The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.09.2018, 13:35
Pietrzaka.

Karny Kostal owszem efektowny i nie do obrony, ale bardzo często kończy się tak jak Sadloka.

co do reszty 100% racja , Paweł miał farta że Zlatan poszedł w drugą strone
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 26.09.2018, 14:26
Ja nie mam pretensji do Sadloka ,tylko ten kamyczekto nie należy do trenera,tylko do każdego piłkarza który nie strzelił karnego,karnych nie da się wytrenowac .Co do wyznaczania do karnych to wszystko zależy od trenera jaki sposób preferuje, czy przed meczem wyznacza pierwszą piątkę czy przed samymi karnymi właśnie się pyta kto czuje się na silach
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 26.09.2018, 15:34
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mam pretensji do Sadloka ,tylko ten kamyczekto nie należy do trenera,tylko do każdego piłkarza który nie strzelił karnego,karnych nie da się wytrenowac .Co do wyznaczania do karnych to wszystko zależy od trenera jaki sposób preferuje, czy przed meczem wyznacza pierwszą piątkę czy przed samymi karnymi właśnie się pyta kto czuje się na silach

aha

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.09.2018, 15:39
Cygan82 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mam pretensji do Sadloka ,tylko ten kamyczekto nie należy do trenera,tylko do każdego piłkarza który nie strzelił karnego, karnych nie da się wytrenowac .Co do wyznaczania do karnych to wszystko zależy od trenera jaki sposób preferuje, czy przed meczem wyznacza pierwszą piątkę czy przed samymi karnymi właśnie się pyta kto czuje się na silach
Cholera, jak ta prasa kłamie
https://eurosport.interia.pl/felieto...ia,nId,2474044

tv również:
http://www.sport.tvp.pl/34239332/pyt...-wolne-i-karne
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member

Od: 03.2017

Stary 26.09.2018, 17:41
A tam, Basha czuł się na strzelanie karnego i nie poszedł. Była selekcja
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 27.09.2018, 13:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Pietrzaka.
a.

co do reszty 100% racja , Paweł miał farta że Zlatan poszedł w drugą strone
Hahaha
Można by rzec ,że to Zlatan miał pecha ,że poszedł w druga stronę...
....albo po prostu ,ze dobrze zmylony bramkarz
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 04.11.2018, 07:32
http://weszlo.com/2018/11/02/stolarc...kibicow-wisly/

szacunek
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 21.12.2018, 22:51
Panie Macieju Stolarczyku, to co druzyna pokazala w meczu z Lechem, z tym Lechem, ktory sciaga pilkarzy po milion euro, notabene bez az 4 kluczowych zawodnikow (Ondrasek, Imaz, Boguski, Sadlok) zasluguje na najwyzsze uznanie. Tak samo postawa zespolu w calej tej rundzie budzi najwyzszy szacunek i podziw. Wiem doskonale, ze nie byloby tego bez Pana. Niezaleznie od tego jak potoczy sie historia, nie zapomne tego, czego wraz z calym sztabem Pan dokonal i nie zapomne tej druzyny, tej magicznej atmosfery, tej jednosci. Dla takich chwil warto zyc. Jest Pan wielki!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.12.2018, 11:39
Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 22.12.2018, 12:12
wszystko prawda, Maciek to nasz najlepszy trener odkąd właściwie pamiętam , chyba Łazarka

natomiast post Eberka skłonił mnie ku innej refleksji , mianowicie poziom eklasy

na uja wydawać te miliony euro , mieć podobno najlepsza akademie , jak do bankruta wystarczy ze przyjdzie ktos z charyzmą i wprowadzi 'magiczna atmosfere' , i juz gramy jak rowny z rownym , w z poznaniu to wrecz ich zmiazdzylismy...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.12.2018, 13:24
panie Macieju
przepraszam ze w Pana nie wierzyłem, i nie tlila sie we mnie zadna nadzieja ze Pan cokolwiek stworzy.

Kajam sie kajam bo jest Pan odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Oby jak najdluzej!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
ghost_
Member

Od: 01.2012

Stary 23.12.2018, 16:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
na uja wydawać te miliony euro , mieć podobno najlepsza akademie , jak do bankruta wystarczy ze przyjdzie ktos z charyzmą i wprowadzi 'magiczna atmosfere' , i juz gramy jak rowny z rownym , w z poznaniu to wrecz ich zmiazdzylismy...
To tak nie działa. Po prostu raz na jakiś czas w słabszej na papierze ekipie zatrybi to COŚ. Jakaś jednorazowa, statystycznie możliwa kombinacja ludzi, okoliczności, wybranego przez trenera systemu gry, czyjejś formy i momentu w karierze. Tylko mega szkoda, że u nas wszystko się może rozlecieć przez kwestie pozasportowe, bo byłaby szansa na sezon w stylu Leicester (z zachowaniem proporcji).
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 27.12.2018, 20:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.
Na konferencji przydałby się drobny upominek dla Trenera Stolarczyka za utrzymanie składu i jego aktualną formę. To prawda, że pieniądze nie grają na boisku. Wyobrażacie sobie piłkarzy z Premier League/Primera Division itd którzy grają z takim zaangażowaniem bez 1-2 wypłat, czy to miesięcznych czy tygodniowych.

Chapeau Bas Panie Macieju!!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez gizmo : 27.12.2018 o godz. 21:02.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 19.03.2019, 15:29
Przeczytałem sobie ten temat od początku... I tak mi się kołacze po głowie... że w całym natłoku wałków zrobionych w klubie... Coś się jednak Tarapacie i spółce udało
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 19.03.2019, 15:55
Udał się im także LLonch, Carlitos, Velez...
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.03.2019, 16:37
Akurat ci trzej, to w sumie tylko tak połowicznie ;D

A co do Maćka, to fakt, że do tego tematu nawet pies z kulawą nogą nie zaglądał od miesięcy jest dla niego chyba najlepszym komplementem i dowodem, że swoją pracę wykonuje wzorowo
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 19.03.2019, 16:53
Mniej wiecej od września powtarzam, że Maciej Stolarczyk, to nam sie trafił jak 6 w totka. Od lekko liczac czasow Kasperczaka, nie mielismy takiego trenera, a i tego nie mozna porownywac, bo Kasperczak miał samograja, wiec jesli chodzi o czyste umiejętności trenerski, to moze nawet za mojego zycia takiego nie bylo.

Cały czas powtarzam - ja bym mu dał legendarny kontrakt Stawowego. 10 lat, in-blanco . Niech tam sobie wpisze co uwaza za stosowne byle został. On i cały sztab to chyba najwieksze gwiazdy tego klubu.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 19.03.2019, 18:22
Moim zdaniem glowny atut Stolarczyka to jego wlasny pomysl na gre, Dzieki temu niezaleznie jakich pilkarzy bedziemy posiadac, to on i tak w 2 miesiace zrobi z nich druzyne na conajmniej srodek tabeli

Strach pomyslac co bedzie jak da sie mu popracowac w komfortowych warunkach np 2 lata :o
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 19.03.2019, 19:54
sie słyszy tu i tam ze komfort mu sie marzy i
?
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.03.2019, 20:40
efekt napisał(a):Wyświetl post
sie słyszy tu i tam ze komfort mu sie marzy i
Czy to jakiś przykład poezji awangardowej?
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.03.2019, 10:45
piotek napisał(a):Wyświetl post
Czy to jakiś przykład poezji awangardowej?
Myślę, że chciałby po prostu pracować w miejscu, w którym płacą trenerom i piłkarzom.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.03.2019, 16:13
Jeśli miałem wątpliwości, czy jesień była jednorazowym błyskiem wynikającym z motywacji, którą trener zaraził zespół, tak wiosna powoli zaczyna je rozwiewać. Nie wiem, czemu mu się wcześniej nie udało. Może musiał się doszkolić, a może w Wiśle stworzył zgrany sztab z Jopem i Sobolewskim, który uzupełnia się kompetencjami. Jeśli tak, to pewnie Stolarczyk lepiej sprawdzałby się w modelu angielskim: umie budować zespoły. W każdym razie, mam nadzieję, że zostanie u nas na dłużej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 20.03.2019, 19:22
czaro napisał(a):Wyświetl post
Jeśli miałem wątpliwości, czy jesień była jednorazowym błyskiem wynikającym z motywacji, którą trener zaraził zespół, tak wiosna powoli zaczyna je rozwiewać. Nie wiem, czemu mu się wcześniej nie udało. Może musiał się doszkolić, a może w Wiśle stworzył zgrany sztab z Jopem i Sobolewskim, który uzupełnia się kompetencjami. Jeśli tak, to pewnie Stolarczyk lepiej sprawdzałby się w modelu angielskim: umie budować zespoły. W każdym razie, mam nadzieję, że zostanie u nas na dłużej.
Moze w Wisle czuje sie jak w domu ? Nie powiedzialym, ze wczesniej mu sie nie udawalo - tak naprawde raczej nie mial okazji sie wykazac. Na chwile obecna dla mnie lepiej rokuje niz Moskal, mimo, ze Kazik prowadzil Wiselke w LE Jak to mawial Wdowczyk - trener to siedzi na beczce prochu, czeka az nastapi wybuch - to ze nastapi to wiadomo, tylko nie wiadomo jak dlugo sie ma czasu.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 20.03.2019, 20:13
To jest trener, ktory tak na prawde jest na poczatku swojej kariery. Wczesniej nie mial po prostu okazji / odwagi sie wykazac.

Mam nadzieje, ze bedzie naszym trenerem na lata
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.03.2019, 22:11
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
To jest trener, ktory tak na prawde jest na poczatku swojej kariery. Wczesniej nie mial po prostu okazji / odwagi sie wykazac.

Mam nadzieje, ze bedzie naszym trenerem na lata
To czy Stolarczyk będzie trenerem na lata zależy głównie od wizji właścicielskiej. Aczkolwiek Stolarczyk też nie wygląda na gościa który będzie się trzymał stanowiska bez względu na wszystko.

Z tego co mówił choćby dzisiaj Królewski to jeśli kiedyś sprzedadzą Wiśle, to tylko komus z.pieniedzmi i aspiracjami, a tacy mogą też szukać trenerów z zagranicznej półki.

PS. Uważam że już dzisiaj zarząd powinien usiąść do stołu z trenerem i przedyskutować przedłużenie kontraktu.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 22.03.2019, 17:54
Jak dotąd poza dwoma meczami (pogoń i ara) jestem pełen szacunku i uznania dla pracy Macieja. Okazuje się chyba optymalnym trenerem na ten niełatwy czas.
Czy równie dobrze będzie gdy pojawią się większe pieniądze (oby) i celem stanie się pudło albo walka o MP to się okaże. Obyśmy jak najszybciej mieli możliwość przekonać się o tym...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.03.2019, 20:29
Kuba Kubą, ale to Marciej Stolarczyk jest prawdziwym magikiem! Oby dalej mu się tak wiodło i oby długie lata u nas spędził! DZIĘKUJEMY!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 31.03.2019, 20:42
Czapki z głow,chapeau bas czy co tam jeszcze,panie Stolarczyk ,rosnie z pana trener przez wielkie T.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 31.03.2019, 21:35
Dziękuje Panie TRENERZE.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.04.2019, 08:02
Stolarczyk stworzył najlepszą Wisłę jaką oglądałem od pierwszego sezonu Skorży, czyli od przeszło 10 lat.
Owszem, później mieliśmy indywidualności które porywąły trybuny (Melikson, Stillić, Wolski, Carlitos), ale takiej DRUŻYNY nigdy.

Mam nadzieję, że po 30 kolejce (bo wtedy będzie sensowna przerwa) będziemy mieli wysyp komunikatów, zaczynając od tego:
Maciej Stolarczyk przedłuża kontrakt z Wisłą o 2,5 roku.

Mam nadzieję, że Stolarczyk będzie naszym trenerem na lata, to trzeba wziąć pod uwagę różne scenariusze, w tym chęć powrotu do Szczecina, lub przejęcie nas przez np zagraniczny koncern który zapranie mieć znane nazwisko na tym stanowisku.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów