The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.08.2020, 22:03
Jak niżej...
Ostatnio edytowane przez Piotr777 : 27.08.2020 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 27.08.2020, 22:05
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Każdy z tych zawodników większość swojej przygody z piłką spędził w drużynach rezerwowych a my chcemy by ci goście stanowili o sile drużyny. Nie da się zbudować silnej drużyny jakościowo z takich zawodników i to każdy wie. Widać to potem w pucharach jak nas leją. Szrot szrotem pogania zapewne jeszcze w tym okienku trochę tego trafi również do Wisly. To jest w ogóle jakiś fenomen by budować drużynę w oparciu o graczy z kartą na ręku i stawiać drużynie wymagania na wyrost. Mamy drużynę na 13 miejsce plus minus dwie pozycje w górę czy dół nie zmienia mojego zdania że potencjał tej drużyny jest żaden. Kolejny sezon wegetacji i czekania na bogatszego właściciela.
"Widać to potem w pucharach jak nas leją"...Odreagowujesz Wasz e.u.r.o.w.p.i.e.r.d.o.l. z Malmo? To nie miejce na to.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.08.2020, 22:20
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Kolejny sezon wegetacji i czekania na bogatszego właściciela.
Może zrób coś, a nie tylko czekaj?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 28.08.2020, 09:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Może zrób coś, a nie tylko czekaj?
święte słowa. Gdyby połowa narzekaczy zapisała się do SOCIOS ........................................
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 28.08.2020, 11:08
Szneka napisał(a):Wyświetl post
święte słowa. Gdyby połowa narzekaczy zapisała się do SOCIOS ........................................
I dasz gwarancję że jak się zapiszą do Socios to gramy o wyższe cele? To jest taka utopia że nawet w sam to nie wierzysz. SOCIOS daje i dało klubowi przetrwanie. Dało również klubowi możliwość wydawania kasy np. na starego Wasilewskiego. Tu są potrzebni ludzie i ktoś poważny z kasą. A tak czeka nas wegetacja i powolne wychodzenie na plus. Ileż można wołać do kibiców daj a na boisku prezentować takie dno jak w meczu z KSZO? Kibice robią ile mogą ale od nich samych jak widać wszystko nie zależy bo na to jak ktoś kopnie piłkę wpływu nie masz. Opieranie się na finansowaniu klubu na zasadzie ciągłe wołanie dajcie kibice ma jakiś kres? Ty, ja kupisz karnet niezależnie od ceny ale są tacy co widzą to co jest w klubie i na boisku i go nie kupią. Tu trzeba przyciągnąć ludzi bo kres wiernych jakiś jest. A po tym co si wydarzyło na początku 2019 roku i tak bardzo dużo udało się zrobić.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 28.08.2020, 11:41
Ile będziesz tego Wasilewskiego wypominał? Sprawdź sobie ilość Socios takiej Benfiki i pomyśl, co dałaby u nas taka liczba Socios, choć 10% z niej... Tak, gralibyśmy dużo szybciej o wyższe cele. Dużo szybciej klub stanąłby na nogi, ale jak wolisz czekać na bogatego wujka, to czekaj dalej...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 28.08.2020, 11:48
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
I dasz gwarancję że jak się zapiszą do Socios to gramy o wyższe cele? To jest taka utopia że nawet w sam to nie wierzysz. SOCIOS daje i dało klubowi przetrwanie. Dało również klubowi możliwość wydawania kasy np. na starego Wasilewskiego. Tu są potrzebni ludzie i ktoś poważny z kasą. A tak czeka nas wegetacja i powolne wychodzenie na plus. Ileż można wołać do kibiców daj a na boisku prezentować takie dno jak w meczu z KSZO? Kibice robią ile mogą ale od nich samych jak widać wszystko nie zależy bo na to jak ktoś kopnie piłkę wpływu nie masz. Opieranie się na finansowaniu klubu na zasadzie ciągłe wołanie dajcie kibice ma jakiś kres? Ty, ja kupisz karnet niezależnie od ceny ale są tacy co widzą to co jest w klubie i na boisku i go nie kupią. Tu trzeba przyciągnąć ludzi bo kres wiernych jakiś jest. A po tym co si wydarzyło na początku 2019 roku i tak bardzo dużo udało się zrobić.
Gwarancji nie dam , ale wejście dodatkowych nastu osób powoduje możliwość większego wsparcia klubu prawda?
po to powstało SOCIOS prawda? Wymagamy czegoś od klubu- zgoda mamy na to prawo- ale wielu z nas mając Wisełkę w sercu tylko żąda nie chcą lub nie mogąc pomóc poprzez np. wpisanie się do SOCIOS

Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 28.08.2020, 15:22
http://www.90minut.pl/news/306/news3...Termaliki.html

Grabowski zgłoszony do gry przez wieśniaków.

Nie tłumaczcie, że słaby, bez potencjału czy za krzywe nogi. To miał być nasz główny młodzieżowiec, a straciliśmy go za darmo.

Wisła ściągnęła Abramowicza, więc pewnie zdają sobie sprawę, że zje*ali z Grabowskim.

Władze się zmieniają, a z kontraktami jak był syf tak jest nadal...
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.08.2020, 15:37
Nawet gdyby racja była po naszej stronie po co nam piłkarz który nie chce u nas grać.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 28.08.2020, 15:42
Fakt, po co nam tysiące złotych z jego transferu skoro taką samą kasę można wyciągnąć z kolejnej zrzutki kibiców

Edit:
więcej info: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15150828

najlepsze:
Cytat:
Przy ul. Reymonta nie chcą za bardzo komentować sprawy. Karolina Biedrzycka, rzecznik prasowy Wisły powiedziała nam tylko: - Sąd II instancji zmienił pierwotny wyrok i Wisła Kraków dostosuje się do tego orzeczenia.

I gdzie jest teraz twitter cyber mariana?
Ostatnio edytowane przez Jontek : 28.08.2020 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 28.08.2020, 16:50
Przegrana z Rasialdo to jest naprawdę skandal. Kto tu za.ebał? Obi czy Dawid? Może jednak warto pomyśleć o dyrektorze sportowym z prawdziwego zdarzenia?
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 28.08.2020, 17:57
No niestety ale caly czas sie uczymy i bedziemy sie uczyc na bledach. Tak sie zdobywa doswiadczenie.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 28.08.2020, 18:01
To miał być nasz główny młodzieżowiec? Skąd taki pomysł? Wg mnie grałby raz na 5 meczów i to optymistycznie na to patrząc.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 28.08.2020, 19:01
Ten klub nie ma szczęścia do ludzi nim zarzadzajcymi, cały czas jak nie to to tamto się pieprzy. To tak jak z tym sponsorami ze świata a koniec końców mamy kumpli za plotu.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 28.08.2020, 19:58
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
ehhhh szkoda komentowac te bzdety... gwarancje gość chce.... ja yebie rocznik 85 to juz bylo gimnazjum czy jeszcze przed reforma Jednak tryb nauczania podstawowa od 1 do 8 - liceum/techikum 1-4/5 było zupełni czyms innym niz pokolenie gimbazy.

Kuwa... gosciu gwarancji nie masz jak petrodolary wywalisz jak Man City, nawet jakby Messi przyszedl to nikt nie da gwary na nic. Kupujesz nówke telefon w pudełko za 5k otwierasz i zyebany... dasz gwarancje

Aż oczy mnie zabolały. Lepiej pierd.... 3 po 3 zamiast cos zrobic.

btw: Przypomnijce jaka role pełni Głowa w klubie?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 28.08.2020 o godz. 20:05.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.08.2020, 07:18
Lucjusz rocznik 1986 to pierwszy gimbazowy
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.08.2020, 07:19
Blixa napisał(a):Wyświetl post
No niestety ale caly czas sie uczymy i bedziemy sie uczyc na bledach. Tak sie zdobywa doswiadczenie.
i tak od PRL-u
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 29.08.2020, 07:31
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
ehhhh szkoda komentowac te bzdety... gwarancje gość chce.... ja yebie rocznik 85 to juz bylo gimnazjum czy jeszcze przed reforma Jednak tryb nauczania podstawowa od 1 do 8 - liceum/techikum 1-4/5 było zupełni czyms innym niz pokolenie gimbazy.

Kuwa... gosciu gwarancji nie masz jak petrodolary wywalisz jak Man City, nawet jakby Messi przyszedl to nikt nie da gwary na nic. Kupujesz nówke telefon w pudełko za 5k otwierasz i zyebany... dasz gwarancje

Aż oczy mnie zabolały. Lepiej pierd.... 3 po 3 zamiast cos zrobic.

btw: Przypomnijce jaka role pełni Głowa w klubie?
Wskaż mi w którym miejscu napisałem pierdoły? Od gimnazjum te swoich ziomków wyzywaj. A po liczbie w nicku która nic nie oznacza to se oceniają ale swoje IQ. Rozumiem że jak wszedł szejk do PSG czy City to nic te kluby nie zdobyły. Odpowiedz mi na pytanie ile przed ich przybyciem mieli sukcesów? A no to tak nie ta skala. Jak nie rozumiesz co napisałem i co chodzi to nie komentuj. Kupując nowy telefon nie masz gwarancji? Aha w fajnym świecie żyjesz.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.08.2020, 18:36
Jak my tu mamy a coś więcej grać niż 12 miejsce to nowy: stoper, bramkarz i środkowy napastnik najpóźniej do konca przyszłego tygodnia powinni się stawić w klubie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 29.08.2020, 18:40
I rozgrywający bo Kubuś czlapie a nie gra w piłkę dziś w środku pola a przebiegł najmniej km z pomocników - wstyd.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 29.08.2020, 19:06
Nowi mowicie a kto ich znajdzie , znowu przyjdzie kolejny szrot. Dyrektor sportowy potrzebny na wczoraj
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 29.08.2020, 19:39
Patrzę właśnie na mecz Jagi i nasuwa mi się pytanie - czy Steinbors i Augustyn byli przez nas niemożliwi do sprowadzenia?
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 29.08.2020, 19:42
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Patrzę właśnie na mecz Jagi i nasuwa mi się pytanie - czy Steinbors i Augustyn byli przez nas niemożliwi do sprowadzenia?
a Praszelik ze Śląska? a Niemczycki z cracovii? Sporo było fajnych ludzi do wzięcia.

Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.08.2020, 19:43
Musimy ściągnąc jakiegoś napastnika. Beciraj nie powinien sie podnosic z ławki rezerwowych dopóki nei zrzuci 10 kg.
Buksa za cienki na pierwszy skład.
Jakże szkoda Alona... :(
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 29.08.2020, 19:45
Cytat:
czy Steinbors i Augustyn byli przez nas niemożliwi do sprowadzenia?

Ale kto miał ich sprowadzić? Nie mamy dyrektora sportowego. Adi i Beqiraj są od jednego menadżera, a Savic i Yeboah też z inicjatyw menadżerów. My nie mamy działu sportowego...
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Stary 29.08.2020, 19:49
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo pomyślałem jak zakontraktowała ich Jaga. Może nie stać byłoby Nas na nich ale obawiam się , że u Nas w klubie nikt nawet nie pomyślał , żeby postarać się o nich.

Kto do cholery dopuścił , że zaczynamy kolejny sezon z Janickim i Klemenzem na stoperze + Lis na bramce ? Czyżby poprzedni sezon gdzie ledwo się utrzymaliśmy nikomu nie dał do myślenia ?

Zamiast sprowadzić na te pozycje piłkarzy i pozbyć się parodystów to lepiej było wchodzić w kontakty z jakimś menago co Nam sprzedał Beciraja i Adiego 14 klub karierze. Beciraj pokazał już co potrafi, teraz kolej na tego drugiego.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 29.08.2020, 19:51
I kto zdecydował o tym ze pozbywamy sie Drzazgi młodego chudego i już zdrowego a kontraktujemy grubego starego albanczyka z Czarnogóry.. Ktoś te decyzję podjął i powinien beknac albo przeprosić chociaz
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 29.08.2020, 19:55
A czy nasza święta trójca w ogóle myślała w tej przerwie o wzmocnieniu bramki i obrony? Czy po prostu uznali, że nie trzeba i jakoś to będzie?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 29.08.2020, 20:04
Trio dodam ofensywy też nie wzmocniło. Akcje podbramkowe jak na lekarstwo. Trio nie nadaje się do zarządzania klubem tym bardziej że są bez kasy.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 29.08.2020, 20:08
Trzeba dzwonić do Kilo Ramireza,żeby ogarnął pare grajków z trzeciej ligi hiszpańskiej..jakie to przykre ,że wtedy w klubie był taki burdel,a transfery były całkiem udane
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów