The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.03.2014, 11:34
Trzeba było sie wypłakiwac wtedy jak po jednym meczu Wisły jeszcze przed Euro 2012 oddział policji przed stadionem urządzał sobie strzelanie gumowymi kulami do tłumu wychodzącego z meczu. Gdzie k..a wtedy byliście wy wszystkie płaczki ? Wtedy ludzie tez wychodzili z dziećmi ze stadionu a kule świstały dookoła.
Zwróciliście się wtedy do Bednarza o interwencję ? Jakoś nie widziałem waszych wpisów wtedy. Nie przeszkadzało wam to wtedy jakoś. Co zrobił klub i Bednarz osobiście, wyjaśnił tą sprawę ? A było znacznie bardziej niebezpiecznie.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.03.2014, 11:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dzieci to sobie najpierw sam zmajstruj a potem używaj takiego zwrotu. Poza tym srałeś wtedy w pieluchę kiedy ja za Wisłą na wyjazdy jeździłem.
Weszło to taka legijna strona dla ogólnopolskiek tłuszczy kiełbasianej wystepującej okresowo na stadionach ekstraklasy. Dlatego cytaty z tego gówna nawet nie czytam (tak jak i tym razem). Wrażenia "wiślackiego piknika" he, he, he.
Wiesz co przyjacielu - weź racę i strzel swojej matce/żonie/kochance/synowi/córce/przyjacielowi/albo sobie samemu* w twarz - może wówczas zrozumiesz.
A licytacje, co kto i jak długo i ile zaliczył wyjazdów, uprawiaj gdziekolwiek, bo w sobotę byłem na Wiśle, a w niedzielę na Śląsku i jakoś na "Oporowskiej" (tak nazywa się sektor z młynem we Wrocku) nikt racami/petardami nie naparzał po sektorach rodzinnych.....

* niepotrzebne skreślić......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 10.03.2014, 11:40
Trzeba było sie wypłakiwac wtedy jak po jednym meczu Wisły jeszcze przed Euro 2012 oddział policji przed stadionem urządzał sobie strzelanie gumowymi kulami do tłumu wychodzącego z meczu. Gdzie k..a wtedy byliście wy wszystkie płaczki ? Wtedy ludzie tez wychodzili z dziećmi ze stadionu a kule świstały dookoła.
Zwróciliście się wtedy do Bednarza o interwencję ? Jakoś nie widziałem waszych wpisów wtedy. Nie przeszkadzało wam to wtedy jakoś. Co zrobił klub i Bednarz osobiście, wyjaśnił tą sprawę ? A było znacznie bardziej niebezpiecznie.
Sorry, ale rozmawiamy o tym co się dzieje tu i teraz na stadionie Wisły, a nie co się działo w 2012, 2002, czy 1410. Więc proszę nie staraj się kierować dyskusji na tematy z nią nie związane.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.03.2014, 11:40
Gratuluje porównania. Jak policja strzelała do kibiców to równie dobrze, kibice mogą strzelać do innych kibiców tego samego klubu, w tym przypadku racami...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 10.03.2014, 11:49
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co przyjacielu - weź racę i strzel swojej matce/żonie/kochance/synowi/córce/przyjacielowi/albo sobie samemu* w twarz - może wówczas zrozumiesz.
A licytacje, co kto i jak długo i ile zaliczył wyjazdów, uprawiaj gdziekolwiek, bo w sobotę byłem na Wiśle, a w niedzielę na Śląsku i jakoś na "Oporowskiej" (tak nazywa się sektor z młynem we Wrocku) nikt racami/petardami nie naparzał po sektorach rodzinnych.....

* niepotrzebne skreślić......
Przyjacieli szukaj sobie w gabinecie Bednarza. Przytoczyłem wyżej przykład ostrzeliwania tłumu wychodzacego z meczu i wtedy nie kłapaliście wtedy dziobami, chociaż sytuacja był o wiele bardziej niebezpieczna. Widziałem jak ludzie z przerażeniem chowali się za drzewa, jak bali się wyjść ze stadionu by nie stracić oka. I trwało to długo.
Popytaj też o sytuacje kibiców, którzy mają sprawy sądowe bo stali na schodach. Jest też przypadek, że sprawę ma ten co go na meczu w ogóle nie było.
Jakoś nie czytałem głosów oburzenia na klub i Bednarza, który miał w dupie tych kibiców.

P.S. Jestem pod wrażeniem, sobota Na Wiśle, niedziela we Wrocławiu . Aż mnie zatkało.

Cytat:
Sorry, ale rozmawiamy o tym co się dzieje tu i teraz na stadionie Wisły, a nie co się działo w 2012, 2002, czy 1410. Więc proszę nie staraj się kierować dyskusji na tematy z nią nie związane.
A rozumiem, niewygodnie mówić o tym bo wtedy siedziałeś cicho. Teraz nagle dostałeś wiatru w żagle. W takim razie nie dyskutujmy o racy bo to było w sobotę a dzisiaj mamy poniedziałek.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.03.2014 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 10.03.2014, 11:50
Skończcie wylewać tu swoje smutki płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...

Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2014 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 10.03.2014, 11:53
no ale co się działo?raca wylądowała na trybunach i płaczacie od soboty jakby ruskie czołgami wjechały.ciężko to nazwać jakąś rozmową.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 10.03.2014, 11:55
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Skończcie wylewać tu swoje żale płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...

Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
Widać, że brakuje argumentacji co do ostatnich wyczynów.

Proponuje zacząć czytać ze zrozumieniem, większość osób uważa, że race są spoko/fajnie wyglądają itp. oraz jednocześnie uważa, że ostatnia akcja była kretyńska bo mogło się komuś coś stać, jasne?

A rozumiem, niewygodnie mówić o tym bo wtedy siedziałeś cicho. Teraz nagle dostałeś wiatru w żagle. W takim razie nie dyskutujmy o racy bo to było w sobotę a dzisiaj mamy poniedziałek.
No, no widzę zdolności paranormalne się udzielają. Może wiesz co robiłem w piątek wieczorem/nocy bo zbytnio nie pamiętam...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 10.03.2014 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 10.03.2014, 12:01
Nie przesadzaj, filmik bije rekordy popularności i ma zielony paseczek:
https://www.youtube.com/watch?v=2o4DRvQXUXA
Odpowiedz cytując
White91
Member

Od: 09.2010

Stary 10.03.2014, 12:01

Zrozum że nikt nie jest przeciwnikiem racowisk przy okazji oprawy! Ale w sobotę chyba jednak mieliśmy do czynienia z trochę innym zastosowaniem rac niż to ma miejsce podczas efektownych opraw meczowych.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 10.03.2014, 12:08
Dzieci to sobie najpierw sam zmajstruj a potem używaj takiego zwrotu. Poza tym srałeś wtedy w pieluchę kiedy ja za Wisłą na wyjazdy jeździłem.
Weszło to taka legijna strona dla ogólnopolskiek tłuszczy kiełbasianej wystepującej okresowo na stadionach ekstraklasy. Dlatego cytaty z tego gówna nawet nie czytam (tak jak i tym razem). Wrażenia "wiślackiego piknika" he, he, he.
Dzieci mam gromadkę i uwierz mi: zmienia to trochę optykę patrzenia na życie.
A z twoich wypowiedzi, (nie obraź się) , wywnioskowałem że jesteś nastolatkiem który w nosie ma jakieś tam "zagrożenia" .. W młodości i to normalne. też tak miałem.
Ale skoro masz już swoje lata i jesteś wieloletnim wiernym i oddanym kibicem Wisły to przepraszając zapytam:
co zyskał klub i kibice dzięki ostrzelaniu stadionu racami ... ?
Specjalnie pytam o zyski bo o negatywnych skutkach widzę nie masz niestety pojęcia.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 10.03.2014, 12:22
z domu też same nie będą mogły wychodzić bo wiadome jakie na zewnątrz czekają zagrożenia, wiele więcej i większe niż na stadionie w sobotę.współczuje twoim dzieciom chorego nadopiekuńczego rodzica, wiadome że chcesz dobrze ale kogo to obchodzi prócz ciebie?
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 10.03.2014, 12:25
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Dzieci mam gromadkę i uwierz mi: zmienia to trochę optykę patrzenia na życie.
A z twoich wypowiedzi, (nie obraź się) , wywnioskowałem że jesteś nastolatkiem który w nosie ma jakieś tam "zagrożenia" .. W młodości i to normalne. też tak miałem.
Ale skoro masz już swoje lata i jesteś wieloletnim wiernym i oddanym kibicem Wisły to przepraszając zapytam:
co zyskał klub i kibice dzięki ostrzelaniu stadionu racami ... ?
Specjalnie pytam o zyski bo o negatywnych skutkach widzę nie masz niestety pojęcia.
Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ? Ale skoro facet zapowiada nawet swój wniosek o zamknięcie całego stadionu to dla mnie ten najemnik przypadkowy w Wiśle jest skończonym idiotą a nie prezesem odpowiedzialnym za klub. Wisła to dla niego kolejny przystanek w pracy zawodowej.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 10.03.2014, 12:36
c. napisał(a):Wyświetl post
Tu masz prawie o 100% 'popularniejsze' - 'Korona - Wisła 30.10.09 Zamieszki, lecą race'. Jakoś cały sektor gości zareagował agresywnie, zamiast stwierdzić 'nic się nie stało'. Gdzie jest różnica?
http://www.youtube.com/watch?v=QSgRelVSCqM

Natomiast, niestety, rekordy popularności wyglądają tak:
https://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 10.03.2014, 12:43
c. napisał(a):Wyświetl post
Posłuchajcie końcówki: "Tak się bawi, tak się bawi, Wisełka" czyli większości kibiców Wisły obecnych na stadionie te race nie przeszkadzały tylko się podobały jeżeli tak śpiewali

Ale jak zawsze znajdą się jednostki które będą szukały dziury w całym....
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2014 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 10.03.2014, 12:52
felipe napisał(a):Wyświetl post
Mówisz jakby na Wisłę regularnie przychodziło 25 tysięcy ludzi. Zachowaj trochę obiektywizmu i popatrz jaką mamy przeciętną frekwencję. 10 000 ludzi, bez zawieszonych z C (ze 4 tys. głów mniej, nie wszyscy przyszliby na Ruch co oczywiste) oraz bez kibiców gości (których obecność zawsze mobilizuje część niezdecydowanych do przyjścia na R22) to całkiem dobry wynik. Na pewno pokazuje, że poza SKWK istnieje życie i klub sobie bez pewnej grupy ludzi poradzi. Czy tego chcesz czy nie.

Wybacz, ale po meczu derbowym było pełno komentarzy, że młyn pozbawił Wisłę kompletu publiczności na meczu z Ruchem. Że na pewno miało przyjść 25 tys ludzi i w ogóle. Przecież graliśmy hit kolejki z trzecim Ruchem. Miał być komplet...

Okej - istnieje życie, klub sobie poradzi - podaj przykłady tego jak klub sobie poradzi?
Podobał Ci się w sobotę doping? Bo ja jedyne co słyszałem z trybun to ''pajace'' i ''złodzieje'' reszta była jakimś mamrotaniem.

Posłuchajcie końcówki: "Tak się bawi, tak się bawi, Wisełka" czyli większości kibiców Wisły obecnych na stadionie te race nie przeszkadzały tylko się podobały jeżeli tak śpiewali

Ale jak zawsze znajdą się jednostki które będą szukały dziury w całym....

Chyba jesteś w błędzie, ''tak się bawi Wisełka'' zostało zaintonowane z poza stadionu
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2014, 12:53
Odwrócił bym pytanie: Co zyskał klub na zrobieniu kibiców w konia (vide-umowa) ?
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ? Ale skoro facet zapowiada nawet swój wniosek o zamknięcie całego stadionu to dla mnie ten najemnik przypadkowy w Wiśle jest skończonym idiotą a nie prezesem odpowiedzialnym za klub. Wisła to dla niego kolejny przystanek w pracy zawodowej.
Dalej myślisz, ze to Bednarz decydował? Moim zdaniem akurat on jako klasyczny najemnik dla świętego spokoju podpisałby wszystko byle nie było konieczności tłumaczenia się z czegokolwiek.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2014, 13:27

Sorry nie rozumiesz tego, że co innego oprawa z racowiskiem a czym innym jest wrzucanie przypadkowe rac na sektor z kibicami....
Przyjacieli szukaj sobie w gabinecie Bednarza. Przytoczyłem wyżej przykład ostrzeliwania tłumu wychodzacego z meczu i wtedy nie kłapaliście wtedy dziobami, chociaż sytuacja był o wiele bardziej niebezpieczna. Widziałem jak ludzie z przerażeniem chowali się za drzewa, jak bali się wyjść ze stadionu by nie stracić oka. I trwało to długo.
Popytaj też o sytuacje kibiców, którzy mają sprawy sądowe bo stali na schodach. Jest też przypadek, że sprawę ma ten co go na meczu w ogóle nie było.
Jakoś nie czytałem głosów oburzenia na klub i Bednarza, który miał w dupie tych kibiców.

P.S. Jestem pod wrażeniem, sobota Na Wiśle, niedziela we Wrocławiu . Aż mnie zatkało.
Przyjaciół mam na Wiśle i to na różnych sektorach - rozumiem, że dla Ciebie każdy kto nie popiera Twojego zdania - przyjacielem nie jest, OK......
Co do Twoich odniesień powtarzam - sprawy sądowe Schodowiczów to totalny imbecylizm, podobnie jak strzelanie do tłumu przez policję, ale w jakim stopniu usprawiedliwia to nieprzytomne strzelanie racami w ludzi ?
Co do PS tak się składa, że mieszkam we Wrocławiu, ale kibicuję Wiśle i często bywam na meczach w Krakowie, a ze względu na syna również we Wrocławiu, więc nie wiem co takiego miało Cię zatkać ? We Wrocku też kumaci robią zajebiste i niesamowite oprawy, ale racami jakoś nie rzucają.....
Więc zapraszam do Wrocławia
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.03.2014, 13:36
Wg. mnie kibice zostali oszukani i postanowili dzialać. Wojnę wypowiedział im Bednarz. Wojnę kończy podpisanie porozumienia. Pytanie czy Bednarza na to stać ?
Dlaczego wszyscy pisza ze konflikt jest z kibicami? Konflikt jest z SKWK ktore chce podatku.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 10.03.2014, 13:45
Zajebiście walczmy dalej sami ze sobą dla "dobra Wisły", a to że Wisła traci finansowo, marketingowo, że będzie teraz obrzucana g*wnem to wina tylko i wyłącznie Bednarza... Ale do boju bracia, wojna!!! Prędzej na R22 nie pozostanie kamień na kamieniu niż dogadamy się po ludzku. Do boju!!!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.03.2014, 13:58
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Akurat to zdjęcie to nie jest żaden fake - raca padła za krzesełkiem i zapaliła się, a gość, który tam siedział wyszedł z meczu razem z kilkuletnią córką natychmiast. Dlatego "tylko" nadpalona jest część oparcia. 20-30 cm i dziecko przyjęłoby to pewnie na klatę, wtedy mielibyście się Panowie czym chwalić. Byłem 10 metrów dalej i widziałem. Inna raca płonęła na dach stadionu nad nami.....
Po takich wyczynach cała masa matek z pewnością natychmiast wyśle swoje dzieci na mecz Wisły bez żadnych obaw...
Chyba jednak nie do końca, bo jest to zdjęcie z sektora E22.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 10.03.2014 o godz. 14:01.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 10.03.2014, 14:14
Oj jacy wszyscy oburzeni że SKWK chciało złotówkę od biletu, taki olbrzymi podatek, jak tak można?

Szkoda, że tak nie protestujecie jak tusk i jego banda podnosi wszystkie możliwe podatki.
Ostatnio edytowane przez Valandil : 10.03.2014 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 10.03.2014, 14:23
Cytat:
Zachowaj trochę obiektywizmu i popatrz jaką mamy przeciętną frekwencję. 10 000 ludzi, bez zawieszonych z C
Szkoda tylko, że klub podajac informację o liczbie widzów na Ruchu, zapomniał dodać, że w liczbie tej znajdują się też wszyscy karnetowicze (tak, tak łącznie z karnetowcami z C, których nie było na meczu)
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 10.03.2014, 14:24
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zajebiście walczmy dalej sami ze sobą dla "dobra Wisły", a to że Wisła traci finansowo, marketingowo, że będzie teraz obrzucana g*wnem to wina tylko i wyłącznie Bednarza... Ale do boju bracia, wojna!!! Prędzej na R22 nie pozostanie kamień na kamieniu niż dogadamy się po ludzku. Do boju!!!
Z artykułu wynika, że z kibicami walczy Bednarz przy pomocy policji. Z wcześniejszych wpisów wynika, że wspierasz działania Bednarza. Zatrzymanie wiceprezesa TS Wisła przyjąłeś zapewne z radością.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 10.03.2014, 14:32
Z artykułu wynika, że z kibicami walczy Bednarz przy pomocy policji. Z wcześniejszych wpisów wynika, że wspierasz działania Bednarza. Zatrzymanie wiceprezesa TS Wisła przyjąłeś zapewne z radością.
Bardzo się cieszyłem.

Boże święty widzisz i nie grzmisz.

PS. Wspieram działania mające na celu zażegnanie konfliktu i dojście do porozumienia. Coś mi się zdaje, że nie wszyscy tego chcą niestety.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 10.03.2014, 14:37
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, ale po meczu derbowym byWyno komentarzy, że młyn pozbawił Wisłę kompletu publiczności na meczu z Ruchem. Że na pewno miało przyjść 25 tys ludzi i w ogóle. Przecież graliśmy hit kolejki z trzecim Ruchem. Miał być komplet...

Okej - istnieje życie, klub sobie poradzi - podaj przykłady tego jak klub sobie poradzi?
Podobał Ci się w sobotę doping? Bo ja jedyne co słyszałem z trybun to ''pajace'' i ''złodzieje'' reszta była jakimś mamrotaniem.

Chyba jesteś w błędzie, ''tak się bawi Wisełka'' zostało zaintonowane z poza stadionu

Byłem na A22 i wyraźnie skłychać było na G przyśpiewkę.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
fidello
Senior Member

Od: 11.2003

Stary 10.03.2014, 14:51
Sorry, ale z którego konkretnie zdania artykułu wynika, że Bednarz (którego osoba w ogóle się w tej notce nie pojawia) walczy z kibicami (po pierwsze) i robi to przy pomocy policji (po drugie)? Trzymajmy się trochę faktów. Próbujecie przypisywać ludziom intencje i poglądy, których nie mają. Racowisko jest zajebiste i zawsze tłumaczyłem opornym, że powinno być legalne. Ale rozumiem też, że rzucanie rac na murawę może być już dla niektórych dyskusyjne, a strzelanie racami w kierunku własnego stadionu, bez kontroli jakiejkolwiek w co lub kogo trafią to już zupełny bezsens i nie sposób doszukać się tu pozytywów. Ale to, że nie popieram takich działań nie oznacza, że cieszę się z aresztowania kogokolwiek, albo że Bednarz jest moim bohaterem. Wyluzujcie odrobinę Panowie, bo to że mam generalnie pozytywny stosunek do ultrasów czy SKWK, nie oznacza że będę popierał w ciemno wszystkie takie akcje. A od tego jest m.in. forum, żeby można było wymienić poglądy. To że moje nie są identyczne z czyimiś nie wynika jeszcze, że mam go wysyłać na drugą stronę Błoń albo na policję i nie chciałbym być tam wysyłany. Cała Wisła zawsze razem.
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.03.2014, 14:54
Za krytykę strzelania racami w stronę własnych kibiców czyta się w odwecie pretensje o brak należytej reakcji na strzelanie kiedyś tam w stronę być może tych samych kibiców przez milicję z broni gładkolufowej...

Osoby uważające te 1zł do biletu za formę podatku są atakowane, że nie protestują gdy Tusk podnosi podatki...

Organizacja kibiców być może słusznie krytykująca Bednarza za niewywiązywanie się z umów, działanie w celu rozłamu wśród kibiców, czy problemy organizacyjno-finansowe Klubu działa metodami, które żadnego konsensusu na pewno nie przyspieszą, również powodują podziały wśród kibiców oraz przyczyniają się do strat Klubu..

Zastanawiam się, co tutaj ktoś chce udowodnić? Że jak ktoś nie wychodzi na ulice protestować przeciw wszystkiemu, co mu się nie podoba, to automatycznie traci prawo głosu w jakichkolwiek kwestiach go dotyczących? Że milicja może strzelać do kibiców, to My też możemy? Że Tusk nakłada podatki, to my też możemy? Że Bednarz działa na szkodę klubu, to my tez możemy? Albo ktoś nie przemyślał konsekwencji swoich czynów i swojej późniejszej retoryki, albo chce się stawiać w jednym rzędzie z milicją, Tuskiem i Bednarzem... To tak z logicznego punktu widzenia, abstrahując już od tego, po której stronie leżą racje...

pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 10.03.2014, 14:55
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Byłem na A22 i wyraźnie skłychać było na G przyśpiewkę.

Okej. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów