The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.01.2019, 22:58
abcabc napisał(a):Wyświetl post

A może nic nie mówią, albo "nie widzą" problemów z gansterką (jak Kwaśniewski), bo po prostu sami są w to umoczeni?
Nikt nic nie mówi o mafii, bo wszyscy się boją.
Miętta-Mikołajewicz boi się Wawro i Szymańskiego (bezpośrednich protektorów Miśka). Ci dwaj boją się Zielaka. Wawro aż uciec musiał.
Misiek się boi tak, że aż zdjęcie z małą córką opublikował, na którym pokazał, że to Dukat sam był konfidentem, a nie obaj. Misiek tak się bał oskarżenia o bycie kondfidentem, że aż chował się za mała córką. A w więzieniu go w izolatce chronią (Jadczak napisał o izolatce, a nawet nie umiał skojarzyć dlaczego).

Wszyscy się boją i każdy oczywiście niewinny.

Dla przypomnienia:
nie ćpaj prosze cię bo takie bzdury i głupoty wypisujesz że oczy bolą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 21.01.2019, 08:03
Wywiad tylko potwierdza, że TS to jedno wielkie bagno, żeby nie powiedzieć gówno. Rozmowa jest w takim tonie, że trzeba zadać sobie pytanie czy LMM nie odpalano działki z "zysków".
Ostatnio edytowane przez silver03 : 21.01.2019 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.01.2019, 08:24
Czego wy sie spodziewacie po starszym czlowieku. ktory jest w TSie prezesem HONOROWYM czyli nie ma w sumie nic do powiedzenia. Co ma/mial zrobic w wieku 90 lat? Isc na wojne z rekinami? Jak sam mowi, on nawet umowy sprzedazy klubu na oczy nie widzial to myslicie, ze mial wglad we wszystkie umowy w SA? Zrobil dokladnie to samo co wy. Nic. Jego przynajmniej moze tlumaczyc w jakims stopniu wiek. Wy mogliście sie zapisać do TSu, zostac jego czlonkami, "przejac" TS od srodka. Gówno zrobiliscie, z jakich powodów, nie wiem. Od razu uprzedze, tez zrobiłem gowno, za pozno sie dowiedziałem jak to wszystko funkcjonowalo, ale jak czytam niektorych to wychodzi na to, ze wiedzieli wszystko od poczatku, nie zrobili nic, a teraz maja pretensje do starszego czlowieka... Wyluzujcie, przestancie sie skupiac na tym co bylo bo od tego teraz jest prokuratura, skupcie sie na sprawach bieżących i przyszlosci.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 21.01.2019, 08:31
Nie .Nie wszyscy wiedzieli ale większość się domyślała.Ci co wiedzieli próbowali zrobić z tych co się domyślali idiotów.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.01.2019, 09:04
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czego wy sie spodziewacie po starszym czlowieku. ktory jest w TSie prezesem HONOROWYM czyli nie ma w sumie nic do powiedzenia. Co ma/mial zrobic w wieku 90 lat? Isc na wojne z rekinami? Jak sam mowi, on nawet umowy sprzedazy klubu na oczy nie widzial to myslicie, ze mial wglad we wszystkie umowy w SA? Zrobil dokladnie to samo co wy. Nic. Jego przynajmniej moze tlumaczyc w jakims stopniu wiek. Wy mogliście sie zapisać do TSu, zostac jego czlonkami, "przejac" TS od srodka. Gówno zrobiliscie, z jakich powodów, nie wiem. Od razu uprzedze, tez zrobiłem gowno, za pozno sie dowiedziałem jak to wszystko funkcjonowalo, ale jak czytam niektorych to wychodzi na to, ze wiedzieli wszystko od poczatku, nie zrobili nic, a teraz maja pretensje do starszego czlowieka... Wyluzujcie, przestancie sie skupiac na tym co bylo bo od tego teraz jest prokuratura, skupcie sie na sprawach bieżących i przyszlosci.
Na pytanie dlaczego w Radzie Nadzorczej posadzono dwóch starych dziadkow (jak sam mówisz nie mających nic do powiedzenia), zamiast bezstronnych wykształconych ludzi trzeba się samemu domyślić ...nikt też teraz nie zmuszał Mietty do udzielania wywiadu.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.01.2019, 09:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Popieram tez akcje jak pisał Brozinho_23,jesli Kuba podpisze to trzeba robic z nim kazdą akcje plakaty,bilbordy ile sie da.A napewno na czolo akcji z karnetami,akcja typu gdzie Kuba sie pyta "a ty masz juz karnet na Wisłe?
Przed pierwszym meczem u nas może akcje w tym stylu?

https://www.youtube.com/watch?v=aAHUNgoJQPw
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.01.2019, 09:50
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Sefek, nie bronilbym LMM , bo byl w srodku tego sqrwysynstwa , nie dziw sie ze ludzie nie ufajom juz legendą
czemu piszesz nieroztropnie ?

przecież LMM jest socio , co zresztą było euforycznie przyjmowane na forum

np

krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Świetnym pomysłem było przyjęcie do stowarzyszenia Pana Ludwika Miętty-Mikołajewicza. Brawo za pomysł.

Mam nadzieję, że przekaże wieść o tym stowarzyszeniu potencjalnym nabywcom klubu, myślę tu o Ziętku i Kwietniu.
Stowarzyszenie mocno się rozkręca, możliwości rosną. Liczba członków już przekroczyła to co szacunkowo zakładali pomysłodawcy całego przedsięwzięcia.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 21.01.2019, 11:08
@Arkadiusz.Czerepach co chcesz powiedzieć/zasugerować przez ten wpis? wyjaśnij, żeby nie było że są jakieś niedomówienia.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 21.01.2019, 11:14
Właśnie drogi Wieśniaku, problem w tym że nie piastował wyłącznie funkcji prezesa honorowego - jeśli tylko to brane byłoby pod uwagę to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie miałby z panem Ludwikiem problemu. Sęk w tym że razem z panem Czerwińskim dali się wciągnąć do Rady Nadzorczej, a w ich jurysdykcji było kontrolowanie poczynań zarządu.

I ja również przyznam - nie zrobiłem nic w tej sprawie, ba - nawet swego czasu mocno popierałem działania zarządu.

Swoją drogą chętnie uslyszałbym wywiad z kimś z Komisji Rewizyjnej

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 21.01.2019, 11:42
Psychol jesteś inteligentnym człowiekiem , zobacz komu zadedykowałem mojego posta

podpowiedź na wszelki wypadek : osobie która sie przysrała do Serka
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Od: 04.2014

Stary 21.01.2019, 12:15
Kolejna żartobliwa wypowiedź, kolejne rozmywanie odpowiedzialności.Elementarne pytanie-co on tam robił? Ja wiem-piastował...
Najbrdziej łagodna opinia to taka że LMM nie wiedział kiedy ze sceny zejść... A powinno to stać się dobrych parę lat temu
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.01.2019, 12:24
Dla mnie pelnienie funkcji honorowych mimo braku administracyjnej wladzy to jednak pewna odpowiedzialnosc osoby te funkce pelniaca.

Dany czlowiek firmuje, dzialalnosc swoim nazwiskiem i dorobkiem.

Opcja 1. Jesli wg opini/wiedzy wspomnianej osoby organizacja dziala tak jak trzeba, wszystko jest w porzadku moze sie tylko sie cieszyc I byc dumnym z honorowego czlonkostwa.

Opcja. 2 Jesli organizacja nie dziala tak jak trzeba a pewne dzialania wrecz przecza jej celom. To niestety ale w tym momencie honorowa reprezentacja powinna sie zakonczyc. Jesli honorowy czlonek jest dla tej organizacji wazny, to jego decyzja o zakonczeniu wspolpracy moze byc co najmniej otrzezwiajaca. Jesli rezygnacja nie wywola zadnych skutkow tzn. tylko, ze rezygnujacy nie jest w jakikolwiek sposob potrzebny/powazany.

Tutaj dochodzi oczywiscie argument wiedzy lub niewiedzy. Ale niewiedza oznaczala by ze honorowy czlonek nie za bardzo interesuje sie organizacja.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2019, 12:28
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Kolejna żartobliwa wypowiedź, kolejne rozmywanie odpowiedzialności.Elementarne pytanie-co on tam robił? Ja wiem-piastował...
Najbrdziej łagodna opinia to taka że LMM nie wiedział kiedy ze sceny zejść... A powinno to stać się dobrych parę lat temu

Co robisz na forum? Idz i szukaj odpowiedzialnych i wymierzaj kare. Moim zdaniem od tego jest prokuratura, Twoim zdaniem kto? Dobre pytanie, co on tam robil, skad ja mam wiedziec? Moze byl tylko pionkiem, moze nie robil nic, moze przytulal pieniadze na boku, a moze nadawal do Jadczaka. Ja nie wiem, wiec nie oceniam. Ty wiesz na 100 procent i jestes w stanie to potwierdzic?
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 21.01.2019, 12:36
@Arkadiusz.Czerepach teraz już wiem ocb. jestem trochę zaskoczony, że ktoś tak mógł napisać ale cóż, forum jest dla każdego chociaż nie każdy powinien się na nim udzielać
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 21.01.2019, 12:46
Co robisz na forum? Idz i szukaj odpowiedzialnych i wymierzaj kare. Moim zdaniem od tego jest prokuratura, Twoim zdaniem kto? Dobre pytanie, co on tam robil, skad ja mam wiedziec? Moze byl tylko pionkiem, moze nie robil nic, moze przytulal pieniadze na boku, a moze nadawal do Jadczaka. Ja nie wiem, wiec nie oceniam. Ty wiesz na 100 procent i jestes w stanie to potwierdzic?
Na sto procent LMM był członkiem RN Wisła SA .Jakie są obowiązki członka RN ? Doczytaj sobie i możemy wtedy pogadać .Jakby je wykonywał należycie to może nie doszłoby do wielu negatywnych rzeczy ( w tym podpisania tak nieprecyzyjnej umowy sprzedaży) . Kary wymierzać nikomu nie mam zamiaru (to nie moja profesja) Ale mam prawo wyrazić swoją opinię na temat tego wywiadu i komentarzy do niego .
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2019, 12:50
No wlasnie jakie sa obowiazki z definicji, a jakie dzialania to dwie rozne bajki. Nie tylko w Wisle, nie tylko w Krakowie, nie tylko w Polsce. Jakie byly jego dzialania? Nie mam pojecia. Jak pisałem, moze cos probowal, a moze nie, moze mogl, a moze nie mógł. Nie wiem. Pisac kazdy moze, jasne. Szkoda tylko, ze prawie kazdy wydaje z gory wyroki nic w sumie nie wiedząc. W sumie to typowe wiec juz sie nie dziwie.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2019, 13:11
Wydawanie wyroków niczego nie wiedząc to clou twittera, tego forum jak i innych forów.... Nihil novi
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member

Stary 21.01.2019, 13:17
Nigdy nie wie się wszystkiego, mimo to na podstawie przesłanek, dostępnej wiedzy, logicznego myślenia, doświadczenia życiowego można próbować wyciągać wnioski. Jeśli ktoś, pełniąc określoną funkcję, coś "nie może" zrobić to powinien się podać do dymisji bo w przeciwnym wypadku idzie to na jego konto. I mam nadzieję że brak działań LMM to tylko tzw. uwiąd starczy a nie wyrachowane zachowanie.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.01.2019, 16:51
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Na sto procent LMM był członkiem RN Wisła SA .Jakie są obowiązki członka RN ? Doczytaj sobie i możemy wtedy pogadać .Jakby je wykonywał należycie to może nie doszłoby do wielu negatywnych rzeczy ( w tym podpisania tak nieprecyzyjnej umowy sprzedaży) . Kary wymierzać nikomu nie mam zamiaru (to nie moja profesja) Ale mam prawo wyrazić swoją opinię na temat tego wywiadu i komentarzy do niego .
Gwoli sprawiedliwości - SA ani jej rada nadzorcza nie mają wiele do transakcji zawieranych między TS a osobami trzecimi.

Jedyną możliwością, w której RN mogłaby cokolwiek się wtrącać do transakcji sprzedaży akcji SA byłoby uzależnienie w statucie SA zbycia akcji imiennych od zgody spółki i przekazanie związanych z tym kompetencji radzie. Nigdzie nie przedarła się informacja o tym, żeby takie zastrzeżenie w statucie SA było.

Co do tego, że nadzór RN nie był sprawowany należycie, nie ma dyskusji, ale zachowajmy przy tym resztki uczciwości.

Inna sprawa, że z punktu widzenia corporate governance cały nadzór w tym układzie był z założenia do kitu, bo radę powoływały (i w każdej chwili mogły odwołać) osoby, które podlegały nadzorowi z racji łączenia stanowisk w zarządach SA i TS. Taki nadzór to fikcja już nawet niezależnie od tego, kto w tej radzie zasiadał.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 24.01.2019, 16:42
Facet rzucił chwytliwe jasełkowe, żeby mu klikalność wzrosła, a my bierzemy rykoszetem dzięki (TFU) "najwierniejszym". Musimy się przyzwyczaić, że do momentu w którym Klub nie wyjdzie na prostą, takich wpisów będzie sporo. Trzeba zlać gościa sikiem prostym, ew. na start rundy wrzucić transparent "kibice nie wyrażają zgody na wydanie akredytacji temu panu".
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 24.01.2019, 17:50
Ten Trela uważa się za dziennikarza?
Jak można nie wiedzieć, że obóz Wisły jest sponsorowany przez firmę z zewnątrz i się tak kompromitować będąc dziennikarzem sportowym Poziom merytoryczny tragedia
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.01.2019, 09:39
Szwedzi o Wiśle:

https://www.aftonbladet.se/sportblad...-polsk-fotboll
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 27.01.2019, 09:55
i co tam piszą o swoim uśmiechniętym rodaku ?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 02.02.2019, 10:58
jak dla mnie to jest zamach na wolność słowa !

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...mu,904593.html
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 02.02.2019, 12:26
No to źle pojmujesz wolność słowa.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006