The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.08.2011, 11:00
Ja myślę, że to ekipa pokroju Iraklisu. Będą chcieli strzelić bramkę i spróbują otwartej gry. Obawiam się początku meczu. Pewnie się rzucą na nas a w obronie jak wiadomo - naszym piłkarzom się nogi trzęsą. Z PAO czy Iraklisem trzeba było gonić wynik. Fajnie byłoby jutro - dla odmiany - strzelić bramkę jako pierwsi i potem grać już z kontry. Obstawiam 1:0 dla nas albo 1:1 jeśli trzeba będzie gonić wynik.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 16.08.2011, 11:00
Kolejna wypowiedź Szczęki Hehe Gmocha

Poza tym moim ukochanym klubem jest Legia Warszawa i z tego względu Wisła Kraków wzbudza we mnie mieszane uczucia. Bolało mnie, że to Biała Gwiazda zdobyła mistrzostwo Polski kosztem Legii. Nie chcę nikogo okłamywać, że teraz trzymam kciuki za Wisłę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Mówię, co czuję. Mam nadzieję, że te słowa nie wywołały w Polsce negatywnych emocji - mówi w rozmowie z Polska the Times trener Jacek Gmoch.
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 16.08.2011, 11:37
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
A ty oglądasz czasem mecze Wisły?
Nie, bo i po co. Czytam sobie tylko to forum Na pewno gdybym np. oglądał ostatni
mecz z Zagłębiem to zespołowość gry by mnie po prostu powaliła z nóg

Ale nie oglądałem, więc nie mogła :( Ale na pewno trenowaliśmy tę zespołowość i w każdym
meczu jesteśmy bardziej zgrani co widzą ci co te mecze oglądają
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 16.08.2011, 11:39
Cytat:

Poza tym moim ukochanym klubem jest Legia Warszawa i z tego względu Wisła Kraków wzbudza we mnie mieszane uczucia. Bolało mnie, że to Biała Gwiazda zdobyła mistrzostwo Polski kosztem Legii. Nie chcę nikogo okłamywać, że teraz trzymam kciuki za Wisłę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Mówię, co czuję. Mam nadzieję, że te słowa nie wywołały w Polsce negatywnych emocji - mówi w rozmowie z Polska the Times trener Jacek Gmoch.
No i co oburzenie ma być?
Jak widać są ludzie z kręgu (nazwijmy ich umownie) piłkarskich celebrytów , którzy odróżniają się od bezkształtnej masy kibiców ,,naszych w pucharach''
Ostatnio edytowane przez Mareq : 16.08.2011 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując
snikki_(konto-usuniete)
Banita

Od: 07.2011

Stary 16.08.2011, 11:41
Raz jeszcze wywiad z naszym trenerem zamieszczony na rp.pl. Godne uwagi fragmenty podkreśliłem.

Robert Maaskant, trener Wisły, o jutrzejszym meczu z Apoelem Nikozja w eliminacjach Ligi Mistrzów

Rz: Jesteście dwa mecze od rundy grupowej. Wczoraj na wasz trening w Krakowie przyszło tysiąc osób. Czuje pan już, o co toczy się gra?

Robert Maaskant: Kibice zapytali mnie, czy mogą krzyczeć i śpiewać w trakcie treningu. Zostali tylko przez chwilę. Dla mnie to niesamowite przeżycie, rozmawiałem później z piłkarzami i na ich wyobraźnię też podziałało. Poczuliśmy przedsmak tego, co będzie działo się w środę.

Teraz pora na słowne gry? Jak Jose Mourinho zdejmie pan presję ze swoich piłkarzy?

Nie muszę. Widziałem, jak zachowują się przez ostatnie dni, a oni patrzyli na mnie i też próbowali coś odczytać. Wydaje mi się, że dobrze ich znam. Wiem, że dadzą radę. Nie chcę niczego zmieniać w przygotowaniach. Przeczytałem ostatnio książkę dla trenerów, która utwierdziła mnie w przekonaniu, że nagłe zmiany mogłyby tylko wybić nas z rytmu. Jeśli zrobimy coś inaczej, to tylko na boisku. Zapewniam, że piłkarze podczas meczu nie będą myśleć o milionach, które zarobią dla klubu, ani o milionach ludzi oglądających mecz w telewizji. Liczyć się będzie tylko piłka.

Rozmowy z Patrykiem Małeckim o przedłużeniu kontraktu zostały przerwane. To chyba nie najlepszy moment?

Zawsze w klubie ktoś negocjuje kontrakt, nie uciekniemy przed tym. Stajemy przed szansą wejścia do rozgrywek na najwyższym światowym poziomie i teraz sprawy wysokości kontraktów schodzą na dalszy plan. O Lidze Mistrzów marzy każdy piłkarz. Jestem pewien, chociaż spróbować nie zamierzam, że gdybym ich poprosił, wszyscy zagraliby z Apoelem za darmo.

Prezes Bogdan Basałaj mówi: awansujemy, to będzie ośrodek treningowy. A nie powinien być najpierw ośrodek, a później awans?

Ma pan rację, normalnie tak to wygląda. Wybraliśmy inwestowanie w zespół po to, by zyskać środki choćby na nowe boiska. Nasza baza mogłaby być lepsza... Dla polskich klubów inwestowanie w młodzież będzie kluczowe, ale na to trzeba widocznie poczekać. Sukces można osiągnąć, wychowując piłkarzy albo ich kupując. Na razie kupujemy.

Nie przeceniacie Apoelu? Patrząc na inne drużyny, Wisła miała szczęście w losowaniu.

Po losowaniu powiedziałem, że mamy duże szanse na awans, ale nie możemy zapominać, że rywale dwa lata temu grali w Lidze Mistrzów i skład nie zmienił im się tak bardzo. 50 na 50 – tak oceniam szanse. W poniedziałek miałem spotkanie z piłkarzami, na którym rozmawialiśmy o mocnych stronach Apoelu. Dziś będziemy rozmawiać o słabościach. Musimy być pewni siebie, ale jednocześnie trzeba zachować pokorę.

Dla pana to też najważniejszy mecz w karierze?

Trener musi być przyzwyczajony do najważniejszych meczów w karierze. Jak grałem z Roosendaal o pierwszą ligę w Holandii – były najważniejsze. Jak walczyłem o fazę grupową Ligi Europejskiej z NAC Breda – też. Ale na pewno wiem, o co gramy teraz. Zdaję sobie sprawę, że polskiego klubu nie było w Lidze Mistrzów 15 lat i to nie jest mecz ważny tylko dla Wisły, ale dla całego kraju. Ale ja muszę się zachowywać zwyczajnie, jak przed każdym meczem. Siła w spokoju i powtarzalności.

Nie boi się pan, że jeśli Wisła awansuje do Ligi Mistrzów, to zderzenie z Chelsea, Milanem czy Barceloną będzie bardzo bolesne?

Sprawdźmy to. Przekonajmy się, ile nam brakuje do europejskiej czołówki. Jak dostaniemy się do rundy grupowej i zderzymy się ze ścianą, to zaczniemy pracować od początku, wiedząc, na czym się skupić. Gdyby Wiśle, Śląskowi i Legii udało się awansować do fazy grupowej pucharów, polska liga weszłaby na inny poziom, byłaby zupełnie inaczej odbierana. O to walczymy.

—rozmawiał Michał Kołodziejczyk
Rzeczpospolita
© Wszystkie prawa zastrzeżone
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 16.08.2011, 11:52
Mnie tylko zastanawia jak mogli dać takiego Szczękę do komentowania meczu PAO-Wisla, gdzie udawał, że to Wiśle kibicuje, widać jak na konto TVP kaske przelała to i sympatie się zmieniły.
Odpowiedz cytując
PitM
Member

Od: 04.2004

Stary 16.08.2011, 11:56

W sumie to szacunek za to wyjasnienie a nie wykręty połączone z lizaniem dupy.

Co nie zmienia faktu ze gdyby nie byl staruszkiem miałbym ochote dać mu w szczęke.
Odpowiedz cytując
snikki_(konto-usuniete)
Banita

Od: 07.2011

Stary 16.08.2011, 11:56
Francuz nam posędziuje - doświadczony w europejskich pucharach.

Cytat:
Francuz Stephane Lannoy będzie głównym arbitrem środowego meczu 4. rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Mistrzów Wisła Kraków - Apoel Nikozja.

41-letni sędzia na międzynarodowej arenie występuje od 2006 roku. W 2008 był arbitrem technicznym na mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii; w ubiegłym roku prowadził dwa mecze (Holandia - Dania oraz Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej) na mundialu w RPA. Regularnie sędziuje w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej.

Porozumiewa się w językach francuskim i angielskim. Na co dzień mieszka w Sailly-sur-la-Lys, gdzie pracuje jako sprzedawca gier komputerowych.

Spotkanie Wisła - Apoel rozpocznie się w środę o godz. 20.45. Rewanż za tydzień na Cyprze. Zwycięzca dwumeczu awansuje do fazy grupowej LM.
http://polskalokalna.pl/news/francuz...m,1681386,4430
Odpowiedz cytując
ardem99
Member

Od: 12.2008

Stary 16.08.2011, 12:06
będą jaja z dojazdem, hehe
http://tsw.com.pl/news/Liga-Mistrzow-w-Gdansku-1259
Odpowiedz cytując
kriswisla
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.08.2011, 12:09
ardem99 napisał(a):Wyświetl post
będą jaja z dojazdem, hehe
http://tsw.com.pl/news/Liga-Mistrzow-w-Gdansku-1259
pisza ze podobno 700 kibicow Apoelu jest awizowanych na ten mecz
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 16.08.2011, 12:09
pitm napisał(a):Wyświetl post
co nie zmienia faktu ze gdyby nie byl staruszkiem miałbym ochote dać mu w szczęke.
he he he
...
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 16.08.2011, 12:12
Tego Francuza skądś kojarzyłem. I właśnie znalazłem skąd.

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...80/story.shtml

Dobrze się w tamtym meczu nie pokazał. Szczególnie pamiętam tą bramkę dla Brazylii strzeloną po dwóch rękach Luisa Fabiano przy przyjmowaniu piłki. Ale to tak na marginesie.
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 16.08.2011, 12:12
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 16.08.2011, 12:20
Ludzie dajcie spokój z cytowaniem portali .Dziennik bałtycki napisał artykuł , że Wisła zagra ewentualną LM na PGE arenie co jest totalnym wymysłem a reszta portali i gazet jak to bywa podchwyciło i zrobił się łańcuszek . Jeżeli Wisła zagra 4 rundę u siebie ( a tak się stanie) to znaczy , że stadion jest gotowy na faze grupową lub są jakieś poprawki ale nie na tyle poważne żeby jechać na drugi koniec Polski .Problemem jest bodaj liczba miejsc dla VIPów i stanowisko kamer a to można łatwo rozwiązać .
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.08.2011, 12:44
wiecie, na blogu córki mojego kolegi też pojawiła się notka o tym, ze ewentualnie Wisła grac bedzie LM w Gdańsku.
To już chyba wszystko przesądza?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.08.2011, 12:49
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dajcie spokój z cytowaniem portali .Dziennik bałtycki napisał artykuł , że Wisła zagra ewentualną LM na PGE arenie co jest totalnym wymysłem a reszta portali i gazet jak to bywa podchwyciło i zrobił się łańcuszek . Jeżeli Wisła zagra 4 rundę u siebie ( a tak się stanie) to znaczy , że stadion jest gotowy na faze grupową lub są jakieś poprawki ale nie na tyle poważne żeby jechać na drugi koniec Polski .Problemem jest bodaj liczba miejsc dla VIPów i stanowisko kamer a to można łatwo rozwiązać .
Latwo nie latwo aczkolwiek masz racje. Tak jak pisalem w innym temacie, jesli nasz stadion jest dopuszczony do IV rundy to mozemy spokojnie grac na Nim az do Polfinalu. Nie siejcie paniki bo ktos puscil plotke i teraz sie to roznosi po mediach jak cieple buleczki po piekarniach.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.08.2011, 12:58
Zamiast pomoc polskiemu zespolowi to Marcin Zewłakow pomaga cypryjczykom
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 16.08.2011, 13:02
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ale się na pomagał, udzielił wywiadu do gazety... Rozstrzelać go!
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
alberto
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 16.08.2011, 13:05
od 18:30 transmisja konferencji maaskanta przed jutrzejszym meczem http://www.malopolskatv.pl/przed-bitwa-o-lige-mistrzow/
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 16.08.2011, 13:07
Największym zagrożenia dla Wisły są stałe fragmenty dla... Wisły. Zazwyczaj są bite tak marnie (szczególnie rożne), że zaraz idzie kontra :/
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 16.08.2011, 13:08
To tak jakby ci doradzić na wypadek bólu brzucha doradzić wizyte u lekarza, a ty mi dziekujesz za udzielenie pomocy medycznej
Odpowiedz cytując
zibi2000
Member

Od: 05.2004

Stary 16.08.2011, 13:08
Wredny Żewłakow powiedział, żeby uważać na ofensywnych pomocników. Przecież to była taka tajemnica. Przez niego na pewno nie awansujemy...
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 16.08.2011, 13:13
tak sobie analizowałem kadre APOELU i stwierdzam że tam nie jakiś specjalnie niesamowitych nazwisk.
Wg mnie najgroźniejsi są
Gustavo Mandunca
Ailton
Ivan Trickovski

I to wszystko...
Odpowiedz cytując
nh79
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 16.08.2011, 13:17

ale im napomagal takie tajemnice im sprzedal, ze teraz to juz nas rozpracowali
Odpowiedz cytując
DrunkenBear
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.08.2011, 13:23
Powiem krótko, jeśli defensywa Wisły nie wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, to będzie dramat. Gramy z drużyną, która nie straciła bramki w eliminacjach.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.08.2011, 13:27
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko, jeśli defensywa Wisły nie wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, to będzie dramat. Gramy z drużyną, która nie straciła bramki w eliminacjach.
Nie stracili żadnej bramki, ale nie wygrali wszystkich meczów, tak jak my.
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 16.08.2011, 13:30
dokładnie ChG

Taka już nasz przywara, że zamiast szukać pozytywów, lubimy wyszukiwać rzeczy negatywne..
Odpowiedz cytując
delukas96
Senior Member

Stary 16.08.2011, 13:31
tak sobie analizowałem kadre APOELU i stwierdzam że tam nie jakiś specjalnie niesamowitych nazwisk.
Wg mnie najgroźniejsi są
Gustavo Mandunca
Ailton
Ivan Trickovski

I to wszystko...
Jeszcze można do tego grona zaliczyć Solariego
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 16.08.2011, 14:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ale się na pomagał, udzielił wywiadu do gazety... Rozstrzelać go!
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
To tak jakby ci doradzić na wypadek bólu brzucha doradzić wizyte u lekarza, a ty mi dziekujesz za udzielenie pomocy medycznej
zibi2000 napisał(a):Wyświetl post
Wredny Żewłakow powiedział, żeby uważać na ofensywnych pomocników. Przecież to była taka tajemnica. Przez niego na pewno nie awansujemy...
nh79 napisał(a):Wyświetl post
ale im napomagal takie tajemnice im sprzedal, ze teraz to juz nas rozpracowali
Spodziewałem sie takich dennych odpowiedzi Nie musiał nic im przekazywac bo od tego maja swoich ludzi, ktorzy zreszta byli na meczu z Zaglebiem. Tutaj raczej chodzi w ogole o wypowiedz dla mediow cypryjskich a nie o tresc
Odpowiedz cytując
Voin
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 16.08.2011, 14:12
Miejmy nadzieję, że nawet ta ładna buźka

Będzie po meczu płakała
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu