The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2014, 20:04
Po 15 lutego na C2, C3 i C4 pojawi się jeszcze trochę biletów bo nie wszyscy przedłużą karnet z jesieni.
Odpowiedz cytując
mimon89
Member

Od: 06.2011

Stary 06.02.2014, 20:19
I pojawią się także bilety na C5, bo klub teraz zarezerwował około 500 miejsc na karnety, a jak nie zejdą to te wejściówki trafią na sprzedaż przed Derbami
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 06.02.2014, 20:26
Czy będzie komplet czy nie, na pewno frekwencja będzie wysoka, ponad 20 tysięcy lekką ręką! I nie przesadzajmy z tą zimą, mecz w środku dnia, mrozu pewnie nie będzie... Nie szukać wymówek, nie dość, że to DERBY, to jeszcze pierwszy mecz po zimowej przerwie na R22.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 06.02.2014, 21:22
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Po 15 lutego na C2, C3 i C4 pojawi się jeszcze trochę biletów bo nie wszyscy przedłużą karnet z jesieni.
Może być wcześniej bo przez ten czas ktoś może zdecydować się przenieść na inne miejsce.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.02.2014, 21:48
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Czy będzie komplet czy nie, na pewno frekwencja będzie wysoka, ponad 20 tysięcy lekką ręką! I nie przesadzajmy z tą zimą, mecz w środku dnia, mrozu pewnie nie będzie... Nie szukać wymówek, nie dość, że to DERBY, to jeszcze pierwszy mecz po zimowej przerwie na R22.
Babcia dziś mi mówiła że mają do nas pod koniec lutego przyjść syberyjskie mrozy także uważajmy. Heh
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 07.02.2014, 13:08
E21 otwarto...

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 07.02.2014, 13:11
Oczywiście jak ktoś ma już bilet niech cały czas nie wchodzi na stronkę. Wieczorem raz niech sobie sprawdzi jak musi. Nie spowalniajmy innym serwera.
Odpowiedz cytując
alkoholik
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 07.02.2014, 13:27
Na C zostały dokładnie 154 bilety.
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 07.02.2014, 14:02
Wie ktoś może czy będzie otwarta sprzedaż biletów na G, czy też są zajęte tylko dla karnetowiczów?
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.02.2014, 14:05
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zu_z_cracovia/
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
RybaTs
Member

Od: 12.2011

Stary 07.02.2014, 14:06
Zieniu bilety na G są przeznaczone tylko dla karnetowców
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 07.02.2014, 14:10
Dziękuję Panowie, jak zwykle nie doczytałem.. Trzeba będzie zająć miejsce gdzieś dalej od naszych gości w takim razie..
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.02.2014, 14:42
dziala wam strona z biletami?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 07.02.2014, 15:11
Myślę, że jeśli dużo biletów zejdzie, to G1 powinni włączyć do sprzedaży. Są dwa sektory buforowe, więc bez kitu. U parchów była o wiele mniejsza odległość od nas, do nich.
Odpowiedz cytując
White91
Member

Od: 09.2010

Stary 07.02.2014, 15:18
Znowu serwer nie daje rady!? No k***a! Nie wyciągają w ogóle wniosków.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.02.2014, 16:16
comek napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jeśli dużo biletów zejdzie, to G1 powinni włączyć do sprzedaży. Są dwa sektory buforowe, więc bez kitu. U parchów była o wiele mniejsza odległość od nas, do nich.
Na G1 są przenoszone karnety z G2. Poza tym klub już tydzień temu informował, że nie będzie sprzedaży biletów na G na derby.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 07.02.2014, 18:44
Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Apache/2.2.9 (Debian) mod_jk/1.2.26 PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at bilety.wisla.krakow.pl Port 443

Tak a'props biletów.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.02.2014, 19:03
Serwer głównie siada nie przez nawałnice chętnych do kupienia ale przez tych ciekawskich, ale co zrobić... Mimo wszystko wina klubu, który przynajmniej na czas sprzedaży przed takimi meczami powinien wynajmować dodatkowe serwery
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2013

Stary 07.02.2014, 20:46
Ja bym na ich miejscu zlecił usprawnienie systemu, a mianowicie: Gdy ktoś kupi bilet, to uniemożliwić tej osobie wejście na sprzedaż biletu/karnetu na dane wydarzenie/na wszystkie wydarzenia. Wtedy nawet jak będzię chciał sobie sprawdzić ile biletów zeszło to nie będzie mógł. A znów kolejne mogli by dodać licznik na danym wydarzeniu, ile biletów zeszło/pozostało. To by już całkowicie zminimalizowało ruch na serwerze.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.02.2014, 20:53
12 tysięcy biletów sprzedane! 25 tysięcy pęknie jak nic.
Odpowiedz cytując
coni
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 07.02.2014, 22:24
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
Ja bym na ich miejscu zlecił usprawnienie systemu, a mianowicie: Gdy ktoś kupi bilet, to uniemożliwić tej osobie wejście na sprzedaż biletu/karnetu na dane wydarzenie/na wszystkie wydarzenia. Wtedy nawet jak będzię chciał sobie sprawdzić ile biletów zeszło to nie będzie mógł. A znów kolejne mogli by dodać licznik na danym wydarzeniu, ile biletów zeszło/pozostało. To by już całkowicie zminimalizowało ruch na serwerze.
Psychologia. Im więcej ludzi chce kupić bilet tym więcej ludzi się napala na te bilety. A nie działająca strona tylko potęguję wrażenie szybko rozchodzących się biletów.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 07.02.2014, 22:44
Mario Nh napisał(a):
12 tysięcy biletów sprzedane! 25 tysięcy pęknie jak nic.
Skąd takie info? Na oficjalnej masz napisane, że szacują, że będzie przynajmniej te 12 tys. Tak na szybko przeliczając to zeszło może teraz 6-7 tys. (dzieląc pojemność całej trybuny na ilość sektorów).

Coni napisał(a):
Psychologia. Im więcej ludzi chce kupić bilet tym więcej ludzi się napala na te bilety. A nie działająca strona tylko potęguję wrażenie szybko rozchodzących się biletów.
Działa to też w drugą stronę (zresztą jak wszystko). Ci co są niezdecydowani mogą całkowicie zrezygnować.

Mnie zastanawia to, że na oficjalnej napisali, że karnety tylko na C5 i G2. Czyżby G1 włączyli do normalnej sprzedaży, a dodatkowo na karnety uruchomili G2?
Ostatnio edytowane przez R33 : 07.02.2014 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member

Od: 07.2011

Stary 07.02.2014, 23:43
R33 napisał(a):Wyświetl post
Czyżby G1 włączyli do normalnej sprzedaży, a dodatkowo na karnety uruchomili G2?
Nie, na początku było info, że sprzedają karnety na G2, a na derby nie będzie sprzedawanych biletów na G, bo robią bufor. A tych, którzy zakupią karnety na G2 będą prosili o zajęcie miejsc na sektorze G1 podczas derbów. Coś takiego pisali na początku przy informacjach odnośnie biletów.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.02.2014, 01:46
Maja doswiadczenie z oststich derbow ze jeden podsektor jako bufor nie wystarczy.

Ale ze dali parchom 2 tys biletow to nas na G bedzie tylko G1. gorzej tego rozegrac juz nie mozna bylo

A co do liczby to jest jeszce maasa czasu do derbow, na C biletow brak na naroznik tez sie koncza ,jest dobrze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 08.02.2014, 11:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
Skąd takie info? Na oficjalnej masz napisane, że szacują, że będzie przynajmniej te 12 tys. Tak na szybko przeliczając to zeszło może teraz 6-7 tys. (dzieląc pojemność całej trybuny na ilość sektorów).

Działa to też w drugą stronę (zresztą jak wszystko). Ci co są niezdecydowani mogą całkowicie zrezygnować.

Mnie zastanawia to, że na oficjalnej napisali, że karnety tylko na C5 i G2. Czyżby G1 włączyli do normalnej sprzedaży, a dodatkowo na karnety uruchomili G2?
hahahaha
szacują, ze będzie 12 tys Dobrze daje
Sprostowując te wypociny: Na samo C zeszło już 5,5 tys. na narożniku, 1,5 tys. czyli w sumie na tych 2 sektorach 7 tys.
Do tego dochodzi E oraz ,A,H, czyli 5 tys, które na 100% jest bo patrzyłem jeszcze wczoraj.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bartek_strz
Member

Od: 07.2009

Stary 08.02.2014, 12:35
Ja na serio myślałem, że coś z tą stroną zrobili, przez pierwsze dni sprzedaży było wszystko ok..
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 08.02.2014, 13:00
palikot napisał(a):
hahahaha
szacują, ze będzie 12 tys Dobrze daje

Cytat:
Do derbowego spotkania z Cracovią, które elektryzuje całą piłkarską Polskę, pozostało jeszcze ponad dwa tygodnie. Już dziś wiemy, że ten mecz zobaczy szacunkowo przynajmniej 12 tysięcy kibiców.
Po drugie napisane jest PRZYNAJMNIEJ ( i ja też to napisałem). Tak więc czytaj dokładnie, a potem się wypowiadaj.
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 08.02.2014, 13:13
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Maja doswiadczenie z oststich derbow ze jeden podsektor jako bufor nie wystarczy.

Ale ze dali parchom 2 tys biletow to nas na G bedzie tylko G1. gorzej tego rozegrac juz nie mozna bylo

A co do liczby to jest jeszce maasa czasu do derbow, na C biletow brak na naroznik tez sie koncza ,jest dobrze.

Naszych na G1 będzie 1000 pod warunkiem, że na ten sektor zejdą wszystkie karnety. Jeśli tych sprzedadzą na przykład 200, to tyle ludzi tam będzie.
Ciekawe, czy w rewanżu (być może jeszcze w tym sezonie) Cracovia da Wiśle 1057 biletów (bo tyle miejsc ma ich sektor gości) co będą mogli zrobić bez wyłączania jakichkolwiek innych sektorów. Innymi słowy ich to nie będzie nic kosztowało...

PS.Czy może ktoś napisać kiedy ostatnio widział działający portal biletowy? Pytam bo nie wiem czy padaka jest permanentna, czy wystarczy F5 wciskać.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 08.02.2014 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując
matysiuk
Member

Od: 05.2011

Stary 08.02.2014, 13:25
Stronka z biletami nie działa już od jakiś dwóch dni nic nie daje nawet odświeżanie...
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 08.02.2014, 19:49
Z forum SKWK:
Cytat:
koniec biletów na górę D
teraz zapełniamy górę B
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów