The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.12.2018, 03:14
regan napisał(a):Wyświetl post

p.s Jak już tak bardzo chcecie kogoś bronić, to zacznijcie bronić swoich a nie wszystkich na drugim końcu świata
Ktorzy to nasi?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 23.12.2018, 03:47
regan napisał(a):Wyświetl post
Właśnie. Widzę, że niektórym z zacietrzewienia sufit się na łeb zwalił. Zaraz będą walczyć wraz z gazetą wyborczą z szowinistycznym, pełnym nienawiści językiem rasizmu i wykluczenia ze względu na skośność oczu...
Styki sobie w mózgach przepnijcie.
A to, że nie zapamiętał nazwiska czy celowo nie posłużył się nazwiskiem to może już być zwykły element gry politycznej. Jak Duda stał przy podpisywaniu jakiś papierów obok siedzącego Trumpa to też przypadkowe nie było, raczej symbolizowało jak wyglądają stosunki i szacunek do siebie dwóch "sojuszników" i kto komu sie pucuje a kto rozdaje karty. Takie rzeczy nie są przypadkowe. Tak samo może grać Majcher a wy się podniecajcie i walczcie ze wszelkim złem tego świata czyli rasizmem antysemityzmem i tym no... homofobią
Mózgi przewietrzyć gangusy

p.s Jak już tak bardzo chcecie kogoś bronić, to zacznijcie bronić swoich a nie wszystkich na drugim końcu świata
wiesz naszym, uważam że bardziej nasz jest Vanna Ly jeżeli wyłoży kasę na Wisełke niż komuch majchrowski, który Wiśle nigdy nie pomógł i nie pomoże a podejrzewam że najchętniej to by tą Wisłe do grobu wpędził a stadion zaorał. Nie obchodzi mnie w tym przypadku że jeden jest Polakiem-Rodakiem a drugi z Kambodży. Oczekuje od niego troche szacunku do naszego przyszłego dobroczyńcy (oby). Nie szanując jego nie szanuje także Wisły, a jego nastawienie do Vanny, niejako mówi dużo o jego nastawieniu do Wisły. Oni są naszą ostatnią deską ratunku, jeżeli nie oni to w najlepszym wypadku stracimy cały skład i będziemy grać juniorami.. A w najgorszym lecimy z ekstraklasy do IV ligii odrazu. Nie podoba mi się jak dwójka panów jest traktowana przez dziennikarzy czy Majchrowskiego, robią wszystko zeby ich zniechęcić; do Polski, do Krakowa i do Wisły. Osobiście mam nadzieje że Pietrowski nie przekazuje im tego w jakim tonie o nich wypowiadają się media, czy w jaki sposób Majchrowski nazwał Vanne. Sam szydziłem trochę na początku, ale stwierdziłem że dam im szanse do 28 grudnia, bo co mi zostało? Z całego serca marze o tym żeby Vanna i jego wspólnik zamknęli pyski wszystkim pseudo dziennikarzom którzy najchętniej by już zatańczyli na grobie Wisły. Mogą to zrobić w bardzo łatwy sposób, po prostu przelewając wypowiedzi medialne na fakty; wysłanie 12 milionów zawodnikom, super odjebany obóz dla zawodników w Turcji, konferencja prasowa w której ze szczegółami opowiedzą o planach związanych z Wisłą i miastem... Te 3 rzeczy by już zamknęły morde, dobitką i taką wisenką na torcie byłyby te 4-5 transfery które zapowiadał pietrowski.
Ostatnio edytowane przez Rience : 23.12.2018 o godz. 04:09.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 23.12.2018, 05:21
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Ja piernicze..żeby na forum klubu, którego dumą jest narodowy i prawicowy charakter jego początków, użytkownicy przeganiali się w poprawności politycznej i przeprowadzali nagonkę w wersji soft antifa, ponieważ 70+ letni człowiek użył określenia "skośnooki"
Ja sam mam 33 lata, ale pamiętam doskonale czasy, gdy nikt nie miał problemów w szkole z uczeniem nas "murzynek bambo w Afryce mieszka", Azjaci byli zamiennie opisywani jako skośnoocy, Indianie czerwonoskórzy..
Opamiętajmy się, błagam..Co marksizm kulturowy i pranie mózgu z nami zrobiło?
Nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz...Słyszałeś coś o protokole dyplomatycznym? Osoba na stanowisku Majchrowskiego i w jego wieku powinna wiedzieć co to jest...Prezydentowi miasta nie wypada tak mówić. Lepiej już by wyszło jakby powiedział ten skośnooki pan, albo ten pan ze Szwecji. I nie ma to nic wspólnego z wierszykami których się uczyłeś w gimnazjum i prawicowością. Nie myl pojęć proszę.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 23.12.2018, 06:07
Ludzie kochani.... Wanna jest wrazliwy(a) na światło.... com tu się odpierwiastkuje...

Chyba mamy sceny rodem z Killerow 2-Ch. Jose Santiago Wanna de Morales Ly chciał w brawurowy sposób wejść w posiadanie gruntów do których poprzedni właściciel nie miał praw. Albo inaczej.... Przy użyciu słupa yyyy...tzn wanny szwedzki cygarnik chciał wejść.

Przecież ten Szwed wygląda jak sprzedawca sztucznych choinek z Bienczyc...

Tu się odwala wałek, nie wiem jeszcze jaki, mam nadzieję że Majcher zachował trzeźwość umysłu i Ci przebierańcy nie wyjadą sobie ot tak z naszego kraju.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Stary 23.12.2018, 06:17
Tak naprawdę to nie wiadomo kto to jest i co to jest. Na tą chwilę jest to jakiś potencjalny inwestor, który chce zainwestować w klub, który wisi miastu kasę. A Majcher po spotkaniu z tym inwestorem, z głupkowatym uśmieszkiem do mediów mówi o nim: ten skośnooki...po czym stwierdza, że jednak wygląda to poważnie...przecież jakby się przez coś takiego kontrakt wywalił to powinno się gościa przed sądem postawić.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Od: 12.2018

Stary 23.12.2018, 07:32
Jestem przekonany ze jakby taki tekst jak Majchrowskj powiedziała kobieta albo murzyn to nic by się nie działo. Murzyn zostałby uznany za zabawnego człowieka a kobieta za słodka mała idiotkę. Argument o zachodzie do mnie nie przemawia.
I jeszcze mieszanie do tej protokołu dyplomatycznego to chyba żart.

Ale ciszy to ze dyskusja w końcu odeszła od domysłów. Ze jednak dokonał tego tak głupi temat, nie cieszy nic a nic...

To może inny temat. Skończyły się pewne domysły, mniej lub bardziej rzetelne informacje z tego forum i nasi dziennikarze zamilkli. Nie lubię pewnej osoby - wszystkowiedzącego Borka. Albo inaczej nie przepadam za nim. Jako jeden z niewielu kompletnie sprawa się nie zainteresował. Choć o Wiśle zdarza mu się mówić i to nie jakoś rzadko. Zastanawia mnie czy jego milczenie wynika z braku wiedzy wiec dał sobie na wstrzymanie czy tez ma to po prostu w dupie.

To co zrobił pan stnaowski, miga, pol sprawiło ze jako dziennikarze stracili dla mnie raz na zawsze zaufanie i jakikolwiek szacunek do ich pracy. A no i pan jadczak który w mojej opinii wykonał świetny materiał o TS i Pani Marzenie a teraz leci w dół.

I gdzie Pani Marzena? Zero, nothing, nichts? Ze wszystkich rzeczy to mnie najbardziej martwi i zastanawia. Jak się okazało wszystkie informacje o Ly Wannie, jakie tu przekazałem okazały się być mocno prawdziwe a ludzie od których to wiedziałem w przypadku Pani Marzeny czy tez Ly Marzenny rozkładają ręce.
Ostatnio edytowane przez Revenge_vo2 : 23.12.2018 o godz. 07:34.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 23.12.2018, 07:32
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Na świecie? Od dawien dawna. Na prowincji? Pewnie nie.

Majchrowskiemu słoma z butów wystaje.
Wez człowieku zabierz swoją poprawność tam skąd przyszedłeś. Nie mam zwyczaju bronić Majchra, ale w tym przypadku muszę.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Stary 23.12.2018, 07:38
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post
Jestem przekonany ze jakby taki tekst jak Majchrowskj powiedziała kobieta albo murzyn to nic by się nie działo. Murzyn zostałby uznany za zabawnego człowieka a kobieta za słodka mała idiotkę. Argument o zachodzie do mnie nie przemawia.
I jeszcze mieszanie do tej protokołu dyplomatycznego to chyba żart.

(..).

"Protokół dyplomatyczny określa reguły postępowania i zachowania dyplomaty, normy obowiązujące w kontaktach urzędowych z władzami państwa akredytacji, jak również we wzajemnych stosunkach między placówkami dyplomatycznymi innych państw w danej stolicy. Protokół dyplomatyczny reguluje także wzajemne kontakty osób reprezentujących dane państwo, jak również instytucji i urzędów."

Nie kompromituj się człowieku...
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 23.12.2018, 07:43
Jakie państwo reprezentuje Ly Vanna w tym momencie panie ekspercie od etykiety dyplomatycznej?
Do Majchrowkiego przyjechała osoba anonimowa totalnie. A Ty rzucasz się na określenie mniej lub bardziej fartowne jak by od tego zależało powodzeni całej inwestycji
Ostatnio edytowane przez Revenge_vo2 : 23.12.2018 o godz. 07:45.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 23.12.2018, 07:52
Ludzie po prostu określenie "slosnooki" w kręgach dyplpmatycznycbale i nie tylko jest uznawane za lekceważące i niepoprawne. To tak jakby ktoś was określił per "pan łysiejący" albo "pan z dużym nosem". Odwołanie się do wyglądu jest nieeleganckie.
Ale widzę że fani korwina już się rzucają o "propagande poprawności politycznej"
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Stary 23.12.2018, 07:53
AOT napisał(a):Wyświetl post
No to widocznie jesteś bardziej wrażliwy na swoim punkcie niż ja.
Bo ja gdybym usłyszał od obcego chłopa, którego widzę po raz pierwszy w życiu i tylko przez pół godziny, że mówi o mnie "ciemnowłosy" dla odróżnienia od blondyna i łysego, to bym wzruszył ramionami i tyle.
Moim zdaniem "skośnooki" to właśnie ten sam kaliber co ciemnoskóry, ciemnowłosy, wysoki, czy szczupły.
Dla mnie to jest non-story, ale z uwagi na to, że nic więcej ciekawego się nie wydarzyło to nasze dziennikarskie popłuczyny właśnie tego się chwyciły żeby nabijać kliknięcia.

Nawiasem mówiąc muszę Ci wyznać, że odczuwam wyjątkowy dyskomfort stając w obronie tej kanalii, która jest prezydentem naszego miasta, więc proszę Cię nie ciągnijmy tego tematu dalej

Wesołych Świąt
Mój ziomek jak pracował w chińskiej gdzie właścicielem był wietnamczyk i powiedział do niego ze żaden skośny nie będzie mu rozkazywal to tamten dostał takiej kur wicy że zaczął go z tasakiem gonić.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 23.12.2018 o godz. 07:56.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.12.2018, 08:13
Nie wierzę że od 5 stron bardziej ludzi interesuje kto jak o kim powiedział /jak się ubiera/skąd pochodzi / jaka ma płeć .
Powinniście pracować dla telewizji wymyślając tematy zastępcze. Jesteście w tym mistrzami. Powiem też więcej : wielu użytkowników jedzie po Midze, Stanowski , a robi dokładnie tak samo! Sam jestem wku.... na ich działania , ale oni przynajmniej tym się różnią od części forum że nie sraja w swoje gniazdo.

Dla mnie dalej to 50/50 że goście wpłaca kasę do 28 grudnia, ale dzisiejszy dzień nas tego zbliżył. I wątpliwości jest na pewno mniej niż 2 dni temu.

Przykładowo: Hartling by sam z siebie dzisiaj nie wyjeżdżał (niepytany) na temat zimowego obozu zespołu w Turcji. I to są ciekawsze tematy niż to jaka ma fryzurę...
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.12.2018 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 23.12.2018, 08:17
Najważniejsze w tym momencie jest to czy skośnooki nam pomoże Najbardziej mnie śmieszy ból dupy o jego ubiór. JAk dla mnie ta stylówa świadczy, że koleś może wszystko i nie musi się przejmować skowytem innych odnośnie jego stroju. JAkby był odwalony w dobry garnitur, przyjechał z całą świtą doradców i do tego mielibyśmy o nim tak znikome informacje jak mamy teraz to to dopiero by śmierdziało przekrętem na kilometr.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 23.12.2018, 08:18
Z ostatnich stron tego tematu wynika, że cały deal pójdzie w piz.u, bo Majcher użył słowa "skośnooki"

Jeszcze jacyś fachowcy od protokołów dyplomatycznych się zjawili

Dla mnie to mógł powiedzieć nawet "żółtek", bo póki co nikt nie wie kto to właściwie jest i czego chce.
Do czasu jak się gościu określi i może w jakikolwiek sposób przedstawi - chociaz chyba za dużo bym chciał, patrząc na to jak się zachowuje, swoją poprawność polityczną i protokół możecie sobie wetknąć głęboko w cztery litery.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Stary 23.12.2018, 08:26
Jasne...skoro rozmawiamy prosto i słowo protokół dyplomatyczny który obowiązuje urzędnika na tym stanowisku jest za trudne dla pewnych osób, to powiem najprościej jak potrafię: jak ktoś przychodzi do Ciebie i proponuje Ci hajs to Go całujesz po dupie i obchodzisz się jak z jajkiem, a nie wyzywasz Go od frajerów...czy to tak ciężko niektórym zrozumieć, że trzeba naje...ć 8 postów
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 23.12.2018, 08:32
Proponuję spokojnie czekać na dalszy rozwój wydarzeń, na który i tak nie mamy wpływu i nie zaśmiecać tematu dyskusjami o użyciu słowa "skośnooki", co jest całkowicie pozbawione znaczenia.

Wesołych i dobrych Świąt!
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 23.12.2018, 08:36
Jerzy Dudek prezesem Wisły
Odpowiedz cytując
raf2
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 23.12.2018, 08:41
skąd masz takie info?
nie jestem jakimś jego wielkim fanem ale taki gościu jak Jurek raczej by nie firmował swoim nazwiskiem czegoś co do czego nie ma stuprocentowej pewności, że jest ok
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 23.12.2018, 08:51
Powiedział "skośnooki", a mógł zabić...
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 23.12.2018, 08:52
Ze co Dudek który czas pisze artykuly jak to Wisla nie powinna dostać licencji itp O czym wy piszecie
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Stary 23.12.2018, 08:55
tylko pytałem
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.12.2018, 08:58
Przecież nie jest najważniejsze czy Majchrowski złamał protokół dyplomatyczny czy nie, czy zachował się jak burak czy nie, czy obraził Vanne czy nie.

Wyobraźcie sobie sytuacje, że przyjeżdża taki Bill Gates, rozmawia z Majchrowskim o wybudowaniu siedziby Microsoftu w Krakowie, a później wychodzi czerwony Jacek i mówi: "ten Jankes dużo mówił" albo "ten komputerowiec gadał i gadał". Wyobrażacie sobie to? No własnie, dlatego również przychylam się do opinii, że prezydent nie traktuje gościa i poważnie i próbuje nam przekazać, że nie ufa jego zapewnieniom nic, a nic.

PS. Ewentualnie próbuje go zniechęcić do inwestycji w Wisłę.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Stary 23.12.2018, 09:02
petred napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze w tym momencie jest to czy skośnooki nam pomoże Najbardziej mnie śmieszy ból dupy o jego ubiór. JAk dla mnie ta stylówa świadczy, że koleś może wszystko i nie musi się przejmować skowytem innych odnośnie jego stroju. JAkby był odwalony w dobry garnitur, przyjechał z całą świtą doradców i do tego mielibyśmy o nim tak znikome informacje jak mamy teraz to to dopiero by śmierdziało przekrętem na kilometr.
Albo to starszy pan, który żyje sobie w domku na wsi, nosi ciuchy takie na jakie go stać i mu się podobają i ktoś go wynajął na weekendowy występ aktorski (bo ma niezłe gadane?) w Krakowie...
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 23.12.2018, 09:02
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
tylko pytałem
Ale czemu akurat on Ci przyszedł do glowy a nie np Marcin Najman. O to mi chodzi
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 23.12.2018, 09:04
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Ale czemu akurat on Ci przyszedł do glowy a nie np Marcin Najman. O to mi chodzi
On by odklepał
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 23.12.2018, 09:26
A ja powiem inaczej: niektórym walka z "polityczną poprawnością" tak się na mózg rzuciła, że nie odróżniają jej zasad od zasad zwykłej kindersztuby. "Poprawność polityczna" dotyczy unikania wypowiedzi dyskryminujących jakąś grupę, dobre wychowanie wymaga unikania języka właściwego dla prywatnych rozmów w wąskim gronie w wypowiedziach publicznych, skierowanych do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jak dla mnie doszło do pogwałcenia zasad tej drugiej.

A swoją drogą ... że też na tym forum komuś chce się jeszcze bronić tego dziada.
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Stary 23.12.2018, 09:32
Bo był na meczu z lechem
Odpowiedz cytując
-Szymek79-
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2011

Stary 23.12.2018, 09:34
Prawda jest taka, że klub powinien wydać oświadczenie, w którym domaga się przeprosin od Majchrowskiego za jego słowa na temat pana Vanny. Niezależnie od tego czy ma pieniądze, należy mu się szacunek tak jak każdemu człowiekowi.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 23.12.2018, 09:38
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Albo to starszy pan, który żyje sobie w domku na wsi, nosi ciuchy takie na jakie go stać i mu się podobają i ktoś go wynajął na weekendowy występ aktorski (bo ma niezłe gadane?) w Krakowie...
Mimo wszystko uważam że moja teoria jest znacznie prawdziwsza od Twojej.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Stary 23.12.2018, 09:39
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A ja powiem inaczej: niektórym walka z "polityczną poprawnością" tak się na mózg rzuciła, że nie odróżniają jej zasad od zasad zwykłej kindersztuby. "Poprawność polityczna" dotyczy unikania wypowiedzi dyskryminujących jakąś grupę, dobre wychowanie wymaga unikania języka właściwego dla prywatnych rozmów w wąskim gronie w wypowiedziach publicznych, skierowanych do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jak dla mnie doszło do pogwałcenia zasad tej drugiej.

A swoją drogą ... że też na tym forum komuś chce się jeszcze bronić tego dziada.
Nawet jeśli Vanna jest gościem niewiarygodnym i oszustem to określenie skośnooki rzutuje na Majchrowskiego w przypadku kontaktu biznesowego czy dyplomatycznego z innymi Azjatami. Osobie na takim stanowisku porostu nie wypada używać takich określeń.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów