The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,09%
osłabi 82 59,85%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 16,06%
Głosujących: 137. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.01.2014, 00:19
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
O kim mowa?
O naszym nowym talencie, który ze trzy raz prosto kopnął piłkę - Paweł Stolarski
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 14.01.2014, 00:21
Raczej chodzi o to, kto go się chce lekką ręką pozbyć i kto sprowadził już podstarzałego Argentyńczyka, bo chyba jestem na bakier z aktualnościami dot. klubu.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.01.2014, 00:23
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Cyrk na kółkach - Wisła lekką ręką chce się pozbyć piłkarza, za którego śmiało mogłaby za 2-3 lata zainkasować 3 miliony euro, a sprowadza podstarzałego Argentyńczyka... gdzie zapowiedzi o młodej polskiej Wiśle? Poszły się... wiecie co robić.

I niech Bednarz nie .......i przypadkiem, że to dobre dla budżetu...
aha bo ty wiesz że to Wisła chce się go pozbyc a nie czasami Stolarski chce odejśc tak? prosze cie, prosze cie....
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.01.2014, 00:25
Ta, najlepiej niech Bednarz zaciągnie pożyczkę na kontrakt Stolarskiego, później opylić go za 100000 mln euro! Czysty zysk!!! Takie to proste, Bednarz apeluje do Ciebie odejdź!!!

btw. wyszedł nowy FM?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 14.01.2014, 00:31
a kto to jest Stolarski?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Pawel Przemysl
Junior Member

Od: 01.2014

Stary 14.01.2014, 01:57
co znacza ... to tekst ktory sie tak konczy co mialem pisac ze pilkarze plakali w szatnie jesli jestes z klubem na biezaco to pewne sprawy sie pamieta , bo ja pamietam ze po tej klesce to ryczeli jak dzieci male a gdzie w zasadzie na pocieszenie byla liga europejska
Smuda i Bednarz w ramach wyjasnienia ktos cos napisal wiec wyjasniam ja wiem czlowieku w jakim klub jest okresie i na co go stac , lecz moje zdanie jest takie by Jacus ze sparciem prawnikow ( sam ma chyba papiery i kancelarje prawna w W -wa ) dal sobie spokoj z ta robota ( bo ja tez tak potrafie siedziec za biurkiem i o 9 rano przychodzi Bunoza o 10 Melikson o 12 Genkow a 14 Pareiko na drugi dzien nowi ... i wszystkim wale ta sama spiewke jest zle klub ma zadluzenie nie funkcjonuje normalnie albo rozwiazujemy umowe i oddam troche hajsu albo obnizka kontraktu bo ja jestem nowa miotla zatrudniona od wlasnie takich zadan przez Cupiala
a trener Franiu Smuda przy calym szacunku do niego i jego osiagniec ale ten facet ma lata a zreszta jego 5 mni minelo juz dawno to co zrobil w tym zespole na ta runde dziekowa mu za to , ale to pokazuje poziom polskiego futbolu oraz naszej ligi bo przed startem rozgrywek ligowych sklejali zespol nawet student byl naa testach juz zapomniales o tym ? profesjonalizm pelna geba ale bajka mi nie chodzi o tego typa tylko Franek dokonczy sezon z Lysym a pozniej ktos nowy jest wiele mozliwosci to moje zdanie nie wazne z jakim paszportem
Nie musi. Istnieje saldo ujemne.
Ta wiem ze istnieje , ale lepiej kupowac pilkarzy inwestowac w klub zarabiac pieniadze miec z tego zysk oraz radosc , robic dobra marke w europie , rozwijac sie o to w tym mi chodzilo w kwesti wyjasnienia
A co było celem: LM czy stabilny klub? Biedni poszli w szkolenie, my biliśmy dalej głową w ścianę
Kto jest biedny Lech i Legia ITI i Amika ? Oni poszli po rozum do glowy ze za kilka lat beda mieli z tego zysk !! Legia juz zarabia siano jako pierwszy polski zespol !! Jakos oba kluby potrafily
A o bank lub banki
To tak tylko tlumacze ze tam inaczej sie to kreci w Polsce to by go zniszczyl ZUS i zaraz bankrut i po klubie mamy ostani przyklad Polonii Wwa gdyby nie kibice to co , a tam to funkcjonuje i nie tylko w portugaliii i jeszcze graja w lidze europy plus ligi mistrzow masz tu sprawiedliwosc
odnosnie Cupiala i ligi mistrzow
ja mysle ze sie chlop sie wku...il i to na maxa odpadli z ligi mistrzow pozniej zle wyniki w europejskich pucharach ( LE ) kalkulator nie trzeba ksiegowego a zespol trzeba utrzymac i pracownikom placic caly rok ( mialo sie zarobic a znow sie jest w plecy ) , a klub jest jego wiec robi co chce i kiedy chce wiec zatrudnia Jacka Bednarza a ten tam sprzata i tak to wyglada a teraz jest lipa i jest ciezko ale jakos graja
europejskie sredniaki ?
Bate Fc Kopen. Apoel Viktoria czy inne ; wymienilem kilka klubow co maja mysle podobne zblizone budzety jak Wisla ( wczesniejsze lata ) , Legia obecnie lub wczesniej mysle byly to podobne budzety ale dzieki promocji LM plus zysku z calego tego cyrku UEFA to mogly grac co jakis czas , wiec o to mi chodzilo by byc co rok w tych rozgrywkach realia sa jakie sa ale nie chodzi mi tu o stan obecny klubu bo wiem ze jest lipa
nara dobranoc
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 14.01.2014, 08:49
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
a kto tak pisał ?
Brożek zarabia 200 tys zł rocznie, czyli sobie policz ile miesięcznie, ale nie jest to 5 tys
Nie musze sobie dzielić,bo wiedziałem,ze zarabia duzo wiecej.
Napisałem tylko dla przykładu ,że własnie KTOŚ (nie pamietam kto) napisał na forum takie brednie o 5tys.....
Czytaj ze zrozuminiem.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 14.01.2014, 08:54
Pawel Przemysl napisał(a):Wyświetl post
Jesli sie nie myle to TRIO PORTO BENEFIKA I SPORTING sa zadluzone w sumie na 300 mln euro a graja w europie caly czas i chyba placa pracownikom a Jacus B zwalnia sprzataczki i wspomina to na konferencji prasowej chlopie jebniej sie w leb . Tam na zachodzie dziala to inaczej bank lub banki musza pozyczac ten hajs caly czas a w Polsce sa inne realia i tu jest inaczej wiec ciezko sie wbic w ta elite choc najlepiej bylo by sie spytac pana Czerwinskiego on chyba pracowal w banku
Dorzuć do tego jeszcze Real Madryt! Z innej beczki... zobacz kolego ile długu publicznego ma Grecja w porównaniu do Polski i jakoś potrafi wypłacać ludziom po 1800 euro emerytur! Prawda jest taka, że kapitalizm rzadzi się swoimi prawami! Legia będzie miała 100mln budżet bez transferów i gówno ma do tego piłkarska akademia. Wpływy z bitetów, z oficjalnego sklepu przewyższyły wszelkie najbardziej optymistyczne prognozy, sprzedaż nazwy stadionu, duża ilość sponsorów pomocniczych... to jest stolyca więc nie ma się co dziwić, poziom życia wyższy, większy kapitał w obrocie, to i klub ma większe szanse na pozyskanie chojnych darczyńców. Dodatkowo zobaczcie ile w Warszawie mieszka ludzi, a ile w Krakowie, który nie dość że w porównaniu z Warszawą jest "metropolitalną pipidówą", to jeszcze jest podzielony na dwa kluby! Warszawa tego problemu nie ma... z podobnym problemem też nie boryka się Lech! W takiej sytuacji klub mógłby liczyć na czterokrotnie większe zyski z biletów aniżeli teraz i duża frekwencja, a co za tym idzie lepsze dochody (choćby z tych biletów) stały by się codziennością, a nie świętem! Prawda jest taka, że nasz klub nigdy nie był zarządzany profesjonalnie, wszystko jest robione na tzw. od.......... Szef mówi: chce LM, pachołki stają na głowie, żeby się szefowi przypodobać. Ja chciałem tylko pogratulować Cupiałowi, że wreszcie po tylu latach poszedł po rozum do głowy i skończył rozpieszczać swojego rozwydrzonego bachora... może już czas, żeby wyszedł z tego ciepłego ....idołka i sam stanął na nogi! Warunki ku temu ma zapewnione, pytanie co z tym zrobi?

Wisła lekką ręką chce się pozbyć piłkarza, za którego śmiało mogłaby za 2-3 lata zainkasować 3 miliony euro...
... zawsze można puścić Burligę za 5mln! Dawno się tak nie uśmiałem
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 14.01.2014 o godz. 09:02.
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 14.01.2014, 11:27
Bardzo pozytywnie dzisiaj mówił Smuda, jeżeli to prawda to będzie elegancko:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczne_warunki/

P.S. W skrócie: Szanse, żeby Diego Manicero został zakontraktowany. Danijel Klarić ciągle trenuje z Wisłą, a jego agent stara się coś ustalić w sprawie odszkodowania dla byłych klubów. Paweł Stolarski jednak zostaje (chyba)...
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 14.01.2014, 11:51
Pawel Przemysl napisał(a):Wyświetl post
co znacza ... to tekst ktory sie tak konczy co mialem pisac ze pilkarze plakali w szatnie jesli jestes z klubem na biezaco to pewne sprawy sie pamieta , bo ja pamietam ze po tej klesce to ryczeli jak dzieci male a gdzie w zasadzie na pocieszenie byla liga europejska
Smuda i Bednarz w ramach wyjasnienia ktos cos napisal wiec wyjasniam ja wiem czlowieku w jakim klub jest okresie i na co go stac , lecz moje zdanie jest takie by Jacus ze sparciem prawnikow ( sam ma chyba papiery i kancelarje prawna w W -wa ) dal sobie spokoj z ta robota ( bo ja tez tak potrafie siedziec za biurkiem i o 9 rano przychodzi Bunoza o 10 Melikson o 12 Genkow a 14 Pareiko na drugi dzien nowi ... i wszystkim wale ta sama spiewke jest zle klub ma zadluzenie nie funkcjonuje normalnie albo rozwiazujemy umowe i oddam troche hajsu albo obnizka kontraktu bo ja jestem nowa miotla zatrudniona od wlasnie takich zadan przez Cupiala
a trener Franiu Smuda przy calym szacunku do niego i jego osiagniec ale ten facet ma lata a zreszta jego 5 mni minelo juz dawno to co zrobil w tym zespole na ta runde dziekowa mu za to , ale to pokazuje poziom polskiego futbolu oraz naszej ligi bo przed startem rozgrywek ligowych sklejali zespol nawet student byl naa testach juz zapomniales o tym ? profesjonalizm pelna geba ale bajka mi nie chodzi o tego typa tylko Franek dokonczy sezon z Lysym a pozniej ktos nowy jest wiele mozliwosci to moje zdanie nie wazne z jakim paszportem
Nie musi. Istnieje saldo ujemne.
Ta wiem ze istnieje , ale lepiej kupowac pilkarzy inwestowac w klub zarabiac pieniadze miec z tego zysk oraz radosc , robic dobra marke w europie , rozwijac sie o to w tym mi chodzilo w kwesti wyjasnienia
A co było celem: LM czy stabilny klub? Biedni poszli w szkolenie, my biliśmy dalej głową w ścianę
Kto jest biedny Lech i Legia ITI i Amika ? Oni poszli po rozum do glowy ze za kilka lat beda mieli z tego zysk !! Legia juz zarabia siano jako pierwszy polski zespol !! Jakos oba kluby potrafily
A o bank lub banki
To tak tylko tlumacze ze tam inaczej sie to kreci w Polsce to by go zniszczyl ZUS i zaraz bankrut i po klubie mamy ostani przyklad Polonii Wwa gdyby nie kibice to co , a tam to funkcjonuje i nie tylko w portugaliii i jeszcze graja w lidze europy plus ligi mistrzow masz tu sprawiedliwosc
odnosnie Cupiala i ligi mistrzow
ja mysle ze sie chlop sie wku...il i to na maxa odpadli z ligi mistrzow pozniej zle wyniki w europejskich pucharach ( LE ) kalkulator nie trzeba ksiegowego a zespol trzeba utrzymac i pracownikom placic caly rok ( mialo sie zarobic a znow sie jest w plecy ) , a klub jest jego wiec robi co chce i kiedy chce wiec zatrudnia Jacka Bednarza a ten tam sprzata i tak to wyglada a teraz jest lipa i jest ciezko ale jakos graja
europejskie sredniaki ?
Bate Fc Kopen. Apoel Viktoria czy inne ; wymienilem kilka klubow co maja mysle podobne zblizone budzety jak Wisla ( wczesniejsze lata ) , Legia obecnie lub wczesniej mysle byly to podobne budzety ale dzieki promocji LM plus zysku z calego tego cyrku UEFA to mogly grac co jakis czas , wiec o to mi chodzilo by byc co rok w tych rozgrywkach realia sa jakie sa ale nie chodzi mi tu o stan obecny klubu bo wiem ze jest lipa
nara dobranoc
Stary tego sie nie da czytac, w tej formie trudno doszukac sie tam jakis merytorycznych przeslanek.
Odpowiedz cytując
dwakroki
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 14.01.2014, 12:57
Cytat:
Paweł Stolarski jednak zostaje (chyba)...
Chciałbym, żeby tak było, ale naprawdę jesteśmy mu w stanie zagwarantować lepsze warunki niż Legia, już o Juventusie nie wspominając?
Odpowiedz cytując
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 14.01.2014, 13:14
Właśnie wróciłem z huty gdzie w szpitalu Rydygiera jest na badaniach Piotrek Brożek, więc korzystając z okazji podszedłem do niego i porozmawialiśmy. Dowiedziałem się co następuje :
Małecki odszedł przez Smude bo cieżkie treningi
Klub zalega z wypłatami piłkarzom pare miesięcy wstecz
Transferów gotówkowych nie bd, bo nie ma na to kasy
Życzyłem pieti zdrowia i powrotu do pierwszego składu
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.01.2014, 13:21
Piotrek jest teraz prezesem, czy w radzie zasiada? Jak go podszedłeś, że udzielił tylu informacji?
PS Dopiero teraz widzę nick...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 14.01.2014, 13:23
Normalna rozmowa i wspólne zdjęcie tylko że nie chciał powiedzieć jakie badania mu robią
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 14.01.2014, 13:48
.. gdzie zapowiedzi o młodej polskiej Wiśle? Poszły się... wiecie co robić..
Masz na osłodę:
http://sport.fakt.pl/lucas-guedes-sy...,438906,1.html

Po wielu miesiącach przepychanek, wreszcie wszystko jest jasne. - Będę grał w Wiśle. Uzgodniliśmy warunki pięcioletniej umowy – mówi Lucas Guedes (18 l.). Jest synem Clebera, który przez wiele lat grał w Wiśle.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 14.01.2014, 14:26
No to pierwszy transfer do klubu, bardzo ciekawy mam nadzieję, że zobaczymy go na boisku w rundzie wiosennej
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.01.2014, 14:32
Wreszcie jakieś pozytywne informacje. Oby Solarski został, a Lucas dostał pozwolenie na grę. FIFA nie powinna robić mu problemów, skoro i tak tu zostanie, a przy naszej kadrze będzie mógł po prostu wcześniej zacząć zdobywać ligowe doświadczenie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 14.01.2014, 14:35
Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wróciłem z huty gdzie w szpitalu Rydygiera jest na badaniach Piotrek Brożek, więc korzystając z okazji podszedłem do niego i porozmawialiśmy. Dowiedziałem się co następuje :
Wszystko fajnie tylko tego jednego nie potrafię zrozumiec. Jeden z pozujących na twardych zawodników miał za ciężko na treningach ? Nie wiem jak w Turcji trenują, ale chyba też ciężej.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.01.2014, 14:40
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wszystko fajnie tylko tego jednego nie potrafię zrozumiec. Jeden z pozujących na twardych zawodników miał za ciężko na treningach ? Nie wiem jak w Turcji trenują, ale chyba też ciężej.
Pewnie nie chodziło o sam wysiłek, tylko fakt, że Małecki był po nich ewidentnie wolniejszy i stracił dynamikę. Sarki chyba zresztą też.
Tak by wynikało z samych wypowiedzi Małeckiego dla mediów.

Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Piotrek jest teraz prezesem, czy w radzie zasiada? Jak go podszedłeś, że udzielił tylu informacji?
PS Dopiero teraz widzę nick...
No, OK, ale to się pokrywa w 100% z wypowiedziami Małeckiego, Smudy i Bednarza. Piotrek nie powiedział absolutnie niczego, czego by już w mediach nie przewałkowano z dziesięć razy. Smuda w każdym wywiadzie od przyjścia tutaj podkreśla trudną sytuację finansową klubu, zawodnicy nie kryją, że są opóźnienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2014 o godz. 14:46.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.01.2014, 14:45
O braku zindywidualizowanych treningów u Smudy wypowiadał się kiedyś Węgrzyn, posługując się przykładem swoim i Patera. Obaj trenowali identycznie ze szkodą dla Grzeli... Może od tego czasu metody trenera się nie zmieniły?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.01.2014, 14:49
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
O braku zindywidualizowanych treningów u Smudy wypowiadał się kiedyś Węgrzyn, posługując się przykładem swoim i Patera. Obaj trenowali identycznie ze szkodą dla Grzeli... Może od tego czasu metody trenera się nie zmieniły?
Raczej się nie zmieniły, ale to klub zrezygnował z fizjologa w ramach oszczędności. Taki Garguła czuje się po treningach Smudy jak młody bóg i rozegrał najlepszą rundę od pięciu lat, a Małecki i Sarki wyglądali o wiele gorzej niż pół roku temu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2014 o godz. 14:56.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
hejR22
Member

Od: 01.2011

Stary 14.01.2014, 14:53
No i co pisałem wczoraj o tym, że Stolar podjął decyzje, że będzie grał u Nas Tę decyzję podjął w sobotę, ale to jest przede wszystkim zasługa Smudy, który zmienił mu pozycję Z tym Argentyńczykiem bym się tak jeszcze nie podniecał, bo dostałem dziwne info co do jego osoby...
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 14.01.2014, 15:17
hejR22 napisał(a):Wyświetl post
No i co pisałem wczoraj o tym, że Stolar podjął decyzje, że będzie grał u Nas Tę decyzję podjął w sobotę, ale to jest przede wszystkim zasługa Smudy, który zmienił mu pozycję Z tym Argentyńczykiem bym się tak jeszcze nie podniecał, bo dostałem dziwne info co do jego osoby...
Z ciekawości zapytam. Kim Ty jesteś, że wiesz takie informacje przed wypowiedziami Smudy itp?
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 14.01.2014, 15:18
I co to znaczy dziwne info co do jego osoby?
What's new?

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 14.01.2014, 15:30
Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Nic czego nie wiemy z prasy......
No moze oprócz Waszego zdjecia .....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 14.01.2014, 16:04
cfa napisał(a):Wyświetl post
I dlatego w tym słabym klubie tureckim szybko go odstrzelili...okazalo sie, ze facet nie wie, co to ciezka praca i nie za bardzo wychodzi mu granie w piłke(to akurat tyczy sie 95% naszych ligowcow).
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 14.01.2014, 16:53
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
I co to znaczy dziwne info co do jego osoby?
albo jest gejem albo nazywa sie inaczej i ma 35 oraz gra na pozycji bocznego obrońcy

co do spotkania kolegi forumowicza z Piotrkiem Brożkiem zastanawia mnie jedyne sens wizyty w Rydygierze skoro pod nosem w KMY mają zajebisty zakład opieki zdrowotnej

a Stolarskiemu Franz zmieniał pozycję na jaką? Tylko nie mówi ze defensywny pomocnik albo prawy pomocnik
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
hejR22
Member

Od: 01.2011

Stary 14.01.2014, 17:22
Przecież nie powiem, że mam info np od jakiegoś piłkarza itp. Z tego co Wam wczoraj napisałem o Pawle, to już wiem, że to bardzo dobre źródło, na którym będę polegał, jest to osoba nie pracująca w klubie, ale bardzo związana z Nim! A co do tego Argentyńczyka to jest to osoba z bardzo trudnym charakterem, wystarczy, że np zostanie posadzony na ławce w jednym czy drugim meczu i zacznie robić problemy zarządowi i będzie wymuszał na Nim zmianę klubu... To samo min z tym jak zostanie za wcześnie zdjęty z boiska, chodzi mi o minuty w meczu w przedziale od 1-75 min... Ps. Łukasz Garguła godzi się na kolejną obniżkę pensji. Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 14.01.2014, 18:04
a Stolarskiemu Franz zmieniał pozycję na jaką? Tylko nie mówi ze defensywny pomocnik albo prawy pomocnik [/QUOTE]

a co zlego zeby chlopak SPROBOWAL zagrac na pozycji def. pomocnika ? rozumiem ze def . pom musi miec 30 lat / proba nie strzelba - mysle ze nie gorzej na tym wyjdzie niz Nalepa ...przynajmniej by probowal strzalow z daleka ..... mozna dac chlopakowi szanse - szczegolnie ze Stjepanovic jakos blado wyglada , nie mowic o jakiejkolwiek probie pomocy w ofensywie
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 14.01.2014, 18:21
hejR22 napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie powiem, że mam info np od jakiegoś piłkarza itp. Z tego co Wam wczoraj napisałem o Pawle, to już wiem, że to bardzo dobre źródło, na którym będę polegał, jest to osoba nie pracująca w klubie, ale bardzo związana z Nim! A co do tego Argentyńczyka to jest to osoba z bardzo trudnym charakterem, wystarczy, że np zostanie posadzony na ławce w jednym czy drugim meczu i zacznie robić problemy zarządowi i będzie wymuszał na Nim zmianę klubu... To samo min z tym jak zostanie za wcześnie zdjęty z boiska, chodzi mi o minuty w meczu w przedziale od 1-75 min... Ps. Łukasz Garguła godzi się na kolejną obniżkę pensji. Pozdrawiam!

AD1. no to ciekawe jaki "nie-pracownik" ma dostęp do takich informacji,. chyba tylko kochanka (kochanek?) ktorego z wysoko postawionych

AD2. to może masz jeszcze informacje na temat przedłużenia jego kontraktu? ;>
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów