The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaG*
Senior Member

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.06.2010, 15:18
Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów.
Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował.
Odpowiedz cytując
Reser
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 07.06.2010, 15:23
MaG* napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów.
Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował.

Powiem tak. Nie trzeba być wielkim filozofem, aby zrobić Akademię Piłkarską i Centrum Treningowe. To jest priorytet, ale aby to zrobić potrzebne są odpowiednie środki finansowe. I na to trzeba liczyć.
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 07.06.2010, 15:29
Jak będzie, zobaczymy ale jakoś powiało dla mnie optymizmem po ogłoszeniu Basałaja oficjalnie Prezesem. Wiele wiadomo zależy od widzi mi się Dużego Dziecka ale przynajmniej wreszcie jest jakiś Prezes, który jasno określa na czym mu zależy i co chce wprowadzić a przy tym ma też jakąś wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Bo jakbym usłyszał od kolejnego Prezesa ogólnikowe: "Chcemy budować wielką Wisłę!" to bym mu od razu odpowiedział: "Idź Pan spać!". Najeżdżacie na Wilczka, ale akurat w tym systemie ma odpowiadać tylko za finanse, czyli za coś, z czego do tej pory żył, to więc źle?
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.06.2010, 15:34
Jakby udało się na dyr sportowego Mielcarskiego zakontraktować byłby to bardzo dobry sygnał.

Po pierwsze to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Co więcej, gdzieś czytałem że Mielcarski jeśli wróci do nas to postawi warunki, że będzie musiał mieć większą niezależność.

Idąc tym tropem, jeśli zobaczymy go u nas będzie to oznaczało, że Cupiał chyba próbuje coś na nowo zbudować i nie popełniać starych błędów.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 07.06.2010, 16:19
tak sobie oglądam filmik z Basałej na oficjalnej i przechodzi mi przez głowę myśl: chłopie, ale masz prze**bane ...

Teraz dokłądnie widać jak wiele dziedzin z funkcjonowania klubu było zaniedbane i jak dużo na głowie ma w tym momencie Basałaj. Miejmy nadzieje, że gdy zaległości zostaną odrobione będzie mógł działać rozwojowo.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 07.06.2010, 16:21
przemowienie Basalaja
http://www.youtube.com/watch?v=Mws3S...layer_embedded
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.06.2010, 16:39
Co by nie mówić dobrze gada chłop,Panie Bogdanie liczymy na pana
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.06.2010, 17:46
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
przemowienie Basalaja
http://www.youtube.com/watch?v=Mws3S...layer_embedded
5:00

Mielcarski? Oby.
Odpowiedz cytując
Hiroji Hanzo
Banita

Od: 01.2010

Stary 07.06.2010, 18:07
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 07.06.2010, 18:11
Cytat:
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!
To co, mieli powiedzieć że będziemy skupować zawodników jak Polonia i przepłacać? Za dużo już razy nosa w transferach żeby popełnili ten sam błąd.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 07.06.2010, 18:24
Raczej za duzo ostatnio bylo wciskania kitu na temat "juz dajemy kase, cierpliwosci".
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 07.06.2010, 18:55
Hiroji Hanzo napisał(a):Wyświetl post
Pozdrawiam Wiślaków!!!
Być może Basałaj wolał wypowiadać się na temat spraw, na które ma jakiś wpływ, a nie na temat rzeczy, które tak na prawdę od niego nie zależą. A jestem przekonany, że właśnie na transfery to on wpływy mieć nie będzie żadnego.
Jeśli zatrudnienie v-ce prezesa musi konsultować z RN i Cupiałem, to o czym my mówimy...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.06.2010, 19:06
Czy nie ma lepszych kandydatów od Mielcarskiego na dyr sportowego ? Co on właściwie może Wiśle zagwarantować. To, że klepie banały w C+ jest jakimś atutem ? To, że kopał piłkę za granicą, to znaczy że umie zarządzać pionem sportowym ? Kpina tu trzeba ludzi wykształconych i doświadczonych.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 07.06.2010, 19:11
Mam nadzieję, że pan Bogdan przyciągnie sponsora i nie spocznie na laurach* Życzę owocnej i długiej pracy w Wisełce

*jak to się pisze?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 07.06.2010, 19:20
Ja mam nadzieje, że Pan Bogdan popracuje dłużej niż do czerwca przyszłego roku. Dać mu czas 3-4 lat [chociaż zaniedbania sięgają nawet 10 o ile nie więcej], a być może coś w kwestii skautingu i marketingu ruszy się. Jest przynajmniej konkretny i wie co należy zbudować od podstaw i wierze, że z tym prezesem Wisłe może nie w tym, ale za 2-3 lata czekają wspaniałe chwile w Europejskich pucharach. A skauting powinien opierać się na przeszukiwaniu niższych polskich lig a nie jeździć po bałkanach i sprowadzać wynalazki.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 07.06.2010, 23:04
10 minutowa konferencje Basalaja mozna by ujac w jedno zdanie

"Panowie ,roboty w ****u i jeszcze wiecej "

praktycznie kazdą elementarna dziedzine ,gdzie na zachodzie jest to juz dawno wykonane(baza,profesjonali trenrzy,szkołki,marketing,scouci,muzea ,) ..dzis slyszymy ze Basalaj ma to w planach...

fajnie ,ale czy to nie tak z 5 lat za pózno...
teraz widac jak ten klub kuleje ,niby taka marka a bida jak sie tak popatrzy głebiej

wiec panie Basalaj powodzenia ,przywroc pan Blask naszej kochanej Wisle.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.06.2010, 23:15
4:45 - "To nie może być tak, że zawodnika oglądamy na YouTubie ... yyyy jak słyszałem w jakimś klubie tak robią"

Tylko nie "w jakimś", nie "w jakimś!" Wisła to nie JAKIŚ klub
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.06.2010, 23:21
Ja to w przypływie naiwności pomyślałem - przyjdzie z ekipą - pojedzie konkretami.Przyszedł sam,poględził trochę i tyle - konkret jeden - będą szli pogadać o stadionie

Nie przeczę że wisielczy humor po tej konferencji mi się udziela, ale cóż można napisać po takim wystąpieniu.
To że w klubie od dawna rządził Kononowicz i swój program zrealizował w 100% to już oficjalnie wiemy.
Na dziś nie ma niczego - ani skautingu,ani marketingu ani bazy ani szkółki z prawdziwego zdarzenia - Stadion budują ale zasługa nasza w tym żadna.
Trochę się zagalopowałem - nie było niczego - od dziś mamy prezesa, czyli już coś.Oprócz tego zwykła gadanina że ma być wszystko.

Reasumując - w tej ekstraklasie to chyba bardzo mało płacą
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 07.06.2010 o godz. 23:28.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 08.06.2010, 05:25
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja to w przypływie naiwności pomyślałem - przyjdzie z ekipą - pojedzie konkretami.Przyszedł sam,poględził trochę i tyle - konkret jeden - będą szli pogadać o stadionie

Nie przeczę że wisielczy humor po tej konferencji mi się udziela, ale cóż można napisać po takim wystąpieniu.
To że w klubie od dawna rządził Kononowicz i swój program zrealizował w 100% to już oficjalnie wiemy.
Na dziś nie ma niczego - ani skautingu,ani marketingu ani bazy ani szkółki z prawdziwego zdarzenia - Stadion budują ale zasługa nasza w tym żadna.
Trochę się zagalopowałem - nie było niczego - od dziś mamy prezesa, czyli już coś.Oprócz tego zwykła gadanina że ma być wszystko.

Reasumując - w tej ekstraklasie to chyba bardzo mało płacą
i po co się czepiasz? już go skreślasz może sam idź i pokaż na co cię stać, zaje... nastawienie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 08.06.2010, 12:32
a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 08.06.2010, 20:00
Mam nadzieję, ze Bodzio Basałaj poradzi sobie w tym chlewiku.
Nie wydaje wam sie, ze Basalaj jest podobny do Palikota ?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.06.2010, 22:43
spinna napisał(a):Wyświetl post
a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/

a ja mam wraznienie ze jakby tam usiadl nawet Edek ,operator koparki z naszego stadionu ,to mialby mniej wiecej podobne plany

przeciez to kazdy wie ze potrzeba scoutow,marketingu itd

grunt to jak zrobic zeby puste slowa przelozyc na czyny i za to Basalaj bedzie rozliczony

bo zlotoustych to w tym klubie nie brakowało
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Stary 11.06.2010, 00:27
Już to chyba gdzieś pisałem, ale się powtórzę: podoba mi się co i jak Basałaj mówi. Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe itd

Za jakiś czas zobaczymy czy tylko mówi czy działa też tak kolorowo jak to przedstawia
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Stary 11.06.2010, 06:11
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe
O tym powinno sie pomyslec minute po przejeciu Wisly przez Cupiala a nie po 10 latach.
Odpowiedz cytując
jarcze
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 12.06.2010, 13:33
Jeśli ktoś będzie przeprowadzał rozmowę/wywiad z Basałajem to ja bym się chętnie dowiedział czy rzeczywiście Cleber może liczyć na pracę w klubie po zakończeniu kariery i w jakiej roli (czy rzeczywiście wedle jego opinii mógłby być skautem)?
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Stary 12.06.2010, 14:10
Nie tylko Clebera się to jarcze tyczy. Myślę, że spokojnie można by zaproponować jakąś rolę w klubie Sobolowi czy Głowie (może Baszczyńskiemu) po zakończeniu ich karier. Nawet jeśli Głowa pojechał by na ostatnie lata gry do Turcji. Tacy zawodnicy to skarb dla klubu i mam nadzieję, że Basałaj mówiąc o polityce historycznej także takie aspekty brał pod uwagę
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 14.06.2010, 19:48
widzę że wreszcie nasz zarząd wziął sie do roboty,
kompletuje skład sztabu
Jarosz mówi ze pracuja nad wzmocnieniami
Basalaj sie zajmie stadioniem, scoutingiem itp.
Tak dalej i znów beda piekne dni na Reymonta 22.

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 14.06.2010, 23:59
Bardzo się cieszę, że Kaziu Moskal został drugim trenerem. To jest dla mnie wiadomość dnia.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 15.06.2010, 11:46
Podobaja mi sie pierwsze dni Basalaja. Widac, ze jak sie chce, ma plan to mozna podejmowac szybko decyzje, nie trzeba z kazda *******a czekac po kilka tygodni, czekac na akceptacje z RN. Jest bramkarz, asystent, bedzie nowy trener bramkarzy.. Wreszcie ktos sie tym klubem zajal!
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.06.2010, 12:13
Skoro mamy już niemal skompletowany pion sportowy, to myślę, że warto byłoby się zainteresować psychologiem sportowym. Koszty zatrudnienia takowego w skali budżetu Wisły są żadne, a tak na dobrą sprawę to nawet nie musiałby być etatowym pracownikiem klubu, a załatwić kilka sesji raz na jakiś czas. Zapewne niektórym by to pomogło.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów