The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu?
Śląsk wygra! 9 20,93%
Padnie przyjacielski remis! 10 23,26%
Wisła wygra! 24 55,81%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.05.2013, 11:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
serio ?
masz na myśli brak zwrotności zwinnosci i innych cech motorycznych?
Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....
serio, serio...
sam nie jestem zwolennikiem odgrzewanych kotletów i Arka w Wiśle, bo wcześniej popełniał sporo głupich błędów, głupio się ustawiał i głupio faulował, a także glupio sam łapał kontuzje.
Jednak w ostatnim meczu Głowacki był jedynym piłkarzem potrafiącym zagrać z sensem z obrony do drugiej linii czy do ataku, nawet pod presją, bez żadnego chaotycznego wybijania, ale z jakąś myślą, z jakims sensem.
Pominę to, że dobrze sie ustawiał, nie popełniał błedów w obronie i nie robił żadnych typowych dla niego głupot.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.05.2013, 12:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
serio ?
[.....] Jedyne czym mnie ostatnio przekonywał to tym ze potrafił w polu karnym wybic pilke ....
No tak ... a to przecież taki pikuś u obrońcy ....
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2013, 14:26
Fajnie, ze dopiero dzisiaj dowiadujemy sie, ze Glowacki jest kontuzjowany (znowu). Ciekawe czy Kosa jest zdolny do gry bo moze Małego zastapi Stolarski a w jego miejsce na obrone Jovanovic albo Burliga (a na LO Bunoza). Moze w koncu udac sie pokonac kogos z gory tabeli
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 17.05.2013, 15:32
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2013, 18:38
Piłkarze obu drużyn mają za sobą 65 bezpośrednich pojedynków, a statystyki meczowe przemawiają na korzyść Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski mają na swoim koncie 28 zwycięstw, o 5 więcej od Wisły ,a 14 spotkań kończyło się podziałem punktów.

W pięciu ostatnich pojedynkach ligowych dwukrotnie wygrywała Biała Gwiazda, tyle samo razy górą był Śląsk, a w zaledwie jednej potyczce padł remis. Jesienią Wisła pokonała przed własną publicznością mistrza Polski 1:0 dzięki trafieniu Ilieva.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.05.2013, 18:48
comek napisał(a):Wyświetl post
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.
Wisła jest i bez względu na wynik tego meczu będzie. Inna sprawa, że wynik akurat tego spotkania jest nieistotny na losów klubu. Mecz z gatunku... "po prostu kolejne spotkanie które trzeba dograć do końca sezonu" jakby powiedział klasyk Andraż Kirm.

Mój typ:

Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2013 o godz. 18:51.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.05.2013, 21:41
Koszmarny mecz w naszym wykonaniu. Dzisiaj kopacze: Chavez, Burliga, Wilk, Boguski, Sikorski, a także zmiennicy pokazali, że są do rozwiązania kontraktów choćby jutro. Po prostu dramat. Najlepszy na boisku najstarszy Kosowski, Sarkiego przykrył Pawelec, co źle o nim świadczy, słabiutki Chrapek, chociaż jako jeden z niewielu szarpał do przodu... Bez Sobola, Małeckiego i Głowackiego wszystko się posypało. Straszliwa żenada.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 17.05.2013, 21:43
to co się dzisiaj działo to wstyd

Brawo dla Kamila. Ładny mecz.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.05.2013, 21:54
Miśkiewicz uratował nas dzisiaj przed kompromitacją 7:0 - dzięki Michał! Szacun!
Ostatnio edytowane przez czesiu : 17.05.2013 o godz. 21:57.
Odpowiedz cytując
maqz
Junior Member

Od: 11.2011

Stary 17.05.2013, 21:56
Zal bylo patrzec na ta zenade..Brawo Kamil za komentarz po meczu
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 17.05.2013, 21:57
Bez Sobolewskiego, Małeckiego, Głowackiego nie istniejemy, nie udało się sklecić żadnej akcji. 36 letni Kosa wyróżniał się na tle reszty.

Miśkiewicz - po raz kolejny słabe wykopy, można się przyczepić do pierwszej bramki. Natomiast dwa razy nas uchronił przed stratą goli, mogło być 5-0 nawet.
Bardzo niedobrze zaprezentował się Chrapek, który wyróżniał się brakiem szybkości, nie radził sobie pod presją przeciwnika i bez wsparcia partnerów. Dodatkowo wpływ na jego grę to brak, będącego w dobrej formie, Sobola.
Genkov zrobił więcej od Sikorskiego, mimo że grał krócej, było z niego więcej pożytku, ale to nie jest żadna nowość.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
fox mulder
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 17.05.2013, 22:07
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.05.2013, 22:10
A miało być tak pięknie.
Młodzi, słabo opłacani, ale przecież nie gorsi rodacy mieli z ambicją walczyć w każdym meczu z honorem broniąc Białej Gwiazdy.

Czterdziesta czwarta minuta. Jaśnie Wielmożny Pan Piłkarz traci w idiotyczny sposób piłkę. Idzie kontra. Jaśnie Wielmożny truchtem biegnie z powrotem. Piłkarze Śląska zdążą jeszcze wymienić kilka podań, kiedy nadbiega Jaśnie Wielmożny. Śląsk rozgrywa piłkę a Jaśnie Wielmożny truchta, Śląsk strzela bramkę Pan Piłkarz się zatrzymuje. Można spokojnie wrócić na środek, odpocząć, wszak radość z bramki trochę potrwa.
(Nazwiska Jaśnie Wielmożnego nie podam, żeby się nie narazić ideologom, no i kontrakt chłopak negocjuje, po co mu szkodzić).

Pal licho poziom sportowy, ambicja podobno miała być.

Dziś tylko Kamil może wracać autokarem. No i może Stolarski, ale nie za grę czy ambicje tylko za to, że jest ofiarą chorej ideologii i niechęci do wypłacania wejściówek Jovanoviciowi.

Reszta na piechotę do Krakowa zap...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.05.2013, 22:16
fox mulder napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy.
Do tego jedna z Górnikiem, który za chwilę rozwali nas po raz drugi. Po prostu - miejsce w tabeli, bez względu czy to będzie 6 czy 12, bo to nam tylko grozi, odzwierciedla w pełni naszą dyspozycję, ligę wygrały/wygrają z nami zespoły lepsze w bezpośrednich meczach.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 17.05.2013, 22:17
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 17.05.2013, 22:33
fialo napisał(a):Wyświetl post
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.
Nie jesteś sam ))) Polska liga tylko na żywo. W TV to jest katorga. Na stadionie nawet jak widzę tą chu..e to jakoś inaczej to odbieram, Ba, nawet się emocjonuję mimo, że mam świadomość że mecz jest o pietruszkę. W TV można to zdzierżyć jakieś 20 min. Gdyby to jeszcze były mecze o "coś" to jakoś by to przeszło.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.05.2013, 22:38
Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie.

Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 17.05.2013, 22:41
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 17.05.2013, 22:45
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV....
Post roku jak dla mnie, zapisałem go sobie

Tak przy okazji i zostając przy temacie - co powiedział Kosa po meczu?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 17.05.2013, 22:45

Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich.

Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ?
Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 17.05.2013, 22:47
Właśnie mnie olśniło, jakim byłem szczęśliwcem, że mogłem na własne oczy na R22 i innych obiektach oglądać POTĘGĘ BIAŁEJ GWIAZDY..w latach ubiegłych......Olśniło mnie, jak tłumaczyłem synowi ( trenującemu w Szkółce Wisły), że KIEDYŚ Wisła miażdżyła wszystkich w lidze....Prawdopodobnie, kiedy kiwał ze zrozumieniem głową, myślał to co ja 30 lat temu-jak mój Ojciec wynikiem z Wembley i MŚ'74 tłumaczył mi mizerię naszej Reprezentacji w latach 90-tych...ehhhhhh
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.05.2013, 22:53
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.
Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2013 o godz. 23:02.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 17.05.2013, 22:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

Edit: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi polacy z wisłą w sercu.
ironia..............
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 17.05.2013, 23:03
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
ironia..............
Domyśliłem się...
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 17.05.2013, 23:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli, wpływu na wynik i tak by to nie miało...

EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.
No to przecież widać super poprawę w stosunku do podłego zaciężnego wojska zagranicznego. Ta walka o każdy metr boiska. W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 17.05.2013, 23:37
Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.

Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty:

1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo).
2. Wystawienie Burligi.
3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.05.2013, 00:52
Ajax napisał(a):Wyświetl post
W końcu mamy młodych Polaków gwarantujących pewien poziom
Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.

Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
www.wroclawianie.info
Member

Od: 03.2006

Stary 18.05.2013, 02:40
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 18.05.2013, 05:13
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Kosowski szczególnie zły był na młodszych zawodników. - Jedyna myśl, jaka mi przychodzi po tym meczu do głowy, to żeby młodzi uderzyli się w piersi i zdali sobie sprawę, że na koszulce mają białą gwiazdę. Niech się zastanowią, co chcą osiągnąć, a do dziennikarzy apeluję, by nie robili z nich gwiazd po jednym dobrym spotkaniu - stwierdził ostro Kosowski.

Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą.

Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem?

Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji.

Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął.
Nie liczył bym na to.

Przelatując z grubsza po postach dostrzegłem że szykowana jest prawdziwa petarda.Tym razem eksplozja gwarantowana...Kolanko i Kuczak.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 18.05.2013, 05:40
Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...
Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów