The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.03.2014, 19:49
Wyznawcom Smudy, którzy nie mają pojęcia co w rzeczywistości prezentuje sobą Smuda nie wytłumaczy się. Oni łapią gadki szmatki w canal+ czy promocyjne wywiady z Gazety Krakowskiej. Gdyby tylko Smuda zajmował się trenowaniem drużyny ale jak widać zaczyna wtrącać się w sprawy od których mu wara.Jemu i innym najemnikom, którzy wpadli na chwilę do Wisły za .....pieniadze.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 03.03.2014, 21:20
Ktoś informuje, że jakieś złe rzeczy dzieję się w klubie, że zbliża się jakaś katastrofa. Po czym możemy przeczytać, że Smuda nie przyszedł na jakieś ślubowanie czy piłkarze nie przeszli przez Błonia. Kolejne kwestie Sobola. Nie przypominam sobie aby klub kiedy kol wiek informował o tym, że nie dogadano się z Sobolem w kwestiach finansowych - Nic takiego nie było . Smuda go nie chciał i ta wiedza była dostępna powszechnie, taka jego koncepcja. Decyzje są zawsze trudne ale czasami trzeba je podjąć, rzecz naturalna w wielu klubach nawet tych topowych. Real Madryt też musiał pozbyć się Raula, Juventus - Del Piero.
Co prezentuje Smuda ? Czy to takie trudne do rozszyfrowania. Już tyle lat jest w lidze. dlatego nie rozumiem, że nagle oczekiwano czegoś innego. Tak Smuda ma wszystko w 4 literach i interesuje go tylko pierwsza drużyna za co mieli do niego pretensje chociażby w Poznaniu. Dla mnie coś co było wiadome.
Paweł Stolarski - chłopak czuł się gotowy na Ekstraklasę nawet chciał podbijać Legię. U nas grał dość często słabo bo słabo ale grał teraz nie potrafi się zmieścić w 18 meczowej Lechii gdzie Probierz wystawił w jednym z meczu na prawej stronie piłkarza o nazwisku Oualembo. Jeśli ktoś ogląda ekstraklasę pewnie kojarzy jaki poziom prezentuje ten zawodnik. Ciekawostką jest to, że obaj panowie mają wspólnego to, że zostali ośmieszeni przez Luisa Carlosa z Zawiszy. A można było przekalkulować, że Burliga będzie łapał kartki i nie jest okazem zdrowia, szansa na grę była spora.

Uważam, że w klubie pracować ludzie, którzy są "top" w swoich dziedzinach, a nie dlatego, że ktoś się utożsamia.
Jeśli istniało zagrożenie, że ktoś mógł ujawniać jakieś tajemnice szatni kibicom to nie powinien pracować w klubie. Takie jest moje zdanie.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 03.03.2014, 21:38
A to Bednarz nie jest już dobry ?
I Smuda też ?

Mętlik mam

A co z holendrami już są dobrzy czy wciąż jeszcze źli ?
Jakiś niespodziewany zwrot akcji w tej sprawie jest przewidywany ?

A i co z młodymi Polakami ? Stawiamy czy nie ?

Jak żyć...

Ps. Zamiar spuszczenia sprzedaży biletów do cośtamfive, o ile informacja jest prawdziwa, nie można inaczej traktować jako sabotaż.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 04.03.2014, 10:26
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
żadne bratanie klubu i pilkarzy z kibicami nie powinno miec m-ca...klub to musi byc organizacja ktora jest conajmniej ten level wyżej...a chłopcy z SKWK niech sie zajmą dopingowaniem tak jak by tego H. Reyman oczekiwał bo poziom kultury kibicowkskiej jest niski zeby nie powiedziec zaden..za to glosnosc i mniemanie wysoki ejak nigdy...

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie.
Co rozumiesz przez stwierdzenie ''żadne bratanie klubu i piłkarzy z kibicami nie powinno mieć miejsca" ?

Zakaz brania udziału w różnych inicjatywach na rzecz kibiców? Akcje charytatywne wspierane przez SKWK nie powinny być wspierane przez piłkarzy i klub?

Dla mnie troszkę ten argument o tym, że piłkarze czy nawet Smuda nie przeszli z nami przez Błonia chybiony. Jak dobrze pamiętam w pierwszym szeregu szedł Bednarz i Czerwiński a o tym już nie wspomniano. Nie wiem oczekiwano, że piłkarze przejdą przez Błonia a potem wyjdą na boisko? Nie trafia to do mnie.

Zgadzam się co do akcji ''złotówka od biletu'' - bo jak widać sprawa miała drugie dno i za to Bednarz wyłapał minusa, praktycznie zawsze starałem się go bronić (sytuacja finansowa, itd) ale teraz nie znajduję żadnych argumentów w jego obronie podobnie jak w sytuacji przehandlowania kibiców z młyna. W tym momencie mocno się wkurzyłem, bo o tym, że kara będzie wiedział nawet przysłowiowy ''janusz''. Ale nikt nie spodziewał się tego, że klub zagra nam tak na nosie wlepiając nam zakazy stadionowe (bez dowodów, jakichkolwiek pism, nagrań, itp).

O tym, że Sobol odchodzi nie przez warunki finansowe również wiedziała spora grupa osób. Więc to nie jest dla mnie jakaś nowość.

Szkoda tylko, że zarówno Bednarz jak i Smuda - nie chcą się ''bratać'' z kibolami ale jak trzeba wypełnić sektor szkolny, rozruszać jakąś akcję marketingową, stawić się na rynku to wtedy na dwa, trzy dni można się z tymi samymi kibolami ''bratać''.

Znowu jesteśmy w kropce, ponieważ większość kibiców z sektora C posiada karnety, więc klub za pewne ma nas już całkowicie wyjebane, bo kasa się zgadza. Mają w dupie na tą chwilę czy będzie protest czy go nie będzie. A jeżeli do niego dojdzie to zreflektują się tydzień przed rozpoczęciem sprzedaży karnetów na nowy sezon.

Jedno jest pewne, nie można kolejny raz zaufać tym osobom, kredyt zaufania został już wykorzystany, szkoda tylko że w negatywny sposób. Ile Wisła jest w stanie pociągnąć bez tego ''bratania się'' z kibolami?

Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, jednak pamiętacie o tym, że to kibice tworzą Wisłę, dbają o historię, przekazują wiedzę, miłość do klubu następnym pokoleniom, przyciągają na Wisłę nowych kibiców. Od naszej jedności zależy czy uda nam się przejść przez ten czas. Nie pozwólmy na to, by prezesi, decydenci decydowali co jest wg nich najlepsze dla nas.

AVE WISŁA.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 04.03.2014, 10:47
Nie wiem dlaczego wiele osób tak szybko wydało osąd po tym artykule na SKWK i nie poczekało na odpowiedź kogoś z klubu . Przecież nie pierwszy raz na stronie stowarzyszenia pewne argumenty są naciągane na siłę a w innych sprawach nie wszystkie szczegóły są podawane zwłaszcza te mniej wygodne .
Tutaj jest link do wywiadu z Bednarzem :
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...stop,id,t.html
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 04.03.2014, 11:38
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem tą sytuacje być może nie jestem na takim poziomie "kumatości" aby to zrozumieć. Wychodzi mi, że Jacek Bednarz stanął przed dylematem zamknięcia całego stadionu lub dogadania się gdzieś tam na różnych szczeblach aby nie wpuścić fanów z sektora C na mecz z Ruchem i reszta stadionu mogła przyjść i obejrzeć mecz. Jeśli Jacek Bednarz nie przystałby na warunek nie wpuszczenia kibiców z sektora C, zamknięty byłby cały stadion. Jeśli to wygląda w ten sposób nie jestem za bardzo wstanie zrozumieć o co chodzi. Nie wiem może chodzi o rozpatrywanie tej sytuacji w kategoriach tzw etycznego zachowania JB czyli. że "sprzedał" cześć fanów. W takiej sytuacji interpretuje to, że SKWK wolałoby aby stadion był zamknięty w całość.
Tylko warte podkreślenia jest to, że Jacek Bednarz jest prezesem klubu a nie człowiekiem z ulicy, nie biega z tematem i nie chodzi w bluzie jebać policje. Kierował się jak na prezesa przystała logiką, a nie zasadami z ulicy.

Projekt złotówki od biletu mi się nie spodobał jednej kwestii, przekazałem swoją opinie osobie z SKWK. Ale moja wiedza jest zbyt mała wskazać czy któraś ze stron w jakimś stopniu jest winna.
Motyw ze spotfife to faktycznie nie brzmi optymistycznie.

Tutaj fragment ze Zbyszkiem Bońkiem który jak widać trochę zmienia swoje stanowisko po wydarzeniach z Warszawy:

Kibolski bandytyzm dotyczy przede wszystkim Legii?

- Nie tylko. Grupy bandyckie rządzą w większości polskich klubów. Oczywiście nie dosłownie, ale dlatego jest to jeszcze groźniejsze. Bandyci chcą być traktowani na uprzywilejowanych warunkach, żądają pieniędzy na oprawy, preferencyjnych cen biletów. Gdy ktoś idzie do kina czy na koncert, nie musi się zastanawiać, koło kogo będzie siedział, tylko kupuje wygodne dla siebie miejsce. Nie oczekuje też, że ktoś z każdego biletu odda mu złotówkę, bo czuje się ważniejszym uczestnikiem imprezy. W piłce prezesi stają się niewolnikami chorych układów. Kiedyś mogłem zostać właścicielem polskiego klubu, była konkretna oferta. Nie zgodziłem się z uwagi właśnie na te absurdalne zależności.

Na stadionach powinna być policja?
- Oczywiście. Jeżeli przychodzę na mecz i widzę, że na trybunach są chętni do rozrabiania chuligani, to instynktownie rozglądam się, gdzie jest policja. Dla poczucia bezpieczeństwa potrzebuję takiej przeciwwagi. Muszę mieć pewność, że w razie jakiekolwiek zagrożenia nastąpi skuteczna interwencja.

Stadionowi bandyci zazwyczaj twierdzą, że to policja ich prowokuje.
- Wiem, wiem, bandyci chcą dbać o bezpieczeństwo na stadionach. Czy można sobie wyobrazić większy absurd? Ten sojusz stadionowych bandytów przeciwko policji jest groźny. Bandyci identyfikujący się z różnymi klubami w interesujących ich kwestiach umieją się świetnie dogadać. Na mecz Cracovia – Zawisza przyjechali chuligani z Bydgoszczy, mimo że ich klub nie wnioskował o bilety, bo jasne było, że pojadą tam tylko po to, by kontynuować wojenkę z właścicielem Zawiszy. Cracovia jednak i tak przekazała wejściówki stowarzyszeniu kibiców i potem już Zawisza nie miał kontroli, w czyje ręce one trafiają. W idealnym świecie, człowiek zameldowany w Bydgoszczy, Warszawie czy Poznaniu powinien mieć prawo swobodnego zakupu biletu na mecz w dowolnym miejscy kraju, no ale z tej zasady musimy wyłączyć bandytów. Im trzeba wbić do głowy, że nie ma dla nich miejsca na stadionach.

Nie chciałbym wyjść na jakiegoś "promotora" Bednarza, staram się oceniać trzeźwo sytuacje. Gdyby miał uderzać w niego to zastanowiłbym się czy Zagłębie Lubin uratowało nas przed tym, że nie daliśmy jakiegoś solidnego kontraktu piłkarzowi pokroju Łukasz Piątek. Ale tu też wiedza kibica jest ograniczona i trzeba pamiętać, że piłka nożna nie jest zero - jedynkowa.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.03.2014 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.03.2014, 11:46
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego wiele osób tak szybko wydało osąd po tym artykule na SKWK i nie poczekało na odpowiedź kogoś z klubu . Przecież nie pierwszy raz na stronie stowarzyszenia pewne argumenty są naciągane na siłę a w innych sprawach nie wszystkie szczegóły są podawane zwłaszcza te mniej wygodne .
Wyjebane mamy na to co powiedzą ci z klubu. A ty sobie czekaj i łykaj jak przystało na gimbusa.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.03.2014, 11:51
Przecież, to było od razu wiadomo. Nie myślicie chyba, że Bednarz sam sobie wymyślił, że nie wpuści prawie 6000 osób tak na złość tym co zapalili racę?
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.03.2014, 11:57
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem tą sytuacje być może nie jestem na takim poziomie "kumatości" aby to zrozumieć. Wychodzi mi, że Jacek Bednarz stanął przed dylematem zamknięcia całego stadionu lub dogadania się gdzieś tam na różnych szczeblach aby nie wpuścić fanów z sektora C na mecz z Ruchem i reszta stadionu mogła przyjść i obejrzeć mecz. Jeśli Jacek Bednarz nie przystałby na warunek nie wpuszczenia kibiców z sektora C, zamknięty byłby cały stadion. Jeśli to wygląda w ten sposób nie jestem za bardzo wstanie zrozumieć o co chodzi. Nie wiem może chodzi o rozpatrywanie tej sytuacji w kategoriach tzw etycznego zachowania JB czyli. że "sprzedał" cześć fanów...

.[/I]
A dziwnym trafem na oficjalnej pisali ze zakazy wydała Komisja Ligi ! Co jest oczywiście kłamstwem, dlatego nie ma podstaw by wierzyć Bednarzowi w jakiekolwiek słowo.

Więc sorki ale, że nie jesteś na odpowiednim poziomie "kumatości" to mało...ty nie jestes nawet na poziomie odpowiedniej interpretacji faktów aby to zrozumieć.

I nie wklejaj tutaj płaczków typu Boniek. Odezwał się bo coś się stało, a tak siedział morda w kubeł.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:01
No i co można przeczytać z tego wywiadu ? Odpowiedział choć na jedno pytanie czy tylko kluczył ? Odpowiedział kto stoi za niewpuszceniem kibiców z z C na inne sektory ? Ten wywiad to jedno wielkie gówno i zapowiedź wojenki z kibicami. Wszystko na to wskazuje , że jak chcą to ją będą mieli.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 04.03.2014, 12:05
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No i co można przeczytać z tego wywiadu ? Odpowiedział choć na jedno pytanie czy tylko kluczył ? Odpowiedział kto stoi za niewpuszceniem kibiców z z C na inne sektory ? Ten wywiad to jedno wielkie gówno i zapowiedź wojenki z kibicami. Wszystko na to wskazuje , że jak chcą to ją będą mieli.
Tylko kto na niej straci? Wszyscy.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:08
Mieliśmy zatem wybór, albo przyjmiemy taką karę, albo zostanie zamknięty cały stadion, a w dodatku nasi kibice otrzymają zakaz wyjazdowy.
Dla mnie jest to jakieś wytłumaczenie...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:11
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Tylko kto na niej straci? Wszyscy.
No to wytłumacz to Bednarzowi. Tylko pamiętaj, ze dla niego Wisła to tylko przejściowe miejsce pracy (jutro bedzie np. w Bydgoszczy, Lubinie, Gdyni, Poznaniu itd ) a dla nas to jest nasza miłość i nikt nie wybiera się gdzie indziej. To jest nasz klub, nie Bednarza.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:14
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Mieliśmy zatem wybór, albo przyjmiemy taką karę, albo zostanie zamknięty cały stadion, a w dodatku nasi kibice otrzymają zakaz wyjazdowy.
Ty chyba dalej nie rozumiesz o co chodzi ? Nie rzecz w tym, ze sektor został zamknięty tylko kto stoi za decyzją o nie wpuszczeniu kibiców z sektora C na inne sektory tak jak to miało miejsce w Warszawie, gdzie Żyleta była zamknięta i kibice Legii z Żylety siedzieli na innych sektorach.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 04.03.2014, 12:16
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Wyjebane mamy na to co powiedzą ci z klubu. A ty sobie czekaj i łykaj jak przystało na gimbusa.
Każdy ma własny rozum i wierzy w to co chce oraz komu chce ale i tak najbardziej żałosne jest obrażanie przez internet - łał co za odwaga ...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 04.03.2014, 12:21

Ale jakby to łysy powiedział wprost a nie mówił że decyzję podjął Obama to by była całkiem inna gadka.
Chodzi o wiarygodność człowieka.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:23
Dla mnie było to ustalone w kuluarach. Jaki interes miałby klub nie wpuszczenia kibiców i rezygnacji z tysięcy złotych?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.03.2014, 12:35
Każdy ma własny rozum i wierzy w to co chce oraz komu chce ale i tak najbardziej żałosne jest obrażanie przez internet - łał co za odwaga ...
Zostaw w spokoju internetowego wojownika.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ale jakby to łysy powiedział wprost a nie mówił że decyzję podjął Obama to by była całkiem inna gadka.
Chodzi o wiarygodność człowieka.
Czyli, co? SKWK będzie robić bojkot bo Bednarz nie powiedział całej prawdy? Pomijam fakt, że każdy średnio rozgarnięty zajarzył, że poszedł on na układ dbający o dobro klubu. Powiewa trochę absurdem. I w kogo ma uderzyć ten bojkot? W Bednarza? Smude? Uderzy jedynie w klub Wisła. Bo chyba nie sądzicie, że jak SKWK tupnie nóżką to Cupiał zwolni wyżej wymienionych.

A co do złotówki to jak widać chodziło też o coś więcej o czym pismo SKWK nie wspomina.

PS. No niestety, ale póki tu Bednarz pracuje to jest też jego klub, tak samo jak Smudy, Brożka, pana Janusza piknika itd.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 04.03.2014 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 04.03.2014, 12:36
Dla mnie było to ustalone w kuluarach. Jaki interes miałby klub nie wpuszczenia kibiców i rezygnacji z tysięcy złotych?
Jakiej rezygnacji z tysięcy złotych ? Skoro te pieniadze już dawno ma w swojej kasie bo kibicom z C sprzedał wcześniej karnety. Dlatego teraz ma ich w d...e, bo pieniądze w garści.
Inna śpiewka bedzie wtedy kiedy ogłoszony będzie bojkot kupowania karnetów, wtedy Bednarz bedzie musiał nabrać szacunku do kibiców, bo mu wtedy dopiero wyleci z budzetu kilkadziesiąt tysięcy za bilety.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.03.2014, 12:44
Jakiej rezygnacji z tysięcy złotych ? Skoro te pieniadze już dawno ma w swojej kasie bo kibicom z C sprzedał wcześniej karnety. Dlatego teraz ma ich w d...e, bo pieniądze w garści.
Inna śpiewka bedzie wtedy kiedy ogłoszony będzie bojkot kupowania karnetów, wtedy Bednarz bedzie musiał nabrać szacunku do kibiców, bo mu wtedy dopiero wyleci z budzetu kilkadziesiąt tysięcy za bilety.
Zamknęliby cały stadion, bileciarze by nie przyszli = strata kilku tysięcy. Tak trzeba rozumować, jeśli chodzi o decyzje.

Po cyrkach na Legii, żeby się co poniektórzy nie zdziwili, gdy bojkot karnetów nic nie da.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 04.03.2014, 13:00
No to wytłumacz to Bednarzowi. Tylko pamiętaj, ze dla niego Wisła to tylko przejściowe miejsce pracy (jutro bedzie np. w Bydgoszczy, Lubinie, Gdyni, Poznaniu itd ) a dla nas to jest nasza miłość i nikt nie wybiera się gdzie indziej. To jest nasz klub, nie Bednarza.
Ale czy ten konflikt jest naprawdę potrzebny? Bednarz jest zły? A jacy byli wcześniejszy? Widzimy wady Bednarza a zalety jego nie widzimy?
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 04.03.2014, 13:37
Jak dla mnie odzwierciedleniem stanowiska większości kibiców jest kwota jaką udaje się zebrać do puszek. Ja np. nie wrzucam na oprawy* i wcale nie mam ochoty żeby złotówka z mojego biletu szła gdzie indziej niż do klubu.

*Od momentu transparentu na Frankowskiego. Chcę uniknąć sytuacji ze zapłacę na oprawę której treść jest całkowicie sprzeczna z moim zdaniem
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 04.03.2014, 14:06
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie odzwierciedleniem stanowiska większości kibiców jest kwota jaką udaje się zebrać do puszek. Ja np. nie wrzucam na oprawy* i wcale nie mam ochoty żeby złotówka z mojego biletu szła gdzie indziej niż do klubu.

*Od momentu transparentu na Frankowskiego. Chcę uniknąć sytuacji ze zapłacę na oprawę której treść jest całkowicie sprzeczna z moim zdaniem
nie masz ochoty, aby powstał porządny pomnik Henryka Reymana ?
nie masz ochoty, aby powstało prawdziwe Muzeum Wisły Kraków ?
nie masz ochoty, aby wnętrza trybun były wymalowane ładnymi grafami o tematyce wiślackiej ?

Na te cele miały iść pieniądze z akcji "1 zł od biletu". Czy naprawdę niektórzy ludzie są zaślepienie nienawiścią wobec kibiców, którą wpaja gówno wybiórcze, tvn i inne media ? Czy może tylko udają kibiców Wisły Kraków na tym forum, a w rzeczywistości są parchami ?

Uwalenie przez klub tej wspaniałej inicjatywy może być największym błędem obecnych władz WISŁA KRAKÓW S.A.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.03.2014 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując
wojtas87
Junior Member

Od: 03.2005

Stary 04.03.2014, 15:02
domin_czyzyny, jeżeli rzeczywiście te pieniądze poszły by w CAŁOŚCI na te cele to jak najbardziej. Jednak na stronie SKWK w tekście "Banda Oszustów" jest coś takiego "...Wydawało się, że wszystko potoczy się po naszej myśli - pozytywnie przyjęto taki pomysł na finansowanie m.in. pomnika Reymana, organizacji muzeum, czy dofinansowania opraw meczowych". Ja się nie zgadzam na takie oprawy jak ostatnio i jeżeli za pieniądze wszystkich chcecie robić takie oprawy to niech wszyscy się na to zgodzą. Bo niestety klub odda pieniądze i potem jeszcze zapłaci za to kare.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2014, 15:24
kasa od takich jak Ty poszłaby tylko na cele przeze mnie wymienione, czyli zgodne z Waszymi "życzeniami". Zdajesz sobie sprawę ile kosztuje pomnik, stworzenie Muzeum Wisły Kraków czy upiekszenie stadionu ? To są ogromne kwoty. Nie zapominaj, że spora część stadionu nie ma nic przeciwko temu, aby oprócz wspomagania takich zgodnych akcji, część kasy poszła także na cele ultras.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 04.03.2014 o godz. 16:46.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.03.2014, 16:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie masz ochoty, aby powstał porządny pomnik Henryka Reymana ?
nie masz ochoty, aby powstało prawdziwe Muzeum Wisły Kraków ?
nie masz ochoty, aby wnętrza trybun były wymalowane ładnymi grafami o tematyce wiślackiej ?

Na te cele miały iść pieniądze z akcji "1 zł od biletu". Czy naprawdę niektórzy ludzie są zaślepienie nienawiścią wobec kibiców, którą wpaja gówno wybiórcze, tvn i inne media ? Czy może tylko udają kibiców Wisły Kraków na tym forum, a w rzeczywistości są parchami ?

Uwalenie przez klub tej wspaniałej inicjatywy może być największym błędem obecnych władz WISŁA KRAKÓW S.A.
Tania demagogia.

Kolega nie ma ochoty by z jego pieniędzy finansowano niezgodne z jego przekonaniami treści. Jak będą cegiełki na pomnik, to może kupi. Podobnie z innymi akcjami.

Złotówka na SKWK od biletu, to forma podatku. Ja podatków nie lubię.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 04.03.2014, 17:21
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Tania demagogia.

Kolega nie ma ochoty by z jego pieniędzy finansowano niezgodne z jego przekonaniami treści. Jak będą cegiełki na pomnik, to może kupi. Podobnie z innymi akcjami.

Złotówka na SKWK od biletu, to forma podatku. Ja podatków nie lubię.
"może kupie" to właśnie charakteryzuje wielu z Was. Dlatego trzeba działać inaczej, sami nie jesteście w stanie poświęcić ani 1 zł na cele inne niż bilet na mecz czy kiełbacha na meczu. Nie widzicie nic poza czubkiem swojego nosa...Macie w dupie wszystko...

Nie jest to demagogia. Jeśli nie będzie akcji 1 zł od biletu nie będzie tych ważnych rzeczy. Dlatego wiele tysięcy osób podpisało ten apel do klubu. Są to pewnie osoby, które na jesieni bywały najczęściej na meczach. W przychodziło nas wtedy ok 10000 osób na mecz, a podpisów jest 7000. Czyli ok. 70 % podpisało ten apel.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.03.2014, 17:45
Widzisz ja np cegiełkę na konkretny cel związany z Wisłą kupię na 100 % a nawet chętnie za nią przepłacę. Czy jestem pewny ile z tej mojej ewentualnej złotówki pójdzie na pomnik? W obecnych czasach chyba jednak nie wiem.
Żadna ze stron nie jest tu do końca czysta. Smutne to.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 04.03.2014 o godz. 17:54.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 04.03.2014, 18:01
Co jest naciągane? Że Bednarz kłamał, że KL kazała mu zrobić 6000 zakazów stadionowych?
Okłamał i tyle, sam to zaproponował dzięki czemu KL nie zamknęła reszty trybun. Poprawność polityczna się kłania. Zamiast napisać oświadczenie i powiedzieć wprost co wynegocjował, to okłamał. Za to dla niego brak szacunku. Lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem tą sytuacje być może nie jestem na takim poziomie "kumatości" aby to zrozumieć. Wychodzi mi, że Jacek Bednarz stanął przed dylematem zamknięcia całego stadionu lub dogadania się gdzieś tam na różnych szczeblach aby nie wpuścić fanów z sektora C na mecz z Ruchem i reszta stadionu mogła przyjść i obejrzeć mecz. Jeśli Jacek Bednarz nie przystałby na warunek nie wpuszczenia kibiców z sektora C, zamknięty byłby cały stadion. Jeśli to wygląda w ten sposób nie jestem za bardzo wstanie zrozumieć o co chodzi. Nie wiem może chodzi o rozpatrywanie tej sytuacji w kategoriach tzw etycznego zachowania JB czyli. że "sprzedał" cześć fanów. W takiej sytuacji interpretuje to, że SKWK wolałoby aby stadion był zamknięty w całość.
Tylko warte podkreślenia jest to, że Jacek Bednarz jest prezesem klubu a nie człowiekiem z ulicy, nie biega z tematem i nie chodzi w bluzie jebać policje. Kierował się jak na prezesa przystała logiką, a nie zasadami z ulicy.

Projekt złotówki od biletu mi się nie spodobał jednej kwestii, przekazałem swoją opinie osobie z SKWK. Ale moja wiedza jest zbyt mała wskazać czy któraś ze stron w jakimś stopniu jest winna.
Motyw ze spotfife to faktycznie nie brzmi optymistycznie.

[/I]Nie chciałbym wyjść na jakiegoś "promotora" Bednarza, staram się oceniać trzeźwo sytuacje. Gdyby miał uderzać w niego to zastanowiłbym się czy Zagłębie Lubin uratowało nas przed tym, że nie daliśmy jakiegoś solidnego kontraktu piłkarzowi pokroju Łukasz Piątek. Ale tu też wiedza kibica jest ograniczona i trzeba pamiętać, że piłka nożna nie jest zero - jedynkowa.
1) Uważasz, że okłamywanie własnych kibiców jest ok? Dla mnie to jest specjalne działanie aby kibiców poróżnić między sobą. Zwykła taktyczna zagrywka. Nie oceniam tego co wynegocjował, bo wynegocjował wg mnie dobrze, ale sposób w jaki dzięki temu zrzucił winę na KL jest dla mnie żenująca i zasługuje na pogardę.

2) Nie sprzedał, bo z karą każdy się liczył nawet taką, że na Ruch nie wejdzie. Okłamał kibiców boi nie przyznał w oświadczeniu od razu w środę po derbach, że kibice z C nie wejdą na mecz co jest wynikiem negocjacji z KL, żeby nie zamknąć całego stadionu i po prostu jak facet przyznać się do trudnych decyzji, tylko jak szczur zwalił winę na KL i umył ręce
Po raz trzeci brak szacunku dla szczura

Dla mnie to kolejny dowód na to, że klub nie szanuje największego kapitału jaki posiada... SWOICH KIBICÓW!

Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
żadne bratanie klubu i pilkarzy z kibicami nie powinno miec m-ca...klub to musi byc organizacja ktora jest conajmniej ten level wyżej...a chłopcy z SKWK niech sie zajmą dopingowaniem tak jak by tego H. Reyman oczekiwał bo poziom kultury kibicowkskiej jest niski zeby nie powiedziec zaden..za to glosnosc i mniemanie wysoki ejak nigdy...
NIE! NIE! NIE! KIBICE TO NIE ŻADNE MARIONETKI DO DOPINGOWANIA!!!!! KLUB TO NIE JEST ŻADNA PRYWATA! KLUB TO WSPÓLNOTA LUDZI O WSPÓLNEJ PASJI I WSPÓLNYCH CELÓW! CZYLI WŁAŚCICIELI, KIBICÓW, PIŁKARZY, PREZESÓW I KAŻDEGO KOMU ZALEŻY NA BUDOWANIU POTĘGI KLUBU! Łączy nas wspólny interes. Klub bez Cupiała będzie w IV ludze! Klub bez kibiców(nie mylić z oglądaczami piłki chodzącej jak po sznurku) nie będzie istniał w ogóle!
ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE. NIECH BÓG SIĘ NAD TOBĄ ZLITUJE!

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Samo powstanie pisma uznaje za uzasadnione, klub nie wywiązał się z umowy a szanując swoich kibiców powinien.

Nie rozumiem natomiast dokładania do tego historyjek ze Smudą, piłkarzami itp. Jest to celowe, żeby obsmarować "nie lubianych" jak najmocniej, dodać dramatyzmu, pokazać jak bardzo są źli, co jest zabiegiem dość komicznym bo zrobionym z dziecięcą naiwnością.
Nie można powiedzieć, że SKWK robi wszystko idealnie, ma idealną wizję, ma idealne pojmowanie relacji klub vs kibice, idealnie się komunikuje i idealnie myśli... ale nie można im powiedzieć, że szkodzą Wiśle, tak jak to czyni większość kiełbasiarzy na wislaportal. Każdy chce dobrze, czasem pewne argumenty są bzdurne, ale to tylko ludzie do ....y maryny, często młodzi którzy chcą dla Wisły jak najlepiej. Postarajcie się to zrozumieć!!

Wyznawcom Smudy, którzy nie mają pojęcia co w rzeczywistości prezentuje sobą Smuda nie wytłumaczy się. Oni łapią gadki szmatki w canal+ czy promocyjne wywiady z Gazety Krakowskiej. Gdyby tylko Smuda zajmował się trenowaniem drużyny ale jak widać zaczyna wtrącać się w sprawy od których mu wara.Jemu i innym najemnikom, którzy wpadli na chwilę do Wisły za .....pieniadze.
Ale dajcie spokój temu Smudzie. On jest od trenowania. Ma nad sobą Bednarza na nim się skupcie, niech ponosi konsekwencje za swoich pracowników, za to co mówią.

Przecież, to było od razu wiadomo. Nie myślicie chyba, że Bednarz sam sobie wymyślił, że nie wpuści prawie 6000 osób tak na złość tym co zapalili racę?
Chodzi o to, że Bednarz kłamie, opisałem to wyżej. To efekt negocjacji, do których się nie przyznał, tylko zwalił winę na KL.

Pero napisał(a):Wyświetl post

Ale nikt cię do tego nie zmusza. Wcale nie musisz dawać na oprawę. Jesteś wolnym człowiekiem, który podejmuje suwerenne decyzje. Jeśli jesteś za tym, żeby przez 15 lat twoje pieniądze szły na sprawy, które nie rozwijają klubu to twoja sprawa. Jak dla mnie 1 zł od biletu jeśli idzie na takie szczytne cele, jak:
- powstanie muzeum
- budowanie kultu H. Reymana
- kontynuacja budowania wizerunku klubu jak np w szkołach
- bilety dla młodzieży
- różnego typu akcje wizerunkowe jak poprawa estetyki stadionu
- i wiele innych
To jestem za, bo to są sprawy, które mają pozytywny cel, mają być fundamentem silnej, wielkiej wspólnoty, marki WISŁY KRAKÓW. A to jest chyba i w twoim interesie(chyba, że uważasz się za fana piłki chodzącej jak po sznurku a nie Wisły Kraków) jak i tych co robią transparenty i flagi, którzy czasem pieprzną głupotę na forum i transparencie, tak samo jak i ty pieprzysz teraz, jednak w twoim przypadku nikt cię nie dyskredytuje. Klub tego nie robi, Bednarz ma to w dupie. On ma na celu poprawić finanse klubu i działać operacyjnie. Nie myśli przyszłościowo perspektywicznie.Nie ma długofalowej strategii bo wie, że jak spełni swój cel, to go tu nie ma! A kibice zostaną i są jedynymi obok Cupiała którzy chcą potęgi WISŁY KRAKÓW. Dlatego warto takie akcje promować a nie .......ić, że ty się nie zgadzasz, bo Frankowskiego nie lubią... I nie ma co .......ić, że kibice są od dopingowania... Kibice są całym sercem za Wisłą i chcą dla niej najlepiej. Jak Bednarz mówi, że nie widzi pola do dialogu, to niech stąd spierdala jeszcze szybciej jak jego poprzednik Basałaj

SZANUJMY SIĘ! NIE DAJMY SIĘ DZIELIĆ! CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM!
Ostatnio edytowane przez palikot : 04.03.2014 o godz. 18:39.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.03.2014, 18:48
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście wolno Ci ,mieć wyjebane.
Oni też mają podobnie ,na takich jak Ty.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów