The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.08.2009, 13:11
Arka ma nowego trenera

Dariusz Pasieka trenerem Arki

Cytat:
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej został przedstawiony nowy trener Arki Gdynia - Dariusz Pasieka. Szkoleniowiec podpisał z gdyńskim klubem dwuletni kontrakt. Zastąpił zwolnionego przedwczoraj Marka Chojnackiego.

Urodzony w Chojnicach, 44-letni Pasieka karierę piłkarską rozpoczynał w miejscowej Chojniczance, z której trafił do Zawiszy Bydgoszcz. W barwach tego klubu rozegrał 118 spotkań w polskiej I lidze, strzelił w nich 15 bramek. W 1993 wyjechał z Polski. Grał w cypryjskim AS Néa Salamís Ammochóstos i niemieckich 1.FC Dynamo Dresden oraz SV Waldhof Mannheim.

W tym ostatnim klubie rozpoczął karierę trenerską. Przez sezon był drugim trenerem drugoligowca. W 2004 roku przeszedł do SSV Jahn Regensburg, gdzie przez rok współpracował z Mario Baslerem. W kolejnym sezonie był już pierwszym trenerem drużyny, która w rozgrywkach Regionalligi (III liga) zajęła 17. miejsce i spadła do Oberligi. Następne trzy lata spędził w 2. Bundeslidze jako II trener. Najpierw przez dwa lata pracował w SC Paderborn 07, po spadku tej drużyny przeniósł się do FC Augsburg, z którym w zeszłym sezonie utrzymał się w 2. Bundeslidze.

- Chciałbym na początku podziękować Witoldowi Nowakowi i Andrzejowi Czyżniewskiemu za profesjonalizm przy negocjowaniu kontraktu. Cieszę się, że wszystko przebiegło tak sprawnie. Liczę także na owocną współpracę z dziennikarzami. Mam nadzieje, że wspólnie będziemy tworzyć pozytywną atmosferę przy klubie - powiedział Pasieka po podpisaniu umowy.

- Widziałem jeden mecz Arki - ten w Chorzowie. Na razie jeszcze nie rozmawiałem ze sztabem szkoleniowym. Przez najbliższy czas chciałem zrobić sobie rekonesans drużyny. Nie chcę na razie wyrażać opinii, bo drużyny nie znam. Nie chciałbym nikogo skrzywdzić. Nie otrzymałem żadnych konkretnych zadań. Nie ma założeń odnośnie punktów. Będziemy się cieszyli z każdego punktu, z poprawy poziomu gry. Mam nadzieję, że zmiana trenera wpłynie na piłkarzy i będą walczyć z Wisłą. Każdą drużynę buduje się od tyłu. Ja też tak uważam. Chodzi o to, żeby napastnicy mogli sobie pozwolić na ryzyko. W meczu z Ruchem Arka grała z jednym napastnikiem, ja jednak preferuje bardziej ofensywną grę. Jeśli chodzi o mecz z Wisłą, to nie będę na nikogo spychał odpowiedzialności. Na pewno jest mi ciężej, bo to nie ja przygotowałem drużynę, ale biorę pełną odpowiedzialność. Moim zadaniem jest głównie przygotowanie drużyny mentalnie, bo oni są rozbici - jeszcze nie zdobyli punktów. Trzeba wpłynąć na tych chłopaków, żeby uwierzyli w siebie - dodał nowy trener Arki.

Pasieka odniósł się także do ewentualnych wzmocnień. - Ja praktycznie nie znam tych zawodników. Każdy ma równe szanse - na razie nie planuje większych wzmocnień. Dam szanse tym zawodnikom, z którymi klub ma podpisany kontrakt.
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 19.08.2009, 15:15
Boję się, że Arka pójdzie za przykładem Craxy i będzie grać antyfutbol z murowaniem bramki i faulowaniem, co mogłoby nam popsuć szyki. Ale jak strzelimy pierwszą bramkę, to powinno być pozamiatane.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.08.2009, 16:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
szkoda byłoby gdyby "zmazywanie plamy" po Levadii zakonczyło się już w meczu z Bełchatowem.

Mam nadzieję, że Skorża i piłkarze podejdą do tego meczu ze 100% zaangażowaniem, bez nonszalancji, bez minimalizmu, tak, aby jedyna drużyna bez straty punktu nadal mogła dopisywac sobie kolejne 3, zdobyte bezdyskusyjnie punkty

No tak niby fajnie pilkarze sie staraja..

Ale polecam jeszcze raz obejrzec sobie mecz z Belchatowem..

Pomysl na gre jest tak do 16 metra a potem oni sie gubią.Jesli dorzucic do tego w dalszym ciagu duza nieskutecznosc ,to to "zmazywanie" plamy po Levadii wcale nie jest takie oczywiste bo jesli tego sie nie poprawi to kolejna taka Levadia juz czeka.

Bo niestety ogrywanie Ruchow ,Zaglebie czy inne Arki nie jest juz absolutnie zadnym wyladnikiem tego na co stac ten zespol,i co potrafi.....ale to juz jest glebszy problem w lidze gorzej od Irańskiej.

A juz o Arce...

Napewno zmiana trenera jakos tam wplynie na zespol.Tylko w sferze psychiki,bo taktycznie taki trener nic nowego im przez 2 dni nie wdrozy.Choc np metamofroza gorszej strony Blon na Legii przeczy tej tezie .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.08.2009 o godz. 16:39.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.08.2009, 17:06
Sytuacja przed meczem jest podobna jaka miała teraz Legia gdy grała z koszernymi i nowym trenerem Lenczykiem.Coraz prawda ten trener Arki ,to zapewne nie Lenczyk , ale nie mozemy ich zlekcewazyc i od poczatku postawic swoje warunki gry .W najgorszym razie remis ,ale stawiam 2-1 dla Wisełki
Odpowiedz cytując
konrad89
Member

Od: 07.2009

Stary 19.08.2009, 18:16
Na dzień dzisiejszy to Arka podobnie jak Cracovia (nawet remis z Legią nie zmienia faktu, że kadrowo są najsłabsi w lidze) udowadniają, że nie powinno być ich w ekstraklasie. Ale co się odwlecze.... Liczę na pewne zwycięstwo, ale nie na jakiś pogrom bo zawsze się nam grało tam ciężko.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Jimi222
Junior Member

Od: 05.2009

Stary 19.08.2009, 18:16
TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!
A czy na mecz beda wpuszczeni kibice gosci?
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 19.08.2009, 18:28
Paweł Brożek nie odejdzie przed piątkiem

W ostatnich dniach coraz więcej mówi się o możliwości odejścia Pawła Brożka z drużyny mistrzów Polski. Napastnik Wisły prowadzi coraz konkretniejsze rozmowy, a klub przygotowuje się na jego ewentualną stratę.

- Ewentualność, że Paweł od nas odejdzie, jest od pewnego czasu brana pod uwagę. Także nasza aktywność na rynku transferowym jest spowodowana tym, że liczymy się z możliwością pojawienia się oferty, która zadowoli i Pawła, i klub - powiedział dziś trener Maciej Skorża.

Jednak na mecz z Arką król strzelców Ekstraklasy będzie w kadrze krakowskiego zespołu. - Paweł na pewno wsiądzie z nami dziś do pociągu i pojedzie do Gdyni - zapowiedział szkoleniowiec.

Trener Skorża będzie mógł także skorzystać z usług Mariusza Pawełka. - Mariusz zgłosił mi swoją gotowość do gry i mocno zastanawiamy się nad zmianą na tej pozycji.

---

Dobra informacja. Oby tylko Brożek był skupiony na grze, a nie myślał o transferze.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.08.2009, 18:49
MCX napisał(a):Wyświetl post
Paweł Brożek nie odejdzie przed piątkiem
(...)
- Ewentualność, że Paweł od nas odejdzie, jest od pewnego czasu brana pod uwagę. Także nasza aktywność na rynku transferowym jest spowodowana tym, że liczymy się z możliwością pojawienia się oferty, która zadowoli i Pawła, i klub - powiedział dziś trener Maciej Skorża.
To sprzedawanie Brożka robi się coraz bardziej żenujące. Ofert nie ma, ale o czymś trzeba pisać.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 19.08.2009, 18:54
jova napisał(a):Wyświetl post
To sprzedawanie Brożka robi się coraz bardziej żenujące. Ofert nie ma, ale o czymś trzeba pisać.
Sprzedawanie Brożka wygląda jak kupowanie przez nas bramkarza
Odpowiedz cytując
kolumb
Member

Stary 19.08.2009, 22:41. Skorża przed meczem z Arką nie obawia się niczego?
http://krak.tv/kategoria-9,film-666.html

podrzucam wideo z dzisiejszej konfy coś chłopaki zaczęli jeździć regularnie do nas.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 19.08.2009, 22:44
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Sprzedawanie Brożka wygląda jak kupowanie przez nas bramkarza
Mam nadzieję, że do takiego kabaretu to z tym nie dojdzie
Odpowiedz cytując
napój
Member

Stary 20.08.2009, 12:44
Brożek się przełamał, Łobo z Alvarezem są coraz bardziej zgrani, Głowa, Mały, Marcelo świetna forma. Nie widze tu innego wyniku jak przynajmniej 2:0 dla Nas. Strzeli dla Nas Paweł Brożek, Kirm, Małecki i może Marcelo
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/

POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.08.2009, 12:50
No to 2:0 czy 4:0?;D

Ja nie miałbym nic przeciwko, aby twoja wersja się sprawdziła, ale zejdźmy na ziemię. Nigdy tyle w Gdyni nie wygraliśmy i nie sądzę, aby tak było tym razem. Sądzę, że wygramy 1:0, 2:1...no może 2:0
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
napój
Member

Stary 20.08.2009, 12:53
Może i nigdy, ale mam nadzieje, że teraz tak będzie
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/

POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
moskit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 20.08.2009, 19:38
Mam zle przeczucie przed tym meczem z Arką, taka zmiana trenera jest zawsze niebezpieczna. Obym się mylił, ale kurde moze byc ciezko o zwycięstwo
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Stary 20.08.2009, 20:33
Nie mamy LM, nie mamy LE, jedyne co mamy, to ligę, w której trzeba dominować i nie ma innego wyjścia. Na takich Arkach powinniśmy bezlitośnie zdobywać 3 punkty, jeżeli chcemy myśleć o obronie mistrzostwa. Nie ma przebacz. Mam nadzieję, że wszyscy w Wiśle dobrze rozumieją tę sytuację i wśród piłkarzy jest odpowiednia motywacja. Mecz z Arką może być ciężki, ale sądzę, że tylko do zdobycia przez nas pierwszej bramki. Potem piłkarze się mentalnie odblokują, Arka nie mająca nic do stracenia się odsłoni, i będzie można jej wpakować więcej goli. Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.
Odpowiedz cytując
Selene
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 21.08.2009, 08:09
Będzie 4:0 dla Wisły, hat-trick BP + brama Andraza Kirma.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.08.2009, 09:59
Od typowania wyników macie typera i konkurs o Wiśle
Odpowiedz cytując
Arek10
Member

Stary 21.08.2009, 14:44
Tak samo płakaliście przed ŁKS-em a było 4:0.Ja obstawiam dzisiaj 1:3 dla Wisełki.
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member

Stary 21.08.2009, 16:23
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsza skuteczność, bo nie wątpię, że Wisła sobie stworzy sytuacje, sęk w tym, by je wykorzystała.

Na szczescie z tym u nas coraz lepiej. Tylko Ćwielong jeszcze musi popracowac..
Odpowiedz cytując
mateuszFCOlkusz
Member

Od: 11.2007

Stary 21.08.2009, 16:54
byle zagrać na zero z tyłu to mnie ucieszy i stawiam 3 z przodu ;D
wie ktoś kto ma bronic?

Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.08.2009, 19:01
Cytat:
wie ktoś kto ma bronic?
Pawełek..........

........ po co ? Cebanu zachował czyste konto, to niech broni dalej.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.08.2009, 19:15
Oszczędzamy na miejscach w autokarze/pociągu czy dlaczego jest tylko 6 zawodników na rezerwie? I to nie pierwszy raz.
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member

Stary 21.08.2009, 19:18
czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?

...

błazny
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.08.2009, 19:19
Pawełek nam własnie dupe uratował
Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member

Stary 21.08.2009, 19:20
Arka wcale się nie broni w tym meczu.

Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.08.2009, 19:21
Co oni robią?! Zaraz coś wpadnie...

alterego napisał(a):Wyświetl post
czy mi się wydaje czy śledzie śpiewają Levadia Tallin?
Śpiewają nie tylko to. Odpowiedzieć dziś możemy jedynie golem.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.08.2009, 19:23
Gramy z najgorszą drużyną, obok Zagłębia, pamiętajmy o tym, bo narazie widzę, jak Arka stawia warunki.
Może tak jednak Cantoro zamiast Diaza, bo chłopak już od dłuższego czasu nic nie pokazuje
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member

Stary 21.08.2009, 19:23
najlepiej 3 golami... zamknie im to rybie usteczka
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.08.2009, 19:25
Zagrania Lobodzinskiego z glowy sa tak nieudolne, ze az zal ogarnia. On nawet nie potrafi dobrze obliczyc momentu, w ktorym nalezy wyskoczyc do gory, nie mowiac juz o precyzji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów