The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 19:13
Kompromitują nam dalej klub. To oświadczenie już jest mega żenujące. To ja juz wolę 4 lige. I zeby przejal Wisłę jakis kwiecień czy ktoś. Ludzie co nawet nie interesuja sie piłką sie z tego śmieją. Dawno tak skur wionego tygodnia nie miałem.. Po co oni to w ogole dodali. Jakby wszystko i tak bylo juz jutro wiadome. Ts powinien ich po.......ic a następnie szukac kogos innego. Ewentualnie 4 liga i zaczynamy pod skrzydłami zaprzyjaźnionych biznesmenów
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 19:15
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji. Oczywiście powinni to zrobić, jednak może nas czekać sprawa sądowa, którą oczywiście wygramy. Niemniej to i tak będzie wiązało się z czasem, i na pewno koniecznością gry od IV ligi jako nowy twór. Bo do starego nie będziemy mieć praw
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 30.12.2018, 19:18
Wyglada na to ze przelew robi osobiście pan Ly. Dziwne ze taki poważny i potężny inwestor nie ma osoby od finansów lub firmy która się zajmuje takimi rzeczami. Ze jak zachoruje to nie ma kto dbać o finanse tak potężnego konsorcjum. Następnie ze jeden z nie wielu piłkarzy na którym można zarobić (Arsenic) zaraz odejdzie za darmo (a dług urośnie bo teraz będziemy mu wisieć do końca kontraktu) i nowy właściciel tak zwleka? Zamiast zapłacić natychmiastowo i sprzedać nawet za 100k euro i tak jest na plusie ... a tak zaraz do długu za Arsenica można dodać kolejny milion złotych bo kontrakt ma jeszcze 3 lata. Gdzie tu jaki kolwiek profesjonalizm?!?

Ja jutro jakimś cudem dojdzie przelew ro już w ogóle zgłupieje bo tu brakuje jakiej kolwiek logiki ...
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 19:20
To co się dzieje teraz w klubie jest taką farsą i czymś tak nieprawdopodobnym, iż zaczynam wierzyć, że ktoś robi to wszystko specjalnie. I nie sa to ludzie TS bo oni już są spaleni. Albo jest to rozgrywka naszych nowych właścicieli, albo kogos innego. To wszystko się tak kupy nie trzyma, jest taki chaos w klubie, kibice między sobą skłóceni, na twitterach i w sieci wrze jak w ulu. Parę znanych osobowości dzinnikarskich już się wygłupiło podając nieprawdziwe informacjie. Nikt nic nie wie. To jest niemożliwe. Wygląda to tak jakby ktoś chciał wjechać na całkowicie spaloną ziemię by ją zasiać swoim ziarnem.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Od początku Ci "inwestorzy" śmierdzieli na kilometr. Kambodżański książę, który ma udział w 12 klubach (a w żadnym z tych klubów o nim nie słyszano) przylatuje tanimi liniami i zasłania się parasolką. Do tego szwedzki biznesmen,który swoją firmę ma zarejestrowaną w sklepie z cygarami. A na deser nieznany agent piłkarski który roztacza wielkie wizje przed klubem,opowiada o inwestycjach jakie mają być poczynione. Czy to nie ten sam casus co z Meresińskim? Tylko tym razem mamy "biznesmenów" z zagranicy żeby poważniej wyglądało. Ciekaw jestem ile ta komedia jeszcze potrwa zanim wszystko je#nie z hukiem.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.12.2018 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Według M.Migi Pan Ly miał ze sobą teczkę z najtajniejszym z dokumentów dotyczacych transakcji

Zgadnijcie o czym będzie 2 sezon tego thrillera...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.12.2018, 19:21
Dobrze Wam tu filipski pisał. Śmialiście się na sb z pana Ly i się pochorował. Niech szybko wraca do zdrowia bo w USA opieka medyczna podobno droga.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 19:22
filipski napisał(a):Wyświetl post
Nie odniosę się. Spokojnie poczekam. I nie odwołam ani jednego swojego słowa.
Mam nadzieję, że to oświadczenie nie było z Tobą konsultowalne, ponieważ wygląda jak żart na prima aprilis

Ktoś tu wcześniej napisał, że dziennikarze robią z naszego klubu pośmiewisko, nie muszą, obecny właściciel sam je robi...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 30.12.2018, 19:22
To się nie dzieje ... Przecież to jest kabaret. Jeszcze podkreślenie daty kiedy to poważnie zachorował. Komuś zależy żeby z Wisły zrobić pośmiewisko. Poza tym, czy dzisiaj przy niedzieli pracuje ktoś odpowiedzialny za PR , że umieścił tego tweeta z oficjalnego konta? Może za chwilę będzie dementi, że ktoś się włamał i to nie jest oświadczenie Wisły S.A?
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 30.12.2018, 19:25
Mega szopka. Ślady właśnie zostały zatarte.To nie pierwszy teatrzyk w najnowszej historii Wisły .Pytanie kto jest reżyserem tego komediodramatu.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 19:26
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
(..) Ewentualnie 4 liga i zaczynamy pod skrzydłami zaprzyjaźnionych biznesmenów
Zaprzyjaźnionych mówisz. A z kim?

sepot napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji.(..)
Tak było o ile pamiętam z Meresińskim - okazał się pośrednikiem.

Edit:
Oby nie było tak że tego syfu jest tak wiele, ze pozostało spółkę (oraz klub) 'uwalić' - sprzedać ją komuś kto się ulotni.
Panie @filipski trzymam kciuki za Pana linię.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 30.12.2018 o godz. 19:31.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 30.12.2018, 19:28
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 19:34
Chwila moment, dziennikarze którzy maja kontakt z tym całym Pietrowskim powinni zweryfikować czy to on stoi za tym oświadczeniem czy to jest jakaś robota "kumatych".
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 19:40
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.12.2018, 19:43
Moze smog mu zaszkodzil Albo piorun uderzyl w samolot a on z parasolem a to przeciez niebezpieczne

W Wisle ostatnimi dniami sie nie przelewa
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 30.12.2018, 19:43
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 30.12.2018, 19:44
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Chwila moment, dziennikarze którzy maja kontakt z tym całym Pietrowskim powinni zweryfikować czy to on stoi za tym oświadczeniem czy to jest jakaś robota "kumatych".
Misiek z pierdla pisze tweety na oficjalnym koncie. Usuń konto, już wystarczy tej waszej błazenady.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 19:45
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Moze smog mu zaszkodzil Albo piorun uderzyl w samolot a on z parasolem a to przeciez niebezpieczne
Podobno cierpi na niedrożność dróg finansowych, stąd ta nagła choroba, przynajmniej niektórzy tak mówią
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
Sinoos
Senior Member

Stary 30.12.2018, 19:46
O ile nie masz 12 baniek do wydania ad hoc, to nie mogę Cię winić. Dwa tygodnie temu myślami byliśmy w 4 lidze, więc poczekać jeszcze jeden dzień ze złudną nadzieją jest jak tlen

Ale przelewu nie będzie.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.12.2018, 19:47
Nhitman prawdopodobnie tą osobą z NH jest Pan S i nie jest pomazańcem Miśka tylko Zielaka i na obecną chwilę on stanowi problem jeśli chodzi o WSH. W samym WSH członkowie są podzieleni i działają w tej sprawie osobno. Tak jest w każdym środowisku, że nie można wszystkich wsadzić do jednego wora.

Wiem, że zaraz za ten post dostanę pewnie jakieś inwektywy, że mam czelność stać za Miśkiem, będzie wyszydzanie, że biedny itp. ale mam, to głęboko w dupie. M nie jest święty, ale największy gwałt na klubie zrobiła opcja Zielaka i dalej robi (oni też stanęli w obronie DD, gdy na jednym ze spotkań druga strona domagała się linczu). M poszedł siedzieć, to wtedy poszły wszelkie hamulce w dojeniu z klubu i nawet można, to wywnioskować z wywiadu Bońka, gdzie w czerwcu sytuacja nie była tragiczna.

Odnośnie przelewu na 300 tyś już pewna osoba napisała, że trafił na konto TS, a nie SKWK i z tego poszło 130 tyś dla Marzenki i 100 dla DD.

Nie, nie bronię M, ale nie jest winien całego zła i kilka osób nawet wspominało tutaj o całej tej sytuacji.
Dobra teraz możecie mnie atakować.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 19:47
Jutro pewnie info, że oświadczenie fałszywe i, ze to był sabotaż...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.12.2018, 19:48
tu już tylko można zacytować ostanie słowa pilotów samolotu Ił-62 "Kościuszko"
Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!
https://youtu.be/pP-3Da8bgE8?t=1168
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 19:48
Tak jak Filipski byl w stanie przyciagnac moja uwage - ze moze faktycznie jest cos na rzeczy i obserwujemy akcje sluzb specjalnych w wykonaniu TSu wobec nowych wlascicieli, tak teraz to juz jedyne o czym jestem w stanie pomyslec, to to, ze byc moze to jest sposob by nam nie wiem, oslodzic albo pokazac, ze IV liga i upadek to cos czego wrecz potrzebujemy i powinnismy oczekiwac. Poziom zenady, kompromitacji i cyrku jest tak wysoki, ze mimo, ze wiem, ze to sie przytrafia mojemu klubowi nie potrafie sie juz nie smiac. To oswiadczenie sprzed pol h to po prostu sie poplulem ze smiechu jak je zobaczylem. Moze tak ma byc? Mamy wlasnie byc doprowadzeni do takiego stanu, ze IV lige z pocalowaniem reki bedziemy brac byle tylko przerwac to co sie teraz wyprawia. To jest juz jedyna mozliwosc jaka obecnie widze.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 19:49
Komunikat napisany na twierze wygląda tak fatalnie, że nie jestem wstanie uwierzyć w to że ten kto go napisał nie zrobił tego celowo. Wygląda tak jakby ktoś wypuścił takie coś w celu: " Niech będzie beka". Ale to przecież wszystko szybko zostanie zweryfikowane.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Stary 30.12.2018, 19:49
Ten numer z przelewem i chorobą stal sie wlasnie legendarny. Przez lata bedzie Wisła z nim kojarzona.
DysoN
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 19:50
W obliczu masy dezinformacji, fake newsów myślę, że jednak czas się w końcu zastanowić kto gra w ten żenujący teatr? Od samego początku wszystko wskazywało na to, że to próba kupienia czasu, ale na serio, niech już się ten cyrk skończy. Przecież to ostatnie oświadczenie jest tak głupie, że wygląda na świadomy trolling. To nawet osoba o IQ stonki ziemniaczanej nie łyknie.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
michalk
Junior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 19:52
Do tej pory tylko czytałem posty na tym forum, ale informacja o chorej Wannie spowodowała, że muszę dorzucić swoje trzy grosze.

Dlaczego nasz Klub traktowany jest jak największe pośmiewisko? Co otworzysz "internety" to śmiech z Wisły. Żal na to patrzeć. Szlag mnie już trafia.

Cupiał zrobił wiele dobrego dla Wisły, ale było też całe mnóstwo – nazwijmy to wprost – idiotycznych decyzji, z groteskowym zwalnianiem trenerów na czele. Pośmiewisko.

Najgorszą z jego decyzji była oczywiście sprzedaż Klubu Meresińskiemu, nie sprawdzając gościa. Jak się to skończyło – wiadomo. Pośmiewisko na całą Polskę.

Cieszyłem się jak TS przejęło Klub, chociaż byłem pełen obaw jak to będzie – wszak tak naprawdę Klub wpadł w parszywe łapy kiboli, do tego perfidnie w zarządzie zasiadł prezes SKWK. To nie mogło się dobrze skończyć. I nie skończyło. Do tego kompromitacje na całej linii. Szopka z Bragielem, szukaniem innych inwestorów, milionowe długi, kompromitacja za kompromitacją… Można tak wymieniać, tylko po co, skoro wszystko już zostało tutaj napisane? Pośmiewisko.

Nadzieję wlał we mnie news, że grupa małopolskich biznesmenów chce przejąć Klub. Nie chcę wiedzieć, jak wyglądał audyt, ani jakie trupy z szafy wyleciały, ani co się wydarzyło tak naprawdę, że Klubu nie przejęli. Szkoda.

Kiedy myślałem, że gorzej już nie może być – pojawił się tajemniczy rycerz na białym koniu – prosto z Kambodży. O ile zaraz po pojawieniu się tej informacji – przyznam – była u mnie pewna euforia (wszak podawano, że podpisano umowę z dużym konsorcjum). Ale cały cyrk dopiero się zaczynał. Najpierw tajemnicza wyprawa do Zurychu, podpisanie umowy, przyjazd inwestorów do Krakowa, spotkanie prezydenta prawie milionowego miasta z „panem skośnookim” i „tym Szwedem”, szopka z przelewem – jest, nie ma, jest, nie ma… Ale z tą chorobą pana Ly to już przestało być zabawne. Jeszcze ta forma – piękna forma graficzna komunikatu – brakuje jeszcze podkreśleń autokorekty z Worda. Abstrahując czy faktycznie mu coś jest czy nie – daliby sobie na wstrzymanie z takimi komunikatami i nie ośmieszali się bardziej. Z każdą chwilą stajemy się coraz większym pośmiewiskiem. Dlaczego? Dlaczego do tego Klubu zawsze przyklejają się nieudacznicy? Kpi z nas cała Polska…

Dziennikarze mają też wiele za uszami, bo niepotrzebnie podgrzewają temat – nikomu to nie służy. Wielu z Was (nas, bo ja sam) krytycznie odnosi się do tego co wygadują Stanowski czy Jadczak. Ale niestety trochę racji w tym co piszą jest. Faktem jest, że Jadczak odsłonił to o czym w Krakowie dawno było wiadomo. Dla mnie okropną rzeczą była ta fala krytyki pod adresem Klubu po tym reportażu, ale tak to pewnie dalej by się to wszystko kręciło. Doskonały biznes pod przykrywką dużej marki (aż nie chcę wypisywać jak sobie wyobrażam zarządzanie Klubem przez TS, wróć – kiboli, bandytów... na co szła kasa… nie chcę o tym myśleć nawet).

Panowie, Co oni wszyscy zrobili z 112 letnią marką? Mam nadzieję, że kiedyś wszyscy za to odpowiedzą… z poprzednim zarządem na czele, bo dla mnie to Marzena S. i jej towarzystwo jest największą zarazą, jaką spotkała nasz Klub. Ile osób przestało chodzić na Reymonta przez to całe towarzystwo?

SKOŃCZCIE TĘ SZOPKĘ! To nasza Wisełka, nie pozwólmy na to. Obudźmy się wszyscy. Klub to kibice, normalni kibice. Nie ludzie, którzy uważają się za kibiców, a są zwykłymi bandytami, którzy z miłości do Klubu okradli go jeszcze.

Nie wiem sam co byłoby w tym momencie najlepsze dla Wisły, pewnie nie ma idealnego rozwiązania, ale życzyłbym Wam wszystkim na Nowy Rok, aby tym Klubem zaczął zarządzać wreszcie ktoś kto ma wyższe IQ od średnio wykształconej małpy, a nie żaden gimnazjalista, bandyta czy przebieraniec. Przecież w naszym mieście są tacy ludzie i do tego zależy im na dobru Klubu. Ten Klub zasługuję na mądrych i poważnych ludzi.
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 30.12.2018, 19:52
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
Również wierze bo tutaj nic nie ma żadnego sensu; wiec jak przyjdzie przelew to w sumie będzie w sam raz w tej komedii. Ale chyba już jutro to ostateczny termin według znawców międzynarodowych przelewów? Czy będziemy się łudzić że jednak przelew gdzieś się zatrzymał po drodze i będzie w środę.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 19:53
Jako że mieszkam w NYC jak Wisła Kraków SA poda w jakim szpitalu leży pan Ly Vanna to pójdę i zaniosę mu witaminy żeby szybko wydobrzał. A przy okazji zapytam o przelew.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
martinho04051993
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 19:54
Wiara wiarą, ale jeśli tak ma się zacząć ich przygoda z Wisłą, to co będzie potem? Co miesiąc takie jaja? Wisła zasługuje chyba na coś więcej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów