The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.04.2019, 04:45
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu tego zdania utwierdzam się w przekonaniu że nie wiesz o czym piszesz.
Oświeć mnie drogi kolego - któremu to z naszych młodych zawodników ten paskudny Boguski rozpychający się łokciami zablokował drogę do rozwoju, hm?
To Ty nic nie wiesz o charakterystyce drużyny. To raczej nie jest przypadek że Boguś siedzi w Wiśle już tyle lat.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nasi etatowi stoperzy pozwalali sobie na wbicie 4 bramek od Sosnowca czy 3 od Arki. Powątpiewam że 2 juniorów w otoczeniu 9 seniorów zaprezentuje się gorzej. Tym bardziej będąc najlepsza para juniorów w Polsce w swoim roczniku. To fakt, nie opinia. Statystyki mówią same za siebie.
Znasz takie pojęcie - wsadzić kogoś na minę? Przecież nasi juniorzy na starcie nie mają szans już patrząc pod względem fizycznym. Przepychać się z juniorami, a z dorosłym facetem to jednak jest taka subtelna granica.
Ja nie mówię że brak im umiejętności - ale spokojnie, powoli. Nie można wymieniać całej formacji i wrzucać juniorów bo to istna prośba o katastrofę. Niech się rozwijają, ale bez takiej kurewsko wielkiej presji na karku.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.04.2019, 09:01
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Znasz takie pojęcie - wsadzić kogoś na minę? Przecież nasi juniorzy na starcie nie mają szans już patrząc pod względem fizycznym. Przepychać się z juniorami, a z dorosłym facetem to jednak jest taka subtelna granica.
Ja nie mówię że brak im umiejętności - ale spokojnie, powoli. Nie można wymieniać całej formacji i wrzucać juniorów bo to istna prośba o katastrofę. Niech się rozwijają, ale bez takiej kurewsko wielkiej presji na karku.
Nie mówię o całej formacji a o dwóch ogniwach - w tej chwili zresztą i tak środek obrony bez Sadloka, Wasyla i Klemenza istnieje tylko teoretycznie.
O jakiej kure**** presji teraz mówisz? O tych 7 sparingach które nam zostały?
Presja to będzie w przyszłym sezonie, gdy będzie obowiązek wystawiania juniora w 1 składzie, a my do tego nikogo nie przygotujemy.

W dodatku tak przypominam, od przyszłego sezonu spadają 3 drużyny z ekstraklasy. Jeśli narzekamy teraz na brak emocji to ja niestety mam przeczucie że w przyszłym sezonie nam ich nie zabraknie.

Lepiej dla nas by było teraz dostać nawet 7 razy w czapę, a być mieć ograną młodzież na start przyszłego sezonu. Zresztą tak źle nie będzie, patrząc na formę drużyn w tej połówce tabeli.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 15.04.2019, 10:50
Nie mówię o całej formacji a o dwóch ogniwach - w tej chwili zresztą i tak środek obrony bez Sadloka, Wasyla i Klemenza istnieje tylko teoretycznie.
O jakiej kure**** presji teraz mówisz? O tych 7 sparingach które nam zostały?
Presja to będzie w przyszłym sezonie, gdy będzie obowiązek wystawiania juniora w 1 składzie, a my do tego nikogo nie przygotujemy.
O dwóch ogniwach, które ciągną całą formację. O dwóch ogniwach na których spoczywa dość mocna odpowiedzialnosć za końcowy wynik. O dwóch ogniwach, na które chcesz wstawiać gości którzy nigdy nie powąchali ekstraklasowej murawy.

A presja... Cóż - ja nie mówię od razu o spadku. Ale to jakby wziąć do pracy człowieka świeżo po studiach i powiedzieć - hej no w sumie wiemy że nic takiego nigdy nie robiłeś, ale mamy braki kadrowe to zaprojektujesz cały wieżowiec od nowa. Na studiach projektowałeś halę, to sobie poradzisz bo program w miarę znasz. Ale spoko, luz bo to na mieszkania socjalne idzie, a i ubezpieczenie dobre mamy - także nawet jak s.......isz projekt i się komuś sufit na łeb s.......i to nic się nie martw - jak się ogarniemy kadrowo to Cię podszkolimy lepiej, a tu się na własnych błędach nauczysz. A jak Cię klienci będą chcieli zajebać gdy Cię spotkają na mieście to też spoko, luz. Powiedz im jaka była sytuacja i zrozumieją

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 15.04.2019, 11:37
O dwóch ogniwach, które ciągną całą formację. O dwóch ogniwach na których spoczywa dość mocna odpowiedzialnosć za końcowy wynik. O dwóch ogniwach, na które chcesz wstawiać gości którzy nigdy nie powąchali ekstraklasowej murawy.

A presja... Cóż - ja nie mówię od razu o spadku. Ale to jakby wziąć do pracy człowieka świeżo po studiach i powiedzieć - hej no w sumie wiemy że nic takiego nigdy nie robiłeś, ale mamy braki kadrowe to zaprojektujesz cały wieżowiec od nowa. Na studiach projektowałeś halę, to sobie poradzisz bo program w miarę znasz. Ale spoko, luz bo to na mieszkania socjalne idzie, a i ubezpieczenie dobre mamy - także nawet jak s.......isz projekt i się komuś sufit na łeb s.......i to nic się nie martw - jak się ogarniemy kadrowo to Cię podszkolimy lepiej, a tu się na własnych błędach nauczysz. A jak Cię klienci będą chcieli zajebać gdy Cię spotkają na mieście to też spoko, luz. Powiedz im jaka była sytuacja i zrozumieją
Co do zasady - masz rację. Z wprowadzaniem młodych trzeba uważać, bo można zrobić im większa krzywdę niż przysługę jeśli wybierze się zły moment. Tyle, że w naszej obecnej sytuacji podejrzewam, że życie zmusi do tego Stolara. My jakąkolwiek alternatywę mamy tylko na prawej stronie i to w zasadzie pod warunkiem, że Kuba jest zdrowy, a z tym to chyba nic pewnego. Więc teoretycznie można zabrać stamtąd Burego czy Palcicia (ale czy na pewno - trudno powiedzieć w tej chwili). Przesuwając Bashę na środek obrony sprawiamy, że gra tam środkowy pomocnik + wyrwa w środku pola, której sądząc po początku roku nie będzie możliwości załatać w żaden sposób. Czyli reasumując nie jest to najlepsze wyjście i może być tak, że z Płockiem faktycznie będziemy mieli 2 młodych stoperów bo po prostu innych nie ma. Aczkolwiek pewnie Stolar będzie chciał zrobić wszystko, żeby choć jednym na środku był Bury, ale zobaczymy co się stanie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2019, 12:37

Może nie mieszajmy innych branż bo to po prostu bez sensu.

Za kreowanie gry jest odpowiedzialny w głównej mierze środek boiska. Tam mamy najbardziej newralgiczne pozycje. U nas wystarczyło wymienić Plewkę na Savicevicia i w mgnieniu oka gra uległa poprawie. Jak nas nie ma w środku to nas nie ma nigdzie. Lepiej rozwalić sobie jedną formację czy dwie?

Popatrz sobie kto gra w obronie w obozach rywali w dolnej 8. W większości totalne no name-y. W Arce gra w obronie 20 latek z Kongo, w Górniku 20 latek. Prędzej wyszkolisz dobrego środkowego obrońcę niż kreatywnego środkowego pomocnika który będzie ogarniał całe boisko.

To tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 15.04.2019, 17:20
Może nie mieszajmy innych branż bo to po prostu bez sensu.

Za kreowanie gry jest odpowiedzialny w głównej mierze środek boiska. Tam mamy najbardziej newralgiczne pozycje. U nas wystarczyło wymienić Plewkę na Savicevicia i w mgnieniu oka gra uległa poprawie. Jak nas nie ma w środku to nas nie ma nigdzie. Lepiej rozwalić sobie jedną formację czy dwie?

Popatrz sobie kto gra w obronie w obozach rywali w dolnej 8. W większości totalne no name-y. W Arce gra w obronie 20 latek z Kongo, w Górniku 20 latek. Prędzej wyszkolisz dobrego środkowego obrońcę niż kreatywnego środkowego pomocnika który będzie ogarniał całe boisko.

To tylko moje zdanie i nie musisz się z nim zgadzać
Ja też się nie zgadzam. Przeskok między CLJ a E-klapą jest gigantyczny, zwłaszcza pod względem fizycznym. Wystawianie pary stoperów z CLJ to skrajna głupota i nieodpowiedzialność. Koniec, kropka.

Umówmy się że Stolarczyk tego nie zrobi, być może zagra jeden albo żaden. Będzie to świadczyło tylko o tym że wie co robi. Piszesz że Plewka na środku to robienie sobie kłopotu a chcesz dwóch stoperów z CLJ - bardzo to niekonsekwentne.

To nie FM, to tak nie działa, tych chłopaków bez pomocy doświadczonych kolegów najpewniej zadeptają.

I nie jest prawdą że gramy o nic. Gramy o miejsce, gramy o widzów na trybunach (a dostanie dwucyfrówki napewno na to wpłynie), gramy o zainteresowanie mediów i sponsorów.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2019, 18:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I nie jest prawdą że gramy o nic. Gramy o miejsce, gramy o widzów na trybunach (a dostanie dwucyfrówki napewno na to wpłynie), gramy o zainteresowanie mediów i sponsorów.
Dostanie dwucyfrowki? Od kogo? Od Barcelony czy od Arki Gdynia? Nawet tego nie skomentuje.

Widzę że skaczemy sobie że skrajności w skrajność. Jeden czy dwóch juniorów w składzie spowoduje że nasz poziom poleci na łeb, na szyję ? Lodu ludzie...

Jeszcze powiedz że ważniejszy jest dla nas wynik w tym sezonie, niż utrzymanie w kolejnym.

My nie spadniemy poniżej 10 miejsca choćbyśmy wpuścili na boisko drużynę blind Footbolu. A kibiców Wisły nie traktuj jak chorągiewki które się odwrócą po jednej czy dwóch porażkach. A jak wynik w jednym czy dwóch spotkaniach jest być albo nie być dla inwestora to szkoda dla niego czasu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.04.2019, 21:07
Jeżeli trener Stolarczyk wraz ze sztabem uznają że są gotowi to mają moje pełne poparcie. Ale pisanie że powinien to zrobić (ale pewnie nie zrobi, bo nie zna się tak jak ludzie na forum) jest głupie.
Tyle w temacie z mojej strony.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 15.04.2019, 22:37
Głupie to jest pisanie, że dostaniemy dwucyfrówkę bo zagra dwóch juniorów
To po co ci młodzi u nas są? Jak są słabi to teraz jest czas weryfikacji a jak w tych sparingach nie zagrają porządnych minut to lepiej, żeby uciekali stąd, a my przedłużymy Bogusia i Brożka jeszcze na trzy lata.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.04.2019, 22:48
Biorąc pod uwagę, że dostaliśmy trójkę z Lubinem, mając na środku Klemenza i Sadloka, to dużo wyższe straty mając na środku dwóch juniorów wcale nie są nie do wyobrażenia. Trzy-cztery błędy, trochę gwizdów, trochę tremy i później pójdzie lawinowo. A w bramce Lis, który też popełnia błędy i też jeszcze nerwowy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 15.04.2019, 23:17
Nie postawimy na juniora bo popełnił bledy zapisz to faken

Czyli lepiej żeby popełnił bledy w sezonie 19/20 niż teraz gdy gramy sparingi w ekstraklapie?

Można polemizować (bo nie do sprawdzenia ) kto popełnił więcej błędów w środku , czy duet Szot Jeziorski który grają razem od roku w CLJ i mają najlepsze staty w swoim roczniku czy Burliga do spółki z juniorem, który to Bury średnio zawala ostatnio 2 bramki na mecz.

Stolarczyk i tak zrobi swoje, fajnie po prostu aby tak głośna praca z juniorami przełożyła się na szansę w ekstraklasowych sparingach. Lepszej okazji nie będzie.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 16.04.2019, 10:44
... a i dla Lisa może będzie łatwiej, bo głupio trochę drzeć ryja na Wasilewskiego i Sadloka
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.04.2019, 11:44
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14054135

to tak apropo nie starania sie w Lubinie

czyli Kuba juz do końca rundy odpada , to już by była głupota gdyby postąpił teraz inaczej
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.04.2019, 15:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14054135

to tak apropo nie starania się w Lubinie

czyli Kuba już do końca rundy odpada , to już by była głupota gdyby postąpił teraz inaczej
Arkadiusz wiem, że pijesz do mnie. Mogę jedynie napisać że o urazach Kuby i Maćka Sadloka nie wiedziałem nic.Na pewno to, że grali z urazami świadczy, że mają Wisłę w sercu.
pisząc posta przemawiał za mną ogromny żal, że grając wybitne mecze w sezonie nie łapiemy się do górnej ósemki.
i tyle.
P.S Bez Kuby i Maćka w rundzie finałowej ciężko będzie o punkty. Oby w nowy sezon weszli z pełnią zdrowia.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 16.04.2019, 16:12
Wszyscy narzekają, że głównym problemem polskiej piłki jest brak odpowiedniej przerwy miedzy lub w trakcie sezonu. I ja jestem sie w stanie z tym zgodzic. Prawdziwi i poważni piłkarze grają po 50-60, a czasem więcej meczów w sezonie, ale fakt faktem potem maja 2-3 miesiące gdzie nie robią kompletnie nic. Mają ten swój mityczny miesiąc na skuterach wodnych i plazach Mauritiusu i Seszeli leżenia do góry brzuchem. Po takim miesiącu, półtora ładowania baterii mają miesiąc, półtora okresu przygotowaczego i mogą grać od września do maja co 3 dni. A u nas? Ledwo sie liga skonczy, ledwo 2 tygodnie przerwy i juz trzeba wracac do klubu, bo za 3 tygodnie startują przedbiegi eliminacji do pucharów. W zimie podobnie.

Wiec skoro mamy błogosławienstwo 7 sparingow, to proponowałbym rozpuszczenie wszystkich podstawowych zawodnikow na miesięczne urlopy, by zresetowali głowy po tym niesamowicie frustrującym i męczącym sezonie, by odpoczeli, wyleczyli się i psychicznie przygotowali się na nastepny sezon. Dograc to co mamy do dogrania Kumahami, Balickimi i innymi Śliwami czy Grabowskimi.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 16.04.2019, 17:56
I kolejka Ligi Angielskiej: 11/12 sierpnia - miesiąc po mundialu

Z oczywistych przyczyn Hiszpańska i włoska startują.później ale to nawet nie ma 2 miesięcy po ost meczach o stawkę. O ile ligi kończą się w maju to przecież.jest euro, mundial a FIFA kombinuje nad klubowymi mistrzostwami.

O ile na zachodzie piłkarze (poważni) dostają dwa tygodnie wolnego to w Polsce masz po półtora tygodnia latem i zimą...
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 16.04.2019, 20:33
No tylko chyba jeśli miałby być ten miesiąc+ urlopu to oczywistym mi się wydaje, że podczas przerwy zimowej, a nie letniej. Odkąd są wszędzie podgrzewane murawy, to grać się od biedy da, ale mecze w środku zimy to też brak litości dla kibica
Stać ich na pewno na leżenie dupą do góry na poludniowej półkuli jakby co
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 17.04.2019, 02:08
Dwóch juniorów na obydwóch stoperach?

Czy wy kiedyś graliście w piłkę na jakimkolwiek poziomie?

Można wystawić juniora na stoperze, ale trzeba mu dać doświadczonego kolegę, żeby nim dyrygował. W innym wypadku - tak - może się skończyć pogromem.

Już prędzej zadziałałoby wstawienie po juniorze w każdej formacji.

Pewnie wyjdziemy obroną Pietrzak - junior - Burliga - Palcic i zagramy ofensywnie, żeby nie musieć za mocno się bronić.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 17.04.2019, 06:33
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dwóch juniorów na obydwóch stoperach?

Czy wy kiedyś graliście w piłkę na jakimkolwiek poziomie?

Można wystawić juniora na stoperze, ale trzeba mu dać doświadczonego kolegę, żeby nim dyrygował. W innym wypadku - tak - może się skończyć pogromem.

Już prędzej zadziałałoby wstawienie po juniorze w każdej formacji.

Pewnie wyjdziemy obroną Pietrzak - junior - Burliga - Palcic i zagramy ofensywnie, żeby nie musieć za mocno się bronić.
Znajdź kogoś kto chce tutaj dwóch młodych stoperów, no znajdź. Ja pisałem o dwóch juniorach do jedenastki. Z przyczyn oczywistych powinien to być Szot grający z Burym no i ja bym wybrał kogoś do ataku z młodych. Jak Sadlok wróci to szansę powinien dostać Grabowski za słabego Pietrzaka, ale po co ja o tym piszę jak się i tak skończy Bashą na stoperze, a odchodzący Pietrzak będzie grał od deski do deski
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2019, 08:05
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Jak Sadlok wróci to szansę powinien dostać Grabowski za słabego Pietrzaka, ale po co ja o tym piszę jak się i tak skończy Bashą na stoperze, a odchodzący Pietrzak będzie grał od deski do deski
Też mnie to boli. Grabo gra rewelacyjna rundę i jak psu buda należy mu się szansa. A Pietrzaka za miesiąc żegnamy i tyle go widzieliśmy.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 17.04.2019, 08:21
Basha na stoperze a Plewka na środku to dwa problemy zamiast jednego.

Z tym ŚO zaczekajmy, nie wiadomo co z Klemenzem.
Stolar nie jest głupi, nie wpuści od razu 3 gości z CLJ ale też nie chce mi się wierzyć, żeby od teraz w każdym meczu nie wyszedł jeden z nich.
Grabowski zagra raczej po powrocie do składu Sadloka, zwłaszcza jeżeli Klemenz nie będzie dostępny na mecz z Płockiem.
Teraz czas na Słomkę/Śliwę/Wojtkowskiego zamiast Kuby no i zobaczymy jak z Szotem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2019, 08:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Teraz czas na Słomkę/Śliwę/Wojtkowskiego zamiast Kuby no i zobaczymy jak z Szotem.
Żebys sie nie zdziwił jeśli kolejny raz wyjdzie zamiast niego Boguski
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 17.04.2019, 08:31
Żebys sie nie zdziwił jeśli kolejny raz wyjdzie zamiast niego Boguski
Cholera, nie zdziwię się...I to mnie martwi.
Mimo wszystko mam nadzieję, że Stolar kontroluje grupę - pokazał to już nie raz w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 17.04.2019, 10:16
Pare lat temu zagraliśmy dwoma zawodnikami na poziomie juniorów: Nalepa i Czekaj z Legia za Smudy. Chyba wszyscy pamiętają jak się to skończyło. Ok, tamta Legia to nie poziom grupy spadkowej, ale po co młodym psuć krew na dzień dobry? Jeden wystarczy
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 17.04.2019, 10:41
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Pare lat temu zagraliśmy dwoma zawodnikami na poziomie juniorów: Nalepa i Czekaj z Legia za Smudy. Chyba wszyscy pamiętają jak się to skończyło. Ok, tamta Legia to nie poziom grupy spadkowej, ale po co młodym psuć krew na dzień dobry? Jeden wystarczy
Dlatego też uważam, że albo Szot albo Grabowski, co za dużo to niezdrowo.

Natomiast mając do wyboru Boguskiego/Peszkę - którzy mimo swoich zalet nie są przyszłością Wisły - wolałbym zobaczyć któregoś z młodych (Śliwa, Kumah, Słomka czy nawet Wojtkowski) od pierwszej minuty
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.04.2019, 01:29
A co jest z Hoyo Kowalskim?

Jak go widziałem w przedsezonowych sparingach to jak na swoje gabaryty to sobie nieźle dawał radę.

Z tym, że przyznam, że nie do końca się orientuję w formie młodych piłkarzy, ale coś mi się obiło o uszy, że ma największe papiery na poważne granie, tyle, że jest młodszy.

Do fansorina :
Przewiń na poprzednią stronę, a znajdziesz takich
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.04.2019 o godz. 01:35.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.04.2019, 21:57
Hoyo Kowalski ma dopiero 15 lat chyba,że boją się na niego postawić
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.04.2019, 22:09
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Hoyo Kowalski ma dopiero 15 lat chyba,że boją się na niego postawić
Niby tylko 15 lat, ale poza nim i Szotem z pierwszą drużyną nie trenuje w tej chwili żaden zdrowy nominalny stoper.
Teraz pewnie zarówno Laskos jak i Światło sobie plują w brodę że odeszli z Wisły w trakcie sezonu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.04.2019, 23:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlatego też uważam, że albo Szot albo Grabowski, co za dużo to niezdrowo.

Natomiast mając do wyboru Boguskiego/Peszkę - którzy mimo swoich zalet nie są przyszłością Wisły - wolałbym zobaczyć któregoś z młodych (Śliwa, Kumah, Słomka czy nawet Wojtkowski) od pierwszej minuty
Myślę że Grabowski jest szykowany na następny sezon, a Szot - jeśli rokuje - zostanie wypożyczony.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 20.04.2019, 00:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślę że Grabowski jest szykowany na następny sezon, a Szot - jeśli rokuje - zostanie wypożyczony.
A czemu akurat Szota mamy wypożyczyć? Są do tego jakieś przesłanki? Prędzej Plewke trzeba gdzieś oddać, bo on w przeciwieństwie do Szota nie ma szans na grę w CLJ od przyszłego sezonu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów