The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.04.2018, 18:23
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że Carlitos dostał już z UEFA odpowiedź, że jego kontrakt z Wisłą może być unieważniony z uwagi na jednostronność, oraz że w Lechu podjarali się tym strasznie.
No to jutro u pismaków BOMBA!
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 06.04.2018, 18:44
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie zartuj. Polska to nie Nigeria.
Nie?

A z Cierzniakiem wal poszedl jak w jakiejs Nigerii.
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 06.04.2018, 18:47
Sprawca zamieszania pozmieniał posty, jak przeczytał, że pismaki będą mieli z tego BOMBE. Nie siedzę w głowie Lopeza ale chęć gry w eliminacjach do LM, lub w LE może być dla niego bardzo kusząca. To właśnie na takim poziomie rozgrywek zawodnik może zaistnieć co pozwoli mu zrobić przeprowadzić się do renomowanego klubu a tego gra w Wiśle mu nie zapewni
Ostatnio edytowane przez rafaello56 : 06.04.2018 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 06.04.2018, 19:47
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Sprawca zamieszania pozmieniał posty, jak przeczytał, że pismaki będą mieli z tego BOMBE. Nie siedzę w głowie Lopeza ale chęć gry w eliminacjach do LM, lub w LE może być dla niego bardzo kusząca. To właśnie na takim poziomie rozgrywek zawodnik może zaistnieć co pozwoli mu zrobić przeprowadzić się do renomowanego klubu a tego gra w Wiśle mu nie zapewni
W poniedzialek na meczu z Lechem byli obserwatorzy Anderlechtu i Sportingu Lizbona, ktorzy zainteresowani sa Carlitosem, dla niego to bylby lepszy wybor i na pewno bardziej oplacalny niz przejscie do Lecha czy innego polskiego klubu. Chec grania w eliminacjach? a ja myslalem, ze pilkarze mysla ale wylacznie o fazie grupowej a nie o fazie przedwstepnej z ktorej bardzo latwo mozna odpasc. Poza tym Lech nie jest jeszcze mistrzem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 06.04.2018 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 06.04.2018, 19:54
To wcale nie musi być ostatecznie Lech, widocznie na razie tylko oni są nim poważnie zainteresowani i rozmawiali na ten temat. Jak sprawa stanie się głośna i będzie wiadomo, że już teraz będzie mógł odejść za darmo to do gry włączą się inni.
A my znowu nie dostaniemy złamanego grosza...
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.04.2018 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.04.2018, 20:07
Noto są dwa wyjścia albo go w lecie sprzedamy albo przedłuży znowu kontrakt raczej wydaje mi się pierwsza opcja
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 06.04.2018, 20:16
Albo Uefa uniewazni kontrakt i sobie pojdzie za darmo gdzie chce.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 06.04.2018, 20:32
A podpisał z kimś !? konkrety
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 06.04.2018, 22:47
A czym tu sie martwic? Wazne ze mamy Mitrovica a to tylko kwestia czasu jak eksploduje .
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.04.2018, 23:18
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A czym tu sie martwic? Wazne ze mamy Mitrovica a to tylko kwestia czasu jak eksploduje .
Mitro jak nitro.

Trochę się wyzłośliwiasz, ale niepotrzebnie. Trener ma na pewno swojego sprawdzonego żołnierza na pozycję środkowego napastnika i w składzie będziemy mieć Mitro na DP i kolegę po fachu na SN.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 07.04.2018, 08:03
Zawsze Uśmiechnięty Król Krakowa miałby tak brzydko knuć przeciwko Wiśle? A fuj!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 07.04.2018, 08:10
Tu akurat masz racje Czaro. Wiem ze ironizujesz ale akurat takim żołnierzem jest Nikolic. Który chętnie by u Carillo znów zagrał.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.04.2018, 08:41
ważne, że paralitycy Bartkowski i Buchalik przedłużeni, co się k.urwa w tym klubie dzieje, to aż żal za serce ściska...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.04.2018, 09:05
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
ważne, że paralitycy Bartkowski i Buchalik przedłużeni, co się k.urwa w tym klubie dzieje, to aż żal za serce ściska...
a kto ma siedzieć na ławce rezerwowych lub w ew. rezerwie na trybunach? Perez i Ze Manuel?
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 07.04.2018, 09:10
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Co się takiego dzieje? Wytłumacz bo nie wiem. Wydajesz wyroki nie wiedząc absolutnie nic. Nie pierwszy raz zresztą...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 07.04.2018, 09:24
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tu akurat masz racje Czaro. Wiem ze ironizujesz ale akurat takim żołnierzem jest Nikolic. Który chętnie by u Carillo znów zagrał.
Naprawdę myślisz, że zamieniłby MLS na Wisłę Kraków? Przy okazji olewając Legię, która przyjęłaby go z czapką dolarów i na kolanach?

Do nas przyjdą tacy żołnierze Carillo, którzy nie łapią się do drużyn typu Legia, Lech, Legia - jeżeli podciągną nas trochę w górę, to super. Jeżeli nie, to może lepiej, żeby swoją pracę wykonywał Junco.

Wiem, że jesteśmy w takim miejscu, że nie ma opcji, żeby każdy nasz strzał wypalił, więc nie można skreślać żadnej z ww. strzelb po jednym pudle - ale nie opowiadajmy sobie, że trafiliśmy w 10. i nie strzelajmy w to samo miejsce, kiedy ewidentnie widać, że gra niewypał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.04.2018, 10:21
Tak tylko napomne, ze Carrillo nie byl nigdy w karierze trenerem drużyny, w ktorej w tym samym czasie gral Mitrovic(poza Wisla oczywiscie). To w temacie "zolnierzowania". Dziekuje za uwage i pozdrawiam goraco i serdecznie.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 07.04.2018 o godz. 10:25.
Odpowiedz cytując
Valdi88
Member

Od: 03.2016

Stary 07.04.2018, 10:54
Carillo był asystentem pierwszego trenera, gdy Mitrović grał w Videotonie. Pewnie dlatego tak bardzo dobrze go zna
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 07.04.2018, 10:57
Ale żołnierzowanie to argument zwolenników Mitro oraz ściągania i forowania każdego, kogo wskaże trener. Dla mojego poddawania osoby Mitro w wątpliwość jest to zupełnie bez znaczenia.

Myślę też, że żołnierzowanie wcale nie musi się równać wspólnej walce w przeszłości, ale niech egzegezy dokonują posługujący się tym argumentem!

PS Podoba mi się to Mitro. Mitro jak nitro.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 11:32
Niech bedzie i tak. Rafal Boguski wobec tego to chyba zolnierz kazdego trenera, ktory przychodzi do Wisly
Swoja droga poruszono dosc ciekawy watek, na temat ktorego w sumie malo wiem. Mianowicie, jaki jest podzial obowiazkow w klubie a dokladniej: kto ma wiecej do powiedzenia w temacie transferow, trener czy dyrektor sportowy. Roznie bywa w roznych klubach a jak to jest u nas?
Odpowiedz cytując
CrazyBoy96
Senior Member

Od: 03.2017

Stary 07.04.2018, 11:35
Czemu UEFA miała by unieważnić kontrakt Carlitosa, bo nie jestem w temacie ?
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.04.2018, 11:58
bo wielce prawdopodobne jest, że Wisła Kraków znowu czegoś nie dopilnowała, ale to nie pierwszy i nie pięćdziesiąty raz w tym 10-leciu, także luzik
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 07.04.2018, 12:03
Jak na razie to tylko jedno wielkie gdybanie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 14:40
czaro napisał(a):Wyświetl post
Do nas przyjdą tacy żołnierze Carillo, którzy nie łapią się do drużyn typu Legia, Lech, Legia - jeżeli podciągną nas trochę w górę, to super. .
Legia jest już tak zajebista że ma dwa zespoły w lidze?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 14:42
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Niech bedzie i tak. Rafal Boguski wobec tego to chyba zolnierz kazdego trenera, ktory przychodzi do Wisly
Swoja droga poruszono dosc ciekawy watek, na temat ktorego w sumie malo wiem. Mianowicie, jaki jest podzial obowiazkow w klubie a dokladniej: kto ma wiecej do powiedzenia w temacie transferow, trener czy dyrektor sportowy. Roznie bywa w roznych klubach a jak to jest u nas?
Kto kogo zatrudnił? To jest naprawdę głupie pytanie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 15:01
W takim razie prosilbym Ciebie laskawie o odpowiedz na moje glupie pytanie. Obu zatrudnia klub, tak jak w kazdym klubie. Pomimo tego, w niektorych klubach dziala to tak, ze dyrektor sportowy ma swoja wizje i on o wszystkim decyduje a trener jest tylko od "poukladania" zespolu. W innych klubach znowu trener jest menagerem i on o wszystkim decyduje, na jego prosbe sciaga sie pilkarzy, on decyduje z kim przedluzac lub nie kontrakty a dyrektor jest "wykonawca" jego woli. Mitrovic, Suljic to dzieki komu? Junco ich znalazl ot tak, poprosil Carrillo czy mu sie podobaja czy moze Carrillo ich chcial a Junco na to przystal?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 15:12
Odp: To z polecenia Junco Wisła zatrudniła Carrillo. To on się tłumaczył z jego wyboru na konferencji. Wystarczy? Ja nie mam wątpliwości kto tu kogo jest przełożonym.

Jakby u nas trener był menagerem (jak za Kasperczaka) to by nie było dyrektora w tej formie w której jest teraz. To on tłumaczy się z każdego wyboru piłkarza. Na każdej konferencji argumentuje taki a nie inny wybór.
A to że trener rekomenduje zawodników, to co w tym dziwnego? Czemu nie korzystać z jego wiedzy?

Mitrović był bliski przejścia do Wisły już w lecie.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 07.04.2018, 15:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Legia jest już tak zajebista że ma dwa zespoły w lidze?
Hej, naprawdę myślisz, że tak cenię Legię, czy po prostu chciałeś być złośliwy? Jeżeli to drugie, to dlaczego?

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Nie znam się na wojsku, ale z książek/filmów kojarzę motyw szeregowego (już niekoniecznie żołnierza, może być pracownika), który tak długo przebywa w jakiejś instytucji, że zna ją na wylot. A do tego wiadomo, czego się po nim spodziewać i zawsze można liczyć, że nie zejdzie poniżej swojego poziomu (nawet jeśli nie jest on wysoki). Nowy dowodzący, przełożony korzysta z pomocy takich ludzi - może na nich polegać i to oni służą mu też za przewodnika w instytucji. Może to jest klucz?

A co do Twojej zagwozdki, to z moich obserwacji wynika, że chociaż nowy trener ma znacznie mocniejszą pozycję od poprzednich (więc ma też więcej do powiedzenia w temacie transferów), to Junco jest jak dotychczas tak ważny dla Zarządu, że nikt nawet nie pomyślał, by ograniczać jego kompetencje. Junco być może bardziej wsłu..... się w głos Carillo, ale w praktyce chyba niewiele się zmieniło - życzenia Ramireza też spełniał (np. Llonch - dobrze kojarzę?).

Edit: no i chłopaki wyżej pewnie mają rację, że to Carillo jest pomysłem Junco, więc tym bardziej świadczy to o układzie faktycznego powerplay.
Ostatnio edytowane przez czaro : 07.04.2018 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 07.04.2018, 15:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Hej, naprawdę myślisz, że tak cenię Legię, czy po prostu chciałeś być złośliwy? Jeżeli to drugie, to dlaczego?
Trzeba podgrzać atmosferę przed meczem.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.04.2018, 00:20
Sprawdziłem z ciekawości czy coś się zmieniło u Asmira Suljicia. Nasz nowy letni nabytek wciąż nie gra. Stan ten trwa od początku listopada, z krótką przerwą na dwa mecze początkiem grudnia, kiedy zaliczył 124 minuty. Wcześniej, kiedy grał, w 14 meczach strzelił 1 gola i zanotował 8 asyst.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów