The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.08.2020, 12:41. [II kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 29-08-2020, 17:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.08.2020, 12:42
zwracam uwagę że u buków jesteśmy faworytem xD
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.08.2020, 13:01
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie ma już słabych drużyn, a ekstraklasa to liga wyrównana i nieprzewidywalna. Tu każdy może wygrać z każdym, o ile jest w formie i chce. Jak będzie? Nie wiemy, ale przekonamy się już za kilka dni!
Do boju, Sadloku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 27.08.2020, 13:29
Ważne lub nie - na mecz wejdzie nie 50, a 25 procent pojemności stadionu. Kraków właśnie został włączony do żółtej strefy - od soboty.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 27.08.2020, 13:33
W takim wypadku opłata za stadion też powinna być zmniejszona o połowę. Byłbym jednak w ciężkim szoku, gdyby miasto w czymkolwiek poszło klubowi na rękę.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 27.08.2020, 15:07
W ktoryms z artykulow byla informacja, ze stawka jest ruchoma ze wzgledu na pandemie i ustalenia jaka czesc stadionu moze byc uzywana.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 27.08.2020, 15:29
Ekstraklasa jest bardzo wyrównana, nie ma już mocnych drużyn...
Raczej tak to powinno brzmieć.
Co do meczu, moja 11:
Lis - Sadlok, Mehremic, Janicki, Szot - Basha, Żukow- Savic, Kuba, Yeboah - Bequiraj. Olek z ławki. Wczoraj w Omonii przeciwko legii wszedł na skrzydło Ghanczyk rozruszal grę, zaliczył asystę, a do klubu z Nikozji dołączył 3 dni wcześniej. Liczę, że nasz skrzydłowy z Ghany skoro papiery już są i może grać to zagra. Nie ma co czekać bo na skrzydłach brakuje szybkości.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 27.08.2020, 15:37
Cytat:
Nie ma co czekać bo na skrzydłach brakuje szybkości

Żeby tylko na skrzydłach... cała drużyna rusza się jak muchy w smole, może biegają sporo, ale tempem joggingu wokół Błoń. Nie oczekuję pressingu w polu karnym przeciwnika jak Bayern, ale chodzony to się sprawdza na studniówce, a nie w lidze.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 27.08.2020, 15:57
nadal szukamy formy wiec byle nie przegrac przed przerwa na reprezentacje

sezon krotki, trzeba ciulac te punkty
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.08.2020, 20:30
Nasi piłkarze pod wodzą sztabu trenerskiego ciężko pracują na treningach. Myślę, że w sobotę będą grali co najmniej tak samo zuchwale jak w drugiej połowie w Białymstoku. Zdaniem naszego trenera był to kawał futbolu z naszej strony, więc w sobotę nie będzie gorzej.
Mimo wszystko obstawiam zwycięstwo gości w stosunku 2:0.
Ale to nic, ważne żeby praca na treningach nadal była ciężka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.08.2020, 22:29
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
W takim wypadku opłata za stadion też powinna być zmniejszona o połowę. Byłbym jednak w ciężkim szoku, gdyby miasto w czymkolwiek poszło klubowi na rękę.
Jest ruchoma, klub płaci ok 67 tys zamiast 103. Netto.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 28.08.2020, 01:04
Upatruje naszej szansy w słabej grze Śląska na wyjazdach - przynajmniej tak było w tamtym sezonie (najgorszy zespół pod tym względem górnej ósemki).

Byle nie przegrać, przerwa na kadrę to przedłużenie okresu przygotowawczego, na cuda nie liczę, jeśli np. taki Beqiraj ma braki to nadrobi je dopiero w tej przerwie.

Jedyne na co liczę to, że trener zdał sobie sprawę, że sam Olek na szpicy to nie jest dobry pomysł bo go tym razem zdemoluje Celeban i Golla.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 28.08.2020 o godz. 01:08.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 28.08.2020, 05:59
Śląsk wygrał na inaugurację z dobrze poukładanym Piastem. Musimy jak zwykle dostosować swoją grę pod rywala - bo nic własnego nie mamy wypracowanego, i liczyć na rzut karny dla Kuby albo jakiś farfoclel z ich strony.
Dziwnie się czuję bo nie odliczam dni do meczu ani nie czuję presji wyniku....
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 28.08.2020, 08:42
Jest i pierwsza kontuzja. Szybko, bo w drugiej kolejce będziemy musieli sobie radzić bez Mehremica. Nie znam szczegółów.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 28.08.2020, 09:11
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Jest i pierwsza kontuzja. Szybko, bo w drugiej kolejce będziemy musieli sobie radzić bez Mehremica. Nie znam szczegółów.
Jeśli to prawda to można oczekiwać składu:
Lis - Burliga (?), Janicki, Klemenz, Sadlok - Zukov, Basha, Kuba, Savic, Silva/Yeboah- Buksa

Niewiadomych jest duzo., jako że graczy w formie u nas jak na lekarstwo.

Byle bez porażki, myślę że po przerwie na reprezentację i wkomponowaniu nowych graczy można oczekiwać znaczącej poprawy jakości gry. Typuje nieśmiałe 2-1 dla nas,aczkolwiek Śląsk nie będzie grał takiej padaki jak Jaga.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 28.08.2020, 09:20
Ja natomiast liczę, że nasz trener dla odmiany wystawi chociaż jednego skrzydłowego. Chociażby Maka, czy Yeboaha. Wobec kontuzji (?) Mehremcia do środka powinien wskoczyć Sadlok a na lewą obronę Abramowicz. W połączeniu z Makiem moglibyśmy mieć wreszcie trochę "wiatru" na skrzydle.

Widzałbym taki skład:

Lis- Szot lub Gruszkowski jeśli zdrowy, Janicki, Sadlok, Abramowicz - Kuveljić, Basha, Savić, Kuba, Mak - Buksa
Ostatnio edytowane przez pomeran : 28.08.2020 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując
Eberk
Member

Od: 04.2010

Stary 28.08.2020, 15:22
Z taka gra bez zadnego ladu i skladu, brak porazki z bardzo dobrze zorganizowanym Slaskiem to bedzie niespodzianka. I tak samo nie czuje zadnej presji wyniku i oczekuje na mecz bez zadnych emocji. Obstawiam gladkie zwyciestwo gosci. A beznadziejny Sadlok niech w koncu sie zadomowi na lawce.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 29.08.2020, 10:09
moj sklad to : Lisek w bramce,jesli Mehremicz kontuzja to Klemenz oraz Abramowicz do obrony,w pomocy Yeboah Basha od poczatku,Chuca i Silva moga isc na trybuny ,na szpicy Beqiraj a Buksik na 25-30 minut w drugiej polowie
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 29.08.2020, 11:38
Lis-
Szot- Klemenz- Janicki- Sadlok
Zhukov- Basha-
Savić- Kuba- Yeboah-
Beqiraj-

Tak to czuje, ciężki mecz się szykuje, bo Śląsk wygląda na poukładaną drużyne. Po 90 minutach będzie kolejne 1-1.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 29.08.2020, 15:41

Basha od początku, Yeboah debiutuje, Błaszczu w środku. Oby Szot sprawdził się na prawej obronie, bo na ławce tylko Buksa i Hojo z młodych.

RB9 chyba żałuje, że nie poszedł do Wieczystej, a Pawłowski, że nie uciekł na wypożyczenie, bo wygląda na to, że obaj skreśleni.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.08.2020, 16:53
Ci którzy chcieli Szota na prawej obronie póki co muszą o tym zapomnieć. 20 minuta a gość powinien wylecieć z boiska
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.08.2020, 17:22
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Ci którzy chcieli Szota na prawej obronie póki co muszą o tym zapomnieć. 20 minuta a gość powinien wylecieć z boiska
Mówisz o tym karnym? Żółta, próbował wyhamować widocznie. Nieźle gra chłopak, na minę wrzucił go bodaj Janicki.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 29.08.2020, 17:27
dziki napisał(a):Wyświetl post
Mówisz o tym karnym? Żółta, próbował wyhamować widocznie. Nieźle gra chłopak, na minę wrzucił go bodaj Janicki.
o to nie mam pretensji ale chwilę po karnym zaatakował Pawelca i żółtko było ewidentne.jeszcze przed przerwą próba wymuszenia wolnego.Coś czuję, że meczu nie dokończy tfu tfu
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.08.2020, 18:16
Trójka meczowa
Janicki za ekstra wslizg
Lis za zdecydowanie przy drugiej bramce
Beciraj za pokraczne przyjmowanie zamaist je.bnac z pierwszej pily
I specjalna nagroda dla Skowronka:
- zdjęcie Savica który właśnie się rozkrecil
- trzymanie Yawa na boisku który nie miał sił co najmniej 10 minut przed zmiana
Bierność i czekanie na niewiadomo co z wpuszczeniem Buksy i Burego gdzie się o to prosiło od 65 minuty
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 29.08.2020, 18:20
Panie Lis - dwa mecze i 4 gole puszczone, z czego dwa zawalone. Pobudka! Dobry koniec poprzedniego sezonu w wykonaniu naszego bramkarza, a teraz katastrofa. Widać po nim brak pewności siebie mam wrażenie.

Nasza formacja defensywna to skład węgla i papy. Panowie kopią się po czołach. Wszyscy do wyjebania bez wyjątku.

Pan trener - daje grać beznadziejnemu emerytowi z Czarnogóry, zdejmuje z boiska rozpędzającego się Savicia, za najlepszego i jedynego błyskotliwego piłkarza wprowadza (swoją drogą nasz nowy Guerrier powinien zostać zmieniony z 10 minut wcześniej) ruszającego się jak wóz z węglem Silvę. Nie chcę dołączać do grona krytyków, ale ktoś tutaj chyba się pogubił. Zupełnie nie reaguje na to co się dzieje na boisku.

Stałe fragmenty, widać, że katowane non stop. Rzuty rożne oddajmy lepiej od razu przeciwnikowi, przynajmniej unikniemy kontry.

Niechże się ten sezon już skończy. A nie, zapomniałem, że dopiero się rozpoczął.

PS
Jak będziemy prezentowali taką postawę na boisku, to cierpliwość kibiców prędzej czy później się skończy, a liczba chętnych na dorzucanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy i sponsorowanie tych sportowych miernot będzie znikoma.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 29.08.2020 o godz. 18:34.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 29.08.2020, 18:25
Okej, czekam na decyzje o zwolnieniu Skowronka. W momencie, kiedy przejmowalismy kontrole i nasze ataki nabieraly impetu, zmiany nas zatrzymaly.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.08.2020, 18:32
Jeżeli ktoś się nie obudzi w Klubie to ten sezon będzie bardzo podobny do poprzedniego. Nie wiem tylko czy z tym samym happy endem.

Czy leci z nami trener?
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 29.08.2020, 18:33
4 bramki stracone w dwóch meczach, wszystkie na konto parodystów z obrony i bramkarza.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.08.2020, 18:40
Spodziewany, zasłużony oklep.

Mamy najprawdopodobniej najgorszą linię obrony w całej lidze, 3 elektryków i młodzieżowiec. Dwóch stoperów do pierwszego składu jest potrzebnych na WCZORAJ i mam nadzieję, że właściciele to widzą i szukają na te pozycje wzmocnień.

[24/42]
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 29.08.2020, 18:43
nie mam juz sil do takiej ch.jowej gry od poprzedniego sezonu, zero zmian, zero, nic k.rwa, nada

cos tu grubo nie gra
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów