The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2008, 21:02
Co w skrocie powiedzial Bednarz
cos redaktorokom?

niestety nie mam jak obejrzec tej ligi +
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2008, 21:05
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Co w skrocie powiedzial Bednarz
cos redaktorokom?

niestety nie mam jak obejrzec tej ligi +
Panowie redaktorzy zachowywali się jak większośc histeryków "dlaczego nie ma transferów" a Pan Bednarz w mistrzowski sposób im to wytłumaczył. To trzeba obejrzeć, nie da się tego przekazać tekstem.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.08.2008, 21:08
W dalszym ciagu jestem pewny, że Bednarz to najlepsza osoba jaka na tym stołku mogła obecnie być.
Ale im na koncu dogadał. Nie wiedzieli co powiedziec heheh Znaczy wiedzieli..."no dobra"
Ostatnio edytowane przez regan : 10.08.2008 o godz. 21:11.
łukasza
Odpowiedz cytując
Joe Cole
Banita

Od: 08.2008

Stary 10.08.2008, 21:09
Ale najważniejszego pytania nie było... Dlaczego nie ma transferów młodych zdolnych graczy, mniej znanych. Przecież Pawłowski gdzieś grał wcześniej przed Zagłębiem. I to jest pytanie do Jacka Bednarza krórego nikt nie zadał od paru tygodni...

Może dlatego że zmaówienie było inne. W tym wypadku jeżeli RN zamawia u dyrektora piłkarzy na których nas nie stać to Rada Nadzorcza działa wbrew interesowi spółki, albo inaczej Cupiał działa wbrew Cupiałowi.
Ostatnio edytowane przez Joe Cole : 10.08.2008 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując
filip_wislak
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 10.08.2008, 21:09
Gdzie można będzie zobaczyć powtórkę tego odcinka Może ktoś podać link... byłbym bardzo wdzięczny. Z góry wielkie dzięki.
Odpowiedz cytując
matt_1906
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 10.08.2008, 21:11
W skrócie

1.Bednarz zaporoponowal Radzie Nadzorczej 17 piłkarzy rzandego nie zaakceptowali
2. Dzis przyszlo oferta zatrudnienia za 1mln euro rocznie Diego Tristana
3.Lewndowski nie przyszedł bo trzeba by mu było płacic tyle co Brożkowi
4.Na Bałkanach piłkarze sa drożsi niz w Polsce lub tak samo drodzy
5.Wisła chciała kupić 3 zawodników z Polski jednak za kazdego z nich zyczono sobie 1,5mln euro
6.Zaglebie za Pawłowskiego zyczy sobie 2mln euro

jak sobie jeszcze cos przypomne to dopisze
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 10.08.2008, 21:24
Jutro bedzie w gazetach,Diego Tristan do Wisly czyli idzie z tego wywnioskowac ze nie bedzie juz transferow?
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 10.08.2008, 21:25
Styk83 napisał(a):Wyświetl post
Jutro bedzie w gazetach,Diego Tristan do Wisly czyli idzie z tego wywnioskowac ze nie bedzie juz transferow?
Łysy nie wykluczył, że jeszcze ktoś do Wisły trafi.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.08.2008, 21:27
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
ale się wkur...em gdy oglądałem dzisiaj lige +, Ch.. obchodzi tych dwóch pajaców co Cupiał chce zrobic z pieniędzmi. Chce kupić zawodnika za 5mln euro to kupi, nie to nie i ch.. im do tego !!! Szanowałem ich ale teraz to przesadzili. Wisła zdobyła mistrza i jest najlepsza a oni niech się martwią o innych żeby byli konkurencją dla Wisły bo w ostatnim sezonie to mieli g...o do powiedzenia. Prosze o wyrozumiałość ale nie wytrzymałem jak słyszalem ich rozmowę o WIELKIEJ WIśLE !!!
Haha. Bo na Wisle to nie mozna zlego slowa powiedziec Co moze mieli sie rozplywac nad gra Wisly z Beitarem czy w poprzednim sezonie i ogolnie lizac sie po fiutach. Zapytali o to co interesuje ludzi i dobrze, ze go przycisneli bo przynajmniej wiemy jak to wszystko wyglada i ,ze transferow nie bedzie.

Swoja droga Jacek to wzorowy pracownik. Mimo, ze sie nie zgadza to borni polityki klubu - poprostu mecenas Bednarz
Odpowiedz cytując
Joe Cole
Banita

Stary 10.08.2008, 21:30
Taka prawda że nasze kluby nie mają szans w rywalizacji z wielkimi. Ceny są duże.

Musimy szukać sami wsród niewypromowanych bo nikt nam nawet za średnią cenę nie sprzeda.
Ja pytam dlaczego nie ma więcej Jirsaków.
Dlaczego nikt mi na to pytanie nie odpowiada.

Nie jest wystarczający na Wisłę? Czy co?
Nie da się Jirsaka jeszcze jednego kupić czy nie ma takich za 800 tys Euro?
Odpowiedz cytując
matt_1906
Senior Member

Stary 10.08.2008, 21:36
Chociaż oglnie popieram to co mówi Bendarz to jedno mnie tylko zastanawia najpierw mówi ze nie stać nas na duże gotówkowe transfery,a nawet pilkarzy za darmo z duzym kontraktem, a a zachwile ze nie bedziemy kupowac zawodnikow którzy nie beda od razu w pierwszym skladzie wg mnie to sie wyklucza
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 10.08.2008, 21:47
Na koniec rzucił,że za Nei'a, mają jeszcze trzy nazwiska. Ogólnie mówił tyle co mógł, a że mógł niewiele, to jak lojalny pracownik starał się "nie działać na szkodę spółki".
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 10.08.2008, 21:49
Oby nie bylo to zucone na wiatr i udalo sie dopiac jakis dobry transfer.
Odpowiedz cytując
Joe Cole
Banita

Stary 10.08.2008, 21:56
matt_1906 napisał(a):Wyświetl post
Chociaż oglnie popieram to co mówi Bendarz to jedno mnie tylko zastanawia najpierw mówi ze nie stać nas na duże gotówkowe transfery,a nawet pilkarzy za darmo z duzym kontraktem, a a zachwile ze nie bedziemy kupowac zawodnikow którzy nie beda od razu w pierwszym skladzie wg mnie to sie wyklucza
Wiesz co osobiście to wolę żeby sito było większe niż jeżeli miałby przyjść znowu jakiś pajac co będzie brał kasę a nie będzie grał...

Przynajmniej na razie. Jest jeszcze Baretto. Chłopaki się wyrobią i rundę przetrwamy. Myślę że Bednarz miał co innego obiecane dlatego szukał tak jak szukał.

A nie jest powiedziane że nie zaproponował piłkarzy o charakterystyce Jirsaka(młodość, talent) których rada nadzorcza z uwagi na 800 tys Euro nie zaakceptowała co uważam za błąd.

Napewno nie wszystkie transfery szły w milionach Euro. Na razie na miliony Euro nas nie stać. Ale za kwoty ok 800tys po prostu musimy takich piłkarzy kupować. Bo inaczej nie mamy prawie wogóle szans na wzmocnienie.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.08.2008, 21:57
Jedyna nadzieja... młodzierz szkółka, talenty
łukasza
Odpowiedz cytując
matt_1906
Senior Member

Stary 10.08.2008, 21:57
Jeszcze aporo Nei'a. Nei ciągle podnosił warunki kontraktu jakich rząda mimo to Wisła była w stanie zrealizowac jego rządania pod warunkiem kontraktu motywacyjnego, jednak Nei chcial miec całośc zagwarantowaną. wg Bednarza ten temat jest juz zamknięty.

Podobno są jeszcze 3 transfery w przygotowaniu (nic nie obiecywał,może wypalą,może nie)
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2008, 22:02
Bednarz pozytywnie mnie zaskoczył. Ten czlowiek to jedna z lepszych inwestycji Cupiała. Nie opowiada głupot - jest realistą.
Odpowiedz cytując
Santiago
Junior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2008, 22:13
Witam. Nie miałem możliwości oglądnięcia programu. O co chodzi dokładnie z Diego Tristanem?

Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
matt_1906
Senior Member

Stary 10.08.2008, 22:16
Bednarz tłumacząc że piłkarze z karta na reku albo sa starzy albo wymagaja dużych kontraktów,i w koncu po chwili kurtuazji chyba niechcacy powiedzial ze dzis jakis menager zaproponował Wiśle Diego Tristana,i jeżeli dadzą mu kontrakt na poziomie miliona euro to Tristan przyjezdza do Krakowa i gra dla Wisly
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.08.2008, 22:16
Kosztuje 1 mln E czyli mniej niż zawodnicy z naszej ligii, jest tylko mały problem, zby grał w Wiśle chce zarabiać też 1 mnl E.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.08.2008, 22:19
Oglądacie "szybką piłke"? Jak dla mnie magazyn 10 razy lepszy od "OE" w tvnie. Nie jest taki pro Legijny

Nagrywa go ktoś? Jeśli tak to prosze o wrzucenie przynajmniej całego skrótu z meczu Wisły. Najbardziej zależy mi na samiutkim początku...
I podbijam prośbe odnośnie wrzucenia Ligi+ z Bednarzem.

radekogi napisał(a):Wyświetl post
a według mnie ten program "szybka piłka" to kompromitacja. 3 "ekspertów", czyli wylansowany dziennikarzyna, szczęsny który potrafi opowiadac tylko żenujące żarciki i szydzić ze wszystkiego tylko nie siebie i ten trzeci koleś który opowiada takie głupoty że aż sie gotuje w środku. moim zdaniem program tak samo denny jak rok temu.
Już wole takich eksperótw niż Surme, Vukovicia czy Urbana

dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie magazyn nie pro legijny to L+ ale wolę tą niedzielną Extra Można się pośmiać, nie nadają na nikogo, szkoda tylko ze kontrowersji nie prowadzi już p.Ryszka tylko dali jakiegoś zgreda
Gdybym miał C+ to inna rozmowa...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 10.08.2008 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.08.2008, 22:26
a według mnie ten program "szybka piłka" to kompromitacja. 3 "ekspertów", czyli wylansowany dziennikarzyna, szczęsny który potrafi opowiadac tylko żenujące żarciki i szydzić ze wszystkiego tylko nie siebie i ten trzeci koleś który opowiada takie głupoty że aż sie gotuje w środku. moim zdaniem program tak samo denny jak rok temu.
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 10.08.2008, 22:39
Jak dla mnie magazyn nie pro legijny to L+ ale wolę tą niedzielną Extra Można się pośmiać, nie nadają na nikogo, szkoda tylko ze kontrowersji nie prowadzi już p.Ryszka tylko dali jakiegoś zgreda
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.08.2008, 22:51
Morał z Ligi+ Extra taki ze Bednarz to wlaciwa osoba na wlasciwym miejscu.

Rozsadny, mądry poukladany,twardo stąpajacy po ziemi facet z ktory ma dystans do siebie i swojego zawodu.Naprawde gada tak do rzeczy ,ze az sie chce go sluchac co jest rzadkoscia wsrod ludzi na jego stanowiskach.
No poprostu wzor sumiennego pracownika,i daj Boze zeby byl w tym klubie jak najdluzej.

A ten magazyn szybka Pilka to poziomem coraz bardziej rowna do tvn-nowskiej Orange,2 prowadzacych pytajacy o jakies glupoty(ktos jeszcze nietrawi red.Patyry?/),i 3 na te glupoty odpowiadajacyh jeszcze glupiej.A gdzie tu jakas normalna ,powazna dyskusja np o grze Wisly we srode...naprawde zal bylo to ogladac.\Jedyny plus to wiekszy obiektywizm programu.

Cytat:
1.Bednarz zaporoponowal Radzie Nadzorczej 17 piłkarzy rzandego nie zaakceptowali
2. Dzis przyszlo oferta zatrudnienia za 1mln euro rocznie Diego Tristana
3.Lewndowski nie przyszedł bo trzeba by mu było płacic tyle co Brożkowi
4.Na Bałkanach piłkarze sa drożsi niz w Polsce lub tak samo drodzy
5.Wisła chciała kupić 3 zawodników z Polski jednak za kazdego z nich zyczono sobie 1,5mln euro
6.Zaglebie za Pawłowskiego zyczy sobie 2mln euro
7.Matusiak był za darmo
8.Empoli NIC nie pytalo w sparwie dezertera Kokoszki.Wisla mzoe nawet zabiegac o jego dyskwalifikacje,w kazdym razie chce odszkodowanie .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.08.2008 o godz. 00:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.08.2008, 22:52
radekogi napisał(a):Wyświetl post
nie gadaj, przynajmniej nie ma tam już tego okularnika, ps Salak. Troche lepszy ten program, i bardziej obiektywny. Najbardziej mnie rozśmiesył gość, twierdząc, ze Brożek napewno nie zagra mając kontuzje, widac gość doinformowany, nie ma to jak manipulacja faktami. Najbardziej mnie rozbiło jak usłyszałem głos z meczu Wisły pod relacją z meczu Śląsk- Lechia Śląsk strzela bramke a tam Wisła Kraków aejajajao hahaha

P. s zmieńcie tytuł...tematu
łukasza
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.08.2008, 22:55
Dla mnie "Szybka piłka" jest 10 razy lepsza od tego proleginego badziewia z tvn! Nie ma dyskusji! Jak ktoś tego nie widzi i nie słyszy...... to szczerze współczuje

Przynajmniej starają sie być obiektywni. A to juz dużo!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Johnny B
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.08.2008, 22:57
No bez przesady, ten cały magazyn Szybka Piłka był żenujący.
Nie przepadałem za ORange Legia Ekstraklasa, ale tam była jakaś MERYTORYCZNA dyskusja, a tu nie dadzą szanowni panowie Patyra i Iwański nic ekspertom powiedziec.

Największy kiks kolejki : "Szybka piłka"
No i jeszcze ten tekst Szczęsnego:

Z szarańczą na Wisłę, to jak z Motyka na księżyc
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 10.08.2008, 23:09
Wg. mnie jedynym plusem tego programu jest większy objektywizm, ale jeśli chodzi o to jak opowiada o kolejce to jest nawet gorszy niż ten w tvn. Rzeczywiście goście nie mający wiele do powiedzenia, z wyjątkiem chyba dziennikarza (nieokularnika), bo okularnik nie miał nic do powiedzenia (Błoński) a Szczęsny silił się na nieciekawe docinki. Iwański wg. mnie jest jednym z najgorszych komentatorów i też nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Patyra próbuje już bardziej zagaić rozmowę, ma ponadto pogodne usposobienie. Generalnie program wydał mi się dosyć bełkotyczny, niewiele z niego zapamiętałem, szybko mówią (żeby pokazać że nowa, szybsza, lepsza formuła programu ), niewiele ciekawego analizują bardzo krótko. Rzeczywiście magazyn OE miał tą przewagę, że przynajmniej był śmieszny i analizy były bardziej wciągające. Tutaj wszystko na szybkiego, nawet nie można złapać myśli i bełkotycznie. Zawiodłem się ;(
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 10.08.2008, 23:14
A nie mieliście takiego wrażenia że Bednarz tak dobrze wypadł i mówił wprost bo rozstaje się z klubem
Odpowiedz cytując
WILU TS
Banita

Od: 07.2005

Stary 10.08.2008, 23:20
Dokładnie,on tam dobrze wie swoje,nie mówiłby aż tylu szczegółów,z reguły był dosyć skryty a tu ni z gruchy ni z pietruchy długi monolog o transferach budżecie...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów