The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 19:44
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Chwila moment, dziennikarze którzy maja kontakt z tym całym Pietrowskim powinni zweryfikować czy to on stoi za tym oświadczeniem czy to jest jakaś robota "kumatych".
Misiek z pierdla pisze tweety na oficjalnym koncie. Usuń konto, już wystarczy tej waszej błazenady.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 19:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Moze smog mu zaszkodzil Albo piorun uderzyl w samolot a on z parasolem a to przeciez niebezpieczne
Podobno cierpi na niedrożność dróg finansowych, stąd ta nagła choroba, przynajmniej niektórzy tak mówią
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.12.2018, 19:46
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
O ile nie masz 12 baniek do wydania ad hoc, to nie mogę Cię winić. Dwa tygodnie temu myślami byliśmy w 4 lidze, więc poczekać jeszcze jeden dzień ze złudną nadzieją jest jak tlen

Ale przelewu nie będzie.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.12.2018, 19:47
Nhitman prawdopodobnie tą osobą z NH jest Pan S i nie jest pomazańcem Miśka tylko Zielaka i na obecną chwilę on stanowi problem jeśli chodzi o WSH. W samym WSH członkowie są podzieleni i działają w tej sprawie osobno. Tak jest w każdym środowisku, że nie można wszystkich wsadzić do jednego wora.

Wiem, że zaraz za ten post dostanę pewnie jakieś inwektywy, że mam czelność stać za Miśkiem, będzie wyszydzanie, że biedny itp. ale mam, to głęboko w dupie. M nie jest święty, ale największy gwałt na klubie zrobiła opcja Zielaka i dalej robi (oni też stanęli w obronie DD, gdy na jednym ze spotkań druga strona domagała się linczu). M poszedł siedzieć, to wtedy poszły wszelkie hamulce w dojeniu z klubu i nawet można, to wywnioskować z wywiadu Bońka, gdzie w czerwcu sytuacja nie była tragiczna.

Odnośnie przelewu na 300 tyś już pewna osoba napisała, że trafił na konto TS, a nie SKWK i z tego poszło 130 tyś dla Marzenki i 100 dla DD.

Nie, nie bronię M, ale nie jest winien całego zła i kilka osób nawet wspominało tutaj o całej tej sytuacji.
Dobra teraz możecie mnie atakować.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 30.12.2018, 19:47
Jutro pewnie info, że oświadczenie fałszywe i, ze to był sabotaż...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.12.2018, 19:48
tu już tylko można zacytować ostanie słowa pilotów samolotu Ił-62 "Kościuszko"
Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!
https://youtu.be/pP-3Da8bgE8?t=1168
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 19:48
Tak jak Filipski byl w stanie przyciagnac moja uwage - ze moze faktycznie jest cos na rzeczy i obserwujemy akcje sluzb specjalnych w wykonaniu TSu wobec nowych wlascicieli, tak teraz to juz jedyne o czym jestem w stanie pomyslec, to to, ze byc moze to jest sposob by nam nie wiem, oslodzic albo pokazac, ze IV liga i upadek to cos czego wrecz potrzebujemy i powinnismy oczekiwac. Poziom zenady, kompromitacji i cyrku jest tak wysoki, ze mimo, ze wiem, ze to sie przytrafia mojemu klubowi nie potrafie sie juz nie smiac. To oswiadczenie sprzed pol h to po prostu sie poplulem ze smiechu jak je zobaczylem. Moze tak ma byc? Mamy wlasnie byc doprowadzeni do takiego stanu, ze IV lige z pocalowaniem reki bedziemy brac byle tylko przerwac to co sie teraz wyprawia. To jest juz jedyna mozliwosc jaka obecnie widze.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 19:49
Komunikat napisany na twierze wygląda tak fatalnie, że nie jestem wstanie uwierzyć w to że ten kto go napisał nie zrobił tego celowo. Wygląda tak jakby ktoś wypuścił takie coś w celu: " Niech będzie beka". Ale to przecież wszystko szybko zostanie zweryfikowane.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 30.12.2018, 19:49
Ten numer z przelewem i chorobą stal sie wlasnie legendarny. Przez lata bedzie Wisła z nim kojarzona.
DysoN
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 19:50
W obliczu masy dezinformacji, fake newsów myślę, że jednak czas się w końcu zastanowić kto gra w ten żenujący teatr? Od samego początku wszystko wskazywało na to, że to próba kupienia czasu, ale na serio, niech już się ten cyrk skończy. Przecież to ostatnie oświadczenie jest tak głupie, że wygląda na świadomy trolling. To nawet osoba o IQ stonki ziemniaczanej nie łyknie.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
michalk
Junior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 19:52
Do tej pory tylko czytałem posty na tym forum, ale informacja o chorej Wannie spowodowała, że muszę dorzucić swoje trzy grosze.

Dlaczego nasz Klub traktowany jest jak największe pośmiewisko? Co otworzysz "internety" to śmiech z Wisły. Żal na to patrzeć. Szlag mnie już trafia.

Cupiał zrobił wiele dobrego dla Wisły, ale było też całe mnóstwo – nazwijmy to wprost – idiotycznych decyzji, z groteskowym zwalnianiem trenerów na czele. Pośmiewisko.

Najgorszą z jego decyzji była oczywiście sprzedaż Klubu Meresińskiemu, nie sprawdzając gościa. Jak się to skończyło – wiadomo. Pośmiewisko na całą Polskę.

Cieszyłem się jak TS przejęło Klub, chociaż byłem pełen obaw jak to będzie – wszak tak naprawdę Klub wpadł w parszywe łapy kiboli, do tego perfidnie w zarządzie zasiadł prezes SKWK. To nie mogło się dobrze skończyć. I nie skończyło. Do tego kompromitacje na całej linii. Szopka z Bragielem, szukaniem innych inwestorów, milionowe długi, kompromitacja za kompromitacją… Można tak wymieniać, tylko po co, skoro wszystko już zostało tutaj napisane? Pośmiewisko.

Nadzieję wlał we mnie news, że grupa małopolskich biznesmenów chce przejąć Klub. Nie chcę wiedzieć, jak wyglądał audyt, ani jakie trupy z szafy wyleciały, ani co się wydarzyło tak naprawdę, że Klubu nie przejęli. Szkoda.

Kiedy myślałem, że gorzej już nie może być – pojawił się tajemniczy rycerz na białym koniu – prosto z Kambodży. O ile zaraz po pojawieniu się tej informacji – przyznam – była u mnie pewna euforia (wszak podawano, że podpisano umowę z dużym konsorcjum). Ale cały cyrk dopiero się zaczynał. Najpierw tajemnicza wyprawa do Zurychu, podpisanie umowy, przyjazd inwestorów do Krakowa, spotkanie prezydenta prawie milionowego miasta z „panem skośnookim” i „tym Szwedem”, szopka z przelewem – jest, nie ma, jest, nie ma… Ale z tą chorobą pana Ly to już przestało być zabawne. Jeszcze ta forma – piękna forma graficzna komunikatu – brakuje jeszcze podkreśleń autokorekty z Worda. Abstrahując czy faktycznie mu coś jest czy nie – daliby sobie na wstrzymanie z takimi komunikatami i nie ośmieszali się bardziej. Z każdą chwilą stajemy się coraz większym pośmiewiskiem. Dlaczego? Dlaczego do tego Klubu zawsze przyklejają się nieudacznicy? Kpi z nas cała Polska…

Dziennikarze mają też wiele za uszami, bo niepotrzebnie podgrzewają temat – nikomu to nie służy. Wielu z Was (nas, bo ja sam) krytycznie odnosi się do tego co wygadują Stanowski czy Jadczak. Ale niestety trochę racji w tym co piszą jest. Faktem jest, że Jadczak odsłonił to o czym w Krakowie dawno było wiadomo. Dla mnie okropną rzeczą była ta fala krytyki pod adresem Klubu po tym reportażu, ale tak to pewnie dalej by się to wszystko kręciło. Doskonały biznes pod przykrywką dużej marki (aż nie chcę wypisywać jak sobie wyobrażam zarządzanie Klubem przez TS, wróć – kiboli, bandytów... na co szła kasa… nie chcę o tym myśleć nawet).

Panowie, Co oni wszyscy zrobili z 112 letnią marką? Mam nadzieję, że kiedyś wszyscy za to odpowiedzą… z poprzednim zarządem na czele, bo dla mnie to Marzena S. i jej towarzystwo jest największą zarazą, jaką spotkała nasz Klub. Ile osób przestało chodzić na Reymonta przez to całe towarzystwo?

SKOŃCZCIE TĘ SZOPKĘ! To nasza Wisełka, nie pozwólmy na to. Obudźmy się wszyscy. Klub to kibice, normalni kibice. Nie ludzie, którzy uważają się za kibiców, a są zwykłymi bandytami, którzy z miłości do Klubu okradli go jeszcze.

Nie wiem sam co byłoby w tym momencie najlepsze dla Wisły, pewnie nie ma idealnego rozwiązania, ale życzyłbym Wam wszystkim na Nowy Rok, aby tym Klubem zaczął zarządzać wreszcie ktoś kto ma wyższe IQ od średnio wykształconej małpy, a nie żaden gimnazjalista, bandyta czy przebieraniec. Przecież w naszym mieście są tacy ludzie i do tego zależy im na dobru Klubu. Ten Klub zasługuję na mądrych i poważnych ludzi.
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 30.12.2018, 19:52
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
Również wierze bo tutaj nic nie ma żadnego sensu; wiec jak przyjdzie przelew to w sumie będzie w sam raz w tej komedii. Ale chyba już jutro to ostateczny termin według znawców międzynarodowych przelewów? Czy będziemy się łudzić że jednak przelew gdzieś się zatrzymał po drodze i będzie w środę.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 19:53
Jako że mieszkam w NYC jak Wisła Kraków SA poda w jakim szpitalu leży pan Ly Vanna to pójdę i zaniosę mu witaminy żeby szybko wydobrzał. A przy okazji zapytam o przelew.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
martinho04051993
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 19:54
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Wiara wiarą, ale jeśli tak ma się zacząć ich przygoda z Wisłą, to co będzie potem? Co miesiąc takie jaja? Wisła zasługuje chyba na coś więcej.
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 19:55
Drodzy i wierni kibice Wisły, broniacy Zarządu, nienawidzący Jadczaka.. Czy będziecie znowu głosować na Panią Sarapatę jako na osobowość roku w Małopolsce "Marzena Sarapata, prezes TS Wisła oraz Wisła Kraków SA, została Osobowością Roku Małopolski w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna. Doceniono jej działania, dzięki które doprowadziły do uratowania jednego z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce." Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/osobowosc...my/ar/12988277
Odpowiedz cytując
Lonia
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 30.12.2018, 19:56
Ufff jutro 31.12 i nareszcie skończy się ten rok i skończy sie ta szopka.klub wydojony, papiery posprzątane znikną przebierańcy a z forum filipskie i jemu podobni a ja z ciekawością będe czekał na to co dalej...
Odpowiedz cytując
WoJa
Junior Member

Stary 30.12.2018, 19:57
Dwa pytania:

1. Dlaczego Vanna Ly ma zapłacić cała kasę skoro ma tylko 60%? Dlaczego nikt nie pyta Hartlinga o jego wkład? Nikt z was o tym nie pomyślał? - to jest tylko potwierdzenie, że żadnej kasy nie będzie, bo nikt nie płaci całej kasy mają 60% udziałów. Zwykła ściema.

2. Dlaczego T.S. Wisła mając grunty warte 100 MPLN nie sprzeda ich i nie zainwestuje w klub

WoJa
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.12.2018, 19:57
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
Drodzy i wierni kibice Wisły, broniacy Zarządu, nienawidzący Jadczaka.. Czy będziecie znowu głosować na Panią Sarapatę jako na osobowość roku w Małopolsce "Marzena Sarapata, prezes TS Wisła oraz Wisła Kraków SA, została Osobowością Roku Małopolski w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna. Doceniono jej działania, dzięki które doprowadziły do uratowania jednego z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce." Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/osobowosc...my/ar/12988277
Tak a teraz wypi.erdalaj.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 30.12.2018, 19:58
Ja cos czuje, ze to jeszcze nie koniec tego emocjonujacego serialu.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.12.2018, 19:59
Czy jest ktoś mądry i powie o co w tym wszystkim chodzi ? Nic się kupy nie trzyma, pośmiewisko na całą Polskę, klub upada, zaraz odejdzie pół drużyny , akcja z Meresińskim przebita 10x.

Prosze, niech to się w końcu skończy .
Odpowiedz cytując
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 30.12.2018, 20:04
Mam nadzieję, że jutro ostatni odcinek...
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 30.12.2018, 20:05
Kupiłem przed świętami nowy tablet Samsung Galaxy tag s4 wydałem kupę kasy ale jak przeczytałem oświadczenie Wisły to naprawdę mało brakowało a rozje....bym go o ścianę. Żona o mało zawału nie dostała jak zacząłem kląć. CO ONI Z NASZYM KLUBEM DO ....Y NEDZY ZROBILI!!!!
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 30.12.2018, 20:06
master17 napisał(a):Wyświetl post
Nhitman prawdopodobnie tą osobą z NH jest Pan S i nie jest pomazańcem Miśka tylko Zielaka i na obecną chwilę on stanowi problem jeśli chodzi o WSH. W samym WSH członkowie są podzieleni i działają w tej sprawie osobno. Tak jest w każdym środowisku, że nie można wszystkich wsadzić do jednego wora.

Wiem, że zaraz za ten post dostanę pewnie jakieś inwektywy, że mam czelność stać za Miśkiem, będzie wyszydzanie, że biedny itp. ale mam, to głęboko w dupie. M nie jest święty, ale największy gwałt na klubie zrobiła opcja Zielaka i dalej robi (oni też stanęli w obronie DD, gdy na jednym ze spotkań druga strona domagała się linczu). M poszedł siedzieć, to wtedy poszły wszelkie hamulce w dojeniu z klubu i nawet można, to wywnioskować z wywiadu Bońka, gdzie w czerwcu sytuacja nie była tragiczna.

Odnośnie przelewu na 300 tyś już pewna osoba napisała, że trafił na konto TS, a nie SKWK i z tego poszło 130 tyś dla Marzenki i 100 dla DD.

Nie, nie bronię M, ale nie jest winien całego zła i kilka osób nawet wspominało tutaj o całej tej sytuacji.
Dobra teraz możecie mnie atakować.
W końcu rozsądny głos.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Oto dzieło Piggy. Zrobiła ze wszystkich świńskie balony.

[IMG][/IMG]
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

bevierek napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że jutro ostatni odcinek...
Niby jak? Chyba tylko poprzez ogloszenie upadlosci i wycofanie sie z rozgrywek. Kazde inne rozwiazanie - czy przelew bedzie, czy nie oznacza tylko dalszy ciag cyrku, tylko, ze z innymi klaunami.
Odpowiedz cytując
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 30.12.2018, 20:09
Ale to już będzie inny serial
Odpowiedz cytując
jean_meslier
Member

Stary 30.12.2018, 20:10
@Wehrmacht. Upadłość SA może ogłościć tylko Sąd i trwać to może wiele miesięcy. 4 liga też niczego nie uzdrowi. Nikt nie zna umowy, ale prawdopodobnie można przypuszczać, że SA nie wróci do TS. TS wyrazi ubolewanie i wjedzie na białym koniu reanimując drużynę pod auspicjami Towarzystwa. MZPN zgodzi się na start w lidze 4. W takiej sytuacji od klubu odwrócą się normalni kibice i media. Zawsze tak jest. Zostanie tylko 'kibice wykleci'. Będzie gorzej niż było...
Odpowiedz cytując
Tarasunio28
Junior Member

Stary 30.12.2018, 20:18
Oświadczenie Vanna Lub chory po przelocie nad Atlantykiem a jutro napiszą że nie przeżył i fikcyjny Vanna ly uśmiercony , winny za rozpad klubu bo przecież martwemu co mają zrobić a Sarapata i klika czyści prosty przekręt by uniknąć zarzutów
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 20:20
jean_meslier napisał(a):Wyświetl post
(..)TS wyrazi ubolewanie i wjedzie na białym koniu reanimując drużynę pod auspicjami Towarzystwa. MZPN zgodzi się na start w lidze 4. (..)
Może i zgodzi, tylko pytanie czy musi i od którego sezonu.

Bo jeżeli TS bedzie na cenzurowanym za to co zrobił o 'wale' będzie głośno siądzie na tym prokuratura i reszta służb to może dla 'ochłody' w Krakowie być przez jakiś czas tylko jeden 'wiekszy' klub.

Nie jestem znawcą, jest to fantastyka ale moim zdaniem zakładanie ze Wiśle/TS należy się z automatu sekcja piłkarska jest troche na wyrost. Przynajminej dziś.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.12.2018, 20:20
To teraz moja spiskowa teoria dziejów. Sarapata w umowie sprzedaży wymyśliła sobie, że cała akcja przejęcia ma wyglądać groteskowo, żeby dziennikarze wyśmiewali, a potem już po tej szopce przyjedzie Vanna i naprawdę zrobi z tego klubu hegemona na Nasze warunki i wszyscy dziennikarze wyjdą na skończonych idiotów. Teraz główny powód dlaczego ta teoria ma 0,001 % szans realizacji - zemsta na dziennikarzach za reportaż Jadczaka, który to reportaż wg mnie zawiera dużo prawdy, ale jest też kilka manipulacji poza tym to ja twierdzę że kilka, Sarapata mogła to odbierać jako jedną, wielką manipulację.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów