rzeczy i bardzo prosze o pomoc. Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ta osoba napisala mi to co wymienilem powyzej. Bedac na wielu stronach po porstu sam nie wiem jakie treningi wykonywac. Jesli ktos bylby uprzejmy troszeczke sie pofatygowac i napisac jakas instrukcje, ewentualnie podac jakies namiary na osobe ktora by mi pomogla- bylbym bardzo wdzieczny. Z gory dziekuje za pomoc

zacznij od treningu obwodowego zeby sie troche ogolnie rozwinac i wkrecic w treningi , po jakis 3 miesiacach mozesz juz sprobowac podzielic treningi z priorytetem na to co cie interesuje , no i zacznij sie prawidlowo odzywiac , jak nie masz czasu jesc obiad co 3 godziny mozesz kupic jakiegos gainerka (jesli interesuje cie masa) , z innymi odzywkami na razie sie wstrzymaj

http://www.mocnyblog.pl/2007/11/26/a...-training-act/
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.09.2010, 22:37
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, pryszcze, wągry i inne tego typu historie.

zdecydowanie nie uczulenie, zapewne tak orgaznim reaguje
proponuje dorzucić miedź i cynk plus litr wody dziennie więcej
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 18.09.2010, 22:44
Czy trening ACT, mogę wykonwywać9a bardziej czy ma to sens), bez ćwiczeń obciążających nogi?. Mam problem z kolanem jestem dopiero półtorej tygodni po artroskopii w trakcie której był wykonywany zabieg i nie będę dał rady przez dłuższy czas kolana obciążać. I czy mogę wykonywać ćwiczenia w domu mając dostępne tylko drążek i hantle tak zeby to miało ręce i nogi?
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
Lewy'88
Senior Member

Stary 20.09.2010, 15:19
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie co do kreatyny, czy jej stosowanie może powodować wypryski na twarzy? Słyszałem sprzeczne opinie na ten temat.

Nie. Tradzik (jeśli o to Ci chodzi) pojawia się od nadmiaru białka, którego niektórzy nadużywają przy cyklu kreatynowym, bo chcąc robić masę przyjmują sposób odżywiania "byle dużo białka". Niestety nie wiedzą że to może być szkodliwe, wszystko powinno się robić z umiarem

Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Czy trening ACT, mogę wykonwywać9a bardziej czy ma to sens), bez ćwiczeń obciążających nogi?. Mam problem z kolanem jestem dopiero półtorej tygodni po artroskopii w trakcie której był wykonywany zabieg i nie będę dał rady przez dłuższy czas kolana obciążać. I czy mogę wykonywać ćwiczenia w domu mając dostępne tylko drążek i hantle tak zeby to miało ręce i nogi?

Nie ma sensu wg. mnie ćwiczyć bez nóg, chciaż niektórzy tak ćwiczą latami, a później na plaży, piękna i muskularna góra, a nóżki jak patyczki zjebanie to wygląda wg. mnie. Druga sprawa że na samym drążku i hantlach, nie poćwiczysz tak, żeby to miało ręce i nogi
Odpowiedz cytując
~SKWARU~
Member

Od: 01.2008

Stary 22.09.2010, 23:47
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Po takim urazie lepiej sobie odpuść póki co trening bo jeszcze więcej z tego będzie szkód niż pożytku.
Odnośnie twojego sprzętu a raczej jego braku spróbuj treningu domatora , ale to tak jak mówię - gdy z nogą będzie już ok.
Rabka-Zdrój.
Odpowiedz cytując
przemonik
Member

Od: 09.2010

Stary 28.09.2010, 13:54
witam. Chciałem uzyskać jakąś opinię na temat Relax Body Club na Mogilskiej. Wie ktoś coś na jej temat? przeszukiwałem posty z tego roku w tym temacie, ale nie znalazłem nic na jej temat.
Odpowiedz cytując
Jarza
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 29.09.2010, 09:40
Relax - bardzo dobra siłownia. Wchodzisz i wiesz, że przyszedłeś poćwiczyć. Nie ma rozpraszania się.. każdy robi swoje. Sprzęt może nie najnowszy, ale ja osobiście polecam!
Jarzon

Cytat:
Przeciwko k***stwu, Wiślaków cała masa. Przeszedłeś na Pasy, więc wbijamy w Ciebie Tasak

Wszystko o suplementacji w sporcie: http://activlab.blogspot.com/
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member

Stary 05.10.2010, 18:47
mam pytanie o odzywkę PLUTONIUM firmy PEAK. ktoś ją może kiedyś stosował ? jakie efekty, skutki ? jest chociaż trochę prawdy w tym co piszą w reklamie?

i w jakim sklepie w Krakowie ją można dostać ?
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member

Stary 05.10.2010, 19:00
wisłaWieczysta napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie o odzywkę PLUTONIUM firmy PEAK. ktoś ją może kiedyś stosował ? jakie efekty, skutki ? jest chociaż trochę prawdy w tym co piszą w reklamie?

i w jakim sklepie w Krakowie ją można dostać ?
jadę właśnie na cyklu plutonium
odżywe dostaniesz w Witaboksie na ul. bałtyckiej 11 (na allegro sobie zobacz ofertę użytkownika witaboks)
powiem tak. siła mi skoczyła na pewno bardzoooooo. co do tej pompy to pierwsze 3-4 razy używałem bez SuperPumpa i SizeOn'a bo takie też jem aktualnie i powiem Ci że jeśli chodzi o pompę to jakoś szczególnie jej nie odczułem przy samym plutonium. Fajnym uczuciem jest mrowienie we wszystkich mięśniach jakieś 30minut po spożyciu. czujesz jakbyś rósł od środka (tj mięśnie) to jest stack kreatynowy, dosyć mocny i mnie potrafi porobić jak mam konkretny dzień, więc jeśli to jest Twój pierwszy czy drugi cykl to radzę zaczekać jeszcze trochę i pocisnąć na chociażby nawet jabłczanie kreatyny. jeśli masz więcej jakichś pytań to priv, ewentualnie tutaj. odżywkę jako tako mogę polecić śmiało bo jestem zadowolony. pozdr.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
kokrys
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.10.2010, 13:56
Witam,

Po ciężkiej kontuzji kolana na treningu chciałbym się wziąć coś do roboty, jednak już zawodowo nie dam rad, tylko tak rekreacyjnie żeby zrzucić troszkę tłuszczyku... W tym celu potrzebuję siłowni w okolicach / na ruczaju. Mozecie coś polecić? Najlepiej żeby był podest do ciężarów i gryfy olimpijskie bo do takich ćwiczeń się przyzwyczaiłem

I czy macie może jakieś wskazówki a porpos rozruszania nóg po operacji jednego z kolan?
Odpowiedz cytując
Arteka1906
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.10.2010, 16:59
alstar na zawiłej. Najtańsza i najlepsza ( w mojej opinii) w okolicy.
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member

Stary 06.10.2010, 17:09
na początek najlepszy jakiś lekki truchcik (tylko nie na betonie) i lekki rozciąganko. potem możesz przejść do ćwiczeń siłowych i wzmacniających mięśnie takich jak uginanie czy prostowanie nóg na maszynach i stopniowo zwiększać ciężar. dobre są jeszcze ćwiczenia stabilizacyjne jeśli miałeś jakieś problemy z więzadłami.
Odpowiedz cytując
kokrys
Senior Member

Stary 06.10.2010, 17:35
Arteka1906 napisał(a):Wyświetl post
alstar na zawiłej. Najtańsza i najlepsza ( w mojej opinii) w okolicy.
A czy jest tam opcja ze sztangami?

wisłaWieczysta napisał(a):
na początek najlepszy jakiś lekki truchcik (tylko nie na betonie) i lekki rozciąganko. potem możesz przejść do ćwiczeń siłowych i wzmacniających mięśnie takich jak uginanie czy prostowanie nóg na maszynach i stopniowo zwiększać ciężar. dobre są jeszcze ćwiczenia stabilizacyjne jeśli miałeś jakieś problemy z więzadłami.
Akurat bieganie odpada bo nie mam łękotek i przy jakimś truchciku może mi kolanko znów wyskoczyć bo przy samych chodzeniu nieciekawie czasem się "przesunie na chwilkę"

Myślałem też sam właśnie o tym żerby zaczac delikatnie na maszynach, nie więcej niż 200 kg przy wypychaniu, potem zwiększać i iść już potem robić przysiady ze sztangą na barkach (najlepszy trening mięśni karku i pleców wg mnie). Tak samo chciałbym sobie jeszcze czasem trochę kilo wyrwać. Niestety do obu tych czynności to raczej podest się przydaje
Odpowiedz cytując
Arteka1906
Senior Member

Stary 06.10.2010, 20:58
nie bardzo wiem o jaki podest Ci chodzi, ale są dwa gryfy olimpijskie
Odpowiedz cytując
kokrys
Senior Member

Stary 06.10.2010, 21:03
Taki podest wzmacniany który jest żeby na niego można spokojnie sztangę zrzucić bez psucia podłogi on zazwyczaj wystaje kilka cm nad podłogę i jak do tej pory się spotkałem jest to po prostu drewno zamocowane na metalowych mocowaniach do podłogi (w takiej płytkiej dziurze wpodłodze) do amortyzacji.
Odpowiedz cytując
Arteka1906
Senior Member

Stary 07.10.2010, 09:38
a to nie ma
Odpowiedz cytując
Lewy'88
Senior Member

Stary 07.10.2010, 17:39
kokrys napisał(a):Wyświetl post
A czy jest tam opcja ze sztangami?

Akurat bieganie odpada bo nie mam łękotek i przy jakimś truchciku może mi kolanko znów wyskoczyć bo przy samych chodzeniu nieciekawie czasem się "przesunie na chwilkę"

Myślałem też sam właśnie o tym żerby zaczac delikatnie na maszynach, nie więcej niż 200 kg przy wypychaniu, potem zwiększać i iść już potem robić przysiady ze sztangą na barkach (najlepszy trening mięśni karku i pleców wg mnie). Tak samo chciałbym sobie jeszcze czasem trochę kilo wyrwać. Niestety do obu tych czynności to raczej podest się przydaje
No to zdecydowanie za wcześnie na siłkę, tym bardziej że bez biegu dobrej rozgrzewki nie zrobisz, a na skakance też nie poskaczesz jak truchtać nie możesz. Słabo to widzę, jeszcze by uszło jakbyś nóg nie ćwiczył, ale długo tak nie pojedziesz. Chujowo to wygląda trochę wg. mnie jak u góry jest się dzikiem a nogi jak patyki
Odpowiedz cytując
kokrys
Senior Member

Stary 09.10.2010, 03:59
Lewy'88 napisał(a):Wyświetl post
No to zdecydowanie za wcześnie na siłkę, tym bardziej że bez biegu dobrej rozgrzewki nie zrobisz, a na skakance też nie poskaczesz jak truchtać nie możesz. Słabo to widzę, jeszcze by uszło jakbyś nóg nie ćwiczył, ale długo tak nie pojedziesz. Chujowo to wygląda trochę wg. mnie jak u góry jest się dzikiem a nogi jak patyki
Dziękuję za to że się o mnie martwisz
Akurat o nóg jak patyki to ja nie mam Sporo czasu trenowałem pchnięcie kulą i nogi to raczej mam jak kuń
Ostatnio próbowałem truchtać i powiem szczerze ze nie najgorzej to wychodziło O ile po plaskim się biega
A coś zacząć muszę robić bo już prawie 150 kilo mi na wadze wskakuje Muszę wrócić do swojej normalnej wagi ~110kg bo to już zaczyna się robić niebezpieczne dla zdrowia...
Pozdro!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów