The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.10.2013, 08:36
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Dla tych co mają przyjemność pójścia na R22 , mam dobrą radę ubierajcie koszulki tuż przy stadionie w przeciwnym razie możecie je stracić w drodze na mecz .
Niech kazdy zrobi wg wlasnego uznania i mozliwosci! Na barwy trzeba uwazac, ale nie nalezy panikowac!
Odpowiedz cytując
mac(TS)
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 06.10.2013, 09:53
Czy ktoś sie orientuje czy serwis online z biletami bedzie dzisiaj działał? Chcialem wydrukować potwierdzenie , a od środy nie mogę wejść na strone.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 06.10.2013, 09:55
pewnie nie bedzie działał, bo teraz wszystkim się przypomniało o potwierdzeniach zamiast pobrac je sobie od razy po kupnie biletu
Odpowiedz cytując
rutek
Member

Od: 04.2004

Stary 06.10.2013, 09:58
mac(TS) napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś sie orientuje czy serwis online z biletami bedzie dzisiaj działał? Chcialem wydrukować potwierdzenie , a od środy nie mogę wejść na strone.
Mam ten sam problem, a żeby było śmieszniej to nie znam swoich miejsc bo to nie ja kupowałem bilety i niestety nie przypuszczałem, że portal biletowy profesjonalnego (?) klubu piłkarskiego padnie przy pierwszym lepszym obciążeniu. Wysłałem im maila z numerami pesel, mam nadzieję, że odpiszą.
Odpowiedz cytując
mac(TS)
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 06.10.2013, 10:06
Ja swoje miejsca pamietam, ale będzie lipa jak system padnie, albo ktoś ns stadionie stwierdzi że to jego miejsce.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 06.10.2013, 10:28
Powinno się to dać sprawdzić u odblaskowego na bramkach, mają tam te czytniki, to może im się wyświetla też miejsce z KK, w każdym bądź razie warto spróbować.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 06.10.2013, 11:26
sa jeszcze bilety vip?

Właśnie chodzi o to ze nikt nie odbiera i nie wiem czy ta pani nie pracuje dzisiaj
Powód: as
Ostatnio edytowane przez OpEnTaNy : 06.10.2013 o godz. 11:40.
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
Tobi1906
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 06.10.2013, 11:33
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
sa jeszcze bilety vip?

wystarczy tylko zadzwonić

Kontakt z działem sprzedaży VIP:
Paulina Trojnarska
tel.: +48 665 810 779
Odpowiedz cytując
wordbatata
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 06.10.2013, 11:59
rutek napisał(a):Wyświetl post
Mam ten sam problem, a żeby było śmieszniej to nie znam swoich miejsc bo to nie ja kupowałem bilety i niestety nie przypuszczałem, że portal biletowy profesjonalnego (?) klubu piłkarskiego padnie przy pierwszym lepszym obciążeniu. Wysłałem im maila z numerami pesel, mam nadzieję, że odpiszą.
UWAGA!

Zapewniamy wszystkich kibiców Wisły, że zakłócenia w pracy SKLEPU BILET ON LINE nie spowodują problemów z zakupionymi biletami.

Na to spotkanie nie jest wymagane posiadanie wydrukowanego potwierdzenia zakupu biletu!

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pracownicy Strefy Kibica są do Państwa dyspozycji.

Juz oficjalnie nie macie się czego obawiać
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 06.10.2013, 12:00
UWAGA!

Zapewniamy wszystkich kibiców Wisły, że zakłócenia w pracy SKLEPU BILET ON LINE nie spowodują problemów z zakupionymi biletami.

Na to spotkanie nie jest wymagane posiadanie wydrukowanego potwierdzenia zakupu biletu!

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pracownicy Strefy Kibica są do Państwa dyspozycji.

To tak do wszystkich, którzy znów chcą blokować serwer by drukować potwierdzenia
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
dragon
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.10.2013, 12:06
Co do biletów i "KOMPLETU". Na razie jest "komplet sprzedanych miejsc".

A teraz pytanie jak to się przełoży na frekwencję czy "KOMPLET na stradionie".

Bo jednak jest trochę karnetów w tym i są przypadki losowe że ktoś z nich nie przyjdzie. Zwłaszcza ma to miejsce na droższych sektorach.

Co do miejsc biletowych to zakładam że jak kupił ktoś bilet to raczej się zjawi.

Stawiam że ludzi będzie coś ok. 31 500

Noi pojedziemy z gośćmi aż miło...
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.10.2013, 12:15
Osobom które nie są do końca pewne co do bezproblemowej możliwości wejścia na dzisiejszy mecz pomimo zakupionego biletu i braku możliwości samodzielnego wydrukowania potwierdzenia transakcji, polecam osobistą, w miarę możliwości, wizytę w Strefie Kibica przed dzisiejszym meczem.

Ja sam dzisiaj po zajęciach udałem się tam celem otrzymania potwierdzenia zakupu z prozaicznej przyczyny- nie pamiętałem rzędu i miejsca na które zakupiłem bilet, chciałem tym samym uniknąć problemów ze znalezieniem swojego miejsca i bycia przerzucanym z miejsca na miejsce.

Wystarczyło poprosić Panią w okienku, ukazać dowód tożsamości, w 20 sekund potwierdzenie transakcji było w mojej ręce. Teraz jestem spokojny o wszystko.

JJJBG
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 06.10.2013, 12:48
podobno przy kołowrotkach można poprosić gościa zeby ci podał - wyswietla mu sie na ekranie
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.10.2013, 11:17
Widze ze tu cisza w temacie , co juz po meczu Legią to sie przestało interesować meczami , dzis gramy z Widzewem a tu cisza jak huj , co z wami ja mam rodzinie dzieci od 20 lat chodze na kazdy mecz a ta młodziez teraz wygodna i nic im sie nie chce lepiej na kompie pograc lub sie opierdalac w domu
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.10.2013, 11:36
Ano racja starszego kibica.

Pytam znajomych: jedziesz na mecz?
- Niestety nie, wiesz środek tygodnia, jutro trzeba wstać wcześnie itp...
Widzew z Łodzi przyjeżdża w ponad 500 osób w środku tygodnia...
- To jedź nikt Ci nie broni...

To ja już nie wiem jakich argumentów użyć.
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.10.2013, 13:23
Zgadzam się, nie wiem co sie dzięje ale coraz więcej znajomych się wykrusza. Mobilizujcie jak się da, nakręcajcie ludzi np. na wyjazdy. Jak ktoś pojedzie na pierwszy wyjazd to potrafi nieźle się wkręcić i nie będzie chciał opuszczać żadnego meczu
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 29.10.2013, 14:50
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Ano racja starszego kibica.

Pytam znajomych: jedziesz na mecz?
- Niestety nie, wiesz środek tygodnia, jutro trzeba wstać wcześnie itp...
Widzew z Łodzi przyjeżdża w ponad 500 osób w środku tygodnia...
- To jedź nikt Ci nie broni...

To ja już nie wiem jakich argumentów użyć.
a po co się użerać? Olej to, Na Legiunię to oni będą pierwsi dzwonić czy idziesz na mecz.
To są ciency kibice, nie ma co sobie nimi głowy zawracać, tylko iść i się dobrze bawić na meczu
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member

Stary 29.10.2013, 15:51
Przed ległą temat biletów ciągnął się tu przez ok 16 STRON!a teraz co?Sobota 20:30 mecz z Zagłębiem na trybunach 10700, dla przykładu kilka dni wcześniej w środku tygiodnia we Wrocławiu na meczu PUCHARU POLSKI 13 tysięcy..Pomijam już fak naszej liczby na PP z Lechią, bo to była żenada..Pytam się gdzie jest choć połowa ludzi, która wielce "była za Wisłą" gdy ta grała z drużyną ze sto7icy?Zaczynamy upadać nisko, a raczej nisko upadają Ci którzy są kibicami Wisły na "chwile"!I nie ma tłumaczenia jutro szkoła, uczelnia praca czy poranny sex z żoną..albo bo baba się drze że ide na mecz.Ludzie zastanówcie się co poniektórzy kim jest dla Was Wisła.Mam 24 lata na mecze chodze od małego, mając 7 lat zabrał mnie ojciec z bratem na mecz od tamtej pory chodze regularnie, wiadomo że jeszcze będąc dzieckiem nie ode mnie zależało czy szedłem na mecz, ale z czasem sam zacząłem odkładać na bilet i starać się być na Reymonta zawsze, czy przyjeżdzało FC Porto czy była to Szczakowianka i naprawde nie opóściłem wielu meczy, wiadomo że z różnych powodów czasem nieobecność była wymuszona.I nie pisze tego żeby się chwalić czy żalić tylko po to żebyście się zastanowli nad tym kim jest dla Was Wisła!Dziś kończe zażywać antybiotyk, nie do końca wyzdrowiałem, jutro wstaje o 4:45 i IDE NA MECZ.WISŁA TO NIE TYLKO 5 LITER .. AMEN
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Stary 29.10.2013, 17:38
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
Przed ległą temat biletów ciągnął się tu przez ok 16 STRON!a teraz co?Sobota 20:30 mecz z Zagłębiem na trybunach 10700, dla przykładu kilka dni wcześniej w środku tygiodnia we Wrocławiu na meczu PUCHARU POLSKI 13 tysięcy..Pomijam już fak naszej liczby na PP z Lechią, bo to była żenada..Pytam się gdzie jest choć połowa ludzi, która wielce "była za Wisłą" gdy ta grała z drużyną ze sto7icy?Zaczynamy upadać nisko, a raczej nisko upadają Ci którzy są kibicami Wisły na "chwile"!I nie ma tłumaczenia jutro szkoła, uczelnia praca czy poranny sex z żoną..albo bo baba się drze że ide na mecz.Ludzie zastanówcie się co poniektórzy kim jest dla Was Wisła.Mam 24 lata na mecze chodze od małego, mając 7 lat zabrał mnie ojciec z bratem na mecz od tamtej pory chodze regularnie, wiadomo że jeszcze będąc dzieckiem nie ode mnie zależało czy szedłem na mecz, ale z czasem sam zacząłem odkładać na bilet i starać się być na Reymonta zawsze, czy przyjeżdzało FC Porto czy była to Szczakowianka i naprawde nie opóściłem wielu meczy, wiadomo że z różnych powodów czasem nieobecność była wymuszona.I nie pisze tego żeby się chwalić czy żalić tylko po to żebyście się zastanowli nad tym kim jest dla Was Wisła!Dziś kończe zażywać antybiotyk, nie do końca wyzdrowiałem, jutro wstaje o 4:45 i IDE NA MECZ.WISŁA TO NIE TYLKO 5 LITER .. AMEN
Jesteś bartek89TS - jak widzę - wyznawcą teorii : " Jak ja kocham szpinak to wszyscy też muszą kochac szpinak". A są niektórzy którym wystarcza zjeśc go tylko raz na miesiac lub kwartał. Sa i tacy którzy go nie jadają wcale. I tak samo jest w sporcie i nie ma co nad tym biadolić i targać szat i dzielic kibiców czy tez bluzgać na nich . Tak było , jest i bedzie. Ludzie maja różne preferencje i rózne zamiłowania, różne dochody i różne obowiązki , różny takze dostepny czas. A tym co przyszli tylko na Legie i juz nawet nie przyjda w tym roku na żaden mecz to ja chciałem w tym miejscu bardzo podziekowac że przyszli . Bo to lepsze ze przyszli niz gdyby nie przyszli wcale , bo oni też pomogli Wisle wygrać swą obecnością ! A to czy przyjda jeszcze na stadion zależy od bardzo wielu czynników ( przede wszystkim od poziomu sportowego tej ligi) ale juz na pewno nie od takiego jak Twoje biadolenia o" kibicach sukcesu" czy "piknikach" . Pozdrawiam.
( na marginesie: ja chodze na wszystkie mecze w Krakowie od wielu lat ale wkręcic sie w to głupie, naiwne i dziecinne tworzenie kibicowskich antagonizmów w stosunku do tych którzy tylko czasem bywaja na stadionie nie dam się! )
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 30.10.2013, 00:31
armani199 napisał(a):Wyświetl post
Jesteś bartek89TS - jak widzę - wyznawcą teorii : " Jak ja kocham szpinak to wszyscy też muszą kochac szpinak". A są niektórzy którym wystarcza zjeśc go tylko raz na miesiac lub kwartał. Sa i tacy którzy go nie jadają wcale. I tak samo jest w sporcie i nie ma co nad tym biadolić i targać szat i dzielic kibiców czy tez bluzgać na nich . Tak było , jest i bedzie. Ludzie maja różne preferencje i rózne zamiłowania, różne dochody i różne obowiązki , różny takze dostepny czas. A tym co przyszli tylko na Legie i juz nawet nie przyjda w tym roku na żaden mecz to ja chciałem w tym miejscu bardzo podziekowac że przyszli . Bo to lepsze ze przyszli niz gdyby nie przyszli wcale , bo oni też pomogli Wisle wygrać swą obecnością ! A to czy przyjda jeszcze na stadion zależy od bardzo wielu czynników ( przede wszystkim od poziomu sportowego tej ligi) ale juz na pewno nie od takiego jak Twoje biadolenia o" kibicach sukcesu" czy "piknikach" . Pozdrawiam.
( na marginesie: ja chodze na wszystkie mecze w Krakowie od wielu lat ale wkręcic sie w to głupie, naiwne i dziecinne tworzenie kibicowskich antagonizmów w stosunku do tych którzy tylko czasem bywaja na stadionie nie dam się! )
cześć osób potrafi nazwać pewne osoby po imieniu, a inni owijają w bawełne stosując tutaj jakąś odmianę poprawności politycznej...
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 30.10.2013, 00:42
armani199 napisał(a):Wyświetl post

Ja jestem wyznawcą teorii "Jeśli nie kochasz szpinaku, nie udawaj, że go lubisz"
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.10.2013 o godz. 00:48.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member

Od: 03.2012

Stary 30.10.2013, 21:04
Jeśli chcą mieć w miarę przyzwoitą frekwencję na najbliższych meczach Wisły u siebie, powinni już zacząć od poniedziałku sprzedawać bilety na Koronę i Śląsk.

Tak jak to było z Legią, sprzedaż trwała chyba 3 tygodnie.
Odpowiedz cytując
Bulet
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 16.11.2013, 18:25
jak jest z karnetami na tą rundę obejmują 3 ostatnie mecze korone Śląsk i pogoń ?
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.11.2013, 18:28
tak, obejmują
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 21.11.2013, 21:44
Jutro prosimy o relację spod kas: jakie kolejki czy są jeszcze na C a najlepiej czy jest już 15 000?

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 21.11.2013, 22:11
Dzielone przez dwa.
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 22.11.2013, 09:48
http://ekstraklasa.tv/fani-nie-podje...ke,373451.html
żal...
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.11.2013, 09:53
Kolego od szala.
Info o 8tys. sprzedanych biletów podawali na jednej z wiślickich stron wczoraj rano, wieć pewnie był to stan na środę. Wczoraj jeden z kolegów forumowiczów wyliczył 11 000 nie licząc sektora szkolnego, sektora rodzinnego i vipów. Dodatkowo został jeden cały dzień sprzedaży, gdzie zawsze schodzi dużo biletów.
Bierz szal i na mecz...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Korbit
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 22.11.2013, 10:02
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Kolego od szala.
Info o 8tys. sprzedanych biletów podawali na jednej z wiślickich stron wczoraj rano, wieć pewnie był to stan na środę. Wczoraj jeden z kolegów forumowiczów wyliczył 11 000 nie licząc sektora szkolnego, sektora rodzinnego i vipów. Dodatkowo został jeden cały dzień sprzedaży, gdzie zawsze schodzi dużo biletów.
Bierz szal i na mecz...
Wiem czytałem forum i wnikliwie śledzę wszystko ale to napewno nie napawa do radości jeszcze mecz się nie zaczął a już media szukają sensacji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów