The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.02.2019, 07:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie najważniejszym momentem w meczu było to że Kuba strzelił. Nieważne jak by sie mecz skończył, ważne że poszło.
Zaskoczył mnie troche Burliga, jego wejście wyglądało jak wejście typa z trybun, jakiś taki zalany sie wydawał.
Ale piłke parę razy ładnie przytrzymał.
Osobiście mam duże nadzieję w związku z jego przyjściem.

12 pkt nad strefą spadkową wygląda nieźle. Tym bardziej, że wczorajszy mecz był z kategorii, tych za 6 pkt.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 19.02.2019, 07:41
Zgadzam się co do Burligi, jakoś tak "krzywo" biegał... Pierwszy raz go widziałem żeby tak się poruszał... O co chodzi? Czy on w ogóle trenował bo wygląda fizycznie tragicznie... Palcic mi się podobał i wierzę że będzie z każdą kolejka lepiej.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.02.2019, 07:53
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post

@krakus76_ odnośnie pkt c) - nie oceniam pozdrowień i gwizdów, zgodom przestałem poświęcać jakąkolwiek uwagę. Ale w temacie - z perspektywy G Śląsk był zupełnie niesłyszalny. Raz przez cały mecz słyszałem ich wrzut na Widzew i Śląsku ty nasz... Także niekoniecznie na e było słychać cokolwiek od nich zapewne.

Dziwne, że na G nie było słychać, a było to słychać dobrze na C. Ogólnie atmosfera była jakaś taka, hmmm smętna. Nie tylko na C, bo to samo słyszałem od osób, które były na innych sektorach.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 19.02.2019, 08:24
Brzydziej się wygrać nie da. Ale w tym momencie to nieistotne. Mega ważne 3 punkty.

Kilka przemyśleń:
Duży plus dla Stolarczyka. Zrozumiał po meczu z Górnikiem, że mamy słabą kadrę i gra na wymianę ciosów skończy się tak jak w Zabrzu. Postanowił mordować mecz ile się da i liczyć na tę jedną sytuację. Udało się.
Po raz pierwszy uwierzyłem, że Plewka jest w stanie pójść za grubą kasę. Ma przyspieszenie, minięcie przeciwnika. Jak tylko wyeliminuje głupie straty (w tym meczu było ze 2-3 razy blisko) to będzie solidnym pomocnikiem. Dalej uważam, że powinien grać wyżej. Może jak Savićević wróci to tak będzie grał.
Basha beznadziejny. Nie wiem co z nim, ale nie może wrócić do gry z jesieni.
Wojtkowski najlepszy w drugiej połowie w grze do przodu. Powinien grać w pierwszym składzie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 19.02.2019, 08:31
Plewka zrobił dobre wrażenie bo dostawał trudne piłki, miał kierunkowe przyjęcie, przyspieszenie, mijał przeciwnika, szedł w wolne pole. Bardzo ważne cechy u ŚP. Możemy to porównać z Cywką który miał strat mniej ale zawsze podawał bezpiecznie a w trudnych sytuacjach kopał byle gdzie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 19.02.2019, 08:41
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, że na G nie było słychać, a było to słychać dobrze na C. Ogólnie atmosfera była jakaś taka, hmmm smętna. Nie tylko na C, bo to samo słyszałem od osób, które były na innych sektorach.
Nie mnie oceniać czy dziwne czy nie. Przedstawiłem stan faktyczny.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.02.2019, 08:46
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Plewka wg mnie najlepszy na boisku i też jego najlepszy mecz w Wiśle. Widać że ma niezły drybling, pracować musi nad podaniem, bo tego za bardzo nie było. Ale w 1 szej połowie to jako bodaj jedyny próbował brać na siebie grę i pokazywał się kolegom, a z piłka wyglądał całkiem nieźle. Basha jest w katastrofalnej dyspozycji, niecelne podania do najbliższego kolegi... Ale tu wiemy, że to brak formy bo piłkarz z niego b. dobry. Mimo fatalnej dyspozycji widać, że czyta grę po profesorsku, tylko że na ten moment tyle z tego dobrego co złego bo każde zagranie to strata. Peszko = Wojtkowski. Obydwaj robią dużo szumu, jest szybkość, potrafia nawet 1 na 1 pójśc, tylko efektów z tego żadnych. Z Wojtkowskim to jest coś nie tak, nie wiem czy problem w głowie leży, jak ma piłke to widać umiejętności, ale kompletnie nic z tego nie wychodzi. Chociaż nie wiem czy to on czy Kuba zagrywał w 2 giej połowie tą piłke do Peszki, jeśli on to było dobre podanie, gdyby Sławek dostrzegł Drzazgę to by była 100 jak się patrzy. Obrona cała nieźle, mimo że Śląsk nas przycisnął, to w większości neutralizowali ataki bez strachu. Słabiutko wyglądali Kolar i Kuba niestety. Widać że naszemu kapitanowi brakuje czucia piłki i gry. Ale tu się nie martwię, że będzie tylko lepiej. Zobaczymy co z Kolarem, szczerze mówiąc więcej się po nim spodziewałem jako po 1 szym napastniku. Dalej utrzymuję, że jeżeli są na to jakieklwiek fundusze, to musimy spróbowac pozyskać jakiego kreatywnego zawodnika do ofensywy, na którym będzie można w dużej części oprzeć grę i spodziewać się niespodziewanego. Najważniejsze że mamy bardzo ważne 3 punkty, tylko ten terminarz teraz...

@krakus76_ odnośnie pkt c) - nie oceniam pozdrowień i gwizdów, zgodom przestałem poświęcać jakąkolwiek uwagę. Ale w temacie - z perspektywy G Śląsk był zupełnie niesłyszalny. Raz przez cały mecz słyszałem ich wrzut na Widzew i Śląsku ty nasz... Także niekoniecznie na e było słychać cokolwiek od nich zapewne.
Byłem na E i słychać była dobrze jak Maliniaki po nas jechali. Kto chciał ten słyszał. Na pewno "sieroty" po TKWM miały zalane uszy woskiem żeby nie słyszeć, ale reszta słyszała.

btw
Też uważam że na Lisie możemy dobrze zarobić
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 19.02.2019, 08:55
.....error
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 19.02.2019 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 19.02.2019, 08:56
Cytat:
E). Fajnie że poszła informacja ile poszło karnetów i że bijemy rekord. Mam nadzieję że te osoby które kupiły bilety kupią karnety przynajmniej przed derbami.

to będzie wręcz dla nich wskazane, karnety po dwóch meczach powinny spaść o te ceny biletów (najtańsze sektory do 150zł) koszt Derbów i Legii 80zł + Piast 30zl, potem dojdą jeszcze z 3 mecze, przy kontakcie z top8 w pierwszej ósemce (jeśli się uda) dojdzie kolejny szlagier, być może kolejne Derby, tak więc karnety powinni kupować nawet typowi kibice od święta i ci co liczą i kalkulują, 20k jest spokojnie do zrobienia
Odpowiedz cytując
Kemot22
Junior Member

Od: 07.2015

Stary 19.02.2019, 09:21
Dobry mecz Drzazgi, kilka ładnych podań na skrzydła i większa pewność siebie. Podobna charakterystyka do dawnego RB9, przejmie po nim pałeczkę
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.02.2019, 09:24
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Byłem na E i słychać była dobrze jak Maliniaki po nas jechali. Kto chciał ten słyszał. Na pewno "sieroty" po TKWM miały zalane uszy woskiem żeby nie słyszeć, ale reszta słyszała.
na A zupełnie niesłyszalni.
Z jakiej paki młyn pozdrawia Elane Toruń?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Stary 19.02.2019, 09:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

btw
Też uważam że na Lisie możemy dobrze zarobić
To skoro byłeś na E to proponuje pisać czy tam słyszałeś. Jako że byłem na G to stwierdzam, że nie słyszałem. Być może teraz zrozumiesz. Sieroty po TKWM? Odetchnij człowieku.
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 19.02.2019, 09:33
no jak to jakiej, układ chuligański WRWE

Mecz piłkarsko do zapomnienia , łapiemy cenne punkty potrzebne do spokojnej wiosny.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.02.2019, 09:39
pchelas napisał(a):Wyświetl post
no jak to jakiej, układ chuligański WRWE

Mecz piłkarsko do zapomnienia , łapiemy cenne punkty potrzebne do spokojnej wiosny.
no właśnie jakoś wypadło mi z głowy przybicie tegoż układu. Kiedy to było, weź przypomnij sklerotykowi z łaski swojej
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Stary 19.02.2019, 09:40
no właśnie jakoś wypadło mi z głowy przybicie tegoż układu. Kiedy to było, weź przypomnij sklerotykowi z łaski swojej
Coś mi się wydaje, że to już było jak rzeczników prasowych zabrakło
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 19.02.2019, 10:16
No po tym jak pożegnaliśmy Resovię poprawiły się nasze relację z Elaną. Znowu się lubimy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 19.02.2019, 10:16
nie wiem czy był jakiś przybity układ, tak czy inaczej Elana była już pozdrawiana na wyjeździe w Gdyni po rozłamie TKWM, ich flaga wisiała np na Derbach u sąsiadki.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Stary 19.02.2019, 10:29
Hahah fajnie wychwyciliście Burligę. Dokładnie mam takie samo wrażenie, jak wszedł na ostatnie minuty w Zabrzu to od razu rzuciło mi się w oczy jak on się dziwnie porusza. Mega słabo to wyglądało, jakby wszedł totalnie przypadkowy gościu z orlika. W dzisiejszym meczu zagrał trochę więcej, i można występ ocenić jako poprawny ( w niczym nie zawinił), natomiast nie widzę go do grania od początku w takiej dyspozycji ruchowej .
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.02.2019, 11:13
Burliga pewnie złapie jeszcze minuty ale podobnie nie podoba mi się jego koordynacja. Palcic nakrywa go czapka i fajnie jakby ustabilizował aktualna formę. Chłopaka skreslilem jeszcze na jesieni a tu okazuje się że będzie pierwszym z którym trzeba będzie negocjować przedłużenie kontraktu
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 19.02.2019, 14:27
Podsumowując to spotkanie z punktu widzenia szarego piknika to gdyby nie ten dość przypadkowy karny to mecz skończyłoby się remisem 0:0. A gdyby sędzia był bardziej nawiedzony Peszko wylądowałby z drugą żółtą kartką i mogłoby być różnie. Śląsk drugim obok Zagłębia kandydatem do spadku. Najpewniejszym punktem drożyny wydaje sie być w obecnej chwili bramkarz.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 19.02.2019, 14:38
Obiektywnie patrząc daleko nam do tej Wisły z jesieni. Mecz z bardziej wymagającymi drużynami mogą się skończyć różnie, ale widać, że panowie mają chęci i wolę walki. Liczę ,ze z czasem poprawi się zgranie i zrozumienie, bo jak na razie widać, że tego bardzo brakuje. Dużo nieskuteczności przy "ostatnim podaniu" Oby Basha poprawił swoją grę, bo póki co słabo, a widać, że na nim chce opierać grę Stolarczyk. Jednak koniec narzekania. Trzeba cieszyć się tymi 3 pkt, bo ich naprawdę potrzebowaliśmy.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 19.02.2019, 17:12
Cytat:
Podsumowując to spotkanie z punktu widzenia szarego piknika to gdyby nie ten dość przypadkowy karny to mecz skończyłoby się remisem 0:0. A gdyby sędzia był bardziej nawiedzony Peszko wylądowałby z drugą żółtą kartką i mogłoby być różnie. Śląsk drugim obok Zagłębia kandydatem do spadku. Najpewniejszym punktem drożyny wydaje sie być w obecnej chwili bramkarz.

Nie wiesz jakby się skończył bo obraz gry byłby inny.Co nie zmienia faktu że z przebiegu mecz zasłużył raczej na remis.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 19.02.2019, 18:07
Jestem zadowolony z 3pkt oczywiście.

Bałem się trochę jak Kuba podchodził, widać było na telebimie, że ciąży wielka presja przy tym karnym. Brawo! Liczę na jego lepszą grę oczywiście.

Peszko... Jestem do chłopa uprzedzony, pisałem o tym 2 tyg temu i mnie nie zawiódł... Oczywiście żółta kartka i bliski czerwonej, brawo! Dokładnie takiej gry po nim się spodziewałem, czyli: nic poza szybkością - nie liczę na niego - zupełnie odwrotna sytuacja jak w przypadku Kuby.

Co do frekwencji i atmosfery - chodze na mecze ponad 20 lat i widziałem lepszą - rozumiem, że ta podnieta to brak flag wsh... które prędzej czy później moim zdaniem zawisną co oczywiście nic nie zmieni i nic nie oznacza. Liczyłem na fuul stadion mimo poniedziałku - zwróćmy uwagę na to, że przedostatni mecz jak marzenka mowila ze jest lipa z amica byl na podobnym poziomie widzow - tez okolo 21-22k. Czyli co? Dobra frekwencja bo poniedzialek czy jeszcze duzo osob sie nie przekonało co do nowych właścicieli. Myślałem, że powrót Kuby przyciągnie full.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 19.02.2019, 18:45
Ja nie liczylem na full ,,,33 tys ze Slaskiem w poniedzialek....no niezbardzo.
Liczylem za to na 20 a bylo prawie 22 wiec dla mnie kibice dali rade.pamietajmy ze gralismy w poniedzialek nie ma bardziej zje$banej pory na mecz,powinni juz dawno te mecze poniedzialkowe na zbity pysk wywalic,gra sie w weekendy a nie w tygodniu starą kolejke.

Teraz trzeba zrobic wszytsko zeby taka frekwencje podtrzymac,jak to wszytsko inaczej wyglada jak jest wiecej ludzi,stadion żyje,pilkarze jakby bardziej nakreceni.I nawet w wywiadach to podkreslają.

Napewno gra lepsza niz z Gornikiem,tu jest potencjał,ale widac ze brakło czasu i spokoju w grudniu/styczniu na spokojna prace.Z kazdym meczem mam wrazenie ze ten zespol bedzie sie rozkrecał.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.02.2019 o godz. 18:49.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.02.2019, 19:05
lucker napisał(a):Wyświetl post
Obiektywnie patrząc daleko nam do tej Wisły z jesieni. Mecz z bardziej wymagającymi drużynami mogą się skończyć różnie, ale widać, że panowie mają chęci i wolę walki. Liczę ,ze z czasem poprawi się zgranie i zrozumienie, bo jak na razie widać, że tego bardzo brakuje. Dużo nieskuteczności przy "ostatnim podaniu" Oby Basha poprawił swoją grę, bo póki co słabo, a widać, że na nim chce opierać grę Stolarczyk. Jednak koniec narzekania. Trzeba cieszyć się tymi 3 pkt, bo ich naprawdę potrzebowaliśmy.
Jednocześnie i na jesieni zdarzały nam się gorsze spotkania, żeby daleko nie szukać remis u siebie z Sosnowcem , porażki w Legnicy, Gliwicach, Gdyni czy bardzo słaby mecz w Szczecinie. Do najgorszego spotkania na jesień (1-4 z Arka) nam daleko .
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.02.2019, 20:36
Wracając do kolegów co tu krytykują Peszkę za 'faule' - wy se chyba jaja robicie

Pierwsze żółtko zasłużone - sanki, nie chciał zrobić krzywdy ale był spóźniony. Był to jego pierwszy faul.

Drugi odgwizdany 'faul', który tu niektórzy traktują jako pretekst do czerwa - PLZ. To nawet nie był faul.
Piłka Sławkowi uciekała to zaatakował ją ostrym wślizgiem - PIŁKĘ. Nikogo swoim wślizgiem nie dotknął, nikogo nie faulował. A spóźniony gracz Śląska się na leżącym po wślizgu Peszce po prostu wyj*bał. No to sorry to już nie jest problem Peszki, że ktoś jest ślepy i nie potrafi go przeskoczyć jak nie nadąża za akcją. Nawet widać jak po wybiciu Sławek dobrą chwilę się nie rusza na tej ziemi, żeby nie dać sędziemu pretekstu. A tu jeb - się Ślązak w niego wpakował jak świnia w pomidory i drugie jeb - gwizdek Jakby tam poszło czerwo to VAR by rozwiał wszelkie wątpliwości, bo że tam gwizdek poszedł w ruch dla Śląska to była żenada.

Jeżeli tam był jakikolwiek faul - to na Peszce. A sędzia jest cymbał, że tego nie widział. Poza tym Sławek sfaulował jeszcze raz przed naszym polem karnym. Delikatnie. Nie odcinało mu prądu, po prostu walczył. I chociaż za to mu się brawa należą.

To już więcej jego ukopali niż on ich. Trochę tych wolnych dla nas wywalczył
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.02.2019 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Member

Od: 02.2019

Stary 19.02.2019, 21:43
Podzielam zdanie Simone. Obejrzalem mecz w telewizorni i ciezko dostrzec zeby sie gotowal. Raczej bylo po nim widac, ze czuje odpowiedzialnosc i uwaza zeby nie wylapac czerwa a jednoczesnie walczyl ile wlezie.
Prawda jest taka, ze w grze obronnej daje druzynie duzo wiecej niz Kostal. Ciezko ta nasza lewa strone sforsowac.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.02.2019, 21:49
Pewnie z takiej samej, jak pozdrawiani są Ruch i Widzew i to już od dawna.

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Co do frekwencji i atmosfery - chodze na mecze ponad 20 lat i widziałem lepszą - rozumiem, że ta podnieta to brak flag wsh... które prędzej czy później moim zdaniem zawisną co oczywiście nic nie zmieni i nic nie oznacza.
Ludzie się cieszą, że flaga rekinów nie wisiała na meczu, tylko nawet nie zdają sobie sprawy, ilu z aktywnych szarakanów siedziało obok nich na sektorze E
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.02.2019, 22:51
Cytat:
Ludzie się cieszą, że flaga rekinów nie wisiała na meczu, tylko nawet nie zdają sobie sprawy, ilu z aktywnych szarakanów siedziało obok nich na sektorze E

Dopóki siedzą i kibicują to raczej nikomu nie przeszkadzają. Właśnie o to chodziło.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 20.02.2019, 13:22
22 tys w poniedzialek o 18 na Slask to jest swietny wynik. Gdyby ten mecz byl w sobote to napewno jeszcze ekstra 2-3K by przyszlo. Jezeli chodzi o Peszko widac ze jeszcze ma gaz ale jak zwykle ma problem z ostatnim podaniem. W pierwszej polowie mial swietny rajd ale dobiegl do pola karnego i bezmyslnie rzucil pilke na druge strone gdzie nikgo nie bylo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów