The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
shaggy
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.03.2014, 20:39
Do tej pory nie zabierałem głosu w sprawie konfliktu Bednarz – SKWK (pewnie niektórzy napiszą, że nadal nie powinienem tego robić), ale parę kwestii chcę tutaj na spokojnie poruszyć bez szczekania i jątrzenia.
Bardzo cenię działania SKWK - akcja z „wychowywaniem’’ Młodej Armii Białej Gwiazdy to sztandarowa inicjatywa, której zazdroszczą nam nie tylko pasiste damy ale kibole z innych miast. Inicjatywy patriotyczne wspieranie, domów dziecka piękne oprawy za to wszystko szacun. Dlatego też nigdy nie pozostawałem bierny na prośby o wrzuty do puszek i zawsze coś do nich z mojej strony wpadało. Kolejna inicjatywa o złotówie od biletu na cele tak potrzebne jak muzeum czy pomnik naszej legendy też mi przypadła do gustu.
Z wielkim rozczarowaniem obserwuję to co się dzieje w ostatnich kilkunastu dniach w jednej do niedawna Wiśle. Teraz niestety jest Wisła SKWK i Wisła Bednarza. Czyja to wina?
Podobno Bednarza bo to on zerwał negocjacje. Bednarz z kolei twierdzi, że to SKWK nie zdecydowało się na wzięcie pełnej odpowiedzialności za trybuny.
Halo tu ziemia czy dorośli ludzie muszą sobie wygarniać poprzez media a nie mogą takich spraw rozegrać między sobą. Dla mnie skandalem jest nakręcanie tej spirali przez debili, którzy rzucali w derbach racami na murawę oraz tymi którzy wstrzeliwali je na boisko w meczu z Ruchem. Kurczę nie rozumiem jak można mówić, że się kocha ten klub ale jednocześnie na złość Bednarzowi narażać ten klub na straty, narażać braci po szalu wrzucając w trybuny race.
To dopiero początek jak sądzę dla mnie takie działanie to strzelanie sobie w stopę…Bednarza prędzej czy później w klubie nie będzie jednak do tego czasu Wisła straci dużo na różnych polach poprzez działania dla mnie niezrozumiałe… Z Wiślackim pozdrowieniem…
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 09.03.2014, 20:58
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Reasumując - dziwne to.
Zgubiłeś kilka dość istotnych rzeczy:
a) SKWK nie jest w stanie zebrać więcej niż zbiera obecnie do puszek. Stąd pomysł złotówki od tych sektorów które niechętnie dają do puszki. (mimo że pierwotnie zakładano samo C)
b) może to bezczelne co powiem ponieważ nie znam szczegółów umowy ale bilet to nie karnet czyli chętnie dowiedziałbym się czy karnety również miały wzrosnąć o te 7-8 zł. Jeśli nie, to był to dodatek de facto dla tych spoza C, czyli dla 'kosmitów i pikników'
c) SKWK swój wkład w Wisłę wycenia na znacznie więcej niż dostaje w zamian od klubu. Niestety klub ma inne zdanie więc SKWK zamiast przyjąć sytuację po męsku, czuje się niedoceniane i oszukiwane - kolejny raz. Problem rozbija się więc również o to że klub niepoważnie traktuje stowarzyszenie - stąd taka reakcja, nieadekwatna do sytuacji, pokazująca że trzeba się z nim liczyć.

Jaśniej trochę?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 09.03.2014 o godz. 21:01.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
dexxaa
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.03.2014, 21:16
Ty tez kiedys bedziesz kosmita piknikiem
ŻADNA INNA TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 09.03.2014, 21:16
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

Jaśniej trochę?
Ja akurat mam dosyć dużą "jasność" tej sytuacji. Zostawię ją jednak dla siebie bo jak już wcześniej napisałem - nie ma sensu kopać się z koniem.

Czas pokaże ale twierdzę, że w Warszawie i w Krakowie zrobiono w ostatnich dwóch tygodniach bardzo dużo żeby zbliżyć nas do tej mitycznej Anglii na trybunach. Niestety, bo wcale o niej nie marzyłem.
Rok, dwa lata pustek na trybunach i będziemy mieli "europejsko". Można było zostać w sensownym środku ale po co - skaczmy ze skrajności w skrajność.
A pustki jak to pustki - kwestia przyzwyczajenia. Od dawna je mamy. Wczoraj podali że sprzedano 10 tys miejsc. Odliczając karnety na C było jakieś 8,5 tys. Doliczając tych, którzy by na ten Ruch przyszli jakby nie było zakazu jakieś 11,5 tys. 1/4 - co za różnica. Na Legię i tak przyjdzie 25 tys a na Podbeskidzie 8. W sumie jeden ch... Żałosne ale prawdziwe. 30% na C to goście przypadkowi - i tak przylezą walnąć focie na fejsa. Nawet z większą ochotą bo nikt im nie będzie zasłaniał. To takie wyliczenie przypominające, że nikt nie jest niezastąpiony.
Z ciekawości - ma ktoś dane o ilości sprzedanych karnetów na E i G ( dla tych przypadkowych) i na C ( dla tych najwierniejszych)? Przypadkowych nie jest czasami dwa albo i trzy razy tyle?

PS Tak, jestem piknikiem, nie wiem o co chodzi, nie było mnie i nie widziałem a odpowiedni ludzie ( w tym również przedsiębiorcy i doktoranci ) lepiej wiedzą co trzeba zrobić. Chodzę sobie zrobić focię na fejsa. Być może dlatego, że jak zaczynałem ponad 20 lat temu to nie było Facebooka i nie miałem gdzie wkleić a te pozostałe (zrobione przez ten czas na w zasadzie prawie każdym rozegranym przez Wisłę meczu na R22 -oczywiście jak pojawiły się telefony z aparatem bo wcześniej robiłem smieną czy jak ona się tam nazywała) nie były wystarczająco efektowne.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 09.03.2014 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 09.03.2014, 21:59
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Czas pokaże ale twierdzę, że w Warszawie i w Krakowie zrobiono w ostatnich dwóch tygodniach bardzo dużo żeby zbliżyć nas do tej mitycznej Anglii na trybunach. Niestety, bo wcale o niej nie marzyłem.
Rok, dwa lata pustek na trybunach i będziemy mieli "europejsko". Można było zostać w sensownym środku ale po co - skaczmy ze skrajności w skrajność.
Nie jest tak źle. Jakby Bednarz chciał iść z C na wojnę totalną to by dawno poszedł. IMHO wystarczyłoby zamiast zamykać trybunę w 'nagrodę' podnieść cenę karnetów zrównując cenę C do tych z E. Nie pomoże - zakazać zbiórek podczas meczów. Inny pomysł - bilety na C tylko w pakiecie na dwa spotkania. Zamkną stadion - cóż .. bawiłeś się, zapłaciłeś rachunek za straty. Reasumując - iść na wojnę finansową z SKWK w białych rękawiczkach. Co SKWK zrobi jak podniosą ceny biletów? Obetnie młyn do jednego sektora?

Nie jest źle w obecnej sytuacji. Tylko nie ma kto negocjować.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 09.03.2014, 22:32
dexxaa napisał(a):Wyświetl post
Ty tez kiedys bedziesz kosmita piknikiem
Nie chodzi o to jaką ktoś rolę spełnia w dopingowaniu, tylko jakimi wartościami się kieruje w kibicowaniu
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 09.03.2014, 22:43
Tak bo Bednarz będzie ryzykował swoją posadkę za kary które wynoszą równowartość ok tysiąca sprzedanych biletów.Będzie kręcił żydowskie numery unosząc się dumą.
Zamykając trybunę czy stadion samoistnie zakręca kurek z tym co go trzyma na stołku.

ps:a anglie to najpierw niech zrobią na boisku, przy takim poziomie to w parze raczej nie idzie.
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 09.03.2014 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 09.03.2014, 22:56
element napisał(a):Wyświetl post
Boże Ty mój.. Ty to na serio napisałeś?

Wkleiłeś jakieś durne wycinki z wikipedii o islamskich samobójcach

fany, religie, gwałty, normy społeczne, pejoratywy, wydzwięki, ło co chodzi i co to ma wspólnego z fanatyzmem futbolowym?
Tyle tylko ma wspólnego, co petardy rzucane koło naszego bramkarza na jednym meczu, i wrzucone na stadion z zewnątrz na drugim itp itd. To fanatyzm/głupota/ślepota o której piszę
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 09.03.2014, 23:10
dzis to jest Nasz bramkarz. Za rok moze nie bedzie juz Nasz.
A kibic Wisły będzie Zawsze i Wszędzie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 10.03.2014, 00:27
raindog napisał(a):Wyświetl post
W sumie nie dziwie się, że nikt się po tym nie podpisał
Podpisał się zarząd SKWK. Pod takim oświadczeniami nie podpisuje się dana osoba, tylko całe SKWK.
Bo to nie jest zdanie Jana Kowalskiego, tylko SKWK.

A Bednarz bardzo dobrze wie jakie grono zajmuje się oświadczenia itp bo ich zna "face to face". I wielokrotnie z nimi rozmawiał przy jednym stole.
Pieprzy o jakichś anonimach choć kilka dni wstecz razem z nimi maszerował przez Błonia na Derby.

Cytat:
W tym momencie jedyne co wywalczyliście, to pożegnanie z wszelkiej maści sektorówkami.

Wywalczyliśmy? my jeszcze dobrze dział nie wystawiliśmy.
To co teraz się dzieje to bardziej dla beki np. - puszczone lampiony życzeń z okazji Dnia Kobiet nad stadionem Wisły.

Bednarzowi nic nie da podnoszenie cen na trybunę C, zamykanie, ustawy i Bóg wie co jeszcze.
Są na straconej drodze.

A to, że w meczu z Ruchem było 10.000 widzów (choć oficjalnie z 8 tyś bo oni wliczają całość jako wykupioną, a nie przejścia przez kołowrotki) to i wyłącznie dlatego, że nic oficjalnie nie było organizowanego. Masz bilet? wbijaj. I do tego każdy był namawiany.
Na stadionie było mnóstwo SKWK-ówców, bandytów, chuliganów i łysych karków. Nikt nie był z tego powodu wytykany palcem.
Sam był poszedł na stadion gdybym nie miał karnetu na C. Ale udałem się do restauracji i puściłem sobie lampiona.
Ostatnio edytowane przez element : 10.03.2014 o godz. 00:41.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 10.03.2014, 00:39
Podałem dwie osoby, a SKWK liczy kilkanaście tysięcy członków, w tym zarząd liczący nie 2, 5 czy 10 osób.

Chcesz ich poznać? nie ma problemu. Przyjdz na jedno ze spotkań SKWK.

Bez obaw.. atmosferę rozluznią również kobiety, które o zgrozo mają większe jaja od niektórych tutejszych płaczków.

Ostatnio edytowane przez element : 10.03.2014 o godz. 00:53.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 10.03.2014, 02:46
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Więc owszem, ludzie których przyprowadziłem przyszli tam dla atmosfery - po to by zobaczyć jak na żywo wygląda mecz. Czyli generalnie zobaczyć jak wygląda doping. Ich nie interesują hasła na oprawie, nie wiedzą co to skrót AJ i po co jest ale i tak wychodzą zadowoleni. Dlatego że jest klimat i wrócą dla klimatu. Jak w operze - nie znają włoskiego, nie wiedzą co to oktawa a i tak Carmnen im się podoba bo widza w tym rozmach przedsięwzięcia. Z tego tez powodu ci sami ludzie całkowicie nie rozumieją dlaczego race lądują na murawie. I tego nie zaakceptują bo w takim zachowaniu widać zwyczajnie 'chamstwo'. Zero sztuki, zero rozmachu a tylko chamstwo jak przy trzepaku.

Dla tych też ludzi nie jest problemem zapłacić złotówkę więcej, czy wrzucić do puszki. Mogą dać i po 5zł Nie robią tego ponieważ mają mieszane zdanie o trybunie 'C'. To też jest powodem dla którego nie chodzą na mecze częściej - gdy nie ma sensownego przeciwnika czy kompletu nie ma po co iść. Zresztą takimi samymi prawami rządzi się C - ilość rac na boisku wcale nie zwiększa frekwencji na 'C'. Przypadek?

Jak widzisz kibiców operowych nie ma alternatywy - nie przyjdą to krzesełka stoją puste.
Weż ty lepiej już ich więcej na mecz nie przyprowadzaj, nie wiem wymyśl cos, ze stadion zamkniety do odwołania albo Carmen w "spodku" w tym samym czasie leci co mecz Wisły.

Nie gniewaj się ale ani my ani klub takiej "klienteli" u nas nie potrzebuje.
Weż ich lepiej do zoo, moze idzcie wspólnie karmić łabędzie...a na parchach próbowaliście? Może tam bardziej im się spodoba?

I na przyszłość daruj sobie podobne wpisy. Myślisz że zdanie takiego wynalazka, który nie wie co to AJ a mecze do tej pory oglądał tylko w telewizji kogoś interesuje?

Wrzucił by do puchy i nawet 5zł! ale ma mieszane zdanie o trybunie C Ten sam co nie ma pojęcia o skrócie AJ ?

no one napisał(a):Wyświetl post
A zdajcie sobie wreszcie sprawę, że zdecydowana większość kibiców Wisły Kraków nie ma znajomych w więzieniu i nie chce tam wysyłać pozdrowień A Ci co robią takie pozdrowienia za dziesiątki tys zł to lepiej by paczki częstsze i bogatsze robili dla kolegów zza krat a nie mącili na stadionie. Nie każdy ma 17 lat i jest zafascynowany subkulturą więzienną, maczetami i dragami.
Jeszcze nie tak dawno ryczałeś:

Cytat:
żydy to kurvy, 80 % ich działalności to propaganda. banda frajerów, przerzuty. mimo wszystko Wisła musi rozpocząć walkę równieź propagandową. Te one przeinaczą wszystko na swoja korzyść. JŻS po tysiąćkroć..
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=9142
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 10.03.2014 o godz. 03:14.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.03.2014, 03:28
raindog napisał(a):Wyświetl post
Druga sprawa - reakcja nieproporcjonalna do problemu (wycofanie się od złotówki) sugeruje, że SKWK ma coś za uszami. (...)
Na tej samej zasadzie mogę wywnioskować, że fakt nie popierania przez Ciebie działań SKWK sugeruje, że jesteś parchem. Wychodząc z tego miejsca mogę dojść praktycznie wszędzie i będzie to wnosiło tyle samo do dyskusji.

Ja rozumiem, że logika to wiedza zarezerwowana dla wybranych (bo w końcu matematyka), ale proponuję trzymać się faktów i nie fantazjować. A jeżeli powiedziałeś wszystko co miałeś do powiedzenia i zaczynasz radosną twórczość, to najprawdopodobniej najlepszy moment żeby się zamknąć już minął. Były już kurtki North Face po 1500 zł, nie ma sensu znowu iść w tym kierunku.

Taka dobra rada rzucona z boku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.03.2014 o godz. 03:31.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.03.2014, 08:28
Co się tu pisze w tym temacie to zgroza.

Wynalazki co dwa razy na stadion przyjdą.... uwaga zapłacili 80 zł... i będą podejmować decyzje jak ma wyglądać doping na Wiśle, jak powinna wyglądać współpraca kibice - klub i jeszcze w kilku mniej istotnych kwestiach...

Że wam nie wstyd tutaj pisać to już jest paranoja, wszystko inne nawet nie wiem jak nazwać.

Z mojej strony rada dla SKWK. Nie ten czas na takie działania. Ogniskujecie w....ienie odwracając je od waszych wrogów. Wtopę z Ruchem przykrywają racami i tak swoje nieudacznictwo będą przykrywać cały czas. Nie dajcie się wepchnąć w tę rolę! Dajcie niemcowi i łysemu "pracować" a sami sobie załatwią to na co zasługują. Czasem choć serce boli trzeba dać zawalić się pewnym sprawom.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Stary 10.03.2014, 09:10
To co teraz się dzieje to bardziej dla beki np. - puszczone lampiony życzeń z okazji Dnia Kobiet nad stadionem Wisły.
To może warto coś zrobić na poważnie i dla dobra Wisły? Skoro wiadomo ze lampiony są dla beki...

Bednarzowi nic nie da podnoszenie cen na trybunę C, zamykanie, ustawy i Bóg wie co jeszcze.
Są na straconej drodze.
Nie ruszy Was podniesienie cen biletów? A to dlaczego? Wszystkich fanatyków stać na droższy karnet, składki i wrzucanie do puszek? Ciekawe dlaczego uważasz że nie wpłynie to na kwoty w puszkach.

Nawiasem mówiąc jesteś blisko całej sytuacji więc może znasz opowiedz na pytanie czy złotówka miała być wliczana w karnety czy tylko w kupione bilety (poza systemem karnetów)?
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 10.03.2014, 09:22
http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...466,1,381.html

Nasz kochany Jacuś zaczyna chyba oficjalną wojnę z kibicami:

Cytat:
– Mamy dwa tygodnie, aby się przygotować. Jeśli będzie tak potrzeba, to sam pójdę do wojewody i poproszę, by zamknął stadion na to spotkanie – zapowiedział Bednarz.
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
fidello
Senior Member

Od: 11.2003

Stary 10.03.2014, 09:37
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Nasz kochany Jacuś zaczyna chyba oficjalną wojnę z kibicami:
Abstrahując od tego wywiadu, to jednak wojnę tutaj zaczyna ktoś inny. A niezależnie od tego kto ma rację (bo każda ze stron ma swoje), to niestety na wojnie stracimy wszyscy.
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 10.03.2014, 09:42
Alov napisał(a):Wyświetl post
- spowodowanie konfliktu z C i nie chodzi mi o SKWK , bo to jest inna sprawa, chodzi mi o powiedzmy 5000 stałych klientów zapewniających wpływy do budżetu niezależne od poziomu gry i miejsca w tabeli
Ciekawe kiedy wreszcie skończy się chora mitologia 5000 najwierniejszych fanatyków z C, którzy są zawsze niezależnie od poziomu gry.

Sektor C pękał w szwach mecz po meczu gdy realnie mieliśmy szansę na zdobycie tytułu.
Gdy zaczęły się gorsze czasy to na meczach z mniej renomowanymi rywalami sektor C był wypełniony w połowie.

Jeśli za pikników uznajemy ludzi którzy chodzą na mecze gdy drużynie idzie dobrze, to sektor C ma procentowo tyle samo pikoli co reszta trybun

O tym jak mogą wyglądać trybuny w przypadku gry w drugiej lidze to akurat ja mogę powiedzieć. Na meczu 3000-5000 ludzi, na młynie 600-1000 ludzi, reszta "pikole": dziadki, słonecznikowcy, kiełbasiarze, konsumenci precli, sympatycy futbolu etc.

Piszę to nie dlatego żebym popierał Bednarza, tylko dlatego że niektóre gorące głowy utożsamiają wszystkich kibiców spoza sektora C z Bednarzem i spółką.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 10.03.2014 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.03.2014, 09:45
Jaką trzeba być k.., żeby będąc prezesem klubu straszyć wnioskiem o zamknięcie stadionu. To tylko najemnik nie związany emocjonalnie z Wisłą byłby do tego zdolny.

Cytat:
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.
Na razie Jacus cwaniakuje bo sprzedał karnety i skasował pieniażki z góry. Teraz już go tak bardzo nie przeraża wizja pustawego stadionu. Całkiem inna sytuacja będzie kiedy mało kto kupi karnety na nowy sezon.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.03.2014 o godz. 09:51.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 10.03.2014, 09:56
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Co się tu pisze w tym temacie to zgroza.

Wynalazki co dwa razy na stadion przyjdą.... uwaga zapłacili 80 zł... i będą podejmować decyzje jak ma wyglądać doping na Wiśle, jak powinna wyglądać współpraca kibice - klub i jeszcze w kilku mniej istotnych kwestiach...

Że wam nie wstyd tutaj pisać to już jest paranoja, wszystko inne nawet nie wiem jak nazwać.

Z mojej strony rada dla SKWK. Nie ten czas na takie działania. Ogniskujecie w....ienie odwracając je od waszych wrogów. Wtopę z Ruchem przykrywają racami i tak swoje nieudacznictwo będą przykrywać cały czas. Nie dajcie się wepchnąć w tę rolę! Dajcie niemcowi i łysemu "pracować" a sami sobie załatwią to na co zasługują. Czasem choć serce boli trzeba dać zawalić się pewnym sprawom.
i otóż to. Przyjdzie kilka porażek, pikole nie będą chcieli oglądać takiej padaki. Znów jedynym kibicem, który chce przyjść na R22 będzie ten wstrętny "kibol", ten "bandyta" i "agresor", itp.,
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 10.03.2014, 10:19
Błagam was, skończcie już głosić te mity o jedynych, słusznych i najwierniejszych kibicach z sektora C. Od 8 lat chodzę na Wisłę i jestem w stanie przez ten czas zaobserwować zupełną transformację tych osób, które do Młyna przychodzą. Połowa z nich, czy jest to mecz na szczycie, czy jest to mecz z Podbeskidziem jest tam z przypadku i tego niestety nie zmienicie. Jedynym meczem, na którym wszyscy dobrze współpracowali były i są derby, a to dlatego, że każdy czuję wtedy podniosłość atmosfery i powagę sytuacji. Połowa tych dzieci robiących sobie zdjęcia, przychodzących w rurkach, za dużych bluzach, dziewczynek w wieku gimnazjalnym przychodzących coś powyrywać, nie skupiających się na sprawach, na których na tym sektorze należy się skupiać. To i wiele innych rzeczy doprowadza do sytuacji, że takich prawdziwych, przychodzących mecz w mecz na sektor C osób jest około 2000. Widać to jak na dłoni, bo człowiek kojarzy mnóstwo osób już przez te lata po twarzach itd.

Pójście na wojnę na linii SKWK-Bednarz będzie wiązało się przede wszystkim ze stratą po obu stronach. Ja na pewno pod bojkotem podpisywał się nie będę. Na stadion przychodzę dla Wisły, nie dla Bednarza więc mam go głęboko w dupie, podobnie jak Kapków, Basałajów i innych ludzi. O jedno mam tylko prośbę do SKWK, żeby nie rozpoczynali wojny i krytyki wobec Cupiała, bo odbiję się to na nich niesamowitym piętnem.
Co do tej złotówki, nie trzeba być geniuszem rachunkowości, żeby wiedzieć, że każdy przychód i rozchód jest zapisywany metodą podwójnego zapisu, czyli z jednej strony po Dt z drugiej po Ct. Taki przychód dla SKWK wiąże się też z różnymi rodzaju nowymi opodatkowaniami itd. To są rzeczy, których przeciętny pikol nie wie i będzie się rzucał jak żyd po pustym sklepie.

PS. Jak chcecie przerzucać między sobą gówno, to nie tutaj tylko na priv. Dość już ku*wa wstydu.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 10.03.2014, 10:23
Nie siedzę w temacie nie naleze do SKWK , choć siedze na C , ale moim zdaniem trzeba jak najszybciej ugasic ten pozar , trzeba usiasc do rozmów i dojsc do porozumienia , nie widzę sensu obrzucania sie błotem , kazdy ma cos za uszami i Prezes nie jest idealny a SKWK tez ma swoje wady , dziwi mnie tylko ze dorosli faceci nie moga sie ze soba porozumiec tylko rzucaja zabawkami jak dzieci w piaskownicy , szkoda tracic czasu i energii na kłotnie pora dzialac w imie wspolnych ideii jaka jest Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 10.03.2014, 10:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jaką trzeba być k.., żeby będąc prezesem klubu straszyć wnioskiem o zamknięcie stadionu. To tylko najemnik nie związany emocjonalnie z Wisłą byłby do tego zdolny.
Bedziesz dziecko kiedyś odpowiadał za bezpieczeństwo innych .. zrozumiesz ...
polecam link
http://www.weszlo.com/news/18864-Nap...e_na_trybunach

a pisanie że to w "weszło" i dlatego nie ma to znaczenia odpuść sobie.

Wyobraź sobie że przez jakiegoś debila ktoś na kim ci zależy ma dziurę taką jak w tym krzesełku.

Demagogia ? może .... ale trzeba jej używać bo niektórzy rozumu (wyobraźni) za grosz nie mają

A do tych pacanów którzy wrzucali te race mam jedno pytanie:

Co to niby miało zmienić

Jak już chcieliście walczyć o prawdę i sprawiedliwość to można było np:
- przenieś łysemu Jackowi jego brykę na drugi koniec dzielnicy ...
- kupić bilet, przyjść na mecz i wywiesić porządny plakat z napisami typu ( "umów się dotrzymuje łysolu" )

A jeśli chodzi o wolność i sprawiedliwość: dlaczego klub ma zmuszać kibica do finansowania petard ? A jeżeli ktoś nie chce finansować uszkodzenia własnych członków przez zabawę racami to co ma zrobić ...

Puszka ok.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.03.2014 o godz. 10:27.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.03.2014, 10:49
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No dokladnie. Cytat z Lesnodorskiego po meczu z Jagiellonia:
Cytat:
Musimy ponosić odpowiedzialność za to, co się robi. Jeśli MSW wniesie skargę przeciwko mnie, to będę musiał ponieść odpowiedzialność.
Mozna go nie lubić ale przynajmniej jak prawdziwy facet nie ucieka od odpowiedzialności. Jakze to zupełnie kontrastująca postawa od tej prezentowanej przez grupy kibicowskie gdzie każdy jest mocny w grupie, a jak coś się stanie to oczywiście nie ma nikogo odpowiedzialnego ale za to zawsze jest prowokacja kogoś tam i jest wymyślane milion rożnych powodów.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.03.2014, 11:00
polecam link
http://www.weszlo.com/news/18864-Nap...e_na_trybunach

a pisanie że to w "weszło" i dlatego nie ma to znaczenia odpuść sobie.

Wyobraź sobie że przez jakiegoś debila ktoś na kim ci zależy ma dziurę taką jak w tym krzesełku.

Demagogia ? może .... ale trzeba jej używać bo niektórzy rozumu (wyobraźni) za grosz nie mają
Akurat to zdjęcie to nie jest żaden fake - raca padła za krzesełkiem i zapaliła się, a gość, który tam siedział wyszedł z meczu razem z kilkuletnią córką natychmiast. Dlatego "tylko" nadpalona jest część oparcia. 20-30 cm i dziecko przyjęłoby to pewnie na klatę, wtedy mielibyście się Panowie czym chwalić. Byłem 10 metrów dalej i widziałem. Inna raca płonęła na dach stadionu nad nami.....
Po takich wyczynach cała masa matek z pewnością natychmiast wyśle swoje dzieci na mecz Wisły bez żadnych obaw.

Nie to nie jest demagogia - w trakcie trwania dyskusji na temat rac dokonywane są czyny, które praktycznie tę dyskusję czynią bezprzedmiotową. A szkoda, bo race na stadionie są naprawdę efektowne, ale na pewno nie te rzucane na zasadach chybił-trafił w trybuny czy na boisko.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 10.03.2014, 11:13
Gdyby Pan Bednarz nie wycofał się z dogadanej już umowy która czekała tylko na podpis nie byłoby tego wszystkiego. Taka prawda ...

Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2014 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.03.2014, 11:22
polecam link
Dzieci to sobie najpierw sam zmajstruj a potem używaj takiego zwrotu. Poza tym srałeś wtedy w pieluchę kiedy ja za Wisłą na wyjazdy jeździłem.
Weszło to taka legijna strona dla ogólnopolskiek tłuszczy kiełbasianej wystepującej okresowo na stadionach ekstraklasy. Dlatego cytaty z tego gówna nawet nie czytam (tak jak i tym razem). Wrażenia "wiślackiego piknika" he, he, he.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.03.2014, 11:26
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Pan Bednarz nie wycofał się z dogadanej już umowy która czekała tylko na podpis nie byłoby tego wszystkiego. Taka prawda ...

Czyli po prostu to wina Bednarza, że stwarza zagrożenie na stadionie i klub płaci kary, ot logika.

Taa, a zdjęcia to czysty fejk. Z niektórymi to jak z pijanymi kierowcami...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 10.03.2014 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.03.2014, 11:27
Kto by o tym nie pisał, to widać, że nie raczej nie masz swoich dzieci. Ja już byłem z moją, w tym czasie, niespełna dwuletnią córką na meczu i jako, że nie widzę zagrożenia w odpalaniu rac itd to by mnie chyba, delikatnie mówiąc, krew zalała jakby coś takiego się wydarzyło koło mojego dziecka...
PS Ktoś kto to wymyślił, niema za dobrze pod kopułą.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 10.03.2014, 11:29
no tak, piknik który o mało życia nie stracił pierwsze co zrobił poleciał do weszło żeby opisać historię swojego życia które mu przeleciało przed oczami.cool story.
dajcie jeszcze linki do fanatyczek czy jak tam to było.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów