The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2020, 18:23
Teraz przerwa w rozgrywkach i to najlepszy moment na pozbycie się trenerskiego nieudacznika.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.08.2020, 18:25
Skowronek spierdalaj.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 29.08.2020, 18:31
Powtórzę po raz ostatni. Z tym trenerem nic dobrego nas już nie czeka. Zenit osiągnęliśmy przed pandemia...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 29.08.2020, 18:39
ja juz mam zero zaufania do tego czlowieka, wyraznie widac ze zaczyna sie to samo co w poprzednim sezonie, to drugie przygotowania tego trenera na marne...
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 29.08.2020, 19:27
Skowronek po meczu na konferencji:

- Po błędzie, po prezencie, kiedy Śląsk dostał rzut karny - nasz zespół napierał, zdobyliśmy bramkę i złapaliśmy dobry rytm gry. Przytrafił się kolejny błąd przy wysokim pressingu i straciliśmy bramkę na 1-2, gdy nasza gra wyglądała nieźle. Mieliśmy sytuację, w tym jedną bardzo dobrą, którą nie skończyliśmy i mogło się to potoczyć inaczej. Ta trzecia bramka to kolejny prezent i zamknęła ona mecz. W takim momencie oczywiście trzeba reagować i piłkarze dobrze zareagowali już po samym spotkaniu - na gorąco. Najważniejsze jest żebyśmy dobrze zareagowali także w kolejnym cyklu treningowy, który ma dwa tygodnie. Możemy zrobić w nim wiele, żeby funkcjonować lepiej, aby zadowolić wszystkich i grą i wynikiem - dodał Skowronek.

PIŁKARZE ZAREAGOWALI PO MECZU, więc jest git.

Co on pier*oli?
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 29.08.2020, 19:29
Może dostał w łeb od drużyny za zmiany i uznał ze to dobra reakcja
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 29.08.2020, 19:30
Mam deja vu po tych słowach, które padły na pomeczowej konferencji. A jeszcze we mnie siedzi kompromitacja z meczu z KSZO.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 29.08.2020, 19:37
Jeżeli drużyna gra piach cały czas to nie wina trenera, Stolarczyk odszedł coś się zmieniło no nie. Właściciele Wisły się pogubili.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 29.08.2020, 19:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nic. Płakać jak Ty nie będziemy. Poczekaj tak chociaż do 10 kolejki a nie wyj już teraz (z całym szacunkiem).
I co? Dalej chcesz czekac? Dalej nie widzisz ze Skowronek odlecial?
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 29.08.2020, 19:54
Jeśli walczymy o utrzymanie to wiadomo, że bedziemy przegrywać...ale kur..
gramy pyte z przodu. Jak mamy przyciągnąć kibiców na mecz jeśli nie stwarzamy sytuacji a tym samym nie ma emocji?

Nie pierniczcie, że jesteśmy tacy słabi żeby nie stwarzać sytuacji grając u siebie ze słabym dzisiaj ślaskiem (Uważam, że Jaga była lepszym zespołem)

Gość jest do wyjebania póki nie zjebalismy jeszcze sezonu. Nie wiem kto może przyjść i zagwarantować fajną gre z przodu ale też niekoniecznie wygrany mecz.

Tylko fajna gra z przodu dająca sporo strzałów przyciągnie kibica, bo zaraz przy tej pycie co gramy każdy będzie wolał wydać pieniądze na hulajnogę z bolta by pojeździć na kaźimierzu.

Jeszcze w 61 minucie rzuciło mi się w oczy to że Sadlok z lewej strony wykonuje rzut wolny i krzyczy do Janickiego "gdzie?!" i kamera na Janickiego a on "pokazuje ręką gdzie chce piłke".

Jeśli tego nie mają czasu potrenować w tygodniu to nie wiem co robią.

Na tę chwilę nasze ataki są tak żwawe i efektywne, że potrafimy strzelić gola 3 ligowcowi, który i tak nam jebnął dwie.....

Wątpie, żeby trio chciało zwalniać Skowronka dlatego proszę Cię Artur podaj się do dymisji.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 29.08.2020, 20:00
Zwolnienie Stolarczyka okazało się bledem, miałby zawodników zdrowych to i wyniki byłyby inne. Słabość trenera to też słabość zarządu który odpowiada za transfery. Odpady z innych klubów a Ci chcą wyników.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 29.08.2020, 20:01
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
dlatego proszę Cię Artur podaj się do dymisji.

Chyba w calym swoim zyciu widzialem tylko jednego trenera, ktory sam sie siebie odszedl z klubu. Wiemy gdzie on dzisiaj jest
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.08.2020, 20:02
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zwolnienie Stolarczyka okazało się bledem, miałby zawodników zdrowych to i wyniki byłyby inne. Słabość trenera to też słabość zarządu który odpowiada za transfery. Odpady z innych klubów a Ci chcą wyników.
Stolarczyk to był jeszcze wiekszy parodysta niż Skowronek..
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 29.08.2020, 20:10
A to Skowronek jeszcze jest trenerem? Jprd co tu się wyrabia
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 29.08.2020, 20:15
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post

Chyba w calym swoim zyciu widzialem tylko jednego trenera, ktory sam sie siebie odszedl z klubu. Wiemy gdzie on dzisiaj jest
Pamiętam Probierz po meczu w gliwicach ;d
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 29.08.2020, 20:26
Skowronek out
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 29.08.2020, 20:28
Proponuję zmienić tytuł wątku na: Artur Skowronek "trenerem" Wisły Kraków.

Trzeba dać to w cudzysłów, bo ten facet (jeszcze) nie zasługuje na to miano. Może i dużo przed nim, powodzenia, ale niech się dalej uczy warsztatu na jakimś zadupiu w I albo II lidze, byle nie W Wiśle i nie NA Wiśle.

Ten facet tak bardzo nie ogarnia tego, co się dzieje na boisku, że kiedy drużynie nie idzie, to ten stoi z miną małpy, która pierwszy raz w życiu widzi telewizor. Zero progresu od kilkunastu spotkań.

I szczerze - nie pamiętam trenera, który robiłby bardziej debilne zmiany.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.08.2020, 20:33
Ja mam wrażenie, ba właściwie to przekonanie, że on zmiany ma zaplanowane z góry, przed meczem
I co by się nie działo na boisku to je realizuje
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 29.08.2020, 20:44
Wg. "trenera" najważniejsze żeby piłkarze dobrze zareagowali na treningu.
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.08.2020, 21:28
Już? Popłakaliście?
Ucinając wszelkie spekulacje: Nikt narazie nie zwolni Skowronka z Wisły. Miesiąc temu przedłużył kontrakt. Po prostu nie stać nas na to. Druga kwestia, dla mnie ważniejsza. AS na trenera wybrał Kuba Błaszczykowski. Kuba w swojej karierze współpracował między innymi z takimi trenerami jak Klopp, czy Tuchel. W wywiadzie dla foot trucka powiedział, że "to jest to". Wydaje mi się, że zna się trochę lepiej na trenerce od forumowych ekspertów. Każdy trener, który coś w tej lidze osiągnął dostał kredyt zaufania. Fornalik, Brosz, Probierz - każdy z nich miał przecież momenty tragiczne. Serie porażek, brzydka gra. Na szczęście nikt ich nie zwolnił i dzisiaj są tu gdzie są. Ja liczę, że Skowronek swój kredyt zaufania spłacii, czym da nam jeszcze dużo radości.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.08.2020, 21:28
Jacy są wolni trenerzy ? Bo ja nie mam siły do tego członka. To jest jakiś nieprawdopodobny żart. Jego zmiany reakcje na to co się dzieje na boisku A przede wszystkim fakt że my nie mamy pomysłu na grę nic zero kompletne zero
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.08.2020, 21:44
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Jacy są wolni trenerzy ?
Maurizio Sarri, Quique Setien, Mauricio Pochettino i Kazio Moskal

Obawiam się, że nawet jakbyśmy zrobiło zrzutkę na beesfundzie, to starczyło by nam tylko na tego ostatniego
Odpowiedz cytując
D@mian
Member

Od: 03.2006

Stary 29.08.2020, 21:54
Dzisiaj trener wystawił chyba najlepszy możliwy skład na ten moment i bardzo słabo to wyglądało. Pewne jest, że nikt go nie zwolni na razie. Martwi mnie najbardziej brak pomysłu na organizowanie ataków. Poza indywidualnymi błędami ta obrona nie gra już tak radosnej piłki jak rok temu - to plus. Pozytywem jest również Yeboah i zdrowy Kuba oraz postawa Dawida Szota. Niestety ale Beqiraj powinien na swoją prośbę nie jechać na kadrę, a solidnie popracować 2x dziennie na treningach przez najbliższe 2 tygodnie... Pisałem na shoutoboxie, że Paweł Brożek prosto z grilla dałby więcej jakości dzisiaj niż nasz nowy napastnik. Chciałbym też w końcu usłyszeć od naszego trenera, że dokładnie widzi błędy własne i drużyny, a on niestety ciągle swoje. To już drugi "wypadek przy pracy" na 3 rozegrane mecze. Oby te wypadki się już skończyły, bo będzie kolejny bardzo ciężki sezon na dnie tabeli. Kończąc wątek: jestem całkowicie przeciwny jego zwalnianiu w tym momencie ale musimy zobaczyć w końcu progres, a nie ciągły regres w grze drużyny. Ja bym na miejscu TJ+JK+DB wziął Kubę na dywanik i poprosił o szczerą opinię czy zawodzi materiał ludzki, przygotowanie fizyczne czy trener nie ma pomysłu.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 29.08.2020, 22:08
Przygotowanie+trener czyli trener.
Wywalic tego parodyste poki czas, prosic Dyje zeby jeszcze uratowal kondycyjnie druzyna podczas przerwy na repre i chocby z Kuby zrobic grajacego trenera do czasu znalezienia kandydata. Na pewno nie bedzie gorzej niz jest
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.08.2020, 22:17
Gdyby wujek Jureczek byłby dostępny, a tak trzeba poczekać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.08.2020, 22:37
Patrząc w terminarz, przed nami Pogoń (w), Płock (D), Górnik,(w), Lechia (D) i przerwa 2 tygodnie na kadrę.

Jeśli Skowronek przegra najbliższe 2 spotkania, idę o zakład że Zarząd zacznie się rozglądać za nowym trenerem, przyklejanie trochę zajmie, a ew. wtopa z Lechią może być ostatnim aktem Skowronka.

Zarówno Pogoń jak i Górnik wydają się rywalami poza zasięgiem. Lechia pewnie też się rozkręci, a jedynie z Płockiem można oczekiwać 3 punktów. Oj biedne widzę ten wrzesień dla Wisły.

Co oczywiście nie znaczy że całe zło widzę w Skowronku, bo gdyby miał na imię Stolarczyk czy Moskal, to pewnie miałby większy kredyt zaufania z powodu "wislackosci". Kibicuje mocno, żeby podniósł Wiśle z kryzysu, choć akurat teraz wydaje się że sam go wywołał.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 30.08.2020, 08:02
Hehe eksperci forumowi zawsze w kółko jedno i to samo. Albo że piłkarzom się nie chce, albo że nie ma pomysłu na grę w ataku, no i oczywiście trener out.

Halo, halo! tutaj ziemia!

Przed meczem z jaga większość pisało że remis bierze w ciemno. Był remis, ale gra nie papu. Czyli co remis miał być cudem ale już dobra gra obowiązkiem? Coś mi się tutaj nie zgadza.

Wczorajszy mecz że Śląskiem. Czy Śląsk grał lepiej w piłkę od naszych piłkarzy? Może obejrzyjcie mecz na chłodno, bo według mnie na pewno nie. Wszystkie trzy bramki to wina wielbłądów indywidualnych. Kolejno Janicki, Lis, Klemenz. Bramki podarowane za darmo.

Poza tym to optycznie my wyglądaliśmy lepiej. Spojrzcie czasem obiektywnym okiem a nie okiem kibica Wisły Kraków. Co takiego pokazał Śląsk? Mamy piłkarzy jakich mamy, slabi bramkarze, słabi obrońcy, bardzo słabi napastnicy. Jedynie sensownie wygląda linia pomocy jeśli wszyscy będą zdrowi. Wbijcie to sobie kur wa do głowy że zmiana trenera nic nie da.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.08.2020, 08:45
Prawie wszyscy dziennikarze sportowi mówią,że Wisła wyglądała źle fizycznie jak by była źle przygotowana do sezonu,była dużo wolniejsza od Śląska itd. Które to już nie trafione przygotowania Skowronka? Miał już bardzo dużo czasu by pokazać swój warsztat trenerski,a co przygotowania to mam wrażenie ,że dopiero Wisła lapie jakaś świeżość w połowie sezonu..cos jest nie tak.. nie wiem
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.08.2020, 09:46
My źle fizycznie to wyglądamy od jesieni 2019 nie wiem czym to jest spowodowane ale to jest dramat. I puki nie będziemy kondycyjnie wyglądać lepiej to tak niestety będzie bo zawodnik zmęczony będzie popełniać błędy jak w końcówce Zukow i Basza i ich niecelne podania do przeciwnika. Zresztą nie wiem czy zauważyliście ? Wchodzi Mak i co, sił mu starczyło na 2 ....a krótkie sprinty i kaplica. W tej naszej klapie wystarczy dobre ustawienie , bliskie odstępy między formacjami, wybieganie i wysoki pressing żeby klepać ry wali. Spójrzcie na naszych młodzieżowców, w ciągu 90 minut ledwo przebiegają 11km a prędkość szybkiego marszu to około 6km/h to wychodzi okolo 9km przez 90 minut i to jest ....a dramat. Młode organizmy maja mniejsza wydolność niż 35 letnie ogórki z Cypru. O taktyce już nawet nie chce mi się pisać D R A M A T !
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 30.08.2020, 12:18
Który to już raz Skowronek rozwala mecz zmianami? Ile czasu minęło od pamiętnego meczu z Górnikiem, gdzie wygrany mecz Skowronek oddał 10 min przed końcem swoimi mądrymi decyzjami? Ten człowiek jest chyba niereformowalny.

Jak tak to ma wyglądać, to zaczynam być za opcją Skowronek Out, bo wolałbym kogoś kto po prostu nie będzie przeszkadzał drużynie, gdy jej idzie. Niech już lepiej przyjdzie Kulawik czy ktoś z tej półki trenerskiej, kto nie będzie zmieniał Savica, który zaczynał się rozkręcać czy najlepszego zawodnika meczu, który po skurczach przecież dalej dawał radę.

Albo grajmy bez trenera, a jedenastkę niech zestawi Kuba.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów