The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.12.2010, 11:13
Ten obrońca to może być jakaś niezła perełka, bo w internecie można poczytać że nie tylko Olympiakos się nim interesował ale także Cesena oraz nawet Lyon.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.12.2010, 11:14
Nawet jak ma +22 lata to jest dalej młody
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 24.12.2010, 11:19
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
To już raczej pewne, info z piątku:
http://ghanasoccernet.com/2010/12/ka...s-poland-move/
Grecy dawali 300tyś E my 200tyś i jednak trafi do nas, ciekawe.
też mi coś nie pasuję z tym Olympiakosem. może pilkarz z managerem uznali ze w polsce bedzie im łatwiej. łatwiej wywalczyc miejsce w skladzie Wisły i odejść na zachód. Co do samego zawodnika to jego Cv pozwala w miare opymistycznie patrzec na jego przyjscie do klubu. Oczywiscie pod warunkiem, że to prawda
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Stary 24.12.2010, 11:20
wwf napisał(a):Wyświetl post
A ja w Hertę Berlin w przypadku Pawełka jakoś nie wierzę.

Jak by Pawełek miał pewną ofertę od Niemców to by z Wisłą nawet nie rozmawiał.

Pawełek jedyne pieniądze, duże pieniądze może zobaczyć tylko w Krakowie. Jak nie załapie się u nas to czeka go równia pochyła jak w przypadku Cabaja.
W Ekstraklasie nikt go nie weżmie bo Pawełek jest za drogi.

A wyjazd zagraniczny to pewna ławka rezerwowych i może z 10% szansy na bronienie.
Zgadzam się.

Albo oferta jest, ale na poziomie naprawdę marnym - bo szukają rezerwowego bramkarza. W Turcji albo w Niemczech.

Gdyby Pawełek dostał poważną ofertę z nawet przeciętnego zachodniego klubu (choćby z Cypru) - to już by go tu nie było. Przebitka jest ciągle kolosalna - tam mógłby liczyć na co najmniej 2-krotnie wyższe zarobki niż w Krakowie.

Ale mówimy o kasie dla pierwszego bramkarza, nie zapchajdziury.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.12.2010, 11:26
Koleś ma tylko 1,75m

Fajnie będzie wyglądać w parze z Bunozą
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 24.12.2010, 11:32
Przy ewentualnych dalszych negocjacjach z Panami Bolkiem i Pawełkiem ten filmik powinien cały czas lecieć na wielkim ekranie: http://www.youtube.com/watch?v=WMXLosK7GOw .
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 24.12.2010, 11:33
Jak dla mnie to transfer Pawełka do Herthy nie jest taki nierealny. W każdym razie bramkarza mają bardzo przeciętnego, nawet na skalę polską, 34-letni Aerts przyszedł do nich z słabeusza ligi holenderskiej i zawodzi, do tego miał trochę problemów ze zdrowiem. Jak Pawełka nie cenię, to akurat w Herthcie byłby pod względem umiejętnościami zdecydowanie najlepszym bramkarzem, a 2.Bundesliga to pi razy oko poziom ligi polskiej. Ale jednocześnie nie wierzę, że Pawełek jest ich priorytetem, pewnie tylko jakąś alternatywą i rozmawiają z wieloma bramkarzami, stąd przypuszczam, że sam Mariusz nie chce czekać wiecznie na ich ruch i zostać ewentualnie na lodzie. Dlatego w dalszym ciągu negocjuje z Wisłą, bo co by nie mówić - źle mu tu na pewno nie jest...
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 24.12.2010, 11:33
a może ghanijczyka kupują z myślą , że bedzie grał na boku obrony ?
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Stary 24.12.2010, 11:36
W styczniu się okaże, że Nieciecza Welcome to
Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 24.12.2010, 11:36
Co do Pawełka - zostanie dobrze, odejdzie - drugie dobrze.
To nie jest piłkarz nie do zastąpienia, zagrał dobrą rundę a następną może mieć znowu "pawełkową". Zawsze jest jeszcze Jovanić, który pokazał na razie poziom Pawełka z poprzednich lat, a w rezerwie Kurto, który w razie czego też by pewnie przyzwoicie bronił.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 24.12.2010, 11:41
A wiadomo coś w sprawie Chaveza? Wykupują czy nie?
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.12.2010, 11:41
Dramatu nie ma, w odwodzie mamy przeciez Jovanica, który, moim zdaniem, na pewno nie jest gorszy od Mariusza.

Cieszy mnie ta informacja Ghanczyku. Młody reprezentant kraju, budzący zainteresowanie na zachodzie. Jeżeli aklimatyzacja przejdzie poprawnie, to może on być sporym wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 24.12.2010, 11:47
300 tys może wydawać się mało jak to reprezentant Ghany... I mnie dziwi że z Olimpacosem by wygrali
Też mi się wydaje jak już to na Lewą obrone
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.12.2010, 11:52
jakto? i PS nic o tym nie wiedział?!
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 24.12.2010, 11:54
wygraliśmy z Olimpiacosem pewnie dlatego, że Ghańczykowi zależy na grze "możliwe"
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.12.2010, 11:57
Albo dlatego, że Valckx obiecał menadżerowi, że pomoże w późniejszym transferze do Holandii.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.12.2010, 12:02
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Albo dlatego, że Valckx obiecał menadżerowi, że pomoże w późniejszym transferze do Holandii.
wcale bym się nie zdziwił, Valckx ma łeb na karku i dobrze wie jak trudno przyciągnąć do Polski utalentowanych i dobrych zawodników mimo, że piłkarsko ciągle się rozwijamy, infrastruktura rośnie w oczach, a i pensje znacząco wzrastają...
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Stary 24.12.2010, 12:06
Mnie cieszy bardzo, że Wisła nie uległa i nie dała Pawełkowi tych pieniędzy, które on chciał. Na tyle wpadek co miał to bez przesady, nie może chłop wymagać góry złota. Dramatu tak naprawdę nie ma, mamy Jovanica, który według mnie i zapewne według Was też, na pewno nie jest gorszym bramkarzem niż Mariusz. Czas pokaże, może tak naprawdę Jovanic jest lepszy, tylko potrzeba trochę czasu i grania w pierwszym składzie. Na pewno nie będzie miał takich wtop jak Mario.
I w 1906% jestem za tym, żeby KAŻDY zawodnik przychodzący do nas, czy przedłużający umowę dostawał kontrakt, w którym będzie zapisana klauzura, że zarobki piłkarza będą uzależnione od występów w pierwszym składzie. Proste - grasz - bierzesz większą kasę, siedzisz na ławie - bierzesz trochę mniej. Będzie większa mobilizacja i walka, chęć pokazania się trenerowi. Może unikniemy wtedy takich kompromitacji jakie nam serwują przez ostatnie lata.
Odpowiedz cytując
zielak14
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.12.2010, 12:08
jak dla mnie ten Ghanijczyk może zrobić kariere w stylu Marcelo... pokaże się z dobrej strony to po upłynięciu kontaktu przejdzie do większego klubu... dlatego kontrakt tylko na dwa lata... zazwyczaj z takimi zawodnikami się podpisuje troche dłuższe kontrakty... może jest jakaś słowna umowa... nie mam nic przeciwko żeby strzelił pare bramek tak jak Marcelo... martwi tylko ten wzrost jak na stopera, ale to się okaże... myśle, że to nie koniec transferów co do obrony... jeszcze jakiś stoper przyjdzie...

a co do Pawełka... tylko ostatnia runda zdecydowanie na plus... zawsze miałem serce w gardle jak pilka była w okolicach naszego pola karnego... Mariusz zaczął bronić jak zostało pół roku do zakończenia kontraktu i dziwnym trafem został jednym z lepszych bramkarzy w lidze... czy to przypadek i akurat teraz przyszła forma czy poprostu walka o kontrakt ? nie chcę zastac takiej sytuacji, że podpisze kontrakt i znowu będzie puszczał szmaty... jak dla mnie Filip Kurto zasługuje na szanse... Jovanić pokazał, ze nie jest zbyt pewnym bramkarzem, może też potrzebuje regularnych występów...
Ostatnio edytowane przez zielak14 : 24.12.2010 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 24.12.2010, 12:09
Ten gosc z ghany za wikipedia ma 175 cm. Nie jest trochę za niski na stopera ;-) ?
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Stary 24.12.2010, 12:10
no jak dla mnie przy takich tranferach pewnie ogromnym plusem jest osoba Stana.. Dlatego tez nawet mimo mniejsze kasy, moze wybrac nas.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 24.12.2010, 12:11
kto wie może na stoperze gra tylko w razie potrzeby, a jest bardziej bocznym obrońcą ? mnie zastanawia dlaczego tego chłopaka nie ma na zakazanej stronie
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 24.12.2010, 12:15
W każdym bądź razie widać, że idziemy drogą holenderskich klubów. Szukamy młodych, utalentowanych graczy, którzy niedość, że wzmocnią zespół to będzie można na nich w przyszłości zarobić. Uważam, że jest to słuszna decyzja, a ten chłopak może okazać się ciekawym transferem. Co do jego wzrostu to nie wiem, w sumie nie jest aż taki niski, zresztą kto wie czy on jest kupowany na środek, a nie na bok.
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 24.12.2010, 12:17
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo coś w sprawie Chaveza? Wykupują czy nie?

Chcą przyjrzeć się jego grze w rundzie wiosennej i dopiero wtedy zadecydować. Jeśli się dobrze spisze to myśl, że go wykupią, bo cena odstępnego jest stosunkowo niska.

A co do wzrostu tego obrońcy. Jest taki obrońca, dość dobry, nie wiem czy kojarzycie. Nazywa się Carles Puyol i ma 178 cm wzrostu Tak, że bez obaw. Wzrost jest ważny na tej pozycji, ale jak się chce, to się wszystko da
Ostatnio edytowane przez pablo92TSW : 24.12.2010 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.12.2010, 12:33
http://www.youtube.com/watch?v=3ir-e5BdKTE&NR=1
Odpowiedz cytując
ktulu
Member

Od: 07.2005

Stary 24.12.2010, 12:38
Na tym filmiku w większości meczów gra na prawej obronie. Może na tę pozycję jest przymierzany?
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 24.12.2010, 12:45
Maaskant w jednym wywiadzie na pytanie czy potrzeba nowego lewego obrońcy powiedział, że nie bo jest Paljic i Branco. Zasugerował że Branco traktuje jako lewego obrońce, więc można powiedzieć że na prawej obronie jest tylko Cikos. Z tego filmiku ewidentnie widać że to prawy obrońca.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 24.12.2010, 12:47
Czy mi się tylko wydaje czy muzina z twarzy to ma na oko z 30 lat ? cofany licznik czy co ?
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.12.2010, 12:48
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Ten gosc z ghany za wikipedia ma 175 cm. Nie jest trochę za niski na stopera ;-) ?
Właśnie przed chwilą tym samym zaskoczyła mnie ciocia wikipedia. 175 to może mieć boczne obrońca, ale stoper... szczególnie w lidze gdzie raczej futbol techniczny przegrywa z siłowym, może mu się cieżko grać.

Jak dotąd dobrym rozwiązaniem byli wysocy, silni stoperzy Marcelo(191), Głowacki (186) czy nawet Cleber(183) co też sprawdza się w innych klubach z naszej rodzimej ekstaklasy Amica: Arboleda(188), Bosacki(189) Legia: Choto(192 przy 99 kg wagi...). Wyżej wymienieni zawdonicy to głównii stoperzy ligi w ostatnich latach, mało kto z niższym wzrostem na tej pozycji zbiera wysokie noty za grę u nas.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 24.12.2010, 12:51
http://www.youtube.com/watch?v=9ezLIyT157A :O accra
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu