The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.09.2016, 06:23
Paszoł won nygusie!!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.10.2016, 20:07
Wiem,że mnie zaraz pewnie zjecie,ale chciałbym aby Mały grał jako rozgrywający,mogło by to wypalić tyle,że nie mamy wtedy skrzydeł...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 01.10.2016, 20:24
Dobrze, że Mały nie zorientował się w zamyśle Trenera o co gramy w końcówce (zmiana Głowa za Zacharę)
Odpowiedz cytując
siedzenaganku2
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 01.10.2016, 21:04
Maly co za forma. Gdyby odjac mu 2-3 lata od metryki to np. taka liga francuska, jakis Lyon, Marsylia, brawo dla tego Pana
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.10.2016, 23:38
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Wiem,że mnie zaraz pewnie zjecie,ale chciałbym aby Mały grał jako rozgrywający,mogło by to wypalić tyle,że nie mamy wtedy skrzydeł...
Wdowczyk próbował go dać do środka w przerwie letniej i zupełnie się to nie sprawdzało. Rozgrywający podaje, a Mały lubi jednak mieć piłkę przy nodze.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.10.2016, 12:22
czaro napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk próbował go dać do środka w przerwie letniej i zupełnie się to nie sprawdzało. Rozgrywający podaje, a Mały lubi jednak mieć piłkę przy nodze.
Małecki lubi pociągnąć z piłką na skrzydle. Przy Wdowczyku nauczył się szybciej się tej piłki pozbywać, a nie samodzielnie kończyć akcje, jak to często było dotychczas.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 01.11.2016, 14:01
Środkowy palec dla tych co chcieli Darka zwalniać,widać poukładał to, coś z tego wychodzi zrezygnował z taktyki z wahadłem szybko się uczy na błędach.Podejrzewam,że po przerwie w zimie będzie lepiej,nie wiem jak to zrobił,ale ożywił drewno oby nie spoczęli na laurach.W przerwie zimowej koniecznie z nim przedłużyć umowę oraz z piłkarzami, aby miał komfort pracy i wiedział na czym stoi,a może jakiś wzmocnie w zimie od zarządu kto wie kto wie....szkoda,że umoczył się w tej korupcji wiem,że za nim to się będzie ciągnęło....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.11.2016, 14:07
może wypłaty podziałały mobilizująco. tak tylko gdybam...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 01.11.2016, 14:20
Byłoby super, gdyby mu sprowadzili w zimie drugiego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia (choćby gościa z umiejętnościami DG77 jak był w szczycie formy + poukładany pod kopułą).
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 01.11.2016, 17:15
szkoda,że umoczył się w tej korupcji wiem,że za nim to się będzie ciągnęło....
To może w końcu skończmy ze wspominaniem o tym co chwilę? Nie można o tym zapominać, ale to wcale nie znaczy, że trzeba tłuc te teksty co 3 posty.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 01.11.2016, 18:13
Środkowy palec dla tych co chcieli Darka zwalniać,widać poukładał to, coś z tego wychodzi zrezygnował z taktyki z wahadłem szybko się uczy na błędach.Podejrzewam,że po przerwie w zimie będzie lepiej,nie wiem jak to zrobił,ale ożywił drewno oby nie spoczęli na laurach.W przerwie zimowej koniecznie z nim przedłużyć umowę oraz z piłkarzami, aby miał komfort pracy i wiedział na czym stoi,a może jakiś wzmocnie w zimie od zarządu kto wie kto wie....szkoda,że umoczył się w tej korupcji wiem,że za nim to się będzie ciągnęło....
Tylko że te jego eksperymenty, z których nie miał zamiaru długo się wycofać kosztowało 7 wtop pod rząd.
Nikt nie ma pewności, czy inny trener szybciej by nie zareagował na taki potężny kryzys. Mamy być mu wdzięczni, że Wisła nie gra teraz fatalnie, tylko jako tako (bo dobrze nie gra)?
Jakie przygotowania - taka gra. Fizycznie przez długi okres zespół wyglądał katastrofalnie.
Poza tym rozbawiłeś mnie tym Małeckim na "dysze"
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 01.11.2016, 18:35
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Tylko że te jego eksperymenty, z których nie miał zamiaru długo się wycofać kosztowało 7 wtop pod rząd.
Nie wiem na ile te 7 wtop z rzędu to wina Wdowczyka a ile wtdy sytuacja z klubem , Meresiński itd. Widać ,że odkąd uspokoiły się sprawy z właścicielem to gramy lepiej.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.11.2016, 21:00
Jakby nie kombinował z tym 5:3:2 to może nie bylibyśmy w dolnej ósemce. Dodatkowo mówił na to 3:5:2 z brakiem jakichkolwiek skrzydłowych ... jak my mieliśmy niby strzelać bramki bez sytuacji ?
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.11.2016, 21:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem na ile te 7 wtop z rzędu to wina Wdowczyka a ile wtdy sytuacja z klubem , Meresiński itd. Widać ,że odkąd uspokoiły się sprawy z właścicielem to gramy lepiej.
Jak dla mnie to derbów i meczu z Koroną nie powinniśmy przegrać, bo byliśmy lepsi od rywala(albo conajmniej na tym samym poziomie). Reszta przegranych to wina zamieszania w klubie + kontuzji.

Dobrze się stało, że Wdowczyk pozostał trenerem Wisły, choć sam go zwalniałem po Śląsku i Jagielloni.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 01.11.2016, 22:19
Revolver napisał(a):Wyświetl post
To może w końcu skończmy ze wspominaniem o tym co chwilę? Nie można o tym zapominać, ale to wcale nie znaczy, że trzeba tłuc te teksty co 3 posty.
On przynajmniej się przyznał. A wielu ludzi pewnie do dziś jest w polskiej piłce pomimo zamieszania w korupcji. Więc może lepiej nie mówmy o tym za wiele. To bardzo zła rzecz, którą zrobił i będzie się ciągnęła za nim do końca życia. Teraz jest jednak w Wiśle i mamy 99.9 % pewności, że teraz gra fair i to właśnie przez tę całą historię z przeszłości akurat o Wdowczyka i jego szczere intencje powinniśmy być spokojni. Jedyne, o co będziemy mogli mieć pretensje, to o złe wyniki. A tych - moim zdaniem od czasu względnej stabilizacji w klubie - po prostu nie ma.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 01.11.2016, 22:33
Mało trenerów jest którzy nie byli zamoczeni. Smuda na pewno był tylko nikomu nie zależało na udowodnieniu mu tego. Wcześniej ponoć Łazarek całą ligę ustawiał ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
AdrianoZKS
Member

Od: 03.2015

Stary 02.11.2016, 09:39
Od 6 meczów ligowych na przemian nachodzą po sobie wygrana i remis. Gdyby (zaznaczam wyraźnie, żeby nie było, że odwalam teraz jakieś proroctwa) to się utrzymało do końca roku, to wychodzi tak:
15. kolejka: Wisła - Górnik Ł. - wygrana
16. kolejka: Pogoń - Wisła - remis
17. kolejka: Wisła - Arka - wygrana
18. kolejka: Wisła - Lechia - remis
19. kolejka: Wisła - cracovia - wygrana!
20. kolejka: Ruch - Wisła - 'układowy' remis

Do końca roku byłoby 27 punktów, co rok temu po 20 meczach dawało 7-8 miejsce w tabeli. Patrząc na obecna sytuację Wisły, źle nie jest. Remisy z Pogonią i Ruchem na wyjeździe oraz z Lechią u siebie (jakby nie patrzeć, obecny lider) nie byłyby niczym złym. Do tego w niedzielę jest duża szansa by przeskoczyć starozakonnych w tabeli (my z Łęczną u siebie, oni z Legią na wyjeździe) - nie pozostaje nic, tylko to wykorzystać.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 02.11.2016, 10:09
Gra coraz lepsza ale jedno nie daje mi spokoju. Dlaczego tak często głupio faulujemy w okolicach szesnastki. Szczególnie często takie faule zdarzają się pingwinowi tzn Popovicovi. Każdy taki stały fragment gry ze strony rywala śmierdzi na kilometr bramką. Ja rozumiem że są sytuacje bez wyjścia ale jak tak oglądam naszą gre to wydaje mi się to za częste i bez sensu....
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.11.2016, 10:33
Dla mnie to proste. Gramy od pewnego czasu bardzo agresywnie zwłaszcza na naszej połówce a wiadomo co się z tym wiąże...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 02.11.2016, 10:44
Bramka Bartosza w ostatnim meczu może da do myślenia trenerowi i posadzi na ławce Bogusia w zamian za Kubę bo prawda jest taka, że od kilku spotkań gramy w 10, Rafał kompletnie nie widoczny może poza ligowym meczem w Poznaniu gdzie oddał 3 strzały i każdy w trybuny.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 02.11.2016, 12:05
Wdowczyk robi obecnie świetną robotę i pokazuje, że pozostawienie go po tej serii porażek było najlepszym co mogło Wisłę spotkać w tych trudnych czasach... aczkolwiek nie wybaczę mu tego 3 5 2 na początku sezonu przez co straciliśmy masę pktów...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 02.11.2016 o godz. 12:08.
In Hyballa we trust.
Odpowiedz cytując
dmc
Member

Od: 10.2014

Stary 02.11.2016, 12:06
Jakby to lepiej wyglądało, Jovic skrzydłowy - Bartosz obrońca czy Bartosz skrzydłowy - Jovic obrońca ?
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 02.11.2016, 12:16
Jeśli już to zdecydowanie Bartosz na skrzydle. Jovic jest chyba solidniejszy w obronie, za to Bartosz pokazał w rezerwach, że wykańczać akcje potrafi.
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 02.11.2016, 13:07
Wg mnie Kuba za Bogusia a Boban niech zostanie na obronie. Mecz z Łęczną jest idealny aby Wdowczyk przetestował taki wariant od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 02.11.2016, 13:12
cfa napisał(a):Wyświetl post
Mało trenerów jest którzy nie byli zamoczeni. Smuda na pewno był tylko nikomu nie zależało na udowodnieniu mu tego. Wcześniej ponoć Łazarek całą ligę ustawiał ...
Chyba 8 lige mistrzów .
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 02.11.2016, 18:29
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Wdowczyk robi obecnie świetną robotę i pokazuje, że pozostawienie go po tej serii porażek było najlepszym co mogło Wisłę spotkać w tych trudnych czasach... aczkolwiek nie wybaczę mu tego 3 5 2 na początku sezonu przez co straciliśmy masę pktów...
Jaką masę punktów? Już po meczu z arą zmienił system i w trzeciej kolejce z Lechią walczyliśmy dzielnie w systemie 4-4-2. Jeszcze się odegramy na niektórych drużynach, szczególnie mam tu na myśli sąsiadkę, Śląsk czy też wspomnianą Lechię.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.11.2016, 21:57
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Kuba za Bogusia a Boban niech zostanie na obronie. Mecz z Łęczną jest idealny aby Wdowczyk przetestował taki wariant od pierwszej minuty.
Czytam "Kuba za Bogusia" i widzę przed oczami takiego jednego blondaska, który biegał po prawej stronie i wspominał o zakończeniu kariery w Wiśle...... rozmarzyłem się...
Powód: polska język, trudna język...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 02.11.2016 o godz. 21:58.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.11.2016, 23:41
Dla mnie Trener ma jakiś problem z Krzysiem Drzazgą. Naprawdę zaczynam wierzyć, że Boguski ma kwity na wszystkich, którzy wiążą się z Wisłą... Drzazga walił gole w rezerwach, a teraz może co najwyżej na Fifie 2017. Wystarczył mecz towarzyski i facet strzela dwie bramki na samym początku, ale to za mało żeby dostać 1 minutę w ostatnich 6 meczach. To samo Bartosz. Już myślałem, że w tej rundzie go nie zobaczymy...
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 02.11.2016, 23:45
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Bramka Bartosza w ostatnim meczu może da do myślenia trenerowi i posadzi na ławce Bogusia w zamian za Kubę bo prawda jest taka, że od kilku spotkań gramy w 10, Rafał kompletnie nie widoczny może poza ligowym meczem w Poznaniu gdzie oddał 3 strzały i każdy w trybuny.
Ale co da do myślenia? że wepchnął piłkę do pustej?
Boguskiego niestety większość nie docenia, ew traktuje go jako skrzydłowego. A on, do spółki z Joviciem i Mączyńskim bardzo fajnie rozgrywają piłkę w trójkącie i dzięki temu z tej prawej strony jest zagrożenie dla rywali. Wiadomo, że Boguś jest nieco fajtłapowaty, ale Wdowczyk widzi, że tam się dużo dobrego dzieje i dlatego gra Rafał. Jak dla mnie Bartosz na końcówki powinien wchodzić.

A Drzazga niestety wypadł z obiegu, Brożek, Ondraszek czy Zachara grają za dobrze jak na niego.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 03.11.2016, 10:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Ale co da do myślenia? że wepchnął piłkę do pustej?
Boguskiego niestety większość nie docenia, ew traktuje go jako skrzydłowego. A on, do spółki z Joviciem i Mączyńskim bardzo fajnie rozgrywają piłkę w trójkącie i dzięki temu z tej prawej strony jest zagrożenie dla rywali. Wiadomo, że Boguś jest nieco fajtłapowaty, ale Wdowczyk widzi, że tam się dużo dobrego dzieje i dlatego gra Rafał. Jak dla mnie Bartosz na końcówki powinien wchodzić.

A Drzazga niestety wypadł z obiegu, Brożek, Ondraszek czy Zachara grają za dobrze jak na niego.
No wiesz Boguś z Piastem z 10 cm nawet do pustej nie wpakował - trafił w słupek i Brozio musiał poprawiać.
Boguski jako skrzydłowy grał i to naprawdę świetnie (sezon na wypożyczeniu w GKS Bełchatów grał na lewym skrzydle) w Wiśle tworzył jednak duet napastników z Brożkiem i do momentu zetknięcia z tym bandytą Borysiukiem był naprawdę świetny. Dzisiaj na skrzydle Boguś jest po pierwsze za wolny, a po drugie jest słaby technicznie - słynne przyjęcia na 2 metry nie byłyby problemem przy dobrej szybkości, ale tej niestety Boguś już nie ma.....
Co do Drzazgi - akurat Zachara nie gra jakichś koncertów piłkarskich kiedy wchodzi na boisko i wpuszczenie Drzazgi w meczu, w którym prowadzimy grę i mamy prowadzenie 2 bramkami, aż się prosiło by Drzazgę wypróbować obok Brożka....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów