The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.03.2019, 18:05
Ile osób znacie z wsh, czy skwk ?
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.03.2019, 03:31
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ile osób znacie z wsh, czy skwk ?
Każda organizacja ma możliwość selekcji członków którzy do niej przystępują. A każdy członek powinien myśleć, czy organizacja w której się udziela zmierza w dobrym kierunku. Jeśli nie - staramy się zmienić organizację, lub po prostu z niej rezygnujemy. Jeśli tego nie robimy - to nie dziwmy się że ludzie będą nas postrzegać w złym świetle.

Rozumiem że nikt nie mówi że Straż Miejska przypierdala się o byle gówno, PiS nas rujnuje, a Amber Gold to złodzieje? No bo halo, przecież nie znamy ludzi stamtąd osobiście

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 02.03.2019, 09:53
Odpowiedz cytując
Now
Member

Od: 08.2016

Stary 02.03.2019, 11:38
Ale niektórzy z was mają w bani nasrane. ....a nie jeden wspiera klub, kupił karnet, kupił gadżety Wiślackie, wpłacił na socios ale też chce jechać na wyjazd, co wy porównujecie jedno z drugim. Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.03.2019, 12:04
Jak się domyślam ta "większość Polski" to kilku trolli z kibice.net
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 02.03.2019, 12:18
Now napisał(a):Wyświetl post
Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem
Klub ma powołać nowe stowarzyszenie kibiców? Ty siebie czytasz człowieku? Ok, pójdźmy dalej twoim tokiem myślenia, niech klub zrobi też casting na nowego gniazdowego...

To nie jest działka klubu i klub się tym nie zajmuje. Bekę to ja mam z Ciebie jak Ty tego nie wiesz, a wypowiadasz się w tym temacie.
Ostatnio edytowane przez heoij : 02.03.2019 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 02.03.2019, 13:38
beke to ja mam z nierozumiejących ironii

brylant wita Cie w klubie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.03.2019, 13:53
To było pewne że osoby które protestowały że nie ma wyjazdów znajdą sobie "ale" gdy te wyjazdy już klub zorganizuje .
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 02.03.2019, 14:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
beke to ja mam z nierozumiejących ironii

brylant wita Cie w klubie
Nie wiem gdzie tu widzisz ironię?

Gdybyś to Ty napisał to jeszcze bym się zastanawiał, czy nie ma ukrytej ironii, ale tu nie ma nad czym. To zwykła niewiedza.
Ostatnio edytowane przez heoij : 02.03.2019 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 02.03.2019, 14:46
Ale niektórzy z was mają w bani nasrane. ....a nie jeden wspiera klub, kupił karnet, kupił gadżety Wiślackie, wpłacił na socios ale też chce jechać na wyjazd, co wy porównujecie jedno z drugim. Klub zamiast powołać nowe stowarzyszenie kibiców które by się zajmowało wyjazdami daje oświadczenie że ze względu na bezpieczeństwo zbiórka bedzie pod stadionem i pojedziemy w eskorcie policji, no ....a mać nic dziwnego że większość Polski robi z Wisły beke i porównuje nas z niecieczą czy podbeskidziem
Już to pisałem - kupując bilet na wyjazd nie ma przymusu stawiania się na parkingu i wyjazdu w asyście policji (swoją drogą w zasadzie zawsze masz ogon ).
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 02.03.2019, 15:14
A w czym przeszkadza eskorta policji? Nie wiem, stary i głupi jestem - trochę nie ogarniam. Ja tam bym chciał mieć zawsze eskortę policji jak jadę gdziekolwiek i muszę mijać te biedagolfy i inne astry... A tak na poważnie: nie macie innych problemów? Od dobrobytu w postaci "Wisła dalej w ekstraklasie" już się całkiem we łbach pojeb.... ?
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 02.03.2019, 15:20
Jeśli dobrze pamiętam to klub bądź stowarzyszenie ma obowiązek zgłosić policji wyjazd grupy zorganizowanej. Natomiast zazwyczaj nie ma przymusu żeby w tej grupie uczestniczyć i można probowac jechać bez wahadła.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 02.03.2019, 15:35
Widziałeś wyjazd "na czterech kółkach", bez obstawy policji ?
Odpowiedz cytując
hors
Socios Wisła Kraków

Stary 03.03.2019, 23:05

kolega zaliczy pierwszy wyjazd do Sosnowca?
Wierność
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.03.2019, 10:37
No to mielismy wczoraj niezle popisy w social media....

Sprawa 1. Bojkot i oswiadczenie UW. Z tego co wczoraj jedna osoba pisala w UW ktos wyszedl przed szereg i opublikowal oswiadczenie. Nie wiem czy to prawda ale kuriozalnie wyglada teraz sprawa oswiadczenie nr 1 "Na dobre i na zle, bez wzgledu na wszystko bedziemy wspierac" vs "ze wzgledu na wtracanie sie bojkotujemy". Kolejna kwestia bojkot w tej formie odbija sie na druzynie, i atmosferze wiec nie bardzo uderza w druga strone konfliktu(zarzad), a mamy tzw "friendly fire". Dodatkowo takie negocjacje medialne z pozycji sily tudziez puszczanie focha nie sluza nikomu zwlaszcza biorac pod uwage w jakiej sytuacji jest klub.

Sprawa 2. Klub. Brakuje jasnego przekazu co moze a co nie moze pojawic sie na stadionie. Jak sadze gdyby jasno powiedziano, ze jakakolwiek flaga bez symboliki przestepczej lub nnawolujacej do przemocy jest milo widziana. Wtedy mamy klarowna sytuacje. Takiej komunikacji nie ma.

Sprawa 3. Nazwijmy to "Wisla na okresie probnym", wszystkie media a juz szczegolnie Jadczak, czekaja na najmniejsze potkniecie na trybunach i poza nimi. Powiem, wiecej po wpisaach Jadczaka widac, ze z braku laku jest w stanie sytuacje konfliktowe miedzy rzadzacymi a kibicami eskalowac sam. Z jednej strony pozaluje Jaro ze bunty a drugiej pocisnie za chec szycia nowych flag(tak Jaro sie tu wystawil na strzal sam). Klub jest miedzy mlotem a kowadlem i jest to sytuacja cholernie trudna. Tutaj napisze to samo co w czasie kryzysu po materiale Jadczaka, nie mozna sie na media obrazac chocby nie wiem co bo maja miazdzaca przewage i dobry PR jest niezbedny.

Sprawa 4. Jaro, tez dal wczoraj czadu. Czasem powinien sie ugrysc w jezyk. I ktos powinien mu troszke opowiedziec o ruchu kibicowskim co i jak bo nie bardzo rozumie. Tutaj jest bardzo zlozony organizm a nie algorytm. Wg. mnie nie da sie dogadac popadajac z jednej skrajnosci w druga.

Sprawa 5. Kazdy z nas, z rzadzacych a takze UW powinien zdac sobie srawe, ze nie jest juz dobrze. Tak jak w dzisiejszym newsleterze. Sezon dogramy a dalej moze byc roznie. Potrzebujemy pieniedzy, fury pieniedzy. Na te chwile mamy opcje z 3 muszkieterami i nie ma juz czasu ani mozliwosci nad inna, albo sie im uda albo... . Wszystkie strony musza sobie pomoc, czasem cofnac sie o krok i dorosnac. Bo sytuacja tego wymaga.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 04.03.2019, 11:10
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
No to mielismy wczoraj niezle popisy w social media....

Sprawa 1. Bojkot i oswiadczenie UW. Z tego co wczoraj jedna osoba pisala w UW ktos wyszedl przed szereg i opublikowal oswiadczenie. Nie wiem czy to prawda ale kuriozalnie wyglada teraz sprawa oswiadczenie nr 1 "Na dobre i na zle, bez wzgledu na wszystko bedziemy wspierac" vs "ze wzgledu na wtracanie sie bojkotujemy". Kolejna kwestia bojkot w tej formie odbija sie na druzynie, i atmosferze wiec nie bardzo uderza w druga strone konfliktu(zarzad), a mamy tzw "friendly fire". Dodatkowo takie negocjacje medialne z pozycji sily tudziez puszczanie focha nie sluza nikomu zwlaszcza biorac pod uwage w jakiej sytuacji jest klub.

Sprawa 2. Klub. Brakuje jasnego przekazu co moze a co nie moze pojawic sie na stadionie. Jak sadze gdyby jasno powiedziano, ze jakakolwiek flaga bez symboliki przestepczej lub nnawolujacej do przemocy jest milo widziana. Wtedy mamy klarowna sytuacje. Takiej komunikacji nie ma.

Sprawa 3. Nazwijmy to "Wisla na okresie probnym", wszystkie media a juz szczegolnie Jadczak, czekaja na najmniejsze potkniecie na trybunach i poza nimi. Powiem, wiecej po wpisaach Jadczaka widac, ze z braku laku jest w stanie sytuacje konfliktowe miedzy rzadzacymi a kibicami eskalowac sam. Z jednej strony pozaluje Jaro ze bunty a drugiej pocisnie za chec szycia nowych flag(tak Jaro sie tu wystawil na strzal sam). Klub jest miedzy mlotem a kowadlem i jest to sytuacja cholernie trudna. Tutaj napisze to samo co w czasie kryzysu po materiale Jadczaka, nie mozna sie na media obrazac chocby nie wiem co bo maja miazdzaca przewage i dobry PR jest niezbedny.

Sprawa 4. Jaro, tez dal wczoraj czadu. Czasem powinien sie ugrysc w jezyk. I ktos powinien mu troszke opowiedziec o ruchu kibicowskim co i jak bo nie bardzo rozumie. Tutaj jest bardzo zlozony organizm a nie algorytm. Wg. mnie nie da sie dogadac popadajac z jednej skrajnosci w druga.

Sprawa 5. Kazdy z nas, z rzadzacych a takze UW powinien zdac sobie srawe, ze nie jest juz dobrze. Tak jak w dzisiejszym newsleterze. Sezon dogramy a dalej moze byc roznie. Potrzebujemy pieniedzy, fury pieniedzy. Na te chwile mamy opcje z 3 muszkieterami i nie ma juz czasu ani mozliwosci nad inna, albo sie im uda albo... . Wszystkie strony musza sobie pomoc, czasem cofnac sie o krok i dorosnac. Bo sytuacja tego wymaga.
przeklej tego posta Jarkowi na TT! NAPRAWDĘ NIC WIĘCEJ NE TRZEBA DODAWAĆ!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.03.2019, 11:22
Twit Krolewskiego o szyciu flag usuniety. Przespal sie i zajazyl ze byl idiotyczny albo dostal z klubu reprymende.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.03.2019, 11:43
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Twit Krolewskiego o szyciu flag usuniety. Przespal sie i zajazyl ze byl idiotyczny albo dostal z klubu reprymende.
Był nietrafiony, ale czasem działa się sercem a nie rozumem i tyle. Dobrze że to usunął.
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 04.03.2019, 11:45
Facet pewnych rzeczy się dopiero uczy. Spokojnie.
A co do dyskusji o flagach to brakuje mi jasnego stanowiska UW o co tak naprawdę chodzi - czy klub zabronił wszystkich flag, czy tylko tych, które mamy na myśli? Bez tego nasze rozważania mijają się z celem, bo są oparte na domysłach,,,
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 11:51
willow napisał(a):Wyświetl post
Facet pewnych rzeczy się dopiero uczy. Spokojnie.
A co do dyskusji o flagach to brakuje mi jasnego stanowiska UW o co tak naprawdę chodzi - czy klub zabronił wszystkich flag, czy tylko tych, które mamy na myśli? Bez tego nasze rozważania mijają się z celem, bo są oparte na domysłach,,,
Osobiescie wole aby nauki pobieral w domu czy w zaciszu gabinetow. Nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego twita.
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny, ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.

Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.03.2019 o godz. 11:55.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 04.03.2019, 11:54
Osobiescie wole aby nauki pobieral w domu czy w zaciszu gabinetow. Nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego twita.
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny. Ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.

Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu.
A przez wpis UW skoczyli sobie w ramiona?
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 04.03.2019, 11:57
Cytat:
Nie wiem jaki byl cel tego twita ale zdecydowanie skutek jego byl jednoznaczny. Ludzie ponownie skoczyli sobie do gardel.

Chyba nie ogarnia, ze nie jest juz jakims specem od androidow, znanym tylko w swoim swiecie. Jego wypowiedzi sa traktowane jako glos wladz klubu
Może i nie ogarnia, ale taki sam efekt miało wczorajsze oświadczenie gości od opraw. Rzekomy zakaz wywieszania flag, jak to próbowali przemycić w tekście, okazał się brakiem porozumienia w sprawie symboli WSH na płocie.

No chyba, że się mylę, i jest inaczej? I nie była to próba manipulowania czytelnikami?

To, że jebnął głupotę na TT, to nie znaczy, że świat się kończy. A ludzie do gardeł, to sobie na Wiśle skaczą nie od wczoraj, jak zapewne wiesz...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 11:58
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
A przez wpis UW skoczyli sobie w ramiona?
Ladnie. Usprawiedliwiac glupote glupota

Z tym ze jedni to ludzie z trybun a drudzy z gabinetow.

Powodzenia!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.03.2019 o godz. 12:06.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 12:01
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Może i nie ogarnia, ale taki sam efekt miało wczorajsze oświadczenie gości od opraw. Rzekomy zakaz wywieszania flag, jak to próbowali przemycić w tekście, okazał się brakiem porozumienia w sprawie symboli WSH na płocie.

No chyba, że się mylę, i jest inaczej? I nie była to próba manipulowania czytelnikami?

To, że jebnął głupotę na TT, to nie znaczy, że świat się kończy. A ludzie do gardeł, to sobie na Wiśle skaczą nie od wczoraj, jak zapewne wiesz...
W obu przypadkach, taka postawa nie sluzy Wisle.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 12:16
Jasne, że nie.

Tylko, że wśród opinii publicznej farmazon Królewskiego wobec już epickiej polemiki o WSH i całym tym bajzlu, to inny ciężar gatunkowy. Królewski kasę przyniósł, a oprócz kasy pomysły....

a WSH - w sumie obecnych nie znam - nie mój świat - może Ty coś więcej wiesz, albo chcesz powiedzieć? Poczytać mogłem o nich w prasie i we wpisach powyżej takich gości, którzy chcą "odnowy mentalnej" w postaci spadku do 4 ligi albo niżej

Ostatni złodzieje, którzy mnie też nabrali swoimi opowieściami o dobrych intencjach, tautowali sobie rekiny na ciele... więc hmm... trudno dziwić się sceptycyzmowi wobec takich pseudo-oświadczeń.

Wczoraj okazało się, że wszystko sprowadza się do prostego schematu. Sa frakcje, które chcą rekinów na flagach na meczach (obojętnie czy pod pretekstem, że chcą wieszać co im się podoba, czy ktoś może im każe) oraz ludzie, którzy podciągnęli klub do góry i tego nie chcą. Proste jak budowa cepa.

A tu nagle ważniejsze, ze Królewski każe szukać igieł i nici na szycie flag...
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 12:26
Wiesz, dla mnie to jest wazne jak nie wazniejsze, gdy taki belkot puszcza w swiat ktos z osob decyzyjnych w klubie.

Rowniez wczoraj pisalem o budowie cepa. Mianowicie, niech zarzadzajacy zajma sie druzyna, finansami i znalezieniem inwestora a kibice niech zajma sie dopingiem i trybunami. W obu przypadkach obecnie wyglada to kiepsko.

...I nie mam z WSH nic wspolnego i nie chce miec

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 04.03.2019, 12:34
On ogólnie powinien się ogarnąć z tą swoją działalnością na tt. Wdaje się często w idiotyczne gównoburze z anonimami lub zwykłymi trollami, jak to w ogóle wygląda?

Wyobrażacie sobie, że Cupiał, Filipiak, Rutkowski, Mioduski itp udowadnia na tt jakiemuś randomowi, że nic nie osiągnął, na dowód wklejając mu selfie z jakimś miliarderem z USA?..
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 12:38
Wiesz, dla mnie to jest wazne jak nie wazniejsze, gdy taki belkot puszcza w swiat ktos z osob decyzyjnych w klubie.
Ok - rozumiem, że masz określone oczekiwania do osób na takich stanowiskach. Oczywista sprawa.

Cytat:
Rowniez wczoraj pisalem o budowie cepa. Mianowicie, niech zarzadzajacy zajma sie druzyna, finansami i znalezieniem inwestora a kibice niech zajma sie dopingiem i trybunami. W obu przypadkach obecnie wyglada to kiepsko.
Model sensowny. Tylko, że im więcej szczegółów, tym więcej wątpliwości. Nie masz obaw, że na miejscu Kólewskiego, Wisłockiego czy Błaszcza dając wolną rękę na takie ultra-anty i proWSH oprawy, zostawisz miejsce na nową patologię, która prawie nas zarżnęła, jako klub? Widziałeś sam, co przez ostatnie lata wszyscy sobie wyhodowaliśmy.... ostatecznie nikt nigdy nie wyjaśnił na ile te powiązania były plotką.

Ludzie się boją, że drugiej szansy może nie być. Bo paradoksalnie na wiosnę, powstało sporo dobrego, mimo tych tarć, ilość karnetów i zachowanie ludzi na trybunach wczoraj przy 0-3, ciągle pokazuje, że chcą tu być. Ale nie chcą pewnie być opluwani i atakowani przez tych co uważają się za tych "naj"...

Delgado napisał(a):Wyświetl post
On ogólnie powinien się ogarnąć z tą swoją działalnością na tt. Wdaje się często w idiotyczne gównoburze z anonimami lub zwykłymi trollami, jak to w ogóle wygląda?

Wyobrażacie sobie, że Cupiał, Filipiak, Rutkowski, Mioduski itp udowadnia na tt jakiemuś randomowi, że nic nie osiągnął, na dowód wklejając mu selfie z jakimś miliarderem z USA?..
Oczywiście, że powinien. Jest teraz osobą publiczną.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2019, 13:24
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Ok - rozumiem, że masz określone oczekiwania do osób na takich stanowiskach. Oczywista sprawa.

Model sensowny. Tylko, że im więcej szczegółów, tym więcej wątpliwości. Nie masz obaw, że na miejscu Kólewskiego, Wisłockiego czy Błaszcza dając wolną rękę na takie ultra-anty i proWSH oprawy, zostawisz miejsce na nową patologię, która prawie nas zarżnęła, jako klub? Widziałeś sam, co przez ostatnie lata wszyscy sobie wyhodowaliśmy.... ostatecznie nikt nigdy nie wyjaśnił na ile te powiązania były plotką.

Ludzie się boją, że drugiej szansy może nie być. Bo paradoksalnie na wiosnę, powstało sporo dobrego, mimo tych tarć, ilość karnetów i zachowanie ludzi na trybunach wczoraj przy 0-3, ciągle pokazuje, że chcą tu być. Ale nie chcą pewnie być opluwani i atakowani przez tych co uważają się za tych "naj"...

Oczywiscie. Nic nie broni zgnilego ukladu.

Jednak bym byl daleki od pakowania wszystkich do jednego worka o nazwie "bandyci WSH" . Grupa ta nie rozwinela sie na trybunach a glownie osiedlach i ulicy, pod szyldem klubowym wiec o zarzucane mozliwych zapedow UW w tej materi byl bym spokojny. Kompletnie inna dziedzina i sposob odbierania Wisly

Oprawa dla Kuby, rowniez byla zorganizowana przez UW. W ogromnych bolach, z srodkow 70 osob...Nie widzialem tam patologi

Z gory uprzedzam, nie jestem z UW. Za stary jestem by bawic sie sprejami
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.03.2019 o godz. 13:36.

Cytat:
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 04.03.2019, 13:40
Jedyne co nie sluzy Wisle to ludzie tacy jak Ty i Twoi idole: Marzenka, Damian i rybki.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów