The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.12.2019, 12:44
Mak w przeglądzie sportowym oceniony na 5 . Tak samo jak Chuca i Klemenz .Według mnie Mak wczoraj był motorem napędowym naszych akcji i na pewno obok Sadloka numer 1 w meczu
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.12.2019, 13:49
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, jeżeli kupimy zawodnika tej klasy to wiadomo, że posadzi (nawet Sadlok może go posadzić jak ściągniemy LO). Ale o to mi właśnie chodzi, nie mam przekonania, że na pewno kupimy, bo Skowronek nie traktuje tego jak must have (wymieniał LO, szóstka, skrzydłowy i napastnik). A już opowiadania niektórych dziennikarzy czy ekspertów, że MUSIMY ściągnąć dwóch stoperów w moim odczuciu nie wchodzi w grę.

EDIT: Wystawienie Wasyla w meczu ze Ślaskiem tłumaczył tym, że spodziewał, ze dużej ilości wrzutek, a w grze głową Wasyl jest bardzo dobry. Nie wiem na ile to prawda, ale tak mówil.
Ściągnięcie LO daje alternatywne w postaci Sadloka na SO. I tak szczerze, też bym w pierwszej kolejności ściągnął LO, a później kogoś do środka, jeśli miałbym fundusze na 2 wzmocnienia do defensywy. Bo co by nie mówić must have jest i napastnik i skrzydłowy.

Idąc dalej, czy stać nas na utrzymanie w kadrze (nie grających) Sadloka, Wasyla, Janickiego, Klemenza i Szote zakładając ściągnięcie dwóch kolejnych środkowych obrońców? No raczej nie.

Najpierw trzeba zejść z jednych kontraktów, by podpisać następne. W czerwcu będą większe roszady kadrowe choćby ze względu na emeryturę Wasyla.
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 20.12.2019, 15:32
Sadlok w środku był już przerabiany i to była tragedia. A lepszego lewego obrońcy niż Sadlok choćby z wczoraj nie znajdziemy. Tak więc sa ważniejsze pozycje do przemyślenia, mianowicie alternatywa dla Brozka, Kuby i Bashy bez ktorych nie istniejemy.
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.12.2019, 16:04
Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 20.12.2019, 16:36
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Mak w przeglądzie sportowym oceniony na 5 . Tak samo jak Chuca i Klemenz .Według mnie Mak wczoraj był motorem napędowym naszych akcji i na pewno obok Sadloka numer 1 w meczu
Mak miał swoje momenty ale kilka prostych piłek w aut, do przeciwnika... Miał jedno fajne zgranie do Kuby w 1 połowie po różnym i na nim był karny. Reszta jego gry to taki trochę jeździec bez głowy, dużo przy piłce ale mało efektów, możliwości zagrania wcześniej do dobrze ustawionego kolegi, ale głowa souszczona i w efekcie zahamowanie akcji.
Dla mnie przeciętny mecz.
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 20.12.2019, 17:16
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Można żałować, że tyle czasu trzymano 07... Poprawa została udokumentowana, więc nie ma o czym gadać. Teraz transfery i wiosną kolejne zwycięstwa .
Za ten przezabawny przydomek 07 używany w co drugim poście zasługujesz na internetowego plaskacza.
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 20.12.2019, 17:18
Bo Maczek tak grał, gra i będzie grał. Messim nie jest, bardziej Sławkiem v 2, ale co mecz parę groźnych fauli zrobi, pomiesza, nie jest źle. Cieszmy się, że mamy teraz tą przerwę, bo jeśli Klemenz faktycznie dłuższa pauza, to gra parą Janicki - Wasyl to byłaby katastrofa.
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 20.12.2019, 17:19
[QUOTE=Karherop;1548421]Ściągnięcie LO daje alternatywne w postaci Sadloka na SO. I tak szczerze, też bym w pierwszej kolejności ściągnął LO, a później kogoś do środka, jeśli miałbym fundusze na 2 wzmocnienia do defensywy. Bo co by nie mówić must have jest i napastnik i skrzydłowy.

Idąc dalej, czy stać nas na utrzymanie w kadrze (nie grających) Sadloka, Wasyla, Janickiego, Klemenza i Szote zakładając ściągnięcie dwóch kolejnych środkowych obrońców? No raczej nie.

Najpierw trzeba zejść z jednych kontraktów, by podpisać następne. W czerwcu będą większe roszady kadrowe choćby ze względu na emeryturę Wasyla.[/QUOTE

To moze Kwiecien nas zasponsoruje , biorac ze 3 do Wieczystej
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 20.12.2019, 18:57
Czy na tym forum jest jakis moderator? Kolega nie zauważył, że zalogował się na forum Wisły, a nie Cracovii...
For_FuN_
Senior Member

Stary 20.12.2019, 19:41
masada napisał(a):Wyświetl post
Za ten przezabawny przydomek 07 używany w co drugim poście zasługujesz na internetowego plaskacza.
Rodzina? Jedna z największych kompromitacji w historii Wisły, a to ja zasługuje na plaskacza? Zespół nieprzygotowany fizycznie i taktycznie do sezonu, a do tego hańbiąca seria porażek(w polskiej ekstraklapie...). Ty jesteś kibicem Wisły czy Stolarczyka? Pytam poważnie, bo nie wiem gdzie Ty byłeś w całym roku kalendarzowym. Meczów raczej naszych nie oglądałeś. Zawsze lubię rozmawiać merytorycznie, więc przed dyskusją ze mną sprawdź czy przegrał 0-7 i ile porażek zanotował w całym 2019. Zapraszam na priv to ustalimy plaskacza realnego . Pomijam, że 07 to pseudonim, który jest pieszczotliwy wobec tego co było tutaj pisane o naszym byłym trenerze.
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.12.2019, 19:49
Nie cytujcie proszę tego bałwana. Niektórzy mają go w ignorowanych właśnie przez takie wpisy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.12.2019 o godz. 20:16.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.12.2019, 22:36
Rodzina? Jedna z największych kompromitacji w historii Wisły, a to ja zasługuje na plaskacza? Zespół nieprzygotowany fizycznie i taktycznie do sezonu, a do tego hańbiąca seria porażek(w polskiej ekstraklapie...). Ty jesteś kibicem Wisły czy Stolarczyka? Pytam poważnie, bo nie wiem gdzie Ty byłeś w całym roku kalendarzowym. Meczów raczej naszych nie oglądałeś. Zawsze lubię rozmawiać merytorycznie, więc przed dyskusją ze mną sprawdź czy przegrał 0-7 i ile porażek zanotował w całym 2019. Zapraszam na priv to ustalimy plaskacza realnego . Pomijam, że 07 to pseudonim, który jest pieszczotliwy wobec tego co było tutaj pisane o naszym byłym trenerze.
Nie walcz z kultem trenera 07. Niedługo się dowiemy że to najwybitniejszy trener w naszej historii. Ludzie mają krótką pamięć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.12.2019, 08:42
Pomiędzy kultem a chamską próbą poniżenia jest pełen wachlarz innych możliwości, no chyba, że się dysponuje tylko tym prostym rodzajem umysłu, do którego przemawia tylko czarne-białe

Można Stolarczyka wbrew faktom (bo prawie półtora roku w trudnych warunkach jednak tu przetrwał) uważać za beznadziejnego trenera, ale elementarny szacunek mu się należy i konieczność tłumaczenia tego na wiślackim forum jest naprawdę przygnębiająca.
Ogryzek
Senior Member

Stary 21.12.2019, 10:37
Pomiędzy kultem a chamską próbą poniżenia jest pełen wachlarz innych możliwości, no chyba, że się dysponuje tylko tym prostym rodzajem umysłu, do którego przemawia tylko czarne-białe

Można Stolarczyka wbrew faktom (bo prawie półtora roku w trudnych warunkach jednak tu przetrwał) uważać za beznadziejnego trenera, ale elementarny szacunek mu się należy i konieczność tłumaczenia tego na wiślackim forum jest naprawdę przygnębiająca.
Przykro mi, ale uważam (zgodnie z faktami) Stolarczyka za słabego trenera. 07 nie jest chamskie. Jest jego znakiem rozpoznawczym. Zapisał sie tym wynikiem w historii Wisły. Ostatni taki "wyczyn" był w latach 50-tych. I wielu go przez to zapamieta. (elementarną sympatie straciłem po tym jak kurczowo się trzymał stołka po wstydzie warszawskim).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
wolfy
Senior Member

Stary 21.12.2019, 10:45
To nie jest temat o Stolarczyku , tak chciałbym obu frustratom przypomnieć.
Brak szacunku dla Stolarczyka mówi o was wszystko co trzeba wiedzieć, ale nie musicie się ze swoją głupotą obnosić w każdym temacie, bo zwyczajnie przynosicie wstyd reszcie kiniców Wisły gówniarskimi przydomkami typu "07".

Ty Ogryzek jesteś bardzo prostym człowiekiem, w negatywnym rozumieniu tego słowa, ale sytuacja w jakiej znalazł się Stolarczyk była złożona. Co się stało jak Skowronek zdjął w Zabrzu Maka, Brożka i Błaszczykowskiego wszyscy widzieli.

O ile uważam Skowronka za lepszego trenera, to olewanie problemów takich jak wąska kadra i plaga kontuzji przy ocenie Stolarczyka jest głupie.

Zresztą, nie sądzę żeby wiele osób interesowały wasze "przemyślenia" dlaczego obrażanie Stolarczyka jest OK.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 11:08.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Ogryzek
Senior Member

Stary 21.12.2019, 10:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest temat o Stolarczyku , tak chciałbym obu frustratom przypomnieć.
Brak szacunku dla Stolarczyka mówi o was wszystko co trzeba wiedzieć, ale nie musicie się ze swoją głupotą obnosić w każdym temacie, bo zwyczajnie przynosicie wstyd reszcie kiniców Wisły gówniarskimi przydomkami typu "07".

Ty Ogryzek jedteś bardzo prostym człowiekiem, w negatywnym rozumieniu tego słowa, ale sytuacja w jakiej znalazł się Stolarczyk była złożona. Co się stało jak Skowronek zdjął w Zabrzu Maka, Brożka i Błaszczykowskiego wszyscy widzieli.
Ty chamku spadaj ode mnie. Pokazałeś w ostatnich miesiącach jaki z ciebie buc. Wiec nie zajmuj sie ocenianiem innych ludzi tylko spójrz w lustro. Zobaczysz tam bardzo prostego człowieka - sfrustrowanego chama i buca cierpiacego na megalomanie.
(Nie zapomniałem twoich chamskich i wulgarnych uwag na SB mających mnie ponizyc i osmieszyć.)

btw
Zapomniałeś jak obrażałeś mnie jak proponowałem Skowronka na trenera Wisły jako pierwszy na tym forum? Jak mnie wtedy wyzywałeś? Teraz sam piszesz że Skowronek lepszy od Stolarczyka.... Żałosny pajac jesteś. Wszystkich którzy od dawna widzieli lichość Stolarczyka poobrażałeś. (nawet dzisiaj musiałeś dodać swoje zakompleksione uwagi ad personam - "prosty" itd. Po co? Leczysz kompleksy?)

Cytując cie bucu:
Zresztą, o tym wszystkim można dyskutować, ale braku minimum szacunku dla ROZMÓWCY nic nie usprawiedliwia.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 21.12.2019 o godz. 11:33.
wolfy
Senior Member

Stary 21.12.2019, 11:05
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy widzieli, że zespół od 60 minuty oddychał rękawami i Basha, nie miał siły wracać do defensywy. Taki sam kryzys był w Krakowie, w meczu z Pogonią. Ściągnięcie Brożka nie miało nic do rzeczy.

Przez 2-3 miesiące Stolarczyk absolutnie nic nie zrobił, by drużyna grała lepiej. Co gorsze, z każdym meczem się staczała - zarówno fizycznie, mentalnie, jak i taktycznie.
I uważasz że wina leży po stronie Stolarczyka, a nie np. jest to spowodowane długotrwałymi kontuzjami, wiekiem, graniem na blokadach? Pawłowski, Janicki czy Klemenz nie oddychali rękawami. Chuca też nie wyglądał na umierającego. Mnie forma Bashy nie szokuje, biorąc pod uwagę że gra z konieczności po kontuzji nie będąc jeszcze gotowy na 90 minut. Lista jest dłuższa: Brożek, Błaszczykowski, Burliga, Sadlok...

Ściągnięcie Brożka miało bardzo dużo do rzeczy, bo nagle Górnik mógł olać defensywę i atakować całym zespołem. Z Pogonią został, to musieli uważać a i tak ich pod koniec ostro postraszył. Skoronek wyciągnął wnioski.

Pisanie o 2-3 miesiącach kiedy grał w każdym meczu innym składem, gdzie czasem ponad połowę stanowiły rezerwy też nie jest poważne. Skowronek lepiej ustawił zespół w obronie i poprawił znacznie SFG, ale sytuacji Stolarczyka i tak by nie ogarnął.

Zresztą, o tym wszystkim można dyskutować, ale braku minimum szacunku dla Stolarczyka nic nie usprawiedliwia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 11:12.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
wolfy
Senior Member

Stary 21.12.2019, 11:38
raindog - ostro przeginasz, a twoja wiara że wystarczy dobrze ułożyć czwartoligowe rezerwy żeby punktowały jest naiwna. Ale nie ma sensu ciągnąć tematu. Absolutnie nie przyjmujesz do wiadomości faktów.

O ile widzę że Skowronek jest lepszym trenerem, to w trakcie kryzysu też by dużo nie zdziałał. To nie był materiał ludzki na grę w ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 11:41.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 21.12.2019, 13:56
Sezon ogórkowy oficiajlnie rozpoczęty. Nie ma o czym gadać to powody do kłótni zawsze się znajdą... Święta idą, idźcie sprzątać.
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 21.12.2019, 14:17
6 grzechów głównych Stolarczyka to:
1. Zle przygotowanie fizyczne do sezonu.
2. Brak taktyki.
3. Brak schematow sfg.
4. Uporczywe wystawianie Chuci,jako skrzydłowego.
5. Przywiazywanie się do nazwisk i pozycji.
6. Nie wyciąganie wniosków z popelnionych błędów.

Zanim niektórzy na mnie naskocza, mimo tego mam szacunek do Stolarczyka, za to że był z nami w tych trudnych chwilach, tego się nigdy nie zapomni. Jednak rzeczywistosc pokazuje, żeby był trenerem średniej jakosci, musi się niestety sporo nauczyć, może podobnie jak nasz obecny trener ,wykorzysta ten czas na nauke, tego mu z całego serca życzę.
For_FuN_
Senior Member

Stary 21.12.2019, 15:18
Podziwiam was za dyskusję z wolfym. Przecież to chyba największy idiota na tym forum. Jego posty są tak absurdalne, wulgarne i chamskie, że to ręce opadają. Merytorycznych argumentów od niego się nie usłyszy.
wolfy
Senior Member

Stary 21.12.2019, 15:51
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
6 grzechów głównych Stolarczyka to:
1. Zle przygotowanie fizyczne do sezonu.
2. Brak taktyki.
3. Brak schematow sfg.
4. Uporczywe wystawianie Chuci,jako skrzydłowego.
5. Przywiazywanie się do nazwisk i pozycji.
6. Nie wyciąganie wniosków z popelnionych błędów.

Zanim niektórzy na mnie naskocza, mimo tego mam szacunek do Stolarczyka, za to że był z nami w tych trudnych chwilach, tego się nigdy nie zapomni. Jednak rzeczywistosc pokazuje, żeby był trenerem średniej jakosci, musi się niestety sporo nauczyć, może podobnie jak nasz obecny trener ,wykorzysta ten czas na nauke, tego mu z całego serca życzę.
1. Trudno powiedzieć z uwagi na plagę kontuzji i wiek kluczowych zawodników. Aktualnie kilku zawodników grało na blokadach
2. Taktyka była i kiedy wszyscy byli zdrowi jakoś to funkcjonowało. Ale nie była mimo wszystko optymalna przy aktualnej kadrze, tu się zgodzę.
3. Zgoda. Zwłaszcza że Klemens i Janicki mają warunki fizyczne i pokazali że potrafią strzelić, podobnie Niepsuj i Burliga. Dopiero Skowronek to poukładał. Duży kamyczek do ogródka trenera.
4. Zgoda, z drugiej strony często nie miał kto tam grać.
5. Bez jaj. Grali wszyscy zdrowi i często na nieswoich pozycjach, z konieczności. Boguski to chyba tylko na bramce nie pograł.
6. Zgoda co do taktyki, co do składu - grali Ci co mogli.

Zmiana trenera wyszła nam chyba na dobre (ale cudów nie ma, bo być nie mogło). Stolarczyk zasługuje na szacunek kibiców Wisły, nie ma sensu też udawać że był naszym głównym problemem i wszystko poza tym było cacy. Bez solidnych wzmocnień Wisła się nie utrzyma w ekstraklasie i nie mam tu na myśli młodych, zdolnych inwestycji a'la Zdybowicz czy Szota. Jeżeli Skowronek będzie miał dylematy "Boguski czy Zdybowicz" albo musiał wpuszczać Wasilewskiego za Bashę... To się nie uda. Tak samo nie ma sensu liczenie że Brożek i Błaszczykowski zagrają wszystko od deski do deski, a przede wszystki bez Pawła nie mamy ofensywy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.12.2019 o godz. 15:54.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 21.12.2019, 16:35
Nie ukrywam, że należałem do tych, którzy bronili Stolarczyka niemal do końca, ale teraz z perspektywy czasu wychodzą jego duże błędy. Nie trzeba być Bóg wie jakim trenerem, żeby wpaść na pomysł, że jak drużynie nie idzie, to trzeba murować i urywać punkciki, żeby poprawić morale,(co zrobił Skowronek, bo jest bardziej doświadczonym trenerem) a Stolarczyk chciał grać to samo bez względu na okoliczności i grubo się na tym przejechał. Doceniam wszystko co zrobił w poprzednim sezonie, że uratował ten klub przed upadkiem, ale jak przeczytałem ten niedawny wywiad z nim i pytanie o mecz z ległą, to załamałem ręce. Jeżeli dla niego ten mecz, to był z gatunku "takie mecze się zdarzają najlepszym" to naprawdę zaraz po jego zakończeniu powinien zostać zwolniony. Obecna sytuacja, to też w sporej części wina tego, że wszyscy na czele z zarządem tak bezgranicznie wierzyli w Stolarczyka, teraz trzeba ten bajzel sprzątnąć, ale jestem przekonany, że damy radę.
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.12.2019, 07:58
I frekwencja po 20 kolejkach
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.12.2019, 09:20
w zabawach statystyką lepsze miejsce na to powyzej niż w meczówkach
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 23.12.2019, 08:39
Tak Skowronek jest super bo wygrał dwa mecze mając full kadrę do dyspozycji:

1. Z Pogonią która sabotowała grę w piłkę nożną, a mimo to i tak od 60 minuty nie schodziła z naszej połowy i pewnie gdyby chcieli zdobyć gola to by to zrobili
2. Z ŁKS którego obrońca w 10 minucie postanowił dostać czerwo. 80 minut graliśmy przewadze z najgorszą drużyną ligi, a i tak jakoś tej przewagi wydatnie nie było widać.

Stolarczyk jest be bo przegrywał mecze bez Bashy, Kuby, Brożka a więc praktycznie wszystkich jakościowych piłkarzy i należy go teraz obrażać mimo, że rok temu był z nami w najtrudniejszym momencie dla klubu i potrafił dać nam bardzo fajne chwile.

Skowronek jest super bo ma full skład i ogrywa drużyny które prezentują się jeszcze tragiczniej od nas.

Przypominam, że na forum panowała teoria że wszystko posypało się po odejściu Sobolewskiego i że to Sobol był takim geniuszem. Była to teoria kiedy Sobol zaliczył świetny start w Płocku. Nagle po 7 nie wygranych meczach (w tym 5 porażkach) ta teoria dziwnym trafem ucichła.

Sam gram w piłkę na poziomie okręgówki. Mamy w składzie dwóch zawodników którzy ciągną ten wózek. Wiem doskonale jak wygląda nasza gra, z tymi zawodnikami w składzie a jak wygląda nasza gra bez nich. I choćby do naszej drużynki przyszedł Guardiola to wiem, że bez tych dwóch grajków .... zrobimy na tym boisku, bo reszta tylko się kopie po czole.

Zachowując wszelkie proporcje podobnie jest w Wiśle. W Zabrzu doskonale widzieliśmy co się stało po zejściu kluczowych zawodników. W pół godziny straciliśmy 3 bramki! Stolarczyk natomiast musiał sobie bez nich radzić (i bez kilku innych) w kilku meczach po 90 minut.

Widniały tutaj posty pełne krytyki Stolarczyka że Sadlok wykonuje wszystkie wolne. Wręcz był za to tutaj linczowany. Dzisiaj Skowronek jest super trenerem bo wygrał mecz po bramce Sadloka z wolnego która ustawiła spotkanie. Nikomu nie przyszło do głowy że Stolarczyk raczej nie strzela sobie w kolano i do wolnego nie ustawia zawodnika który wykonuje najgorzej rzuty wolne a tego który na treningach pokazuje że potrafi.

Jesteście .......onymi mądralami a chuja się znacie. Nie wiecie co się dzieje na treningach, w szatni itp.
W ocenie trenera liczy się dla was tylko wynik nie patrząc na żadne inne składowe. Dla Was trener będzie super nawet jeśli drużyna nie stworzy żadnej składnej akcji przez cały mecz, ale wygra bo obrońca drużyny przeciwnej poda do bramkarza a ten przepuści sobie piłkę pod podeszwą pozwalając jej wturlać się do bramki...

Nie twierdzę że Stolarczyk jest super trenerem, ani Skowronek chujowym.
Natomiast nie widzę jakieś znaczącej poprawy w grze zawodników, zwłaszcza biorąc pod uwagę że wszyscy najważniejszych graczy Skowronek miał do dyspozycji i jakich rywali miał Stolarczyk a jakich Skowronek.
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.12.2019, 12:49
^
Trudno się w tym nie zgodzić.
Pominąłbym tylko fragment o Pogoni sabotującej grę i o tym, że nie było widać naszej przewagi w meczu z ŁKS. Dopóki trzeba było, przewagę było widać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 23.12.2019, 13:30
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak Skowronek jest super bo wygrał dwa mecze mając full kadrę do dyspozycji:

1. Z Pogonią która sabotowała grę w piłkę nożną, a mimo to i tak od 60 minuty nie schodziła z naszej połowy i pewnie gdyby chcieli zdobyć gola to by to zrobili
2. Z ŁKS którego obrońca w 10 minucie postanowił dostać czerwo. 80 minut graliśmy przewadze z najgorszą drużyną ligi, a i tak jakoś tej przewagi wydatnie nie było widać.

Stolarczyk jest be bo przegrywał mecze bez Bashy, Kuby, Brożka a więc praktycznie wszystkich jakościowych piłkarzy i należy go teraz obrażać mimo, że rok temu był z nami w najtrudniejszym momencie dla klubu i potrafił dać nam bardzo fajne chwile.

Skowronek jest super bo ma full skład i ogrywa drużyny które prezentują się jeszcze tragiczniej od nas.

Przypominam, że na forum panowała teoria że wszystko posypało się po odejściu Sobolewskiego i że to Sobol był takim geniuszem. Była to teoria kiedy Sobol zaliczył świetny start w Płocku. Nagle po 7 nie wygranych meczach (w tym 5 porażkach) ta teoria dziwnym trafem ucichła.

Sam gram w piłkę na poziomie okręgówki. Mamy w składzie dwóch zawodników którzy ciągną ten wózek. Wiem doskonale jak wygląda nasza gra, z tymi zawodnikami w składzie a jak wygląda nasza gra bez nich. I choćby do naszej drużynki przyszedł Guardiola to wiem, że bez tych dwóch grajków .... zrobimy na tym boisku, bo reszta tylko się kopie po czole.

Zachowując wszelkie proporcje podobnie jest w Wiśle. W Zabrzu doskonale widzieliśmy co się stało po zejściu kluczowych zawodników. W pół godziny straciliśmy 3 bramki! Stolarczyk natomiast musiał sobie bez nich radzić (i bez kilku innych) w kilku meczach po 90 minut.

Widniały tutaj posty pełne krytyki Stolarczyka że Sadlok wykonuje wszystkie wolne. Wręcz był za to tutaj linczowany. Dzisiaj Skowronek jest super trenerem bo wygrał mecz po bramce Sadloka z wolnego która ustawiła spotkanie. Nikomu nie przyszło do głowy że Stolarczyk raczej nie strzela sobie w kolano i do wolnego nie ustawia zawodnika który wykonuje najgorzej rzuty wolne a tego który na treningach pokazuje że potrafi.

Jesteście .......onymi mądralami a chuja się znacie. Nie wiecie co się dzieje na treningach, w szatni itp.
W ocenie trenera liczy się dla was tylko wynik nie patrząc na żadne inne składowe. Dla Was trener będzie super nawet jeśli drużyna nie stworzy żadnej składnej akcji przez cały mecz, ale wygra bo obrońca drużyny przeciwnej poda do bramkarza a ten przepuści sobie piłkę pod podeszwą pozwalając jej wturlać się do bramki...

Nie twierdzę że Stolarczyk jest super trenerem, ani Skowronek chujowym.
Natomiast nie widzę jakieś znaczącej poprawy w grze zawodników, zwłaszcza biorąc pod uwagę że wszyscy najważniejszych graczy Skowronek miał do dyspozycji i jakich rywali miał Stolarczyk a jakich Skowronek.
Serio nie widzisz poprawy gry?
https://mobile.twitter.com/Krotka_Pi...62181861117954

Chyba każda nasza kontra w meczu z Rakowem się tak kończyła (jeśli dobrze pamiętam nasz pierwszy celny strzał w 90min Sadloka gdzieś z 35m?), jak tylko przeszliśmy z piłką za połowę to paraliż i wycofanie aby sobie poklepać w obronie.

Teraz przynajmniej jest jakaś wiara, ciąg do przodu, nawet w meczach w których przegrywamy zdobywamy bramki, jakby się w głowach tych piłkarzy coś odblokowało (a że kondycyjnie leżymy od 70min to należy podziękować tym którzy tak przygotowali drużynę).
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 23.12.2019 o godz. 13:50.
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.12.2019, 13:57
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Serio nie widzisz poprawy gry?
https://mobile.twitter.com/Krotka_Pi...62181861117954

Chyba każda nasza kontra w meczu z Rakowem się tak kończyła (jeśli dobrze pamiętam nasz pierwszy celny strzał w 90min Sadloka gdzieś z 35m?), jak tylko przeszliśmy z piłką za połowę to paraliż i wycofanie aby sobie poklepać w obronie.

Teraz przynajmniej jest jakaś wiara, ciąg do przodu, nawet w meczach w których przegrywamy zdobywamy bramki, jakby się w głowach tych piłkarzy coś odblokowało (a że kondycyjnie leżymy od 70min to należy podziękować tym którzy tak przygotowali drużynę).
Serio nie widzisz różnicy w składzie między meczem z Rakowem, a z Pogonią czy ŁKSem? Ja widzę między Zdybowiczem w ataku, a Brożkiem, między Wojtkowskim na skrzydle a Kubą, czy Boguskim na szóstce, a Bashą. Myślałem, że ostatnie 20 minut w Zabrzu otworzyło niektórym oczy (nie mówcie mi tu o przygotowaniu fizycznym bo jakoś z Pogonią i ŁKS wytrzymaliśmy do końca, więc to nie jest nasz główny problem), ale widzę, że niektórzy dalej twierdzą, że mamy szeroki skład i "wystarczyło to dobrze poukładać".

Tak jak zgadzam się z opinią że musieliśmy zmienić trenera bo pewna formuła się wyczerpała tak daleki jest od stwierdzeń że Stolarczyk jest słabym trenerem.

No i bardzo dobrze Gunner1906 zauważył, już skończyła się magia Sobolewskiego, a jeszcze niedawno twierdzono na forum, ze to on za wszystko odpowiadał, a Stolarczyk tylko podpisywał protokół.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
For_FuN_
Senior Member

Stary 23.12.2019, 14:24
Pytanie dlaczego podobno ten przyzwoity/dobry trener nigdzie nie pracował(wcześniej szybko mu podziękowano w Pogoni) . Zresztą zaraz będziemy mieli odpowiedź, bo moim zdaniem nie ma szans żeby znalazł pracę na poziomie ekstraklapy. Więc oceni(i "doceni") go środowisko, a nie forumowicze .

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów