The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.09.2014, 13:07
Czy jakiś transfer za czasów Smudy się nie sprawdził ? Myślę że węgier będzie wzmocnieniem. Ciekawe ile wynosi jego pensja ?
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 11.09.2014, 13:13
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Czy jakiś transfer za czasów Smudy się nie sprawdził ? Myślę że węgier będzie wzmocnieniem. Ciekawe ile wynosi jego pensja ?
Burdenski
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Stary 11.09.2014, 13:18
Nawet zapomniałem o tym wirtuozie.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 11.09.2014, 13:26
Klaric? Fabian był w sumie koniecznością, bo Smuda obiecał komuś, że go kupi o ile pamiętam. A że grał piach to inna sprawa.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 11.09.2014, 15:51
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...aprezentowany/

Cytat:
„Postanowiłem sobie, że nauczę się języka polskiego. Szukam nauczycieli, którzy mogliby mnie przygotować do tego, aby ułatwić komunikację w zespole”
Cytat:
„Słyszałem sporo o Wiśle, to nie tylko zespół, który jest rozpoznawany w Polsce, ale i w całej Europie. Wczoraj na YouTube oglądałem mecze historyczne Wisły, przyglądałem się stylowi gry zespołu” – wyjawił. „Zwróciłem uwagę także na rywali, a szczególnie napastników, którzy występują w konkurencyjnych zespołach. Oprócz tego, że jestem piłkarzem, jestem także trenerem UEFA, dzięki czemu mam pewne predyspozycje, aby oceniać taktykę rywali i styl gry”
Cytat:
„Nie mam żony, przyjechałem sam do Polski. Utrzymuję relacje z pewną kobietą na Węgrzech, jednak nie wiem, jak będzie teraz, kiedy jestem za granicą. Najważniejsza jest dla mnie aklimatyzacja z zespołem”
Swój chłop W głowie poukładane, jeśli jeszcze będzie potrafił grać w piłkę na odpowiednim poziomie to będzie świetnym transferem
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 11.09.2014, 16:07
no myśle ze donaldem DG77 szybko się dogada
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Stary 11.09.2014, 16:16
DG77 to dla mnie czarny Małecki. Nawet ma większe siano w głowie. Z przyjemnością bym się z nim pożegnał.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.09.2014, 16:30
Zobaczymy jak się będzie prezentował w polskiej lidze. Często przjeżdża taki - wydawałoby się - ogarnięty grajek, co w innej lidze nieźle kopał, a boisko wszystko weryfikuje i okazuje się, że nie jest tak pięknie jak na filmikach z jutuba.
Na pewno na plus, że ma papiery trenerskie, czyli taktycznie powinien być perfekt przygotowany , może podpowiadać kolegom jak się ustawić na boisku, bo u Smudy z taktyką chyba nie jest jakoś super
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.09.2014 o godz. 16:35.
..
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 12.09.2014, 10:14
Transfer ciekawy, a przede wszystkim potrzebny. Jeszcze Bednarz mówił, że gdy się okaże, iż Jovanović nie może grać, to klub postara się o stopera. Jak widać, ten cel udało sie osiągnąć. Nie wiem czy będzie grał w pierwszym składzie, musi do siebie przekonać trenera i wygryźć Dudkę. Ale w razie kontuzji czy kartek nie będziemy skazani na Czekaja, tylko kogoś nieco bardziej doświadczonego. Nie wiem, na co stać Guzmicsa, ale mam przeczucie, że nie jest to totalny lamus
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 12.09.2014, 11:35
hahah czyli to zasług bednarza tak
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.09.2014, 11:48
.... z Bednarzem. Nie czepiajmy sie słówek bo nie o to tu chodzi.
Gość na pewno coś sobą prezentuję,jak nie tylko Franz,ale i piłkarze zobaczyli że może byc z niego pożytek.

Pożyjemy,zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Dudka asem też nie jest,więc pole do popisu gość ma.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 12.09.2014, 12:22
Oby nie okazal sie drewnem, ktorego co zwrotniejszy grajek bedzie robił jak będzie chciał. Życzę Jemu i nam powodzenia!
Odpowiedz cytując
Ketjow123
Member

Od: 09.2014

Stary 12.09.2014, 13:03
Od 2 lat mieszkam w Budapeszcie i znajomy przesłał mi obrazek odnośnie naszego zawodnika.
Nawet nie trzeba znać węgierskiego

Niestety w rozmowie potwierdził mi że ten zawodnik nie jest szczególnie ceniony w swoim kraju.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.09.2014, 13:19
Ketjow123 napisał(a):Wyświetl post
Od 2 lat mieszkam w Budapeszcie i znajomy przesłał mi obrazek odnośnie naszego zawodnika.
Nawet nie trzeba znać węgierskiego Niestety w rozmowie potwierdził mi że ten zawodnik nie jest szczególnie ceniony w swoim kraju.
A ja powiem tak, pewnie nie było by tej szydery gdyby był całkowicie nikim. Na moje oko to niezły grajek któremu w życiu zdarzyło się parę błędów, które mu do dzisiaj wypominają.W dodatku w ważnych meczach.

Szydzony w naszym kraju Wawrzyniak gra z powodzeniem i zarabia grube tysiące w Rosji. Paradoks? nie, taki jest urok piłki. Podobnie zresztą było z Rasiakiem, czy Jopem.

Sam jestem ciekaw jak będzie się prezentował. Na nasze szczęście w klubie podpisują najlepsze kontrakty z możliwych: czyli rok z opcją przedłużenia.

Franek co by o nim mówić błędów nie wybacza. 1,2,3 klops i wylatujesz/ nie przedłużamy z tobą kontraktu. Nalepie nie mógł wybaczyć meczu na Łazienkowskiej, Piotrowi Brożkowi w Poznaniu. Smuda zresztą nie znosi przeciętniaków. Sarkiego i Czekaja też by z chęcią z drużyny odpalił, jakby nie ważne kontrakty.
Oby Guzmics nie dał mu podobnego powodu.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 12.09.2014, 13:34
dokladnie.

To Nasza liga weryfkikuje piłkarza a nie opinia z innej ligi która jest zupełnie nieadekwatna !!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 12.09.2014, 14:12
Ja też mieszkam od lat w Budapeszcie i w środę rozmawiałem ze znajomym, powiedział, że wiadomo jaki jest Guzmics, ale może wypali jak Lovrencsics...

Koleś przez 7 lat kariery grał w prowincjonalnym Szombathely, więc nie miał i nie mógł mieć jakiejś wielkiej konkurencji w drużynie... Ponadto wyjeżdża z kraju w wieku 27 lat... Nie oszukując się gwiazdą nie będzie. Jak wiadomo Franek potrafi rzeźbić w drewnie, z drewnianego jak do tej pory Urygi zrobił całkiem przyzwoitego DP. Zobaczymy czy z Guzmicsem mu się to uda...
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 12.09.2014 o godz. 14:16.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 12.09.2014, 17:11
A Węgrzy tacy mądrzy i zatrudnili Nalepę.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 12.09.2014, 20:40
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
A Węgrzy tacy mądrzy i zatrudnili Nalepę.
Zabrzmiało to prawie jak pewne rosyjskie powiedzenie:
"A w stanach murzynów biją"
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 12.09.2014, 21:15
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Ja też mieszkam od lat w Budapeszcie i w środę rozmawiałem ze znajomym, powiedział, że wiadomo jaki jest Guzmics, ale może wypali jak Lovrencsics...

Koleś przez 7 lat kariery grał w prowincjonalnym Szombathely, więc nie miał i nie mógł mieć jakiejś wielkiej konkurencji w drużynie... Ponadto wyjeżdża z kraju w wieku 27 lat... Nie oszukując się gwiazdą nie będzie. Jak wiadomo Franek potrafi rzeźbić w drewnie, z drewnianego jak do tej pory Urygi zrobił całkiem przyzwoitego DP. Zobaczymy czy z Guzmicsem mu się to uda...
niby tak ale z drugiej strony grał w reprze; spokojnie, poczekamy zobaczymy, kontrakt mądrze podpisany, nie ma co się srać jak jeszcze żadnego meczu nie zagrał
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 12.09.2014, 21:38
...Jak wiadomo Franek potrafi rzeźbić w drewnie ..
Dobre, dobre.. No coś w tym jest ! Jednak transfer trochę dziwny,..a powodzenia w pracy w Wiśle i nie tylko w drewnianym rzemiośle, Franzowi życzymy rzecz jasna wszyscy !
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 12.09.2014, 23:27

A Melikson ile miał lat przychodząc do Wisły ? Też nigdy Izraela nie opuszczał, a ligę praktycznie zamiótł, na transfer Marcelo tez było psioczone, poczekajmy z oceną, aż gość zagra chociażby jedno spotkanie.
Ostatnio edytowane przez cfa : 12.09.2014 o godz. 23:30.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 12.09.2014, 23:47
Ale Melikson mógł zostać w drużynie, wszyscy tam go chcieli. A w Haladasu nikt nie płacze po Guzmicsu. To zasadnicza różnica. Btw kto psioczył na transfer Marcelo?
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.09.2014, 00:09
Jednego jestem pewien - jakby został Bednarz nie byłoby ani Stępińskiego ani tego węgierskiego obrońcy. Byłaby kolejna informacja, że w klubie nie jest dobrze z finansami, trzeba zaciskać pasa i grać do końca rundy tym co mamy.

Bednarz przekreślił swoją pracę u mnie już na samym początku - w marcu 2012 roku, kiedy powracał do pracy w Wiśle. Wtedy prace zaczął od zorganizowania konferencji prasowej, na której publicznie obwieścił o (niby) kłopotach finansowych Wisły SSA. Tym ruchem zepsuł na start morale zespołu, atmosferę wobec klubu i jego markę, a także osłabił pozycję negocjacyjną w rozmowach ze sponsorami Ponadto przestał płacić piłkarzom, Ci w efekcie przestali grać, i na finiszu ligi odpadliśmy z walki o pozycję dającą możliwość gry w pucharach = straty.

Żaden poważny klub nie upublicznia i nie komentuje otwarcie przed kamerami swoich finansów, bez względu na to czy są dobre (nadwyżka) czy złe (deficyt). Bednarz tak zrobił. To był Konrad Wallenrod z eLką w sercu.
Odpowiedz cytując
misiek_86
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.09.2014, 09:04
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Żaden poważny klub nie upublicznia i nie komentuje otwarcie przed kamerami swoich finansów, bez względu na to czy są dobre (nadwyżka) czy złe (deficyt). Bednarz tak zrobił. To był Konrad Wallenrod z eLką w sercu.
Większość zachodnich klubów robi to regularnie, co roku. Bynajmniej nie tylko te, które są na giełdach (te po prostu muszą).

A sponsorów i tak nie dałoby się "oszukać", każda racjonalna firma poprosiłaby o szczegółowy raport o stanie finansów (najlepiej od niezależnego audytora) przed podpisaniem wielomilionowej umowy.
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 13.09.2014, 17:19
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Większość zachodnich klubów robi to regularnie, co roku. Bynajmniej nie tylko te, które są na giełdach (te po prostu muszą).

A sponsorów i tak nie dałoby się "oszukać", każda racjonalna firma poprosiłaby o szczegółowy raport o stanie finansów (najlepiej od niezależnego audytora) przed podpisaniem wielomilionowej umowy.
Oczywiście, że tak... corocznie we wskazanym terminie i miejscu.
Ale wyobraźmy sobie, że w hegemonie - mistrzostwa 2003-2005, 2008-9, 2011 wiosną 2012 pojawia się nowy prezes i ni stąd ni z owąd na początek mówi publicznie: jesteśmy gołodupcami, nie przedłużymy żadnego kontraktu kończącego się w czerwcu tego roku. A tu najgorętszy moment walki o mistrzostwo i puchary...
W normalnym klubie myślę, że max 3 dni później taki kretyn zostałby wystrzelony na Marsa.
Brr... jeszcze mnie trzepie jak sobie przypomnę łysego słonia w składzie porcelany.
Buziaczki Jacku... obyś już nigdy nie miał kompletnie nic wspólnego z Wisłą. AMEN
Ostatnio edytowane przez arti : 13.09.2014 o godz. 19:27.
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.09.2014, 17:53
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
jasne, ale... po dotychczasowym sezonie i przed nowym sezonem, a nie przed finiszem ligi. I to to mi chodziło. Bo psuć atmosferę wokół klubu i morale piłkarzy na ostatnie 10 decydujących kolejek, to samobój. Tak właśnie zrobił Bednarz w 2012. Rozpaplał publicznie problemy przed decydującymi meczami.

Mógł poczekać jeszcze miesiąc i obwieścić o problemach dopiero jakby faktycznie piłkarze nie zakwalifikowali się do europejskich pucharów. Jest możliwe, że by się im to udało gdyby nie ówczesna marcowa konferencja Bednarza - do miejsca dającego grę w pucharach zabrakło 4 pkt, czyli jednego zwycięstwa i remisu. A tak to po konferencji Bednarza przybity zespół przestał grać.

W całości popieram Artiego (post wyżej)
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 13.09.2014 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 16.09.2014, 11:12
Sama możliwość obcowania z łódzkim zespołem nie była jednak jedynym powodem przyjazdu byłego selekcjonera reprezentacji Polski. „Moja obecność w Niecieczy miała też związek ze sprawami szkoleniowymi. Obserwowałem jednego z piłkarzy Termaliki pod kątem możliwego transferu do Wisły. Nazwiska oczywiście zdradzić nie mogę” – mówił nam popularny „Franz”.

http://www.widzewtomy.net/aktualnosc...ew-jest-dobra/
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.09.2014, 12:05
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11680

O niego chodzi.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 16.09.2014, 17:46
A może to Pawlusiński jest tym zawodnikiem
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 16.09.2014, 17:53
Albo Fryc...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź