The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.03.2014, 22:40
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Bardzo krytycznie oceniam większość działań Bednarza ale w tym przypadku ma moje pełne poparcie.
SKWK zwyczajnie nie jest odpowiedzialnym, dojrzałym partnerem do rozmowy. A te listy i odezwy, które smażą co kilka miesięcy są na tak infantylnym poziomie, że dobitnie to potwierdzają.
Zresztą takie dyskusje toczymy tu co kilka miesięcy. Z podobnym skutkiem. Czyli żadnym.
Ja do puszki nie wrzucam od dawna, niech swoje kompleksy chłopki w czerni leczą za własną kasę.
Ale jakim dojrzałym partnerem jest Bednarz? Bo ładnie oświadczenie napisał? W którym stwierdził, że 6 000 osób wygląda na takich co mogą stworzyć zagrożenie? Weź nie gadaj bzdur proszę cię.

Jacek Bednarz napisał:
Cytat:
Organizator meczu piłki nożnej lub podmiot przez niego uprawniony do dystrybucji odmawia sprzedaży biletu wstępu lub innego dokumentu uprawniającego do przebywania na nim::
(...)
3) osobie, co do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej może stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej.
To jest według ciebie dojrzałe stanowisko? U 6000 osób zachodzi podejrzenie uzasadnione? To jest jawne naginanie prawa, takie samo, jak naginanie prawa jest poprzez sektorówki i zamaskowanie twarzy.
Tylko akurat w mniemaniu Bednarza to jest dla ciebie ok. ale w mniemaniu kibiców już infantylne. W twoim mniemaniu klub może buble prawne i luki prawne wykorzystywać, kibice nie... Równi i równiejsi?

Tak właśnie PR i wszystkie metody reklamy wizerunku mącą ludziom w głowach. Jesteś tego dobitnym przykładem. Wystarczy ładnie napisać.
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.03.2014 o godz. 22:44.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 05.03.2014, 22:49
Teraz race, a w ich konsekwencji sektorowki. One też przyczyniają się do odpalenia pirotechniki.
I tak powoli zmieniła się wasza mentalność, dali wam wmówić pewne bezpieczne rzeczy.
Druga Anglia się kroi. I to już nie są wyssane z palca obawy jak to miało jeszcze 3-4 lata temu miejsce.

Co jest z Wami?

Zachód wam w głowie, szkoda, że zarobki, życie codzienne i prawo poza stadionowe nie jest takie jak na zachodzie...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 05.03.2014, 23:07
GrzegorzTS to sławny prowokator. Mam nadzieję, że udowodni swe oszczerstwa, a jeśli nie, to dostanie bana od Wisłazwe...

Nie możemy pozwolić, aby to forum stało się takim śmietniskiem-wysypiskiem frustratów jak wislaportal.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.03.2014 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 05.03.2014, 23:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ale jakim dojrzałym partnerem jest Bednarz? Bo ładnie oświadczenie napisał? W którym stwierdził, że 6 000 osób wygląda na takich co mogą stworzyć zagrożenie? Weź nie gadaj bzdur proszę cię.

Jacek Bednarz napisał:

To jest według ciebie dojrzałe stanowisko? U 6000 osób zachodzi podejrzenie uzasadnione? To jest jawne naginanie prawa, takie samo, jak naginanie prawa jest poprzez sektorówki i zamaskowanie twarzy.
Tylko akurat w mniemaniu Bednarza to jest dla ciebie ok. ale w mniemaniu kibiców już infantylne. W twoim mniemaniu klub może buble prawne i luki prawne wykorzystywać, kibice nie... Równi i równiejsi?

Tak właśnie PR i wszystkie metody reklamy wizerunku mącą ludziom w głowach. Jesteś tego dobitnym przykładem. Wystarczy ładnie napisać.
Ej, wprowadźmy taką zasadę w naszych dyskusjach - czytamy ze zrozumieniem a dopiero potem odpisujemy. Odrobinę wysiłku pls.
Czytasz i interpretujesz tekst tak jak chcesz zinterpretować.
Na jakiej podstawie opierasz tezę, że "Tylko akurat w mniemaniu Bednarza to jest dla ciebie ok" Hę?

Mam określoną opinię o SKWK, więc pewnie wiszą mi nad łóżkiem plakaty z Jackiem B? Niezła konstrukcja. Informuję Cię więc, że świat składa się głównie z różnych odcieni szarości.
Właśnie taki sposób upraszczania świata jest głównym problemem retoryki SKWK.
Goście robią zajebistą robotę u podstaw, organizują masę fantastycznych akcji a potem psują to wszystko popierając/organizując (niepotrzebne skreślić) żenujące akcje jak ta derbowa.
"Dojebię swojemu ukochanemu Klubowi, bo Jacek jest be. No zesz k...".
Dzieci (i to te mniej bystre) w piaskownicy.

Jacek B natomiast to mierny prawnik, jeszcze gorszy partner do rozmów i żaden Prezes.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 05.03.2014, 23:19
Dla jednych to żenująca akcja, dla innych dobry dodatek do oprawy...kwestia gustu.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 05.03.2014, 23:24
Ej, wprowadźmy taką zasadę w naszych dyskusjach - czytamy ze zrozumieniem a dopiero potem odpisujemy. Odrobinę wysiłku pls.
Czytasz i interpretujesz tekst tak jak chcesz zinterpretować.
Na jakiej podstawie opierasz tezę, że "Tylko akurat w mniemaniu Bednarza to jest dla ciebie ok" Hę?

Mam określoną opinię o SKWK, więc pewnie wiszą mi nad łóżkiem plakaty z Jackiem B? Niezła konstrukcja. Informuję Cię więc, że świat składa się głównie z różnych odcieni szarości.
Właśnie taki sposób upraszczania świata jest głównym problemem retoryki SKWK.
Goście robią zajebistą robotę u podstaw, organizują masę fantastycznych akcji a potem psują to wszystko popierając/organizując (niepotrzebne skreślić) żenujące akcje jak ta derbowa.
"Dojebię swojemu ukochanemu Klubowi, bo Jacek jest be. No zesz k...".
Dzieci (i to te mniej bystre) w piaskownicy.

Jacek B natomiast to mierny prawnik, jeszcze gorszy partner do rozmów i żaden Prezes.
Wydaje mi się, że moje czytanie ze zrozumieniem jest ok.

Tezę opieram na tym o to wniosku:
Bardzo krytycznie oceniam większość działań Bednarza ale w tym przypadku ma moje pełne poparcie.
Ma twoje pełne poparcie w naginaniu prawa kosztem walki z naginaniem prawa... dlatego pytam czy to jest dla ciebie ok? równi i równiejsi?
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.03.2014 o godz. 23:28.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 05.03.2014, 23:26
Mnie tylko dziwi, dlaczego wątek o rychłym spadku do IV ligi jest eksponowany akurat gdy klub olał SKWK w kwestii kasy na cele kibicowskie.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 05.03.2014, 23:30
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Dla jednych to żenująca akcja, dla innych dobry dodatek do oprawy...kwestia gustu.
Stary, rzucaj sobie ile chcesz. Ale zapłać za to rachunek jak dorosły (?) facet. A jak Cię na to nie stać, to nie traktuj swojego ukochanego (?) Klubu jak skarbonki tylko dlatego, że chcesz się rozerwać.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że moje czytanie ze zrozumieniem jest ok.

Tezę opieram na tym o to wniosku:

Ma twoje pełne poparcie w naginaniu prawa kosztem walki z naginaniem prawa... dlatego pytam czy to jest dla ciebie ok? równi i równiejsi?
Precyzując - jasne, że bzdura. Jasne, że naginanie prawa. Uzasadnienie mega naciągane. Ale ma Jacek B moje pełne poparcie w sporze z SKWK co do meritum. Jako pracownik Klubu. Bo tak go traktuję. Nie jako Jacek B.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.03.2014 o godz. 23:48.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.03.2014, 07:30
Panowie, zakończcie temat sporu Bednarz - SKWK, bo na forum pełno anonimowych harcowników. Jaką macie pewność, ze rozmawiacie z kibicem Wisły ? Przeciez gro wpisów pokrywa się kropka w kropkę z z wpisami na Gazecie Krakowskiej gdzie kibice parchów wypisują dokładnie to samo co tutaj niektórzy "wiślacy". Parchy bardzo zainteresowane tematem 1 zł. od bilety i funkcjonowaniem SKWK . Dlatego, skoro nie wiadomo z kim się rozmawia, dajcie spokój.
Niech ci harcownicy, zwolennicy Bednarza podejdą na meczach Wisły i tam przedstawią swoje tezy. Zazwyczaj jest tak, ze ich wtedy nie ma. Za to na forum wysyp junior memberów i starszych ukrytych też.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.03.2014, 07:52
Nawet żydy dostali zakaz siadania na innych sektorach, ale oczywiście u nas jest to niezrozumiałe. Tak sobie Bednarz wymyślił i koniec. A kto myśli inaczej ten śmierdzi czosnkiem i pracuje w GK.
Każdy ma swój rozum i interpretuje jak chce. Dla mnie sprawa jeżeli chodzi o kary jest jasna.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 06.03.2014, 09:05
Cytat:
Niech ci harcownicy, zwolennicy Bednarza podejdą na meczach Wisły i tam przedstawią swoje tezy. Zazwyczaj jest tak, ze ich wtedy nie ma. Za to na forum wysyp junior memberów i starszych ukrytych też.
Przecież wielokrotnie było pisane, że młyn to nie miejsce na demokrację i jak przychodzisz to trzeba się dostosować. Więc jakoś nie wyobrażam sobie, żeby parę osób nagle podeszło pod gniazdo i stwierdziło: "wiecie przeginacie troche z najazdem na Bednarza, ponadto nie podobało nam się rzucenie rac na murawę na spotkaniu derbowym. Zrobicie coś z tym?" Jakoś wątpie, żeby po takiej akcji (?) następnego dnia Skwk zamieściło artykuł przepraszający wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Skoro osoby decyzyjne mają takie, a nie inne zdanie w kilku kwestiach, to trzeba się z tym pogodzić, tak samo jak osoby decyzyjne powinne się pogodzić, ze części kibiców może nie podobać się rzucanie rac na murawę, czy ostatnia anty-bednarzowa kampania. I to, że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że od razu musi być parchem, żydem, piknikiem, lewakiem itp.
Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez Charlie : 06.03.2014 o godz. 09:05.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 06.03.2014, 09:45
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Nawet żydy dostali zakaz siadania na innych sektorach, ale oczywiście u nas jest to niezrozumiałe. Tak sobie Bednarz wymyślił i koniec. A kto myśli inaczej ten śmierdzi czosnkiem i pracuje w GK.
Każdy ma swój rozum i interpretuje jak chce. Dla mnie sprawa jeżeli chodzi o kary jest jasna.

Zgadzam się. Nie chce już stawać po żadnej stronie tego konfliktu tylko zauważ, że Ty jako kibic Wisły o karze dowiedziałeś się dwa dni później. A przez czas wytłumaczenia caĺej sprawy przez klub sytuacja zdążyła się trochę zaognić bo zostały wyciągnięte pewne sprawy które do tej pory nie ujrzały światła dziennego.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 06.03.2014, 09:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Panowie, zakończcie temat sporu Bednarz - SKWK, bo na forum pełno anonimowych harcowników.
Ale przecież na stronie SKWK pod tymi zarzutami wobec Bednarza i Smudy też nikt się nie podpisał imieniem i nazwiskiem więc chcąc nie chcąc też jest to anonimowa opinia tak samo jak tutaj ja forum.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ale komu wtedy mają przedstawiać swoje tezy? Osobom które i tak o niczym nie decydują a jedynie chcieliby decydować?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2014, 10:36
Stary, rzucaj sobie ile chcesz. Ale zapłać za to rachunek jak dorosły (?) facet. A jak Cię na to nie stać, to nie traktuj swojego ukochanego (?) Klubu jak skarbonki tylko dlatego, że chcesz się rozerwać.
Czy ja rzucałem ? Nie, nie rzucałem. Więc taki tekst to sobie możesz mówić do syna, jak go kiedyś będziesz miał (?). Stwierdziłem fakt, że dla wielu osób takie atrakcje tylko wzmacniają widowisko i emocje. Nikomu nic nie robią, co najwyżej jest trochę dymu, na kilkanaście sekund przerwie się mecz, itp.

Słowem żenujący można za to opisać zachowanie typu: siedzenie na sektorach piknikowych (A i H) i rodzinnych podczach hymnu, nie znajomość tekstu naszego hymnu, itp.

Dla jednych to jest żenujące, dla innych co innego. I nie wiem czy wartości wyznawane przez Gówno Wybiórcze będą uniwersalnymi ? A w szczególności na tym forum, które mam nadzieję jest jeszcze forum kibicowskim.

Też podejrzewam, że tutaj i na wislaportal jest wielu żydów, którzy srają w gacie na myśl, że przeforsujemy 1 zł od biletu..., gdyż wtedy ich działalność zeszłaby już całkowicie do kanałów. Dlatego starają się to jak najbardziej obrzydzić i zniechęcić nasz klub do tej szczytnej akcji, która może zapewnić Wiśle w Krakowie przyszłość.

raindog napisał(a):Wyświetl post
Panowie, nie dyskutujcie ze zwolennikami SKWK i dodatkowej złotówki od biletu, gdyż nie mamy pewności, że nie są idiotami - (IQ ok. 70-80), a w takim wypadku ma to sens, jak dyskusja ze stołkiem.
i Ty oczekujesz jakiegokolwiek szacunku ?
I jeszcze jedno, a co z tymi którzy są zwolennikami 1 zł od biletu, a niezbyt kochają wszystkich w SKWK ? Chyba, że to dla Twoich zwojów mózgowych za dużo i nie przyjmujesz takiej kompilacji...

raindog napisał(a):Wyświetl post
BTW - ja się już tutaj nie wypowiadam.
po powyższym powinieneś sobie od nas odpocząć...

Tak całkowicie na marginesie, nie jest to dla Was dziwne, aby lewaki, liberałowie uczyły wielu z Was co to są wartości prawicowe ? Z takiej nauki może wyjść coś tak absurdalnego jak w Wielkiej Brytanii, gdzie konserwatywny ( ? ) rząd legalizuje adopcję dzieci (!) przez pary homoseksualne...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.03.2014 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.03.2014, 11:00
Czy ja rzucałem ? Nie, nie rzucałem. Więc taki tekst to sobie możesz mówić do syna, jak go kiedyś będziesz miał (?). Stwierdziłem fakt, że dla wielu osób takie atrakcje tylko wzmacniają widowisko i emocje. Nikomu nic nie robią, co najwyżej jest trochę dymu, na kilkanaście sekund przerwie się mecz, itp.

Słowem żenujący można za to opisać zachowanie typu: siedzenie na sektorach piknikowych (A i H) i rodzinnych podczach hymnu, nie znajomość tekstu naszego hymnu, itp.

Dla jednych to jest żenujące, dla innych co innego. I nie wiem czy wartości wyznawane przez Gówno Wybiórcze będą uniwersalnymi ? A w szczególności na tym forum, które mam nadzieję jest jeszcze forum kibicowskim.

Też podejrzewam, że tutaj i na wislaportal jest wielu żydów, którzy srają w gacie na myśl, że przeforsujemy 1 zł od biletu..., gdyż wtedy ich działalność zeszłaby już całkowicie do kanałów. Dlatego starają się to jak najbardziej obrzydzić i zniechęcić nasz klub do tej szczytnej akcji, która może zapewnić Wiśle w Krakowie przyszłość.

i Ty oczekujesz jakiegokolwiek szacunku ?
I jeszcze jedno, a co z tymi którzy są zwolennikami 1 zł od biletu, a niezbyt kochają wszystkich w SKWK ? Chyba, że to dla Twoich zwojów mózgowych za dużo i nie przyjmujesz takiej kompilacji...

po powyższym powinieneś sobie od nas odpocząć...

Tak całkowicie na marginesie, nie jest to dla Was dziwne, aby lewaki, liberałowie uczyły wielu z Was co to są wartości prawicowe ? Z takiej nauki może wyjść coś tak absurdalnego jak w Wielkiej Brytanii, gdzie konserwatywny ( ? ) rząd legalizuje adopcję dzieci (!) przez pary homoseksualne...
Mówi to osoba dla której świat jest czarno-biały. Albo kochasz Wisłę, SKWK i musisz popierać akcję złotówka od biletu, a jak nie to żydek, czytelnik gw.

PS. Już Ci mówiłem, żebyś nie szczycił się tak prawicowymi ideałami, bo poza poglądam antyhomosie nie reprezentujesz w sobie nic prawicowego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2014, 11:05
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Mówi to osoba dla której świat jest czarno-biały. Albo kochasz Wisłę, SKWK i musisz popierać akcję złotówka od biletu, a jak nie to żydek, czytelnik gw.

PS. Już Ci mówiłem, żebyś nie szczycił się tak prawicowymi ideałami, bo poza poglądam antyhomosie nie reprezentujesz w sobie nic prawicowego.
nie jest czarno biały. Nie powiedziałem też, że trzeba kochać SKWK, aby być kibicem Wisły. Twierdze, że sprzeciwianie się akcji 1 zł od biletu jest ze szkodą dla Wisły, a to już stawia pod znakiem zapytania to czy w RZECZYWISTOŚCI jest się jej kibicem.

Szkodzić Wiśle mogą różne środowiska, także te podające się tutaj za kibiców Wisły, gdyż nie jest to zbyt trudne na tym forum.

PS. Mylisz się. Nie jestem liberałem, co nie znaczy że nie jestem prawicowcem. Łatwo też wychodzi Ci sprowadzanie mnie do poglądów "antyhomosie", mimo że nidy na ten temat nawet nie rozmawialiśmy, jedynie po moim stwierdzeniu, że ja dziękuję za takich prawicowców jak w Wielkiej Brytanii, którzy legalizują adopcję dzieci.A Ty zakładasz, że moje poglądy prawicowe opierają się jedynie na kwestiach antyhomosie... takie typowe dla osoby, którą podobno nie jesteś.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.03.2014 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 06.03.2014, 11:05
Nie wiem o co tyle hałasu z tą złotówką. Ja chętnie dopłaciłbym do biletu nawet 2 albo 3. Warunek jeden wszystkie kary obciążające klub przez komisje ligi czy uefa związane z zachowaniem kibiców płacone przez skwk z tej puli (zamrożonej w skali roku) to co zostanie niech idzie na pomniki, młodzież, itp. Jak będą niejasności to przecież są instytucje w tym kraju mogące prześwietlić finanse dużo poważniejszych organizacji niż skwk.

Co do Bednarza. Łapy precz. Głównie dzięki jego tępemu uporowi i konsekwencji w sprawach finansowych wychodzimy na prostą z widokami na spory sukces w lidze. Każdy kto teraz rzucałby klubowi kłody pod nogi w imie jakiś głupich fochów rodem z gimnazjum tam właśnie powinien wrócić. Parafrazując znane hasło:

"Bednarz możesz być nawet z 7egii jeśli budujesz Wielka Wisłę"
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2014, 11:16
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem o co tyle hałasu z tą złotówką. Ja chętnie dopłaciłbym do biletu nawet 2 albo 3. Warunek jeden wszystkie kary obciążające klub przez komisje ligi czy uefa związane z zachowaniem kibiców płacone przez skwk z tej puli (zamrożonej w skali roku) to co zostanie niech idzie na pomniki, młodzież, itp. Jak będą niejasności to przecież są instytucje w tym kraju mogące prześwietlić finanse dużo poważniejszych organizacji niż skwk.

Co do Bednarza. Łapy precz. Głównie dzięki jego tępemu uporowi i konsekwencji w sprawach finansowych wychodzimy na prostą z widokami na spory sukces w lidze. Każdy kto teraz rzucałby klubowi kłody pod nogi w imie jakiś głupich fochów rodem z gimnazjum tam właśnie powinien wrócić. Parafrazując znane hasło:

"Bednarz możesz być nawet z 7egii jeśli budujesz Wielka Wisłę"
Po części zgoda odnośnie kwestii rozliczeń, SKWK powinno się na to zgodzić. Pytanie czy Bednarz tego teraz nie wymyślił, aby mieć argument dla dziennikarzy już po fakcie. Uważaj z tym proponowanien 2-3 zł od biletu, bo tutaj sknerusy lub/ i kryptożydy chcą zabić za 1 zł od biletu ;-). Aha i jeśli ja jestem za 1 zł podobno socjalistą, to Ty za 2-3 zł, to musisz być KOMUNISTĄ (Sic!).

Ale dlaczego do tej pory to SKWK bardziej broniło Bednarza, a tzw. piknikowo jechało po nim jak po burej suce, że to zdrajca, że nie ściąga gwiazd, że z Legii (przepraszam, wielu z Was kocha pisać 7egia) ?

Z wieloma tezami listów SKWK można się nie zgadzać. Jednak nad kilkoma sprawami trzeba się zastanowić. Oprócz 1 zł od biletu, to ważną kwestią jest także próba oddania marketingu i sprzedaży biletów zewnętrznej firmie !!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.03.2014 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując
GrzegorzTS
Member

Od: 09.2012

Stary 06.03.2014, 11:25
GrzegorzTS to sławny prowokator. Mam nadzieję, że udowodni swe oszczerstwa, a jeśli nie, to dostanie bana od Wisłazwe...

Nie możemy pozwolić, aby to forum stało się takim śmietniskiem-wysypiskiem frustratów jak wislaportal.
Dla ciebie prowokatorem jest każdy kto krytkuje skwk,czepiasz się ludzi którzy ośmielają się krytykować to stowarzyszenie.Czytaj moje posty ze zrozumieniem a następnie komentuj.Pisałem,że wiem jak były jakiś czas temu wydawane pieniądze w tym stowarzyszeniu bo należałem tam.Darowałem sobie pisania szczegółów bo nie posiadam żadnych dowodów z tamtych czasów,mam jednak nadzieję,że kiedyś ktoś napisze więcej w tym temacie.
Skoro jesteś tak blisko z skwk to napisz mi jaka jest gwarancja,że wyniki zbiórek meczowych podawane są zgodnie z tym co znajduje się w puszkach,nikogo nie oskarzam chcę zwyczajnie wiedzieć jak AKTUALNIE to wygląda ,kto AKTUALNIE liczy pieniądze? napisz może to zmieni moje zdanie o skwk.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2014, 11:33
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Dla ciebie prowokatorem jest każdy kto krytkuje skwk,czepiasz się ludzi którzy ośmielają się krytykować to stowarzyszenie.Czytaj moje posty ze zrozumieniem a następnie komentuj.Pisałem,że wiem jak były jakiś czas temu wydawane pieniądze w tym stowarzyszeniu bo należałem tam.Darowałem sobie pisania szczegółów bo nie posiadam żadnych dowodów z tamtych czasów,mam jednak nadzieję,że kiedyś ktoś napisze więcej w tym temacie.
Skoro jesteś tak blisko z skwk to napisz mi jaka jest gwarancja,że wyniki zbiórek meczowych podawane są zgodnie z tym co znajduje się w puszkach,nikogo nie oskarzam chcę zwyczajnie wiedzieć jak AKTUALNIE to wygląda ,kto AKTUALNIE liczy pieniądze? napisz może to zmieni moje zdanie o skwk.
Po pierwsze, nie jestem blisko z SKWK. Po drugie, zbiórki są zgodne z prawem, zgłoszone w UM. To wymaga spełnienai określonej procedury. Po trzecie, wszelkie nadużycia podlegają odpowiedzialności karner. Po czwarte, to oskarżający ma obowiązek udowodnienia winy, a nie oskarżany ma obowiązek udowodnienia niewinności. Po piąte, jeśli masz wątpliwości zgłoś sprawę POLICJI (może masz takie ciągoty konfidenckie ?). Po szóste z pewnością POLICJA zajmie się Twoim zgłoszeniem z dużym animuszem (w końcu to wrogowie ludu - kibice będą oskarżeni). Po siódme, Twóje prowokacje i działania na szkodę kibiców Wisły są już od dawna tutaj widoczne. Jeśli chcesz oskarżać, to po prostu działaj, a nie ograniczaj się do "niewinnych pytań"...

W swoim życiu często spotkałem się z oskarżeniami ludzi, którzy oskarżając kogoś, tak naprawdę podejrzewali kogoś o coś, co Oni by robili będąc na ich miejscu. Więc GrzegorzuTS może Ty jesteś jedną z takich osób ? Co ? Czemu nie napiszesz jeszcze o "czarnych kurtkach" ? Przecież to drogie ubrania i z pewnością mają je z kasy ze zbiórek ? ;-)

Żaden komunista.
źle mnie zrozumiałeś, ja Cię nie oskarżam Ale idąc tokiem rozumowania co poniektórych to tego tutaj możesz się spodziewać... Chcesz, aby 2-3 zł szły od biletu, to bardzo niebezpieczne dla nich... ;-)

Hipokryzja. Dopóki obiecywał kasę był ok. Teraz to wróg i niszczyciel klubu?
Sądzę, że dopóki był szczery był OK, a gdy zaczął kręcić to stracił szacunek.

Bo 7egia to stara....
to akurat zostawie bez komentarza...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.03.2014 o godz. 12:37.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.03.2014, 12:08
Po części zgoda odnośnie kwestii rozliczeń, SKWK powinno się na to zgodzić. Pytanie czy Bednarz tego teraz nie wymyślił, aby mieć argument dla dziennikarzy już po fakcie. Uważaj z tym proponowanien 2-3 zł od biletu, bo tutaj sknerusy lub/ i kryptożydy chcą zabić za 1 zł od biletu ;-). Aha i jeśli ja jestem za 1 zł podobno socjalista, to Ty za 2-3 zł, to musisz być KOMUNISTA (Sic!).

Ale dlaczego do tej pory to SKWK bardziej broniło Bednarza, a tzw. piknikowo jechało po nim jak po burej suce, że to zdrajca, że nie ściąga gwiazd, że z Legii (przepraszam, wielu z Was kocha pisać 7egia) ?

Z wieloma tezami listów SKWK można się nie zgadzać. Jednak nad kilkoma sprawami trzeba się zastanowić. Oprócz 1 zł od biletu, to ważną jest kwestią jest także próba oddania marketingu i sprzedaży biletów zewnętrznej firmie !!
Po pierwsze, nie ważne czy wymyślił czy nie - nie ma woli współpracy. Panowie się nie dogadali. Nie ważne jak to motywują, liczy się efekt - dla obu stron oferta stała się nieatrakcyjna. Zauważ ze SKWK widząc ociągania się ze strony klubu, nie zaproponowało ze swojej strony więcej by uczynić ofertę lepsza w oczach Bednarza.

Druga sprawa - pikniki maja w d... czy Jacek jest z Legii czy nie. Wszelkie tego typu awersje pochodzą od grupy 'kumatych'. Przenosisz pewne cechy jednej grupy na inną.

Trzy - oddanie marketingu do firmy zewnętrznej. Wybacz, wolę jakikolwiek marketing działający niż własny 'żaden'. Nota bene umowę można tak skonstruować aby dało się na niej zarobić lub ją rozwiązać jeśli wynik współpracy nie będzie korzystny. SKWK w oświadczeniu zdaje się o tym zapominać.

Reasumując - nie dogadali się. I tak już sprawę stawiając wprost - SKWK potrzebuje pieniędzy których przedstawiając taka ofertę jaka przedstawiła, nie dostanie. O co tu się obrażać?

P.S.
Outsourcing marketingu to dobry przykład na to że cala sprawa obija się o 'podział tortu'. Pochodna tego jest pytanie czy podział na lepsze czy nie - tu nie polemizuję.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Stary 06.03.2014, 12:09
Po części zgoda odnośnie kwestii rozliczeń, SKWK powinno się na to zgodzić. Pytanie czy Bednarz tego teraz nie wymyślił, aby mieć argument dla dziennikarzy już po fakcie. Uważaj z tym proponowanien 2-3 zł od biletu, bo tutaj sknerusy lub/ i kryptożydy chcą zabić za 1 zł od biletu ;-). Aha i jeśli ja jestem za 1 zł podobno socjalistą, to Ty za 2-3 zł, to musisz być KOMUNISTĄ (Sic!).
Żaden komunista. Nie chodzę na C bo za dla mnie liczy się mecz. Co nie znaczy że nie docenia tamtejszej roboty.Parę złotych w skali roku nikogo nie powinno boleć. W końcu szkolenia Mosadu odnośnie zarządzania swoimi pieniędzmi to chyba gdzie indziej.

Inna sprawa że nie dam ani złamanego grosza jesli będą lecieć race a ja będę musiał oglądać mecze w kapciach bo paru debili uważa że są ważni. Sami tam na c czy w skwk musicie sie dogadać, bo nie da sie jednocześnie cieszyć z akcji jak na derbach ( 25 tyś - solidny postument pod pomnik, i ryzyko pustego r22) i udawać że najważniejsze jest dobro Wisły. Zwłaszcza teraz jak wszystko co związane z kibicami jest na cenzurowanym.

Hipokryzja. Dopóki obiecywał kasę był ok. Teraz to wróg i niszczyciel klubu?

Bo 7egia to stara....

Temat kas i biletów mi nieznany więc nie wypowiadam się.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.03.2014, 12:27
Nie wiem o co tyle hałasu z tą złotówką. Ja chętnie dopłaciłbym do biletu nawet 2 albo 3.
No i wlasnie o to chodzi. jak ktos chce nie sklada sie.
Okazuje sie ze panowie SKWK po prostu zrobili skok na kase. A jak się nie udał
to rzucili na zlość Bednarzowi race. Okazuję się, że o zwyczajny podatek od kibicow. SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 06.03.2014, 12:28
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze, nie ważne czy wymyślił czy nie - nie ma woli współpracy. Panowie się nie dogadali. Nie ważne jak to motywują, liczy się efekt - dla obu stron oferta stała się nieatrakcyjna. Zauważ ze SKWK widząc ociągania się ze strony klubu, nie zaproponowało ze swojej strony więcej by uczynić ofertę lepsza w oczach Bednarza.
Oj ważne. Kwestia podnoszonych argumentów jest ważna, może Klub zbywał że podpisze, że nic nie trzeba zmienić, że jest OK. W końcu kibice dostali zapewnienie, które później okazało się bajkami. Gdyby Klub powiedział OK, ale jeśli będą kary to najpierw z tego idzie kasa, to może kibice by sie zgodzili. To akurat jest ważne, aby określić po której stronie jest wina.

Druga sprawa - pikniki maja w d... czy Jacek jest z Legii czy nie. Wszelkie tego typu awersje pochodzą od grupy 'kumatych'. Przenosisz pewne cechy jednej grupy na inną.
Właśnie nie. Największe pomyje na Bednarza wylewali zawsze pikniki, na wislaportal to był wręcz festiwal nienawiści. Nikt kumaty po nim tak nie jechał, poza krótką wojenką pod koniec 2012 r.. Sprawa się teraz zmieniła i może tak trwać, ze złymi skutkami dla jednej i drugiej strony i ostatecznie WISŁY KRAKÓW.

Trzy - oddanie marketingu do firmy zewnętrznej. Wybacz, wolę jakikolwiek marketing działający niż własny 'żaden'. Nota bene umowę można tak skonstruować aby dało się na niej zarobić lub ją rozwiązać jeśli wynik współpracy nie będzie korzystny. SKWK w oświadczeniu zdaje się o tym zapominać.
Jeśli się nic nie robi u siebie, to zewnętrzy marketing będzie lepszy. To fakt. Jednak tak postawiona sprawa pokazuje całkowicie nieudolność zarządzających klubem. Nie potrafią zbudować merketingu w dzisiejszych czasach ? To absurd, po 25 latach działania w gospodarce rynkowej. Co do kwesti odstąpienia od umowy po potencjalnym (prawdopodobnym) fiasku takiej współpracy można zaapelować, aby: POLAK BYŁ MĄDRY PRZED SZKODĄ, A NIE PO SZKODZIE.

Reasumując - nie dogadali się. I tak już sprawę stawiając wprost - SKWK potrzebuje pieniędzy których przedstawiając taka ofertę jaka przedstawiła, nie dostanie. O co tu się obrażać?
Jeszcze raz mówię, dla mnie nie jest najważniejsza pomyślność SKWK, ale pomyślność projektów wiślackich. Jeśli klub uwali tą sprawę, to w przyszłości tego pożałuje.

bódyń napisał(a):Wyświetl post
SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
Czy musimy się na naszym forum godzić na takie rzeczy ? Na takie oszczerstwa względem organizacji, która naprawdę robi dużo dobrego ? Rozumiem mieć inne zdanie, ostro dyskutować i sprzeczać się czy konstruktywnie krytykować.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 06.03.2014 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Stary 06.03.2014, 12:41
bódyń napisał(a):Wyświetl post
No i wlasnie o to chodzi. jak ktos chce nie sklada sie.
Okazuje sie ze panowie SKWK po prostu zrobili skok na kase. A jak się nie udał
to rzucili na zlość Bednarzowi race. Okazuję się, że o zwyczajny podatek od kibicow. SKWK - Stowarzyszenie Kibicow Wielbiących Kasę.
Nie jest do końca tak. Jestem na meczu i widzę super oprawę, która sprawia, że goscie ogladaja namiętnie swoje buty - jestem dumny. Sam przy tym z wielu względów, chocby czas nie moge współdzialac wiec nawet taki characz przy bilecie zaakceptuję. Tylko że rozmawia się a zwłaszcza o pieniądzach z poważnymi ludźmi. A nie z szkodnikami.
Ja bym nawet nie czepiał sie gdyby oni zdefraudowali te 5% na jakiś browarek jak tam po nocach malują te sektorwki. Ale stanowczo nie garstce decydentów którzy z tego chcą żyć a tak to troszke wygląda.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.03.2014, 12:49
To akurat jest ważne, aby określić po której stronie jest wina.
Nie ważne. Dorośli jesteśmy. Mogę założyć to z czym się nie zgadzam, czyli ze Bednarz strzelił focha lub z premedytacją oszukał kibiców. Warunek brzegowy tej sytuacji. I jaki z tego wniosek? Taki że SKWK nie miało planu na wypadek niepowodzenia akcji. Plan jak u wojsk ruskich - bez wyjścia awaryjnego. Dlaczego? Dlaczego nie można było przekuć tego w sukces - jak widać było że nie dojdzie do podpisania, odłożyć w czasie ofertę a zakomunikować 'przełożenie negocjacji ze strony klubu'? Potem pozwolić się Bednarzowi sparzyć i za jakiś czas wrócić do pomysłu.

... pikniki, na wislaportal ...
Wybacz ale wprowadzasz do dyskusji nieokreślony (z całym szacunkiem) plankton który nie ma znaczenia.

Jeśli się nic nie robi u siebie, to zewnętrzy marketing będzie lepszy. To fakt. (...) POLAK BYŁ MĄDRY PRZED SZKODĄ, A NIE PO SZKODZIE.
Teraz by ocenić krok klubu trzeba trochę czasu. Okaże się czy to był strzał w dziesiątkę, jak ze Smudą, czy też wtopa. Tylko trzeba dać szansę dla dobra Wisły. Nie dziwi Cię że SKWK, nie widząc umowy ani rezultatu współpracy, określiło ją jako wyprzedaż kubu? (o ile dobrze pamiętam sformułowanie)

Jeśli klub uwali tą sprawę, to w przyszłości tego pożałuje.
Nie ma co grozić - kijek zawsze jest a tu brakuje zwykłej marchewki.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 06.03.2014, 14:15
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Słuchaj kolego. Pisałem do ciebie wprost. Unikasz odpowiedzi, ale napiszę jeszcze raz: Wprowadźmy pewne zasady: To nie jest wislaportal i tu plusów do twoich komentów się nie daje:

Wysuwasz poważne oskarżenia nie mające żadnego odzwierciedlenia w dowodach podejrzewam że w faktach również.

Piszesz pod nickiem GrzegorzTS (dla mnie to oznacza: nikt, nobody, somebody) Twoja retoryka pokazuje zanadto, że raczej nie jesteś osobą, która chce problem rozwiązać, tylko wręcz przeciwnie: bić pianę, podburzać i nastawiać się antagonizmami itd. Śmiem więc twierdzić, że słowa kolegi o twoim prowokatorstwie są tutaj odpowiednie.

Po za tym: Nikt cię nie zna, nikt nie wie kim jesteś, nikt nie wie czy byłeś w SKWK... Jesteś niezweryfikowany... sorry

Dlatego zastanawiam się o cel twoich pomówień. Co chcesz osiągnąć pisząc o czymś na co nie masz dowodów? Chcesz być wiarygodny, to pokaż dowód na te sprawy, które ci wyszczególniłem w poprzednim poście. Inaczej jest to propaganda na poziomie czosnkowym a ja myślałem, że standardy kibiców Wisły Kraków są na całkiem wyższym poziomie, od tych co czosnkiem śmierdzi.

Jeśli ich nie masz a coś ci się wydaje, to zapisz się do Zespołu Macierewicza. Razem wspólnie rozwiążecie problem spisku SKWK. Może jakiś zamach wywęszycie, kto wie.

Co do gwarancji, żeby ten argument rozwiać: Od jakiegoś czasu jeśli chodzi o zbiórki zmieniły się zasady ich przeprowadzania.
Każda zbiórka musi mieć pozwolenie w UM. I potem w UM jest ona rozliczana... A na stadionie jest monitoring: To powinno twoje wątpliwości rozwiać. Dziwi mnie ten postulat, bo po pierwsze, ktoś taki w temacie jak ty, powinien o tym wiedzieć a po drugie gołym okiem widać, na co te pieniądze idą. Widać to na mieście, widać to na stadionie i poza nim. A takie rzeczy tanie nie są a zbiórki okazałe również nie.

P.s Nikt ci nie każe do puszki dawać, nikt ci nie każe żyć takimi wartościami jak członkowie SKWK. Jesteś wolnym człowiekiem, robisz to co chcesz, ale szanujmy się. Nie pomawiajmy i nie szkalujmy, nie piszmy o ludziach, którzy wyciągnęli TS z gigantycznych długów że są bandytami, bo nikt im czynów zwanych jako bandyckie nie udowodnił. Wszędzie jakieś wątpliwości się rodzą, ale do jasnej cholery, wszystkiego nie przewidzisz, nie na wszystko mamy wpływ. Nie można żyć nienawiścią do ludzi którzy mają ten sam cel, tylko dlatego, że nie zawsze wyrażają to w najlepszy z możliwych sposobów.
Ostatnio edytowane przez palikot : 06.03.2014 o godz. 14:29.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.03.2014, 15:21
Zawsze mnie zastanawiało czemu niektórzy rzucający jadem w stronę SKWK mają o nich takie wyobrażenie jakby działali na szkodę Wisły.. że, są ukrytymi kibicami Cracovii, którzy chcą zniszczyć Wisłę.
Nigdy nie mogę tego zrozumieć. Chodzi o komentarze po tego typu oświadczeniach SKWK jak teraz.
Kto jak kto ale SKWK jest bardzo blisko klubu i wiedzą najlepiej co tam się wyprawia. (Nie, nie jestem z SKWK )
Ci ludzie bezgranicznie poświęcają się Wiśle i działają w imię jej potęgi.

Nasuwa się więc pytanie - czemu osoby z zarządu mieliby działać na szkodę Wisły?
Pytanie retoryczne.
90% z nich to tylko pracownicy, którzy nie są w żaden sposób emocjonalnie związani z Wisłą.
Większość z nich na Reymonta trafiła przypadkiem - po prostu więcej im zapłacono. Oni nie są z naszym klubem bo kochają Wisłę, są jej kibicami, a dla miesięcznej pensji.
Dziś są tutaj, na drugi dzień gdzie indziej. Pomijam fakt, że jest wielu takich (i to wysoko postawionych), którzy najchętniej wyssaliby co do ostatniego grosza i zostawili klub- bankruta w A-klasie.
Ale póki żyje mama Cupiała, a sam Cupiał ma jeszcze dość mocny łeb i nie daje się omamić dopóty będzie częściowo ch.ujowo, ale stabilnie.

Co jest najlepsze? sam Cupiał dał zielone światło dla złotówki od biletu.. jeszcze kilka lat temu za taki przekręt z kibicami kilku pracowników zostałoby wyjeb.anych na zbity pysk. Co zrobił zarząd? to samo co poprzednio.. cwane lisy zaczęli się obarczać nawzajem i nie ma winnego. I to martwi.. Cupiał małymi kroczkami może tracić grunt pod nogami i coraz mniej będzie od niego zależne, a stery próbują przejąć jadowite żmije dla których Wisła jest kulą u nogi.
Co możemy zrobić? zapełnić stadion w meczu z Zawiszą. Może się więcej wyjaśni. I wyjaśni się samemu Cupiałowi.

Trzeba działać, bo my z tym klubem będziemy najbliższe 30-40 lat (zależne od roczników ;-))) a 3/4 zarządu za kilka lat będzie pracować gdzie indziej i Bóg jeden wie w którym miejscu znajdować się będzie nasz klub.
Ostatnio edytowane przez element : 06.03.2014 o godz. 15:43.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.03.2014, 15:49
nie jest czarno biały. Nie powiedziałem też, że trzeba kochać SKWK, aby być kibicem Wisły. Twierdze, że sprzeciwianie się akcji 1 zł od biletu jest ze szkodą dla Wisły, a to już stawia pod znakiem zapytania to czy w RZECZYWISTOŚCI jest się jej kibicem.

Szkodzić Wiśle mogą różne środowiska, także te podające się tutaj za kibiców Wisły, gdyż nie jest to zbyt trudne na tym forum.

PS. Mylisz się. Nie jestem liberałem, co nie znaczy że nie jestem prawicowcem. Łatwo też wychodzi Ci sprowadzanie mnie do poglądów "antyhomosie", mimo że nidy na ten temat nawet nie rozmawialiśmy, jedynie po moim stwierdzeniu, że ja dziękuję za takich prawicowców jak w Wielkiej Brytanii, którzy legalizują adopcję dzieci.A Ty zakładasz, że moje poglądy prawicowe opierają się jedynie na kwestiach antyhomosie... takie typowe dla osoby, którą podobno nie jesteś.
Dla mnie poglądy prawicowe w sferze gospodarczej to właśnie liberalizm i ochrona własności prywatnej, a "złotówka" od biletu właśnie jest przeciwna tym poglądom.

A tekst o antyhomosiach to była próba pokazania, że może i masz poglądy prawicowe, ale raczej na tematy społeczne (homosie, aborcja, eutanazja, kościół, tradycja, UE itd), ale nie o tym tutaj mówimy. Stąd ten cudzysłów, żeby nie brać tego dosłownie. Myślałem, że załapiesz o co mi chodziło.

Uważaj z tym proponowanien 2-3 zł od biletu, bo tutaj sknerusy lub/ i kryptożydy chcą zabić za 1 zł od biletu ;-). Aha i jeśli ja jestem za 1 zł podobno socjalistą, to Ty za 2-3 zł, to musisz być KOMUNISTĄ (Sic!).
Dalej nie rozumiesz. Nie chodzi o kwotę tylko o zasadę. Czemu wszyscy na stadionie mają płacić na widzimisię jego części (nawet jeżeli ich postulaty wydają się słuszne)?

Podsumowując, jakie niby masz te poglądy prawicowe, że uważasz się za prawicowca. Może być na priv żeby nie rozmywać.

Ponadto skąd pewność, że po przejściu ustawy o złotówce od biletu nie będzie sytuacji, że np. inna grupa kibicowska / trenerzy innej sekcji / ktoś tam jeszcze inny nie wymyśli, że sekcja piłkarska powinna być solidarna wobec innych sekcji i będzie forsować ustawę "złotówka od bilety na sekcje Judo" (nie powiecie mi chyba, ze to byłaby zła inicjatywa). Następnie trener gimnastyki zawnioskuje o "2 zł od biletu na gimnastyke". Następnie Smuda dojdzie do wniosku, że brakuje mu piłkarzy, więc zaproponuje aby od każdego biletu "złotówka" szła na kontrakt dla piłkarza, które klub pozyska na następną runde tak jakby "ekstra". Nie powiecie mi chyba, że to byłaby zła inicjatywa i wy jako kibice Wisły będziecie sępić kase. Nie wydaje wam się, że takie "postulaty" brzmią niedorzecznie?

Zdecydowanie wolałabym sytuację w której przy zakupie każdego biletu (strefa kibica, internet) kibic zostaje informowany o możliwości zakupu "cegiełki" na taki i taki cel, a nie w takim kształcie jaki proponuje SKWK.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.03.2014 o godz. 16:28.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.03.2014, 15:56
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że wyższość jednego kibica nad drugim polega na zajmowanym miejscu na stadionie ? Jednego jestem pewne, że niektórzy z C mają wyższego ego, a wynika to tylko z samego faktu, że tam zasiadają.
Abstrahuje od tego czy SKWK walczy w "słusznej" sprawie czy nie.

Nie podoba mi się to, że na stronie stowarzyszenia pojawiają się artykuły wciskające ludziom ciemnotę i nie prawdę.
Strzelam również, że osoba lub osoby odpowiedzialne za to udzielają się teraz w tym temacie podnosząc chwytliwe postulaty.

Intuicja podpowiada mi, że w tym wszystkim nie chodzi o muzeum, pomnik, oprawy czy kibiców. Kto myśli samodzielnie czyli nie powiela opinii innych może dojść do jakiś tam wniosków bo szukać nie trzeba daleko.
Niczego nie sugeruję, źle mnie zrozumiałeś. Sam nie zawsze bywam na C, więc byłaby to lekka hipokryzja z mojej strony. Złotówka miała być wprowadzona docelowo na C.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów