The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 18:48
Boże to jest tak śmieszne że aż żałosne. Zostaliśmy wyruchani pięknie
A miss piggy nawet włos z głowy nie spadnie
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 30.12.2018 o godz. 18:55.

Odpowiedz cytując
Baryl
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 18:49
Nie udzielałem się zbytnio od czasów wojny bednarzowej. Teraz, skoro wchodzimy na etap ekstrapolacji i rzucania sucharami dodam swoje 3 grosze bo co to kogo i tak obchodzi...

Kilka takich zagadnień, dywagacji, teorii spiskowych od kibica piłki nożnej, który jest lata świetlne od kumatości i rozmaitych "info z wewnątrz".

1. Czy motylek siadający na główce włoskiego piłkarza to był akt debilizmu prymitywnego półgłówka, jak wtedy opisywały to media, czy kolejna runda negocjacji ze świeżym wtedy właścicielem, co śmierdział grubą bułą na kilometry?

Jak się nie poukładasz to w dupie będziesz a nie w pucharach. No i tak było, 2 lata.
A przypomnę, że pierwsza Wisła Cupiała to był dream-team. Jeszcze okienko wcześniej cudem było, że dołączył do nas Koniarek. Schyłkowy Marek Koniarek to było najgłośniejsze nazwisko w ówczesnej Wiśle biegającej z logo Unimil na koszulkach.
A potem historia jak z ówcześnie ogrywanego SWOSa (bo FM czy CM nie było): Bukalski, Kałużny, Czerwiec, Węgrzyn. Ludzie, których takie dzieciaki jak ja mogły oglądać w telewizorze, w grze na komputerze amiga albo na plakacie z Piłki Nożnej- w Wiśle. Kosmos. Rozmach.

Zatem chyba ciężko było pewnym kręgom nie dopomnieć się o "swoje" skoro niewyobrażalna kasa lała się strumieniami.

2. Za czasów Bednarza: jakieś szantaże emocjonalne. Nie godzisz się na złotówkę od biletu, nie chcesz pomnika Reymana? Co z ciebie za Wiślak? Wypier*alaj na drugą stronę Błoń.

Pozwoliłem sobie tutaj napisać, że co to taki pomnik. Jak wycenić pomnik- dzieło sztuki? Po materiałach plus robocizna? Ile? Zięć kolegi szwagra weźmie 10 tys albo 500 tys? Mamy w Wiśle kustosza sztuki żeby to wycenił?
edit: a to wtedy chyba zaczęły się masowe roszczenia piłkarzy, chyba nawet Kasperczaka jeszcze spłacaliśmy, ale mogę się mylić. Generalnie lista kosztów stałych była długa a od TF dochodziły sygnały, że epoka sugar-daddy się skończyła i Wisła albo będzie samodzielna albo..

No ale nie, pomnik musi być, bo Reyman, bo Wisła. Takie było wtedy rozumowanie. Nie szanujesz historii, tradycji, klubu- to po krakowsku powiem ci wyd*pcaj.

I tak zresztą jeszcze dziś mamy ostatnie podrygi trolli, "kumatych" siejących atmosferę oblężenia przez Warszawę w wiślackim internecie. Cynizm czy głupota? Na jedno wychodzi.

3. Cała historia z Cupiałem od początku do końca jest dziwna. Tyle lat... jeden wywiad.
A przecież to chłop o potencjale komediowym i medialnym równym Wojciechowskiemu. Od samego początku został w cieniu. Bo tak chciał? Może się czegoś obawiał?

Tak czysto teoretycznie.Wszyscy wiedzą jak wyglądasz ty i twoja rodzina, gdzie mieszkasz, gdzie i czym jeździsz. Możesz sobie szukać ochrony... ale gdzie? Sprowadzić Rusków, Ukraińców, Mossad czy kogo? Bo wszystkie misie w okolicy 200 km są niegodne zaufania, mogą być związane z grupą, która bardzo chce twojej kasy. Tak sobie luźno przy niedzieli wkręcam, że to nieciekawa sytuacja. 20 lat...

Potem ci odwala i sprzedajesz klub gówniarzowi, co nie umie poprawnie jeść nożem i widelcem i zarobił miliony na pierczarkach. Tak po prostu, z własnej woli, bo już ci się nie chce bawić w FM Live.

4. Z najnowszych wydarzeń: kilkukrotnie słyszałem, że "to piłkarze naciskali na tego konkretnego udziałowca".
No dowcip wyszedł przepyszny. Trzej królowie, gwiazdka, tercet egzotyczny. Nie wiem czy kucharza od sajgonek wynaleźli czy bezdomnego spod paryskiego dworca ogolili i kupili szelki.
Nie wiadomo, kto kogo naciągnął: czy forexowy budowniczy piramid finansowych ze Szwecji wynalazł tego przebierańca, czy odwrotnie. W każdym razie przekręt pierwsza klasa.

Ludzie zaczęli się specjalizować w ELIXIRach, w śledzeniu linii lotniczych, w obliczaniu napiwków. Chłop nawet trafił do Majchrowskiego.

Nikt nie pytał gdzie w tym czasie jest M. Sarapata, nikt się nie zainteresował co z kasą za bilety z Lecha, ludzie śledzili Vanne Ly.

Generalnie gratuluję. Przekręt stulecia. A nawet studwunastolecia. Epicka historia dla Guya Ritchiego ale znając życie, zainteresuje to co najwyżej Patryka Vagę, Vannę czy jak mu tam.

Najsmutniejsze jest to, że gdyby tak pomyśleć, podzielić, podrapać się po głowie to tej kasy wychodzi nie tak dużo. Może dużo dla kogoś, kto wciska przy ladzie płyn do spryskiwaczy ale dla gangsterskiego master-minda to drobne na tacę w niedziele.
Powód: styl.
Ostatnio edytowane przez Baryl : 30.12.2018 o godz. 18:52.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 18:50
Jak już ktoś słusznie zauważył, nie można mieć wielkich pretensji, że w klubie byli zatrudniani ludzie związani bezpośrednio z zarządem, znajomi itd. Choć oczywiście poziom nepotyzmu chyba znacznie przekroczył przewidywane oczekiwania. Inna sprawa to to komu i ile wypłacano np kosztem piłkarzy. Marzena, jeśli tak było, powinna za to beknąć. Ale myślę, że to szybko się wyjaśni tj na jaką skalę i co można uznać za działanie na szkodę spółki. A to, że bilety sprzedawał Pan X kolega Pana Y czy jacyś działający kibice pracują w sklepiku klubowym to jednak nic strasznego, tak zresztą było od dawana. Tak więc nie popadajmy już w skrajności bo to zrobił np. Jadczak, który juz wszystko podciągnął pod "mafijną ośmiornicę"...

Ktoś słusznie zauważył, gdyby sprzedali Carlitosa za 3 mln E, miasto poszłoby do sądu zamiast dogadać się z ESA i w tej rundzie pyknęły 2-3 transfery (Arsenic, Wojo) to klub mógłby działać dalej, może nawet wyjść z części długów. A większość Marzenę nosiłaby na rękach bo sportowo w końcu Wisła wygląda dobrze (ex piłkarze, ludzie związani z klubem od lat). Nie pykło, a pazerność okazała się za dużo i mamy to co mamy.

Ja tu czekam do jutra, widzę to tak (żeby móc zasnąć włączył mi się tryb "wierzę", w zasadzie wierzyłem do momentu kiedy Vanna przyjechał do Krk... Jutro wpada przelew na 12 baniek, wchodzi prokurator z zawiadomienia nowych właścicieli, Wisłocki z Matsem wydają wspólne oświadczenie, że wszystko jest cacy, a my wspólnie pijemy i śmiejemy się ze Stanowskiego ...

Jak nie i wleci jakiś "plan B", to się ze mną żona rozwiedzie bo ile można mieć męża poza światem...

Edit: ostatni akapit pisałem zanim zobaczyłem oświadczenie SA ... Moja wiara spada ...
Ostatnio edytowane przez Jery : 30.12.2018 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 30.12.2018, 18:50
No to pozostaje życzyć Panu Wanna zdrowia w Nowym Roku

Kto nam teraz pomoże, w sytuacji gdy np. miastu były zarząd pokazał jak poważnie traktuje deklaracje i zobowiązania "zapominając" przy okazji rozdysponowania kasy za mecz z Lechem o przelewie za stadion z powodu innych "pilniejszych" celów?
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 30.12.2018, 18:53
Ha ha w SA zaczęli sylwestra... Najebani jak działa muszą być. Co oni do cholery odpierdalają? Przecież to jest żenujące.
Odpowiedz cytując
raf2
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 18:54
po prostu pietrowski ma dostep do klubowego twittera
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 30.12.2018, 18:55
Może to przez te flesze
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 30.12.2018, 18:58
Vanna Ly... Na zawsze w naszych sercach!
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 30.12.2018, 19:00
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 30.12.2018, 19:01
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.12.2018, 19:01
Baryl napisał(a):Wyświetl post
Nie udzielałem się zbytnio od czasów wojny bednarzowej. Teraz, skoro wchodzimy na etap ekstrapolacji i rzucania sucharami dodam swoje 3 grosze bo co to kogo i tak obchodzi...

Kilka takich zagadnień, dywagacji, teorii spiskowych od kibica piłki nożnej, który jest lata świetlne od kumatości i rozmaitych "info z wewnątrz".

1. Czy motylek siadający na główce włoskiego piłkarza to był akt debilizmu prymitywnego półgłówka, jak wtedy opisywały to media, czy kolejna runda negocjacji ze świeżym wtedy właścicielem, co śmierdział grubą bułą na kilometry?

Jak się nie poukładasz to w dupie będziesz a nie w pucharach. No i tak było, 2 lata.
A przypomnę, że pierwsza Wisła Cupiała to był dream-team. Jeszcze okienko wcześniej cudem było, że dołączył do nas Koniarek. Schyłkowy Marek Koniarek to było najgłośniejsze nazwisko w ówczesnej Wiśle biegającej z logo Unimil na koszulkach.
A potem historia jak z ówcześnie ogrywanego SWOSa (bo FM czy CM nie było): Bukalski, Kałużny, Czerwiec, Węgrzyn. Ludzie, których takie dzieciaki jak ja mogły oglądać w telewizorze, w grze na komputerze amiga albo na plakacie z Piłki Nożnej- w Wiśle. Kosmos. Rozmach.

Zatem chyba ciężko było pewnym kręgom nie dopomnieć się o "swoje" skoro niewyobrażalna kasa lała się strumieniami.

2. Za czasów Bednarza: jakieś szantaże emocjonalne. Nie godzisz się na złotówkę od biletu, nie chcesz pomnika Reymana? Co z ciebie za Wiślak? Wypier*alaj na drugą stronę Błoń.

Pozwoliłem sobie tutaj napisać, że co to taki pomnik. Jak wycenić pomnik- dzieło sztuki? Po materiałach plus robocizna? Ile? Zięć kolegi szwagra weźmie 10 tys albo 500 tys? Mamy w Wiśle kustosza sztuki żeby to wycenił?
edit: a to wtedy chyba zaczęły się masowe roszczenia piłkarzy, chyba nawet Kasperczaka jeszcze spłacaliśmy, ale mogę się mylić. Generalnie lista kosztów stałych była długa a od TF dochodziły sygnały, że epoka sugar-daddy się skończyła i Wisła albo będzie samodzielna albo..

No ale nie, pomnik musi być, bo Reyman, bo Wisła. Takie było wtedy rozumowanie. Nie szanujesz historii, tradycji, klubu- to po krakowsku powiem ci wyd*pcaj.

I tak zresztą jeszcze dziś mamy ostatnie podrygi trolli, "kumatych" siejących atmosferę oblężenia przez Warszawę w wiślackim internecie. Cynizm czy głupota? Na jedno wychodzi.

3. Cała historia z Cupiałem od początku do końca jest dziwna. Tyle lat... jeden wywiad.
A przecież to chłop o potencjale komediowym i medialnym równym Wojciechowskiemu. Od samego początku został w cieniu. Bo tak chciał? Może się czegoś obawiał?

Tak czysto teoretycznie.Wszyscy wiedzą jak wyglądasz ty i twoja rodzina, gdzie mieszkasz, gdzie i czym jeździsz. Możesz sobie szukać ochrony... ale gdzie? Sprowadzić Rusków, Ukraińców, Mossad czy kogo? Bo wszystkie misie w okolicy 200 km są niegodne zaufania, mogą być związane z grupą, która bardzo chce twojej kasy. Tak sobie luźno przy niedzieli wkręcam, że to nieciekawa sytuacja. 20 lat...

Potem ci odwala i sprzedajesz klub gówniarzowi, co nie umie poprawnie jeść nożem i widelcem i zarobił miliony na pierczarkach. Tak po prostu, z własnej woli, bo już ci się nie chce bawić w FM Live.

4. Z najnowszych wydarzeń: kilkukrotnie słyszałem, że "to piłkarze naciskali na tego konkretnego udziałowca".
No dowcip wyszedł przepyszny. Trzej królowie, gwiazdka, tercet egzotyczny. Nie wiem czy kucharza od sajgonek wynaleźli czy bezdomnego spod paryskiego dworca ogolili i kupili szelki.
Nie wiadomo, kto kogo naciągnął: czy forexowy budowniczy piramid finansowych ze Szwecji wynalazł tego przebierańca, czy odwrotnie. W każdym razie przekręt pierwsza klasa.

Ludzie zaczęli się specjalizować w ELIXIRach, w śledzeniu linii lotniczych, w obliczaniu napiwków. Chłop nawet trafił do Majchrowskiego.

Nikt nie pytał gdzie w tym czasie jest M. Sarapata, nikt się nie zainteresował co z kasą za bilety z Lecha, ludzie śledzili Vanne Ly.

Generalnie gratuluję. Przekręt stulecia. A nawet studwunastolecia. Epicka historia dla Guya Ritchiego ale znając życie, zainteresuje to co najwyżej Patryka Vagę, Vannę czy jak mu tam.

Najsmutniejsze jest to, że gdyby tak pomyśleć, podzielić, podrapać się po głowie to tej kasy wychodzi nie tak dużo. Może dużo dla kogoś, kto wciska przy ladzie płyn do spryskiwaczy ale dla gangsterskiego master-minda to drobne na tacę w niedziele.
dodam jeszcze do tego akcję z "pobiciem" piłkarzy Arki w ostatnim meczu sezonu (nei pamiętam którego,nie chce mi się szukać)... wiem od PO prezesa,że to był pokaz siły bo Wisła nie chciała sie zgodzic na oddanei cateringu w ręce kumatych.dostawali jakąś pulę biletów,gadżety i kasę za "sprzątanei stadionu".chcieli jeszcze opanowac kiełbaski.
Ostatnio edytowane przez picasso : 30.12.2018 o godz. 19:03.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
martinho04051993
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 19:03
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Komunikat Wisly
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...523127298?s=19
Generalnie pan Vanna zachorowal podczas lotu do NY

Juz dali by sobie spokoj.
To już przestaje być zabawne. I nie zapomnijcie, wszystkiemu winien Stanowski.
Odpowiedz cytując
WSSL
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 19:05
Macki Miśka dosięgnęły Wanna Be nawet w Niu Jorku
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 30.12.2018, 19:08
Nosz....a dosłownie szopka noworoczne dwa dni przed terminem.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.12.2018, 19:13
Kompromitują nam dalej klub. To oświadczenie już jest mega żenujące. To ja juz wolę 4 lige. I zeby przejal Wisłę jakis kwiecień czy ktoś. Ludzie co nawet nie interesuja sie piłką sie z tego śmieją. Dawno tak skur wionego tygodnia nie miałem.. Po co oni to w ogole dodali. Jakby wszystko i tak bylo juz jutro wiadome. Ts powinien ich po.......ic a następnie szukac kogos innego. Ewentualnie 4 liga i zaczynamy pod skrzydłami zaprzyjaźnionych biznesmenów
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 19:15
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji. Oczywiście powinni to zrobić, jednak może nas czekać sprawa sądowa, którą oczywiście wygramy. Niemniej to i tak będzie wiązało się z czasem, i na pewno koniecznością gry od IV ligi jako nowy twór. Bo do starego nie będziemy mieć praw
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Mistrzu_
Member

Od: 12.2002

Stary 30.12.2018, 19:18
Wyglada na to ze przelew robi osobiście pan Ly. Dziwne ze taki poważny i potężny inwestor nie ma osoby od finansów lub firmy która się zajmuje takimi rzeczami. Ze jak zachoruje to nie ma kto dbać o finanse tak potężnego konsorcjum. Następnie ze jeden z nie wielu piłkarzy na którym można zarobić (Arsenic) zaraz odejdzie za darmo (a dług urośnie bo teraz będziemy mu wisieć do końca kontraktu) i nowy właściciel tak zwleka? Zamiast zapłacić natychmiastowo i sprzedać nawet za 100k euro i tak jest na plusie ... a tak zaraz do długu za Arsenica można dodać kolejny milion złotych bo kontrakt ma jeszcze 3 lata. Gdzie tu jaki kolwiek profesjonalizm?!?

Ja jutro jakimś cudem dojdzie przelew ro już w ogóle zgłupieje bo tu brakuje jakiej kolwiek logiki ...
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 19:20
To co się dzieje teraz w klubie jest taką farsą i czymś tak nieprawdopodobnym, iż zaczynam wierzyć, że ktoś robi to wszystko specjalnie. I nie sa to ludzie TS bo oni już są spaleni. Albo jest to rozgrywka naszych nowych właścicieli, albo kogos innego. To wszystko się tak kupy nie trzyma, jest taki chaos w klubie, kibice między sobą skłóceni, na twitterach i w sieci wrze jak w ulu. Parę znanych osobowości dzinnikarskich już się wygłupiło podając nieprawdziwe informacjie. Nikt nic nie wie. To jest niemożliwe. Wygląda to tak jakby ktoś chciał wjechać na całkowicie spaloną ziemię by ją zasiać swoim ziarnem.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Od początku Ci "inwestorzy" śmierdzieli na kilometr. Kambodżański książę, który ma udział w 12 klubach (a w żadnym z tych klubów o nim nie słyszano) przylatuje tanimi liniami i zasłania się parasolką. Do tego szwedzki biznesmen,który swoją firmę ma zarejestrowaną w sklepie z cygarami. A na deser nieznany agent piłkarski który roztacza wielkie wizje przed klubem,opowiada o inwestycjach jakie mają być poczynione. Czy to nie ten sam casus co z Meresińskim? Tylko tym razem mamy "biznesmenów" z zagranicy żeby poważniej wyglądało. Ciekaw jestem ile ta komedia jeszcze potrwa zanim wszystko je#nie z hukiem.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.12.2018 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Według M.Migi Pan Ly miał ze sobą teczkę z najtajniejszym z dokumentów dotyczacych transakcji

Zgadnijcie o czym będzie 2 sezon tego thrillera...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.12.2018, 19:21
Dobrze Wam tu filipski pisał. Śmialiście się na sb z pana Ly i się pochorował. Niech szybko wraca do zdrowia bo w USA opieka medyczna podobno droga.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 19:22
filipski napisał(a):Wyświetl post
Nie odniosę się. Spokojnie poczekam. I nie odwołam ani jednego swojego słowa.
Mam nadzieję, że to oświadczenie nie było z Tobą konsultowalne, ponieważ wygląda jak żart na prima aprilis

Ktoś tu wcześniej napisał, że dziennikarze robią z naszego klubu pośmiewisko, nie muszą, obecny właściciel sam je robi...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 30.12.2018, 19:22
To się nie dzieje ... Przecież to jest kabaret. Jeszcze podkreślenie daty kiedy to poważnie zachorował. Komuś zależy żeby z Wisły zrobić pośmiewisko. Poza tym, czy dzisiaj przy niedzieli pracuje ktoś odpowiedzialny za PR , że umieścił tego tweeta z oficjalnego konta? Może za chwilę będzie dementi, że ktoś się włamał i to nie jest oświadczenie Wisły S.A?
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 30.12.2018, 19:25
Mega szopka. Ślady właśnie zostały zatarte.To nie pierwszy teatrzyk w najnowszej historii Wisły .Pytanie kto jest reżyserem tego komediodramatu.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 19:26
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
(..) Ewentualnie 4 liga i zaczynamy pod skrzydłami zaprzyjaźnionych biznesmenów
Zaprzyjaźnionych mówisz. A z kim?

sepot napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji.(..)
Tak było o ile pamiętam z Meresińskim - okazał się pośrednikiem.

Edit:
Oby nie było tak że tego syfu jest tak wiele, ze pozostało spółkę (oraz klub) 'uwalić' - sprzedać ją komuś kto się ulotni.
Panie @filipski trzymam kciuki za Pana linię.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 30.12.2018 o godz. 19:31.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 30.12.2018, 19:28
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 19:34
Chwila moment, dziennikarze którzy maja kontakt z tym całym Pietrowskim powinni zweryfikować czy to on stoi za tym oświadczeniem czy to jest jakaś robota "kumatych".
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 19:40
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.12.2018, 19:43
Moze smog mu zaszkodzil Albo piorun uderzyl w samolot a on z parasolem a to przeciez niebezpieczne

W Wisle ostatnimi dniami sie nie przelewa
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 30.12.2018, 19:43
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów