The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.12.2018, 15:04
dizzy napisał(a):Wyświetl post
Cupiał chyba zdawał sobie sprawę do czego przejęcie Wisły SA przez TS prowadzi i dlatego nie chciał im oddać klubu.
Odpowiedź na to może zawierać się w pewnej niemiecko brzmiącej nazwie, niekoniecznie popularnej tutaj od lipca 2017.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 15:06
filpski ma racje w wielu względach i jestem zaszokowany, że większość kibiców nadal tak naprawdę nie wiedziało kto tym klubem rządzi i co się w nim działo. To że TS, Marzena, MIski itd nie były chętne do oddania Wisły to przecież można było wywnioskować łatwo z wywiadów.
Odpowiedz cytując
MatMax
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.12.2018, 15:08
Jeśli to fake to podlega już pod prokuraturę jako podrobiony dokument posiadający konkretne dane, adresy i podpis
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.12.2018, 15:13
Rience napisał(a):Wyświetl post
(..)Nie tylko kibice mogą się czuć oszukani, ale przede wszystkim zawodnicy i sztab szkoleniowy, którzy w żywe oczy usłyszeli że dostaną upragnioną kasę i wszystko będzie dobrze.
Pionkami się nikt nie przejmuje, na pewno nie teraz.

Moim zdaniem ktos kogos próbował 'okłamać' lub 'podskoczyć' i taka jest kara tego kto rządzi - brak przelewu mimo ze obiecany. Skoro TS nadal wierzy w wiarygodność tych panów i przyjął policzek to wie co jest grane i za co to kara.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.12.2018, 15:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, przejmą klub, ale pewne grupy nie będą chciały pozbyć się swoich korzyści.
Będzie pewnie na noże.
W TS-ie chyba został ktoś komu zależy na dobru Wisły a nie tylko tacy co sobie znalezli dobry sposób na szybki zarobek?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 29.12.2018, 15:14
Jak dla mnie post filipskiego mocno daje do myślenia .Jak się odrzuci uprzedzenia i zakodowane wcześniej w głowie teorię to ten post bardzo wiele wyjaśnia ale trzeba umieć czytać między wierszami . Jak spróbuje się kierować logika a nie emocjami to ten post ma bardzo dużo sensu i wyjaśnia pewne mechanizmy których my zwykli kibice nie widzimy i mamy zwyczaj upraszczania najlepiej w kierunku który popiera nasza tezę . Powiem szczerze , ze robi się ciekawie i mam nadzieję , że w końcu to wszystko pierd.....Ale w tym dobrym tego słowa znaczeniu , czyli wiele rzeczy ujrzy światło dzienne i będziemy wszyscy mądrzejsi . Czekam na oświadczenie Szweda .
Filipski dzięki za to że chce Ci się tu kopać z koniem , ja bym się chyba poddał Ale Twój post nadał trochę sensu w tym chaosie teorii jakie się tu pojawiają . No i mimo wszystko wlałeś trochę nadzieji w moje serce , że nie wszystko jeszcze stracone .
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.12.2018, 15:14
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
W TS-ie chyba został ktoś komu zależy na dobru Wisły a nie tylko tacy co sobie znalezli dobry sposób na szybki zarobek?
Pewnie są ale obawiam się że mają chuja do gadania.
Odpowiedz cytując
daniel123
Member

Od: 07.2006

Stary 29.12.2018, 15:15
Jak adaś stwierdził „są pewne klauzule w umowie, o których opinia publiczna nie wie” nie zdziwi mnie jeśli dostaniemy jeszcze od tej świętej trójki rachunek do zapłacenia bo udowodnia że zostali wprowadzeni w błąd przy zawieraniu umowy - np grunty...
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 29.12.2018, 15:15
Co ma piernik do wiatraka?

Przejmują 100% klubu, mogą rządzić po swojemu, co ma do tego TS? Nic.

TS jest wtedy odcięty od S.A.

Więc co wy z bajki opowiadacie?

Wchodzą mówi właściciele i robią porządki po swojemu.

Co wy dalej chcecie od TS?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.12.2018, 15:16
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Zasada Pareta. 80% władzy jest w rękach 20% osób.
To że w TS jest zdecydowana większość takich którym zależy na klubie nie wnosi wiele
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.12.2018, 15:17
Dzięki @filipski. Szkoda, że żaden pismak nie spojrzał na to z tej strony. Wolą jak widać grać rolę pożytecznych idiotów... Bryluje oczywiście Stanowski, ale reszta też nie lepsza.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.12.2018, 15:17
Jezeli Francuz i Szwed oczyszcza Klub z tego bagna i wyprowadza na prosta to nalezy im sie pomnik u bram stadionu.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 29.12.2018, 15:18
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post

Jakie porządki? Zrywają umowy zawarte przez stary zarząd?
Odpowiedz cytując
michalo28
Member

Od: 08.2004

Stary 29.12.2018, 15:18
Pytanie jest, z jakiej klauzuli nie wywiązało się TS Wisła?
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 29.12.2018, 15:22
filipski dobrze to napisał. Jakbym ja miał być nowym właścicielem to proste, że dobrał bym swoich ludzi i sam lub z pomocą swoich doradców podejmował decyzje. Poprzedni zarząd należy wysłać daleko stąd.

Nowi włodarze = 100% kontroli. Bali się, że obecni wyprowadzą kasę rzekomo na spłatę swoich zaległych pensji.

w poniedziałek potwierdzenie przelewu, we środę przelew, kilka dni później konferencja prasowa.

mimo wszystko czekam z uwagę na komunikat/oświadczenie Matsa Hartlinga.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Stary 29.12.2018, 15:24
A tak na marginesie to jak czytam na tym forum ksywę "Misiek" to mnie aż skręca . Nie ma drugiego takiego człowieka , który zrobił tyle zła dla Wisły jak on . Nie wiem jak mogą istnieć ludzie , którzy go bronią czy tez wspierają /patrz pozdrowienia dla Miśka/ a którzy mienia się kibicami Wisły . To dla mnie totalnie nie zrozumiałe . I nie chodzi mi tylko o ten obecny cyrk ale o to co wydarzyło się przed laty . Ten sławny nóż w głowie Dion Baggio to był gwóźdź do trumny Wisły . Dyskwalifikacja w europejskich pucharach w czasach kiedy naprawdę mieliśmy ekipę zdolna namieszać i zarobić potężne pieniądze dla klubu to było jak wpuszczenie wirusa i doprowadzenie do naszej powolnej śmierci . Gdybym był kibicem Cracovii to chyba bym sobie zrobił tatuaż "kocham Miśka" .
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Od dawna nic nie pisałem. Czytałem tylko Wasze komentarze dotyczące tego co się dzieje.
Moja opinia w tej sprawie jest następująca:

1. Klub służył pewnej grupie ludzi jako baza do prania lewych pieniędzy (vide przejęcie kontrabandy papierosów).
2. Dzięki klubowi można było osiągać namacalne korzyści majątkowe (leasing pojazdów, nie wiadomo ile klub ma zobowiązań wobec banków).
3. Wisła Kraków SA jak nazwa wskazuje jest spółką akcyjną podlegającą reżimowi kodeksu handlowego i działanie na jej niekorzyść obarczone jest odpowiedzialnością D&O, którą ponosi zarząd w osobie prezesa i członków.
4. Nawarstwienie się długów i zobowiązań, których już nie można było ukryć prawdopodobnie spowodowało chęć uniknięcia odpowiedzialności przez niektóre osoby i sfingowanie sprzedaży klubu komuś, kto będzie na tyle anonimowy, że potem ze świecą takich szukać.
5. Dokonano sprzedaży dzięki temu część osób, która już nie jest w zarządzie ma skuteczną linię obrony.

Wygląda to coraz gorzej każdego dnia. Gdzie się nie obejrzysz i czyje komentarze kogoś normalnego czytasz to od razu widać, że wyciśnięto Wisłę jak cytrynę.

Nie mamy stadionu, nie mamy bazy treningowej, zaraz nie będzie piłkarzy, sponsorzy zaraz się skończą, za pół roku nie będzie licencji.

Wybaczcie mój pesymizm, ale jak mam kasę na klub to ją wykładam a nie pajacuję że będę przelewał Bóg wie skąd Bóg wie kiedy.
Jak mnie nie stać na zabawę w sponsorowanie klubu to nie wchodzę w to.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

rokfor napisał(a):Wyświetl post

To o umowach dowiedzieli się wczoraj? Goście według filipskiego od miesięcy kręcą się wokół klubu i nie wiedzieli o umowach? Audyt robili, więc wdzieli umowy... Wczoraj sie dowiedzieli, oczywiście przypadkowo wtedy jak było wiadome że przelew nie dojdzie . Przypominam że jeszcze przedwczoraj Pietrowski mówił ze wszystko gra i buczy i przelewik będzie na piąteczek.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Stary 29.12.2018, 15:25
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tego chcą to tak, umowa na gazetę, sprzątanie czy coś tam to pewnie grosze kary, z resztą ktoś to i tak musi robić, nawet jeśli ceny są zawyżone.

Mając 100% klubu w swoich rękach mogą się całkowicie odciąć od miśka i innych, więc ponawiam pytanie, co ma co tego TS?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.12.2018, 15:26
Jeśli tego chcą to tak, umowa na gazetę, sprzątanie czy coś tam to pewnie grosze kary, z resztą ktoś to i tak musi robić, nawet jeśli ceny są zawyżone.

Mając 100% klubu w swoich rękach mogą się całkowicie odciąć od miśka i innych, więc ponawiam pytanie, co ma co tego TS?
Trupy w szafach i tony niekorzystnych dla siebie papierów...
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 29.12.2018, 15:27
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
A tak na marginesie to jak czytam na tym forum ksywę "Misiek" to mnie aż skręca . Nie ma drugiego takiego człowieka , który zrobił tyle zła dla Wisły jak on . Nie wiem jak mogą istnieć ludzie , którzy go bronią czy tez wspierają /patrz pozdrowienia dla Miśka/ a którzy mienia się kibicami Wisły . To dla mnie totalnie nie zrozumiałe . I nie chodzi mi tylko o ten obecny cyrk ale o to co wydarzyło się przed laty . Ten sławny nóż w głowie Dion Baggio to był gwóźdź do trumny Wisły . Dyskwalifikacja w europejskich pucharach w czasach kiedy naprawdę mieliśmy ekipę zdolna namieszać i zarobić potężne pieniądze dla klubu to było jak wpuszczenie wirusa i doprowadzenie do naszej powolnej śmierci . Gdybym był kibicem Cracovii to chyba bym sobie zrobił tatuaż "kocham Miśka" .

wspierają, bo chodzi o kasę. Zgoda z Ruchem była po to, aby mieć kontrolę nad dragami Kraków-Chorzów, a to nie są małe pieniądze.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 29.12.2018, 15:27
@Rience zakładasz, że niczego nie ukryli i nie grzebali w papierach w trakcie/po podpisaniu umowy kiedy byli jeszcze właścicielami SA. Można było podpisywać umowy na sprzątanie na 10 lat, wpisać kary umowne za zerwanie itd. Oczywiście tylko sobie gdybam bo mam nadzieję, że tak nie było.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Stary 29.12.2018, 15:28
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Trupy w szafach i tony niekorzystnych dla siebie papierów...
Przecież pietrowski mówił, że nic nie jest w stanie cofnąć już transakcji, że wszystko wiedzą, a teraz niby trupy? Bez jaj, w to nie wierzę

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Jak chcesz to odciąć tak o, skoro tam jest bankowo wiele conajmniej kilkuletnich umów z firmami kumatych, znając życie na mocno nierynkowe stawki? Kutasiarze chcieli doic nowego inwestora - stąd na 100proc.wycofanie Kwietnia i słynne słowa Włodarskiego, że tam nie kasa jest problemem a czas. Czas, którego jest mało na odkręcenie wielu spraw, pewnie wielu mniejszych i większych wałków na czystych papierach. Nikt normalny nie chce tego dalej finansować, ja też bym nie chciał. Ktoś kto tu chce wejść chce się otoczyć swoimi ludźmi, a nie świtą TS.
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków

Jesteś tego pewien
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.12.2018, 15:29
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Ale ja zmierzam do tego, że Jadczak też miał zostać pozwany bo to były "pomówienia". Dziwnym tylko trafem przez jakieś 3 miesiące nie został. Czyli co - "pomówienia" czy nie? I co ma do tego miejsce logowania i jego sprawdzenie?
Jak ktoś pisze wiadomości insiderskie to zawsze może się liczyć z tym, że kilka osób będzie niezadowolone. A nie ma żadnej pewności kto ma dostępy do logów z serwera.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Stary 29.12.2018, 15:29
O żesz w mordę - cytują mnie na tłiterze. Vanna mnie utopi. Będzie sobie musiał kupić znacznie większą parasolkę. Oczywiście, za pieniądze wyprowadzone z Wisły.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.12.2018, 15:30

Bedziemy blizsi odpowiedzi na to pytanie jak poznamy klauzule ktorych, wg filipskiego, nie wykonalo TS
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez RAF : 29.12.2018 o godz. 15:30.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 29.12.2018, 15:30
Przecież pietrowski mówił, że nic nie jest w stanie cofnąć już transakcji, że wszystko wiedzą, a teraz niby trupy? Bez jaj, w to nie wierzę
O to to to... Wytłumaczcie mi Pietrowskiego, piszącego dwa dni temu, że nic juz nie zatrzyma transakcji i jest ona na 100 % przyklepana.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.12.2018, 15:31
Jery napisał(a):Wyświetl post
@Rience zakładasz, że niczego nie ukryli i nie grzebali w papierach w trakcie/po podpisaniu umowy kiedy byli jeszcze właścicielami SA. Można było podpisywać umowy na sprzątanie na 10 lat, wpisać kary umowne za zerwanie itd. Oczywiście tylko sobie gdybam bo mam nadzieję, że tak nie było.
Takie rzeczy jeżeli są ewidentnie na szkodę spółki można pozrywac, w PZPN tak zrobili sprzątając po leśnych dziadkach Laty
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów