The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.07.2014, 21:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Idź do nich i zapytaj
Mam swoje zdanie co do SKWK i jeśli sądzisz że bałbym się zadać paru pytań panu Wawro to się mylisz ...
chociaż przyznaję że na tym forum bardziej trendy jest obrażanie w każdym zdaniu prezesa Wisły.... a słowa krytyki w stosunku do SKWK wywołują agresję wśród prawdziwych i jedynie godnych miana kibiców kolegów [ ... ] wyciąłem autocenzura bo pomyślą że ich prowokuje ...
Ty też jesteś trendy ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 16.07.2014 o godz. 21:40.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2014, 21:19
To nie wiem, dlaczego nie idziesz / idziecie. Zamiast ruszyć dupy sprzed PCta siedzicie i piszecie bzdury zaśmiecając forum.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 16.07.2014, 21:23
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Mam swoje zdanie co do SKWK i jeśli sądzisz że bałbym się zadać paru pytań panu Wawro to się mylisz ...
chociaż przyznaję że na tym forum bardziej trendy jest obrażanie w każdym zdaniu prezesa .... a słowa krytyki w stosunku do SKWK wywołują agresję wśród prawdziwych i jedynie godnych miana kibiców kolegów [ ... ] wyciąłem autocenzura bo pomyślą że ich prowokuje ...
Ty też jesteś trendy ...
Jeszcze tylko jedna rzecz...
Nie byłem,nie jestem i nigdy nie będę w SKWK ...
W wielu ,naprawdę wielu poglądach się z nimi nie zgadzałem...
Teraz tez nie stoje za nim murem twierdzac ze nie ma żadnej winy z ich strony ....ale nigdy nie pozwole na to by tak wielki klub był tak szmaciarsko prowadzony przez taka kur...
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.07.2014, 21:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Eeeee - nie? Jest tylko masa plotek, jak co roku przed sprzedażą karnetów?
E no nie?
Dawniej marketing polegał na tworzeniu filmików i hejnale o 19:06 a teraz siła ciężkości przesunięta została w stronę szukania sponsorów. W końcu jeśli UFA nie znajdzie sponsora, zarabiać nie będzie.

Z resztą zobaczymy na tygodniach jak wygląda sprawa z Biedronką czy tym bankiem.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 16.07.2014 o godz. 21:29.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 16.07.2014, 21:48
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 16.07.2014, 21:50
Tak z ciekawości : dżentelmeni z SKKW poprosili ?
A czy to nie dżentelmen kojak zerwał przed derbami pewne ustalenia porostu ot tak?
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.07.2014, 22:50
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
To nie wiem, dlaczego nie idziesz / idziecie. Zamiast ruszyć dupy sprzed PCta siedzicie i piszecie bzdury zaśmiecając forum.

Kozaki w necie - ..... w swiecie .....po co taka dyskusja z szeryfami zza biurka, na tym forum i na tym smiesznym drugim jest ich tylu ze brakloby wejsciowek na mecz ...niestety , Nowa Armia proBednarzowskiej Bialej Gwiazdy kumuluje sie w potedze 2-2,5 tysiecznej ....wiec po co te wszystkie zaczepki tutaj
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 16.07.2014, 22:56
Masz rację .... prawdziwe Kozaki to nawet nożem w sędziego potrafią ciskać .... albo petardami stadion obrzucać , oczywiście z zasłoniętymi twarzami .....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.07.2014, 23:03
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze tylko jedna rzecz...
Nie byłem,nie jestem i nigdy nie będę w SKWK ...
W wielu ,naprawdę wielu poglądach się z nimi nie zgadzałem...
Teraz tez nie stoje za nim murem twierdzac ze nie ma żadnej winy z ich strony ....ale nigdy nie pozwole na to by tak wielki klub był tak szmaciarsko prowadzony przez taka kur...
Piona dla Ciebie.

Mielcarski jest ok. Zna się na piłce jak mało kto w tym kraju, ma obycie i kontakty zagraniczne.

Niestety, z punktu kibicowskiego... hm... zawsze w opinii publicznej potępiał race itp. zachowania.
Zresztą wątpię w jego przyjście, ponieważ już nie raz wypowiadał się bardzo negatywnie o polityce klubu i zarządzaniu Wisły.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 16.07.2014, 23:10
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Natomiast bezsprzecznie jest jakiś ruch w interesie. .

Tak OT to lepiej mieć interes w ruchu niż ruch w interesie

nożem w sędziego potrafią ciskać ...
Kiedy jakiś sędzia dostał nożem w Polsce bo mnie coś ominęło...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.07.2014, 23:11
choć wątpię w powrót Mielcarskiego, to tak samo wątpiłem w powrót Bednarza czy Kasperczaka.

Co by nie mówić o Mielcarskim to pracował u nas na 100% zaangażowania. Chciał wprowadzić w Wiśle europejskie standardy. Może był trochę za młody na prezesa, nie wiem. Natomiast na pewno nie popełnił by dziś błędów które popełnił 8 lat temu ( jak ten czas leci)

poza tym jednym z powodów rezygnacji Mielcarskiego (wtedy) był konflikt z Kapką. Jak on teraz będzie z nim współpracował. Grubymi nićmi szyta jest ta plotka.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 16.07.2014, 23:16
Jak również różnica zdań. Chcieli by Mielcarski tworzył np. sieć skautów, on miał pomysł ale gdy wyciągnął rękę po pieniążki to mu odmówiono. To był jeden z powodów dla których odszedł.
Czy inaczej ma być teraz? Ja w to nie wierzę.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2014, 23:16
Ależ polityka miłości ze strony anty-SKWK. Noże, maczety, race, bitki w 10 na 1. Przyklasnąć.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.07.2014, 23:57
Masz rację .... prawdziwe Kozaki to nawet nożem w sędziego potrafią ciskać .... albo petardami stadion obrzucać , oczywiście z zasłoniętymi twarzami .....

Duzo piszesz , malo robisz .... jak wiekszosc zzabiurkowych szeryfów .....tkwij w tym ...kazdy ma prawo do bycia spelnionym
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Stary 17.07.2014, 07:11
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Kiedy jakiś sędzia dostał nożem w Polsce bo mnie coś ominęło...
No ominęło .....
1998, mecz Wisła -Parma, Misiek trafia sędziego nożem w głowę, Wisła wylatuje z karnie z pucharów.

Uups ! przepraszam rzeczywiście to był Dino Baggio ...
....co diametralnie zmienia moje poglądy odnośnie rzucania nożami w trakcie meczu ...

Ostatnio edytowane przez Grantar : 17.07.2014 o godz. 08:08.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest

Stary 17.07.2014, 07:31
Pierluigi Colina musial byc. Koniecznie
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.07.2014, 07:35
No ominęło .....
1998, mecz Wisła -Parma, Misiek trafia sędziego nożem w głowę, Wisła wylatuje z karnie z pucharów.
Sędzia ten nazywał się Dino Baggio. Słaby sędzia...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.07.2014, 09:38
Biedronka będzie sponsorem Wisły Kraków? "Nie potwierdzamy"
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,16...ierdzamy_.html

Dlka tych którzy nie lubią sport.pl

Cytat:
"Nie potwierdzamy informacji o sponsorowaniu klubu Wisła Kraków przez markę Biedronka" - napisali przedstawiciele firmy w wysłanym do naszej redakcji komunikacie.

Warto jednak zwrócić uwagę, że w komunikacie nie ma odpowiedzi na pytanie, czy we wtorek doszło do spotkania przedstawicieli Jeronimo Martins Polska SA z przedstawicielami Wisły. Z naszych informacji wynika, że na ten dzień były zaplanowane rozmowy.

Wisła od dłuższego czasu szuka sponsora, który zająłby na koszulkach logo Tele-Foniki, firmy Bogusława Cupiała, właściciela klubu. W poszukiwaniu funduszy pomaga jej UFA Sports.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 17.07.2014, 10:05
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a0585626,1,3,5

Brożek dla interii:
Cytat:
Powiedz jeszcze na koniec, czy jest duża różnica grać przy głośnych trybunach, takich jakie mieliście jesienią, a grać przy pustawych, jak na wiosnę?

- Na początku wiosny graliśmy też przy głośno dopingujących kibicach. Mieliśmy derby, fani pomagali nam także w Gliwicach i nie jest przypadkiem, że nawet grając słabo, te mecze wygrywaliśmy. Na tyle długo gram w piłkę, że nie będę czarował i powiem, że ten doping jest bardzo dla nas ważny. On cię podnosi na duchu, dodaje więcej energii i animuszu. Niech nikt mi nie mówi, że brak kibiców nie jest problemem.

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...mpaign=chrome]
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 17.07.2014 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 17.07.2014, 10:54
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Sędzia ten nazywał się Dino Baggio. Słaby sędzia...

Czułem że odpadniemy jak już sędzią zostaje zawodnik z pola
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 17.07.2014, 11:59
na takiego sędziego to nawet Misiek był za cienki...
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 17.07.2014, 12:43
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Jedynie ten Mielcarski zapowiadany to jakieś kuriozum...

Dla mnie w TF doszli do pewnej konkluzji. Boss nie da klubowi upaść, więc jak się sam nie sfinansuje to i tak zapłacimy my z naszej kasy. Trzeba się dogadać z kibicami żeby wrócili i trochę kasy przynieśli albo przynajmniej ich tak zwodzić żeby trochę tych biletów sprzedać. Może nawet lysego chcieli obronić a tu nagle że dzwon że jak będziecie ściemniać to my damy jak sobie fajnie gadaliśmy... No to lysa głowa stała się dużo łatwiejsza do przyniesienia niż to żeby np do Bossa doszło o czym my tam gadaliśmy.

Jednak jest i drugie dno, w TF wiedzą że Wisła nie może być na tyle silna aby Boss znów się zapalił i ładował kasę w graczy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 17.07.2014, 12:44
Jacek szanowany wg. siebie prawnik:

Dość nieoczekiwanie doszło dzisiaj do drugiej części konferencji – zupełnie nieplanowej. Jacek Bednarz po ostatnich wydarzeniach (m.in. wulgarne napisy wokół bazy treningowej) postanowił zabrać głos. Jak sam stwierdził, było to nieplanowane wystąpienie, do którego nie przygotowywał się. I to było widać.

– Nie zamierzamy tego ukrywać, opinia publiczna powinna wiedzieć, co tam jest napisane (Cała Wisła krzyczy razem precz z Bednarzem; Smuda Cwel – przyp. red.). Jeśli chodzi o Wisłę Kraków SA i jej relacje z pseudokibicami i bandytami od czasu meczu z Cracovią nic się nie zmieniło. Odblokowaliśmy zakazy stadionowe, ale będziemy przedłużać kary dopóki się nie nauczą – mówił Jacek Bednarz, po czym wyszedł z równowagi: - Można lżyć na prywatną osobę. Dopóki ja tu będę, a ja się nigdzie nie wybieram, mam w dupie co jest napisane na murach. Inne organy mnie powołały. Jeżeli mamy grać mecze tylko z pracownikami na trybunach to niech tak będzie. Nie chcę bandy na trybunach. Kibice nie pozwalają dobrze przygotować się do meczu, nie zasługuje na to Franciszek Smuda, oraz ja jako prezes Wisły.

– Jest grupa osób, która identyfikuje się z SKWK i spółka nie będzie z nimi rozmawiać. To stowarzyszenie doprowadza do konfrontacji z klubem, karmi się rasizmem i ksenofobią. Tego nie może być na stadionie. Można przyjść na stadion i kibicować drużynie. Będą dalsze zakazy dla kibiców – zapowiadał prezes Wisły.

Bednarz odniósł się również do spotkania Rady Nadzorczej z SKWK. – Proszę o to pytać Radę, ja zdania nie zmieniam. Przyszłości się nie boję, nieważne czy będę pracował godzinę, tydzień, rok czy dłużej, moje zdanie się nie zmieni –
odważnie skomentował ostatnie spotkania tych dwóch grup, po czym dodał, że osoby z SKWK, które rozmawiały z RN nie są dla niego osobami do jakiejkolwiek rozmowy, nie tylko o Wiśle.

PS. I szersza wypowiedz na TWSD...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 17.07.2014 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 17.07.2014, 13:00
On już dziś szedł do klubu i nie wiedział czy mu zamków nie zmienili
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Stary 17.07.2014, 13:00
Bedac przedstawicielem takiej Biedronki to po takiej akcji bym sie mocno zastanwoil czy wchodzic w sponsoring klubu z takimi "kibicami" zeby potem nie musiec odmalowywac wszystkich sklepow w Krakowie czy okolicy.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.07.2014, 13:03
Mogę zrozumieć wszelkie dotychczasowe działania "kibiców" SKWK , ale kur.... smarować , niszczyć napisami grafitti po obiektach Wisły to dla mnie już żenada.. Kur.. nie szanujemy własnych miejsc ( wiem ,że baza nie do końca nasza ale jednak Wisła tam urzęduje ) , a chcemy żeby ktoś szanował. I potem się dziwicie ,że ludzie mają taką opinie o ludziach kibicujących drużynom piłkarskim.
Odpowiedz cytując
wordbatata
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.07.2014, 13:03
Pan Bednarz na bank nie posiedzi tu długo ale wiecie co? On możliwe ze przegra z nami i kibice wrócą na stadion. Lecz tak naprawdę będzie wygranym bo znajdzie posadę gdzieś w strukturach rządowych, walki z kibicami na naszych stadionach. Jest uparty a w naszym kraju nie ma dużo ludzi w strukturach rządowych aby walczyć z bezpieczeństwem na stadionach. I można by powiedzieć z czasem poszedł z naszego klubu mamy spokój ale znajdą się kolejni naśladowcy którzy nie będę robić syfu w klubie lecz syf będą zrzucać na dane kluby.
To taki tekst gdybajacy i odbiegający od tematu.
... On chyba walczy o coś większego niż prowadzenie klubu w Ekstraklasie....
Powód: Lit
Ostatnio edytowane przez wordbatata : 17.07.2014 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 17.07.2014, 13:07
A kto Wam kur...powiedział ze SKWK pomalowalo
Rownie dobrze to moglo być 2malolatow którzy chcieli zablysnac ...
Wiec przestańcie pierd....
Lepiej sobie rozlozcie na czynniki pierwsze wypowiedz tej lysej paly bo to istny blady strach pada....
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.07.2014, 13:10
Lepiej sobie rozlozcie na czynniki pierwsze wypowiedz tej lysej paly bo to istny blady strach pada....
ja myśle ze to Zwirek i Muchomorek napisali.
A bednarz sie kur**il i powiedzial co mysli tak jak druga strona i tyle.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 17.07.2014, 13:10
Jasne.
To nie skwk rzucało race.
To nie skwk malowało po obiektach Wisły.
Nie ma dowodów.

Sam Bednarz rzucał race, żeby móc pozbyć się skwk, a teraz sam na siebie wymalował napisy.
To taki cwany kozak.
Jutro sam na siebie złoży skargę i sam się zwolni.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów