The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.02.2020, 23:28
Według mnie, to realnie będzie pewnie ze 12 koła max. Sporo osób na feriach z dzieciakami ( to w temacie pisania o wymówkach - sry, ale ludzie też mają swoje życie )

Każdy wynik jest możliwy - ale aż prosi się, żeby zacząć od 3pkt i pozytywnie wejść w rundę.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 02.02.2020, 13:50
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 02.02.2020, 13:58
Strzelił dwie bramki w sparingach, wiec chyba nieźle sobie radził, z resztą główny powód jest taki, że alternatywą jest Janicki...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.02.2020, 14:21
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?
Jest bezpieczniejszą opcją niż Janicki. Nie żeby to był jakiś wyczyn, 3/4 stoperów w Ekstraklasie tak ma.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.02.2020, 14:43
Skład na Dinamo mniej więcej sugerował kto wygrał rywalizację na kluczowych pozycjach.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Stary 02.02.2020, 16:09
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego

Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego.

No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.02.2020, 16:11
Mimo wszystko jakoś wątpię, żebyśmy zobaczyli zmiany w stosunku do ostatnich meczów. Niestety trzeba będzie zaczekać na jakieś jeszcze jedno boskie zagranie Janickiego

Tak sobie myślę, że przepis z młodzieżowcem może mocno skomplikować sprawę, jeśli np Savicevic by po przerwie wrócił do swojej dawnej formy, a Żukow okazałby się kozakiem... Bo wtedy wypada Pawłowski, a na skrzydle dużo lepiej mieć Maka niż Wojtkowskiego.

No ale takie problemy to w sumie fajnie by było mieć
Zobaczymy. Stawiam na ławę dla Janickiego.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 03.02.2020, 09:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy. Stawiam na ławę dla Janickiego.
Ława dla Janickiego jest więcej niż pewna. Po to został sprowadzony Hebert i tu nie widze innej opcji jak dwójka Klemenz - Hebert na środku obrony.
Wg mnie jedyna kwestia niewiadoma to kto zagra jako młodzieżowiec, a co za tym idzie jak będzie zestawiona pomoc.
Jeśli Pawłowski, to obok niego Basha i Vukan a na skrzydłach Mak i Kuba.
Jęśli Wojo to na środku Basha, Vukan i do nich Żukow lub Chuca, a skrzydła KUBA u Wojo.
A może Buksa wyjdzie w podstawie zamiast Brożka Wtedy W pomocy może grać zarówno Mak na skrzydle jak i w środku nie musi być wystawiany Pawłowski. Oby trenerzy wybrali OPTYMALNIE na ten moment i w sobotę 3 punkty !
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 03.02.2020, 10:13
Jedyne co mnie martwi to olanie priorytetu czyli napastnika... ciekawy jestem ile nam się tak uda pociągnąć. Niemniej, liczę po cichu na wygraną z Jagillonią, pamiętajcie, że wciąż jesteśmy przedostatnią drużyną w lidze i nie ma co się podpalać, a ze sparingami jest tak, że jak się w nich wygrywa to jest hurraoptymizm a jak przegrywa to lecą teksty o tym, że "to tylko spraing, testujemy i sprawdzamy"
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 03.02.2020, 10:41
Skoro chciano Cabrerze dać gruby kontrakt, to raczej tematu nie olano i zarząd jest zdeterminowany, żeby napastnika sprowadzić, więc ja zakładam że będzie napastnik jeszcze, ale pytanie kto i kiedy. Inna sprawa, że ciężko w naszej sytuacji o sprowadzenie napadziora, który na pewno będzie wzmocnieniem, nawet ten Cabrera którym się tu jarano strzelił w 2019 r 2 bramk, więc szału nie ma. Według mnie opcje są trzy: napastnik z liczbami (3 ligowy Hiszpan lub król ligi watykanu lub innej ogórkowej) piłkarz odpalony z jakieś w miarę dobrej drużyny lub gość z papierami na grę, ale po kontuzji więc generalnie nie ma co się tak na tego napastnika napalać i wierzyć, że on odmieni naszą sytuacje. Myślę, że głównie musimy liczyć na to, że Brożek będzie zdrowy a Olek okrzepł już i będzie można liczyć na jego dobre wejścia z ławki.
Ostatnio edytowane przez Matios98 : 03.02.2020 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.02.2020, 11:39
Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 03.02.2020, 13:09
Lis- Sadlok Hebert Klemenz Burliga - Mak Basha Pawłowski Chuca Błaszczykowski - Brożek

chyba że Buksa za Brożka to wtedy wszystko się może zdarzyć
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.02.2020, 13:39
Buchalik - Burliga,, Hebert, klemez( niestety) , Holownia - Kuba, Zukov, Saviceic, Chuca , Mak (niestety) - Buksa
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 03.02.2020, 15:18
po co 2 młodzieżowców?
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Stary 03.02.2020, 15:50
Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 03.02.2020, 17:21
guardian_angel napisał(a):
Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.
Przepraszam za offtop, ale chciałbym pozdrowić kolegę, nie spodziewałem się tu zobaczyć nawiązań do uniwersum Szkolnej 17 ugułem
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Stary 03.02.2020, 18:39
No skoro mecz z Jagiellonią to trzeba budować klimat Belwederu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 03.02.2020, 20:29
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał
A ile tych sparingów z nim oglądałeś?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 05.02.2020, 10:00
Hebert to raczej pewniak do pary z Klemenzem.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 05.02.2020, 10:36
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Hebert to raczej pewniak do pary z Klemenzem.
Nieeeee czemu akurat z Klemenzem?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 05.02.2020, 11:39
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Nieeeee czemu akurat z Klemenzem?
Fan club Serafina Szoty? Bo chyba nie chcesz powiedzieć że pierwszym wyborem do obrony powinien być 39 latek który za 4 miechy kończy karierę?
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 05.02.2020, 12:55
jest jeszcze Janicki. Skowron go odbuduje.
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
wisolka
Junior Member

Od: 02.2020

Stary 05.02.2020, 13:10
czuje, ze wygramy,albo remis.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 05.02.2020, 13:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Fan club Serafina Szoty? Bo chyba nie chcesz powiedzieć że pierwszym wyborem do obrony powinien być 39 latek który za 4 miechy kończy karierę?
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka
Odpowiedz cytując
wisolka
Junior Member

Od: 02.2020

Stary 05.02.2020, 13:21
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry, potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka
zgadzam sie w 100%
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.02.2020, 13:33
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka
Ale czasami gra zbyt ostro, prokuruje niebezpieczne rzuty wolne, łapie kartki, często nie nadąża za szybkim rywalem, osłabia drużynę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 05.02.2020, 14:05
a ja się nie zgadzam kompletnie. Według mnie Klemenz będzie solidnym obrońcą, jeśli nie będzie musiał naprawiać błędu kolegi ze środka obrony. A przynajmniej co chwilę naprawiać. Jeśli masz niepewnego gościa koło siebie zawsze wkrada się nerwowość.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 05.02.2020, 14:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jakby komuś się czytać nie chciało - Przyjedzie ....a na mecz!!Proszę zbierzcie się do cholery - pół Krakowa, mnóstwo FC! , nie kombinujcie że jest Legia, Amika. Klucz to dobrze zacząć bo okaże się że tamte mecze mogą już niewiele znaczyć.

Brożek chyba ze 2 lata temu skończył karierę
Ale tak na serio to in minus mnie Wasyl zaskoczył. Lata latami, ale też przeciwnicy nie ci z którymi wcześniej grał.
Z drugiej strony partnerzy z obrony też się nie popisali. Konkretne boki i dobry partner na środku i myślę że Wasyl dobrzy by tym dyrygował.

Co do transferów - ciężko mi cokolwiek napisać.Wiadomo że wszyscy nie wypalą, przydało by się choć dwóch którzy uporządkują grę. Błaszczu jak gra to widać że jest poziom albo i dwa wyżej niż reszta. No i ta reszta m musi wykorzystać jego zmysł do kombinacyjnej gry bo sam to on niewiele zrobi.

Do tego obrona obroną ale my musimy atakować bo remisami to daleko nie zajedziemy. Szkoda że tak chujowo się te ostatnie wyniki ułożyły bo powiedzmy sobie szczerze, nie często się zdarza by taka Koron wywiozła 4 punkty grając mecze w 10 czy w 9. Pomijam inne dziwne wyniki w ostatnich kolejkach.

Boję się też trochę że będą 'za bardzo chcieli' w sobotę, bo my to po prostu musimy wygrać.
Jak dotąd - zdecydowanie najważniejszy mecz tego sezonu.Nie Legia, nie Amika a właśnie Jaga.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.02.2020, 19:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale tak na serio to in minus mnie Wasyl zaskoczył. Lata latami, ale też przeciwnicy nie ci z którymi wcześniej grał.
Z drugiej strony partnerzy z obrony też się nie popisali. Konkretne boki i dobry partner na środku i myślę że Wasyl dobrzy by tym dyrygował.
Tak się kończy kariera. Organizm mówi stop. Wasyl ma siłę, ma wytrzymałość, ale szybkość już się skończyła. Taki moment przychodzi, dla jednych wcześniej, dla innych później, czasem chodzi o kontuzje, ale zawodowi sportowcy na koniec kariery są często inwalidami.
Wasyl rok temu wyglądał super, nie oduczył się grać w piłkę tylko czas reakcji i szybkość się mocno pogorszyły. Stąd faule - jeśli ktoś go wyprzedzi to już go nie dogoni. Wcześniej nadrabiał ustawieniem, teraz już za duży zjazd zaliczył.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.02.2020, 21:28
Nie wiem skąd przekonanie że Savicevic musi grać.

Basha-Pawłowski-Żukow

Mak na skrzydle a nie Wojtkowski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów