The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bieniuTS
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.10.2008, 18:07
Nie wiem jak my to przegraliśmy. Bramki Legii - typowe kulfony, tzw. gole "z dupy", tu się piłeczka od nogi odbije, tu się ktoś poślizgnie, pyk i gol. Setkę mieli może z jedną. A jak Mucha zdołał to wszystko powyjmować? Nie wiem (on sam też pewnie nie). Ten mecz to jakaś masakra, nie zasłużyliśmy na porażkę. Jestem załamany i wkurrrrrrrrrrrrr....
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Powie mi ktoś z jakiego powodu cantoro ,który gra pyte cały mecz prócz tego ,że nie chce mu się za bardzo grać,zwalnia akcje to jeszcze zmęczony ,gra dalej ? ,jego Skorża nie ściągnie :( .Niektórzy zagrali nieźle , nie rozumiem też ile jeszcze Małecki będzie siedział na ławce jak od Łobodzińskiego gra 2 razy lepiej ...a Mucha..czemu on to wyciągał ... nie fart straszny..jestem taki wkurzony ,że mógłbym zabić ;/ obrona dziś marnie!
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 26.10.2008 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

thechris napisał(a):Wyświetl post
No a o mistrzostwie jak zwykle zadecyduje konsekwentne zdobywanie 3. punktów z drużyna z miejsc 8.-16.
No to chyba możemy zapomnieć o mistrzostwie, bo w takich meczach też nam słabo idzie
Odpowiedz cytując
bob to ja
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 26.10.2008, 18:08
Wisła przegrała bo nasza gra jest niezwykle wolna. Zero dynamiki, bardzo mało szybkich podań. Zanim Wisła przedostała się pod bramkę Legii mijała wieczność. Legia natomiast potrafiła dwoma, trzema podaniami znaleźć się pod naszą bramką.
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 26.10.2008, 18:08
W drugiej połowie to mieliśmy chyba z 5 -6 okazji, Brożek sam na sam, Brożek co mucha wybronił, Brożek co trafił w słupek, główka Diaza, Niedzielan na dwa razy, Brożek w Muche na koniec meczu. Szkoda ...
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.10.2008, 18:09
ILuKoI napisał(a):Wyświetl post
Colgin od Brożka to Ty się odwafluj bo dzisiaj pokazał że to najlepszy napastnik w całej naszej lidze... Cóż trudno trzeba gonić teraz rywali. Może się zarząd obudzi i sprowadzi panu Maćkowi jakichś grajków.
przeczytaj moze jeszcze raz co napisalem, zastanow sie i napisz mi gdzie sie dowaflowuje do Brozka
podpowiedz:
nie strzelil setki? nie strzelil. jakby strzelil to bysmy nie przegrali? najprawdopodobniej tak, zwlaszcza ze po tej akcji sedzia zakonczyl mecz. wiec o co ci chodzi?

p.s. 1 bramka dla Legii, w sumie sami dalismy sobie strzelic.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 26.10.2008, 18:10
Dzięki dla chłopaków za piękną walkę, chociaż nie dla wszystkich- w pierwszej połowie graliśmy w 9 na 11. Cholernie szkoda tych sytuacji- gdyby nie ten Mucha...
Było parę brzydkich zagrań piłkarzy Legii - teraz zapewne eksperci z CANA(L)+ przeanalizują je i wyślą do Komisji Ligi, no i posypią się wykluczenia dla nich
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 26.10.2008, 18:12
no coz, co tu napisac Na razie ten sezon jezt kiepsciutki.. przegralismy wszystko z mocniejszymi rywalami. Gdyby nasi przeciwnicy w walce o MP grali rowniej, to byli bysmy duzo nizej.

Odpalismy z LM, UEFA. Przegralismy z Lechem, nie popisalismy sie w derbach(niby remis, ale ja styl pamietam..), a teraz dostajemy z Legia. Wszystkie te wazne pojedynki pozostawiaja duzy niedosyt niestety.

Nie chce siac defetyzmu, ale nie mamy skrzydel, i jedynie duet Jirsak-Brozek cos tam robil w przodzie. Pierwsza bramka dla Legii po karygodnym(jak to nazwal Pawel) bledzie obrony, a dokladnie Clebera. Grzelak sie na nim przewiozl ladne pare metrow i z takiej sytuacji dal rade strzelic.
O Zienczuku i Lobodzinskim szkoda wogole pisac, to jest juz niestety tragedia, nie wiem co sie z nimi porobilo.. Cantoro podobnie, ale to juz pisze chyba po raz 100x, ze on juz jest na takim etapie, ze dobry mecz wychodzi mu od swieta.

Nic wiecej nie bede pisal, bo po poprostu mi smutno. Kolejny prestozowy mecz w plecy..
Ostatnio edytowane przez LooNatyk : 26.10.2008 o godz. 18:14.
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 26.10.2008, 18:12
Kamson napisał(a):Wyświetl post
No to tak.

4. Jak to sie dzieje, że na meczach z nami na Ł3 wraca doping?
.
Bez jaj, to akurat jest naturalne. Dziwiłoby mnie, gdyby w tym swoim gniewaniu się z Walterem mecz z nami olali.
Wojenka z ITI to walka o pozycję na stadionie. Nic ponadto.
Mecz w Wisełką - tu już geny plemienne wchodzą. One są najważniejsze. Zawsze.

Odpowiedz cytując
bieniuTS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 26.10.2008, 18:13
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy sie, dzis była Wisłą dużo słabszym zespołem i nie doszukujmy się teorii spiskowychm bawet Boguski by tu nic nie zmienił.

Poprostu nie mamy drużyny na obecną chwilę z prawdziwego zdarzenia, Legia przewyższała nas wolą walki, to samo było podczas meczu z Tottenhamem...Panie Skorża Panu już dziękuję.... nie ma Pan pmysłu na grę, od wielu meczy stawia na Łobo i Zienia bezproduktywnych zamiast od pierwszych minut puścić Małego i Diaza.

?! chłopie przesadzasz chyba lekko...
Odpowiedz cytując
unpredictable_wislaczka
Senior Member

Od: 11.2007

BANANWAWA1 napisał(a):Wyświetl post
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Skąd wy macie napastników

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
Dziecko idź do siebie na forum...:/
Mecz mógł się podobać,to fakt. Brawo Paweł, nawet mimo tych sytuacji w ostatnich minutach. A pytanie tego całego banana powinno brzmieć nie skąd tylko ilu? O skrzydłach to się nie wypowiadam,bo dopiero po wejściu Małego coś się zaczęło. I od razu piszę,że tak a propos wywiadu z Baszczem po meczu, śmieszą mnie wszystkie komentarze,że Wisła po tym meczu nie zostanie MP...
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."

M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić."

Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Co by nie pisać kolejna prestiżowa porażka w meczach na szczycie. Czyli takich jakie dają rzeczywisty obraz druzyny. Derby też zaledwie remisik w słabym stylu. Szkoda, ale nie wygląda to najlepiej.
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member

Od: 06.2008

Juz nigdy nie bede ogladal meczu ligowego w TVP, masakra :/ Ten komentator to jakis sprzedawczyk...
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.10.2008, 18:14
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Żal, pieprzony Mucha, nie fart, sędzia jak zwykle idiota. I pięknie nie zawieszony grzelaczek zagrał. Super brawo komisja ligi, udało się wam s****syny
Mucha pieprzony? raczej Mucha pieprzony nie był, ja widziałam jak wybronił nasze 100% gole ;] Bohater meczu? Hmm gdyby nie on, jakieś punkty by napewno były ;] Ah te jego interwencje..

Sędzia popełniał błędy i w tą i w drugą stronę. Jak tak patrze.. poziom sędziowania naprawdę na polskich boiskach jest jaki jest.. czyli denny. Mauro dostaje żółtą kartkę bo Radovic walną go łokciem w twarz paranoja. I takich sytuacji było jeszcze trochę.
Co jak co.. ale Legia miała więcej sytuacji. Bardziej cisnęła nas w naszym polu karnym, w pierwszej połowie szczególnie. W drugiej się wyrównało.
Ogólnie poziom meczu.. bardzo dobry. Oby więcej takich meczów w polskiej lidze, ale takich że to My zgarniemy 3 punkty.
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member

Od: 05.2007

Drużynę buduje się od tyłu, a my mamu tam wielkie NIC.
Pawełek - zagrał na swoim poziomie, niepewny, jedna bardzo dobra interwencja, ale w ostateczności nierówny. Nie mam pojęcia dlaczego wychodził do Grzelaka przy tak ostrym kącie...
Baszczu miał jeden przebłysk w meczu z Barceloną, a od kilku sezonów mówię, że chłopak powinien odejść. Dużo akcji szło jego stroną.
Cleber i Piotrek - zagrali ok, choć Brożek może zaliczyć jedną fatalną w skutkach wpadkę.
Głowa -od kilku meczy coś obniżył loty.
Łobo i Zieniu - nie mamy skrzydeł i każdy to wie.
Cantoro - miał dużo czasu, żeby dobrze przymierzyć z dystansu i każdy widział jak mu to udało się.
Sobol - nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, brawo.
Brożek - dobry mecz,
Niedzielan - to on grał?
Diaz - bardzo dobra zmiana,
Małecki - robił więcej wiatru niż Wojtek, ale i tak był za słaby.

Remis byłby sprawiedliwy/
Mucha po raz kolejny pokazał swoją klasę, jakby Wisła miała takiego gk to byśmy mieli kilka pkt więcej w tabeli.
Szkoda trzech sytuacji Brożka, główki Diaza i strzałów Niedzielana.
Ostatnio edytowane przez vaazon : 26.10.2008 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując
Żołnierz Białej Gwiazdy
Junior Member

To co robiła nasza obrona z bramkarzem to poprostu kabaret. Ale ja nie nie śmiałem tylko płakałem.... Oddaje Pawełkowi to co jego bo interwencja w I połowie wyborna. Ale reszta... :( sędzia też miał nie najlepszy dzień... Ale i tak wieżę że będzie dobrze. I Mistrz będzie nasz!
TYLKO WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
No to chyba możemy zapomnieć o mistrzostwie, bo w takich meczach też nam słabo idzie
No ale inni też gubią punkty... Liga jest słaba więc kto wie... Dwa pkt. straty (bilans z Legią) do lidera przy takiej grze to nic. To, że nie widać jakości w grze to jedno ale to, co boli bardziej, to to, że nie widać w niej radości... jaką było widać u naszych piłkarzy w poprzednim sezonie. No a bez jednego i drugiego mistrza się nie zdobywa.
Odpowiedz cytując
Kuciel
Member

Od: 10.2007

Jeden wielki pech:/
szczescie sprzyjało gorszym niestety.
Przy przychylniejszym sędziowaniu nawet by nam sie karny trafił.
Nie mówiąc już o niesprawiedliwej kartce dla Mauro.
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 26.10.2008, 18:15
Przegralismy po naprawde dobrym meczu.

Wielkii szacunek dla chlopakow za walke, iskrzyło na boisku i dobrze.

Nie ma tragedii, zabraklo troszke szczescie i wykonczenia w najwazniejszych momentach.

Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Pawełek. Trzeba wygrac nastepny mecz i wracamy na odpowiednie tory.

Czy wygrywasz czy nie...
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.10.2008, 18:16
cóż Legii mecz wygrał Mucha, ale wielka szkoda ze tracimy tak frajerskie bramki... :/

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Od: 07.2005

Stary 26.10.2008, 18:17
co robił Mucha w bramce.. niesamowity miał dzień.
mecz świetny, szczególnie II połowa, choć miałem wrażenie, że zarówno na początku pierwszej, jak i drugiej połowy trochę słabiej. ale hit jesieni narazie rzeczywiście hitem.
najbardziej żal możliwości odskoczenia na 5pkt.. teraz wszystko od nowa, punktów już tracić nie możemy.
i obrona rzeczywiście tragedia, na skrzydłach strasznie niepewnie, środek popełniał błędy. z przodu Łobo też tragedia, kiedy on usiądzie na ławce..

jedyne co się ciśnie na usta to ****a mać.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 26.10.2008, 18:19
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Cleber i Piotrek - zagrali ok, choć Brożek może zaliczyć jedną fatalną w skutkach wpadkę.
Pierwsza bramkę zawalili
Bardzo głupio straciliśmy tą bramkę .
---
Trochę w****iony jestem raz że zabrakło w naszej grze inteligencji a sama Wisłę stać na więcej .
Teraz Ci ch..... będą się podniecali pewnie przez pół roku ....
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 26.10.2008, 18:21
Kuciel napisał(a):Wyświetl post
Jeden wielki pech:/
szczescie sprzyjało gorszym niestety.
Przy przychylniejszym sędziowaniu nawet by nam sie karny trafił.
Nie mówiąc już o niesprawiedliwej kartce dla Mauro.
Chyba widziałeś inny mecz. Legia była lepsza i wygrała zasłużenie. Trzeba kopnąć piłkę tak aby ta wpadła do siatki a nie liczyć na przychylność sędziego. Legia to zrobiła 2 razy i jakoś nie potrzebowała przy tym "przychylności" a wystarczyły im umiejętności.

lodecki napisał(a):Wyświetl post
Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Pawełek.
Sorry, ale przy tym co grał dziś Mucha to taki txt brzmi jak kiepski żart. Widziałeś 1 bramkę dla Legii? Dla mnie ta interwencja nie była żadnym zaskoczeniem - ot nasz, stary dobry Mario
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.10.2008 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując
buters87
Member

ja się tylko pytam skąd Legia bierze tych bramkarzy? Kowalweski, Boruc, Fabiański a teraz Mucha... co sprzedadzą gwiazde to maja jego godnego następce.. a unas od zawsze był problem z tym...
Odpowiedz cytując
@lek
Senior Member

Od: 05.2007

Opowiem Wam historie jak pewna Mucha pokrzyżowała Nam mistrzowskie trajektorie.

Nie z cierpię Brożka. Mówi się że ograł się, w końcu ma to coś, dojrzał ale nadal w najważniejszych sytuacjach nie trafia, bez zastanowienia jebie w środek bramki...;/;/;/

buters87 napisał(a):Wyświetl post
ja się tylko pytam skąd Legia bierze tych bramkarzy? Kowalweski, Boruc, Fabiański a teraz Mucha... co sprzedadzą gwiazde to maja jego godnego następce.. a unas od zawsze był problem z tym...
i jeszcze Stanev. I co ważne kupieni za małe pieniądze, a sprzedani wiadomo...
Ostatnio edytowane przez @lek : 26.10.2008 o godz. 18:25.
O-D-D-A-W-A-J---K-R-E-W---! =>WEJDŹ!<=

Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.10.2008, 18:22
dość że przegrana ,to jeszcze bardzo dobra gra Pawła i pewnie przyjdzie się w zimie pożegnać z naszym najlepszym napastnikiem
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member

Stary 26.10.2008, 18:22
Ja też uważam , że jak na posiadany obecnie potencjał zagraliśmy całkiem nieźle. Wlasciwie niemal każdy zagral na miarę swojej aktualnej formy. Jednocześnie odczuwam ogramny niedosyt....żal tych setek, piłki odbijającej się od słupka eh, Mucha normalnie miał "dzień konia".

Byl to też kolejny mecz dobitnie pokazujący jak bardzo potrzebne sa nam wzmocnienia praktycznie w każdej formacji.
I choć pamietam, jak wiele zrobił dla nas Zieńczuk w ostatnim sezonie, to naprawdę z taką dyspozycją nie powinien juz wybiegac w pierwszym składzie.....
Odpowiedz cytując
Kuciel
Member

Stary 26.10.2008, 18:23
Zdecydowanie przesadzasz, nie umniejszam wygranej Legi.
Poprostu uwarzam,że naprawde zabrakło nam szczescia, Legia nie zagrła aż tak porywajacego meczu, moze posiadanie pilki nie jest wazne jednak było 60:40 dla nas.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 26.10.2008, 18:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Chyba widziałeś inny mecz. Legia była lepsza i wygrała zasłużenie. Trzeba kopnąć piłkę tak aby ta wpadła do siatki a nie liczyć na przychylność sędziego. Legia to zrobiła 2 razy i jakoś nie potrzebowała przy tym "przychylności" a wystarczyły im umiejętności.
Owszem, grali ładnie.

Ale to my zmarnowaliśmy 3 100% okazje. I mieliśmy 60% z gry.

Ja bym tego zasłużonym zwycięstwem nie nazwał. Szczególnie w kontekście autora gola i asystenta przy drugim.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 26.10.2008, 18:24
Żeby ten mecz tak dobrze ocenić, to trzeba go drugi raz spokojnie oglądnąć, zresztą tak jak każdy inny mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów