The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.08.2020, 09:28
Wy tak na serio Podniecacie sie jakimś screenem z opisu treningu
Jak ja napiszę:

" Byłem na treningu. Miazga. Wysoka intensywność. Wszystko w biegu. Dużo sprintów. Każdy został godzinę dłużęj (Kuba, Boguś i Sadlok nawet 15 godziny bo jeszcze sprinty po strzeleckim robili).
Buksa ćwiczył strzały, ale miał trudno bo 3 bramkarzy stało w bramce, Buchalik Lis i Broda, każdy chciał pomóc. Miazga. Atmosfera mega! Boguski wszystkich nowych na końcu wziął w kółko i pokazywał album ze zdjęciami od początku jego gry w Wiśle, mega. Chłopaki byli pod wrażeniem, żę tyle lat gra. Jak Savic widział zdjęcia Bogusia z totenhamem i z barcą to go zatkało. Utwierdził się, że dobrze wybrał... Na końcu jak się wykąpali to nikt nie chciał wracać do domu, poszli na wspólną kolację."

To też to będziecie komentować
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.08.2020, 09:51
bede, pieknie to napisales

zamiast tutaj trzeba bylo z jakiegos fake konta na tt
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.08.2020, 10:07
A Basha? Co z Bashą też został po treningu czy jako jedyny zszedł z boiska?
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 18.08.2020, 14:45
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Wy tak na serio Podniecacie sie jakimś screenem z opisu treningu
Jak ja napiszę:

" Byłem na treningu. Miazga. Wysoka intensywność. Wszystko w biegu. Dużo sprintów. Każdy został godzinę dłużęj (Kuba, Boguś i Sadlok nawet 15 godziny bo jeszcze sprinty po strzeleckim robili).
Buksa ćwiczył strzały, ale miał trudno bo 3 bramkarzy stało w bramce, Buchalik Lis i Broda, każdy chciał pomóc. Miazga. Atmosfera mega! Boguski wszystkich nowych na końcu wziął w kółko i pokazywał album ze zdjęciami od początku jego gry w Wiśle, mega. Chłopaki byli pod wrażeniem, żę tyle lat gra. Jak Savic widział zdjęcia Bogusia z totenhamem i z barcą to go zatkało. Utwierdził się, że dobrze wybrał... Na końcu jak się wykąpali to nikt nie chciał wracać do domu, poszli na wspólną kolację."

To też to będziecie komentować
Komunikacja niewerbalna tez jest czasami wazniejsza od werbalnej i czasami sie widzi na boisku zawodnikow wznoszacych ramiona, machajacych lapami czy strzelajacy oczami. Sprawne oko jest w stanie takie rzeczy wychwycic.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 19.08.2020, 23:57
R33 napisał(a):Wyświetl post
Tak na dobrą sprawę to tylko wiek Błaszczykowskiego się zgadza w tym co napisałeś. I to tylko jeżeli bierzemy pod uwagę rocznik. Reszta to Twoje wymysły.

PS: A skoro 35 letni piłkarz nie musi zostawać to chyba tym bardziej 36 letni?
Co takiego zmyśliłem
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.08.2020, 09:39
tak sobie oglądałem wczoraj LM , i sie zastanawiam , czemu u nas nikt nie ładuje takich bramek jak pierwsza tego Gnabrego ?

czy już naprawde w polskim zasięgu finansowym sa piłkarze którzy tylko umieją pod bramką dostawić noge i (może) wpadnie ?

a jak ktoś umie podciągnąć piłke 20 metrów i na koniec celnie za.......ić , to już miliony euro i nie dla nas taki pilkarz ?
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 20.08.2020, 10:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
czy już naprawde w polskim zasięgu finansowym sa piłkarze którzy tylko umieją pod bramką dostawić noge i (może) wpadnie ?

a jak ktoś umie podciągnąć piłke 20 metrów i na koniec celnie za.......ić , to już miliony euro i nie dla nas taki pilkarz ?
Tak i tak.

Czego można się spodziewać po piłkarzach 29 ligi w Europie ? Liga Liechstentein'u tylko 2 pozycje niżej od naszej.
Mamy ligę półamatorską i nie zmienią tego zachwyty "ekspertów" Canal Plus jak piłkarze wymienią 3 podania bez straty lub komuś wpadnie okienko po centrostrzale. Nie wspominając o komentarzach typu " Sadlok dysponuje świetnym uderzeniem" kiedy chłop strzela raz na 5 lat.

To w jakim miejscu jesteśmy niech świadczy nasz mecz z KSZO albo takiej Legii z amatorami z Irlandii Płn.

Jeszcze kilka lat temu na Cypr, do Azerbejdżanu czy innych Kazachstanów jechaliśmy zapakować kilka bramek - dzisiaj drużyny z tych lig są faworytami w meczach z naszymi drużynami.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 20.08.2020 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 20.08.2020, 12:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
tak sobie oglądałem wczoraj LM , i sie zastanawiam , czemu u nas nikt nie ładuje takich bramek jak pierwsza tego Gnabrego ?

Co do bramki, to w top-ileś-tam ekstraklapy znajdziesz równie ładne. Raz na ruski rok każdemu wpadnie, nawet na orliku. Więc problem jest "tylko" z powtarzalnością.

Jeśli więc pytasz czy w polskim zasięgu finansowym są piłkarze pokroju Gnabry'ego, to podpowiem, że nie. Nie są. I prawdopodobnie nigdy nie będą.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 20.08.2020, 12:47
Gnabrego to wiadomo ze nie

tacy którzy mogą cokolwiek więcej niż bedzie umial przecietnyu dreewniak bez talentu ktory trenuje pilke od 10 roku życia
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 20.08.2020, 23:22
ashkeczup napisał(a):
Co takiego zmyśliłem

To, że nie ma tam mowy, że Błaszcyzkowski nie chce zostać na dodatkowy trening tylko, że schodzi przed zakończeniem pierwszego. Tak samo jak dla Ciebie znaczenie ,,jeszcze się dobrze nie skończył" oznacza, ,,że właśnie się skończył" to wg mnie bardzo dziwne rozumowanie.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 22.08.2020, 22:15
Bramka Hoyo-Kowalskiego z ponad 50 metrów z dzisiejszego spotkania CLJ - KLIK
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 23.08.2020, 10:32
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Bramka Hoyo-Kowalskiego z ponad 50 metrów z dzisiejszego spotkania CLJ - KLIK
No to czekamy na chłopaka w pierwszym składzie. Może jeszcze za wcześnie ale jak dobrze pójdzie to za pół roku/ rok czemu nie?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 23.08.2020, 11:12
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
No to czekamy na chłopaka w pierwszym składzie. Może jeszcze za wcześnie ale jak dobrze pójdzie to za pół roku/ rok czemu nie?
Chłopak ma talent ale pamiętajmy, że wyszedł nie dawno na KSZO i według opinii będących na meczu zawiódł. Trzeba go umiejętnie wprowadzać.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 23.08.2020, 11:26
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Bo strzelił gola z połowy?

Chłopaka objeżdzali jak chcieli z KSZO, póki co to niech zacznie cokolwiek na boisku prezentować.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 23.08.2020, 12:46
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Bo strzelił gola z połowy?
Nie, bo ma potencjał i papiery na grę. KSZO objeżdżało całą drużynę. Dla młodego lekcja. Dla starszych kolegów wstyd bez konsekwencji.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2020, 14:03
Nie przesadzaj bo akurat KSZO oddało 2 celne strzały na bramkę z czego padły 2 bramki. Młodego ograli przy drugiej i tego nie da się ukryć. Lepiej dla niego i dla Wisly jak wejdzie do naszej obrony będąc w rytmie meczowym z CLJ.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.08.2020, 19:24
Panowie mamy to! Kuba 2021 i Olo 2023
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 23.08.2020, 22:43
Po uratowaniu klubu, jeden z jego większych sukcesów w Wiśle, patrząc na przyszłość klubu.

Jak już kiedyś wpadnie do budżetu te 12-15 mln złotych z jego transferu to dopiero będzie można mówić o wyjściu z długów. Innym sposobem w zasadzie nie ma szans.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 24.08.2020, 08:12
Mnie tylko zastanawia dlaczego wszyscy zakładają, że sprzedamy Olka za kilka mln Euro?

Rozumiem, że już wpływały takie oferty, tylko je odrzucaliśmy?

Buksa ma coś bardzo cennego - czyli dar do strzelania goli "z niczego". Jednak poza tym nadal nie pokazał innych walorów. Nie wiemy jak jest skuteczny w 100% sytuacjach, z dryblingiem chyba średnio, masę jeszcze chłopak będzie budował. Na pewno ma poukładane w głowie, co daje dużą nadzieję na przyszłość.

Ale pomimo fantastycznych 4 bramek, które zdobył, obserwując go nie miałem takiego efektu "WOW" jak na przykład podczas pierwszych meczów Brożka w Wiśle. Tam było widać, że gość ma nieprzeciętny talent.

Dodam tylko, że mocno kibicuję Olkowi, i mam nadzieję, że w tej rundzie będzie grał tak, że rzeczywiście będzie mógł pobić rekord ekstraklasy w kwocie transferu. Najlepiej niech od meczu z Jagą zacznie na to pracować .Radzę tylko nie dopisywać z góry tych mln E do naszego budżetu w najbliższych latach, bo możemy się mocno rozczarować.
Ostatnio edytowane przez Proud : 24.08.2020 o godz. 08:25.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 24.08.2020, 08:43
Moim zdaniem Buksa jest teraz więcej warty bo nie można sprawdzić jego możliwości w 100%, a będzie mniej warty gdy zacznie grać regularnie i jego możliwości będzie szło ocenić, zweryfikować.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁA KRAKÓW 00-04

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 24.08.2020, 09:33
nero napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Buksa jest teraz więcej warty bo nie można sprawdzić jego możliwości w 100%, a będzie mniej warty gdy zacznie grać regularnie i jego możliwości będzie szło ocenić, zweryfikować.
Trele morele - Białek odszedł z Lubina za 5 mln euro strzelając tylko 9 bramek w lidze. Kluby które kupują młodych piłkarzy z naszej ligi nie kupują GOTOWEGO PRODUKTU a materiał do obróbki. Wystarczy że zobaczą potencjał który są w stanie wydobyć już u siebie. To samo było z Recą który odszedł za 4 mln euro.

Żaden z inwestorów nie oczekuje od Olka nie wiadomo czego (statystyki) a jedynie przekonania że ma POTENCJAŁ który da się oszlifować gdzieś na Zachodzie.

Inaczej, jak kupuje się piłkarza 24 lata i więcej z naszej buraczanej. Tutaj muszą być statystyki i poziom gry. A i tak to nie wystarcza żeby klub z Zachodu wyłożył więcej niż 30% tego co za młodzieżowca. No ewentualnie Turcja, Rosja, Grecja czy Zatoka Perska.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.08.2020, 13:47
Nie znam się jak Wy na wprowadzaniu młodych zawodników do drużyny ani na ich sprzedawaniu do zagranicznych lig. Późną wiosną Olek przygasł, ale te jego wejścia za późnego Stolarczyka/wczesnego Skowronka robiły na mnie duże wrażenie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.08.2020, 14:01
Brożek był otoczony lepszymi piłkarzami, dodatkowo grał w duecie napastników - w takim otoczeniu łatwiej się pokazać i zabłysnąć.

Oczywiście że Olek ma przed sobą wiele pracy, ale akurat znając profesjonalizm jego i jego rodziny można być o to spokojny. Końcówka poprzedniego sezonu była trudna, ale to był jego pierwszy regularny sezon wśród seniorów więc nic dziwnego
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 24.08.2020, 15:04
Nie ma zadnej reguly jezeli chodzi o rozwoj. Brozek wydawal sie na mega talent a kariery zagranica nie zrobil. Gdy Brozek jako nastolatek gral w Ekstraklasie w tym samym wieku Lewandowski gral dwa poziomy nizej. Przykladow takich jest mnostwo. Strzelenie czterech goli jako 17-latek w tej lidze sugeruje ze chlopak ma potencjal. Moze byc nastepny Milik, moze byc nastepny Stepinski. Dowiemy sie za kilka lat.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.08.2020, 15:30
Cytat:
Nie ma zadnej reguly jezeli chodzi o rozwoj. Brozek wydawal sie na mega talent a kariery zagranica nie zrobil.

Brożek to był zawodnik na naszą ligę, a na zachód był zbyt leniwy. Przewiń forum lata wstecz to przeczytasz multum postów o machającym rękami napastniku, który marnuje dwie setki, by strzelić bramkę. Teraz już skończył karierę, więc to wszystko leci do kasacji i pozostaje nam jego legenda, mistrzostwa i korony króla strzelców.

Natomiast klub, który sięgnie po Buksę nie będzie kupował gotowego zawodnika, ale 18-19 letniego młodzieżowca z ogromnym potencjałem, ograniem w ekstraklasie, poukładaną głową i dużym zapałem do treningu i rozwijania własnych umiejętności.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.08.2020, 16:05
Paweł Brożek był najlepszy, to świat się na nim nie poznał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.08.2020, 17:53
Fajnie, ze Olek przedłuzyl kontrakt, dobrze ze mu dajemy szanse i go rozwijamy
Ale błagam, nie do pierwszego składu, poki co nie miał jednego udanego zagrania
Szybkosc słaba, siły zeby sie utrzymac przy pilce tez brakuje, zle ustawianie sie
Wieksza krzywde ma z forowania go niz pozytek, poki co to 20-30 minut w meczu jest odpowiedniejsza dawka
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 24.08.2020, 17:58
Buksa potrzebuje 10 kg mięśni. Niech dzwonią do BVB albo BM tam w rok z ....y robią terminatorów ))))))
Odpowiedz cytując
Gorlicki Wiślak
Junior Member

Od: 01.2009

Stary 24.08.2020, 20:00
Co z tym Yeboahem? Dlaczego go jeszcze nie zgłosili? Na ławce jest miejsce dla Plewki a nie ma dla niego?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.08.2020, 20:11
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Buksa potrzebuje 10 kg mięśni. Niech dzwonią do BVB albo BM tam w rok z ....y robią terminatorów ))))))
Kuba niech numer trenera personalnego od Goretzki załatwi
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów