The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2020, 15:34
napisałem "w jakiś sposób" co stawia pewien cudzysłów , a trzymając sie literalnie nazwy tematu , to jak wiesz (?) trenował on sekcje sportów walki w TS (czyli pracownik Wisły)
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 15.08.2020, 21:54
Marcelo melduje się w półfinale ligi mistrzów
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 16.08.2020, 07:05
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Marcelo melduje się w półfinale ligi mistrzów
I to w wielkim stylu. Fajne zdjęcia na fanpage TVP Sport https://m.facebook.com/story.php?sto...d=232172299902

10 lat temu Marcelo Vs Lewy
Ostatnio edytowane przez Vinci : 16.08.2020 o godz. 07:09.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.08.2020, 12:14
Fajne mecze to były, chociaż ja pamiętam pojedynki Lewy vs Głowacki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 22.08.2020, 15:32
Maciek Skorża do wzięcia. Za darmo!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 22.08.2020, 21:23
Byłoby super, ale Maćke nie weźmie tego na rok, poza tym nie wytrzyma z taką obecnością krakowskich mediów, którzy po 10 minutach wiedzą, że piłkarz jest transferowym niewypałem.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 22.08.2020, 22:21
caucus napisał(a):Wyświetl post
Byłoby super, ale Maćke nie weźmie tego na rok, poza tym nie wytrzyma z taką obecnością krakowskich mediów, którzy po 10 minutach wiedzą, że piłkarz jest transferowym niewypałem.
Skowronek dociągnie do końca sezonu - pod warunkiem , że nie zaliczy jakiejś katastrofalnej serii porażek , a po EURO na jego miejsce przyjdzie Brzęczek.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 22.08.2020, 22:28
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Skowronek dociągnie do końca sezonu - pod warunkiem , że nie zaliczy jakiejś katastrofalnej serii porażek , a po EURO na jego miejsce przyjdzie Brzęczek.
Pytanie co w przypadku jeśli Skowronek zrobi dobry wynik i spełni założenia przed-sezonowe?
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 23.08.2020, 21:09
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Pytanie co w przypadku jeśli Skowronek zrobi dobry wynik i spełni założenia przed-sezonowe?
Obawiam się, że i tak przyjdzie Brzęczek, co powinno uradować wielu kibiców Wisły, dla których Skowronek jest skreślony, bo kiedyś wystawił trzech środkowych obrońców.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2020, 22:53
Muszą się spełnić 2 warunki by Brzęczek stał się trenerem Wisły:
Musi być wolny
Skowronek musi zostać zwolniony w skutek słabych wyników

I nie ma co szukać w tym sensacji. Osobiście jednak uważam że w przypadku gdy Brzęczek będzie zajęty to Nawałka jest kolejny w kolejności.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 24.08.2020, 00:34
Na Nawałkę nas nie stać, zwłaszcza, że jest to też trener drogi w ,,eksploatacji" .
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 24.08.2020, 01:33
R33 napisał(a):Wyświetl post
Na Nawałkę nas nie stać, zwłaszcza, że jest to też trener drogi w ,,eksploatacji" .
Ja bym to widział po sprzedaniu Olka. Wtedy byłoby nas na to stać i stworzenie jakiegoś długofalowego projektu pt Wisła Kraków.

Marzy mi się trener który będzie tu przez lata, który będzie tworzył drużynę z dyrektorem sportowym, który będzie krok po kroku piął się.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 24.08.2020, 07:56
Radzę poczytać co Nawałka wyczyniał w końcówce pracy z kadrą i przez ten krótki czas w Lechu. Gość totalnie odpłynął, stawiał jakieś idiotyczne warunki, wymyślał absurdalne nakazy, zakazy. Na moje oko to może On już nigdy nie wrócić do polskiego futbolu klubowego(jako trener).
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 24.08.2020, 11:05
Nawałka nie nadaje się na Wisłę na dzień obecny. Oprócz tego , że Nawałka odjechał to pamiętajmy , że jego ego nie mieściło się w szatni klubowej. Nie sądzę żeby w smak mu była sytuacja gdzie jeden z piłkarzy jest ważniejszy od trenera. Mowa tutaj o Kubie.

Bardziej prawdopodobny byłby powrót Skorży do Wisły niż Nawałki.

Tak czy inaczej jestem pewien , że Brzęczek przyjdzie po EURO. Nie wierzę , że zrobi jakiś dobry wynik na turnieju , poza tym pamiętajmy , że wtedy Bońka już nie będzie - a zatrudnienie Brzęczka to był jego autorski pomysł.

Nic też nie wskazuje , że Skowronek zrobi dobry wynik w lidze. Wydaje mi się , że jedynie co może uchronić Skowronka przez wymianą na Brzeczką do awans do europejskich pucharów. Będzie np. 5 miejsce to i tak dojdzie do podmianki.

Tak btw to kiedyś moim typem trenera dla Wisły był Razvan Lucescu , kiedy prowadził Rapid Bukareszt i stac byłoby Nas na niego. Szkoda , że już od dawna jest poza naszym zasięgiem
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 24.08.2020 o godz. 11:12.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.08.2020, 11:17
a o tym Brzęczku to są jakieś wogle przecieki , czy to tylko domniemania i spekulacje bazujące na wiadomych powiązaniach rodzinnych ?
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 24.08.2020, 11:20
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Radzę poczytać co Nawałka wyczyniał w końcówce pracy z kadrą i przez ten krótki czas w Lechu. Gość totalnie odpłynął, stawiał jakieś idiotyczne warunki, wymyślał absurdalne nakazy, zakazy. Na moje oko to może On już nigdy nie wrócić do polskiego futbolu klubowego(jako trener).
Otóż to. W Lechu nigdy nie byli bardziej szczęśliwi niż po pogonieniu Pana Selekcjonera.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Stary 24.08.2020, 11:24
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś usłyszał, że praktykuje coś takiego Guardiola czy inny znany trener to byś doceniał, że dba o każdy szczegół, a że to Adam to jest takie gadanie.

Cytat:
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 24.08.2020, 11:29
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś usłyszał, że praktykuje coś takiego Guardiola czy inny znany trener to byś doceniał, że dba o każdy szczegół, a że to Adam to jest takie gadanie.
X-Ray jednak jest różnica zasadnicza, Guardiola prowadzi Man. City a Nawałka prowadził klub z buraczanej ligi.

Nie wiem czy należy docenić kunszt trenera po tym jak nakazuje wymianę w stołówce stołów kwadratowych na okrągłe
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.08.2020, 11:45
Ale tak naprawdę co takiego spektakularnego Nawałka osiągnął jako trener? W reprezentacji trafił na najlepszy materiał ludzki od lat i zrobił ćwierćfinał ME (to można mu zapisać na plus), w Lechu został w miarę szybko odpalony bez żalu (tu zdecydowany minus). Wielu dziennikarzy pisało, że w Lechu atmosfera była co najmniej trudna i że Nawałka stracił nieco kontakt z rzeczywistością.
To samo niestety można powiedzieć o Brzęczku, który nie dokonał przełomu w Wiśle Płock. Ja go z tego okresu zapamiętałem głównie z machania rękami przy linii bocznej, co kontynuuje podczas trenowania kadry
Ostatnio edytowane przez Patryko : 24.08.2020 o godz. 11:47.

[24/42]
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 24.08.2020, 13:42
Nie wiem skąd temat Nawałki. To trener nie dla Wisły. A rozmowa o jego pracy w kadrze czy osobowości jest tu zbędna.

Plotki o Brzęczku nie mają, o ile mi wiadomo, żadnej podstawy w przecieku, ale biorąc pod uwagę to, jak zarządzany jest klub, wydają się prawdopodobne.

Moim zdaniem Brzęczek to bardzo przeciętny trener. W porównaniu do Skowronka ma większe doświadczenie i chyba jest mniej konfliktowy, więc zawsze byłby to progres. Gdyby jednak przyszedł, to mielibyśmy problem, bo facet nie czułby żadnej presji i byłby niezwalnialny. To byłby taki roześmiany Jurek, który w krótkich spodenkach jeździł po Europie odwiedzać kadrowiczów i robił sobie z nimi fotki. Mam też własną teorię na temat problemów Brzęczka ze zdrowiem, to mogłoby mu przeszkadzać w codziennej pracy, ale ponieważ sugeruję się tylko jego wyglądem, a nie jestem lekarzem, to nie ośmielę się tu nic napisać.

Chyba, że nie bierzemy dyrektora sportowego, bo zostanie nim właśnie wujek Jurek. Gdyby miał obok siebie jakichś ludzi do pracy, to na pewno byłoby to dużo lepsze rozwiązanie niż zatrudnienie go w roli trenera.

Skorży oczywiście nie weźmiemy, choćby dlatego, że nie zmienimy i nie powinniśmy na razie zmieniać trenera. Dlatego wspomniałem o nim tutaj w ramach ciekawostki.
Ostatnio edytowane przez czaro : 24.08.2020 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 24.08.2020, 13:59
Jak już pozwalamy sobie na gdybanie to ciekaw jestem jak poradziłby sobie u Nas Fornalik.

Wydaje się , że nie jest to trener na topowe zespoły ale idealnie skrojony na średniaki. Pytanie czy jego miejsce jest na Śląsku czy poza nim poradziłby sobie
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.08.2020, 14:27
@czaro

Też odnoszę wrażenie, że Wisła może być dla Brzęczka miękkim lądowaniem po ewentualnej klęsce w ME. Mając u sterów swojego siostrzeńca będzie praktycznie nietykalny, jeśli powinie mu się noga jako trenerowi to po prostu ucieknie na stanowisko prezesa/dyrektora sportowego.

[24/42]
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 27.08.2020, 16:02
Martin Kostal wypożyczony z Jagi do Senicy.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 27.08.2020, 20:34
Ech, mam wrażenie że jemu wystarczyłoby choć 1/10 pewności siebie, którą miał np Patryk Małecki i jego kariera rozwijała by się inaczej
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 28.08.2020, 08:03
https://www.onet.pl/sport/przeglad-s...fgr6x,5e4c2379

Jakie to szczęście, że on tu nie przyszedł.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 28.08.2020, 11:50
Ja tam do niego nic nie mam. Peszko na pewno by te kilka bramek i asyst zapakował. Myślę, że chociażby meczami rozegranymi w Wisełce potwierdził, że czas lepiej się nim obszedł niż z Kubą. Bo o ile w swojej życiowej formie Kuba był dużo lepszy niż Peszko, to w Wiśle jako typowy skrzydłowy moim zdaniem lepszy był Peszko. Nieprzypadkowo i w Borusii i w Wiśle Kuba coraz częściej był przesuwany na inne pozycje, a i teraz widać że będzie raczej taką dziesiątką. A że Peszko jest "specyficzny"? Cóż, nie on pierwszy i nie ostatni, a poza tym nie zarobł u nas ani jednej czerwonej kartki, żadnych krzywych akcji nie pamiętam. Po co wypominać stare grzechy? Liczy się to, co w sieci. Pozdrówka.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 28.08.2020, 17:52
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Jak już pozwalamy sobie na gdybanie to ciekaw jestem jak poradziłby sobie u Nas Fornalik.

Wydaje się , że nie jest to trener na topowe zespoły ale idealnie skrojony na średniaki. Pytanie czy jego miejsce jest na Śląsku czy poza nim poradziłby sobie
Tez jestem ciekawy bo uwazam go za najlepszego trenera w lidze.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 28.08.2020, 17:56
Fornalik nadaje się do każdego klubu Ekstraklasy. Potrzebuje tylko czasu, spokoju i pełnego poparcia zarządu, nawet przy kiepskich wynikach na początku. A na to mało gdzie można liczyć.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 28.08.2020, 18:54
My nie nadajemy się dla Fornalika, bo on potrzebuje swobody i cierpliwości.

On nie nadaje się dla nas, bo całkowicie olewa młodzież, a my musimy zacząć wprowadzać młodych, by na nich zarabiać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów