The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotrus1985
Senior Member

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.11.2008, 08:46
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Był też taki jeden grajek co się wydawało że jest przeciętny - Sławomir Peszko. Ściągnął go Lech z 2 ligi i gra lepiej niż nasi skrzydłowi. Co do Grzyba, to jego też chciał Lech. To jest bardzo ciekawy środkowy pomocnik i pewnie jeszce nie raz strzeli takiego gola jak z Legią.
to powiedz mi dlaczego o Grzybie napisales dopiero teraz jak wyszedl mu strzal zycia? zarezyzkuje stwierdzenie ze nie miales pojecia o jeo istnieniu... takich Grzybow to nasza eksraklasa produkuje co kolejke... czy kazdym z nich mial by sie interesowac Bednarz? nie wydaje mi sie...

a Peszko prezentuje jako taki poziom juz od 3 moze nawet wiecej lat...
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 10.11.2008, 17:32
piotrus1985 napisał(a):Wyświetl post
to powiedz mi dlaczego o Grzybie napisales dopiero teraz jak wyszedl mu strzal zycia? zarezyzkuje stwierdzenie ze nie miales pojecia o jeo istnieniu... takich Grzybow to nasza eksraklasa produkuje co kolejke... czy kazdym z nich mial by sie interesowac Bednarz? nie wydaje mi sie...

a Peszko prezentuje jako taki poziom juz od 3 moze nawet wiecej lat...
Miałem pojęcie bo akurat to najlepszy piłkarz Polonii a pozatym całkiem dobrze grał w Krakowie, chociaz wtedy Polonia przegrała 0:5.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.11.2008, 17:42
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
Miałem pojęcie bo akurat to najlepszy piłkarz Polonii a pozatym całkiem dobrze grał w Krakowie, chociaz wtedy Polonia przegrała 0:5.
oj, chciałbym mieć taką pamięc. Pamiętać mecz który odbył się ponad rok temu. Powiedz mi tylko dlaczego dopiero po roku przedstawiasz nam go jako potencjalne wzmocnienie?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Rainbow
Member

Od: 11.2008

Stary 10.11.2008, 17:45
Gdybym był Bednarzem... I miał tyle kasy co on to dałbym wszystko na cele kibicowskie Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków!!
Odpowiedz cytując
3rider
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 10.11.2008, 18:04
Jedno jest pewne, bez wzmocnien walka na wiosne o mistrza bedzie b.ciezka, tym bardziej, ze cala runde zagramy na wyjezdzie. Ale we wzmocnienia nie wierze, nie ma na to pieniedzy.
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member

Od: 08.2008

Stary 10.11.2008, 18:58
Ja bym się przyjrzał bramkarzowi Lechii Mateuszowi Bąkowi. Warunki fizyczne ma świetne ( chyba koło 200 cm nie jestem pewny ) , mimo tego jest skoczny , nie boi się wyjść sam na sam , wyskoczyć do dośrodkowania , w meczu z Lechem żadna bramka nie obciąża jego konta , ogólnie broni dobrze więc byłby ciekawym konkurentem dla Pawełka , w dodatku nie powinien być zbyt drogi wg. mnie kosztowałby nie więcej niż 300 000 euro.
Odpowiedz cytując
Soltys
Junior Member

Od: 12.2005

Stary 10.11.2008, 23:09
gregoriustsw napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się przyjrzał bramkarzowi Lechii Mateuszowi Bąkowi. Warunki fizyczne ma świetne ( chyba koło 200 cm nie jestem pewny ) , mimo tego jest skoczny , nie boi się wyjść sam na sam , wyskoczyć do dośrodkowania , w meczu z Lechem żadna bramka nie obciąża jego konta , ogólnie broni dobrze więc byłby ciekawym konkurentem dla Pawełka , w dodatku nie powinien być zbyt drogi wg. mnie kosztowałby nie więcej niż 300 000 euro.
No tak tutaj masz racje, ten bramkarz praktycznie w każdym meczu broni dobrze lub bardzo dobrze. I w tym przypadku czuje ze to Pawełek byłby alternatywą dla Bąka. Zdaje się być kolesiem z charakterem i w sumie z Lechii nie ma daleko..
Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków

Odpowiedz cytując
Samoth
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.11.2008, 23:33
Soltys napisał(a):Wyświetl post
No tak tutaj masz racje, ten bramkarz praktycznie w każdym meczu broni dobrze lub bardzo dobrze. I w tym przypadku czuje ze to Pawełek byłby alternatywą dla Bąka. Zdaje się być kolesiem z charakterem i w sumie z Lechii nie ma daleko..
Zdaję sobie sprawę, że na sercu powinniśmy mieć dobro naszej Wisełki, ale czy wypada nam przy tej okazji osłabiać naszych braci ?!
Odpowiedz cytując
Soltys
Junior Member

Od: 12.2005

Stary 10.11.2008, 23:47
Samoth napisał(a):Wyświetl post
Zdaję sobie sprawę, że na sercu powinniśmy mieć dobro naszej Wisełki, ale czy wypada nam przy tej okazji osłabiać naszych braci ?!
Patrząc na perspektywe iż staramy się o LM..bramkarz rzecz święta więc bracia z Lechii nie uznają tego za zły czyn Gdańsk jak narazie to środek tabeli, a bramkarzy w Polsce "chyba" jak w hurtowniach więc znajdzie sie i następca Bąka w Lechii
Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków

Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.11.2008, 08:02
Z Boatengiem to chyba marzysz.
Zreszta, nic ciekawego z nami nie pokazal
Sobol lepszy.

Ten drugi z Beitaru to drewno...Aviram Baruchyan..;x

A reszta zawodników co podajecie z ligi francuskiej to chyba macie bujną wyobraźnie ;D
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 11.11.2008, 08:14
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Sobol lepszy.

A reszta zawodników co podajecie z ligi francuskiej to chyba macie bujną wyobraźnie ;D
Stary, coś mi się wydaje że meczu z Beitarem nie widziałeś...Boateng poszczególne zagrania ma zdecydowanie ponad naszą lige, to samo Baruchyan...dla mnie są to zawodnicy którzy zagraja kiedyś w zdecydowanie silniejszej lidze niż polska czy izraelska.
a że z Nami nic nie pokazał...cięzko coś pokazać jak Tobie nic nie wychodzi, a przeciwnikowi(Wiśle) wszystko...myślisz że w następnym dwumeczu Wisła byłaby gorą ja mam wątpliwości.

co nie zmiena faktu że te transfery to czysta fantazja...znając budżet Beitaru.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 11.11.2008, 08:14
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Sobol lepszy.

Pewnie, że marzy, ale akurat Boateng z nami pokazał, że wie jak się gra w piłkę i zademonstrował, że o dziwo defensywny pomocnik może też grać do przodu i to całkiem nieźle. I z całym szacunkiem, patrząc na wszystkie zalety/wady Sobol wypada gorzej. To jednak sfera marzeń, bo nikt w naszym klubie nie da za piłkarza (a co dopiero za def.pomocnika 1,5-2 miliony euro).
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.11.2008, 08:30
właściwie to Bednarza interesują wyłącznie zawodnicy za których nie trzeba płacic no i oczywiście zgodzą sie maksymalnie grac za 250 tyś Euro za sezon na zasadzie kontraktu motywacyjnego.Jeśli ostatnie zwolnienia w TF nie wpłynął na wysokośc kontraktów to uważam że można kilku ciekawych zawodnikó poszukac.Mnie najbardziej przekonuja zawodnicy rezerwowi z klubów hiszpańskich ( 1 liga oczywiście )tak jak kiedyś kupiono Uche z rezerw Espyanolu, to samo Astiz z Legii ktróry świetnie sobie radzi po przyjściu z Ossasuny,ci pozostali chyba potrzebuja troche czasu na aklimatyzacje
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.11.2008 o godz. 08:32.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 11.11.2008, 10:49
"Stary, coś mi się wydaje że meczu z Beitarem nie widziałeś...Boateng poszczególne zagrania ma zdecydowanie ponad naszą lige, to samo Baruchyan"

Ale w stosunku to piniędze jakie musimy za nich zapłacić, nie opłaca nam się.
Może ten Boateng jeszcze, ale Baruchyan to porażka.

W drugim meczu dostał plastra i nic nie zrobił.
W pierwszym w sumie też, mecz prowadziła Wisła, końcówka należała do graczy z Izraela.
Odpowiedz cytując
piotrekwrd
Member

Od: 08.2006

Stary 11.11.2008, 11:22
Wątek śledzę od niedawna i nie zauważyłem jednego ciekawego nazwiska wśród waszych "zamiarów transferowych" (być może przegapiłem). nazywa się Iljan Micanski. Zawodnik który potrafił strzelić 5 bramek w 13 meczach w słabej Odrze a teraz jest gwiazdą ZL
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html

Młody, dość wysoki, skuteczny za średnią kasę
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.11.2008, 12:12
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
Wątek śledzę od niedawna i nie zauważyłem jednego ciekawego nazwiska wśród waszych "zamiarów transferowych" (być może przegapiłem). nazywa się Iljan Micanski. Zawodnik który potrafił strzelić 5 bramek w 13 meczach w słabej Odrze a teraz jest gwiazdą ZL

no tak ale Micanski ma jeszcze 3 lata ważny kontrakt z Zagłebiem które nie słyszałem żeby miało kryzys finansowy i za drobne sprzedawało swoich zawodników.Bułgarem trzeba było sie interesowac jak strzelał gole dla Odry jak był na wypożyczeniu z Lecha wtedy nie kosztował wiele (300 tyś Euro).Teraz jak nastukał tyle bramek to pewnie cena wzrosła.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.11.2008 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.11.2008, 12:30
Kończy się kontrakt Juszczykowi, Cebanu chyba jednak nie przekona do siebie Skorży, w juniorach raczej nie ma nikogo interesującego a w Garbarni broni i to całkiem nieźle około 20 letni Krzysztof Żylski. Co szkodziłoby go spróbować? Jasne że to nie jest zawodnik do gry w pierwszej drużynie od zaraz ale za 2 lata to kto wie...
Ale pewnie rzeczy, które są najbliżej najtrudniej będzie zobaczyć.
Odpowiedz cytując
19szczepan06
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 11.11.2008, 12:31
Mam Nadzieje że przyjdzie kiedyś taki dzień w którym Bednarz lub ktos inny kto bedzie go zastepował sprowadzi Tomka Frankowskiego do Wisły...!! FRANEK FRANEK FRANEK ŁOWCA BRAMEK!
B R O N O W I C E
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 11.11.2008, 12:56
Taa i może jeszcze Rysia z Klanu?
Odpowiedz cytując
wisla1906krakow
Member

Stary 11.11.2008, 13:05
19szczepan06 napisał(a):Wyświetl post
Mam Nadzieje że przyjdzie kiedyś taki dzień w którym Bednarz lub ktos inny kto bedzie go zastepował sprowadzi Tomka Frankowskiego do Wisły...!! FRANEK FRANEK FRANEK ŁOWCA BRAMEK!

ja tam wolalbym Zurawia
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 11.11.2008, 13:18
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post

Tyle że ten grajek sprawdza się w drużynach średniej klasy. W Lechu czy Koronie zawiódł na całej lini.
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 11.11.2008, 14:30
W Lech czy Koronie nie dostał szansy, a jak wielu napastników potrzebuje pełnego poparcia trenera (czytaj Żurawski, Brożek)
Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 11.11.2008, 15:53
Moim zdaniem to taka mała rewolucja kadrowa by była potrzebna . Niestety niektórzy gracze są coraz starsi i bez formy a są w naszym klubie raczej za zasługi . Postaram się wam przybliżyć mój pomysł na kadre Wisły : ( na czewono gracze ,którzy powinni zostać)

Bramkarze : Mariusz Pawełek , Marcin Juszczyk , Ilie Cebanu

Na tej pozycji niesty Mariusz Pawełek nie ma godnego rywala , z którym mógłby rywalizować o miejsce w bramce. Pozostali bramkarze są raczej przecietni. Takich w naszej lidze dużo !Należy z nich zrezygnować .

Cel tranferowy : Mateusz Bąk (Lechia Gdańsk ) - Ktoś tu wcześniej chyba o nim wspomniał. Dobrze i równo grający bramkarz , mógłby spokojnie wygryzć Pawełka ze składu !

Prawa obrona : Marcin Baszczyński , Peter Singlar

Baszczu już nie jest pierwszej młodości i coraz częściej popełnia błędy. Jeżeli pojawi się kokretna oferta z zzgranicy to nie powinniśmy sie zastanawiać . Tymbardziej że Singlar gra bardzo dobrze i już nie jest gorszy od Baszczyńskiego. A mimo to częście gra Baszczu. Jśli dojdzie do sprzedania Marcina , należy kupić piłkarza ,który będzie alternatywą dla Singlara.

Cel transferowy :Michał Plotka (Arka Gdynia) - Bardzo ciekawy młody boczny obrońca , który przebojem wdarł sie do składu Arki i gra ostatnio bardzo dobre spotkania mimo iż drużynie nie wiedzie się najlepiej . Ciekawa alternatywa na bok obrony.

Lewa obrona : Junior Diaz , Piotr Brożek

Jedna z lepszych naszych pozycji . Obydwaj naprawde dobrzy zawodnicy . Junior dobrze się ostatnio rozwija . Ta pozycja raczej nie wymaga wzmocnień .

Środkowa obrona : Marcelo, Arkadiusz Głowacki , Cleber

Para Głowacki- Cleber to piłkarze już z trzydziestką na karku. Skorża dobrze robi że daje szanse Marcelo . W końcu ci panowie nie będą grali wiecznie. Już czasami nie starcza sily i szybkość już nie ta , mimo iż ambicji nie można odmówić . Dlatego moim zdaniem trzeba dokupić jeszce jednego perspektywicznego obrońce .

Cel transferowy : Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk)- Jestem trochę zdziwiony że nikt tu jeszce o tym piłkarzu nie wspomniał . Regularnie, równo i dobrze grający w zespole Lechii zawodnik . Jeżeli nadal będzie się tak rozwijał to będą z niego ludzie .

Prawa pomoc : Wojciech Łobodzinski , Rafał Boguski

Ta pozycja także wymaga wzmocnienia . Boguski to nie jest typowy prawy pomocnik i gra na tej pozycji ponieważ łobo jest wyraznie za słaby . Jednak Rafałowi dobrze to idzie. Należy jednak pozbyć się Łobo i kupić dobrego , ambitnego piłkarza na tę pozycje . W końcu kiedyś Rafał może być potrzebny gdzie indziej .

Cel transferowy : Szymon Pawłowski9Zagłębie Lubin) - Jego sylwetke wsyzscy już znają , wiele razy był wymieniany jako kandydat do gry w Wiśle. Nie będę po raz kolejny wymieniał jego zalet. Powiem tylko że bardzo by się przydał.

Środek pomocy : Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Mauro Cantoro, Norbert Varga , Andre Barreto

Trzej ostatni według mnie w klubie nie są już potrzebni. Barreto i Varga to kompletne nieporozumienia a Cantoro gra u nas raczej za zasługi. Widoczny jest u niego już brak szybkości itd.

Cele transferowe : Łukasz Garguła i Janusz Gol (GKS Bełchatów)- Dwaj wyróżniający się zawodnicy drużyny z Bełchatowa. Garguła wraca do dawnej formy i napewno przyda sie w akcjach ofensywnych jak również przy stałych fragmentach gry. a Gol to pomocnik grający w stylu Sobolewskiego ale umiejący rozegrać piłkę.

Lewa pomoc : Marek Zieńczuk

Na tej pozycji potrzebne są gruntowne zmiany. W tym sezonie Marek nie ma zmiennika i w razie potrzeby zastępują go lewi obrońcy : Diaz i Brózek lub Boguski. Zieńczuk jest ostatnio w formie która, może mu zapewnić co najwyżej ławkę rezerwowych.

Cel transferowy : Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław) - Świetnie grający skrzydłowy Śląska w obecnej formie bije Zienczuka głowe. Jest szybki , niezły technicznie i dynamiczny. Takiego piłkarza nam potrzeba.

Napastnicy : Paweł Brożek , Andrzej Niedzielan , Patryk Małecki, Grzegorz Kmiecik , Tomasz Dawidowski

Dawidowki i Kmiecik powinni się pożegnać z klubem . Niedzielan i Małecki to dobrzy gracze ale Paweł potrzebuje do ataku partnera w lepszej formie i w tzw. gazie. W tej sytuacji Andrzejowi i Patrykowi pozostałaby tylko ławka rezerwowych.

Cel transferowy : Daiwd Nowak ( GKS Bełchatów) - Silny , dynamiczny i co najważniejsze skuteczny napastnik. Wraz z Pawłem Brożkiem mógłby w przyszłości stworzyć duet na miare Franek - Żuraw
Odpowiedz cytując
djjamajczyk
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.11.2008, 16:01
Nieźle matizaq w większości typów muszę się z Tobą zgodzić . Jedynie obsada bramki to wg. sprawa kontrowersyjna i pozostawienie w klubie "W(t)orka" .
bąk z Lechii nie jest aż tak pewny i lepiej byłoby sprowadziź kogoś z zagranicy a Niedzielan powinien opuścić Wisłę i na jego miejsce mógł by przyjść Żuraw -> stara wyga mógłby sie przydać.
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.11.2008, 19:02
Dyrektor nadszedł czas, aby udać się do Gliwic. Kasprzik spełnia wymagania niezbędne do gry w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.11.2008, 19:09
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Dyrektor nadszedł czas, aby udać się do Gliwic. Kasprzik spełnia wymagania niezbędne do gry w Wiśle.
To znaczy nie trzeba za niego płacić i zgadza się na niski kontrakt motywacyjny
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Stary 11.11.2008, 19:24
Kasprzika chce Polonia Warszawa, tak stało w ostatniej PN
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 11.11.2008, 20:08
Gancarczyk walnol brame przeciwko Ruchowi ,ja bym go bacznie obserwowal i nie dal mu uciec do innego klubu,juz teraz powinni zaczac rozmowy na temat transferu.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów