The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.12.2018, 13:20
Czuję w kościach, że szwed w swoim komunikacie zastosuje retorykę „wanna miał przelać, ale nie przelał. Zgubił się w nowym jorku, a ja i piotrowski szukamy funduszy na przelanie 12 melonów”.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.12.2018, 13:24
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
Czuję w kościach, że szwed w swoim komunikacie zastosuje retorykę „wanna miał przelać, ale nie przelał. Zgubił się w nowym jorku, a ja i piotrowski szukamy funduszy na przelanie 12 melonów”.
ewentualnie druga opcja czyli przedstawi zapisy umowy o ktorych nikt do tej pory nie wspomniał...

zreszta...
ja sie nie zdziwie jak hulka hogana juz nigdy nie ujrzymy ani nie przeczytamy zadnego oswiadczenia
tak jak naszego prezesa, Adama skadtysie....awzioles Piotrowskiego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Suszanin
Senior Member

Od: 02.2009

Sytuacja wygląda tragicznie, moim zdaniem nie ma już co wierzyć w to, że panowie przeleją pieniądze i przejmą klub. Zbyt długo to trwa i jak na osoby, które ponoć maja tyle pieniądzy zachowują się bardzo nieprofesjonalnie i dają się ośmieszac. Pytanie tylko jak znaleźli się w tej całej szopce, która jest nam fundowana...
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...

Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Spokojnie panowie, filipski w nocy mówił że kasa już jest na kontach, i że pieniążki to nie problem bo już wysłane, i że potwierdzenia są.. Vanna Le według niego to wiarygodny biznesmen, pan Pietrowski i Hartling na pewno kłamią że nasz książe kambodży zapadł się pod ziemie i nie ma kontaktu nawet ze swoimi najbliższymi wspólnikami... Pan Lee również nie obiecywał zawodnikom złotych gór, wyjazdu na Turcji na obóz przygotowawczy do jego hotelu, wypłat w terminie, to wszystko kłamstwa tych co źle życzą Wiśle! To bardzo wiarygodni ludzie, a pan Le jest z nich najbardziej wiarygodny!
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 29.12.2018, 13:26
caucus napisał(a):Wyświetl post
Jakie właśnie? Od dawna tam ma.

Oczywiście, że od dawna. Sama domena została zarejestrowana w 2012 roku a strona kancelarii prawnej PMS została podpięta pod domenę w 2013 roku.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.12.2018, 13:27
Jednak ponoć fejk z fejkowego konta...
Powód: ah te linki...
Ostatnio edytowane przez Jery : 29.12.2018 o godz. 13:32.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 29.12.2018, 13:29
Rience napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie panowie, filipski w nocy mówił że kasa już jest na kontach, i że pieniążki to nie problem bo już wysłane, i że potwierdzenia są.. Vanna Le według niego to wiarygodny biznesmen, pan Pietrowski i Hartling na pewno kłamią że nasz książe kambodży zapadł się pod ziemie i nie ma kontaktu nawet ze swoimi najbliższymi wspólnikami... Pan Lee również nie obiecywał zawodnikom złotych gór, wyjazdu na Turcji na obóz przygotowawczy do jego hotelu, wypłat w terminie, to wszystko kłamstwa tych co źle życzą Wiśle! To bardzo wiarygodni ludzie, a pan Le jest z nich najbardziej wiarygodny!
rozliczania najlepiej zacząć od siebie, nie uważasz?
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8068
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=6918
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.12.2018, 13:34
Moim zdaniem po dymisji pani Marzeny S - dziwnym trafem zacznie się lepiej dziać w klubie..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.12.2018, 13:35
A może to miasto i Majchrowski wystawili Kambodze? Od początku, nim jeszcze umowa została podpisana, wszystko wiedział..
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 29.12.2018, 13:36
szprotson napisał(a):Wyświetl post
rozliczania najlepiej zacząć od siebie, nie uważasz?
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=8068
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=6918
To teraz będziemy sobie posty wyciągać pojedyncze? Towarzyszu komunisto? Strategia podobno jak ci z przed lat 90. Spadaj na drzewo człowieku, bo na drzewach zamiast liści, jakim prawem mogłem wierzyć w zarząd jeszcze w lipcu!!! Jestem nostradamusem przeciez mogłem przewidzieć wszystko. Rozliczać siebie nie muszę, bo myśle samodzielnie, i gdy zaczęły wychodzić pewne rzeczy na zarząd to zdanie zmieniłem, A filipski jeszcze dziś w nocy pisał że kasa na koncie jest, ba, że częściowo już wysyłana do dłużników. A dziś kwiatki wychodzą że Hartlings i Pietrowski nie ma nawet kontaktu od wczoraj z "wiarygodnym" panem Vanna Le
Ostatnio edytowane przez Rience : 29.12.2018 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując
ŁukaszAGKR
Junior Member

Od: 05.2007

Stary 29.12.2018, 13:40
Drugą osobą która najbardziej zaszkodziła Wiśle Kraków to Damian Dukat on tez powinien odpowiadac za upadek klubu i całe zamieszanie. Nieżle na Wiśle sie obłowił a teraz ma Wisłe gdzieś.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Stary 29.12.2018, 13:42
Najlepsze jest to, że jak kiedyś się coś na zarząd powiedziało to zaraz pewne osoby rzucały się do gardeł, Teraz jak się im to wypomni to znowu się rzucają do gardeł, że im się wypomina.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.12.2018, 13:43
WannaBe napisał(a):Wyświetl post
@wolfy : 1) nie u każdego operatora się płaci za zewnętrzny adres IP, teraz już coraz częściej się nie płaci. A w usługach biznesowych zewnętrzny adres IP jest raczej standardem.
2) oczywiście że da się wyśledzić kto jest właścicielem danego adresu IP (nie w sensie konkretnej osoby, ale że np. ten adres należy do TS-u), ale do tego niezbędna jest współpraca operatora, od którego ten ktoś ma łącze internetowe.
1) Nie wiem jak jest teraz z operatorami dla firm, ale w sytuacji gdy szukamy "informatora" który pisze przez Playa albo UPC przez domowy internet to bez znaczenia.
2) Czyli się nie da bez udziału policji, bo obawiam się że operatora nie przekona "chcemy wiedzieć czy informator filipowski z forum Wisły jest wiarygodny". Chyba że masz pakiet i chcesz się pobawić.

Też jestem z branży (chociaż samymi sieciami się mało zajmuję), też wiem że jak Ci zależy to gościa znajdziesz (nie zawsze legalnie), nie ma to zastosowania dla aktualnej rozmowy. A ta dotyczyła nie tracerouting101, tylko sprawdzenia kogoś przez forum.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.12.2018 o godz. 13:50.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Od: 12.2018

To jest właśnie najlepsze że nikt nie odpowie , wszyscy zainteresowani przerzucą winę na nowego inwestora.
Odpowiedz cytując
michalo28
Member

Od: 08.2004

Probowaliscie zadzwonić do Sarapaty? Jej numer jest na stronie www kancelarii.
Odpowiedz cytując
duch1989
Member

Od: 05.2009

Stary 29.12.2018, 13:46
Życzyłbym sobie, żeby to nie był fake, ale niewiele na to wskazuje.
Ostatnio edytowane przez duch1989 : 29.12.2018 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 29.12.2018, 13:47
duch1989 napisał(a):Wyświetl post
To jest fake, po co to wszędzie wklejać?
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków

Stary 29.12.2018, 13:50
Skąd to
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 29.12.2018, 13:52
Myślalem że marzenka to taka niewinna babeczka co ją trochę na siłe prezesem zrobili żeby ratowala klub. A tu padają takie okreslenia jak "gansta lady" czyli rozumiem ze prosiaczek o wszystkim wiedział i był po prostu członkiem tej bandy ?
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 29.12.2018, 13:52
Nawet tutaj wrzucasz to gówno? Jakiś debil na TT zrobił sobie konto twitter.com/VannaLy11 i podszywa się pod niego. Większość zdaje sobie sprawe, że to fejk, ale jak widać zdarzają się ludzi, którzy biorą go na poważnie dlatego zgłaszajcie go za podszywanie.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.12.2018, 13:53
Nie ma możliwości ustalenia dokładnej geolokalizacji konkretnego, publicznego, adresu IP nie będąc operatorem lub nie mając dojścia u operatora.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 29.12.2018 o godz. 14:01.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.12.2018, 13:59
Jeśli faktycznie ten Ly Vanna był fałszywy to jest jakies kuriozum. Nie wierzę że możemy mieć aż takiego pecha . Meresinski, Stechert, Kambodża, Piggy z TSu, to za dużo jak na 2.5 roku i tak zadłużony klub.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.12.2018, 14:00
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Wolfy

nie mając dojścia u operatora lub w którejś ze służb, lub nie pracując u operatora lub w służbach, nie jesteś w stanie ustalić dokładnej geolokalizacji konkretnego publicznego adresu IP a co dopiero użytkownika.

Panel admistracyjny forum pokazuje publiczny adres IP urządzenia z którego nawiązana była komunikacja- napisany post. W przypadku korzystania z urządzeń moblinych ten adres IP może zmieniać się nawet co kilka minut, w zależności od mobilności użytkownika.
Wiem, byłem moderatorem. Będąc adminem możesz pewnie znaleźć pakiet który koleś wysyłał.
Co do ustalenia lokalizacji - napisałem z grubsza to samo co Ty, przy czym mając pakiet i trochę wiedzy/czasu da się sporo ustalić. Nie z samego IP.
Minęły lata od kiedy się tym bawiłem, nie będę zgrywał eksperta.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
tsw.michal
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2007

Stary 29.12.2018, 14:02
Coś długo pisze filipski chyba będzie na 5 stron
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Stary 29.12.2018, 14:03
Cytat:
Jeśli faktycznie ten Ly Vanna był fałszywy to jest jakies kuriozum. Nie wierzę że możemy mieć aż takiego pecha . Meresinski, Stechert, Kambodża, Piggy z TSu, to za dużo jak na 2.5 roku i tak zadłużony klub.
Dokładnie! Jednak po takiej fali szamba w końcu musi wydarzyć się coś pozytywnego Oby jak najszybciej
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.12.2018, 14:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wiem, byłem moderatorem.
Co do ustalenia lokalizacji - napisałem z grubsza to samo, przy czym mając pakiet i trochę wiedzy/czasu da się sporo ustalić. Nie z samego IP.
Minęły lata od kiedy się tym bawiłem, nie będę zgrywał eksperta.
Edytowałem post bo zorientowałem się że piszemy o tym samym.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.12.2018, 14:04
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Nawet tutaj wrzucasz to gówno? Jakiś debil na TT zrobił sobie konto twitter.com/VannaLy11 i podszywa się pod niego. Większość zdaje sobie sprawe, że to fejk, ale jak widać zdarzają się ludzi, którzy biorą go na poważnie dlatego zgłaszajcie go za podszywanie.
Ja się też dałem nabrać, bo ktoś zrobił retweet i nie wiedziałem że to z fejkowego konta.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.12.2018, 14:05
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Edytowałem post bo zorientowałem się że piszemy o tym samym.
Luz. O to samo nam chodziło.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.12.2018, 14:07
Nie macie wrażenia deja vu ? Stechert Gruppe?
Musze się zgodzić z faktem iż ktoś usilnie chce ten klub kupić i to po raz kolejny.

Co spółka takiego ma ze warte jest to 12 baniek?

Edit:
No to niech będzie ~40. Wyjaśnienie nawet na 5 przyjmę. Co?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 29.12.2018 o godz. 14:13.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Stary 29.12.2018, 14:10
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie macie wrażenia deja vu ? Stechert Gruppe?
Musze się zgodzić z faktem iż ktoś usilnie chce ten klub kupić i to po raz kolejny.

Co spółka takiego ma ze warte jest to 12 baniek?
-40 baniek
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów