The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JohnnyH
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.01.2011, 23:04
Śmieszą mnie gadki niektórych na temat Peskovicia...

Facet żadną rewelacją nie jest ale bierzemy go w miejsce gościa który zawalił tyle bramek co Artek Sarnat, Angelu Hugues, Adam Piekutowski i Radek Majdan razem wzięci...nie było absolutnie żadnych przesłanek by dawać Pawełkowi jakąkolwiek podwyżkę czy przystawać na jego warunki...facet dał dupy wielokrotnie, przyprawiał o palpitacje serca trybuny za każdym niemal razem jak piłka zbliżała się w jego stronę i.....nagle czytam że powinno się z nim przedłużyć umowę...wolę przeciętniaka na krótki okres za niewielką kasę niż przepłaconego patałacha...
Na historie o wałkach Peskovicia polecam spojrzeć z dwóch stron...po pierwsze większość zawodników która trafiała do Wisły przez ostatnie 13 lat to grajkowie którzy raczej rzadko mieli okazje się s....ić (byli zbyt dobrzy, lub byli zbyt młodzi by o czymkolwiek decydować)....Pesković dał dupy ewidentnie ale jeśli ktoś uważa że w naszej kadrze grali zawodnicy bez skazy, nie skażeni korupcją to...gratuluję samopoczucia...po drugie jeszcze niedawno na ławce trenerskiej Naszego klubu siedział Pan Blacha który kręcił lody przed przyjściem do Wisły a kilku zawodników po odejściu z Wisły jest łączonych z procederem korupcyjnym...dla mnie to środowisko to bagno i uważam że piłkarzy którzy nie s....ili się na przestrzeni ostatnich lat jest bardzo mało.

Podejrzewam że Pesković jest backupem dla Jovanicia w razie gdyby Milani zaczął prezentować podobne dziadostwo co pół roku temui...krótki termin umowy z Peskoviciem może na to wskazywać...
Polecałbym wstrzemiezliwość w ocenach bo moze się okazać że Maskant stwierdzi że to właśnie Pesković jest lepszym bramkarzem i przyjdzie skandować Nam jego nazwisko przy czytaniu składu przez spikera...

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez JohnnyH : 24.01.2011 o godz. 23:06.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.01.2011, 23:28
Jak mysle Peskovic od razu mam przed oczami korupcje ,Swit ,caly smród z ustawianiem meczow

niestety ale takie łatki sie ciagna potem do konca kariey za pilkarzem i jestem stanowczo przeciwny jego grze w Wisle.

On napewno nie jest z tej pólki zeby wejsc do bramki i nagle nam wybraniac mecze.
Wogole nieiwem dlaczego ten klub tak kpi sobie z pozycji bramkarza.TO wrecz kluczowa pozycja,albo wpadnie albo nie -wszytsko zalezy w duzej mierze od jednego goscia.
A u nas od zawsze sprowadzaono obrnocow ,pomocnikow a dobry bramkarz- a po co?

teraz to samo ,Jelkins z Chavezem pewnie dadzą rade ale Jovanic czy nie daj boze Peskovic-tutaj slabo to widze.
Czemu scouci skoro tak dobrze dzialaja nie wyszukaja w koncu jakiego dobrego bramkarza?nie pojmuje....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.01.2011, 03:07
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie gadki niektórych na temat Peskovicia...

Facet żadną rewelacją nie jest ale bierzemy go w miejsce gościa który zawalił tyle bramek co Artek Sarnat, Angelu Hugues, Adam Piekutowski i Radek Majdan razem wzięci...nie było absolutnie żadnych przesłanek by dawać Pawełkowi jakąkolwiek podwyżkę czy przystawać na jego warunki...
A to , że był najlepszym piłkarzem rundy jesiennej nic nie znaczy? To że uratował nam derby, wybronił w sytuacji sam na sam z Ntibazonkizą (Cracovia) czy Manu (Legia). Gdyby zamiast Pawełka bronił jakikolwiek inny bramkarz z ligi polskiej to rundę byśmy kończyli kolo 6-7 miejsca. Więc wytrzyj usta z jadu i trochę obiektywizmu. Mariusz miał problemy z koncentracją, niekiedy puszczał głupie bramki, ale to , że w kilku kolejnych meczach ratował nam tyłki to już taki jak ty "kibic" nie pamięta. Vita Buerlecithin - wspomaga pamięć i koncentrację.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.01.2011, 06:58
Peskovic nie jest wart syfu jaki może się zrobić po jego podpisaniu. Nawet jako argument w negocjacjach z innym bramkarzem jego kandydatura jest niesmaczna. Doprawdy nie wiem co może kimś kierować aby interesować się takim gościem lub rozsiewać plotki jakoby miał nas reprezentować. Wstyd i żenada. Osobiście nie wierzę w jego kandydaturę. Nie wiem czemu ale jakoś wydaje mi się to mało prawdopodobne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 25.01.2011, 07:54
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
To całe weszło mu czy wyszło powinno dołączyć do stron zakazanych na tym forum.
Moja odpowiedź na taki tok myślenia:

http://http://www.youtube.com/watch?v=sAn7baRbhx4&translated=1

Co do Peskovica to nie jest kandydat na 1 bramkarza tylko szalupa ratunkowa gdyby Milan zaczął tonąć co się nie zdarzy, bo choćby biorąc opinie znafcóf forumowych chłopak ma świetlaną przeszłość ( im większa łatka szrotu tym lepiej rokuje ).

Co do korupcji jak by nie było dzięki niemu wyszło to na światło dzienne. Swoje odcierpiał i grał w wielu innych klubach w Polsce nie bądźmy świętsi od Papieża. Argumenty typu: jest ryzyko że sprzeda nasz mecz to abstrakcja po pierwsze jak (ławka go czeka) po drugie jeśli drużyna nie sprzeda to musiałby mieć jaja wielkości arbuzów żeby wejść po czymś takim do szatni z Sobolem i Małym

Ale jest na co ponarzekać więc forum kwitnie
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 25.01.2011, 07:54
To nie temat o korupcji - choć widać jak negatywne emocje budzi B. Peskovic. Może zarząd weźmie ten czynnik pod uwagę. Skoro kibice zauważają problem, to i dziennikarze - szczególnie ci nieprzychylni Wiśle - też chętnie rozdmuchają sprawę.

BTW: nikt nie jest absolutnie czysty - ale powoływanie się na plotki rozsiewane przez zawodników wronieckiej Amiki... Przecież właśnie ten klub kręcił największe wałki.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 25.01.2011, 07:56
Co do Peskovicia. A moze by tak zrobic jakas akcje z mailami do klubu w ktorych wyrazilibysmy dezaprobate dla Jego kandydatury do gry w Wisle? Byc moze narazm sie na smiesznosc tego typu pomyslem ale uwazam ze kazde kroki jakie mozna podjac w celu wstrzymania transferu tego Pana do Naszego klubu jest wart zainteresowania. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze klub moze ale nie musi sie sugerowac opinia kibicow ale jednak Nasz glos powinien byc w jakis sposob slyszalny. Mam jednak nadzieje ze jest to tylko zaslona dymna. Wszak wszystkie portale cytuja info z wpisow z tego forum. Ok TWSD tez napisali o testach ale Oni tez pisali ze Genkov do Nas nie przyjdzie, a jakos glowna strona milczy na temat Peskovicia....
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.01.2011, 08:18
moim zdaniem Peskovic zaburzyłby harmonię w Wiśle
niech wezmą jakiegoś podstarzałego "normalnego" pana na rezerwę, a niech broni Peskovic...
albo zaryzykować tego Dubravkę... ponoć słaby narazie, ale młody, może się wyrobi...

wiem, że przez bramkarza można wiele stracić, ale nie przewidzisz, akurat Peskovic też może puścić babola dawno nie grał!
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 25.01.2011, 08:41
ano także nie chce Peskovica w Wiśle. Jeżeli by go podpisali, to będzie to w mojej opinii skandal.. Na pewno bym temu sprzedawczykowi nie umiał kibicowac.
Odpowiedz cytując
zajacek
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 25.01.2011, 08:41
Wolałbym skupić się na walorach/wadach czysto sportowych przymierzanych transferów, niż omawiać przymioty moralne osobników.
Akurat temat Szczakowianka-Świt jest dla nas, kibiców Wisły dość niewygodny z pewnych powodów, więc może powstrzymajmy się od rozdmuchiwania problemu.
Niestety, ale trzeba mieć świadomość, że wśród 200 przeglądających forum tak 50 osób to pismaki, które szukają darmowego tematu. Vide :
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,89...ly_Krakow.html
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 25.01.2011, 08:48
skoro oficjalka nic nie pisze nt tego dziwnego transferu Peskovicia to dobrze swoją drogą... martwi jeszcze to że nikogo nie zakontraktowaliśmy oficjalnie :( czyżby wszyscy hurtowo by podpisali ?
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 25.01.2011, 08:49
nic nie pisze oficjalna, ale i nie zaprzecza. A tutaj trzeba by powiedziec stanowcze NIE, bo pismaki już zaczynają insynuowac..
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 25.01.2011, 09:04
O ile umowa,kontrakt może być spisany na jednej kartce papieru, o tyle zapisy, które tam się znajdują muszą być przemyślane i zaakceptowane przez obydwie strony. A to trwa. Wszystko trzeba dopiąć w najmniejszych szczegółach,zbadać dokładnie piłkarzy i wtedy podpisać. Spokojnie. Jak piłkarze już są na miejscu,i główna strona o tym informowała, z wyjątkiem Peskovica,to dokumenty podpiszą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 25.01.2011, 09:04
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
skoro oficjalka nic nie pisze nt tego dziwnego transferu Peskovicia to dobrze
Póki oficjalna strona milczy, to dla mnie są spekulacje - taką mam zasadę (chociaż wiem, ze oficjalna często jest spóźniona). Co do samego Peskovicia - jestem przeciwny zatrudnianiu w naszym klubie zawodników umoczonych w korupcję. Niezależnie od jego klasy sportowej, na zatrudnieniu takiego gracza ucierpieć może wizerunek klubu - pismaki tylko na to czekają.

szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
swoją drogą... martwi jeszcze to że nikogo nie zakontraktowaliśmy oficjalnie :( czyżby wszyscy hurtowo by podpisali ?
Po prostu klub chce przedstawić wszystkich nowych piłkarzy na jednej konferencji prasowej, żeby zrobić większe wrażenie na kibicach (i na przeciwnikach).
"Pałka się przegła" - F.Kiepski
Odpowiedz cytując
wojteqs80
Member

Od: 08.2006

Stary 25.01.2011, 09:09
Podejrzewam ,że sprawa z Peskoviczem to ściema, badają go bo to nic nie kosztuje a jak nikogo innego nie znajdą to ewentualnie podpiszą z nim jakąś krótka umowę. Facet nie jest kandydatem na pierwszego bramkarza tylko na trzeciego , mimo to wolałbym kogo innego>
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 25.01.2011, 09:14
Kandydaturę .....i mogła wysunąć tylko druga .....a.
Kapka.
Żaden uczciwy człowiek nie miałby nawet ochoty rozmawiać na temat handlujących kutasow, natomiast przeroznym ktreaturom i gownojadom zakorzenionym w polskiej pilce to oczywiscie kompletnie nie przeszkadza.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 25.01.2011, 09:15
Na miejscu Wisly zainwestowalbym w dobrego bramkarza. Jest Chavez, przyjdzie zapewne Jaliens, do tego dobry, doswiadczony bramkarz i naprawde mozemy miec cala defensywe na bardzo wysokim, reprezentacyjnym poziomie. Jak juz isc to na calosc i szkoda psuc wysilek chlopakow z obrony, stawiajac w bramce takiego Peskovica. Bramkarz to pozycja, ktora ma bezposredni wplyw na wynik, podobnie jak napastnicy, wiec moim zdaniem nie mozna w tym przypadku oszczedzac.

Jesli te transfery wypala to stworzy sie ciekawy zespol. Dac Maaskantowi troche czasu na spokojna prace, zeby to wszystko poukladal (nie zwalniac po 2-3 nieudanych meczach niezgranej ze soba druzyny), w lecie znow zainwestowac i powinno byc okej.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 25.01.2011, 09:47
Jose Moreira byłby odpowiednim pilkarzem dla naszego klubu. Jest bardzo dobrym bramkarzem - niestety ma silnego konkurenta w Benfice dlatego nie moze grac w 1 składzie ale dostaje szanse w Pucharze Portugalii i na prawde bardzo dobrze sie prezentuje. Stan niech dziala - by nowi pilkarze mogli dłuzej przygotowac sie do rundy wiosennej z nowymi kolegami.
Odpowiedz cytując
tomsts
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.01.2011, 10:04
Pesković w bramce Wisły to jedna z najczarniejszych wizji - mam nadzieję, że to tylko spekulacje niemające przełożenia na rzeczywistość...
Nie posiada on większości cech pożądanych w przypadku bramkarza. Potrzebujemy jakiegoś charyzmatycznego gościa, który potrafi zachować spokój, pokierować obroną, rozegrać z nią piłkę z stresowych sytuacjach.
Pesković ma fatalną grę nogami, nie jest jakimś wirtuozem w bramce (co mogło by częściowo rekompensować to pierwsze) i co najważniejsze - jest upaprany korupcją. Również liczę na to, że klub nawet nie wyrażał zainteresowania tym gościem i to tylko jakieś medialne mięcho.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2011

Stary 25.01.2011, 10:22
PS już zatytułował ładny artykuł
"Bohater afery korupcyjnej blisko Wisły Kraków"

Przecież jakby transfer Peskovica doszedł do skutku to wszystkie media przez cały czas by tylko mówiły o tym że Wisła ma piłkarza który wziął pieniądze za mecz! Oby to był tylko czyjś wymysł, choć jak czytam że sam bramkarz mówi że wszystko jest na dobrej drodze to aż mi się źle robi, na pewno jesteśmy w stanie znaleźć kogoś lepszego, nie wiem jaka jest sytuacja Załuski w Celticu ale wiadomo chociaż że tam nie gra tylko grzeje lawę, i raczej to się nie zmieni, choć pewnie za duże wymagania by miał, nie chce dawać kolejnych spekulacji mam nadzieje że przyjdzie ktoś "czysty" i bardziej wartościowy niż Peskovic
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.01.2011, 10:29
MaciekJ87 napisał(a):Wyświetl post

Przecież jakby transfer Peskovica doszedł do skutku to wszystkie media przez cały czas by tylko mówiły o tym że Wisła ma piłkarza który wziął pieniądze za mecz! Oby to był tylko czyjś wymysł, choć jak czytam że sam bramkarz mówi że wszystko jest na dobrej drodze to aż mi się źle robi, na pewno jesteśmy w stanie znaleźć kogoś lepszego, nie wiem jaka jest sytuacja Załuski w Celticu ale wiadomo chociaż że tam nie gra tylko grzeje lawę, i raczej to się nie zmieni, choć pewnie za duże wymagania by miał, nie chce dawać kolejnych spekulacji mam nadzieje że przyjdzie ktoś "czysty" i bardziej wartościowy niż Peskovic
Po raz pierwszy cieszę się z takiego artykułu. Im więcej pismaki będą pisać o tym że ten gość jest zamieszany w aferę korupcyjną tym bardziej realne że gość do nas nie trafi. Co jak co ale Cupiał takiego zamieszania wokół Wisły na pewno sobie nie życzy.
Odpowiedz cytując
woocashx
Member

Od: 07.2006

Stary 25.01.2011, 10:32
Jaja z tym Peskoviciem. Coś mi się wydaję, że ktoś musiał wprowadzić naszego Stana w błąd. Myślę, że teraz jak się zrobił wokół tej sprawy negatywny szum ktoś w klubie pójdzie po rozum do głowy.

Inaczej, mam taką nadzieję...
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 25.01.2011, 10:36
wybiórcza gorsza nie jest "Z afery korupcyjnej Świtu do Wisły Kraków?"
bravo
szczególnie dla tego pana który polecił tego sprzedawczyka naszym decydentom
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Edłardo Da Sylwia
Member

Od: 07.2010

Stary 25.01.2011, 10:37
Sam fakt łączenia tego Peskovicia z naszym klubem godzi w wizerunek Wisły. Dlatego ktoś odpowiedzialny za transfery np. Stan, Basałaj powinien dać jakiś autoryzowany wywiad w którym zaprzeczyłby tym insynuacjom. Tak nawiasem mówiąc, według fakt'u (sic!) Melikson dzisiaj ma podpisać kontrakt.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.01.2011, 10:38
czy w Szkólce dr.Chemicza nie ma utalentowanych bramkarzy ? żeby ściagac umoczonego w korupcje Peskovica
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 25.01.2011, 10:39
Miejmy nadzieję, że dzięki tym artykułom w prasie Cupiał postawi ostateczne veto Peskovicowi.

Pismaki chciały jak zwykle dowalić Wiśle ale może wyjść dokładnie odwrotnie...Oby tak było.
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 25.01.2011, 11:05
Na FB Wisły napisano o kartach kibica.
Ale wszystkie komentarze dotyczą sprawy Peskovica. Myślę, że klub teraz już wie, że to jest persona non grata przy R22.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 25.01.2011, 11:08
AYALA napisał(a):Wyświetl post
czy w Szkólce dr.Chemicza nie ma utalentowanych bramkarzy ? żeby ściagac umoczonego w korupcje Peskovica
szkółka Chemicza
weź mnie nie rozśmieszaj
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 25.01.2011, 11:09
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, że dzięki tym artykułom w prasie Cupiał postawi ostateczne veto Peskovicowi.

Pismaki chciały jak zwykle dowalić Wiśle ale może wyjść dokładnie odwrotnie...Oby tak było.
Być może po raz pierwszy od dłuższego czasu trącące jadem artykuły na temat Wisły teraz okażą się antidotum dla trawionych głupimi pomysłami działaczy Wisły.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 25.01.2011, 11:18
MaciekJ87 napisał(a):Wyświetl post
(...)
No i to jest właśnie to, o czym pisałem tu:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=41973
Tym posunięciem szargamy naszą reputację budowaną przez tyle lat.
Gdzie się podział Ochalik, dlaczego nikt z klubu nie reaguje? Jak w ogóle można było tego gościa zaprosić na rozmowy? Przecież tu nawet nie ma argumentu w stylu "przymknijmy na jego przeszłość oko, bo facet ma świetne umiejętności" i być nie może, bo Peskovic jest co najwyżej średnim bramkarzem. Strzał w stopę, ktoś tu w klubie zrobił straszne głupstwo. Ciekawe co na to Cupiał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów