The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.02.2012, 17:36
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Dlaczego cały czas zakładacie złą wolę klubu? Może to Małecki chce zarabiać jakby był gwiazdą drużyny a Wisła wycenia jego umiejętności zdecydowanie niżej (i wg mnie ma rację, Patryk to średniak z przebłyskami)?
Pisałem - że więcej można by powiedzieć, jeśli widziałoby się dokumenty. Bez tego można sobie gdybać, no to sobie gdybiemy...

I nie nie zakładamy (złej woli) - przynajmniej nie ja. Po prostu zauważam, że zdarzają się dziwne przypadki. Nie tylko Małęcki i Kokoszka ale też i Uche i Dolha. Kłótnie z Kosowskim (szacun dla niego, że potrafił się dogadać z klubem - bo jak widać zachował się naprawdę OK, ale kto pamięta sytuację - to wie, że było ostro). Do tego wymuszone odejście Frankowskiego "z dnia na dzień" też było dość "dziwne". Jakieś dziwne ruchy z Brożkami (głównie Piotrkiem). Wydaje mi się więc, że to nie zła wola - a raczej nazwałbym to swego rodzaju nieudolnością.

Tak z ciekawości - czy w jakimś innym polskim klubie było tyle tego typu przypadków? Legia - Lech? Mówię o takim otwartym buncie, a nie np. o odejściu za określoną w kontrakcie kwotę?

Fakt - faktem. Małęcki pobił jak na razie wszystkich w "kalibrze" swojej sprawy.
Ostatnio edytowane przez TeeS : 20.02.2012 o godz. 17:40.
Odpowiedz cytując
sedTS
Member

Od: 08.2011

Stary 20.02.2012, 17:39
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Proszę cię za co ty tak kochasz Małeckiego? Gdyby taki wybryk zrobił powiedzmy Kirm pierwszy rzucał byś go na odejście. Co do Patryka nie mam zamiaru po tym występie widzieć go w Wiśle. Piękny Wiślak a największe jaja robi w tym klubie. Co do jego płac 30-50 tys. to za mało? Za takie pieniądze da się żyć a do tego przecież jest urodzonym Wiślakiem ... Niektórzy dostają więcej bo o wiele więcej już osiągnęli np. Iliev czy Jaliens. Płacimy im za nazwisko , CV , doświadczenie. Może jeden nie wypalił , ale nikt o tym nie wiedział. A jaki argument ma Małecki ? Samolubna gra i lecę sam na 3 bo muszę im pokazać. To jest argument? Proszę cię ... Ten pan już dawno powinien zastanowić się czym tak naprawdę jest dla niego Wisła. I czy przypadkiem wie kim jest Wiślak a co dopiero legenda... Nigdy nie zostanie LEGENDĄ i mam nadzieję że w Lipcu pożegnamy tego pana lub może wcześniej.

Co do Małeckiego ciekawy artykuł na weszło . http://www.weszlo.com/news/9538-Ile_...znym_Patrykiem Miłego czytania.
Najbarzdiej trafne jest ostatnie zdanie
" Niestety, im dłużej Małecki gra w Wiśle, tym więcej osób odczuje ulgę, gdy już z niej odejdzie"
Odpowiedz cytując
pozowski
Member

Od: 03.2010

Stary 20.02.2012, 17:44
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości - czy w jakimś innym polskim klubie było tyle tego typu przypadków? Legia - Lech? Mówię o takim otwartym buncie, a nie np. o odejściu za określoną w kontrakcie kwotę?
Głośno było z Arboledą, Bosackim (tu akurat ze strony klubu), Quattara, chyba do Jana Muchy legioniści też mieli pretensje.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 20.02.2012, 17:49
Ale o jakim wy buncie gadacie,co? Tam ludzie powiedzieli, ze chca zmiany warunkow i grali. A on najpierw powiedzial, ze nie bedzie gral a potem reszta sie domysla o co panu pilkarzowi biega...
Szkoda juz mojej klawiatury na tego palanta. Poczekajmy do jutra i sie okaze co klub postanowi.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 20.02.2012, 17:54
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Dyktować to można warunki wtedy gdy się negocjuje kontrakt i gdy ma się silną pozycje. Gdy się kontrakt podpisze to trzeba go przestrzegać. Więc kiedy się już podpisze kontrakt to już nie można dyktować warunków. Nawet jak się jest "towarem deficytowym".

Twoje poczucie samozajebistości jak to ujął willow jest na prawdę wielkie. Bardzo wielkie...
No cóż przez kilkanaście stron czytania różnego rodzaju plwocin userów tego forum, ten post mnie z lekka załamał. Powód jest jeden Witku - przez te kilkanaście stron postów Wolfy został zjechany przez dziesiątki różnego rodzaju kolesi, których łączy tylko jedno "BRAK UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM". Dlatego Twój post jest dla mnie zaskakujący, bo Ty akurat z tym problemów nie masz.

Wolfy - jeżeli chodzi o merytorykę swoich wypowiedzi przekazał tyle:
1) Rozumie Małeckiego - który z powodów braku nowego kontraktu może przeżywać frustrację - biorąc pod uwagę stosunek jego zarobków do zarobków innych często mniej przydatnych graczy;
2) wskazał niedobrą praktykę działania klubu - w odniesieniu do wychowanków, którzy powinni grać za pół darmo, ku chwale ojczyzny, a nowe nabytki mogą zarabiać kokosy;
3) stwierdził, że w sprawie z Małeckim klub jest w ciężkiej dupie, bo cięzko będzie go w ciągu tygodnia wytransferować, a gdy skorzysta z Prawa Webstera, to zostanie nam parę groszy, które może i ktoś zapłaci a może nie (casus Kokoszki)....

I za to spotkał Wolfy'ego klasyczny LINCZ forumowy.

Bo WOlfy popiera Małeckiego, ba WOlfy jest Małeckim, albo pewnie jest Bolkiem, a jak nie to pewnie jeszcze kimś innym - inwencję w tej sprawie zostawiam kolegom userom.

Tak napisać może ktoś kto nie rozumie czytanego tekstu - ja tak właśnie zrozumiałem wpisy Wolfyego i wątpię abym się mylił, natomiast WY każecie się tłumaczyć gościowi, że nie jest wielbłądem atakując go wręcz w chamski sposób.....

Ciekaw jestem kto z Was wielcy Userzy zachowałby się inaczej w następującej sytuacji:
1) Zaczynacie pracować w firmie - okres próbny - kasa 1000 zł
2) po 3 miechach - umowa o pracę na 10 lat, stoi 3000 zł
3) po 2 latach pracy jesteście doświadczeni - więc w ramach pracy zespołowej na Was spada znaczna część obowiązków - wynagrodzenie pozostaje bez zmian
4) w 4 roku zatrudniają Heńka, który robi połowę tego co Wy, ale zaqrabia 6000 zł.

I teraz najlepsze - idziecie do szefa i mówicie chcę podwyżki, ja mam w ch....j więcej obowiązków i roboty niż Heniek, więc powinienem zarabiać lepiej.

Szef - OK dostaniecie podwyżkę - 4.500 zł, ale umowa na nowe 10 lat ...... Ale szefie, przecież Heniek zarabia więcej !!!! No ale on jest z zewnątrz a wy opoka naszej firmy, Wy tutaj jesteście niezbędni, a jego w kązdej chwili możemy się pozbyć.....

Oczywiście rozumiem, że wszyscy przyjmujecie podwyżkę, albo dalej rypiecie na starych zasadach No i oczywiście bez żadnej frustracji !!!!

Witku - zacząłem od Twojego cytatu - przypomnę CI Twoją dyskusję z kilkoma "mistrzami" w temacie pod tytułem "Ile punktów trzeba zdobyć aby zająć.....". Temat mniej chodliwy niż Małecki, więc mniej adwersaży - ale wszyscy na tym samym poziomie. Ty mówisz o statstykach a oni sobie. Na kon iec po sezonie jeden z nich z satysfakcją stwierdził, że oczywiście miał rację..... Tak samo wyglądało z mojego punktu widzenia dyskutowanie Wolfyego z tymi, którzy po nim tańcowali.....

Co do legalistów, którzy tak hałłakują, że umów trzeba przestrzegać:

Czy tak samo powoływaliby się na te teksty, gdyby w styczniu Mały przyjął 10% podwyżkę, przedłużył kontrakt o 3 kolejne lata, ale wpisałby sobie kwotę odstępnego na poziomie 500 tys euro i po miesiącu podpisał kontrakt z Terekiem Grozny

Generalnie te ostatnich 20 stron wpisów w tym temacie powinno zostać usuniętych

PS
Ciekawe, że niewielu sie zastanowiło nad tym, że najpierw była wersja, o wyjeździe Małego w trakcie meczu z Liege, a z kolei Wilk mówił o przeproszeniu kolegów w szatni i rezygnacji Małego z wyjazdu do Lubina ?/

PS2. Zgadzam się, że Mały od września gra słabo, dużo słabiej niż nas do tego przyzwyczaił, też mnie wkurza jego przerastające ego - gdyby pooglądał kilka meczów we własnym wykonaniu być może zobaczyłby na czym polegają jego błędy. Zgadzam się też, że Mały w Wiśle raczej miejsca już nie zagrzeje. Najlepiej gdyby pojawił się jakiś rosyjski krezus z paroma milionami euro, ale na to nie mamy czasu...

PS 3 Witku nie wkurzył CIę post
maxipiter napisał(a):Wyświetl post
No i co WitEk? Piłka nożna to nie matematyka. Następnym razem trochę pomyśl zanim coć napiszesz!
Tak apropos cytowanego fragmentu na samej górze
Powód: Pytanie
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 20.02.2012 o godz. 17:58.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 20.02.2012, 17:59
Niech się ten serial skończy wreszcie. Ja bym przyjął z ulgą jutro jeden z następujących komunikatów:

1) Małecki podpisał nowy kontrakt
2) Małecki został sprzedany
3) Rozwiązano kontrakt z Małeckim

ME, przeprosiny bez kontraktu, klub Małeckiego to dalej problem nierozwiązany.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.02.2012, 18:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie "obracam" żadnymi kwotami. Nie ta branża.

A tego typu opowieści mają do do siebie, że często są podszyte zawiścią, zwłaszcza kolegów którym się nie udało. Samo mu to nie przyszło - na wszystko zapracował.
Zapracował, ale ostatnio wszystko, kompletnie wszystko s.......ił.
Choćby zarabiał 2 tysiące to nie powinien się tak zachowywać.
Stracił całe uznanie i szacunek w moich oczach.
Głupio mi, że kilka razy go broniłem, bo Patryk wyszedł po prostu na obłudnika...

I sprawdza się to co mówiłem kiedyś - Cupiał nie wybacza i to jest na pewno jeden z powodów, dlaczego Mały podwyżki nie dostał - bo nie oszukujmy się, gdyby Cupiałowi zależało na kasę, to podpisałby nowy kontrakt i zostałby natychmiast sprzedany.
Odpowiedz cytując
pozowski
Member

Od: 03.2010

Stary 20.02.2012, 18:02
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ale o jakim wy buncie gadacie,co? Tam ludzie powiedzieli, ze chca zmiany warunkow i grali. A on najpierw powiedzial, ze nie bedzie gral a potem reszta sie domysla o co panu pilkarzowi biega...
Szkoda juz mojej klawiatury na tego palanta. Poczekajmy do jutra i sie okaze co klub postanowi.
Napisałem, że było głośno ale faktycznie nie przypominam sobie by ktoś strajkował jak Uche i Małecki.

Cokolwiek klub postanowi będzie złe bo straci na tym pieniądze albo wizerunek. Znając emocjonalne podchodzenie to spraw związanych z zarządzaniem skończy się pewnie na dyskwalifikacji bądź rozwiązaniu kontraktu co w mojej opinii będzie błędem.
Odpowiedz cytując
krzsmi11
Member

Od: 09.2006

Stary 20.02.2012, 18:14
funkykoval napisał(a):Wyświetl post

Ciekaw jestem kto z Was wielcy Userzy zachowałby się inaczej w następującej sytuacji:
1) Zaczynacie pracować w firmie - okres próbny - kasa 1000 zł
2) po 3 miechach - umowa o pracę na 10 lat, stoi 3000 zł
3) po 2 latach pracy jesteście doświadczeni - więc w ramach pracy zespołowej na Was spada znaczna część obowiązków - wynagrodzenie pozostaje bez zmian
4) w 4 roku zatrudniają Heńka, który robi połowę tego co Wy, ale zaqrabia 6000 zł.

I teraz najlepsze - idziecie do szefa i mówicie chcę podwyżki, ja mam w ch....j więcej obowiązków i roboty niż Heniek, więc powinienem zarabiać lepiej.

Szef - OK dostaniecie podwyżkę - 4.500 zł, ale umowa na nowe 10 lat ...... Ale szefie, przecież Heniek zarabia więcej !!!! No ale on jest z zewnątrz a wy opoka naszej firmy, Wy tutaj jesteście niezbędni, a jego w kązdej chwili możemy się pozbyć.....

Oczywiście rozumiem, że wszyscy przyjmujecie podwyżkę, albo dalej rypiecie na starych zasadach No i oczywiście bez żadnej frustracji !!!!
Ja bym zrobił tak jak Małecki i ciągnąc dalej Twoją historyjkę odpowiedziałbym tak.

-Szefie .......e nie przychodzę jutro do pracy. Tak w ogóle to już nie chcę tutaj pracować.

Ciekaw jestem co byś zrobił będąc moim szefem? Czekam na odpowiedź.
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 20.02.2012, 18:25
krzsmi11 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zrobił tak jak Małecki i ciągnąc dalej Twoją historyjkę odpowiedziałbym tak.

-Szefie .......e nie przychodzę jutro do pracy. Tak w ogóle to już nie chcę tutaj pracować.

Proste . Foch = Dowidzenia. Tak jak powinno być w przypadku Małeckiego.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
albert02
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.02.2012, 18:40
Mam cicha nadzieje, ze jeszcze go w ostatnich dniach okienka wytransferuja gdzies do Rosji.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.02.2012, 18:42
6 miesięcy dyskwalifikacji wystarczy
po tym czasie nikt go nie wykupi nawet za to 750000 zł
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 20.02.2012, 18:42

Cytat:
Należy pamiętać, że jednym z powodów rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia jest ciężkie naruszenie przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych.

Za takie się uważa m.in. nieuzasadnioną, nieusprawiedliwioną w odpowiednim terminie, nieobecność w pracy.

Stanowi o tym art. 52 par. 1 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 1998 r. nr 21, poz. 94 z późn. zm.). Potwierdził to także wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie z 24 listopada 2006 r. (syg. akt XII Pa 532/06).
i tyle w temacie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 20.02.2012, 18:53
Cezary Wilk odniósł się także do kwestii Patryk Małeckiego, który nie udał się wraz z zespołem na mecz do Lubina. „Patryk sam w szatni po meczu ze Standardem zakomunikował trenerom, że nie chce być brany pod uwagę przy ustalaniu osiemnastki meczowej na mecz z Zagłębiem i wysłuchano jego prośby” – tłumaczył.
Urlop na żądanie
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.02.2012, 18:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
i tyle w temacie
Należy jedynie pamiętać że, w rozumieniu przepisów Prawa Pracy, kontrakt nie koniecznie jest umową o pracę.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 20.02.2012 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując
sedTS
Member

Stary 20.02.2012, 19:04
SONNE napisał(a):Wyświetl post
Cezary Wilk odniósł się także do kwestii Patryk Małeckiego, który nie udał się wraz z zespołem na mecz do Lubina. „Patryk sam w szatni po meczu ze Standardem zakomunikował trenerom, że nie chce być brany pod uwagę przy ustalaniu osiemnastki meczowej na mecz z Zagłębiem i wysłuchano jego prośby” – tłumaczył.
Urlop na żądanie
Przecież podobno po zmianie poszedł do szatni i nie czekając na koniec meczu pojechał do domu.Wiec jak to w końcu jest Dziś trenował indywidualnie.Każdy coś przekręca
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.02.2012, 19:09
Kontrakt jest szerokim pojęciem obejmującym zarówno umowę o pracę sensu strico jak i umowę o świadczenie usług sportowych.
W większości wypadków do obu z nich znajduje zastosowanie k.p. bądź to ze względu na naturę umowy (umowa o pracę) bądź to ze względu na inkorporowanie w treści umowy określonych zapisów z kodeksu pracy.

por. np. ten artykuł, a w szczególności s. 103
http://www.cos.pl/sw/12/93.pdf

@SedTS

Słowa Małeckiego padły na treningu, który obył się po meczu z Liege. Nikt nic nie przekręca.
Odpowiedz cytując
sedTS
Member

Stary 20.02.2012, 19:18
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Przecież podobno po zmianie poszedł do szatni i nie czekając na koniec meczu pojechał do domu.Wiec jak to w końcu jest Dziś trenował indywidualnie.Każdy coś przekręca
Pomijam fakt że ja bym przy takim wyniku nie poszedł się przebierać to dla mnie jest najbardziej nie normalne
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 20.02.2012, 19:22
większego PRYMITYWA w histori tego klubu nie było...nie wyobrażam sobie aby taki człowiek reprezentował Wisle chocby 24h dlużej...to nie jest kwestia pilkarz profesjonalista lub nieprofesjonalista, w gre wchodzą elementarne zasady kultury osobistej i szacunku dla drugiej strony i tego ze samo w sobie nazwisko nie ma wartości nadrzędnej...dla osób dorosłych w miare ukształtowanych sytuacja jest dosyć łatwa do oceny i ewentualnych wniosków i opinii ale trzeba mieć na uwadze ludzie młodych lub wręcz dzieci, które oglądają i czytają jak pseudo idol traktuje ludzi, zawód i pewne wartości i to ma być akceptowane tolerowane ? do jakiej granicy? az wkoncu napluje doslownie w twarz Wiślakom ?...mam nadzieje i tego życze temu człowiekowi że jeśli nie Wisła to życie go wyprostuje...a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zebów...
i jeszcze dwa słowa o niedawnym poparciu sektora, ktory mieni sie Armią Bialej Giwazdy...jesteście siebie warci...
a jako "rycerze" Reymana powinniście być bardziej otwarci bo idol patrzy z zatroskaniem na usilne kreowanie idola..
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 20.02.2012 o godz. 19:25.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.02.2012, 19:29
pozowski napisał(a):Wyświetl post
Quattara, chyba do Jana Muchy legioniści też mieli pretensje.
1. Ouattara.

2. Do Muchy pretensje wynikały z tego, że dużo gadał o tym, że da Legii zarobić i w ogóle Legia jest super, a potem nawiał przy pierwszej okazji. Chociaż generalnie bardziej były pretensje - zero zdziwień - do idiotów właścicieli, którzy go za darmo wypuścili.
Habemus Dubletum

LEG14

White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.02.2012, 19:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

ps. rozśmieszyłeś mnie wolfy tymi Twoimi przechwałkami o milionowych kwotach, którymi "obracasz"
Poważny człowiek nie puszcza takich bredni w eter, podobnie jak poważny człowiek nie zachowuje się jak Małecki, o tym, że Patryk nie jest poważny wszyscy wiemy, o tym pierwszym nie.

Nie dajcie sie nabierać na bzdety, tak jak pisałem, gość niedawno dymał na przystanek zaliczenie robić, a teraz udaje menago który ma dłuższy staż pracy niż okres studiowania Obracać cudzymi pieniędzmi każdy potrafi-najwyżej go wyleją, zabaw zaczyna sie gdy dyrygujesz swoim groszem i możesz utopić.

Obrońca Patryka zawsze wyzywał wszystkich od pokemonów podczas krytyki nastoletnich fochów, a teraz w krytycznej sytuacji gdzie wie, że jego przemyślenia i posty były g. warte próbuje zachować twarz pisząc przyziemniej.

Dokładnie mam takie samo zdanie jak oldp., Patryk mógł zacisnąć zęby, pokazać się przed Euro, prawdopodobnie nigdy więcej takiej szansy/okazji nie będzie mieć.

Utratę punktów w Lubinie zawdzięczamy: Pareice, Pajlicowi i.... Małeckiemu (znacząco osłabił drużynę, mógł zrobić wejście smoka zmieniając Ilieva a zrobił wejście do Me)
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.02.2012, 19:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Utratę punktów w Lubinie zawdzięczamy: Pareice, Pajlicowi i.... Małeckiemu (znacząco osłabił drużynę, mógł zrobić wejście smoka zmieniając Ilieva a zrobił wejście do Me)
Nie rozumiem za bardzo tej Waszej ślepej wiary,że Małecki w Lubinie odmieniłby cokolwiek. A także iż jego brak w składzie to osłabienie.
Nie wiem od kiedy to kółka i drybling z głową w dół przeciwko trzem chłopa dają przewagę w czymkolwiek. Może powinien wykonywać rzuty rożne? Nie wiem o co Wam chodzi.

Facet podjął decyzje i teraz znając życie nie poniesie żadnych konsekwencji. Zapewne dostanie podwyżkę i sprawa ucichnie.Bo jak tutaj ktoś ujął, klub jest winien fochom piłkarza Na plecach wytatułuje sobie Kazia Kmiecika i będzie git.

Tak czytam niektorych z Was i niektórzy są kosmitami
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 20.02.2012 o godz. 19:42.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.02.2012, 19:46
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
To w końcu Małecki jest słaby, furiat i niech wyp...... czy "mógł zrobić wejście smoka". Zdecyduj się bo sam sobie przeczysz.

Nie prześcigajcie się już w wymyślaniu przestępstw i przewin Małeckiego. Jutro się okaże co będzie dalej i nie ma co się podniecać.

Ja tylko pytam co z kontraktami reszty naszych miejscowych. Luzik puki znów któremuś nie puszczą nerwy? No to luzik.

Klub jest winien fochom, bo znają gościa nie od dziś, a dopuszczają do patologicznych sytuacji. Żal było dać pare tysięcy więcej, mieć spokój i perspektywę kasy z transferu? To teraz na dwa dni przed meczem o awans do 1/8 LE tematem numer jeden jest , jakiś grajek zamiast forma zaspołu. Tylko naiwniak wierzy że jest to wyłącznie wina Małeckiego. Nie mogli mu dac jakichś frytek bez zmiany długości kontraktu? Żeby się mógł kolegom pochwalić. A tak się z niego śmieją, że niby gra w pierwszym składzie, a zarabia jak rezerwowy, przepraszam gorzej niż rezerwowy. To samo pewnie słyszy Wilk. Czy to jest normalne?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 20.02.2012 o godz. 20:01.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 20.02.2012, 19:50
Nie widzę innego wyjścia jak postąpić z Małeckim tak jak z Uche.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.02.2012, 19:55
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem za bardzo tej Waszej ślepej wiary,że Małecki w Lubinie odmieniłby cokolwiek. A także iż jego brak w składzie to osłabienie.
Nie wiem od kiedy to kółka i drybling z głową w dół przeciwko trzem chłopa dają przewagę w czymkolwiek. Może powinien wykonywać rzuty rożne? Nie wiem o co Wam chodzi.
Osłabił drużynę? Osłabił. Jest więc podstawa by tak sądzić? Jest.

A kto jak nie Małecki mógłby przesądzić o losach meczu? Może wpadłby jakiś strzał z 40 metrów...

Wiadomo,że Patryk wykonuje bardzo słabo rzuty rożne, podejmuje w większości błędne decyzje, ale jakby nie było posiada jak na naszą ligę ponadprzeciętne umiejętności i 1 na 10 jego sztuczek wychodzi, a u innych nawet rzadziej.

Nie do wiary dla mnie jest tłumaczenie przez pryzmat zarobków. Okazanie zrozumienia Ileż razy tolerowane było podobne zachowanie? Dała Wisła podwyżkę Brożkowi ? Dala, dała Błaszczowi, dała. Taki kretynizm nie może być niczym tłumaczony, przecież ma menagera, wiadomo że PAtryk nie potrafi odróżnić brutto od netto i dalej myśli że podatek vat to 22%, ale człowiek, którego najmuje powinien mu to wytłumaczyć.

Jak można postąpić w tak dziuniowaty sposób przed walką o odzyskanie miejsca na podium i ważnym meczem LE?

odp:

Drozd napisał(a):Wyświetl post
To w końcu Małecki jest słaby, furiat i niech wyp...... czy "mógł zrobić wejście smoka". Zdecyduj się bo sam sobie przeczysz.
Gdzie się przeczę? Zacytuj. To, że krytykuję zachowanie Patryka i jego wiernego obrońce (za podawanie żałosnego tłumaczenia od samego początku kłopotów wychowawczych P. i za pojazd po każdym kto nie potrafi się obronić) nie oznacza, że nie chylę czoła nad probą strzału z 40 metrów przy asekuracji 3 przeciwników
Powód: odp
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.02.2012 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 20.02.2012, 19:57
Ja jestem tylko ciekaw jak po takiej żenadzie P.Małecki spojrzy w oczy chłopakom z młyna którzy stali za nim nawet gdy obrażał część widowni na R22?A jak przypomnę sobie w jaki sposób potraktowano T.Frankowskiego gdy on odchodził z Wisły wyzywany judaszem i spojrzę na to co Franek zrobił dla Białej Gwiazdy to jest mi po ludzku wstyd!NIE dla Małeckiego w Wiśle!!!
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.02.2012, 19:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Ja tylko pytam co z kontraktami reszty naszych miejscowych. Luzik puki znów któremuś nie puszczą nerwy? No to luzik.
Na razie się nie ma o co martwić, bo żaden z "miejscowych" nawet się nie zbliżył do poziomu Małeckiego. Czekaj powoli zaczyna sobie wyrabiać markę, ale to jeszcze kwestia roku, półtora zanim zaczną się podobne problemy.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.02.2012, 19:58
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Słowa Czarka odnosza się do sytuacji z drugiego dnia (przy odprawie meczowej na Zagłębie)

Nie z dnia kiedy Mały zszedł od razu do szatni bo wtedy ani Moskal ani Czarek nie mieli możliwości spotkania się z nim.

Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem tylko ciekaw jak po takiej żenadzie P.Małecki spojrzy w oczy chłopakom z młyna którzy stali za nim

Jak już Mały ma jakieś pretensje / brak normalnej komunikacji to względem władz klubu, a nie kibiców.

Małecki ma wielu przyjaciół - fanów Wisły i Lechii.
To co się odgrywa to Małecki vs władze klubu. I oni w to nie ingerują. Wielu rzeczy się nie przeskoczy, choćby się chciało, stąd nie wszystko od niego już zalezy.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.02.2012 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
krzsmi11
Member

Od: 09.2006

Stary 20.02.2012, 20:09
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Małecki ma wielu przyjaciół - fanów Wisły i Lechii.
To co się odgrywa to Małecki vs władze klubu. I oni w to nie ingerują. Wielu rzeczy się nie przeskoczy, choćby się chciało, stąd nie wszystko od niego już zalezy.
A Ty jako kibic Wisły nie czujesz się urażony jego postępowaniem?

Pokazał swoim zachowaniem gdzie ma tak naprawdę kibiców, kolegów z boiska, trenera i klub!
Mnie jako sympatyka Wisły bardzo ubodło jego podłe zachowanie i nie zamierzam twierdzić, że to sprawa tylko między klubem a Małeckim.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 20.02.2012, 20:13
A Ty jako kibic Wisły nie czujesz się urażony jego postępowaniem?

Pokazał swoim zachowaniem gdzie ma tak naprawdę kibiców, kolegów z boiska, trenera i klub!
Mnie jako sympatyka Wisły bardzo ubodło jego podłe zachowanie i nie zamierzam twierdzić, że to sprawa tylko między klubem a Małeckim.
Podpisuję się pod tym.
Twierdzenie, że to sprawa Małecki vs klub to chowanie głowy w piasek.
Pewnie niektórym, którzy stali za nim murem, jest teraz głupio się odezwać i odsuwają sprawę od siebie.
Nie da się Panowie, nie da się. Skoro utożsamiamy się z Wisłą, to Mały tak samo plunął nam w twarz. Taka jest brutalna prawda.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów